|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Bad Boys Jablunkov | 12 | : | 6 | Ludgeřovice D.C. | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Maštalíř Pavel | 29 | : | 19 | Hořín Dalibor |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Supi Dolní Benešov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 16 | : | 27 | Vinárek René |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Bo.Co Fifejdy | 10 | : | 8 | Darts Bohumín | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Šimáček Marek | 21 | : | 19 | Veselý Roman |
|
| 4. | Pá | 1.12.2023 | Iris Havířov | 12 | : | 6 | Aligators Návsí | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 27 | : | 14 | Rychlík Pavel |
Zadal: | Foltýn Jiří | 2.12.2023 13:51 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 8.12.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Jestřábi 99 Ostrava | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 14 | : | 31 | Kubánek Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Blechy Petřkovice | 10 | : | 8 | Démoni Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 23 | : | 22 | Zatloukal Radek |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Rytíři Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons Homer Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 20 | : | 23 | Vontor Miroslav |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Jelen Semena Ostrava | 10 | : | 9 | Jestřábi 66 Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 25 | : | 20 | Videnka Jiří |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Mistři Ostrava | 10 | : | 8 | Windson B Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 23 | : | 21 | Motyčka Lukáš |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Jestřábi Ostrava | 8 | : | 10 | U Káňů Radvanice | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 22 | : | 25 | Chovan Jan |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | U Dvoru Ostrava | 11 | : | 7 | B.A.F. !!! Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 25 | : | 18 | Targosz Martin |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Tenisák Hlučín | 11 | : | 7 | PreDARTors Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 24 | : | 19 | Bajgar Tomáš |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Pat.rick Poruba | 9 | : | 10 | Boomtym Poruba | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 21 | : | 23 | Rucký Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 4.10.2023 | Matice Kopřivnice | 16 | : | 2 | Létající včely Kozlovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 32 | : | 11 | Vyvial Martin |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Gorols Bukovec | 8 | : | 10 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 21 | : | 24 | Bocviňok Bohumil |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Cross Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Kolonie Žilina | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Major Vojtěch | 27 | : | 16 | Tydlačka Martin |
Zadal: | Zimčík Michal | 7.10.2023 00:33 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 21 | : | 25 | Weissmann Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Draci Třinec | 9 | : | 10 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 20 | : | 21 | Sliž Jaromír |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Šikmá plocha Nový Jičín | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 12 | : | 28 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Konečný Lukáš | 9.10.2023 16:01 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Boconi Návsi | 10 | : | 8 | Pohodáři Frýdek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Holič Jiří | 25 | : | 21 | Vnenk Rostislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Vikings Třinec | 10 | : | 8 | Bernard Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 24 | : | 20 | Stuchlík Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 11 | : | 7 | Panthers Poruba | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Adamik Pavel | 27 | : | 18 | Vyhlídal Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Eagles Orlová | 7 | : | 11 | XPneu Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 16 | : | 27 | Ligus Martin |
Zadal: | Ligus Martin | 8.10.2023 16:35 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Babráci z Ostravy | 7 | : | 11 | Michelindarts B Havířov | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 16 | : | 24 | Duda Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Střelci Orlová | 7 | : | 11 | Málka Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 19 | : | 27 | Schimke Roman |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Devils´ Ostrava | 12 | : | 6 | Slezští rytíři Karviná | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 28 | : | 13 | Mokrý Stanislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Virus Opava | 5 | : | 13 | Michelindarts Havířov | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 15 | : | 28 | Metz Jan st. |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rubín Red Stones Ostrava | 10 | : | 9 | Brooklyn B Havířov | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 25 | : | 20 | Woznica Marián |
|
| 4. | Pá | 3.11.2023 | Profin Orlová | 7 | : | 11 | Majáček Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Ochodek Robin | 19 | : | 27 | Čech Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Mukade Double Ostrava | 7 | : | 11 | Sponzoři Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 18 | : | 26 | Skurňa Roman |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Mýto Ostrava | 8 | : | 10 | Dream team Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubiš Marcel | 19 | : | 24 | Bučko Ondřej |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 17 | : | 1 | Animals Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 35 | : | 9 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Ponc Igor | 10.10.2023 07:07 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | KLD Ostrava | 14 | : | 4 | Řízci B z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 28 | : | 11 | Plevová Jana |
Zadal: | Swiech Jaromír | 10.10.2023 06:41 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Zlobři Velká Polom | 12 | : | 6 | Bulldog Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 26 | : | 16 | Lukačik Petr |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Esa Ostrava | 10 | : | 8 | SDH Florián Proskovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 26 | : | 20 | Tomáš Petr |
Zadal: | Plonka Jan | 10.10.2023 22:53 | Změnil: | Tomáš Petr | 11.10.2023 07:45 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Simpsons C Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 26 | : | 21 | Lukeš David |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Chobotničky Ostrava | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 26 | : | 19 | Kresta David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Moravia Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Krakeni Frýdek-Místek | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 31 | : | 9 | Veverka Martin |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Ogaři Mořkov | 10 | : | 8 | Fortuna Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 23 | : | 22 | Kisza Roman |
Zadal: | Macháč Tomáš | 7.10.2023 16:31 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kolonie B Žilina | 13 | : | 5 | Létající včely B Kozlovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 30 | : | 17 | Kocián Radomír |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Cross B Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 14 | : | 29 | Skopalová Marcela |
Zadal: | Zimčík Michal | 9.10.2023 18:16 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Omegáci Frýdek-Místek | 9 | : | 10 | Lašská jizba Sedliště | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 23 | : | 20 | Vávra Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Aligators B Návsí | 12 | : | 6 | Predators Jablunkov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkanderová Jana | 28 | : | 15 | Placzek Řehoř |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Michelindarts D Havířov | 12 | : | 6 | Bazinga Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 14 | Špaček Ladislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Michelindarts C Havířov | 7 | : | 11 | Stings Mosty u Jablunkova | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 20 | : | 24 | Szkatula Radim |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 30 | : | 9 | Dragoš Rostislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Motor bar Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 25 | : | 16 | Grendziok Marek |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Jokers Třinec | 10 | : | 9 | Panteři Třinec | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 24 | : | 23 | Králová Vanda |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Armageddon Karviná | 14 | : | 4 | Los Muertos Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 30 | : | 14 | Siekiera David |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Slezští rytíři C Karviná | 4 | : | 14 | XPneu B Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 14 | : | 30 | Markovič Peter |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Otečkáři Motorest Koukolná | 11 | : | 7 | Šatlava Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 26 | : | 18 | Mendlíková Petra |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Banditi z Vagonu Havířov | 10 | : | 8 | L.R. Dukan Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 22 | : | 18 | Figura David |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 9 | : | 10 | Iris C Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 19 | : | 24 | Díková Lenka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Kobra Šenov | 6 | : | 12 | Václavovice D.C. | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 18 | : | 27 | Hranický Stanislav |
Zadal: | Mokroš Michal | 9.10.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Brooklyn C Draci Havířov | 13 | : | 5 | Majáček C Karviná | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 29 | : | 13 | Stadtherr Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kaplička Orlová | 10 | : | 8 | Orli Orlová | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 22 | : | 19 | Maršálek Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Hornets Bohumín | 8 | : | 10 | Darts B Bohumín | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Vachtarčík David | 21 | : | 22 | Bravanský Jiří |
Zadal: | Bravanský Jiří | 8.10.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Jelen C Kyjovice | 6 | : | 12 | Luftwaffe Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 17 | : | 27 | Kroker Jindřich |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Flegmati Poruba | 6 | : | 12 | Maxi-Mukade Poruba | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 16 | : | 27 | Žabka Petr |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Kojoti B Třebovice | 6 | : | 12 | Panthers B Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 15 | : | 28 | Míka Jan |
Zadal: | Míka Jan | 10.10.2023 12:33 | Změnil: | Dužík Tomáš | 11.10.2023 19:44 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Kozel Klimkovice | 11 | : | 7 | Kozel B Klimkovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 28 | : | 17 | Davidová Silvie |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 3 | : | 15 | Kojoti Třebovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 10 | : | 33 | Barta Martin |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Maksíci Poruba | 6 | : | 12 | Jelen B Kyjovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 18 | : | 28 | Lichý Miroslav |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Green Svinov | 13 | : | 5 | Sokolíci Vřesina | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 28 | : | 14 | Kudela Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 5 | : | 13 | 666 Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 14 | : | 29 | Diringer Marek |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Maston jih Ostrava | 8 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 21 | : | 23 | Tichavský Aleš |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons C Bart Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bártek Zdeněk | 23 | : | 20 | Mík Jiří |
Zadal: | Mík Jiří | 9.10.2023 22:06 | Změnil: | Janík Pavel | 9.10.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | WDK Ostrava | 4 | : | 14 | Šipkaři Meteor Vratimov | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 14 | : | 30 | Levák Jindřich |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Hero Ostrava | 14 | : | 4 | Kopyta Velká Polom | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 30 | : | 12 | Vrbka Jiří |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Rytíři B Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto B Lemuři Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 29 | : | 16 | Skřehot Jaroslav |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Řízci C z Výškovic | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 29 | : | 14 | Ondračka Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Triangl Hlučín | 7 | : | 11 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 23 | : | 25 | Sokol Jaroslav |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Tenisák B Děhylov | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 25 | : | 19 | Hopp Marek |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 14 | : | 4 | Bazar no.1 Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 29 | : | 15 | Strejc Otakar |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Mimoni Ostrava | 4 | : | 14 | Sportdarts B Partay Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 15 | : | 29 | Kopal Ondřej |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Ural Kings B Ostrava | 10 | : | 8 | Ural Kings Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 26 | : | 21 | Dobrík Petr |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Blechy B Petřkovice | 11 | : | 7 | Rubín B Red Stones Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 25 | : | 19 | Krulíček Kamil |
|