Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/572)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 572 | Turnajů: 499

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 3 5 18 26 28 30 330
2. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov 3 6 18 27 31 25 990
3. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 6 18 27 37 25 970
4. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 3 6 18 27 42 22 310
5. Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava 3 5 7 15 15 21 230
6. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 2 4 18 24 25 17 660
7. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 3 6 4 13 13 17 570
8. Magula Marian CZE038878 A Sportdarts Ostrava 3 5 7 15 15 16 350
9. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 3 6 15 24 24 16 330
10. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 3 3 18 24 32 16 270
11. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 2 3 18 23 70 15 240
12. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 3 5 18 26 36 14 230
13. Čech Miroslav CZE007773 A Slezští rytíři Karviná 3 6 10 19 19 13 910
14. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 2 3 18 23 94 13 880
15. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 1 2 18 21 37 12 910
16. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 3 4 17 24 24 12 850
17. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava 2 5 17 24 24 11 720
18. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 2 4 18 24 36 11 180
19. Mesiarik Josef CZE005959 A Munroof Brušperk 2 2 11 15 15 11 160
20. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava 2 5 5 12 12 11 060
21. Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava 2 3 18 23 27 10 920
22. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 1 1 18 20 29 10 750
23. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín 1 18 19 46 10 620
24. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 18 18 50 10 080
25. Rumian Libor CZE038511 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 18 18 44 9 540
26. Kuboš Petr CZE060733 Řízci z Výškovice 1 2 18 21 24 9 530
27. Miklas Vojtěch CZE057339 DC Simpsons family Ostrava 2 3 18 23 42 9 520
28. Holek Kamil CZE000407 A Target Ostrava 1 1 12 14 14 9 350
29. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 1 18 19 53 9 340
30. Schneider Petr CZE006860 B Dream team Ostrava 18 18 21 9 300
31. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 18 20 41 9 200
32. Pokorný Pavel 1955 CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 18 18 96 9 180
33. Koždoň Jan CZE017883 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 18 18 25 9 120
34. Dulava Petr CZE059544 Tygři Skalice 1 18 19 55 9 090
35. Grichwaldszký Pavel CZE032966 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 18 19 35 8 880
36. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 1 18 20 63 8 690
37. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 18 19 106 8 670
38. Šubert Erik CZE006429 Elefant Karviná 3 6 3 12 12 8 590
39. Procházka Ivo CZE015497 A Sportdarts Ostrava 2 13 15 15 8 580
40. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 18 19 26 8 540
41. Dudáš Martin CZE000236 B ŠK Nagano Václavovice 2 18 20 23 8 460
41. Stuchlík Lukáš CZE051870 C Bernard Frýdek-Místek 18 18 27 8 460
43. Bíroš Tomáš CZE060119 13-ka Frýdek-Místek 18 18 42 8 160
44. Opěla Robin CZE057429 Frýdek-Místek 18 18 99 8 040
45. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 2 4 5 11 11 7 960
46. Helvín Jiří CZE051796 B Omega Frýdek-Místek 18 18 30 7 860
47. Bocviňok Bohumil CZE000362 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 1 18 19 22 7 710
48. Jozefov Miroslav CZE035666 C Motor Frýdek-Místek 18 18 28 7 680
49. Tábor Michal CZE058899 D DC Simpsons family Ostrava 18 18 38 7 560
50. Mer Tomáš CZE018073 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 18 18 27 7 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 12:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 12:24:23