Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/198)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 198 | Turnajů: 306

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 3 5 14 22 32 12 890
2. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 3 4 14 21 23 11 950
3. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava 2 5 14 21 24 11 120
4. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 2 4 14 20 27 9 660
5. Šubert Erik CZE006429 Elefant Karviná 3 6 2 11 11 8 450
6. Miklas Vojtěch CZE057339 Ostrava 2 3 14 19 33 8 240
7. Dulava Petr CZE059544 1 14 15 41 7 270
8. Bíroš Tomáš CZE060119 Frýdek-Místek 14 14 34 6 400
9. Kuboš Petr CZE060733 Ostrava 1 2 9 12 12 6 050
10. Tábor Michal CZE058899 D Šunkofleci Ostrava 14 14 32 6 040
11. Opěla Robin CZE057429 Frýdek-Místek 14 14 60 5 860
12. Wágner Filip CZE059407 Ostrava 14 14 25 5 500
13. Čeliga Lukáš CZE056633 D Rubín Red Stones Ostrava 1 2 14 17 22 5 350
14. Flegr Jan CZE057430 Frýdek-Místek 13 13 13 5 120
15. Zahradník Martin CZE059075 Frýdek-Místek 12 12 12 4 920
16. Gebauer Michal CZE060120 Frýdek-Místek 14 14 23 4 660
17. Sedlář Petr CZE059428 Frýdek-Místek 14 14 28 4 540
18. Brychlec Lukáš CZE060192 Frýdek-Místek 14 14 21 4 420
19. Kubečka Martin CZE047592 Ostrava 14 14 19 4 180
20. Kaska Radek CZE059791 D Šunkofleci Ostrava 1 14 15 38 4 080
21. Kapral Vladimír CZE060269 Frýdek-Místek 13 13 13 3 920
22. Macura David CZE060868 Ostrava 1 1 10 12 12 3 910
23. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 13 13 13 3 740
24. Bartoněk Jan CZE002465 Dolní Sukolom 14 14 16 3 700
25. Vízner Jaroslav CZE059408 Frýdek-Místek 14 14 28 3 640
26. Klusáček Jakub CZE059623 Frýdek-Místek 14 14 37 3 520
27. Slanina Jaroslav CZE052501 Frýdek-Místek 14 14 21 3 400
27. Slavický Jakub CZE060272 Frýdek-Místek 14 14 22 3 400
29. Robenek Tomáš CZE058993 Frýdek-Místek 11 11 11 3 340
29. Koval Roman CZE058998 Frýdek-Místek 14 14 27 3 340
31. Suchý Jan CZE032683 ŠK Vagon Havířov 14 14 22 3 160
32. Hudec Lukáš CZE047630 Ostrava 14 14 16 3 100
33. Pajor Tomáš CZE054247 Opava 1 2 2 5 5 3 070
34. Svoboda Martin CZE056080 Frýdek-Místek 14 14 16 3 040
35. Pavliska Jakub CZE053662 Frýdek-Místek 13 13 13 2 840
36. Šustek Michal CZE041706 D Rubín Red Stones Ostrava 13 13 13 2 300
37. Božoň Jan CZE060191 Frýdek-Místek 14 14 15 2 260
38. Grendziok Marek CZE059621 Frýdek-Místek 10 10 10 2 240
39. Koleno Michal CZE059331 Ostrava 9 9 9 2 220
40. Košťál Martin CZE004408 D ŠK Nagano Václavovice 8 8 8 2 200
41. Melichařík Zdeněk CZE054432 Frýdek-Místek 10 10 10 2 120
42. Pavlíček Jiří CZE058437 D Řízci z Výškovice 10 10 10 2 060
43. Šesták Václav CZE008752 Frýdek-Místek 6 6 6 2 040
43. Dudek Ladislav CZE052626 Frýdek-Místek 9 9 9 2 040
45. Zalcer Rudolf CZE059071 Frýdek-Místek 8 8 8 2 020
46. Aniol Tomáš CZE056636 Ostrava 1 1 4 6 6 1 990
47. Magnusek Miroslav CZE060121 Frýdek-Místek 9 9 9 1 860
48. Turek Jakub CZE058434 D U Káňů Radvanice 1 1 1 3 3 1 790
49. Bartoněk Tomáš CZE060430 Frýdek-Místek 6 6 6 1 680
49. Sýkora Tomáš CZE046658 ŠK Ural Ostrava 6 6 6 1 680
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 09:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 09:29:00