|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Supi Dolní Benešov | 10 | : | 9 | Bo.Co Fifejdy | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 26 | : | 22 | Šimáček Marek |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Jestřábi 99 Ostrava | 10 | : | 9 | Iris Havířov | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 25 | : | 21 | Vilgocký Rostislav |
Zadal: | Foltýn Jiří | 18.11.2023 17:11 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Darts Bohumín | 15 | : | 3 | Maníci Frýdek-Místek | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 32 | : | 11 | Mandys Jakub |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Ludgeřovice D.C. | 13 | : | 5 | Aligators Návsí | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 28 | : | 15 | Karch Libor |
Zadal: | Hořín Dalibor | 20.11.2023 10:15 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Bad Boys Jablunkov | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 24 | : | 18 | Jochymek Henryk |
Zadal: | Prudký Jan | 19.11.2023 20:37 | Změnil: | Prudký Jan | 19.11.2023 22:51 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Rytíři Ostrava | 10 | : | 8 | Jestřábi Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 22 | : | 18 | Švihel Miroslav |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Boomtym Poruba | 10 | : | 8 | Tenisák Hlučín | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 23 | : | 23 | Pavlorek Patrik |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Démoni Ostrava | 5 | : | 13 | Jelen Semena Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Složil Petr | 14 | : | 29 | Frýza Pavel |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 7 | : | 11 | U Dvoru Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 20 | : | 27 | Kočvara Martin |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | U Káňů Radvanice | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 21 | : | 25 | Targosz Martin |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Windson B Ostrava | 10 | : | 8 | PreDARTors Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 24 | : | 21 | Bajgar Tomáš |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 6 | : | 12 | Blechy Petřkovice | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 19 | : | 28 | Koběrský Radek |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Pat.rick Poruba | 4 | : | 14 | Mistři Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 12 | : | 29 | Czekaj Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | St | 15.11.2023 | Matice Kopřivnice | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 36 | : | 7 | Konečný Lukáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 3 | : | 15 | 13-ka Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 9 | : | 32 | Klusáček Jakub |
Zadal: | Klusáček Jakub | 20.11.2023 09:27 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 12 | : | 29 | Fajkus Radek |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 15 | : | 3 | Kolonie Žilina | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 31 | : | 13 | Schenk Karel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Draci Třinec | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 25 | : | 20 | Habčák Milan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Boconi Návsi | 7 | : | 11 | Vikings Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 18 | : | 25 | Valčík Petr |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Létající včely Kozlovice | 10 | : | 8 | Cross Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 24 | : | 22 | Ševčík Lukáš |
Zadal: | Vyvial Martin | 19.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Pohodáři Frýdek | 6 | : | 12 | Gorols Bukovec | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 18 | : | 27 | Brózda David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Brooklyn B Havířov | 10 | : | 9 | Profin Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 22 | : | 22 | Miczka Tomáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Michelindarts Havířov | 13 | : | 5 | Střelci Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 27 | : | 17 | Matyášek Petr |
Zadal: | Metz Jan st. | 18.11.2023 06:30 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Majáček Karviná | 15 | : | 3 | Rubín Red Stones Ostrava | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 33 | : | 12 | Neuwirth Aleš |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Slezští rytíři Karviná | 10 | : | 8 | Málka Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 22 | : | 19 | Schimke Roman |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Michelindarts B Havířov | 11 | : | 7 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Staněk David | 25 | : | 19 | Polák Roman |
Zadal: | Staněk David | 19.11.2023 17:25 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | XPneu Orlová | 14 | : | 4 | Panthers Poruba | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 29 | : | 16 | Vyhlídal Jiří |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Babráci z Ostravy | 7 | : | 11 | Eagles Orlová | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 19 | : | 24 | Walica David |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Virus Opava | 11 | : | 7 | Devils´ Ostrava | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 25 | : | 17 | Strmeň Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Řízci B z Výškovic | 10 | : | 8 | Sponzoři Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 24 | : | 21 | Skurňa Roman |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Bulldog Ostrava | 10 | : | 9 | Dream team Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 25 | : | 23 | Tulejová Nikola |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Max Poruba | 13 | : | 5 | Mýto Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 28 | : | 15 | Kopecký Michal |
Zadal: | Lukeš David | 20.11.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 8 | : | 10 | KLD Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ponc Igor | 22 | : | 25 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Ponc Igor | 21.11.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Animals Ostrava | 10 | : | 8 | Mukade Double Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 23 | : | 23 | Valík Martin |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Zoltan Ostrava | 4 | : | 14 | Esa Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 16 | : | 30 | Plonka Jan |
Zadal: | Plonka Jan | 22.11.2023 01:00 | Autorizoval: | Automat | 27.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | SDH Florián Proskovice | 10 | : | 8 | Chobotničky Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 26 | : | 21 | Skála Rudolf |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Simpsons C Ostrava | 10 | : | 8 | Zlobři Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 25 | : | 20 | Šrom Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Létající včely B Kozlovice | 7 | : | 11 | Ogaři Mořkov | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 19 | : | 27 | Macháč Tomáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Cross B Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Medúza bar Nový Jičín | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Skopalová Marcela | 20 | : | 26 | Floriančič Ondřej |
Zadal: | Zimčík Michal | 18.11.2023 12:00 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 9 | : | 10 | Omegáci Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Köhler Vladimír | 21 | : | 24 | Pokorný Pavel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Kolonie B Žilina | 4 | : | 14 | Moravia Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 15 | : | 31 | Jonák Lubomír |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Fortuna Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 26 | : | 20 | Lutková Drahomíra |
Zadal: | Špaček Martin | 20.11.2023 13:49 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 20 | : | 23 | Dragoš Rostislav |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Predators Jablunkov | 15 | : | 3 | Michelindarts C Havířov | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 31 | : | 11 | Doseděl Adam |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Aligators B Návsí | 7 | : | 11 | Jokers Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 21 | : | 23 | Mališ Peter |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Panteři Třinec | 3 | : | 15 | Stings Mosty u Jablunkova | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 13 | : | 32 | Szkatula Radim |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Bull.íci Těšín | 8 | : | 10 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 21 | : | 23 | Adamcová Miroslava |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Michelindarts D Havířov | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 20 | : | 26 | Podlucký Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Pracanti Havířov | 11 | : | 7 | Slezští rytíři D Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:00 | Čermín Petr | 24 | : | 15 | Macurák Tomáš |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Šatlava Havířov | 6 | : | 12 | Armageddon Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 16 | : | 24 | Skopalík František |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Otečkáři Motorest Koukolná | 8 | : | 10 | Banditi z Vagonu Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 21 | : | 23 | Malich Milan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | L.R. Dukan Havířov | 8 | : | 10 | Los Muertos Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Figura David | 20 | : | 23 | Siekiera David |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | XPneu B Orlová | 12 | : | 6 | Elefant Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 27 | : | 20 | Franková Hana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Kobra Šenov | 5 | : | 13 | Brooklyn C Draci Havířov | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 13 | : | 30 | Jeziorski Antonín |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Iris B Havířov | 10 | : | 8 | Kaplička Orlová | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 22 | : | 23 | Gura Jiří |
Zadal: | Gura Jiří | 18.11.2023 07:32 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Václavovice D.C. | 5 | : | 13 | Hornets Bohumín | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 18 | : | 29 | Břuska Filip |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Majáček C Karviná | 4 | : | 14 | Darts B Bohumín | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 13 | : | 30 | Bravanský Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Kojoti Třebovice | 10 | : | 8 | Maksíci Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 23 | : | 19 | Vávra Lukáš |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Kozel B Klimkovice | 7 | : | 11 | Sokolíci Vřesina | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 19 | : | 24 | Kudela Pavel |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Panthers B Poruba | 10 | : | 8 | Luftwaffe Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 24 | : | 19 | Kroker Jindřich |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 5 | : | 13 | Green Svinov | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 14 | : | 30 | Augustin Adam |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Jelen B Kyjovice | 10 | : | 8 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 24 | : | 18 | Krakovčík Karel |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Flegmati Poruba | 8 | : | 10 | Kozel Klimkovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 17 | : | 23 | Karkoška Milan |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Lvi Poruba | 10 | : | 8 | Kojoti B Třebovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Dvořák Lukáš | 26 | : | 22 | Pašník Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 6 | : | 12 | 666 Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 15 | : | 28 | Soukup Lukáš |
Zadal: | Mík Jiří | 20.11.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Urba Ostrava | 5 | : | 13 | Kopyta Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 13 | : | 29 | Vrbka Jiří |
Zadal: | Vrbka Martin | 20.11.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 10 | : | 8 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 24 | : | 22 | Borůvka Pavel |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Maston jih Ostrava | 11 | : | 7 | BBB - Přepni ! Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 24 | : | 22 | Šostková Hana |
Zadal: | Janík Pavel | 21.11.2023 05:36 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 10 | : | 9 | Hero Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 22 | : | 24 | Pospiech Marek |
Zadal: | Pospiech Marek | 22.11.2023 23:45 | Autorizoval: | Automat | 28.11.2023 02:00 |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | U Dvoru B Ostrava | 8 | : | 10 | WDK Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 19 | : | 25 | Blecha Radek |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Rytíři B Ostrava | 8 | : | 10 | Řízci C z Výškovic | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 18 | : | 23 | Vajdíková Ivana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 14 | : | 4 | Blechy B Petřkovice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 29 | : | 11 | Kermaschek Robert |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 11 | : | 7 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 27 | : | 22 | Sokol Jaroslav |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Rubín B Red Stones Ostrava | 5 | : | 13 | Mimoni Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 18 | : | 27 | Haas Martin |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 12 | : | 6 | Ural Kings B Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 27 | : | 15 | Polášek Tomáš |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Prajz Hlučín | 12 | : | 6 | Sportdarts Partay Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 27 | : | 19 | Hošek Adam |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Ural Kings Ostrava | 7 | : | 11 | Káňata Radvanice | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 20 | : | 26 | Kurděják Jiří |
|