Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A. liga - 1.liga
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 22.9.2017 Supi Dolní Benešov 11 : 7 Orli Zátiší Orlová U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 25 : 20 Saj Martin
1. Ne 24.9.2017 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Jestřábi 99 Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 21 : 20 Palát Milan
1. Ne 24.9.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 6 : 12 Virus Opava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 15 : 26 Plepla Libor
1. Ne 24.9.2017 Gerlich Fulnek 14 : 4 Slezští rytíři Karviná U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 30 : 13 Mokrý Stanislav
1. Ne 24.9.2017 Kings Třinec 8 : 10 HQ Kryptokoriáni Havířov Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 24 : 21 Zámečník Adam
1. Ne 24.9.2017 Brooklyn Bull's Havířov 10 : 8 Ludgeřovice D.C. Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 24 : 22 Matušík Michal
1. Ne 24.9.2017 Target Ostrava 8 : 10 Rakety Ranec Frýdek-Místek U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 22 : 26 Minařík Oldřich
2. St 27.9.2017 Ludgeřovice D.C. 3 : 15 Supi Dolní Benešov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 11 : 31 Vinárek René
2. 29.9.2017 Orli Zátiší Orlová 10 : 8 Bad Boys Jablunkov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 24 : 21 Sek Milan
2. 29.9.2017 Jestřábi 99 Ostrava 11 : 7 Brooklyn Bull's Havířov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 27 : 19 Lacina Jiří
2. 29.9.2017 HQ Kryptokoriáni Havířov 6 : 12 Gerlich Fulnek Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 17 : 26 Hořín Marek
2. Ne 1.10.2017 Rakety Ranec Frýdek-Místek 4 : 14 Maníci Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 14 : 31 Mandys Jakub
2. Ne 1.10.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 3 : 15 Kings Třinec U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 9 : 31 Ficek Marek
2. Ne 1.10.2017 Virus Opava 13 : 5 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 31 : 17 Jamrož Jiří
2. Ne 1.10.2017 Slezští rytíři Karviná 10 : 9 Target Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 23 : 25 Rucký Aleš
3. 6.10.2017 Supi Dolní Benešov 16 : 2 Jestřábi 99 Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 34 : 8 Palát Milan
3. 6.10.2017 Bad Boys Jablunkov 15 : 3 Ludgeřovice D.C. U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 30 : 9 Matušík Michal
3. Ne 8.10.2017 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Slezští rytíři Karviná Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 26 : 24 Mokrý Stanislav
3. Ne 8.10.2017 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 8 : 10 Orli Zátiší Orlová Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 19 : 26 Saj Martin
3. Ne 8.10.2017 Gerlich Fulnek 15 : 3 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 31 : 9 Rumian Libor
3. Ne 8.10.2017 Brooklyn Bull's Havířov 10 : 9 Rakety Ranec Frýdek-Místek Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 21 : 22 Minařík Oldřich
3. Ne 8.10.2017 Target Ostrava 14 : 4 HQ Kryptokoriáni Havířov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 29 : 16 Zámečník Adam
4. St 11.10.2017 Ludgeřovice D.C. 7 : 11 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 21 : 26 Jamrož Jiří
4. 13.10.2017 Jestřábi 99 Ostrava 10 : 8 Bad Boys Jablunkov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 23 : 19 Jochymek Henryk
4. 13.10.2017 HQ Kryptokoriáni Havířov 11 : 7 Maníci Frýdek-Místek Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 26 : 17 Mandys Jakub
4. Ne 15.10.2017 Rakety Ranec Frýdek-Místek 6 : 12 Supi Dolní Benešov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 16 : 29 Vinárek René
4. Ne 15.10.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 3 : 15 Target Ostrava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 11 : 33 Rucký Aleš
4. Ne 15.10.2017 Virus Opava 11 : 7 Orli Zátiší Orlová Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 25 : 16 Saj Martin
4. Ne 15.10.2017 Kings Třinec 6 : 12 Gerlich Fulnek Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 16 : 29 Adamec Radek
4. Ne 15.10.2017 Slezští rytíři Karviná 6 : 12 Brooklyn Bull's Havířov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 18 : 27 Lacina Jiří
1. St 18.10.2017 Bad Boys Jablunkov 12 : 6 Tazman Jr.-Doctors Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 27 : 17 Jamrož Jiří
5. 20.10.2017 Supi Dolní Benešov 16 : 2 Slezští rytíři Karviná U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Stříbný Tomáš 34 : 13 Mokrý Stanislav
5. 20.10.2017 Bad Boys Jablunkov 8 : 10 Rakety Ranec Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 22 : 21 Minařík Oldřich
5. 20.10.2017 Orli Zátiší Orlová 12 : 6 Ludgeřovice D.C. Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 27 : 17 Matušík Michal
5. Ne 22.10.2017 Maníci Frýdek-Místek 12 : 6 Hrozný střelci Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 27 : 19 Fajkus Radek
5. Ne 22.10.2017 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 9 : 10 Jestřábi 99 Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 20 : 24 Palát Milan
5. Ne 22.10.2017 Gerlich Fulnek 12 : 6 Virus Opava U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Adamec Radek 29 : 17 Plepla Libor
5. Ne 22.10.2017 Brooklyn Bull's Havířov 11 : 7 HQ Kryptokoriáni Havířov Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 25 : 19 Zámečník Adam
5. Ne 22.10.2017 Target Ostrava 4 : 14 Kings Třinec U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 14 : 30 Ficek Marek
6. 27.10.2017 Jestřábi 99 Ostrava 7 : 11 Orli Zátiší Orlová Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 21 : 24 Saj Martin
6. 27.10.2017 HQ Kryptokoriáni Havířov 0 : 18 Supi Dolní Benešov Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 7 : 36 Vinárek René
6. Ne 29.10.2017 Rakety Ranec Frýdek-Místek 10 : 8 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 24 : 24 Jamrož Jiří
6. Ne 29.10.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 10 : 8 Brooklyn Bull's Havířov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 21 : 23 Lacina Jiří
6. Ne 29.10.2017 Gerlich Fulnek 12 : 6 Target Ostrava U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 26 : 14 Rucký Aleš
6. Ne 29.10.2017 Virus Opava 12 : 6 Ludgeřovice D.C. Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 26 : 20 Matušík Michal
6. Ne 29.10.2017 Kings Třinec 9 : 10 Maníci Frýdek-Místek Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 23 : 23 Mandys Jakub
6. Ne 29.10.2017 Slezští rytíři Karviná 10 : 8 Bad Boys Jablunkov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 24 : 21 Jochymek Henryk
7. St 1.11.2017 Ludgeřovice D.C. 7 : 11 Jestřábi 99 Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 21 : 25 Palát Milan
7. 3.11.2017 Supi Dolní Benešov 17 : 1 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 34 : 5 Fajkus Radek
7. 3.11.2017 Bad Boys Jablunkov 10 : 8 HQ Kryptokoriáni Havířov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 24 : 19 Zámečník Adam
7. 3.11.2017 Orli Zátiší Orlová 14 : 4 Rakety Ranec Frýdek-Místek Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 31 : 11 Minařík Oldřich
7. Ne 5.11.2017 Maníci Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich Fulnek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 11 : 32 Barbořák Daniel
7. Ne 5.11.2017 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 9 : 10 Slezští rytíři Karviná Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 22 : 24 Mokrý Stanislav
7. Ne 5.11.2017 Brooklyn Bull's Havířov 5 : 13 Kings Třinec Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 12 : 29 Ficek Marek
7. Ne 5.11.2017 Target Ostrava 11 : 7 Virus Opava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 23 : 19 Uvíra Lukáš
8. 10.11.2017 HQ Kryptokoriáni Havířov 4 : 14 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 13 : 31 Jamrož Jiří
8. Ne 12.11.2017 Rakety Ranec Frýdek-Místek 13 : 5 Ludgeřovice D.C. Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 29 : 14 Matušík Michal
8. Ne 12.11.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 8 : 10 Bad Boys Jablunkov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 20 : 22 Jochymek Henryk
8. Ne 12.11.2017 Gerlich Fulnek 11 : 7 Brooklyn Bull's Havířov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 26 : 17 Lacina Jiří
8. Ne 12.11.2017 Virus Opava 8 : 10 Jestřábi 99 Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 21 : 26 Juroška Libor
8. Ne 12.11.2017 Kings Třinec 11 : 7 Supi Dolní Benešov Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 26 : 17 Vinárek René
8. Ne 12.11.2017 Target Ostrava 5 : 13 Maníci Frýdek-Místek U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 16 : 29 Mandys Jakub
8. Ne 12.11.2017 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Orli Zátiší Orlová Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 20 : 26 Saj Martin
9. St 15.11.2017 Ludgeřovice D.C. 10 : 9 Slezští rytíři Karviná Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 21 : 23 Mokrý Stanislav
9. 17.11.2017 Orli Zátiší Orlová 17 : 1 HQ Kryptokoriáni Havířov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 34 : 13 Zámečník Adam
9. 17.11.2017 Jestřábi 99 Ostrava 13 : 5 Rakety Ranec Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 28 : 14 Minařík Oldřich
9. Ne 19.11.2017 Maníci Frýdek-Místek 3 : 15 Virus Opava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 13 : 31 Plepla Libor
9. Ne 19.11.2017 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 10 : 8 Hrozný střelci Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 24 : 21 Fajkus Radek
9. Ne 19.11.2017 Brooklyn Bull's Havířov 10 : 9 Target Ostrava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 22 : 22 Rucký Aleš
3. Ne 26.11.2017 Kings Třinec 10 : 8 Virus Opava Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 24 : 21 Plepla Libor
10. 1.12.2017 HQ Kryptokoriáni Havířov 10 : 8 Ludgeřovice D.C. Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 23 : 22 Matušík Michal
10. Ne 3.12.2017 Maníci Frýdek-Místek 11 : 7 Brooklyn Bull's Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 25 : 19 Lacina Jiří
10. Ne 3.12.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 8 : 10 Orli Zátiší Orlová U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 17 : 25 Krčmář Michal
10. Ne 3.12.2017 Gerlich Fulnek 7 : 11 Bad Boys Jablunkov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 24 : 24 Jochymek Henryk
10. Ne 3.12.2017 Virus Opava 13 : 5 Rakety Ranec Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 30 : 15 Minařík Oldřich
10. Ne 3.12.2017 Kings Třinec 13 : 5 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 27 : 16 Jamrož Jiří
10. Ne 3.12.2017 Target Ostrava 8 : 10 Supi Dolní Benešov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 23 : 25 Vinárek René
10. Ne 3.12.2017 Slezští rytíři Karviná 9 : 10 Jestřábi 99 Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 19 : 25 Palát Milan
11. St 6.12.2017 Ludgeřovice D.C. 7 : 11 Hrozný střelci Frýdek-Místek Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 18 : 25 Fajkus Radek
11. 8.12.2017 Supi Dolní Benešov 10 : 9 Maníci Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 24 : 19 Mandys Jakub
11. 8.12.2017 Orli Zátiší Orlová 5 : 13 Kings Třinec Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Krčmář Michal 17 : 27 Ficek Marek
11. 8.12.2017 Jestřábi 99 Ostrava 13 : 5 HQ Kryptokoriáni Havířov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 31 : 17 Zámečník Adam
11. Ne 10.12.2017 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 10 : 9 Gerlich Fulnek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 21 : 21 Barbořák Daniel
11. Ne 10.12.2017 Rakety Ranec Frýdek-Místek 10 : 8 Slezští rytíři Karviná Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 24 : 21 Mokrý Stanislav
11. Ne 10.12.2017 Brooklyn Bull's Havířov 6 : 12 Virus Opava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 17 : 27 Plepla Libor
12. 15.12.2017 HQ Kryptokoriáni Havířov 10 : 8 Rakety Ranec Frýdek-Místek Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 24 : 20 Minařík Oldřich
12. Ne 17.12.2017 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Bad Boys Jablunkov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 25 : 20 Jochymek Henryk
12. Ne 17.12.2017 Hrozný střelci Frýdek-Místek 11 : 7 Jestřábi 99 Ostrava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 27 : 23 Palát Milan
12. Ne 17.12.2017 Gerlich Fulnek 15 : 3 Orli Zátiší Orlová U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 32 : 13 Šeliga Pavel
12. Ne 17.12.2017 Virus Opava 10 : 8 Slezští rytíři Karviná Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 24 : 20 Mokrý Stanislav
12. Ne 17.12.2017 Kings Třinec 10 : 8 Ludgeřovice D.C. Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 23 : 21 Matušík Michal
12. Ne 17.12.2017 Brooklyn Bull's Havířov 7 : 11 Supi Dolní Benešov Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Podhora Jiří 17 : 26 Vinárek René
12. Ne 17.12.2017 Target Ostrava 8 : 10 Tazman Jr.-Doctors Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 20 : 26 Jamrož Jiří
11. 22.12.2017 Bad Boys Jablunkov 10 : 9 Target Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 25 : 19 Rucký Aleš
9. St 3.1.2018 Bad Boys Jablunkov 6 : 12 Kings Třinec U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 15 : 26 Ficek Marek
13. St 3.1.2018 Ludgeřovice D.C. 4 : 14 Gerlich Fulnek Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 12 : 29 Barbořák Daniel
13. 5.1.2018 Supi Dolní Benešov 13 : 5 Virus Opava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 27 : 15 Plepla Libor
13. 5.1.2018 Bad Boys Jablunkov 14 : 4 Brooklyn Bull's Havířov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 29 : 16 Lacina Jiří
13. 5.1.2018 Orli Zátiší Orlová 11 : 7 Target Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 25 : 21 Rucký Aleš
13. 5.1.2018 Jestřábi 99 Ostrava 8 : 10 Kings Třinec Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 20 : 24 Ficek Marek
9. Ne 7.1.2018 Supi Dolní Benešov 9 : 10 Gerlich Fulnek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
14:00 Vinárek René 21 : 23 Barbořák Daniel
13. Ne 7.1.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 3 : 15 Maníci Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 11 : 31 Mandys Jakub
13. Ne 7.1.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 6 : 12 Hrozný střelci Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 20 : 25 Fajkus Radek
13. Ne 7.1.2018 Slezští rytíři Karviná 9 : 10 HQ Kryptokoriáni Havířov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 22 : 23 Zámečník Adam
14. 12.1.2018 Supi Dolní Benešov 11 : 7 Bad Boys Jablunkov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 24 : 18 Jochymek Henryk
14. Ne 14.1.2018 Maníci Frýdek-Místek 9 : 10 Orli Zátiší Orlová Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 23 : 21 Saj Martin
14. Ne 14.1.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 12 : 6 Slezští rytíři Karviná U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 25 : 15 Mokrý Stanislav
14. Ne 14.1.2018 Gerlich Fulnek 12 : 6 Jestřábi 99 Ostrava U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 28 : 15 Palát Milan
14. Ne 14.1.2018 Virus Opava 15 : 3 HQ Kryptokoriáni Havířov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 32 : 14 Foltýn Jiří
14. Ne 14.1.2018 Kings Třinec 12 : 6 Rakety Ranec Frýdek-Místek Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 28 : 17 Minařík Oldřich
14. Ne 14.1.2018 Brooklyn Bull's Havířov 6 : 12 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 16 : 28 Jamrož Jiří
14. Ne 14.1.2018 Target Ostrava 10 : 9 Ludgeřovice D.C. U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 23 : 20 Matušík Michal
15. St 17.1.2018 Ludgeřovice D.C. 10 : 9 Maníci Frýdek-Místek Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 26 : 22 Mandys Jakub
15. 19.1.2018 Bad Boys Jablunkov 10 : 8 Virus Opava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Zwyrtek Roman 21 : 23 Plepla Libor
15. 19.1.2018 Jestřábi 99 Ostrava 10 : 9 Target Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 25 : 22 Rucký Aleš
15. 19.1.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 14 : 4 Hrozný střelci Frýdek-Místek Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 30 : 17 Fajkus Radek
15. Ne 21.1.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 4 : 14 Supi Dolní Benešov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 15 : 31 Vinárek René
15. Ne 21.1.2018 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Kings Třinec Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 20 : 22 Ficek Marek
16. St 24.1.2018 Ludgeřovice D.C. 11 : 7 Brooklyn Bull's Havířov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 27 : 21 Lacina Jiří
16. 26.1.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 7 : 11 Kings Třinec Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 18 : 25 Ficek Marek
16. 26.1.2018 Jestřábi 99 Ostrava 10 : 8 Maníci Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 22 : 21 Mandys Jakub
16. 26.1.2018 Orli Zátiší Orlová 3 : 15 Supi Dolní Benešov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 13 : 31 Vinárek René
16. Ne 28.1.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 9 : 10 Target Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 24 : 23 Rucký Aleš
16. Ne 28.1.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 10 : 8 Bad Boys Jablunkov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 24 : 20 Krop Miroslav
16. Ne 28.1.2018 Virus Opava 10 : 8 Hrozný střelci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 24 : 21 Fajkus Radek
16. Ne 28.1.2018 Slezští rytíři Karviná 7 : 11 Gerlich Fulnek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 22 : 25 Barbořák Daniel
15. St 31.1.2018 Orli Zátiší Orlová 11 : 7 Brooklyn Bull's Havířov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
17:00 Saj Martin 24 : 15 Lacina Jiří
17. 2.2.2018 Bad Boys Jablunkov 10 : 9 Orli Zátiší Orlová U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 24 : 19 Saj Martin
17. 2.2.2018 Supi Dolní Benešov 14 : 4 Ludgeřovice D.C. U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 29 : 11 Matušík Michal
17. Ne 4.2.2018 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Rakety Ranec Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 24 : 21 Minařík Oldřich
17. Ne 4.2.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 4 : 14 Virus Opava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 16 : 29 Plepla Libor
17. Ne 4.2.2018 Gerlich Fulnek 14 : 4 HQ Kryptokoriáni Havířov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Hořín Marek 31 : 15 Zámečník Adam
17. Ne 4.2.2018 Kings Třinec 12 : 6 Hrozný střelci Frýdek-Místek Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 26 : 19 Fajkus Radek
17. Ne 4.2.2018 Brooklyn Bull's Havířov 10 : 9 Jestřábi 99 Ostrava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 23 : 24 Palát Milan
17. Ne 4.2.2018 Target Ostrava 10 : 9 Slezští rytíři Karviná U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 23 : 22 Mokrý Stanislav
18. St 7.2.2018 Ludgeřovice D.C. 6 : 12 Bad Boys Jablunkov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 17 : 26 Jochymek Henryk
18. 9.2.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 5 : 13 Target Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 13 : 26 Rucký Aleš
18. 9.2.2018 Jestřábi 99 Ostrava 8 : 10 Supi Dolní Benešov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Křimský Pavel 20 : 23 Vinárek René
18. 9.2.2018 Orli Zátiší Orlová 12 : 6 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 27 : 17 Jamrož Jiří
15. Ne 11.2.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 2 : 16 Gerlich Fulnek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 9 : 34 Symerský David
18. Ne 11.2.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 10 : 8 Brooklyn Bull's Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 24 : 20 Milerski Libor
18. Ne 11.2.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 5 : 13 Gerlich Fulnek U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 17 : 30 Barbořák Daniel
18. Ne 11.2.2018 Virus Opava 6 : 12 Kings Třinec Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 14 : 27 Ficek Marek
18. Ne 11.2.2018 Slezští rytíři Karviná 10 : 8 Maníci Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 24 : 20 Mandys Jakub
19. 16.2.2018 Bad Boys Jablunkov 10 : 8 Jestřábi 99 Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 27 : 18 Palát Milan
19. 16.2.2018 Orli Zátiší Orlová 11 : 7 Virus Opava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 25 : 23 Plepla Libor
19. Ne 18.2.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 6 : 12 Ludgeřovice D.C. Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 19 : 26 Matušík Michal
19. Ne 18.2.2018 Maníci Frýdek-Místek 15 : 3 HQ Kryptokoriáni Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 31 : 11 Zámečník Adam
19. Ne 18.2.2018 Brooklyn Bull's Havířov 10 : 9 Slezští rytíři Karviná Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 23 : 22 Mokrý Stanislav
19. Ne 18.2.2018 Target Ostrava 11 : 7 Hrozný střelci Frýdek-Místek U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 25 : 20 Fajkus Radek
20. St 21.2.2018 Ludgeřovice D.C. 7 : 11 Orli Zátiší Orlová Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 18 : 26 Saj Martin
20. 23.2.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 10 : 9 Brooklyn Bull's Havířov Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 23 : 21 Lacina Jiří
20. 23.2.2018 Jestřábi 99 Ostrava 14 : 4 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 30 : 13 Jamrož Jiří
20. Ne 25.2.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 7 : 11 Bad Boys Jablunkov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 20 : 26 Jochymek Henryk
20. Ne 25.2.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 3 : 15 Maníci Frýdek-Místek U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 10 : 31 Mandys Jakub
20. Ne 25.2.2018 Virus Opava 7 : 11 Gerlich Fulnek Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 18 : 25 Adamec Radek
20. Ne 25.2.2018 Kings Třinec 16 : 2 Target Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 33 : 10 Rucký Aleš
20. Ne 25.2.2018 Slezští rytíři Karviná 5 : 13 Supi Dolní Benešov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 15 : 28 Vinárek René
21. St 28.2.2018 Ludgeřovice D.C. 6 : 12 Virus Opava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 19 : 29 Plepla Libor
21. 2.3.2018 Orli Zátiší Orlová 11 : 7 Jestřábi 99 Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 26 : 21 Palát Milan
21. 2.3.2018 Bad Boys Jablunkov 7 : 11 Slezští rytíři Karviná U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 20 : 23 Mokrý Stanislav
21. 2.3.2018 Supi Dolní Benešov 13 : 5 HQ Kryptokoriáni Havířov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 29 : 13 Macurová Veronika
21. Ne 4.3.2018 Maníci Frýdek-Místek 9 : 10 Kings Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 23 : 23 Ficek Marek
21. Ne 4.3.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 10 : 8 Rakety Ranec Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 25 : 20 Minařík Oldřich
21. Ne 4.3.2018 Brooklyn Bull's Havířov 12 : 6 Hrozný střelci Frýdek-Místek Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 26 : 15 Fajkus Radek
21. Ne 4.3.2018 Target Ostrava 3 : 15 Gerlich Fulnek U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 14 : 32 Barbořák Daniel
22. 9.3.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 6 : 12 Bad Boys Jablunkov Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Macurová Veronika 19 : 27 Jochymek Henryk
22. 9.3.2018 Jestřábi 99 Ostrava 9 : 10 Ludgeřovice D.C. Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Juroška Libor 22 : 25 Matušík Michal
22. Ne 11.3.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 6 : 12 Orli Zátiší Orlová Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 17 : 28 Krčmář Michal
22. Ne 11.3.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 5 : 13 Supi Dolní Benešov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 13 : 29 Vinárek René
22. Ne 11.3.2018 Virus Opava 14 : 4 Target Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 30 : 10 Rucký Aleš
22. Ne 11.3.2018 Gerlich Fulnek 13 : 5 Maníci Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 29 : 15 Mandys Jakub
22. Ne 11.3.2018 Kings Třinec 13 : 5 Brooklyn Bull's Havířov Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 29 : 16 Lacina Jiří
22. Ne 11.3.2018 Slezští rytíři Karviná 13 : 5 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 29 : 16 Jamrož Jiří
23. St 14.3.2018 Ludgeřovice D.C. 10 : 8 Rakety Ranec Frýdek-Místek Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 26 : 23 Minařík Oldřich
23. 16.3.2018 Bad Boys Jablunkov 11 : 7 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 25 : 18 Fajkus Radek
23. 16.3.2018 Supi Dolní Benešov 9 : 10 Kings Třinec U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 25 : 22 Ficek Marek
23. 16.3.2018 Orli Zátiší Orlová 11 : 7 Slezští rytíři Karviná Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Krčmář Michal 24 : 16 Mokrý Stanislav
23. 16.3.2018 Jestřábi 99 Ostrava 6 : 12 Virus Opava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 19 : 29 Plepla Libor
19. Ne 18.3.2018 Supi Dolní Benešov 14 : 4 Rakety Ranec Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
14:00 Vinárek René 32 : 14 Minařík Oldřich
23. Ne 18.3.2018 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Target Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 24 : 20 Rucký Aleš
23. Ne 18.3.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 13 : 5 HQ Kryptokoriáni Havířov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 29 : 18 Zámečník Adam
23. Ne 18.3.2018 Brooklyn Bull's Havířov 5 : 13 Gerlich Fulnek Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 14 : 29 Adamec Radek
24. 23.3.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 9 : 10 Orli Zátiší Orlová Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 21 : 23 Moják Martin
24. Ne 25.3.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 8 : 10 Jestřábi 99 Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 21 : 25 Palát Milan
24. Ne 25.3.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 11 : 7 Tazman Jr.-Doctors Ostrava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 25 : 20 Jamrož Jiří
24. Ne 25.3.2018 Virus Opava 8 : 10 Maníci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 18 : 25 Mandys Jakub
24. Ne 25.3.2018 Gerlich Fulnek 12 : 6 Supi Dolní Benešov U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 26 : 18 Vinárek René
24. Ne 25.3.2018 Kings Třinec 10 : 8 Bad Boys Jablunkov Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 23 : 20 Jochymek Henryk
24. Ne 25.3.2018 Target Ostrava 7 : 11 Brooklyn Bull's Havířov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 20 : 24 Lacina Jiří
24. Ne 25.3.2018 Slezští rytíři Karviná 13 : 5 Ludgeřovice D.C. Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 28 : 14 Matušík Michal
25. St 4.4.2018 Ludgeřovice D.C. 10 : 9 HQ Kryptokoriáni Havířov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 24 : 22 Zámečník Adam
25. 6.4.2018 Orli Zátiší Orlová 11 : 7 Hrozný střelci Frýdek-Místek Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 24 : 17 Fajkus Radek
25. 6.4.2018 Bad Boys Jablunkov 7 : 11 Gerlich Fulnek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 21 : 24 Barbořák Daniel
25. 6.4.2018 Supi Dolní Benešov 16 : 2 Target Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 32 : 13 Rucký Aleš
25. 6.4.2018 Jestřábi 99 Ostrava 8 : 10 Slezští rytíři Karviná Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 21 : 28 Mokrý Stanislav
25. Ne 8.4.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 8 : 10 Kings Třinec Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 20 : 24 Ficek Marek
25. Ne 8.4.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 7 : 11 Virus Opava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 21 : 25 Plepla Libor
25. Ne 8.4.2018 Brooklyn Bull's Havířov 7 : 11 Maníci Frýdek-Místek Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 18 : 27 Mandys Jakub
26. 13.4.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 7 : 11 Jestřábi 99 Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 19 : 26 Křimský Pavel
26. Ne 15.4.2018 Maníci Frýdek-Místek 6 : 12 Supi Dolní Benešov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 19 : 27 Vinárek René
26. Ne 15.4.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 9 : 10 Ludgeřovice D.C. U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 25 : 23 Matušík Michal
26. Ne 15.4.2018 Virus Opava 17 : 1 Brooklyn Bull's Havířov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 35 : 10 Lacina Jiří
26. Ne 15.4.2018 Gerlich Fulnek 13 : 5 Tazman Jr.-Doctors Ostrava U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Barbořák Daniel 27 : 14 Jamrož Jiří
26. Ne 15.4.2018 Kings Třinec 13 : 5 Orli Zátiší Orlová Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 30 : 18 Saj Martin
26. Ne 15.4.2018 Target Ostrava 9 : 10 Bad Boys Jablunkov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 22 : 23 Jochymek Henryk
26. Ne 15.4.2018 Slezští rytíři Karviná 10 : 8 Rakety Ranec Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 24 : 24 Minařík Oldřich
27. St 18.4.2018 Ludgeřovice D.C. 9 : 10 Kings Třinec Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Matušík Michal 18 : 22 Ficek Marek
27. 20.4.2018 Jestřábi 99 Ostrava 13 : 5 Hrozný střelci Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 28 : 18 Fajkus Radek
27. 20.4.2018 Bad Boys Jablunkov 13 : 5 Maníci Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 27 : 15 Mandys Jakub
27. Ne 22.4.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 10 : 8 Target Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 26 : 21 Rucký Aleš
27. Ne 22.4.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 15 : 3 HQ Kryptokoriáni Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 32 : 13 Tichý Jan
27. Ne 22.4.2018 Supi Dolní Benešov 14 : 4 Brooklyn Bull's Havířov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
15:00 Vinárek René 31 : 13 Lacina Jiří
19. Ne 22.4.2018 Gerlich Fulnek 11 : 7 Kings Třinec U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Adamec Radek 26 : 19 Klimas Martin
27. Ne 22.4.2018 Slezští rytíři Karviná 7 : 11 Virus Opava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 22 : 26 Plepla Libor
27. St 25.4.2018 Orli Zátiší Orlová 7 : 11 Gerlich Fulnek Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 18 : 26 Makový Jiří
28. 27.4.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 8 : 10 Slezští rytíři Karviná Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 18 : 22 Mokrý Stanislav
28. Ne 29.4.2018 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 25 : 19 Jamrož Jiří
28. Ne 29.4.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 8 : 10 Rakety Ranec Frýdek-Místek U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 20 : 25 Minařík Oldřich
28. Ne 29.4.2018 Virus Opava 6 : 12 Supi Dolní Benešov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 16 : 27 Vinárek René
28. Ne 29.4.2018 Gerlich Fulnek 15 : 3 Ludgeřovice D.C. U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 32 : 10 Matušík Michal
28. Ne 29.4.2018 Brooklyn Bull's Havířov 7 : 11 Bad Boys Jablunkov Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 19 : 25 Jochymek Henryk
28. Ne 29.4.2018 Kings Třinec 8 : 10 Jestřábi 99 Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 19 : 25 Palát Milan
28. Ne 29.4.2018 Target Ostrava 6 : 12 Orli Zátiší Orlová U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 17 : 30 Saj Martin
29. St 2.5.2018 Ludgeřovice D.C. 9 : 10 Target Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 23 : 25 Rucký Aleš
29. 4.5.2018 Jestřábi 99 Ostrava 4 : 14 Gerlich Fulnek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 15 : 29 Makový Jiří
29. 4.5.2018 Orli Zátiší Orlová 12 : 6 Maníci Frýdek-Místek Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Krčmář Michal 26 : 18 Mandys Jakub
29. 4.5.2018 Bad Boys Jablunkov 3 : 15 Supi Dolní Benešov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 12 : 33 Vinárek René
29. 4.5.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 10 : 8 Virus Opava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Zámečník Adam 25 : 22 Plepla Libor
29. Ne 6.5.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 10 : 8 Kings Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 26 : 22 Ficek Marek
29. Ne 6.5.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 12 : 6 Brooklyn Bull's Havířov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00 Jamrož Jiří 26 : 16 Lacina Jiří
29. Ne 6.5.2018 Slezští rytíři Karviná 14 : 4 Hrozný střelci Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 29 : 16 Fajkus Radek
30. 11.5.2018 Supi Dolní Benešov 13 : 5 Tazman Jr.-Doctors Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 28 : 15 Jamrož Jiří
30. Ne 13.5.2018 Maníci Frýdek-Místek 13 : 5 Ludgeřovice D.C. Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 30 : 15 Matušík Michal
30. Ne 13.5.2018 Hrozný střelci Frýdek-Místek 6 : 12 HQ Kryptokoriáni Havířov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Fajkus Radek 15 : 29 Zámečník Adam
30. Ne 13.5.2018 Virus Opava 14 : 4 Bad Boys Jablunkov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 29 : 15 Krop Miroslav
30. Ne 13.5.2018 Gerlich Fulnek 12 : 6 Rakety Ranec Frýdek-Místek U Martiny restaurace Fulnek, Fulnek
16:30 Makový Jiří 28 : 16 Minařík Oldřich
30. Ne 13.5.2018 Brooklyn Bull's Havířov 10 : 8 Orli Zátiší Orlová Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 24 : 18 Krčmář Michal
30. Ne 13.5.2018 Kings Třinec 14 : 4 Slezští rytíři Karviná Mond sportbar Třinec, Třinec
17:00 Ficek Marek 29 : 14 Mokrý Stanislav
30. Ne 13.5.2018 Target Ostrava 10 : 9 Jestřábi 99 Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 24 : 23 Palát Milan

B. liga - 2.liga skupina A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Po 25.9.2017 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 6 : 12 Bulldog Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Výtisk Jakub 19 : 27 Lukačik Petr
1. Út 26.9.2017 Tenisák Hlučín 9 : 10 Démoni Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30 Pavlorek Patrik 25 : 23 Janouškovec Tomáš
1. Út 26.9.2017 Mistři Ostrava 10 : 8 Jestřábi 66 Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 22 : 18 Videnka Jiří
1. Út 26.9.2017 Dream team Ostrava 11 : 7 BF Mia V. Ostrava
18:00 Mitas Filip 25 : 21 Boštík Marek
1. Út 26.9.2017 Dream team Ostrava 11 : 7 BF Mia V. Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
18:00 Mitas Filip 25 : 21 Boštík Marek
1. Út 26.9.2017 Gól Velká Polom 6 : 12 Billiard Bar Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Prchala Jaroslav 18 : 27 Šostek Roman
1. Út 26.9.2017 Rio Semena Ostrava 13 : 5 Racek Dragons Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 29 : 15 Rohoň Róbert
1. Út 26.9.2017 Simpsons Ostrava 8 : 10 Sportdarts Partay Pub Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Mík Jiří 20 : 23 Magula Marian
1. Út 26.9.2017 Sportdarts B Šatlava Ostrava 6 : 12 B.A.F. !!! Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 16 : 25 Macháč David
2. Út 3.10.2017 Mistři Ostrava 8 : 10 Dream team Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 21 : 23 Mitas Filip
2. Út 3.10.2017 Sportdarts Partay Pub Ostrava 11 : 7 Sportdarts B Šatlava Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 26 : 18 Kočí Vítězslav
2. Út 3.10.2017 Racek Dragons Ostrava 10 : 9 Simpsons Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Rohoň Róbert 23 : 23 Mík Jiří
2. Út 3.10.2017 Billiard Bar Ostrava 7 : 11 Rio Semena Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00 Šostek Roman 16 : 25 Frýza Pavel
2. Út 3.10.2017 Démoni Ostrava 11 : 7 Gól Velká Polom Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Janouškovec Tomáš 25 : 18 Bojňanský Tomáš
2. Út 3.10.2017 Bulldog Ostrava 10 : 9 Tenisák Hlučín Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 23 : 22 Pavlorek Patrik
2. Út 3.10.2017 BF Mia V. Ostrava 10 : 8 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Boštík Marek 24 : 20 Výtisk Jakub
2. Út 3.10.2017 Jestřábi 66 Ostrava 6 : 12 B.A.F. !!! Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 17 : 27 Targosz Martin
3. Po 9.10.2017 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 11 : 7 Mistři Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Výtisk Jakub 26 : 16 Czekaj Karel
3. Út 10.10.2017 Tenisák Hlučín 14 : 4 BF Mia V. Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30 Pavlorek Patrik 30 : 11 Boštík Marek
3. Út 10.10.2017 Dream team Ostrava 10 : 9 Jestřábi 66 Ostrava
18:00 Mitas Filip 23 : 21 Videnka Jiří
3. Út 10.10.2017 Dream team Ostrava 10 : 9 Jestřábi 66 Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
18:00 Mitas Filip 23 : 21 Videnka Jiří
3. Út 10.10.2017 Gól Velká Polom 7 : 11 Bulldog Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Bojňanský Tomáš 20 : 25 Lukačik Petr
3. Út 10.10.2017 Rio Semena Ostrava 16 : 2 Démoni Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 33 : 8 Janouškovec Tomáš
3. Út 10.10.2017 Simpsons Ostrava 10 : 9 Billiard Bar Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 22 : 22 Šostek Roman
3. Út 10.10.2017 Sportdarts B Šatlava Ostrava 5 : 13 Racek Dragons Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 13 : 27 Rohoň Róbert
3. Út 10.10.2017 B.A.F. !!! Ostrava 5 : 13 Sportdarts Partay Pub Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Macháč David 14 : 26 Magula Marian
4. Út 17.10.2017 Mistři Ostrava 7 : 11 Tenisák Hlučín Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Jendrulek David 22 : 26 Pavlorek Patrik
4. Út 17.10.2017 Dream team Ostrava 8 : 10 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
18:00 Mitas Filip 21 : 22 Výtisk Jakub
4. Út 17.10.2017 Dream team Ostrava 8 : 10 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
18:00 Mitas Filip 21 : 22 Výtisk Jakub
4. Út 17.10.2017 Racek Dragons Ostrava 11 : 7 B.A.F. !!! Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Rohoň Róbert 27 : 17 Macháč David
4. Út 17.10.2017 Billiard Bar Ostrava 10 : 8 Sportdarts B Šatlava Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00 Šostek Roman 23 : 24 Kočí Vítězslav
4. Út 17.10.2017 Démoni Ostrava 7 : 11 Simpsons Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Janouškovec Tomáš 21 : 24 Mík Jiří
4. Út 17.10.2017 Bulldog Ostrava 6 : 12 Rio Semena Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 18 : 26 Frýza Pavel
4. Út 17.10.2017 BF Mia V. Ostrava 14 : 4 Gól Velká Polom Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Boštík Marek 30 : 12 Prchala Jaroslav
4. Út 17.10.2017 Jestřábi 66 Ostrava 6 : 12 Sportdarts Partay Pub Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 16 : 27 Magula Marian
5. Po 23.10.2017 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 13 : 5 Jestřábi 66 Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Výtisk Jakub 28 : 12 Videnka Jiří
5. Út 24.10.2017 Gól Velká Polom 7 : 11 Mistři Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Bojňanský Tomáš 16 : 25 Czekaj Karel
5. Út 24.10.2017 Rio Semena Ostrava 14 : 4 BF Mia V. Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 30 : 14 Boštík Marek
5. Út 24.10.2017 Simpsons Ostrava 10 : 8 Bulldog Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Mík Jiří 24 : 20 Lukačik Petr
5. Út 24.10.2017 Sportdarts B Šatlava Ostrava 15 : 3 Démoni Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 33 : 13 Vavrečka Tomáš
5. Út 24.10.2017 B.A.F. !!! Ostrava 8 : 10 Billiard Bar Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Macháč David 21 : 23 Dvorjančanský Marek
5. Út 24.10.2017 Sportdarts Partay Pub Ostrava 10 : 8 Racek Dragons Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 25 : 19 Rohoň Róbert
6. Po 30.10.2017 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 11 : 7 Tenisák Hlučín Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Výtisk Jakub 25 : 18 Pavlorek Patrik
6. Út 31.10.2017 Mistři Ostrava 4 : 14 Rio Semena Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 14 : 32 Frýza Pavel
6. Út 31.10.2017 Dream team Ostrava 11 : 7 Gól Velká Polom
18:00 Mitas Filip 26 : 17 Prchala Jaroslav
6. Út 31.10.2017 Dream team Ostrava 11 : 7 Gól Velká Polom Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
18:00 Mitas Filip 26 : 17 Prchala Jaroslav
6. Út 31.10.2017 Billiard Bar Ostrava 9 : 10 Sportdarts Partay Pub Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00 Šostek Roman 23 : 25 Crha Ondřej
6. Út 31.10.2017 Démoni Ostrava 11 : 7 B.A.F. !!! Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Janouškovec Tomáš 27 : 19 Macháč David
6. Út 31.10.2017 Bulldog Ostrava 11 : 7 Sportdarts B Šatlava Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 26 : 20 Kočí Vítězslav
6. Út 31.10.2017 BF Mia V. Ostrava 6 : 12 Simpsons Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Boštík Marek 17 : 28 Vontor Miroslav
6. Út 31.10.2017 Jestřábi 66 Ostrava 9 : 10 Racek Dragons Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 22 : 22 Rohoň Róbert
7. Út 7.11.2017 Tenisák Hlučín 9 : 10 Jestřábi 66 Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30 Pavlorek Patrik 22 : 21 Videnka Jiří
7. Út 7.11.2017 Gól Velká Polom 4 : 14 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Prchala Jaroslav 10 : 31 Výtisk Jakub
7. Út 7.11.2017 Rio Semena Ostrava 12 : 6 Dream team Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 28 : 19 Mitas Filip
7. Út 7.11.2017 Simpsons Ostrava 12 : 6 Mistři Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Mík Jiří 27 : 15 Czekaj Karel
7. Út 7.11.2017 Sportdarts B Šatlava Ostrava 8 : 10 BF Mia V. Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 20 : 25 Boštík Marek
7. Út 7.11.2017 B.A.F. !!! Ostrava 5 : 13 Bulldog Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Macháč David 15 : 29 Lukačik Petr
7. Út 7.11.2017 Sportdarts Partay Pub Ostrava 11 : 7 Démoni Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 26 : 17 Janouškovec Tomáš
7. Út 7.11.2017 Racek Dragons Ostrava 12 : 6 Billiard Bar Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Rohoň Róbert 26 : 18 Šostek Roman
8. Po 13.11.2017 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 6 : 12 Rio Semena Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Výtisk Jakub 15 : 28 Frýza Pavel
8. Út 14.11.2017 Tenisák Hlučín 12 : 6 Gól Velká Polom 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30 Pavlorek Patrik 28 : 15 Prchala Jaroslav
8. Út 14.11.2017 Mistři Ostrava 13 : 5 Sportdarts B Šatlava Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 30 : 16 Kočí Vítězslav
8. Út 14.11.2017 Dream team Ostrava 10 : 8 Simpsons Ostrava
18:00 Mitas Filip 22 : 20 Mík Jiří
8. Út 14.11.2017 Dream team Ostrava 10 : 8 Simpsons Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
18:00 Mitas Filip 22 : 20 Mík Jiří
8. Út 14.11.2017 Démoni Ostrava 10 : 8 Racek Dragons Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Janouškovec Tomáš 24 : 22 Rohoň Róbert
8. Út 14.11.2017 Bulldog Ostrava 8 : 10 Sportdarts Partay Pub Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 21 : 24 Magula Marian
8. Út 14.11.2017 BF Mia V. Ostrava 8 : 10 B.A.F. !!! Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Boštík Marek 21 : 23 Macháč David
8. Út 14.11.2017 Jestřábi 66 Ostrava 7 : 11 Billiard Bar Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 18 : 28 Šostek Roman
9. Út 21.11.2017 Gól Velká Polom 11 : 7 Jestřábi 66 Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Bojňanský Tomáš 26 : 19 Videnka Jiří
9. Út 21.11.2017 Rio Semena Ostrava 15 : 3 Tenisák Hlučín Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 32 : 11 Pavlorek Patrik
9. Út 21.11.2017 Simpsons Ostrava 3 : 15 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Mík Jiří 15 : 31 Výtisk Jakub
9. Út 21.11.2017 Sportdarts B Šatlava Ostrava 6 : 12 Dream team Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 16 : 27 Mitas Filip