Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/619)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Moravskoslezský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 619 | Turnajů: 430

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 6 81 87 87 87
2. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 4 80 84 84 84
3. Kandl Martin CZE051797 B Omega Frýdek-Místek 2 75 77 77 77
4. Pokorný Pavel 1955 CZE001035 B Omega Frýdek-Místek 67 67 67 67
5. Dorňáková Kateřina CZE051183 B Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 62 66 66 66
6. Gregor Zdeněk CZE053199 B Tygři Skalice 61 61 61 61
7. Opěla Robin CZE057429 Frýdek-Místek 60 60 60 60
8. Malíková Naděžda CZE046859 C Bar Globus Frýdek 6 52 58 58 58
9. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 2 55 57 57 57
10. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 4 50 54 54 54
11. Valchař Radek CZE055555 B Omega Frýdek-Místek 51 51 51 51
12. Čopík Tomáš CZE059290 B Hornets Sportovka Bohumín 47 47 47 47
13. Veselý Roman CZE022338 A Hornets Sportovka Bohumín 43 43 43 43
13. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 6 37 43 43 43
13. Koval Jiří CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 43 43 43 43
16. Dulava Petr CZE059544 2 40 42 42 42
17. Čeliga Viktor CZE056635 D Rubín Red Stones Ostrava 5 36 41 41 41
18. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 6 34 40 40 40
19. Kaska Radek CZE059791 D Šunkofleci Ostrava 39 39 39 39
19. Miklas Vojtěch CZE057339 Ostrava 3 36 39 39 39
21. Mitas Filip CZE047912 B Dream team Ostrava 2 36 38 38 38
21. Kněžík Radim CZE054712 B Omega Frýdek-Místek 38 38 38 38
21. Kubátková denisa CZE059814 Ostrava 38 38 38 38
24. Klusáček Jakub CZE059623 Frýdek-Místek 37 37 37 37
24. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 37 37 37 37
24. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 37 37 37 37
24. Křístková Denisa CZE052833 C Classic Park Ostrava 4 33 37 37 37
28. Rumian Libor CZE038511 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 36 36 36 36
28. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 6 30 36 36 36
30. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 6 29 35 35 35
30. Bocko Petr CZE023664 A Slezští rytíři Karviná 6 29 35 35 35
30. Balog Igor CZE058435 D Řízci z Výškovice 4 31 35 35 35
33. Zbavitel Jakub CZE035832 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 34 34 34 34
33. Bíroš Tomáš CZE060119 Frýdek-Místek 34 34 34 34
35. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons Ostrava 32 32 32 32
35. Tábor Michal CZE058899 D Šunkofleci Ostrava 32 32 32 32
37. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons Ostrava 1 30 31 31 31
37. Siwek Karel CZE051664 C Bazar No.1 Ostrava 31 31 31 31
39. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava 4 26 30 30 30
39. Chovan Jan CZE058367 D U Káňů Radvanice 6 24 30 30 30
41. Grichwaldszký Pavel CZE032966 C HQ Caffe bar Restaurant Havířov 29 29 29 29
41. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 6 23 29 29 29
43. Sedlář Petr CZE059428 Frýdek-Místek 28 28 28 28
43. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 4 24 28 28 28
43. Čech Miroslav CZE007773 A Slezští rytíři Karviná 6 22 28 28 28
43. Schrom René CZE000881 B Dream team Ostrava 2 26 28 28 28
43. Vízner Jaroslav CZE059408 Frýdek-Místek 28 28 28 28
48. Koval Roman CZE058998 Frýdek-Místek 27 27 27 27
48. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 4 23 27 27 27
48. Miklas Matěj CZE058830 C Leninovci Havířov 27 27 27 27
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 09:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 09:27:26