|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Aligators Návsí | 3 | : | 15 | Supi Dolní Benešov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Bugala Jaroslav | 11 | : | 31 | Stříbný Tomáš |
Zadal: | Stříbný Tomáš | 3.3.2024 07:42 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Jestřábi 99 Ostrava | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 24 | : | 21 | Kubánek Josef |
Zadal: | Mandys Jakub | 2.3.2024 10:25 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Bad Boys Jablunkov | 3 | : | 15 | Darts Bohumín | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 12 | : | 32 | Veselý Roman |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Iris Havířov | 7 | : | 11 | Brooklyn Bull's Havířov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Satinský Aleš | 18 | : | 24 | Lacina Jiří |
Zadal: | Lacina Jiří | 2.3.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Řízci z Výškovic | 8 | : | 10 | Ludgeřovice D.C. | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 20 | : | 22 | Hořín Dalibor |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 2 | : | 16 | Windson Ostrava | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 9 | : | 34 | Surma Stanislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Rytíři Ostrava | 12 | : | 6 | Pat.rick Poruba | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 28 | : | 16 | Štěpánek Roman |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 7 | : | 11 | Jestřábi 66 Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 19 | : | 27 | Videnka Jiří |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Blechy Petřkovice | 8 | : | 10 | PreDARTors Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 22 | : | 24 | Bajgar Tomáš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Jestřábi Ostrava | 10 | : | 8 | Démoni Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 23 | : | 21 | Janouškovec Tomáš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Mistři Ostrava | 10 | : | 8 | Boomtym Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 22 | : | 17 | Rucký Aleš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Jelen Semena Ostrava | 14 | : | 4 | Simpsons Homer Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 31 | : | 11 | Vontor Miroslav |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Tenisák Hlučín | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 23 | : | 22 | Chovan Jan |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | U Dvoru Ostrava | 3 | : | 15 | Windson B Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 11 | : | 33 | Motyčka Lukáš |
Zadal: | Motyčka Lukáš | 6.3.2024 07:05 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | St | 28.2.2024 | Matice Kopřivnice | 9 | : | 10 | Boconi Návsi | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 23 | : | 22 | Zimný Martin |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 9 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 23 | : | 24 | Bocviňok Bohumil |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Cross Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Bernard Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 15 | : | 29 | Stuchlík Lukáš |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Gorols Bukovec | 10 | : | 9 | Šikmá plocha Nový Jičín | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 21 | : | 22 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Lysek Rudolf | 1.3.2024 22:16 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Draci Třinec | 10 | : | 8 | Létající včely Kozlovice | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 23 | : | 20 | Vyvial Martin |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 14 | : | 28 | Opěla Robin |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Kolonie Žilina | 13 | : | 5 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Schenk Karel | 29 | : | 13 | Sliž Jaromír |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Vikings Třinec | 6 | : | 12 | Pohodáři Frýdek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 16 | : | 25 | Vnenk Rostislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Eagles Orlová | 7 | : | 11 | Michelindarts B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
13:30 | Walica David | 21 | : | 26 | Duda Petr |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Málka Orlová | 9 | : | 10 | Majáček Karviná | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Schimke Roman | 22 | : | 25 | Čech Miroslav |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Střelci Orlová | 6 | : | 12 | XPneu Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 17 | : | 27 | Ligus Martin |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 12 | : | 6 | Panthers Poruba | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 27 | : | 18 | Vyhlídal Jiří |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Virus Opava | 17 | : | 1 | Babráci z Ostravy | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 35 | : | 7 | Čeliga Viktor |
|
| 22. | Pá | 22.3.2024 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 10 | : | 9 | Slezští rytíři Karviná | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Hudák Martin | 24 | : | 21 | Mokrý Stanislav |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Devils´ Ostrava | 15 | : | 3 | Brooklyn B Havířov | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
16:00 | Strmeň Roman | 31 | : | 12 | Woznica Marián |
|
| 22. | St | 27.3.2024 | Profin Orlová | 8 | : | 10 | Michelindarts Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 21 | : | 25 | Metz Jan st. |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Dream team Ostrava | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 24 | : | 19 | Kresta David |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Mýto Ostrava | 10 | : | 8 | Řízci B z Výškovic | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 25 | : | 19 | Plevová Jana |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Mukade Double Ostrava | 10 | : | 9 | Bulldog Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 22 | : | 23 | Lukačik Petr |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | KLD Ostrava | 15 | : | 3 | Animals Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 33 | : | 11 | Kolář Tomáš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Esa Ostrava | 13 | : | 5 | Sponzoři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 28 | : | 13 | Skurňa Roman |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Zlobři Velká Polom | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 20 | : | 25 | Tomáš Petr |
Zadal: | Tomáš Petr | 6.3.2024 08:07 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Chobotničky Ostrava | 13 | : | 5 | Max Poruba | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 28 | : | 18 | Lukeš David |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Simpsons C Ostrava | 7 | : | 11 | Žíznivý dromedár Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 22 | : | 25 | Ponc Igor |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Moravia Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Létající včely B Kozlovice | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 33 | : | 8 | Kocián Radomír |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Kolonie B Žilina | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Nytra Jaroslav | 26 | : | 17 | Kocourek Tomáš |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Ogaři Mořkov | 11 | : | 7 | Lašská jizba Sedliště | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 25 | : | 20 | Vávrová Jana |
Zadal: | Macháč Tomáš | 2.3.2024 13:26 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 3 | : | 15 | Fortuna Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 10 | : | 32 | Kisza Roman |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 16 | : | 2 | Krakeni Frýdek-Místek | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 32 | : | 9 | Veverka Martin |
Zadal: | Holeček Lukáš | 3.3.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Cross B Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 25 | : | 23 | Foldyna David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Michelindarts D Havířov | 11 | : | 7 | Stings Mosty u Jablunkova | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 21 | Szkatula Radim |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 10 | : | 8 | Nevada bar Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 22 | : | 21 | Dujka Tomáš |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Jokers Třinec | 15 | : | 3 | Predators Jablunkov | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 32 | : | 12 | Placzek Řehoř |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Michelindarts C Havířov | 11 | : | 7 | Motor bar Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 24 | : | 19 | Grendziok Marek |
Zadal: | Doseděl Adam | 3.3.2024 21:45 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Bull.íci Těšín | 6 | : | 12 | Aligators B Návsí | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 19 | : | 25 | Szkandera Pavel |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Maníci B Frýdek-Místek | 17 | : | 1 | Panteři Třinec | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Chalachan Kamil | 34 | : | 7 | Králová Vanda |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Bazinga Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 22 | : | 23 | Dorňáková Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 8 | : | 10 | L.R. Dukan Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Macurák Tomáš | 20 | : | 24 | Nekola Jaroslav |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Elefant Karviná | 13 | : | 5 | Los Muertos Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 30 | : | 15 | Siekiera David |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 11 | : | 7 | Šatlava Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 25 | : | 18 | Mendlíková Petra |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Slezští rytíři C Karviná | 10 | : | 8 | Pracanti Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Mokrý Lukáš | 24 | : | 23 | Khek Kateřina |
|
| 22. | Pá | 22.3.2024 | Iris C Havířov | 12 | : | 6 | XPneu B Orlová | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 29 | : | 19 | Markovič Peter |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 0 | : | 18 | Orli Orlová | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 13 | : | 5 | Václavovice D.C. | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Jeziorski Antonín | 29 | : | 17 | Onderka Lukáš |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Orli B Orlová | 12 | : | 6 | Iris B Havířov | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 28 | : | 17 | Merva Petr |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Kaplička Orlová | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 25 | : | 18 | Bystroň Bogdan |
Zadal: | Gura Jiří | 3.3.2024 18:27 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Maksíci Poruba | 5 | : | 13 | Sokolíci Vřesina | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 16 | : | 26 | Výtisk Adam |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Jelen C Kyjovice | 7 | : | 11 | Kozel B Klimkovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 16 | : | 26 | Davidová Silvie |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Kozel Klimkovice | 12 | : | 6 | Maxi-Mukade Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 26 | : | 17 | Žabka Petr |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Kojoti B Třebovice | 11 | : | 7 | Jelen B Kyjovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 26 | : | 18 | Lichý Miroslav |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Flegmati Poruba | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 26 | : | 14 | Král Michal |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 8 | Kojoti Třebovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 25 | : | 20 | Barta Martin |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Green Svinov | 10 | : | 8 | Panthers B Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Krůza Jiří | 24 | : | 20 | Cisovský David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Kopyta Velká Polom | 10 | : | 8 | Šipkaři Meteor Vratimov | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 25 | : | 17 | Levák Jindřich |
Zadal: | Zuziak Petr | 5.3.2024 12:33 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 28 | : | 15 | Kretek René |
Zadal: | Borůvka Pavel | 5.3.2024 17:50 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | WDK Ostrava | 12 | : | 6 | Mýto B Lemuři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 26 | : | 14 | Skřehot Jaroslav |
Zadal: | Blecha Radek | 4.3.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 9 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 21 | : | 26 | Tichavský Aleš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Hero Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons C Bart Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 23 | : | 20 | Lukasík Tomáš |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Řízci C z Výškovic | 5 | : | 13 | U Dvoru B Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 17 | : | 28 | Fejfarová Simona |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Rytíři B Ostrava | 12 | : | 6 | Maston jih Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 27 | : | 14 | Kopas Jaroslav |
Zadal: | Baran Roman | 6.3.2024 22:30 | Autorizoval: | Automat | 12.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 5 | : | 13 | Sportdarts B Partay Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 12 | : | 30 | Crha Ondřej |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Triangl Hlučín | 10 | : | 8 | Ural Kings Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 25 | : | 21 | Dobrík Petr |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 11 | : | 7 | Rubín B Red Stones Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kundrata Pavel | 24 | : | 16 | Krulíček Kamil |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Prajz Hlučín | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 19 | : | 21 | Niemiec Petr |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Blechy B Petřkovice | 15 | : | 3 | Káňata Radvanice | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 32 | : | 14 | Bednarik Ladislav |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Ural Kings B Ostrava | 5 | : | 13 | Tenisák B Děhylov | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 14 | : | 29 | Chyla Martin |
|