|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Ludgeřovice D.C. | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 29 | : | 16 | Hořín Dalibor |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Bo.Co Fifejdy | 2 | : | 16 | Windson Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Šimáček Marek | 9 | : | 33 | Schneider Petr |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Iris Havířov | 6 | : | 12 | Supi Dolní Benešov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 14 | : | 26 | Vinárek René |
Zadal: | Vinárek René | 21.10.2023 15:07 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Řízci z Výškovic | 12 | : | 6 | Brooklyn Bull's Havířov | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 27 | : | 17 | Trnka Václav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Darts Bohumín | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 20 | : | 25 | Veselý Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Blechy Petřkovice | 14 | : | 4 | Pat.rick Poruba | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Koběrský Radek | 31 | : | 12 | Štěpánek Roman |
Zadal: | Koběrský Radek | 23.10.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Rytíři Ostrava | 6 | : | 12 | Démoni Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 20 | : | 27 | Složil Petr |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 10 | : | 8 | PreDARTors Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 25 | : | 20 | Bajgar Tomáš |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Jelen Semena Ostrava | 6 | : | 12 | U Káňů Radvanice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 19 | : | 28 | Chovan Jan |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Mistři Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons Homer Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 20 | : | 22 | Vontor Miroslav |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Jestřábi Ostrava | 5 | : | 13 | Boomtym Poruba | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Šostek Roman | 14 | : | 28 | Rucký Aleš |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | U Dvoru Ostrava | 12 | : | 6 | Jestřábi 66 Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 27 | : | 17 | Videnka Jiří |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Tenisák Hlučín | 7 | : | 11 | Windson B Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 19 | : | 25 | Motyčka Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | St | 18.10.2023 | Matice Kopřivnice | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 16 | : | 25 | Weissmann Petr |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Gorols Bukovec | 7 | : | 11 | Bernard Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 19 | : | 23 | Stuchlík Lukáš |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Cross Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 22 | : | 17 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Zimčík Michal | 21.10.2023 10:51 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Boconi Návsi | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 25 | : | 20 | Zimný Martin |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Draci Třinec | 7 | : | 11 | Šikmá plocha Nový Jičín | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 18 | : | 28 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Walek Miloš | 22.10.2023 23:34 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Šrek Český Těšín | 5 | : | 13 | Pohodáři Frýdek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 16 | : | 28 | Vnenk Rostislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Kolonie Žilina | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Schenk Karel | 15 | : | 28 | Bocviňok Bohumil |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Vikings Třinec | 8 | : | 10 | Létající včely Kozlovice | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 22 | : | 23 | Vyvial Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Profin Orlová | 10 | : | 8 | Slezští rytíři Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Ochodek Robin | 24 | : | 23 | Mokrý Stanislav |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 6 | : | 12 | XPneu Orlová | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Polák Roman | 18 | : | 27 | Ligus Martin |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Eagles Orlová | 11 | : | 7 | Michelindarts Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 22 | : | 18 | Metz Jan st. |
Zadal: | Moravec Martin | 22.10.2023 17:08 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Střelci Orlová | 4 | : | 14 | Majáček Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 14 | : | 30 | Čech Miroslav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Málka Orlová | 13 | : | 5 | Panthers Poruba | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 27 | : | 13 | Vyhlídal Jiří |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Devils´ Ostrava | 15 | : | 3 | Michelindarts B Havířov | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 31 | : | 11 | Duda Petr |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Rubín Red Stones Ostrava | 15 | : | 3 | Babráci z Ostravy | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 31 | : | 10 | Čeliga Viktor |
|
| 6. | St | 13.12.2023 | Virus Opava | 12 | : | 6 | Brooklyn B Havířov | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 28 | : | 17 | Dluhoš Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Mukade Double Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci B z Výškovic | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 19 | : | 25 | Plevová Jana |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Mýto Ostrava | 4 | : | 14 | Zoltan Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 14 | : | 29 | Kresta David |
Zadal: | Kubiš Marcel | 24.10.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Dream team Ostrava | 11 | : | 7 | Sponzoři Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 26 | : | 16 | Skurňa Roman |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | KLD Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 25 | : | 19 | Lukeš David |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Zlobři Velká Polom | 14 | : | 4 | Animals Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 31 | : | 12 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Košař Josef | 24.10.2023 21:28 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Esa Ostrava | 10 | : | 8 | Žíznivý dromedár Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 24 | : | 20 | Kračmar Tomáš |
Zadal: | Kučák David | 24.10.2023 20:06 | Změnil: | Ponc Igor | 24.10.2023 21:16 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Simpsons C Ostrava | 10 | : | 8 | SDH Florián Proskovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 24 | : | 22 | Tomáš Petr |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Chobotničky Ostrava | 10 | : | 8 | Bulldog Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 26 | : | 20 | Lukačik Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 10 | : | 9 | Cross B Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Köhler Vladimír | 23 | : | 25 | Skopalová Marcela |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Medúza bar Nový Jičín | 12 | : | 6 | Lašská jizba Sedliště | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 27 | : | 18 | Vávra Josef |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Ogaři Mořkov | 8 | : | 10 | Krakeni Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Matula Lukáš | 18 | : | 23 | Špaček Martin |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 2 | : | 16 | Kolonie B Žilina | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 7 | : | 33 | Kocourek Tomáš |
Zadal: | Mičulka Pavel | 22.10.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Omegáci Frýdek-Místek | 10 | : | 9 | Létající včely B Kozlovice | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 24 | : | 24 | Kocián Radomír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 8 | : | 10 | Stings Mosty u Jablunkova | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 21 | : | 24 | Szkatula Radim |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Michelindarts D Havířov | 7 | : | 11 | Aligators B Návsí | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 18 | : | 26 | Sikora Jakub |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Michelindarts C Havířov | 11 | : | 7 | Panteři Třinec | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 24 | : | 20 | Králová Vanda |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Bull.íci Těšín | 10 | : | 9 | Bazinga Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 20 | : | 21 | Dorňáková Kateřina |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Nevada bar Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 25 | : | 17 | Dujka Tomáš |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Predators Jablunkov | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 17 | : | 30 | Janeczková Miroslava |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Iris C Havířov | 7 | : | 11 | Los Muertos Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 20 | : | 24 | Siekiera David |
Zadal: | Siekiera David | 21.10.2023 07:47 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Majáček B Karviná | 13 | : | 5 | Šatlava Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 28 | : | 14 | Mendlíková Petra |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Banditi z Vagonu Havířov | 7 | : | 11 | Pracanti Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 19 | : | 26 | Čermín Petr |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Elefant Karviná | 14 | : | 4 | Otečkáři Motorest Koukolná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 31 | : | 13 | Korbel Stanislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 5 | : | 13 | XPneu B Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 15 | : | 29 | Markovič Peter |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Armageddon Karviná | 14 | : | 4 | L.R. Dukan Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 32 | : | 12 | Nekola Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 10 | : | 9 | Darts B Bohumín | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 23 | : | 23 | Bravanský Jiří |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Brooklyn C Draci Havířov | 15 | : | 3 | Šipkaři Od Dejva Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 31 | : | 9 | Bystroň David |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Orli B Orlová | 8 | : | 10 | Václavovice D.C. | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 21 | : | 25 | Hranický Stanislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Hornets Bohumín | 15 | : | 3 | Majáček C Karviná | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Vachtarčík David | 31 | : | 11 | Stadtherr Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Jelen C Kyjovice | 2 | : | 16 | Kojoti Třebovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 13 | : | 33 | Barta Martin |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Jelen B Kyjovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 27 | : | 20 | Lichý Miroslav |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Kojoti B Třebovice | 10 | : | 8 | Maxi-Mukade Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 27 | : | 24 | Žabka Petr |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 8 | : | 10 | Panthers B Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 20 | : | 23 | Cisovský David |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Maksíci Poruba | 10 | : | 8 | Flegmati Poruba | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 23 | : | 21 | Král Michal |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 8 | Sokolíci Vřesina | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 26 | : | 19 | Kudela Pavel |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Green Svinov | 11 | : | 7 | Kozel B Klimkovice | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 28 | : | 19 | Davidová Silvie |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 7 | : | 11 | Simpsons C Bart Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 17 | : | 25 | Mík Jiří |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Kopyta Velká Polom | 12 | : | 6 | 666 Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 28 | : | 17 | Soukup Tomáš |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto B Lemuři Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 30 | : | 17 | Skřehot Jaroslav |
Zadal: | Janík Pavel | 24.10.2023 07:12 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | WDK Ostrava | 15 | : | 3 | Urba Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 31 | : | 9 | Ondračka Jaroslav |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Hero Ostrava | 4 | : | 14 | Šipkaři Meteor Vratimov | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 14 | : | 30 | Levák Jindřich |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Rytíři B Ostrava | 11 | : | 7 | U Dvoru B Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 27 | : | 20 | Fejfarová Simona |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Řízci C z Výškovic | 7 | : | 11 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 19 | : | 26 | Tichavský Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Triangl Hlučín | 6 | : | 12 | Sportdarts B Partay Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 15 | : | 26 | Kopal Ondřej |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 7 | : | 11 | Káňata Radvanice | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 17 | : | 28 | Kurděják Jiří |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Prajz Hlučín | 13 | : | 5 | Rubín B Red Stones Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 28 | : | 16 | Krulíček Kamil |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 12 | : | 6 | Tenisák B Děhylov | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 26 | : | 16 | Hopp Marek |
Zadal: | Hošek Adam | 26.10.2023 13:04 | Změnil: | Hopp Marek | 26.10.2023 18:11 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Mimoni Ostrava | 15 | : | 3 | Bazar no.1 Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 31 | : | 15 | Strejc Otakar |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Blechy B Petřkovice | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 20 | : | 22 | Niemiec Petr |
|