Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/214)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 214 | Turnajů: 377

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 3 5 18 26 36 14 230
2. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 3 4 17 24 24 12 850
3. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava 2 5 17 24 24 11 720
4. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 2 4 18 24 36 11 180
5. Kuboš Petr CZE060733 Řízci z Výškovice 1 2 18 21 24 9 530
6. Miklas Vojtěch CZE057339 DC Simpsons family Ostrava 2 3 18 23 42 9 520
7. Dulava Petr CZE059544 Tygři Skalice 1 18 19 55 9 090
8. Šubert Erik CZE006429 Elefant Karviná 3 6 3 12 12 8 590
9. Bíroš Tomáš CZE060119 13-ka Frýdek-Místek 18 18 42 8 160
10. Opěla Robin CZE057429 Frýdek-Místek 18 18 99 8 040
11. Tábor Michal CZE058899 D DC Simpsons family Ostrava 18 18 38 7 560
12. Wágner Filip CZE059407 Target Ostrava 18 18 27 7 080
13. Flegr Jan CZE057430 Frýdek-Místek 18 18 18 6 420
14. Čeliga Lukáš CZE056633 D Rubín Red Stones Ostrava 1 2 18 21 26 6 330
15. Brychlec Lukáš CZE060192 Frýdek-Místek 18 18 33 6 180
16. Gebauer Michal CZE060120 Frýdek-Místek 18 18 28 6 060
17. Zahradník Martin CZE059075 13-ka Frýdek-Místek 14 14 14 5 680
18. Kapral Vladimír CZE060269 Motor Frýdek-Místek 18 18 19 5 520
19. Macura David CZE060868 Řízci z Výškovice 1 1 16 18 18 5 470
20. Sedlář Petr CZE059428 13-ka Frýdek-Místek 18 18 29 5 340
21. Kubečka Martin CZE047592 Ostrava 18 18 21 5 220
22. Kaska Radek CZE059791 D Bratrstvo RŠ Ostrava 1 18 19 46 5 000
23. Vízner Jaroslav CZE059408 13-ka Frýdek-Místek 18 18 36 4 620
24. Klusáček Jakub CZE059623 13-ka Frýdek-Místek 18 18 44 4 380
24. Slavický Jakub CZE060272 13-ka Frýdek-Místek 18 18 32 4 380
26. Slanina Jaroslav CZE052501 Motor Frýdek-Místek 18 18 28 4 320
27. Koval Roman CZE058998 Frýdek-Místek 18 18 29 4 260
28. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 15 15 15 4 200
29. Robenek Tomáš CZE058993 13-ka Frýdek-Místek 14 14 14 4 120
30. Bartoněk Jan CZE002465 Dolní Sukolom 16 16 16 3 980
31. Suchý Jan CZE032683 Havířov 18 18 23 3 780
32. Svoboda Martin CZE056080 Frýdek-Místek 18 18 18 3 720
33. Grendziok Marek CZE059621 Motor Frýdek-Místek 17 17 17 3 640
34. Hudec Lukáš CZE047630 Ostrava 16 16 16 3 380
35. Pajor Tomáš CZE054247 Opava 1 2 3 6 6 3 330
36. Pavliska Jakub CZE053662 Frýdek-Místek 13 13 13 2 840
37. Božoň Jan CZE060191 Frýdek-Místek 17 17 17 2 680
38. Košťál Martin CZE004408 D ŠK Nagano Václavovice 10 10 10 2 660
39. Šustek Michal CZE041706 D Rubín Red Stones Ostrava 15 15 15 2 580
40. Pavlíček Jiří CZE058437 D Řízci z Výškovice 12 12 12 2 460
41. Koleno Michal CZE059331 Ostrava 9 9 9 2 220
42. Sýkora Tomáš CZE046658 Ostrava 8 8 8 2 200
43. Melichařík Zdeněk CZE054432 Frýdek-Místek 10 10 10 2 120
44. Cingel Martin CZE057344 Target Ostrava 7 7 7 2 060
44. Vrabel Vojtěch CZE053663 Frýdek-Místek 10 10 10 2 060
46. Dudek Ladislav CZE052626 Frýdek-Místek 9 9 9 2 040
46. Šesták Václav CZE008752 Frýdek-Místek 6 6 6 2 040
48. Zalcer Rudolf CZE059071 Bernard Frýdek-Místek 8 8 8 2 020
49. Aniol Tomáš CZE056636 Ostrava 1 1 4 6 6 1 990
50. Čelovský Jan CZE024285 Řízci z Výškovice 12 12 12 1 980
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 12:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 12:25:09