Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2018 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 76 | Turnajů: 323

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křístková Denisa CZE052833 C Řízci z Výškovice 2 6 18 26 32 18 680
2. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 6 1 10 10 16 890
3. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 3 3 18 24 100 13 730
4. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 2 3 18 23 69 11 680
5. Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek 3 3 18 24 67 11 110
6. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 2 5 5 12 12 10 100
7. Křístková Svatava CZE057622 Řízci z Výškovice 2 6 13 21 21 8 340
8. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava 3 1 11 15 15 7 430
9. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 3 1 18 22 27 6 590
10. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 1 18 19 31 5 660
11. Štěrbová Šárka CZE024930 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 18 20 22 5 240
12. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 18 18 45 4 920
13. Mičulková Michaela CZE055807 Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 18 18 33 4 260
14. Jozefová Jaroslava CZE052625 C Motor Frýdek-Místek 18 18 33 4 140
15. Plevová Jana CZE050557 B Řízci z Výškovice 1 18 19 19 3 740
16. Fukalová Marcela CZE000460 B BF Mia V. Ostrava 2 2 4 4 3 600
17. Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín 1 1 2 4 4 3 550
18. Kubátková Denisa CZE059814 Ostrava 18 18 39 3 480
18. Miklasová Barbora CZE058828 C Leninovci Havířov 18 18 23 3 480
20. Menkinová Marie CZE055804 Bazar No.1 Ostrava 1 16 17 17 3 460
21. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 18 18 22 3 180
22. Kubienová Markéta CZE058996 Frýdek-Místek 12 12 12 3 120
23. Kohelová Pavlína CZE060475 Frýdek-Místek 18 18 19 2 940
24. Dobríková Eva CZE045825 C ŠK Ural Ostrava 14 14 14 2 740
25. Ondrejová Šárka CZE059899 Václavovice 14 14 14 2 680
26. Helvínová Jarmila CZE051799 Frýdek-Místek 13 13 13 2 480
27. Sikorová Tereza CZE059622 Frýdek-Místek 11 11 11 2 440
28. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava 1 1 2 2 2 390
29. Stojová Lucie CZE056684 C Michelindart Havířov 12 12 12 2 340
30. Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava 2 1 3 3 2 000
31. Slowiaková Eva CZE002951 B Bingo Club Bohumín 1 1 2 2 1 950
32. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 7 7 7 1 700
32. Appelová Zlatka CZE047775 B ŠK Ural Ostrava 7 7 7 1 700
34. Motyková Ivana CZE054951 C Žábeň 10 10 10 1 640
35. Mullerová Petra CZE058637 C ŠC Iris Havířov 7 7 7 1 160
36. Chudobová Renáta CZE050250 C U Káňů Radvanice 1 1 1 1 050
37. Cichá Jana CZE052472 C U Káňů Radvanice 7 7 7 1 040
38. Vajdíková Ivana CZE061205 ŠK Ural Ostrava 6 6 6 960
39. Poláchová Ivana CZE051374 C Frýdek-Místek 4 4 4 860
40. Ostrochovská Daniela CZE056081 C U Dvoru Ostrava 5 5 5 760
41. Bednářová Lenka CZE047591 C Bratrstvo RŠ Ostrava 4 4 4 740
42. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 5 5 5 700
43. Herdová Anna CZE057049 C ŠK Nagano Václavovice 3 3 3 660
44. Fekete Petra CZE038857 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 2 520
45. Andrlová Barbora CZE044247 A Racek Dragons Ostrava 1 1 1 500
45. Kociánová Marie CZE059966 Kravaře 1 1 1 500
45. Masopustová Nela CZE060766 Ostrava 1 1 1 500
48. Ohainková Šárka CZE048558 C Restaurace U Káňů Ostrava-Radvanice 3 3 3 480
48. Tužinská Kateřina CZE061359 Ostrava 3 3 3 480
50. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 2 2 2 460
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 12:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 12:24:44