Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-41/41)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 41 | Turnajů: 234

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křístková Svatava CZE057622 Řízci z Výškovice 3 7 21 31 32 12 630
2. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 4 2 22 28 34 8 760
3. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 22 22 60 6 500
4. Mičulková Michaela CZE055807 Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 22 22 43 5 060
5. Kubátková Denisa CZE059814 Ostrava 22 22 44 4 220
6. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 22 22 26 3 920
7. Kohelová Pavlína CZE060475 Frýdek-Místek 22 22 22 3 620
8. Menkinová Marie CZE055804 Bazar No.1 Ostrava 1 16 17 17 3 460
9. Kubienová Markéta CZE058996 Frýdek-Místek 12 12 12 3 120
10. Sikorová Tereza CZE059622 Frýdek-Místek 12 12 12 2 880
11. Ondrejová Šárka CZE059899 Václavovice 14 14 14 2 680
12. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 13 13 13 2 480
13. Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava 2 2 4 4 2 200
14. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 8 8 8 1 900
15. Tužinská Kateřina CZE061359 Ostrava 7 7 7 1 280
16. Vajdíková Ivana CZE061205 ŠK Ural Ostrava 7 7 7 1 100
17. Czernottová Sandra CZE061003 Frýdek-Místek 6 6 6 1 020
18. Čeligová Kateřina CZE062329 Ostrava 1 1 1 900
19. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 1 1 2 2 700
19. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 5 5 5 700
21. Skopalová Marcela CZE032715 Frýdek-Místek 3 3 3 660
22. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 3 3 3 600
23. Holá Naděžda CZE061639 Frýdek-Místek 4 4 4 560
24. Kociánová Marie CZE059966 Kravaře 1 1 1 500
25. Nagelová Denisa CZE050389 Stařič 2 2 2 400
25. Bolková Ingrid CZE060616 Frýdek-Místek 2 2 2 400
25. Guřanová Veronika CZE057160 Rubín Red Stones Ostrava 2 2 2 400
28. Baranová Martina CZE060615 Frýdek-Místek 2 2 2 280
29. Filgasová Kamila CZE060947 Frýdek-Místek 1 1 1 200
29. Grusmannová Eliška CZE062305 Frýdek-Místek 1 1 1 200
29. Vávrová Andrea CZE032741 1 1 1 200
32. Ďuričková Monika CZE059329 Ostrava 1 1 1 140
32. Slowiaková Lenka CZE060621 Bohumín 1 1 1 140
32. Gehryová Lucie CZE060429 Ostrava 1 1 1 140
32. Tošková Kateřina CZE061207 Cafe bar GrossOpava 1 1 1 140
32. Škrabálková Radka CZE052449 Ostrava 1 1 1 140
32. Szkanderová Jana CZE060620 Aligators Návsí 1 1 1 140
32. Jasníková Vladimíra CZE052739 Řepiště 1 1 1 140
32. Andrlová Jana CZE060824 Frýdek-Místek 1 1 1 140
32. Pavlisková Jana CZE061943 Frýdek-Místek 1 1 1 140
32. Nedveisová Pavlína CZE038510 Frýdek-Místek 1 1 1 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 11:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 11:48:00