Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A. liga - 1.liga
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 21.9.2018 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Orli Zátiší Orlová Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 19 : 23 Saj Martin
1. Ne 23.9.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 8 : 10 Mond bar Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 22 : 24 Bujok Dan
1. Ne 23.9.2018 Target Ostrava 11 : 7 HQ Kryptokoriáni Havířov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00 Rucký Aleš 27 : 18 Tichý Jan
1. Ne 23.9.2018 Rio Semena Ostrava 8 : 10 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30 Frýza Pavel 17 : 22 Jamrož Jiří
1. Ne 23.9.2018 Virus Opava 12 : 6 Jestřábi 99 Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Uvíra Lukáš 27 : 18 Kubánek Josef
1. Ne 23.9.2018 Dream team Ostrava 6 : 12 Maníci Frýdek-Místek Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Konečný Petr 15 : 27 Mandys Jakub
1. Ne 23.9.2018 HQ B Bambelocy Havířov 4 : 14 Kings Třinec HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 13 : 30 Ficek Marek
2. 28.9.2018 Orli Zátiší Orlová 6 : 12 Kings Třinec Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 18 : 26 Ficek Marek
2. 28.9.2018 Jestřábi 99 Ostrava 7 : 11 Dream team Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 18 : 22 Konečný Petr
2. 28.9.2018 Supi Dolní Benešov 16 : 2 Rakety Ranec Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 33 : 11 Minařík Oldřich
2. 28.9.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 8 : 10 HQ B Bambelocy Havířov Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Tichý Jan 20 : 24 Dík Břetislav
2. 28.9.2018 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Virus Opava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 21 : 26 Uvíra Lukáš
2. Ne 30.9.2018 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Rio Semena Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 24 : 20 Frýza Pavel
2. Ne 30.9.2018 Mond bar Třinec 13 : 5 Target Ostrava Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Bujok Dan 28 : 13 Holek Kamil
2. Ne 30.9.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 15 : 3 Bad Boys Jablunkov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00 Jamrož Jiří 33 : 13 Sek Milan
3. 5.10.2018 Bad Boys Jablunkov 7 : 11 Maníci Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 20 : 26 Mandys Jakub
3. Ne 7.10.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 8 : 10 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 20 : 23 Jamrož Jiří
3. Ne 7.10.2018 Target Ostrava 2 : 16 Supi Dolní Benešov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00 Rucký Aleš 9 : 33 Vinárek René
3. Ne 7.10.2018 Rio Semena Ostrava 12 : 6 Jestřábi 99 Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30 Frýza Pavel 26 : 20 Palát Milan
3. Ne 7.10.2018 Virus Opava 10 : 8 Orli Zátiší Orlová Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 21 : 16 Saj Martin
3. Ne 7.10.2018 Dream team Ostrava 7 : 11 Slezští rytíři Karviná Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Konečný Petr 20 : 25 Mokrý Stanislav
3. Ne 7.10.2018 HQ B Bambelocy Havířov 10 : 8 Mond bar Třinec HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 24 : 23 Bujok Dan
4. 12.10.2018 Orli Zátiší Orlová 15 : 3 HQ Kryptokoriáni Havířov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 32 : 15 Tichý Jan
4. 12.10.2018 Jestřábi 99 Ostrava 6 : 12 Bad Boys Jablunkov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Juroška Libor 15 : 27 Jochymek Henryk
4. 12.10.2018 Supi Dolní Benešov 17 : 1 HQ B Bambelocy Havířov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 35 : 7 Surma Stanislav
4. 12.10.2018 Slezští rytíři Karviná 10 : 9 Rio Semena Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00 Mokrý Stanislav 22 : 23 Frýza Pavel
4. Ne 14.10.2018 Maníci Frýdek-Místek 16 : 2 Rakety Ranec Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 33 : 11 Minařík Oldřich
4. Ne 14.10.2018 Mond bar Třinec 6 : 12 Kings Třinec Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00 Bujok Dan 17 : 27 Ficek Marek
4. Ne 14.10.2018 Virus Opava 13 : 5 Dream team Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 30 : 12 Konečný Petr
4. Ne 14.10.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava 12 : 6 Target Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00 Jamrož Jiří 26 : 17 Rucký Aleš
5. 19.10.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov 9 : 10 Mond bar Třinec Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Tichý Jan 22 : 21 Bujok Dan
5. 19.10.2018 Kings Třinec 10 : 8 Supi Dolní Benešov Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 21 : 22 Vinárek René
5. 19.10.2018 Bad Boys Jablunkov 10 : 8 Slezští rytíři Karviná U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 26 : 21 Mokrý Stanislav
5. Ne 21.10.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek 6 : 12 Jestřábi 99 Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Minařík Oldřich 20 : 27 Palát Milan
5. Ne 21.10.2018 Target Ostrava 9 : 10 Maníci Frýdek-Místek U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00 Rucký Aleš 23 : 25 Mandys Jakub
5. Ne 21.10.2018 Rio Semena Ostrava 6 : 12 Virus Opava Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30 Frýza Pavel 16 : 27 Plepla Libor
5. Ne 21.10.2018 Dream team Ostrava 3 : 15 Orli Zátiší Orlová Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Konečný Petr 12 : 31 Krčmář Michal
5. Ne 21.10.2018 HQ B Bambelocy Havířov 10 : 8 Tazman Jr.-Doctors Ostrava HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 25 : 19 Jamrož Jiří
6. 26.10.2018 Orli Zátiší Orlová Mond bar Třinec Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
6. 26.10.2018 Jestřábi 99 Ostrava Target Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
6. 26.10.2018 Supi Dolní Benešov HQ Kryptokoriáni Havířov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
6. 26.10.2018 Slezští rytíři Karviná Rakety Ranec Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
6. Ne 28.10.2018 Maníci Frýdek-Místek HQ B Bambelocy Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
6. Ne 28.10.2018 Virus Opava Bad Boys Jablunkov Double out sportbar Opava, Opava
16:30
6. Ne 28.10.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Kings Třinec Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
6. Ne 28.10.2018 Dream team Ostrava Rio Semena Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
7. 2.11.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov Tazman Jr.-Doctors Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
7. 2.11.2018 Kings Třinec Maníci Frýdek-Místek Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
7. 2.11.2018 Bad Boys Jablunkov Dream team Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
7. Ne 4.11.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek Virus Opava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
7. Ne 4.11.2018 Mond bar Třinec Supi Dolní Benešov Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
7. Ne 4.11.2018 Target Ostrava Slezští rytíři Karviná U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
7. Ne 4.11.2018 Rio Semena Ostrava Orli Zátiší Orlová Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
7. Ne 4.11.2018 HQ B Bambelocy Havířov Jestřábi 99 Ostrava HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
3. 9.11.2018 Kings Třinec HQ Kryptokoriáni Havířov Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
8. 16.11.2018 Orli Zátiší Orlová Supi Dolní Benešov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
8. 16.11.2018 Jestřábi 99 Ostrava Kings Třinec Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
8. 16.11.2018 Slezští rytíři Karviná HQ B Bambelocy Havířov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
8. Ne 18.11.2018 Maníci Frýdek-Místek HQ Kryptokoriáni Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
8. Ne 18.11.2018 Rio Semena Ostrava Bad Boys Jablunkov Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
8. Ne 18.11.2018 Virus Opava Target Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30
8. Ne 18.11.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Mond bar Třinec Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
8. Ne 18.11.2018 Dream team Ostrava Rakety Ranec Frýdek-Místek Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
9. 23.11.2018 Supi Dolní Benešov Tazman Jr.-Doctors Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
9. 23.11.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov Jestřábi 99 Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
9. 23.11.2018 Kings Třinec Slezští rytíři Karviná Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
9. 23.11.2018 Bad Boys Jablunkov Orli Zátiší Orlová U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
9. Ne 25.11.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek Rio Semena Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
9. Ne 25.11.2018 Mond bar Třinec Maníci Frýdek-Místek Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
9. Ne 25.11.2018 Target Ostrava Dream team Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
9. Ne 25.11.2018 HQ B Bambelocy Havířov Virus Opava HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
10. 30.11.2018 Orli Zátiší Orlová Tazman Jr.-Doctors Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
10. 30.11.2018 Jestřábi 99 Ostrava Mond bar Třinec Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
10. 30.11.2018 Bad Boys Jablunkov Rakety Ranec Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
10. 30.11.2018 Slezští rytíři Karviná HQ Kryptokoriáni Havířov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
10. Ne 2.12.2018 Maníci Frýdek-Místek Supi Dolní Benešov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
10. Ne 2.12.2018 Rio Semena Ostrava Target Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
10. Ne 2.12.2018 Virus Opava Kings Třinec Double out sportbar Opava, Opava
16:30
10. Ne 2.12.2018 Dream team Ostrava HQ B Bambelocy Havířov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
11. 7.12.2018 Supi Dolní Benešov Jestřábi 99 Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
11. 7.12.2018 HQ Kryptokoriáni Havířov Virus Opava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
11. 7.12.2018 Kings Třinec Dream team Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
11. Ne 9.12.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek Orli Zátiší Orlová Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
11. Ne 9.12.2018 Mond bar Třinec Slezští rytíři Karviná Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
11. Ne 9.12.2018 Target Ostrava Bad Boys Jablunkov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
11. Ne 9.12.2018 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Maníci Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
11. Ne 9.12.2018 HQ B Bambelocy Havířov Rio Semena Ostrava HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
12. 14.12.2018 Orli Zátiší Orlová Maníci Frýdek-Místek Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
12. 14.12.2018 Jestřábi 99 Ostrava Tazman Jr.-Doctors Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
12. 14.12.2018 Bad Boys Jablunkov HQ B Bambelocy Havířov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
12. 14.12.2018 Slezští rytíři Karviná Supi Dolní Benešov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
12. Ne 16.12.2018 Rakety Ranec Frýdek-Místek Target Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
12. Ne 16.12.2018 Rio Semena Ostrava Kings Třinec Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
12. Ne 16.12.2018 Virus Opava Mond bar Třinec Double out sportbar Opava, Opava
16:30
12. Ne 16.12.2018 Dream team Ostrava HQ Kryptokoriáni Havířov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
1. 21.12.2018 Bad Boys Jablunkov Supi Dolní Benešov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
13. 4.1.2019 Supi Dolní Benešov Virus Opava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
13. 4.1.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Rio Semena Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
13. 4.1.2019 Kings Třinec Bad Boys Jablunkov Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
13. Ne 6.1.2019 Maníci Frýdek-Místek Jestřábi 99 Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
13. Ne 6.1.2019 Mond bar Třinec Dream team Ostrava Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
13. Ne 6.1.2019 Target Ostrava Orli Zátiší Orlová U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
13. Ne 6.1.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Slezští rytíři Karviná Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
13. Ne 6.1.2019 HQ B Bambelocy Havířov Rakety Ranec Frýdek-Místek HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
14. 11.1.2019 Orli Zátiší Orlová Jestřábi 99 Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
14. 11.1.2019 Bad Boys Jablunkov HQ Kryptokoriáni Havířov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
14. 11.1.2019 Slezští rytíři Karviná Maníci Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
14. Ne 13.1.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek Kings Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
14. Ne 13.1.2019 Target Ostrava HQ B Bambelocy Havířov U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
14. Ne 13.1.2019 Rio Semena Ostrava Mond bar Třinec Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
14. Ne 13.1.2019 Virus Opava Tazman Jr.-Doctors Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30
14. Ne 13.1.2019 Dream team Ostrava Supi Dolní Benešov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
15. 18.1.2019 Jestřábi 99 Ostrava Slezští rytíři Karviná Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
15. 18.1.2019 Supi Dolní Benešov Rio Semena Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
15. 18.1.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Rakety Ranec Frýdek-Místek Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
15. 18.1.2019 Kings Třinec Target Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
15. Ne 20.1.2019 Maníci Frýdek-Místek Virus Opava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
15. Ne 20.1.2019 Mond bar Třinec Bad Boys Jablunkov Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
15. Ne 20.1.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Dream team Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
15. Ne 20.1.2019 HQ B Bambelocy Havířov Orli Zátiší Orlová HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
16. 25.1.2019 Kings Třinec HQ B Bambelocy Havířov Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
16. 25.1.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Target Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
16. 25.1.2019 Supi Dolní Benešov Bad Boys Jablunkov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
16. 25.1.2019 Jestřábi 99 Ostrava Virus Opava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
16. 25.1.2019 Orli Zátiší Orlová Slezští rytíři Karviná Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
16. Ne 27.1.2019 Maníci Frýdek-Místek Dream team Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
16. Ne 27.1.2019 Mond bar Třinec Rakety Ranec Frýdek-Místek Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
16. Ne 27.1.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Rio Semena Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
17. 1.2.2019 Kings Třinec Orli Zátiší Orlová Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
17. 1.2.2019 Bad Boys Jablunkov Tazman Jr.-Doctors Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
17. Ne 3.2.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek Supi Dolní Benešov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
17. Ne 3.2.2019 Target Ostrava Mond bar Třinec U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
17. Ne 3.2.2019 Rio Semena Ostrava Maníci Frýdek-Místek Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
17. Ne 3.2.2019 Virus Opava Slezští rytíři Karviná Double out sportbar Opava, Opava
16:30
17. Ne 3.2.2019 Dream team Ostrava Jestřábi 99 Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
17. Ne 3.2.2019 HQ B Bambelocy Havířov HQ Kryptokoriáni Havířov HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
18. 8.2.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Kings Třinec Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
18. 8.2.2019 Supi Dolní Benešov Target Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
18. 8.2.2019 Jestřábi 99 Ostrava Rio Semena Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18. 8.2.2019 Slezští rytíři Karviná Dream team Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
18. 8.2.2019 Orli Zátiší Orlová Virus Opava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
18. Ne 10.2.2019 Maníci Frýdek-Místek Bad Boys Jablunkov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
18. Ne 10.2.2019 Mond bar Třinec HQ B Bambelocy Havířov Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
18. Ne 10.2.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Rakety Ranec Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
19. 15.2.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Orli Zátiší Orlová Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
19. 15.2.2019 Bad Boys Jablunkov Jestřábi 99 Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
19. 15.2.2019 Kings Třinec Mond bar Třinec Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
19. Ne 17.2.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek Maníci Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
19. Ne 17.2.2019 Target Ostrava Tazman Jr.-Doctors Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
19. Ne 17.2.2019 Rio Semena Ostrava Slezští rytíři Karviná Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
19. Ne 17.2.2019 Dream team Ostrava Virus Opava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
19. Ne 17.2.2019 HQ B Bambelocy Havířov Supi Dolní Benešov HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
20. 22.2.2019 Supi Dolní Benešov Kings Třinec U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
20. 22.2.2019 Jestřábi 99 Ostrava Rakety Ranec Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
20. 22.2.2019 Slezští rytíři Karviná Bad Boys Jablunkov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
20. 22.2.2019 Orli Zátiší Orlová Dream team Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
20. Ne 24.2.2019 Maníci Frýdek-Místek Target Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
20. Ne 24.2.2019 Mond bar Třinec HQ Kryptokoriáni Havířov Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
20. Ne 24.2.2019 Virus Opava Rio Semena Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30
20. Ne 24.2.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava HQ B Bambelocy Havířov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
21. 1.3.2019 Kings Třinec Tazman Jr.-Doctors Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
21. 1.3.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Supi Dolní Benešov Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
21. 1.3.2019 Bad Boys Jablunkov Virus Opava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
21. Ne 3.3.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek Slezští rytíři Karviná Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
21. Ne 3.3.2019 Mond bar Třinec Orli Zátiší Orlová Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
21. Ne 3.3.2019 Target Ostrava Jestřábi 99 Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
21. Ne 3.3.2019 Rio Semena Ostrava Dream team Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
21. Ne 3.3.2019 HQ B Bambelocy Havířov Maníci Frýdek-Místek HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
22. 8.3.2019 Supi Dolní Benešov Mond bar Třinec U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
22. 8.3.2019 Jestřábi 99 Ostrava HQ B Bambelocy Havířov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
22. 8.3.2019 Slezští rytíři Karviná Target Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
22. 8.3.2019 Orli Zátiší Orlová Rio Semena Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
22. Ne 10.3.2019 Maníci Frýdek-Místek Kings Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
22. Ne 10.3.2019 Virus Opava Rakety Ranec Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30
22. Ne 10.3.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava HQ Kryptokoriáni Havířov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
22. Ne 10.3.2019 Dream team Ostrava Bad Boys Jablunkov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
23. 15.3.2019 Supi Dolní Benešov Orli Zátiší Orlová U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
23. 15.3.2019 Kings Třinec Jestřábi 99 Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
23. 15.3.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Maníci Frýdek-Místek Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
23. 15.3.2019 Bad Boys Jablunkov Rio Semena Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
23. Ne 17.3.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek Dream team Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
23. Ne 17.3.2019 Mond bar Třinec Tazman Jr.-Doctors Ostrava Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
23. Ne 17.3.2019 Target Ostrava Virus Opava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
23. Ne 17.3.2019 HQ B Bambelocy Havířov Slezští rytíři Karviná HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
24. 22.3.2019 Jestřábi 99 Ostrava HQ Kryptokoriáni Havířov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
24. 22.3.2019 Slezští rytíři Karviná Kings Třinec Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
24. 22.3.2019 Orli Zátiší Orlová Bad Boys Jablunkov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
24. Ne 24.3.2019 Maníci Frýdek-Místek Mond bar Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
24. Ne 24.3.2019 Virus Opava HQ B Bambelocy Havířov Double out sportbar Opava, Opava
16:30
24. Ne 24.3.2019 Rio Semena Ostrava Rakety Ranec Frýdek-Místek Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
24. Ne 24.3.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Supi Dolní Benešov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
24. Ne 24.3.2019 Dream team Ostrava Target Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
25. 29.3.2019 Supi Dolní Benešov Maníci Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
25. 29.3.2019 Kings Třinec Virus Opava Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
25. 29.3.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Slezští rytíři Karviná Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
25. Ne 31.3.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek Bad Boys Jablunkov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
25. Ne 31.3.2019 Mond bar Třinec Jestřábi 99 Ostrava Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
25. Ne 31.3.2019 Target Ostrava Rio Semena Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
25. Ne 31.3.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Orli Zátiší Orlová Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
25. Ne 31.3.2019 HQ B Bambelocy Havířov Dream team Ostrava HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
26. 5.4.2019 Jestřábi 99 Ostrava Supi Dolní Benešov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
26. 5.4.2019 Slezští rytíři Karviná Mond bar Třinec Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
26. 5.4.2019 Bad Boys Jablunkov Target Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
26. 5.4.2019 Orli Zátiší Orlová Rakety Ranec Frýdek-Místek Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
26. Ne 7.4.2019 Maníci Frýdek-Místek Tazman Jr.-Doctors Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
26. Ne 7.4.2019 Virus Opava HQ Kryptokoriáni Havířov Double out sportbar Opava, Opava
16:30
26. Ne 7.4.2019 Rio Semena Ostrava HQ B Bambelocy Havířov Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
26. Ne 7.4.2019 Dream team Ostrava Kings Třinec Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
27. 12.4.2019 Kings Třinec Rio Semena Ostrava Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
27. 12.4.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Dream team Ostrava Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
27. 12.4.2019 Supi Dolní Benešov Slezští rytíři Karviná U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
27. Ne 14.4.2019 Maníci Frýdek-Místek Orli Zátiší Orlová Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
27. Ne 14.4.2019 Mond bar Třinec Virus Opava Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
27. Ne 14.4.2019 Target Ostrava Rakety Ranec Frýdek-Místek U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
27. Ne 14.4.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Jestřábi 99 Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
27. Ne 14.4.2019 HQ B Bambelocy Havířov Bad Boys Jablunkov HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
28. 26.4.2019 Jestřábi 99 Ostrava Maníci Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
28. 26.4.2019 Slezští rytíři Karviná Tazman Jr.-Doctors Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
28. 26.4.2019 Bad Boys Jablunkov Kings Třinec U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
28. 26.4.2019 Orli Zátiší Orlová Target Ostrava Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
28. Ne 28.4.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek HQ B Bambelocy Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
28. Ne 28.4.2019 Virus Opava Supi Dolní Benešov Double out sportbar Opava, Opava
16:30
28. Ne 28.4.2019 Rio Semena Ostrava HQ Kryptokoriáni Havířov Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
28. Ne 28.4.2019 Dream team Ostrava Mond bar Třinec Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
29. 3.5.2019 Jestřábi 99 Ostrava Orli Zátiší Orlová Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
29. 3.5.2019 Kings Třinec Rakety Ranec Frýdek-Místek Mond sportbar Třinec, Třinec
18:00
29. 3.5.2019 HQ Kryptokoriáni Havířov Bad Boys Jablunkov Cafe bar Restaurant Havířov, Havířov
18:00
29. 3.5.2019 Supi Dolní Benešov Dream team Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
29. Ne 5.5.2019 Maníci Frýdek-Místek Slezští rytíři Karviná Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
29. Ne 5.5.2019 Mond bar Třinec Rio Semena Ostrava Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
29. Ne 5.5.2019 Tazman Jr.-Doctors Ostrava Virus Opava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00
29. Ne 5.5.2019 HQ B Bambelocy Havířov Target Ostrava HQ Restaurant Havířov, Havířov
18:00
30. 10.5.2019 Slezští rytíři Karviná Jestřábi 99 Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
18:00
30. 10.5.2019 Bad Boys Jablunkov Mond bar Třinec U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
30. 10.5.2019 Orli Zátiší Orlová HQ B Bambelocy Havířov Na Střelnici hospůdka Orlová, Orlová
18:00
30. Ne 12.5.2019 Rakety Ranec Frýdek-Místek HQ Kryptokoriáni Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
30. Ne 12.5.2019 Target Ostrava Kings Třinec U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
16:00
30. Ne 12.5.2019 Virus Opava Maníci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30
30. Ne 12.5.2019 Rio Semena Ostrava Supi Dolní Benešov Rio bar Ostrava, Ostrava
16:30
30. Ne 12.5.2019 Dream team Ostrava Tazman Jr.-Doctors Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00

B. liga - 2.liga skupina A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Po 24.9.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 7 : 11 Pat.rick Poruba Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Dexner David 17 : 25 Salava David
1. Út 25.9.2018 Šipkaři Velká Polom 10 : 9 Tenisák Hlučín U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Bojňanský Tomáš 22 : 25 Pavlorek Patrik
1. Út 25.9.2018 Simpsons Homer Ostrava 13 : 5 Sportdarts Partay Pub Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 27 : 14 Magula Marian
1. Út 25.9.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava 7 : 11 Démoni Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 21 : 26 Janouškovec Tomáš
1. Út 25.9.2018 Bulldog Ostrava 8 : 10 Billiard Bar Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 19 : 24 Šostek Roman
1. Út 25.9.2018 Hero Ostrava 13 : 5 B.A.F. !!! Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 28 : 16 Targosz Martin
1. Út 25.9.2018 Mistři Ostrava 5 : 13 Racek Dragons Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 17 : 27 Rohoň Róbert
1. Út 25.9.2018 Ludgeřovice D.C. 14 : 4 Jestřábi 66 Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 31 : 17 Videnka Jiří
2. Út 2.10.2018 Tenisák Hlučín 7 : 11 Jestřábi 66 Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30 Pavlorek Patrik 19 : 26 Videnka Jiří
2. Út 2.10.2018 Šipkaři Velká Polom 10 : 9 Simpsons Homer Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Bojňanský Tomáš 21 : 23 Vontor Miroslav
2. Út 2.10.2018 Racek Dragons Ostrava 11 : 7 Ludgeřovice D.C. Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Rohoň Róbert 22 : 21 Hořín Dalibor
2. Út 2.10.2018 Billiard Bar Ostrava 9 : 10 Hero Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00 Šostek Roman 22 : 25 Maršalík Ondřej
2. Út 2.10.2018 Démoni Ostrava 6 : 12 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Janouškovec Tomáš 18 : 28 Dexner David
2. Út 2.10.2018 Sportdarts Partay Pub Ostrava 10 : 8 Sportdarts B Šatlava Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Stuchlíková Nikola 22 : 22 Kočí Vítězslav
2. St 3.10.2018 B.A.F. !!! Ostrava 11 : 7 Mistři Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Macháč David 26 : 19 Czekaj Karel
2. St 3.10.2018 Pat.rick Poruba 14 : 4 Bulldog Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 30 : 13 Lukačik Petr
3. Po 8.10.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 8 : 10 Sportdarts Partay Pub Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Dexner David 23 : 25 Crha Ondřej
3. Út 9.10.2018 Simpsons Homer Ostrava 10 : 8 Tenisák Hlučín Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 25 : 20 Pleva Rostislav
3. Út 9.10.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava 9 : 10 Šipkaři Velká Polom Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Kočí Vítězslav 20 : 24 Bojňanský Tomáš
3. Út 9.10.2018 Bulldog Ostrava 10 : 8 Démoni Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 24 : 24 Janouškovec Tomáš
3. Út 9.10.2018 Hero Ostrava 12 : 6 Pat.rick Poruba Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 25 : 16 Salava David
3. Út 9.10.2018 Ludgeřovice D.C. 13 : 5 B.A.F. !!! Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 30 : 16 Targosz Martin
3. Út 9.10.2018 Jestřábi 66 Ostrava 4 : 14 Racek Dragons Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 11 : 29 Rohoň Róbert
4. Út 16.10.2018 Tenisák Hlučín 5 : 13 Racek Dragons Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30 Pavlorek Patrik 17 : 29 Rohoň Róbert
4. Út 16.10.2018 Šipkaři Velká Polom 4 : 14 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00 Bojňanský Tomáš 14 : 31 Dexner David
4. Út 16.10.2018 Simpsons Homer Ostrava 13 : 5 Sportdarts B Šatlava Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 29 : 16 Kočí Vítězslav
4. Út 16.10.2018 Billiard Bar Ostrava 8 : 10 Ludgeřovice D.C. Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00 Šostek Roman 21 : 23 Hořín Dalibor
4. Út 16.10.2018 Démoni Ostrava 8 : 10 Hero Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Janouškovec Petr 19 : 24 Maršalík Ondřej
4. Út 16.10.2018 Sportdarts Partay Pub Ostrava 9 : 10 Bulldog Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 24 : 20 Lukačik Petr
4. St 17.10.2018 B.A.F. !!! Ostrava 8 : 10 Jestřábi 66 Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Macháč David 19 : 25 Videnka Jiří
4. St 17.10.2018 Pat.rick Poruba 10 : 8 Mistři Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 24 : 20 Czekaj Karel
5. Po 22.10.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 11 : 7 Simpsons Homer Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00 Dexner David 23 : 17 Vontor Miroslav
5. Út 23.10.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava Tenisák Hlučín Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
5. Út 23.10.2018 Bulldog Ostrava Šipkaři Velká Polom Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
5. Út 23.10.2018 Hero Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
5. Út 23.10.2018 Mistři Ostrava Démoni Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
5. Út 23.10.2018 Ludgeřovice D.C. Pat.rick Poruba Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
5. Út 23.10.2018 Jestřábi 66 Ostrava Billiard Bar Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
5. Út 23.10.2018 Racek Dragons Ostrava B.A.F. !!! Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
6. Út 30.10.2018 Tenisák Hlučín B.A.F. !!! Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
6. Út 30.10.2018 Šipkaři Velká Polom Hero Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
6. Út 30.10.2018 Simpsons Homer Ostrava Bulldog Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
6. Út 30.10.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
6. Út 30.10.2018 Billiard Bar Ostrava Racek Dragons Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
6. Út 30.10.2018 Démoni Ostrava Ludgeřovice D.C. Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
6. Út 30.10.2018 Sportdarts Partay Pub Ostrava Mistři Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
3. St 31.10.2018 Mistři Ostrava 0 : 18 Billiard Bar Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 0 : 36
6. St 31.10.2018 Pat.rick Poruba Jestřábi 66 Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
7. Po 5.11.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Tenisák Hlučín Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
7. Út 6.11.2018 Bulldog Ostrava Sportdarts B Šatlava Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
7. Út 6.11.2018 Hero Ostrava Simpsons Homer Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
7. Út 6.11.2018 Mistři Ostrava Šipkaři Velká Polom Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
7. Út 6.11.2018 Ludgeřovice D.C. Sportdarts Partay Pub Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
7. Út 6.11.2018 Jestřábi 66 Ostrava Démoni Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
7. Út 6.11.2018 Racek Dragons Ostrava Pat.rick Poruba Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
7. St 7.11.2018 B.A.F. !!! Ostrava Billiard Bar Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
8. Po 12.11.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Bulldog Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
8. Út 13.11.2018 Tenisák Hlučín Billiard Bar Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
8. Út 13.11.2018 Šipkaři Velká Polom Ludgeřovice D.C. U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
8. Út 13.11.2018 Simpsons Homer Ostrava Mistři Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
8. Út 13.11.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava Hero Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
8. Út 13.11.2018 Démoni Ostrava Racek Dragons Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
8. Út 13.11.2018 Sportdarts Partay Pub Ostrava Jestřábi 66 Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
8. St 14.11.2018 Pat.rick Poruba B.A.F. !!! Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
9. Út 20.11.2018 Bulldog Ostrava Tenisák Hlučín Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
9. Út 20.11.2018 Hero Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
9. Út 20.11.2018 Mistři Ostrava Sportdarts B Šatlava Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
9. Út 20.11.2018 Ludgeřovice D.C. Simpsons Homer Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
9. Út 20.11.2018 Jestřábi 66 Ostrava Šipkaři Velká Polom Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
9. Út 20.11.2018 Racek Dragons Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
9. Út 20.11.2018 Billiard Bar Ostrava Pat.rick Poruba Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
9. St 21.11.2018 B.A.F. !!! Ostrava Démoni Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
10. Po 26.11.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Mistři Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
10. Út 27.11.2018 Tenisák Hlučín Pat.rick Poruba 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
10. Út 27.11.2018 Šipkaři Velká Polom Racek Dragons Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
10. Út 27.11.2018 Simpsons Homer Ostrava Jestřábi 66 Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
10. Út 27.11.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava Ludgeřovice D.C. Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
10. Út 27.11.2018 Bulldog Ostrava Hero Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
10. Út 27.11.2018 Démoni Ostrava Billiard Bar Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
10. Út 27.11.2018 Sportdarts Partay Pub Ostrava B.A.F. !!! Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
11. Út 4.12.2018 Hero Ostrava Tenisák Hlučín Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
11. Út 4.12.2018 Mistři Ostrava Bulldog Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
11. Út 4.12.2018 Ludgeřovice D.C. Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
11. Út 4.12.2018 Jestřábi 66 Ostrava Sportdarts B Šatlava Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
11. Út 4.12.2018 Racek Dragons Ostrava Simpsons Homer Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
11. Út 4.12.2018 Billiard Bar Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
11. St 5.12.2018 B.A.F. !!! Ostrava Šipkaři Velká Polom Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
11. St 5.12.2018 Pat.rick Poruba Démoni Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
12. Po 10.12.2018 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Jestřábi 66 Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
12. Út 11.12.2018 Tenisák Hlučín Démoni Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
12. Út 11.12.2018 Šipkaři Velká Polom Billiard Bar Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
12. Út 11.12.2018 Simpsons Homer Ostrava B.A.F. !!! Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
12. Út 11.12.2018 Sportdarts B Šatlava Ostrava Racek Dragons Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
12. Út 11.12.2018 Bulldog Ostrava Ludgeřovice D.C. Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
12. Út 11.12.2018 Hero Ostrava Mistři Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
12. Út 11.12.2018 Sportdarts Partay Pub Ostrava Pat.rick Poruba Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
13. Út 18.12.2018 Mistři Ostrava Tenisák Hlučín Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
13. Út 18.12.2018 Ludgeřovice D.C. Hero Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
13. Út 18.12.2018 Jestřábi 66 Ostrava Bulldog Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
13. Út 18.12.2018 Racek Dragons Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
13. Út 18.12.2018 Billiard Bar Ostrava Simpsons Homer Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
13. Út 18.12.2018 Démoni Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
13. St 19.12.2018 B.A.F. !!! Ostrava Sportdarts B Šatlava Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
13. St 19.12.2018 Pat.rick Poruba Šipkaři Velká Polom Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
14. Po 7.1.2019 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba B.A.F. !!! Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
14. Út 8.1.2019 Tenisák Hlučín Sportdarts Partay Pub Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
14. Út 8.1.2019 Šipkaři Velká Polom Démoni Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
14. Út 8.1.2019 Simpsons Homer Ostrava Pat.rick Poruba Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
14. Út 8.1.2019 Sportdarts B Šatlava Ostrava Billiard Bar Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
14. Út 8.1.2019 Bulldog Ostrava Racek Dragons Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
14. Út 8.1.2019 Hero Ostrava Jestřábi 66 Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
14. Út 8.1.2019 Mistři Ostrava Ludgeřovice D.C. Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
15. Út 15.1.2019 Ludgeřovice D.C. Tenisák Hlučín Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
15. Út 15.1.2019 Jestřábi 66 Ostrava Mistři Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
15. Út 15.1.2019 Racek Dragons Ostrava Hero Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
15. Út 15.1.2019 Billiard Bar Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
15. Út 15.1.2019 Démoni Ostrava Simpsons Homer Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
15. Út 15.1.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava Šipkaři Velká Polom Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
15. St 16.1.2019 B.A.F. !!! Ostrava Bulldog Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
15. St 16.1.2019 Pat.rick Poruba Sportdarts B Šatlava Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
16. Út 22.1.2019 Tenisák Hlučín Šipkaři Velká Polom 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
16. Út 22.1.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava Simpsons Homer Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
16. Út 22.1.2019 Démoni Ostrava Sportdarts B Šatlava Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
16. Út 22.1.2019 Billiard Bar Ostrava Bulldog Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
16. Út 22.1.2019 Racek Dragons Ostrava Mistři Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
16. Út 22.1.2019 Jestřábi 66 Ostrava Ludgeřovice D.C. Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
16. St 23.1.2019 Pat.rick Poruba Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
16. St 23.1.2019 B.A.F. !!! Ostrava Hero Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17. Po 28.1.2019 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Démoni Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
17. Út 29.1.2019 Simpsons Homer Ostrava Šipkaři Velká Polom Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17. Út 29.1.2019 Ludgeřovice D.C. Racek Dragons Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
17. Út 29.1.2019 Mistři Ostrava B.A.F. !!! Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17. Út 29.1.2019 Hero Ostrava Billiard Bar Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17. Út 29.1.2019 Bulldog Ostrava Pat.rick Poruba Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
17. Út 29.1.2019 Sportdarts B Šatlava Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
17. Út 29.1.2019 Jestřábi 66 Ostrava Tenisák Hlučín Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18. Út 5.2.2019 Tenisák Hlučín Simpsons Homer Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
18. Út 5.2.2019 Šipkaři Velká Polom Sportdarts B Šatlava Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
18. Út 5.2.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
18. Út 5.2.2019 Démoni Ostrava Bulldog Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
18. Út 5.2.2019 Billiard Bar Ostrava Mistři Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
18. Út 5.2.2019 Racek Dragons Ostrava Jestřábi 66 Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
18. St 6.2.2019 Pat.rick Poruba Hero Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
18. St 6.2.2019 B.A.F. !!! Ostrava Ludgeřovice D.C. Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19. Po 11.2.2019 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Šipkaři Velká Polom Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
19. Út 12.2.2019 Sportdarts B Šatlava Ostrava Simpsons Homer Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
19. Út 12.2.2019 Jestřábi 66 Ostrava B.A.F. !!! Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
19. Út 12.2.2019 Ludgeřovice D.C. Billiard Bar Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
19. Út 12.2.2019 Mistři Ostrava Pat.rick Poruba Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19. Út 12.2.2019 Hero Ostrava Démoni Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19. Út 12.2.2019 Bulldog Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
19. Út 12.2.2019 Racek Dragons Ostrava Tenisák Hlučín Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20. Út 19.2.2019 Tenisák Hlučín Sportdarts B Šatlava Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
20. Út 19.2.2019 Simpsons Homer Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20. Út 19.2.2019 Šipkaři Velká Polom Bulldog Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
20. Út 19.2.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava Hero Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
20. Út 19.2.2019 Démoni Ostrava Mistři Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20. Út 19.2.2019 Billiard Bar Ostrava Jestřábi 66 Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
20. St 20.2.2019 Pat.rick Poruba Ludgeřovice D.C. Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
20. St 20.2.2019 B.A.F. !!! Ostrava Racek Dragons Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21. Po 25.2.2019 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Sportdarts B Šatlava Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
21. Út 26.2.2019 Hero Ostrava Šipkaři Velká Polom Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21. Út 26.2.2019 Bulldog Ostrava Simpsons Homer Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
21. Út 26.2.2019 Racek Dragons Ostrava Billiard Bar Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21. Út 26.2.2019 Jestřábi 66 Ostrava Pat.rick Poruba Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
21. Út 26.2.2019 Ludgeřovice D.C. Démoni Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
21. Út 26.2.2019 Mistři Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21. St 27.2.2019 B.A.F. !!! Ostrava Tenisák Hlučín Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
22. Út 5.3.2019 Tenisák Hlučín Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 56 hospoda Hlučín, Hlučín
17:30
22. Út 5.3.2019 Sportdarts B Šatlava Ostrava Bulldog Ostrava Šatlava sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
22. Út 5.3.2019 Simpsons Homer Ostrava Hero Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
22. Út 5.3.2019 Šipkaři Velká Polom Mistři Ostrava U Filipců Velká Polom, Velká Polom
18:00
22. Út 5.3.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava Ludgeřovice D.C. Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
22. Út 5.3.2019 Démoni Ostrava Jestřábi 66 Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
22. Út 5.3.2019 Billiard Bar Ostrava B.A.F. !!! Ostrava Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
22. St 6.3.2019 Pat.rick Poruba Racek Dragons Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00
23. Út 12.3.2019 Ludgeřovice D.C. Šipkaři Velká Polom Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
23. Út 12.3.2019 Mistři Ostrava Simpsons Homer Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
23. Út 12.3.2019 Hero Ostrava Sportdarts B Šatlava Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
23. Út 12.3.2019 Bulldog Ostrava Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
23. Út 12.3.2019 Racek Dragons Ostrava Démoni Ostrava Racek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
23. Út 12.3.2019 Jestřábi 66 Ostrava Sportdarts Partay Pub Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
23. Út 12.3.2019 Billiard Bar Ostrava Tenisák Hlučín Billiard Bar Ostrava, Ostrava
18:00
23. St 13.3.2019 B.A.F. !!! Ostrava Pat.rick Poruba Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
24. Po 18.3.2019 Pomíci-Modrý pomeranč Poruba Hero Ostrava Modry pomeranč Poruba, Ostrava
18:00
24. Út