|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Bo.Co Fifejdy | 12 | : | 6 | Řízci z Výškovic | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 26 | : | 18 | Balog Igor |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Iris Havířov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 22 | : | 20 | Satinský Aleš |
Zadal: | Dulava Petr | 22.1.2024 06:45 | Autorizoval: | Automat | 25.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Darts Bohumín | 9 | : | 10 | Ludgeřovice D.C. | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 20 | : | 24 | Hořín Dalibor |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Supi Dolní Benešov | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grygar Lukáš | 16 | : | 28 | Vinárek René |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Windson Ostrava | 17 | : | 1 | Brooklyn Bull's Havířov | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Surma Stanislav | 35 | : | 5 | Lacina Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Boomtym Poruba | 11 | : | 7 | Simpsons Homer Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 23 | : | 18 | Vontor Miroslav |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Rytíři Ostrava | 10 | : | 8 | Jestřábi 66 Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 22 | : | 21 | Videnka Jiří |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Blechy Petřkovice | 11 | : | 7 | Tenisák Hlučín | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 28 | : | 17 | Pavlorek Patrik |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Démoni Ostrava | 7 | : | 11 | U Káňů Radvanice | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 20 | : | 26 | Chovan Jan |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Jestřábi Ostrava | 8 | : | 10 | PreDARTors Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 23 | : | 22 | Bajgar Tomáš |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Mistři Ostrava | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 21 | : | 23 | Targosz Martin |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Jelen Semena Ostrava | 13 | : | 5 | U Dvoru Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 27 | : | 13 | Ondřej Tomáš |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Pat.rick Poruba | 6 | : | 12 | Windson B Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 18 | : | 26 | Motyčka Lukáš |
Zadal: | Motyčka Lukáš | 25.1.2024 08:48 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | St | 17.1.2024 | Matice Kopřivnice | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 29 | : | 14 | Sliž Jaromír |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Gorols Bukovec | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 22 | : | 20 | Brózda David |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Draci Třinec | 9 | : | 10 | Cross Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 24 | : | 23 | Ševčík Lukáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Šrek Český Těšín | 2 | : | 16 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 11 | : | 32 | Bocviňok Bohumil |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Boconi Návsi | 12 | : | 6 | Bernard Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 27 | : | 16 | Stuchlík Lukáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Šikmá plocha Nový Jičín | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 26 | : | 20 | Kašuba Pavel |
Zadal: | Havlík Michal | 21.1.2024 17:45 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Vikings Třinec | 14 | : | 4 | Kolonie Žilina | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 28 | : | 12 | Tydlačka Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Pohodáři Frýdek | 9 | : | 10 | Létající včely Kozlovice | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 25 | : | 22 | Vyvial Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Profin Orlová | 11 | : | 7 | Střelci Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 26 | : | 21 | Matyášek Petr |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Brooklyn B Havířov | 5 | : | 13 | Slezští rytíři Karviná | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 18 | : | 28 | Mokrý Stanislav |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Michelindarts B Havířov | 7 | : | 11 | Michelindarts Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 17 | : | 26 | Metz Jan st. |
Zadal: | Staněk David | 21.1.2024 18:13 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Eagles Orlová | 6 | : | 12 | Málka Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 16 | : | 25 | Schimke Roman |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Babráci z Ostravy | 9 | : | 10 | XPneu Orlová | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 20 | : | 22 | Ligus Martin |
Zadal: | Čeliga Viktor | 21.1.2024 17:19 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Devils´ Ostrava | 12 | : | 6 | Panthers Poruba | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 26 | : | 16 | Vyhlídal Jiří |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 10 | : | 8 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 24 | : | 19 | Polák Radovan |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Virus Opava | 10 | : | 8 | Majáček Karviná | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 23 | : | 21 | Čech Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Po | 22.1.2024 | KLD Ostrava | 7 | : | 11 | Dream team Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 17 | : | 24 | Tulejová Nikola |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 10 | : | 8 | Řízci B z Výškovic | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 22 | : | 21 | Plevová Jana |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Animals Ostrava | 4 | : | 14 | Max Poruba | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 13 | : | 28 | Frolo Pavel |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Esa Ostrava | 16 | : | 2 | Mukade Double Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 33 | : | 7 | Valík Martin |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Zlobři Velká Polom | 14 | : | 4 | Sponzoři Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 29 | : | 14 | Skurňa Roman |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | SDH Florián Proskovice | 14 | : | 4 | Bulldog Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 30 | : | 11 | Lukačik Petr |
Zadal: | Tomáš Petr | 24.1.2024 08:04 | Autorizoval: | Automat | 29.1.2024 02:00 |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Chobotničky Ostrava | 10 | : | 8 | Mýto Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 24 | : | 19 | Kopecký Michal |
Zadal: | Skála Rudolf | 25.1.2024 09:42 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Simpsons C Ostrava | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 26 | : | 20 | Kresta David |
Zadal: | Kielbas Josef | 24.1.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Lašská jizba Sedliště | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Foldyna David | 19 | : | 22 | Vávra Josef |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Kolonie B Žilina | 7 | : | 11 | Krakeni Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 19 | : | 25 | Veverka Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Ogaři Mořkov | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 13 | : | 28 | Matula Lukáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Fortuna Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 22 | : | 23 | Lutková Drahomíra |
Zadal: | Pokorný Pavel | 22.1.2024 11:21 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 22.3.2024 | Medúza bar Nový Jičín | 7 | : | 11 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Kotala Martin | 16 | : | 27 | Srněnský Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Michelindarts D Havířov | 12 | : | 6 | Michelindarts C Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 19 | Doseděl Adam |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Jokers Třinec | 12 | : | 6 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 28 | : | 17 | Bosák Libor |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Aligators B Návsí | 10 | : | 8 | Panteři Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 26 | : | 19 | Králová Vanda |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bull.íci Těšín | 6 | : | 12 | Nevada bar Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 14 | : | 29 | Dujka Tomáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Motor bar Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 24 | : | 17 | Grendziok Marek |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Stings Mosty u Jablunkova | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 22 | : | 23 | Szkatula Radim |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Slezští rytíři C Karviná | 9 | : | 10 | Slezští rytíři D Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 22 | : | 21 | Macurák Tomáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Šatlava Havířov | 8 | : | 10 | Pracanti Havířov | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 23 | : | 23 | Tomášková Kateřina |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Elefant Karviná | 11 | : | 7 | Armageddon Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 23 | : | 16 | Skopalík František |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 5 | : | 13 | Iris C Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 13 | : | 29 | Díková Lenka |
Zadal: | Malich Milan | 21.1.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Majáček B Karviná | 11 | : | 7 | Los Muertos Karviná | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 26 | : | 15 | Siekiera David |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Otečkáři Motorest Koukolná | 10 | : | 8 | L.R. Dukan Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 23 | : | 22 | Nekola Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Kobra Šenov | 7 | : | 11 | Majáček C Karviná | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 18 | : | 27 | Stadtherr Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 12 | : | 6 | Freďouši Beéčka Darkovičky | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 25 | : | 17 | Gaj Dominik |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Václavovice D.C. | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 25 | : | 20 | Bystroň David |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Orli B Orlová | 4 | : | 14 | Darts B Bohumín | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 12 | : | 30 | Bravanský Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Maksíci Poruba | 2 | : | 16 | Green Svinov | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 9 | : | 33 | Augustin Adam |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 8 | : | 10 | Jelen C Kyjovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 18 | : | 26 | Šurányi Karel |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Kozel Klimkovice | 10 | : | 8 | Luftwaffe Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 23 | : | 22 | Kroker Jindřich |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Kojoti B Třebovice | 3 | : | 15 | Sokolíci Vřesina | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Maček David | 12 | : | 31 | Kudela Pavel |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Lvi Poruba | 5 | : | 13 | Kojoti Třebovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Dvořák Lukáš | 17 | : | 27 | Barta Martin |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Flegmati Poruba | 7 | : | 11 | Kozel B Klimkovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 20 | : | 24 | Davidová Silvie |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Jelen B Kyjovice | 11 | : | 7 | Panthers B Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 23 | : | 19 | Míka Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Po | 22.1.2024 | WDK Ostrava | 12 | : | 6 | Hero Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 26 | : | 18 | Pospiech Marek |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 11 | : | 7 | Kopyta Velká Polom | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 26 | : | 21 | Vrbka Jiří |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Maston jih Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons C Bart Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 22 | : | 22 | Mík Jiří |
Zadal: | Mík Jiří | 23.1.2024 11:04 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto B Lemuři Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 28 | : | 14 | Skřehot Jaroslav |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Řízci C z Výškovic | 9 | : | 10 | 666 Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 22 | : | 21 | Diringer Marek |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | U Dvoru B Ostrava | 12 | : | 6 | Urba Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 27 | : | 15 | Ondračka Jaroslav |
|
| 16. | St | 13.3.2024 | Rytíři B Ostrava | 13 | : | 5 | Šipkaři Meteor Vratimov | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 29 | : | 14 | Levák Jindřich |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 14 | : | 4 | Káňata Radvanice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 31 | : | 13 | Bednarik Ladislav |
Zadal: | Hošek Adam | 25.1.2024 12:29 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Prajz Hlučín | 8 | : | 10 | Sportdarts B Partay Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 20 | : | 23 | Kopal Ondřej |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 28 | : | 19 | Dobrík Petr |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Rubín B Red Stones Ostrava | 12 | : | 6 | Bazar no.1 Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 27 | : | 18 | Strejc Otakar |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Mimoni Ostrava | 16 | : | 2 | Triangl Hlučín | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 33 | : | 11 | Konior Jan |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Ural Kings B Ostrava | 7 | : | 11 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 20 | : | 26 | Sokol Jaroslav |
|