Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Drobík Aleš
Supi Dolní Benešov
120,0 100,00 16 8 8 88,89 18 16 25 1,39 6 0,33 5 0,28 5 1 0 0
2. Mandys Jakub
Maníci Frýdek-Místek
100,9 90,00 20 20 18 80,85 47 38 79 1,68 19 0,40 3 0,06 8 0 0 0
3. Dubělčík Lukáš
Supi Dolní Benešov
97,5 91,67 16 12 11 78,57 28 22 48 1,71 9 0,32 0 0,00 1 2 0 0
4. Fojtík Jan
Degustátoři Kotelna Bohumín
95,8 100,00 20 12 12 92,31 26 24 31 1,19 4 0,15 2 0,08 0 0 0 0
5. Krop Miroslav
Bad Boys Jablunkov
94,8 75,00 16 16 12 65,00 40 26 52 1,30 26 0,65 3 0,08 7 3 0 0
6. Weissmann Ivo
Václavovice D.C.
94,4 100,00 20 18 18 87,80 41 36 38 0,93 13 0,32 3 0,07 2 0 0 0
7. Czudek Rostislav
Kings Třinec
93,7 83,33 16 12 10 74,07 27 20 35 1,30 14 0,52 0 0,00 5 0 0 0
8. Mojdl Lukáš
Vikings B Kopřivnice
93,3 95,00 20 20 19 90,48 42 38 38 0,90 9 0,21 3 0,07 1 0 0 0
9. Polyák Marek
HQ B Bambelocy Havířov
92,6 75,00 20 16 12 71,79 39 28 47 1,21 19 0,49 4 0,10 4 3 0 0
10. Švec David
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
91,5 86,67 16 15 13 84,85 33 28 41 1,24 13 0,39 0 0,00 1 0 0 0
11. Tíc Marek
Orli Zátiší Orlová
90,6 85,71 20 14 12 73,53 34 25 47 1,38 20 0,59 0 0,00 3 0 0 0
12. Gaidečka Petr
Supi Dolní Benešov
89,1 78,57 16 14 11 72,73 33 24 44 1,33 15 0,45 1 0,03 3 1 0 0
13. Folvarčný Patrik
Řízci z Výškovic
88,8 100,00 16 11 11 91,67 24 22 18 0,75 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
14. Stříbný Tomáš
Supi Dolní Benešov
88,6 80,00 16 15 12 72,22 36 26 54 1,50 14 0,39 1 0,03 5 0 0 0
15. Slowiak Petr
Bingo Bohumín
87,6 87,50 16 8 7 88,24 17 15 15 0,88 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
16. Štěpánek Ondřej
Pat.rick Poruba
87,3 87,50 16 16 14 78,38 37 29 52 1,41 11 0,30 2 0,05 0 0 0 0
17. Samec Pavel
Racek Dragons Ostrava
86,1 80,00 16 10 8 69,57 23 16 23 1,00 8 0,35 1 0,04 3 1 0 0
18. Górecki Adam
Bo.Co Fifejdy
85,9 90,00 16 10 9 86,36 22 19 23 1,05 1 0,05 2 0,09 0 0 0 0
19. Kuboš Petr
Řízci z Výškovic
85,4 92,31 16 13 12 85,71 28 24 17 0,61 5 0,18 0 0,00 0 1 0 0
20. Kosňovský Michal
Sportdatrs C Partay Ostrava
83,8 85,00 20 20 17 77,08 48 37 66 1,38 12 0,25 0 0,00 2 0 0 0
21. Ištok Michal
Brooklyn Bull's Havířov
83,5 81,25 20 16 13 72,97 37 27 45 1,22 8 0,22 2 0,05 0 2 0 0
22. Maršalík Ondřej
Hero Ostrava
83,3 85,71 16 14 12 78,79 33 26 39 1,18 9 0,27 0 0,00 1 0 0 0
23. Coufal Lukáš
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
83,2 100,00 16 10 10 90,91 22 20 11 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
24. Rohoň Róbert
Racek Dragons Ostrava
83,2 87,50 16 16 14 78,38 37 29 45 1,22 10 0,27 0 0,00 0 0 0 0
25. Juroška Jan
Danger Prostřední Bečva
83,0 85,00 20 20 17 78,26 46 36 42 0,91 14 0,30 3 0,07 1 0 0 0
26. Vávra Josef
Lašská jizba Sedliště
82,9 87,50 20 16 14 80,00 35 28 35 1,00 5 0,14 1 0,03 1 0 0 0
27. Armlich Jan
Virus Opava
82,7 75,00 20 20 15 71,11 45 32 54 1,20 14 0,31 3 0,07 4 0 0 0
28. Šimáček Marek
Sportdatrs C Partay Ostrava
82,3 89,47 20 19 17 79,55 44 35 54 1,23 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
29. Koždoň Jan
Hrozný střelci Frýdek-Místek
82,0 75,00 20 20 15 75,56 45 34 47 1,04 14 0,31 5 0,11 1 0 0 0
30. Weissmann Vladimír
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
81,3 91,67 12 12 11 73,33 30 22 35 1,17 7 0,23 0 0,00 0 1 0 0
31. Vinárek Petr
Supi B Dolní Benešov
81,3 83,33 20 12 10 67,74 31 21 30 0,97 17 0,55 3 0,10 1 0 0 0
32. Gura Miroslav
Brooklyn B Havířov
80,4 80,00 20 20 16 72,92 48 35 50 1,04 18 0,38 3 0,06 1 0 0 0
33. Jílek Dušan
Rio Semena Ostrava
80,3 68,75 20 16 11 63,16 38 24 50 1,32 20 0,53 2 0,05 3 0 0 0
34. Randa Čestmír
Sniper Horní Bečva
80,2 80,00 20 20 16 73,91 46 34 48 1,04 13 0,28 3 0,07 1 0 0 0
35. Vlasák Martin
Bingo Bohumín
80,0 91,67 16 12 11 78,57 28 22 25 0,89 4 0,14 0 0,00 1 0 0 0
36. Černín David
Elefant Karviná
79,5 83,33 28 18 15 80,49 41 33 42 1,02 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
37. Přeček Zdeněk
Devils´ Ostrava
79,4 85,00 20 20 17 73,47 49 36 55 1,12 10 0,20 1 0,02 1 1 0 0
38. Čeliga Viktor
Rubín B Rychlá rota Ostrava
78,4 87,50 16 16 14 78,38 37 29 36 0,97 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
39. Ozdinec Jiří
Rubín Red Stones Ostrava
78,3 78,95 20 19 15 76,19 42 32 39 0,93 11 0,26 1 0,02 0 0 0 0
40. Pszczolka Radek
Kings Třinec
77,9 87,50 16 16 14 65,12 43 28 46 1,07 18 0,42 1 0,02 1 1 0 0
41. Křižák Jan
Isora Hotel Koblov Ostrava
77,4 80,00 20 20 16 71,74 46 33 47 1,02 13 0,28 2 0,04 0 0 0 0
42. Doboš René
Tygři Skalice
77,4 80,00 20 20 16 70,00 50 35 58 1,16 14 0,28 2 0,04 2 0 0 0
43. Dobrocký Jiří
Orli Zátiší Orlová
77,3 65,00 20 20 13 62,22 45 28 55 1,22 17 0,38 4 0,09 4 0 0 0
44. Čujdík Štefan
Brooklyn B Havířov
77,2 71,43 20 14 10 63,89 36 23 38 1,06 13 0,36 3 0,08 3 1 0 0
45. Mesiarik Josef
Munroof Brušperk
77,1 85,00 20 20 17 70,83 48 34 45 0,94 12 0,25 4 0,08 0 0 0 0
46. Bartoš Ivan
Moravia Frýdek-Místek
77,1 75,00 16 16 12 68,42 38 26 42 1,11 11 0,29 1 0,03 3 0 0 0
47. Chýlek Ludvík
Žraloci Tichá
76,8 68,75 20 16 11 64,86 37 24 43 1,16 13 0,35 2 0,05 1 1 0 0
48. Dorociak Pavel
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
76,7 78,95 20 19 15 68,89 45 31 40 0,89 13 0,29 1 0,02 2 1 0 0
49. Bocko Petr
Brooklyn Bull's Havířov
75,9 88,89 20 18 16 73,91 46 34 45 0,98 9 0,20 0 0,00 1 0 0 0
50. Milerski Libor
Brooklyn Bull's Havířov
75,7 66,67 20 18 12 66,67 42 28 49 1,17 8 0,19 3 0,07 5 0 0 0
51. Szkatula Radim
Stings Mosty u Jablunkova
75,5 95,00 28 20 19 74,51 51 38 44 0,86 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
52. Hořín Dalibor
Ludgeřovice D.C.
75,5 75,00 16 16 12 65,79 38 25 36 0,95 12 0,32 2 0,05 3 0 0 0
53. Maštalíř Pavel
Billiard Bar Ostrava
75,0 75,00 12 12 9 66,67 30 20 34 1,13 7 0,23 2 0,07 2 0 0 0
54. Petříček René
Shooters Orlová
74,9 93,75 20 16 15 76,92 39 30 29 0,74 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
55. Pospíchal Marek
Orli Zátiší Orlová
73,9 66,67 20 12 8 61,29 31 19 41 1,32 8 0,26 3 0,10 3 0 0 0
56. Zadina Bohumil
Assen Ostrava
73,8 90,00 16 10 9 75,00 24 18 17 0,71 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
57. Grygar Vlastimil
Jestřábi 66 Ostrava
73,6 80,00 16 10 8 72,00 25 18 25 1,00 5 0,20 1 0,04 0 0 0 0
58. Baron Radim
Eagles Orlová
73,4 76,47 20 17 13 70,73 41 29 37 0,90 9 0,22 2 0,05 1 0 0 0
59. Puman Pavel
Billiard Bar B Ostrava
72,9 100,00 16 9 9 85,71 21 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Piekarzyk Tomáš
Cafe bar Gross Opava
72,9 75,00 20 20 15 67,35 49 33 57 1,16 12 0,24 2 0,04 0 0 0 0
61. Dzik Miroslav
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
72,6 72,22 20 18 13 64,29 42 27 45 1,07 13 0,31 0 0,00 2 0 0 0
62. Němčík René
Sportdarts Partay Pub Ostrava
72,4 75,00 16 16 12 70,27 37 26 31 0,84 10 0,27 1 0,03 0 0 0 0
63. Ganczarczyk Radim
Brooklyn C Havířov
71,8 80,00 20 20 16 72,00 50 36 44 0,88 10 0,20 1 0,02 0 0 0 0
64. Soukup Tomáš
666 Ostrava
71,6 100,00 8 8 8 84,21 19 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Kramoliš Martin
Kolonie Žilina
71,6 75,00 20 20 15 71,11 45 32 37 0,82 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
66. Štencek Michal
Isora Hotel Koblov Ostrava
71,3 75,00 20 16 12 68,42 38 26 39 1,03 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
67. Niemiec Petr
Bratrstvo RŠ Ostrava
71,1 83,33 16 12 10 77,78 27 21 15 0,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
68. Urbánek Petr
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
71,0 64,71 20 17 11 57,14 42 24 35 0,83 17 0,40 0 0,00 4 2 0 0
69. Pilch Gustav
Kings Třinec
71,0 50,00 16 12 6 51,72 29 15 37 1,28 15 0,52 2 0,07 4 0 0 0
70. Růžička Vlastimil
Tenisák B Děhylov
70,4 66,67 12 12 8 69,23 26 18 30 1,15 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
71. Turek Martin
Stings Mosty u Jablunkova
70,3 71,43 28 14 10 63,64 33 21 31 0,94 8 0,24 2 0,06 1 0 0 0
72. Jakubec Jiří
Munroof Brušperk
70,3 68,75 20 16 11 61,54 39 24 41 1,05 6 0,15 4 0,10 1 1 0 0
73. Chobot Pavel
13-ka Frýdek-Místek
70,0 81,25 16 16 13 67,50 40 27 35 0,88 8 0,20 1 0,03 0 0 0 0
74. Blokeš Martin
Freďouši Beéčka Darkovičky
70,0 80,00 20 10 8 70,83 24 17 19 0,79 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
75. Rumian Libor
Hrozný střelci Frýdek-Místek
70,0 76,47 20 17 13 65,22 46 30 49 1,07 11 0,24 2 0,04 1 0 0 0
76. Harviš Kamil
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
69,8 65,00 20 20 13 63,64 44 28 39 0,89 12 0,27 3 0,07 1 0 0 0
77. Špaček Ladislav
Kovárna Frýdek-Místek
69,4 80,00 20 20 16 70,00 50 35 40 0,80 7 0,14 2 0,04 0 0 0 0
78. Schneider Petr
Dream team Ostrava
69,4 65,00 20 20 13 57,14 49 28 54 1,10 19 0,39 3 0,06 2 0 0 0
79. Klimas Martin
Kings Třinec
69,4 60,00 16 15 9 61,11 36 22 41 1,14 12 0,33 0 0,00 3 0 0 0
80. Tluček Daniel
Sportdatrs C Partay Ostrava
68,0 75,00 20 20 15 66,67 51 34 56 1,10 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
81. Jozek Martin
Žraloci Tichá
68,0 73,68 20 19 14 61,22 49 30 47 0,96 15 0,31 0 0,00 2 0 0 0
82. Novotný Josef
Ludgeřovice D.C. B
67,9 87,50 16 16 14 76,32 38 29 11 0,29 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
83. Pěchula Vilém
Virus Opava
67,9 60,00 20 10 6 62,50 24 15 22 0,92 8 0,33 0 0,00 2 0 0 0
84. Klement Pavel
Tygři Skalice
67,4 72,22 20 18 13 66,67 42 28 38 0,90 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
85. Křístková Denisa
Řízci z Výškovic
67,2 69,23 16 13 9 68,97 29 20 19 0,66 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
86. Viktorín Lukáš
Max Poruba
67,0 81,82 16 11 9 63,33 30 19 24 0,80 6 0,20 1 0,03 1 0 0 0
87. Neuwirth Aleš
Rubín Red Stones Ostrava
67,0 73,68 20 19 14 67,39 46 31 38 0,83 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
88. Vinárek René
Supi Dolní Benešov
67,0 58,33 16 12 7 53,33 30 16 34 1,13 11 0,37 4 0,13 1 0 0 0
89. Pavlíček Jaroslav
Cafe bar Gross B Opava
66,5 75,00 20 16 12 70,00 40 28 25 0,63 4 0,10 3 0,08 0 0 0 0
90. Bureš Libor
Pat.rick Poruba
66,4 63,64 16 11 7 60,00 25 15 30 1,20 4 0,16 0 0,00 1 0 0 0
91. Krol Miroslav
Maníci Frýdek-Místek
66,4 58,33 20 12 7 57,14 28 16 32 1,14 9 0,32 1 0,04 1 0 0 0
92. Haas Jiří
Billiard Bar Ostrava
66,1 66,67 12 12 8 61,29 31 19 36 1,16 9 0,29 0 0,00 0 0 0 0
93. Tomáš Marcel
Rio Semena Ostrava
66,1 50,00 20 20 10 50,00 46 23 56 1,22 13 0,28 3 0,07 3 2 0 0
94. Janczar Tomáš
HQ Kryptokoriáni Havířov
66,0 66,67 16 12 8 60,00 30 18 30 1,00 9 0,30 0 0,00 1 0 0 0
95. Jonák Lubomír
New Darts Frýdek-Místek
66,0 66,67 16 9 6 65,00 20 13 12 0,60 3 0,15 1 0,05 1 0 0 0
96. Monczmann Michal
Cafe bar Gross Opava
65,9 56,25 20 16 9 58,97 39 23 45 1,15 12 0,31 2 0,05 1 0 0 0
97. Čadecký Tomáš
Cafe bar Gross Opava
65,7 75,00 20 12 9 70,00 30 21 18 0,60 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
98. Trnka Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
65,7 75,00 20 12 9 66,67 30 20 27 0,90 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
99. Dexner David
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
65,7 68,42 20 19 13 61,22 49 30 61 1,24 10 0,20 0 0,00 0 0 0 0
100. Prokopovský Libor
Žraloci Tichá
65,6 66,67 20 18 12 60,98 41 25 42 1,02 9 0,22 0 0,00 0 0 0 0
101. Šubert Erik
Slezští rytíři B Karviná
65,3 79,17 24 24 19 73,68 57 42 19 0,33 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
102. Bugala Jaroslav
Hroch Český Těšín
65,3 72,22 20 18 13 65,12 43 28 39 0,91 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
103. Dominik Roman
Supi B Dolní Benešov
65,0 72,73 20 11 8 72,73 22 16 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
104. Kroker Jindřich
Ludgeřovice D.C.
65,0 60,00 16 15 9 57,89 38 22 38 1,00 15 0,39 2 0,05 0 0 0 0
105. Orsák Lukáš
Dream Team B Ostrava
64,7 75,00 20 12 9 70,00 30 21 24 0,80 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
106. Kuzniarský Petr
Málka Orlová
64,6 95,00 20 20 19 76,00 50 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Jašek Jaromír
New Darts Frýdek-Místek
64,6 81,82 16 11 9 71,43 28 20 18 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Zeman Radomír
Dragons Jablunkov
64,6 75,00 20 20 15 62,00 50 31 47 0,94 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
109. Výtisk Zbyslav
Virus Opava
64,6 68,75 20 16 11 60,98 41 25 38 0,93 11 0,27 1 0,02 0 0 0 0
110. Kamrád Jan
Simpsons Homer Ostrava
64,6 66,67 20 15 10 62,86 35 22 30 0,86 8 0,23 0 0,00 0 0 0 0
111. Tydlačka Martin
Kolonie Žilina
64,6 61,11 20 18 11 61,54 39 24 33 0,85 9 0,23 0 0,00 1 0 0 0
112. Schrom René
Dream team Ostrava
64,5 50,00 20 20 10 53,06 49 26 61 1,24 20 0,41 1 0,02 3 0 0 0
113. Vrba Jiří
Flegmati Poruba
64,4 84,21 20 19 16 68,75 48 33 25 0,52 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
114. Šeliga Pavel
Orli Zátiší Orlová
64,4 57,14 20 14 8 52,78 36 19 43 1,19 10 0,28 2 0,06 3 0 0 0
115. Hanke Jaromír
Billiard Bar B Ostrava
64,3 83,33 16 12 10 78,57 28 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Dolíška Filip
Leninovci Havířov
64,3 62,50 16 16 10 62,16 37 23 29 0,78 10 0,27 0 0,00 1 0 0 0
117. Valčík Petr
Mond bar B Třinec
64,0 68,75 20 16 11 65,71 35 23 20 0,57 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
118. Sekerka Jan
Ural B Kings Ostrava
63,8 75,00 16 8 6 75,00 16 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Folta Jiří
Simpsons Homer Ostrava
63,6 73,68 20 19 14 68,18 44 30 24 0,55 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
120. Juřina Tomáš
Hero Ostrava
63,6 61,54 16 13 8 57,58 33 19 27 0,82 10 0,30 0 0,00 1 1 0 0
121. Pistovčák Kristián
Tornádo Poruba
63,5 80,00 20 20 16 65,38 52 34 30 0,58 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
122. Pavelek Jan
Brooklyn C Havířov
63,4 71,43 20 14 10 65,63 32 21 22 0,69 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
123. Maceček Marián
Vikings Matice Kopřivnice
63,3 68,75 20 16 11 64,10 39 25 37 0,95 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
124. Kučera Aleš
Kahanec Karviná
63,1 70,00 28 20 14 66,67 45 30 26 0,58 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
125. Šmíd Tomáš
Racek Dragons Ostrava
63,1 66,67 16 12 8 55,17 29 16 33 1,14 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
126. Mravík Martin
Elefant Karviná
63,0 68,00 28 25 17 61,67 60 37 52 0,87 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
127. Sokol Kamil
Rubín Red Stones Ostrava
63,0 66,67 20 15 10 60,61 33 20 21 0,64 7 0,21 1 0,03 0 0 0 0
128. Volkmann Rudolf
Mond bar Třinec
62,9 65,00 20 20 13 60,78 51 31 45 0,88 15 0,29 0 0,00 0 0 0 0
129. Valík Martin
Mukade Double Ostrava
62,8 75,00 16 8 6 72,22 18 13 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
130. Jamrož Jiří
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
62,8 66,67 20 15 10 61,11 36 22 26 0,72 8 0,22 0 0,00 1 0 0 0
131. Surma Stanislav
HQ B Bambelocy Havířov
62,7 52,63 20 19 10 53,06 49 26 63 1,29 14 0,29 0 0,00 2 1 0 0
132. Turek Jakub
U Káňů B Radvanice
62,6 68,75 16 16 11 63,16 38 24 31 0,82 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
133. Demel Hynek
Zlobři Velká Polom
62,4 68,75 20 16 11 60,98 41 25 43 1,05 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
134. Tichý Lukáš
Sponzoři Ostrava
62,2 75,00 16 8 6 66,67 18 12 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
135. Bíroš Tomáš
13-ka Frýdek-Místek
62,2 62,50 16 8 5 61,11 18 11 13 0,72 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
136. Fiala Patrik
Bo.Co Fifejdy
62,1 66,67 16 15 10 64,71 34 22 19 0,56 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
137. Baláž Jan
Eagles Orlová
62,0 58,33 20 12 7 56,67 30 17 28 0,93 7 0,23 2 0,07 1 0 0 0
138. Kosztyu Štefan
Moravia Frýdek-Místek
61,8 75,00 16 16 12 62,50 40 25 26 0,65 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
139. Polášek Dušan
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
61,8 66,67 16 15 10 57,89 38 22 35 0,92 10 0,26 0 0,00 0 0 0 0
140. Bílek Radim
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
61,7 66,67 16 15 10 63,89 36 23 25 0,69 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
141. Výtisk Adam
Danger Ostrava
61,7 66,67 16 12 8 62,07 29 18 22 0,76 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
142. Pojeta Martin
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
61,6 73,33 16 15 11 64,86 37 24 21 0,57 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
143. Jaroš René
Ludgeřovice D.C.
61,6 60,00 16 10 6 60,00 25 15 20 0,80 7 0,28 1 0,04 0 0 0 0
144. Podhora Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
61,4 71,43 20 14 10 59,46 37 22 31 0,84 5 0,14 2 0,05 0 0 0 0
145. Metz Jan 1963
HQ C Béčka Havířov
61,4 70,00 20 20 14 67,35 49 33 19 0,39 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
146. Bojar Pavel
Danger Ostrava
61,3 68,75 16 16 11 57,50 40 23 41 1,03 3 0,08 2 0,05 0 0 0 0
147. Lacina Martin
Ogaři Mořkov
61,1 70,00 20 20 14 67,39 46 31 20 0,43 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
148. Onderka Lukáš
Václavovice D.C.
60,8 75,00 20 20 15 66,67 48 32 22 0,46 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
149. Kubala Radim
Lev Olympia Poruba
60,8 73,68 20 19 14 63,27 49 31 36 0,73 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
150. Chalupa Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
60,8 62,50 20 16 10 62,50 40 25 34 0,85 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
151. Dunaj Milan
Bulldog Ostrava
60,3 58,33 16 12 7 51,72 29 15 31 1,07 7 0,24 2 0,07 0 0 0 0
152. Šodek Petr
Dream Team B Ostrava
60,2 70,00 20 20 14 65,22 46 30 22 0,48 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
153. Bučko Ondřej
Dream Team B Ostrava
60,2 65,00 20 20 13 62,50 48 30 25 0,52 8 0,17 1 0,02 1 0 0 0
154. Grygar Lukáš
Gerlich B Fulnek
60,0 78,95 20 19 15 70,21 47 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 3 0 0 0
155. Ostrák Jan
U Káňů Radvanice
60,0 75,00 16 12 9 62,07 29 18 17 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
156. Urban Jan
Rio B Senators Ostrava
60,0 68,75 16 16 11 61,90 42 26 37 0,88 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
157. Černocký Vladimír
Virus B Opava
60,0 58,33 16 12 7 58,62 29 17 27 0,93 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
158. Mikulenka Michal
Kolonie B Žilina
59,8 68,75 16 16 11 65,00 40 26 26 0,65 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
159. Rygel Jaroslav
Bratrstvo RŠ Ostrava
59,7 71,43 16 14 10 64,71 34 22 15 0,44 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
160. Uhrinčať Tomáš
Mond bar B Třinec
59,7 60,00 20 15 9 58,82 34 20 22 0,65 7 0,21 0 0,00 1 0 0 0
161. Smolka Zbyněk
Freďouši Beéčka Darkovičky
59,7 58,33 20 12 7 61,29 31 19 33 1,06 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
162. Březina Rostislav
Virus Opava
59,7 50,00 20 16 8 47,37 38 18 45 1,18 9 0,24 2 0,05 3 0 0 0
163. Tábor Michal
Simpsons Homer Ostrava
59,6 70,00 20 20 14 63,27 49 31 27 0,55 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
164. Bauer Pavel
Maníci Frýdek-Místek
59,6 61,11 20 18 11 57,45 47 27 51 1,09 5 0,11 1 0,02 1 0 0 0
165. Rajča Roman 1973
U Dvoru Ostrava
59,4 75,00 16 16 12 72,22 36 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Uvíra Lukáš
Virus Opava
59,4 55,00 20 20 11 56,25 48 27 51 1,06 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
167. Appel Kamil
Ural Mimoni Ostrava
59,1 64,29 16 14 9 58,82 34 20 26 0,76 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
168. Štěpánek Roman
Pat.rick Poruba
59,1 60,00 16 15 9 61,76 34 21 27 0,79 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
169. Kolář Tomáš
Animals Ostrava
58,8 80,00 20 10 8 70,83 24 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Smidžár Martin
Řízci B z Výškovic
58,8 70,00 16 10 7 66,67 24 16 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
171. Badura Petr
Flegmati Poruba
58,8 68,42 20 19 13 59,18 49 29 35 0,71 4 0,08 3 0,06 0 0 0 0
172. Navrátil Petr
Assen Ostrava
58,7 68,75 16 16 11 61,54 39 24 24 0,62 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
173. Vávra Stanislav
Lašská jizba Sedliště
58,6 66,67 20 18 12 66,67 42 28 20 0,48 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
174. Vrbka Jiří
Šipkaři Velká Polom
58,4 62,50 16 16 10 54,05 37 20 24 0,65 8 0,22 2 0,05 0 0 0 0
175. Radkovič Lukáš
Lašská jizba Sedliště
58,3 60,00 20 10 6 62,50 24 15 12 0,50 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
176. Krmášek Petr
Kaplička Orlová
58,3 58,33 20 12 7 58,62 29 17 23 0,79 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
177. Rohan Martin
Bo.Co Fifejdy
57,9 69,23 16 13 9 66,67 33 22 12 0,36 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
178. Dorociák Ondřej
Simpsons B Bart Ostrava
57,9 66,67 12 12 8 65,52 29 19 15 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
179. Frik Roman
Zlobři Velká Polom
57,9 63,16 20 19 12 60,42 48 29 31 0,65 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
180. Gojtka Radim
Střelci Orlová
57,8 81,25 20 16 13 70,00 40 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
181. Blaha Petr
Sportdarts B Šatlava Ostrava
57,8 61,54 16 13 8 56,25 32 18 31 0,97 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
182. Studený Martin 1980
Žraloci Tichá
57,8 57,89 20 19 11 53,33 45 24 45 1,00 7 0,16 0 0,00 1 0 0 0
183. Holek Kamil
Target Ostrava
57,5 55,56 20 18 10 54,55 44 24 38 0,86 11 0,25 1 0,02 0 0 0 0
184. Svoboda Aleš
Freďouši Beéčka Darkovičky
57,4 66,67 20 12 8 61,29 31 19 21 0,68 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
185. Novotný Pavel
Bulldog Ostrava
57,4 62,50 16 16 10 57,89 38 22 24 0,63 4 0,11 2 0,05 0 0 0 0
186. Nowaczyk Jacek
Slezští rytíři Karviná
57,3 76,47 20 17 13 61,36 44 27 15 0,34 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
187. Dubš Ladislav
Démoni Ostrava
57,3 61,54 16 13 8 60,00 30 18 19 0,63 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
188. Matušík Michal
Ludgeřovice D.C.
57,3 57,14 16 14 8 51,35 37 19 31 0,84 13 0,35 0 0,00 1 0 0 0
189. Wolný Antonín
Mond bar Třinec
57,1 50,00 20 16 8 51,22 41 21 47 1,15 8 0,20 2 0,05 1 0 0 0
190. Lavrovič Zdeněk
Danger Ostrava
57,0 60,00 16 10 6 60,87 23 14 11 0,48 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
191. Stuchlík Lukáš
Bernard Frýdek-Místek
57,0 56,25 16 16 9 56,76 37 21 29 0,78 4 0,11 2 0,05 0 0 0 0
192. Zeman Ondřej
Dragons Jablunkov
56,9 61,11 20 18 11 55,56 45 25 37 0,82 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
193. Zatloukalová Ilona
Rytíři Ostrava
56,8 60,00 20 20 12 56,00 50 28 38 0,76 9 0,18 0 0,00 1 0 0 0
194. Vančura Libor
New Darts Frýdek-Místek
56,8 60,00 16 10 6 59,09 22 13 18 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Soukup Lukáš
666 Ostrava
56,7 100,00 8 4 4 66,67 12 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Malich Milan
Banditi z Vagonu Havířov
56,7 80,00 16 10 8 66,67 24 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Jurečka Pavel
Sniper Horní Bečva
56,5 57,89 20 19 11 52,17 46 24 43 0,93 7 0,15 2 0,04 0 0 0 0
198. Kurečka Zdeněk
Vikings B Kopřivnice
56,4 61,11 20 18 11 59,09 44 26 23 0,52 6 0,14 2 0,05 0 0 0 0
199. Čopík Tomáš
Simpsons Homer Ostrava
56,4 60,00 20 10 6 56,00 25 14 12 0,48 7 0,28 1 0,04 0 0 0 0
200. Vašut Jakub
Sniper Horní Bečva
56,3 56,25 20 16 9 51,43 35 18 27 0,77 5 0,14 1 0,03 1 0 0 0
201. Křenek Richard
Ural B Kings Ostrava
56,2 75,00 16 16 12 69,23 39 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Čerešňa Jiří
Michelindart Havířov
56,2 75,00 12 12 9 68,97 29 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Lutka Jiří
Fortuna Frýdek-Místek
56,2 75,00 16 12 9 68,97 29 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Benedék Jozef
Málka Orlová
56,2 72,22 20 18 13 69,05 42 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
205. Krulíček Kamil
Tornádo Poruba
56,2 57,89 20 19 11 57,78 45 26 25 0,56 9 0,20 1 0,02 0 0 0 0
206. Příhoda František
Maníci Frýdek-Místek
56,1 52,94 20 17 9 52,27 44 23 43 0,98 11 0,25 0 0,00 1 0 0 0
207. Balík Jiří
Mukade Double Ostrava
56,0 70,00 16 10 7 64,00 25 16 11 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Svoboda David 1974
Sponzoři Ostrava
55,9 64,29 16 14 9 58,82 34 20 13 0,38 4 0,12 2 0,06 0 0 0 0
209. Monczmann Lukáš
Cafe bar Gross B Opava
55,9 58,33 20 12 7 51,72 29 15 29 1,00 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
210. Toška Robert
Cafe bar Gross B Opava
55,8 61,54 20 13 8 57,58 33 19 19 0,58 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
211. Hessová Ivana
New Darts Frýdek-Místek
55,7 72,73 16 11 8 60,00 30 18 17 0,57 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
212. Polomský Petr
Freďouši Beéčka Darkovičky
55,7 58,33 20 12 7 57,14 28 16 22 0,79 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
213. Vrbka Martin
Šipkaři Velká Polom
55,6 60,00 16 15 9 58,54 41 24 30 0,73 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
214. Kufa Stanislav
Stings Mosty u Jablunkova
55,5 60,87 28 23 14 57,14 56 32 43 0,77 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
215. Krčmář Michal
Orli Zátiší Orlová
55,5 50,00 20 10 5 50,00 22 11 22 1,00 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
216. Pavlorek Patrik
Tenisák Hlučín
55,3 58,33 16 12 7 53,33 30 16 35 1,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
217. Gavlas Aleš
Rubín B Rychlá rota Ostrava
55,2 61,54 16 13 8 58,06 31 18 16 0,52 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
218. Baláž Rudolf
Elefant Karviná
54,9 58,33 28 24 14 55,93 59 33 43 0,73 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
219. Váhala Jaroslav
Kolonie B Žilina
54,8 57,14 16 14 8 57,58 33 19 20 0,61 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
220. Bínek Jiří
Eagles Orlová
54,7 57,14 20 14 8 58,33 36 21 22 0,61 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
221. Světelský Pavel
Hrozný střelci Frýdek-Místek
54,6 52,94 20 17 9 53,66 41 22 36 0,88 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
222. Adamec Radek
Gerlich B Fulnek
54,5 76,47 20 17 13 64,29 42 27 0 0,00 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
223. Čech Radim
Iris C Havířov
54,5 75,00 12 12 9 65,52 29 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
224. Zajac Marcel
Osada Dukla Komorní Lhotka
54,5 75,00 24 12 9 65,52 29 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
225. Leško Jiří
Virus B Opava
54,5 50,00 16 10 5 54,55 22 12 13 0,59 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
226. Maj René
Majáček Karviná
54,4 64,29 28 28 18 57,75 71 41 41 0,58 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
227. Honěk David
Tenisák C Děhylov
54,4 62,50 20 16 10 63,89 36 23 11 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Chudoba Richard
U Káňů Radvanice
54,3 66,67 16 12 8 60,00 30 18 15 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
229. Bocviňok Bohumil
Hrozný střelci Frýdek-Místek
54,3 63,64 20 11 7 57,14 28 16 17 0,61 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
230. Kozel Petr
Bernard Frýdek-Místek
54,3 58,33 16 12 7 56,67 30 17 18 0,60 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
231. Kubov Ján
Bernard Frýdek-Místek
54,3 57,14 16 14 8 60,00 35 21 17 0,49 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
232. Čeliga Lukáš
Rubín B Rychlá rota Ostrava
54,3 57,14 16 14 8 57,14 35 20 23 0,66 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
233. Šubrt Jiří
Racek Dragons Ostrava
54,3 56,25 16 16 9 51,35 37 19 26 0,70 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
234. Bindáč Radim
Ludgeřovice D.C.
54,3 44,44 16 9 4 47,83 23 11 24 1,04 7 0,30 0 0,00 1 0 0 0
235. Byrtus Jiří
Boconi Bocanovice
54,2 61,54 24 13 8 57,58 33 19 20 0,61 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
236. Výtisk Jakub
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
54,2 58,82 20 17 10 53,49 43 23 34 0,79 4 0,09 2 0,05 0 0 0 0
237. Zimný Martin
Mond bar B Třinec
54,1 63,16 20 19 12 56,86 51 29 31 0,61 4 0,08 0 0,00 2 0 0 0
238. Kaspřík Michal
Ludgeřovice D.C. B
54,0 68,75 16 16 11 64,29 42 27 11 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
239. Šuranyi Robert
Tornádo Poruba
53,6 57,89 20 19 11 54,55 44 24 28 0,64 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
240. Polášek Libor
Devils´ Ostrava
53,6 55,00 20 20 11 52,00 50 26 43 0,86 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
241. Složil Petr
666 Ostrava
53,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Harvan Robert
Mond bar Třinec
53,5 46,67 20 15 7 45,95 37 17 39 1,05 11 0,30 1 0,03 0 0 0 0
243. Ligus Martin
Profin B Orlová
53,3 75,00 16 8 6 66,67 21 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Miklas Matěj
Leninovci Havířov
53,1 50,00 16 16 8 53,85 39 21 32 0,82 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
245. Vavrečka Tomáš
Démoni Ostrava
53,0 58,33 16 12 7 54,55 33 18 21 0,64 6 0,18 1 0,03 0 0 0 0
246. Augustin Tomáš
Rio Semena Ostrava
52,8 41,67 20 12 5 37,93 29 11 30 1,03 11 0,38 1 0,03 2 0 0 0
247. Lysek Marian
Stings Mosty u Jablunkova
52,7 66,67 28 18 12 57,78 45 26 21 0,47 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
248. Macháč Tomáš
Ogaři Mořkov
52,7 61,11 20 18 11 52,27 44 23 28 0,64 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
249. Becke Michal
Degustátoři Kotelna Bohumín
52,4 52,94 20 17 9 54,76 42 23 31 0,74 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
250. Adamčík Ivo
Kaplička Orlová
52,4 50,00 20 14 7 51,52 33 17 31 0,94 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
251. Bojda Marek
Orli Orlová
52,4 50,00 16 12 6 55,17 29 16 20 0,69 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
252. Lukasík Tomáš
Simpsons B Bart Ostrava
52,3 66,67 12 12 8 56,67 30 17 14 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
253. Gill Michal
KLD Ostrava
52,2 80,00 16 10 8 62,96 27 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Zapletal Martin
Majáček Karviná
52,2 61,54 28 26 16 59,38 64 38 27 0,42 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
255. Mikeska Jiří
Tenisák B Děhylov
52,2 50,00 12 12 6 51,85 27 14 22 0,81 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
256. Recman Marcel
Sportdatrs C Partay Ostrava
52,0 61,11 20 18 11 56,82 44 25 19 0,43 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
257. Jiroušek Martin
Moravia Frýdek-Místek
52,0 58,33 16 12 7 53,33 30 16 14 0,47 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
258. Kotek Pavel
Stings Mosty u Jablunkova
52,0 55,56 28 18 10 56,52 46 26 25 0,54 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
259. Illek Vladimír
Hero Ostrava
51,5 50,00 16 14 7 47,06 34 16 26 0,76 8 0,24 0 0,00 1 0 0 0
260. Starostka Tomáš
Kaplička Orlová
51,5 50,00 20 10 5 51,85 27 14 19 0,70 4 0,15 1 0,04 1 0 0 0
261. Dragoš Rostislav
Osada Dukla Komorní Lhotka
51,2 66,67 24 24 16 63,16 57 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Ploštica Jan
Racek Dragons Ostrava
51,2 60,00 16 10 6 56,00 25 14 14 0,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
263. Janík Petr
Supi B Dolní Benešov
51,2 55,00 20 20 11 54,00 50 27 26 0,52 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
264. Brunner Tomáš
U Káňů Radvanice
51,1 58,33 16 12 7 51,85 27 14 15 0,56 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
265. Kramařík Petr
U Dvoru B Ostrava
51,0 66,67 12 9 6 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
266. Rychlík Marcel
Tenisák Hlučín
51,0 50,00 16 16 8 51,22 41 21 34 0,83 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
267. Bahr Karel
Mistři Ostrava
51,0 50,00 12 12 6 51,72 29 15 21 0,72 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
268. Cieslar Václav
Boconi Bocanovice
50,9 61,90 24 21 13 56,36 55 31 24 0,44 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
269. Suchoň Jaroslav
Mond bar Třinec
50,8 50,00 20 10 5 54,17 24 13 14 0,58 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
270. Stadtherr Martin
Majáček Karviná
50,7 59,26 28 27 16 55,22 67 37 35 0,52 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
271. Ohainka Petr
Káňata Radvanice
50,6 64,29 20 14 9 55,56 36 20 17 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
272. Litvík Marek
Bo.Co Fifejdy
50,4 70,00 16 10 7 59,26 27 16 5 0,19 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
273. Bujok Dan
Mond bar Třinec
50,3 40,00 20 15 6 40,00 35 14 29 0,83 11 0,31 3 0,09 1 0 0 0
274. Igari Jaroslav
Zoltan Ostrava
50,0 62,50 16 16 10 61,11 36 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Šimo Radim
Iris B Havířov
50,0 62,50 8 8 5 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Kočko Josef
Fortuna Frýdek-Místek
50,0 62,50 16 8 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Vilímek Ondřej
Brooklyn C Havířov
50,0 60,00 20 10 6 57,69 26 15 11 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
278. Zahradník Martin
13-ka Frýdek-Místek
50,0 60,00 16 10 6 53,85 26 14 16 0,62 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
279. Schenk Karel
Kolonie Žilina
50,0 55,56 20 18 10 53,33 45 24 27 0,60 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
280. Polák Radovan
Degustátoři Kotelna Bohumín
50,0 53,85 20 13 7 54,29 35 19 21 0,60 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
281. Lasota David
Aligators B Návsí
50,0 53,33 28 15 8 51,35 37 19 20 0,54 5 0,14 0 0,00 1 0 0 0
282. Rybníček Tomáš
Danger Prostřední Bečva
50,0 50,00 20 14 7 51,43 35 18 20 0,57 6 0,17 0 0,00 1 0 0 0
283. Škrdla Ladislav
Tygři Skalice
50,0 45,45 20 11 5 45,83 24 11 24 1,00 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
284. Janák Martin
Rakety Ranec Frýdek-Místek
50,0 38,89 20 18 7 45,83 48 22 45 0,94 11 0,23 2 0,04 2 0 0 0
285. Borůvková Michaela
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
49,7 56,25 16 16 9 50,00 38 19 19 0,50 3 0,08 2 0,05 0 0 0 0
286. Moravec Martin
Eagles Orlová
49,7 50,00 20 12 6 50,00 30 15 26 0,87 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
287. Polách Pavel
Maníci Frýdek-Místek
49,7 46,15 20 13 6 43,33 30 13 25 0,83 5 0,17 1 0,03 1 0 0 0
288. Mihalkanin Josef
Střelci Orlová
49,6 70,00 20 20 14 60,78 51 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Prokopová Šárka
Assen Ostrava
49,6 60,00 16 10 6 54,17 24 13 10 0,42 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
290. Chytil Jan
Kahanec Karviná
49,6 59,09 28 22 13 52,63 57 30 34 0,60 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
291. Bartovanec Václav
Degustátoři Kotelna Bohumín
49,5 50,00 20 16 8 51,28 39 20 29 0,74 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
292. Tomáš Petr
Sportdarts B Šatlava Ostrava
49,5 43,75 16 16 7 48,78 41 20 34 0,83 5 0,12 2 0,05 1 0 0 0
293. Rajča Roman 1997
U Dvoru B Ostrava
49,4 75,00 12 12 9 59,38 32 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Krbálek Jaroslav
Majáček Karviná
49,3 60,87 28 23 14 53,45 58 31 25 0,43 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
295. Kawecki Piotr
Slezští rytíři Karviná
49,2 56,25 20 16 9 48,72 39 19 15 0,38 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
296. Buchta Miroslav
Tenisák B Děhylov
49,1 62,50 12 8 5 54,55 22 12 11 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
297. Tománek Jaroslav
Zlobři Velká Polom
48,8 52,94 20 17 9 51,16 43 22 29 0,67 1 0,02 2 0,05 0 0 0 0
298. Muller Jiří
Banditi z Vagonu Havířov
48,7 66,67 16 12 8 60,00 30 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Šmíd Pavel
KLD Ostrava
48,6 66,67 16 12 8 58,62 29 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Šimurda Martin
Kahanec Karviná
48,6 57,89 28 19 11 52,94 51 27 24 0,47 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
301. Hopp René
Tenisák B Děhylov
48,5 50,00 12 12 6 48,15 27 13 22 0,81 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
302. Habčák Milan
Mond bar B Třinec
48,2 50,00 20 14 7 47,06 34 16 22 0,65 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
303. Tichý Jan
HQ Kryptokoriáni Havířov
48,2 31,25 16 16 5 38,46 39 15 36 0,92 12 0,31 2 0,05 3 0 0 0
304. Juroška Libor
Jestřábi 99 Ostrava
48,1 61,11 20 18 11 59,52 42 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Honzek David
Ludgeřovice D.C. B
48,1 57,14 16 14 8 56,25 32 18 4 0,13 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
306. Urgas Rostislav
Max Poruba
48,1 50,00 16 10 5 53,85 26 14 14 0,54 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
307. Kokinda Radek
HQ Kryptokoriáni Havířov
48,1 50,00 16 8 4 50,00 16 8 7 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
308. Molek Petr
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
47,9 50,00 16 8 4 42,11 19 8 17 0,89 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
309. Tvrdoň Vladimír
Rubín Red Stones Ostrava
47,8 52,63 20 19 10 52,17 46 24 22 0,48 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
310. Schimke Roman
Málka Orlová
47,6 58,33 20 12 7 56,00 25 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Jochymek Henryk
Bad Boys Jablunkov
47,6 33,33 16 12 4 37,93 29 11 37 1,28 9 0,31 0 0,00 0 0 0 0
312. Markovič Peter
Profin Orlová
47,4 62,50 20 16 10 57,89 38 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
313. Kandl Martin
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
47,4 50,00 12 12 6 51,85 27 14 16 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
314. Vavroš Milan
Assen Ostrava
47,3 50,00 16 10 5 50,00 26 13 14 0,54 3 0,12 1 0,04 0 0 0 0
315. Stříbný Jiří
Simpsons B Bart Ostrava
47,2 54,55 12 11 6 56,00 25 14 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Dvořák Lukáš
Lev Olympia Poruba
47,2 50,00 20 10 5 52,00 25 13 16 0,64 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
317. Žíla Martin
Animals Ostrava
46,9 61,11 20 18 11 57,14 42 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Bulinský Roman
Danger Prostřední Bečva
46,9 42,86 20 14 6 45,71 35 16 34 0,97 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
319. Foltýn Jiří
HQ Kryptokoriáni Havířov
46,9 37,50 16 16 6 41,03 39 16 37 0,95 7 0,18 2 0,05 1 0 0 0
320. Podbiol Mariusz
Slezští rytíři Karviná
46,8 50,00 20 18 9 51,06 47 24 21 0,45 3 0,06 2 0,04 1 0 0 0
321. Trnečka Radek
U Dvoru B Ostrava
46,5 60,00 12 10 6 56,52 23 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Špiláčková Magda
Lev Olympia Poruba
46,5 57,89 20 19 11 52,94 51 27 23 0,45 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
323. Stenzel Martin
Max Poruba
46,5 44,44 16 9 4 50,00 20 10 13 0,65 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
324. Maršálek Petr
Orli Orlová
46,3 50,00 16 12 6 50,00 30 15 16 0,53 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
325. Vališ Martin
Kahanec Karviná
46,1 50,00 28 24 12 50,00 56 28 24 0,43 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
326. Macha Petr
Vikings Matice Kopřivnice
46,1 45,45 20 11 5 46,43 28 13 19 0,68 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
327. Pohanka Kamil
Mistři Ostrava
46,1 33,33 12 12 4 41,94 31 13 24 0,77 6 0,19 2 0,06 2 0 0 0
328. Kiša Zdeněk
Osada Dukla Komorní Lhotka
46,0 57,89 24 19 11 57,78 45 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Toufar Zdeněk
Mýto Ostrava
45,9 63,64 16 11 7 55,56 27 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Žabka Petr
Max Poruba
45,9 50,00 16 8 4 50,00 22 11 14 0,64 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
331. Petružela Martin
Rio B Senators Ostrava
45,8 50,00 16 10 5 50,00 24 12 15 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Kostka Marek
Mistři B Smyčka Ostrava
45,5 58,82 20 17 10 50,00 42 21 12 0,29 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
333. Makový Jiří
Gerlich B Fulnek
45,5 53,85 20 13 7 55,17 29 16 0 0,00 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
334. Kozelský Jakub
Bertíci Vojkovice
45,5 42,86 20 14 6 47,50 40 19 30 0,75 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
335. Harviš Dalibor
Ural B Kings Ostrava
45,3 60,00 16 15 9 55,56 36 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Bednářová Lenka
Bratrstvo RŠ Ostrava
45,3 50,00 16 16 8 52,78 36 19 12 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Svačina Lubomír
Elefant Karviná
45,3 46,67 28 15 7 50,00 38 19 18 0,47 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
338. Boruta Tomáš
Aligators Návsí
45,3 42,11 20 19 8 46,81 47 22 33 0,70 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
339. Kurděják Jiří
Káňata Radvanice
45,1 52,63 20 19 10 51,02 49 25 22 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
340. Szotkowski Petr
Aligators Návsí
45,1 43,75 20 16 7 43,59 39 17 29 0,74 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
341. Kaloč Tomáš
Banditi z Vagonu Havířov
45,0 62,50 16 16 10 55,00 40 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Zetocha Vladimír
Kovárna Frýdek-Místek
45,0 50,00 20 10 5 50,00 26 13 12 0,46 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
343. Janeczek Tomáš
Boconi Bocanovice
44,8 45,00 24 20 9 50,00 52 26 30 0,58 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
344. Skurňa Roman
Sponzoři Ostrava
44,6 50,00 16 14 7 51,43 35 18 11 0,31 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
345. Tatařík Petr
Bulldog Ostrava
44,6 50,00 16 10 5 46,43 28 13 21 0,75 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
346. Nedopil Jakub
U Káňů B Radvanice
44,5 43,75 16 16 7 47,62 42 20 30 0,71 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
347. Chudo Miroslav
Mukade Double Ostrava
44,4 50,00 16 14 7 52,94 34 18 12 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Sitek Ondřej
Řízci B z Výškovic
44,4 50,00 16 10 5 52,00 25 13 7 0,28 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
349. Novák René
Robini Palkovice
44,4 47,37 20 19 9 47,92 48 23 27 0,56 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
350. Borůvka Pavel
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
44,3 46,67 16 15 7 50,00 40 20 19 0,48 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
351. Staněk Karel
Isora Hotel Koblov Ostrava
44,3 46,15 20 13 6 46,67 30 14 15 0,50 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
352. Buják Gabriel
Sponzoři Ostrava
43,9 50,00 16 8 4 50,00 18 9 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Rucký Aleš
Target Ostrava
43,9 37,50 20 16 6 42,11 38 16 31 0,82 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
354. Osoha Rostislav
Simpsons B Bart Ostrava
43,8 50,00 12 10 5 50,00 26 13 12 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
355. Zuziak Petr
Šipkaři Velká Polom
43,8 43,75 16 16 7 46,15 39 18 26 0,67 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
356. Pavela René
Rytíři Ostrava
43,8 41,67 20 12 5 42,31 26 11 24 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Kukol Petr
Rio Semena Ostrava
43,8 31,25 20 16 5 37,50 40 15 47 1,18 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
358. Kundrata Pavel
Sportdarts Partay Pub Ostrava
43,4 40,00 16 15 6 44,74 38 17 32 0,84 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
359. Satinský Aleš
Iris Havířov
43,1 56,25 16 16 9 53,85 39 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Balga Radim
Iris B Havířov
43,1 50,00 8 6 3 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Polách Martin
Bernard Frýdek-Místek
43,1 43,75 16 16 7 48,72 39 19 18 0,46 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
362. Glofák Petr
Mukade Double Ostrava
42,9 50,00 16 8 4 47,06 17 8 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Hradzki Tomáš
Pracanti Havířov
42,9 35,00 20 20 7 40,82 49 20 35 0,71 8 0,16 2 0,04 1 0 0 0
364. Placzek Řehoř
Dragons Jablunkov
42,8 40,00 20 10 4 40,00 25 10 21 0,84 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
365. Mokrý Roman
Slezští rytíři B Karviná
42,7 50,00 24 24 12 49,09 55 27 16 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Matula Lukáš
Ogaři Mořkov
42,7 50,00 20 10 5 50,00 26 13 11 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Klimánek Vladimír
Bertíci Vojkovice
42,7 40,00 20 20 8 45,10 51 23 36 0,71 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
368. Crha Ondřej
Sportdarts Partay Pub Ostrava
42,6 38,46 16 13 5 41,94 31 13 26 0,84 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
369. Wágner Filip
Target Ostrava
42,6 30,77 20 13 4 38,71 31 12 23 0,74 9 0,29 1 0,03 0 0 0 0
370. Zajda Roman
Iris C Havířov
42,5 57,14 12 7 4 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Bača Jan
Řízci z Výškovic
42,5 45,45 16 11 5 45,83 24 11 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
372. Bil Bohumír
Ogaři Mořkov
42,5 45,45 20 11 5 45,83 24 11 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
373. Revenda Jaroslav
Elefant Karviná
42,4 40,00 28 15 6 43,24 37 16 31 0,84 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
374. Šulc Daniel
Jestřábi 66 Ostrava
42,3 40,00 16 15 6 45,71 35 16 15 0,43 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
375. Skarka Jan
Robini Palkovice
42,2 42,86 20 14 6 43,75 32 14 17 0,53 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
376. Plachký Marcel
Billiard Bar B Ostrava
42,1 58,33 16 12 7 54,55 33 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Micherda Szymon
Slezští rytíři Karviná
42,1 45,45 20 11 5 50,00 28 14 7 0,25 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
378. Stankov Patrik
Munroof Brušperk
42,1 40,00 20 20 8 44,68 47 21 31 0,66 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
379. Sikora Jakub
Aligators B Návsí
41,9 42,86 28 14 6 47,22 36 17 18 0,50 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
380. Hořanský Václav
Target Ostrava
41,8 35,71 20 14 5 39,39 33 13 24 0,73 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
381. Rychlík Pavel
Aligators Návsí
41,6 40,00 20 20 8 44,90 49 22 30 0,61 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
382. Grichwaldszký Pavel
HQ C Béčka Havířov
41,4 50,00 20 20 10 50,00 50 25 3 0,06 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
383. Kisza Roman
Fortuna Frýdek-Místek
41,1 50,00 16 8 4 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Malík Kamil
Rakety Ranec Frýdek-Místek
41,1 33,33 20 12 4 39,29 28 11 16 0,57 5 0,18 2 0,07 0 0 0 0
385. Knoll Zdeněk
Rakety Ranec Frýdek-Místek
41,1 25,00 20 12 3 35,71 28 10 28 1,00 6 0,21 0 0,00 1 0 0 0
386. Bosák Libor
Osada Dukla Komorní Lhotka
41,0 52,94 24 17 9 51,22 41 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Kněžík Radim
13-ka Frýdek-Místek
41,0 41,67 16 12 5 41,94 31 13 23 0,74 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
388. Křístková Svatava
Řízci B z Výškovic
40,9 50,00 16 12 6 51,52 33 17 8 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Kehr Jozef
Panteři z Parlamentu Ostrava
40,9 41,67 16 12 5 46,88 32 15 17 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
390. Kozelský Milan
Kovárna Frýdek-Místek
40,8 45,00 20 20 9 46,00 50 23 18 0,36 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
391. Staněk Pavel
Isora Hotel Koblov Ostrava
40,8 31,58 20 19 6 38,78 49 19 39 0,80 12 0,24 0 0,00 0 0 0 0
392. Malczyková Magdaléna
Legendy Petrovice
40,7 50,00 12 12 6 53,33 30 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Slípek Petr
U Káňů Radvanice
40,7 36,36 16 11 4 46,67 30 14 14 0,47 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
394. Ryška Pavel
Kobra Šenov
40,6 50,00 16 8 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Ščotka Jaroslav
Target Ostrava
40,6 33,33 20 12 4 40,63 32 13 25 0,78 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
396. Salava David
Pat.rick Poruba
40,6 28,57 16 14 4 40,00 35 14 26 0,74 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
397. Zwrtek Roman
Bad Boys Jablunkov
40,6 28,57 16 14 4 36,11 36 13 30 0,83 10 0,28 1 0,03 0 0 0 0
398. Duchoslav Štěpán
Lašská jizba Sedliště
40,5 43,75 20 16 7 44,74 38 17 16 0,42 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
399. Cinzov Mário
Aligators B Návsí
40,4 40,00 28 20 8 46,81 47 22 16 0,34 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
400. Jež Martin
Hroch Český Těšín
40,4 40,00 20 10 4 42,31 26 11 22 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Gawlas Libor
Profin B Orlová
40,3 50,00 16 16 8 52,50 40 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Křístek David
Bertíci Vojkovice
40,3 35,71 20 14 5 42,86 35 15 26 0,74 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
403. Matyášek Petr
Střelci Orlová
40,0 50,00 20 16 8 51,28 39 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Sedlák Roman
Flegmati Poruba
40,0 50,00 20 10 5 46,15 26 12 7 0,27 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
405. Szkanderová Jana
Aligators B Návsí
40,0 43,75 28 16 7 44,74 38 17 18 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Zalcer Rudolf
Bernard B Frýdek-Místek
39,8 44,44 20 18 8 43,18 44 19 20 0,45 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
407. Chlopčík David
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
39,8 41,18 20 17 7 43,90 41 18 20 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
408. Nowak Martin
Dragons Jablunkov
39,7 41,67 20 12 5 40,00 30 12 17 0,57 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
409. Malota Marek
Bingo Bohumín
39,7 40,00 16 15 6 44,12 34 15 14 0,41 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
410. Podmol Vladimír
Kolonie B Žilina
39,7 37,50 16 16 6 45,95 37 17 16 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
411. Bartko Roman
Moravia Frýdek-Místek
39,7 35,71 16 14 5 39,39 33 13 17 0,52 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
412. Mitas Filip
Dream team Ostrava
39,6 31,58 20 19 6 34,04 47 16 40 0,85 12 0,26 0 0,00 0 0 0 0
413. Němec Marcel
New Darts Frýdek-Místek
39,5 33,33 16 9 3 45,45 22 10 9 0,41 2 0,09 1 0,05 0 0 0 0
414. Cibulec Petr
Tenisák Hlučín
39,5 31,25 16 16 5 41,86 43 18 29 0,67 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
415. Metz Jan 1986
HQ C Béčka Havířov
39,4 50,00 20 12 6 46,88 32 15 7 0,22 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
416. Blaha Martin
Sportdarts Partay Pub Ostrava
39,3 37,50 16 16 6 39,02 41 16 27 0,66 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
417. Majer Adam
Flegmati Poruba
39,2 46,67 20 15 7 46,15 39 18 12 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
418. Kaňok Radim
Lev Olympia Poruba
39,2 46,67 20 15 7 44,74 38 17 13 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
419. Balát Petr
Lašská jizba Sedliště
39,2 40,00 20 10 4 42,31 26 11 11 0,42 1 0,04 2 0,08 0 0 0 0
420. Hanzelka Radim
Vikings Matice Kopřivnice
39,1 35,71 20 14 5 42,86 35 15 19 0,54 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
421. Lysek Josef
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
39,0 50,00 20 20 10 50,00 50 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
422. Ormaniec Jan
Káňata Radvanice
39,0 40,00 20 20 8 43,75 48 21 20 0,42 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
423. Stibůrek Lumír
Kaplička Orlová
38,8 33,33 20 12 4 42,42 33 14 26 0,79 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
424. Slíž Jaromír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
38,6 50,00 20 16 8 51,16 43 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Koběrský Radek
Rytíři Ostrava
38,5 35,00 20 20 7 40,43 47 19 25 0,53 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
426. Kollár Jan
Rakety Ranec Frýdek-Místek
38,5 27,78 20 18 5 38,30 47 18 40 0,85 5 0,11 2 0,04 0 0 0 0
427. Kračmar Tomáš
Mýto Ostrava
38,4 44,44 16 9 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Herot Milan
Robini Palkovice
38,4 41,67 20 12 5 41,94 31 13 11 0,35 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
429. Adamec Zoltán
Zlobři Velká Polom
38,4 40,00 20 10 4 48,00 25 12 4 0,16 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
430. Ziembinski Tomáš
Shooters Orlová
38,3 40,00 20 10 4 39,13 23 9 13 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
431. Bajer Michael
HQ B Bambelocy Havířov
38,2 25,00 20 16 4 28,95 38 11 46 1,21 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
432. Vala Jakub
666 Ostrava
38,1 50,00 8 6 3 50,00 16 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Kadlčák Vít
Ludgeřovice D.C. B
38,1 36,36 16 11 4 48,15 27 13 7 0,26 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
434. Kudela Pavel
Mistři Ostrava
37,8 37,50 12 8 3 44,44 18 8 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Šafarčík Pavel
Cafe bar Gross Opava
37,8 33,33 20 15 5 43,24 37 16 21 0,57 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
436. Krouský Marek
Billiard Bar B Ostrava
37,7 50,00 16 8 4 50,00 22 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Saj Martin
Orli Zátiší Orlová
37,7 20,00 20 10 2 22,73 22 5 28 1,27 6 0,27 0 0,00 1 0 0 0
438. Stařický Petr
B.A.F. !!! Ostrava
37,3 50,00 16 14 7 50,00 40 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Kapica Břetislav
Danger Ostrava
37,3 38,46 16 13 5 36,67 30 11 14 0,47 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
440. Valošek Aleš
Mýto Ostrava
37,2 50,00 16 14 7 43,75 32 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Woznica Marián
Brooklyn B Havířov
37,2 35,00 20 20 7 40,00 50 20 25 0,50 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
442. Janouškovec Tomáš
Démoni Ostrava
37,1 36,36 16 11 4 42,86 28 12 11 0,39 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
443. Maršálek Karel
Orli Orlová
36,9 45,45 16 11 5 44,83 29 13 7 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Hopp Marek
Tenisák B Děhylov
36,9 40,00 12 10 4 42,31 26 11 13 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Balun Michal
Shooters Orlová
36,8 38,46 20 13 5 41,94 31 13 14 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Janda Milan
Billiard Bar Ostrava
36,7 33,33 12 12 4 36,67 30 11 14 0,47 3 0,10 1 0,03 1 0 0 0
447. Czernek Tomáš
Osada Dukla Komorní Lhotka
36,6 46,15 24 13 6 46,88 32 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Uher Jakub
Iris B Havířov
36,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Czekaj Karel
Mistři Ostrava
36,5 36,36 12 11 4 38,46 26 10 13 0,50 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
450. Šrubař Radim
B.A.F. !!! Ostrava
36,3 43,75 16 16 7 48,78 41 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Bako Jaroslav
Hroch Český Těšín
36,3 35,29 20 17 6 34,15 41 14 22 0,54 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
452. Sikora Miloš
Aligators B Návsí
36,3 31,25 28 16 5 42,50 40 17 13 0,33 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
453. Kubánek Josef
Jestřábi 99 Ostrava
36,2 46,67 20 15 7 45,95 37 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Koller Filip
Mýto B Lemuři Ostrava
36,2 43,75 20 16 7 45,95 37 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Tesař Petr
Mistři B Smyčka Ostrava
36,2 35,00 20 20 7 42,00 50 21 17 0,34 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
456. Tománek Aleš
Freďouši Beéčka Darkovičky
36,2 33,33 20 12 4 37,93 29 11 14 0,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
457. Pleva Rostislav
Tenisák Hlučín
36,2 31,25 16 16 5 37,84 37 14 21 0,57 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
458. Tydlačka Miroslav
Kolonie Žilina
36,1 26,67 20 15 4 42,11 38 16 23 0,61 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
459. Monczmann Marek
Cafe bar Gross B Opava
35,8 21,43 20 14 3 36,84 38 14 28 0,74 5 0,13 1 0,03 1 0 0 0
460. Blaha Viktor
U Dvoru Ostrava
35,7 41,67 16 12 5 46,43 28 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Očkay Pavel
Ural B Kings Ostrava
35,7 41,67 16 12 5 46,43 28 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Kopeček Ondřej
Freďouši Beéčka Darkovičky
35,6 28,57 20 14 4 38,89 36 14 26 0,72 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
463. Kufa Tadeáš
Dragons B Jablunkov
35,5 38,89 24 18 7 42,55 47 20 12 0,26 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
464. Šebestík Petr
Supi B Dolní Benešov
35,5 38,46 20 13 5 41,38 29 12 8 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Lutková Drahomíra
Fortuna Frýdek-Místek
35,5 37,50 16 8 3 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Hranický Stanislav
Václavovice D.C.
35,4 40,00 20 15 6 40,00 35 14 12 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Boczek Petr
Profin Orlová
35,3 43,75 20 16 7 44,74 38 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Konůpka Daniel
Káňata Radvanice
35,2 40,00 20 10 4 40,00 25 10 8 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
469. Dobrík Petr
Ural Mimoni Ostrava
35,2 40,00 16 10 4 39,13 23 9 6 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
470. Vincenci Josef
Mistři B Smyčka Ostrava
35,2 31,58 20 19 6 39,13 46 18 20 0,43 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
471. Sikora Jaroslav
Dragons B Jablunkov
35,2 31,25 24 16 5 40,48 42 17 24 0,57 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
472. Mazánek Jakub
Bratrstvo RŠ Ostrava
35,1 42,86 16 14 6 42,86 35 15 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
473. Ručka Martin
Robini Palkovice
35,1 38,89 20 18 7 39,53 43 17 13 0,30 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
474. Ščerba Lukáš
U Káňů Radvanice
35,0 27,27 16 11 3 39,29 28 11 18 0,64 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
475. Swiech Jaromír
KLD Ostrava
34,9 43,75 16 16 7 43,24 37 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Misecius Bohumír
KLD Ostrava
34,6 37,50 16 16 6 48,78 41 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Vojtek Tomáš
Václavovice D.C.
34,6 35,71 20 14 5 40,00 35 14 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
478. Zatloukal Radek
Démoni Ostrava
34,6 35,71 16 14 5 37,14 35 13 17 0,49 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
479. Muller Miroslav
Rio B Senators Ostrava
34,6 25,00 16 16 4 35,90 39 14 31 0,79 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
480. Franek Miloš
Profin B Orlová
34,5 41,67 16 12 5 44,83 29 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Holič Pavel
Dragons Jablunkov
34,4 25,00 20 12 3 37,50 32 12 21 0,66 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
482. Studený Martin 1970
Fortuna Frýdek-Místek
34,3 42,86 16 14 6 45,95 37 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Švihel Miroslav
Billiard Bar Ostrava
34,2 25,00 12 8 2 36,84 19 7 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
484. Friedrich Zbyněk
Ural Mimoni Ostrava
34,1 41,67 16 12 5 37,93 29 11 9 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Šenkeřík Martin
Devils´ Ostrava
34,1 26,32 20 19 5 34,78 46 16 36 0,78 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
486. Stankov Nikolov
Munroof Brušperk
33,8 30,00 20 20 6 35,42 48 17 19 0,40 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
487. Jozefov Miroslav
Motor Frýdek-Místek
33,7 31,25 16 16 5 37,14 35 13 9 0,26 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
488. Křístek Lumír
Sportdarts B Šatlava Ostrava
33,6 30,00 16 10 3 40,00 25 10 11 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
489. Mikluš Martin
Jestřábi 66 Ostrava
33,6 30,00 16 10 3 36,00 25 9 12 0,48 1 0,04 0 0,00 1 0 0 0
490. Kokošinský Jan
Kobra Šenov
33,5 43,75 16 16 7 40,54 37 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Strihan Stanislav
U Káňů B Radvanice
33,3 38,46 16 13 5 36,36 33 12 13 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
492. Indrák Lukáš
Kolonie B Žilina
33,2 30,77 16 13 4 41,18 34 14 12 0,35 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
493. Lamošová Dagmar
Brooklyn B Havířov
33,1 33,33 20 12 4 37,93 29 11 11 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
494. Bednář Radek
Kobra Šenov
32,9 37,50 16 8 3 41,18 17 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Pokorný Pavel
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
32,9 33,33 12 12 4 35,71 28 10 11 0,39 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
496. Vyhlídal David
Cafe bar Gross B Opava
32,8 35,00 20 20 7 36,96 46 17 11 0,24 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
497. Kamas Roman
Orli Orlová
32,6 30,00 16 10 3 34,78 23 8 10 0,43 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
498. Bajgar Tomáš
Tornádo Poruba
32,4 26,32 20 19 5 36,73 49 18 23 0,47 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
499. Vilgocký Rostislav
Iris Havířov
32,3 37,50 16 16 6 45,45 44 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Vnenk Rostislav
Bernard B Frýdek-Místek
32,3 35,00 20 20 7 37,50 48 18 10 0,21 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
501. Sklář Michal
Zoltan Ostrava
32,1 37,50 16 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Němcová Helena
Gerlich B Fulnek
31,8 38,46 20 13 5 42,42 33 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Kočvara Martin
U Dvoru Ostrava
31,8 37,50 16 16 6 42,50 40 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Karch Libor
Bad Boys Jablunkov
31,7 20,00 16 10 2 33,33 24 8 18 0,75 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
505. Rendla Jiří
Bazar no.1 Ostrava
31,6 33,33 16 15 5 37,84 37 14 6 0,16 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
506. Košťál Martin
Nagano 98 B Václavovice
31,5 41,67 12 12 5 37,04 27 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Čech Miroslav
Slezští rytíři Karviná
31,4 28,57 20 14 4 37,14 35 13 13 0,37 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
508. Kaňok Michal
Robini Palkovice
31,4 25,00 20 12 3 27,59 29 8 24 0,83 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
509. Strachota Stanislav
Iris Havířov
31,2 40,00 16 10 4 40,00 25 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Kaduch Ondřej
Střelci Orlová
31,0 41,67 20 12 5 37,93 29 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Targosz Martin
B.A.F. !!! Ostrava
31,0 41,67 16 12 5 37,93 29 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Niedoba Martin
Dragons B Jablunkov
30,9 28,57 24 14 4 40,00 35 14 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Kyška Bohumil
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
30,7 37,50 20 16 6 41,86 43 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Staš Rostislav
Málka Orlová
30,6 35,71 20 14 5 41,67 36 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Krišťák Pavol
Bingo Bohumín
30,5 25,00 16 8 2 31,58 19 6 6 0,32 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
516. Ruckl Miloš
Profin B Orlová
30,4 40,00 16 10 4 37,50 24 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Ponc Igor
Mýto Ostrava
30,3 30,77 16 13 4 44,12 34 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Slíž Vladimír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
30,2 35,00 20 20 7 41,18 51 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Hrabětová Anna
Iris C Havířov
30,0 37,50 12 8 3 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Čížek Michal
Mýto B Lemuři Ostrava
30,0 33,33 20 18 6 40,91 44 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Kaniok Roman
Banditi z Vagonu Havířov
30,0 33,33 16 12 4 41,94 31 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Mlýnek Robert
Panteři z Parlamentu Ostrava
30,0 31,25 16 16 5 36,84 38 14 9 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Lukačik Petr
Bulldog Ostrava
29,6 30,00 16 10 3 32,00 25 8 9 0,36 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
524. Minařík Oldřich
Rakety Ranec Frýdek-Místek
29,6 18,18 20 11 2 29,63 27 8 13 0,48 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
525. Cuc Pavel
Virus B Opava
29,5 25,00 16 8 2 36,84 19 7 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
526. Appelová Zlatka
Ural Mimoni Ostrava
29,4 28,57 16 14 4 32,35 34 11 11 0,32 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
527. Zajíc Andrej
Fortuna Frýdek-Místek
29,2 35,71 16 14 5 38,89 36 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
528. Beneš Filip
Vikings B Kopřivnice
29,2 31,25 20 16 5 33,33 36 12 10 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Malinová Kateřina
Danger Prostřední Bečva
29,1 27,27 20 11 3 30,43 23 7 5 0,22 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
530. Bittner David
Tenisák C Děhylov
29,0 30,00 20 20 6 33,33 48 16 17 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Bača Miroslav
Iris Havířov
28,9 31,25 16 16 5 39,47 38 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Vandlíček Petr
Šipkaři Velká Polom
28,1 25,00 16 8 2 33,33 21 7 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
533. Krupa Tomáš Ing.
Jestřábi 66 Ostrava
28,1 18,18 16 11 2 33,33 27 9 13 0,48 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
534. Hrtoňová Denisa
Iris B Havířov
27,9 33,33 8 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Gajda Martin
Leninovci Havířov
27,7 30,77 16 13 4 30,00 30 9 7 0,23 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
536. Křenek Pavel
Flegmati Poruba
27,1 25,00 20 16 4 36,59 41 15 8 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Sztemon Martin
HQ B Bambelocy Havířov
27,1 16,67 20 12 2 25,00 28 7 19 0,68 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
538. Gura Jiří
Kaplička Orlová
27,1 14,29 20 14 2 28,57 35 10 23 0,66 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
539. Pinkas Bronislav
Bertíci Vojkovice
27,0 18,75 20 16 3 27,03 37 10 18 0,49 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
540. Popek Karel
Hroch Český Těšín
26,7 20,00 20 10 2 29,17 24 7 15 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Tolasz Václav
Profin B Orlová
26,4 30,00 16 10 3 36,00 25 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Chýla Martin
Tenisák C Děhylov
26,4 28,57 20 14 4 33,33 36 12 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Kretek René
Bazar no.1 Ostrava
26,4 23,08 16 13 3 33,33 33 11 11 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Večerková Jana
Iris C Havířov
26,1 33,33 12 12 4 32,14 28 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Miklasová Barbora
Leninovci Havířov
26,0 12,50 16 8 1 30,00 20 6 9 0,45 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
546. Šup Michal
U Dvoru B Ostrava
25,9 28,57 12 7 2 35,29 17 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Opletal Tomáš
Pracanti Havířov
25,5 18,75 20 16 3 23,68 38 9 23 0,61 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
548. Gloc Radoslav
HQ Kryptokoriáni Havířov
25,5 0,00 16 8 0 27,27 22 6 12 0,55 7 0,32 0 0,00 0 0 0 0
549. Toman Petr
Kobra Šenov
25,3 25,00 16 12 3 36,67 30 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Pyš David
Tenisák C Děhylov
25,2 23,08 20 13 3 35,48 31 11 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Pokluda David
Tygři Skalice
25,2 16,67 20 12 2 29,03 31 9 12 0,39 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
552. Poštulka Jakub
Mýto B Lemuři Ostrava
25,1 25,00 20 16 4 36,59 41 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Miček Michal
Danger Ostrava
25,0 22,22 16 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Holeček René
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
25,0 12,50 16 8 1 31,82 22 7 11 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
555. Čermín Martin
Virus B Opava
24,8 20,00 16 10 2 32,00 25 8 6 0,24 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
556. Palička Rostislav
Michelindart Havířov
24,5 25,00 12 12 3 35,48 31 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Vrána David
Legendy Petrovice
24,5 25,00 12 12 3 34,48 29 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Herdová Anna
Nagano 98 B Václavovice
24,5 25,00 12 8 2 35,00 20 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Kupka Tomáš
Animals Ostrava
24,4 27,27 20 11 3 33,33 27 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Sekanina Jakub
666 Ostrava
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Mánek Lukáš
Bazar no.1 Ostrava
24,3 22,22 16 9 2 28,57 21 6 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Motyčková Lenka
Ogaři Mořkov
23,8 18,18 20 11 2 26,92 26 7 9 0,35 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
563. Pekárek Pavel
Nagano 98 B Václavovice
23,7 25,00 12 12 3 33,33 30 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Kocich Martin
Dream Team B Ostrava
23,7 18,18 20 11 2 29,63 27 8 8 0,30 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
565. Mokrý Lukáš
Slezští rytíři B Karviná
23,6 20,00 24 20 4 26,67 45 12 16 0,36 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
566. Hrončok Tomáš
Aligators Návsí
23,4 14,29 20 14 2 25,00 32 8 19 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
567. Drlík Antonín
Legendy Petrovice
23,3 27,27 12 11 3 29,17 24 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Gloger Zdeněk
KLD Ostrava
23,2 25,00 16 8 2 31,58 19 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Slanina Jaroslav
Motor Frýdek-Místek
23,1 26,67 16 15 4 28,57 35 10 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Novák Radim
Jestřábi 66 Ostrava
23,0 18,18 16 11 2 29,63 27 8 5 0,19 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
571. Pelán Tomáš
Legendy Petrovice
22,9 25,00 12 8 2 29,41 17 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Berka Tomáš
Nagano 98 B Václavovice
22,8 25,00 12 12 3 31,03 29 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Straka Jan
Kobra Šenov
22,8 25,00 16 12 3 31,03 29 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Bravanský Jiří
Bingo Bohumín
22,6 15,38 16 13 2 25,81 31 8 16 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Obluk Ladislav
Bertíci Vojkovice
22,5 10,00 20 10 1 20,83 24 5 16 0,67 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
576. Rak Jiří
Mukade Double Ostrava
22,4 22,22 16 9 2 28,57 21 6 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Miczka Tomáš
Profin Orlová
22,2 20,00 20 20 4 33,33 51 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
578. Svoboda David 1987
Supi B Dolní Benešov
22,1 11,76 20 17 2 28,57 42 12 9 0,21 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
579. Hebda Martin
Zoltan Ostrava
22,0 22,22 16 9 2 30,00 20 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Bujnoch Martin
Panteři z Parlamentu Ostrava
22,0 16,67 16 12 2 30,00 30 9 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Holičová Miroslava
Boconi Bocanovice
22,0 14,29 24 14 2 28,57 35 10 11 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
582. Kočí Vítězslav
Sportdarts B Šatlava Ostrava
21,9 22,22 16 9 2 23,81 21 5 7 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Krayzel Petr
Animals Ostrava
21,7 21,43 20 14 3 31,43 35 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Nezhoda Petr
Jestřábi 99 Ostrava
21,5 18,75 20 16 3 32,50 40 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Krčmář Jaromír
Bulldog Ostrava
21,5 12,50 16 8 1 25,00 20 5 5 0,25 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
586. Řehák Miroslav
Sportdarts B Šatlava Ostrava
21,0 11,11 16 9 1 23,81 21 5 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
587. Dobríková Eva
Ural Mimoni Ostrava
20,5 12,50 16 8 1 26,32 19 5 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Bojňanský Tomáš
Šipkaři Velká Polom
20,5 12,50 16 8 1 21,05 19 4 9 0,47 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
589. Weissmann Petr
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
20,0 14,29 12 7 1 23,53 17 4 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Hořava Vojtěch
Dragons B Jablunkov
19,4 14,29 24 14 2 27,78 36 10 4 0,11 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
591. Grendziok Marek
Motor Frýdek-Místek
19,2 18,18 16 11 2 26,92 26 7 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Plevová Jana
Řízci B z Výškovic
19,2 10,00 16 10 1 24,00 25 6 7 0,28 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
593. Fejfarová Simona
U Dvoru Ostrava
18,9 22,22 16 9 2 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Brabenetz Luboš
Pracanti Havířov
18,9 9,09 20 11 1 25,00 28 7 11 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Ševčík Roman
Rytíři Ostrava
18,7 8,33 20 12 1 29,03 31 9 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
596. Válek Ivan
Jestřábi 99 Ostrava
18,1 10,00 20 10 1 30,77 26 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Kaprál Vladimír
Motor Frýdek-Místek
18,1 10,00 16 10 1 26,92 26 7 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Koždoň Otmar
Panteři z Parlamentu Ostrava
17,3 9,09 16 11 1 19,23 26 5 13 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Balog Martin
Řízci B z Výškovic
17,1 10,00 16 10 1 25,00 24 6 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Mlatečková Lenka
Michelindart Havířov
16,9 16,67 12 6 1 23,08 13 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Koudela Marek
HQ C Béčka Havířov
16,7 15,38 20 13 2 20,00 30 6 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
602. Malina Lukáš
Danger Prostřední Bečva
16,3 0,00 20 10 0 16,67 24 4 13 0,54 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
603. Siwek Karel
Zoltan Ostrava
16,2 10,00 16 10 1 26,92 26 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Ptáček Liboslav
Dream team Ostrava
16,2 0,00 20 13 0 10,34 29 3 28 0,97 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
605. Čáska Robert
Bazar no.1 Ostrava
15,8 10,00 16 10 1 20,83 24 5 4 0,17 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
606. Fišer Miroslav
Mukade Double Ostrava
14,8 11,11 16 9 1 19,05 21 4 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
607. Čelovský Jan
Řízci B z Výškovic
14,1 8,33 16 12 1 18,52 27 5 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Juřík Pavel
Málka Orlová
12,3 9,09 20 11 1 19,23 26 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Tomášek Jan
Pracanti Havířov
12,3 0,00 20 13 0 13,33 30 4 17 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Lukeš David
Max Poruba
11,8 0,00 16 9 0 18,18 22 4 4 0,18 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
611. Kulinský Lukáš
Profin Orlová
11,7 10,00 20 10 1 17,39 23 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Kindel Martin
Rio B Senators Ostrava
11,2 0,00 16 8 0 5,88 17 1 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
613. Kósová Gabriela
Michelindart Havířov
11,1 0,00 12 7 0 22,22 18 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Šrom Pavel
Zlobři Velká Polom
10,9 9,09 20 11 1 8,70 23 2 6 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
615. Klusáček Jakub
13-ka Frýdek-Místek
9,5 0,00 16 8 0 15,79 19 3 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Smolková Zuzana
Bernard B Frýdek-Místek
8,3 0,00 20 10 0 16,67 24 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Vízner Jaroslav
13-ka Frýdek-Místek
8,2 0,00 16 8 0 5,88 17 1 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Feichtinger Petr
Slezští rytíři B Karviná
6,6 0,00 24 17 0 10,53 38 4 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Klimša Martin
B.A.F. !!! Ostrava
5,6 0,00 16 8 0 11,11 18 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Strmeň Roman
Devils´ Ostrava
4,4 0,00 20 12 0 4,00 25 1 6 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Černík Petr
Mýto B Lemuři Ostrava
3,8 0,00 20 12 0 7,69 26 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Díková Lenka
Iris C Havířov
2,9 0,00 12 8 0 5,88 17 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Čimbora Ondřej
Zoltan Ostrava
  100,00 16 7 7 100,00 14 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Bugaj Marek
Zoltan Ostrava
  100,00 16 6 6 92,31 13 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Kurečka Stanislav
Sniper Horní Bečva
  100,00 20 6 6 92,31 13 12 11 0,85 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
626. Lysek Martin
Bad Boys Jablunkov
  100,00 16 5 5 83,33 12 10 16 1,33 4 0,33 1 0,08 2 0 0 0
627. Babič Tomáš
B.A.F. !!! Ostrava
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Prokop Pavel
Rubín Red Stones Ostrava
  100,00 20 4 4 72,73 11 8 14 1,27 1 0,09 0 0,00 1 0 0 0
629. Ludvig Vladan
Virus B Opava
  100,00 16 3 3 100,00 6 6 6 1,00 1 0,17 0 0,00 1 0 0 0
630. Bohm Jaroslav
Virus B Opava
  100,00 16 3 3 85,71 7 6 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Lacina Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
  100,00 20 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Chýlek Jiří
Žraloci Tichá
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Mikoláš Daniel
666 Ostrava
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Sidor Ondřej
Isora Hotel Koblov Ostrava
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Šesták Evald
Mond bar B Třinec
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 3 0,60 1 0,20 1 0,20 0 0 0 0
636. Truchlý Lubomír
Jestřábi 99 Ostrava
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Janíček Petr
Moravia Frýdek-Místek
  100,00 16 2 2 66,67 6 4 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Birtus Roman
Majáček Karviná
  100,00 28 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Bušfyová Blanka
Elefant Karviná
  100,00 28 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Ďuriš Josef
Iris C Havířov
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Mík Jiří
Simpsons B Bart Ostrava
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Strouhal Martin
Majáček Karviná
  100,00 28 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Kohout Jaroslav
Gerlich B Fulnek
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Kuzňarský David
Degustátoři Kotelna Bohumín
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Mazur Krzysztof
Aligators B Návsí
  100,00 28 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Polášek Zdeněk
Devils´ Ostrava
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Pustka Ondřej
Robini Palkovice
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
648. Schimke Robert
Málka Orlová
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Kotek Jaroslav
Stings Mosty u Jablunkova
  88,89 28 9 8 70,83 24 17 14 0,58 3 0,13 2 0,08 0 0 0 0
650. Vaněk Leo
Dream Team B Ostrava
  87,50 20 8 7 71,43 21 15 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
651. Novosad Ján
Hero Ostrava
  85,71 16 7 6 76,47 17 13 19 1,12 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
652. Bobák Stanislav
Billiard Bar B Ostrava
  85,71 16 7 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Jahn Lukáš
Vikings Matice Kopřivnice
  85,71 20 7 6 70,59 17 12 14 0,82 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
654. Říkal Adam
Shooters Orlová
  85,71 20 7 6 70,59 17 12 10 0,59 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
655. Valášek Martin
Jestřábi 99 Ostrava
  85,71 20 7 6 70,59 17 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Chudobová Renáta
U Káňů Radvanice
  83,33 16 6 5 73,33 15 11 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
657. Richter Michal
Bazar no.1 Ostrava
  83,33 16 6 5 71,43 14 10 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
658. Ostrochovská Daniela
U Dvoru B Ostrava
  80,00 12 5 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Svoboda Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
  80,00 20 5 4 72,73 11 8 14 1,27 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
660. Bujok Petr
Mond bar B Třinec
  80,00 20 5 4 66,67 12 8 12 1,00 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
661. Brzoska Přemysl
Shooters Orlová
  77,78 20 9 7 69,57 23 16 21 0,91 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
662. Bielý Lukáš
Brooklyn C Havířov
  75,00 20 8 6 70,59 17 12 8 0,47 5 0,29 0 0,00 1 0 0 0
663. Polak Roman
Degustátoři Kotelna Bohumín
  75,00 20 8 6 68,42 19 13 20 1,05 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
664. Buček Dalibor
Tenisák C Děhylov
  75,00 20 4 3 77,78 9 7 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
665. Opravil Filip
Rio B Senators Ostrava
  75,00 16 4 3 77,78 9 7 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
666. Kříž Jan
Slezští rytíři B Karviná
  75,00 24 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Kaminski Jiří
Sponzoři Ostrava
  75,00 16 4 3 63,64 11 7 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
668. Bernát Jan
Tenisák Hlučín
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 13 1,30 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
669. Burianský Alan
Nagano 98 B Václavovice
  75,00 12 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Tiahniboková Dita
Banditi z Vagonu Havířov
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Poloch Martin
Rubín B Rychlá rota Ostrava
  71,43 16 7 5 66,67 18 12 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
672. Kršík Daniel
U Dvoru Ostrava
  71,43 16 7 5 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Červenka Marek
Démoni Ostrava
  71,43 16 7 5 61,11 18 11 16 0,89 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
674. Lifart Pavel
Bo.Co Fifejdy
  71,43 16 7 5 61,11 18 11 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
675. Luňák Lukáš
Gerlich B Fulnek
  71,43 20 7 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Košař Josef
Zlobři Velká Polom
  71,43 20 7 5 55,00 20 11 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
677. Korbel Stanislav
Kahanec Karviná
  66,67 28 12 8 60,00 30 18 16 0,53 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
678. Maleňák Radek
Sniper Horní Bečva
  66,67 20 9 6 66,67 18 12 11 0,61 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
679. Dulava Petr
Tygři Skalice
  66,67 20 9 6 58,33 24 14 29 1,21 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
680. Mokroš Michal
Václavovice D.C.
  66,67 20 6 4 66,67 15 10 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Fiala Bedřich
Bo.Co Fifejdy
  66,67 16 6 4 57,14 14 8 6 0,43 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
682. Konečný Lukáš 1983
Mýto Ostrava
  66,67 16 6 4 53,33 15 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Bajtek Rostislav
Kings Třinec
  66,67 16 3 2 62,50 8 5 4 0,50 4 0,50 0 0,00 0 1 0 0
684. Kučera Marek
Supi Dolní Benešov
  66,67 16 3 2 62,50 8 5 6 0,75 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
685. Lifartová Ivana
Bo.Co Fifejdy
  66,67 16 3 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Štasný Mirko
Panteři z Parlamentu Ostrava
  66,67 16 3 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
687. Matějek Oto
Cafe bar Gross B Opava
  62,50 20 8 5 57,89 19 11 17 0,89 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
688. Ziembinská Tereza
Shooters Orlová
  62,50 20 8 5 57,14 21 12 11 0,52 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
689. Benešová Emilie
Elefant Karviná
  62,50 28 8 5 52,17 23 12 12 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
690. Stonawská Michaela
Dragons B Jablunkov
  60,00 24 10 6 56,00 25 14 11 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Kubiš Marcel
Mýto Ostrava
  60,00 16 5 3 58,33 12 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Schiller Josef
Ludgeřovice D.C. B
  60,00 16 5 3 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Strachová Lucie
U Dvoru B Ostrava
  60,00 12 5 3 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Videnka Jiří
Jestřábi 66 Ostrava
  57,14 16 7 4 52,63 19 10 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Helvín Jiří
Kovárna Frýdek-Místek
  57,14 20 7 4 50,00 18 9 15 0,83 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
696. Kretek Filip
Boconi Bocanovice
  57,14 24 7 4 50,00 18 9 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
697. Noga Tomáš
New Darts Frýdek-Místek
  57,14 16 7 4 47,06 17 8 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
698. Adamik Pavel
Degustátoři Kotelna Bohumín
  55,56 20 9 5 57,89 19 11 14 0,74 2 0,11 2 0,11 0 0 0 0
699. Mikušová Milana
Brooklyn C Havířov
  55,56 20 9 5 52,38 21 11 15 0,71 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
700. Průša František
Vikings B Kopřivnice
  50,00 20 8 4 52,63 19 10 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
701. Sulo Petr
Animals Ostrava
  50,00 20 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Šmahaj Martin
Rio Semena Ostrava
  50,00 20 8 4 50,00 18 9 20 1,11 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
703. Kábrt Martin
Mýto B Lemuři Ostrava
  50,00 20 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Krajčovič Tomáš
Shooters Orlová
  50,00 20 8 4 45,00 20 9 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Matyskiewicz Ervin
Eagles Orlová
  50,00 20 8 4 45,00 20 9 13 0,65 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
706. Pajurek Kamil
Bertíci Vojkovice
  50,00 20 6 3 57,14 14 8 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Balog Igor
Řízci z Výškovic
  50,00 16 6 3 53,85 13 7 10 0,77 1 0,08 0 0,00 1 0 0 0
708. Stračánek Petr
B.A.F. !!! Ostrava
  50,00 16 6 3 53,33 15 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
709. Vala Jiří
Vikings B Kopřivnice
  50,00 20 6 3 50,00 18 9 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
710. Malíková Naděžda
Bernard Frýdek-Místek
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Miczko Jaroslav
Tygři Skalice
  50,00 20 6 3 50,00 16 8 15 0,94 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Černíček Pavel
Assen Ostrava
  50,00 16 6 3 50,00 14 7 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Kurdějáková Alena
Káňata Radvanice
  50,00 20 6 3 50,00 14 7 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Navrátil Radek
Lev Olympia Poruba
  50,00 20 6 3 43,75 16 7 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Wolný Tomáš
HQ C Béčka Havířov
  50,00 20 6 3 43,75 16 7 7 0,44 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
716. Baier Zdeněk
Virus Opava
  50,00 20 4 2 60,00 10 6 12 1,20 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
717. Kasman Petr
Banditi z Vagonu Havířov
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Guřanová Veronika
Rubín B Rychlá rota Ostrava
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Magula Marian
Sportdarts Partay Pub Ostrava
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 11 1,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
720. Górecki Stanislav
Slezští rytíři B Karviná
  50,00 24 4 2 54,55 11 6 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Kollár David
Tygři Skalice
  50,00 20 4 2 54,55 11 6 6 0,55 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
722. Křibek Jaroslav
Lev Olympia Poruba
  50,00 20 4 2 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Romanský Roman
Sponzoři Ostrava
  50,00 16 4 2 54,55 11 6 4 0,36 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
724. Vítovec Jiří
Vikings B Kopřivnice
  50,00 20 4 2 54,55 11 6 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
725. Motyčka Lukáš
Panteři z Parlamentu Ostrava
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Pilch Luboš
Kaplička Orlová
  50,00 20 4 2 50,00 10 5 5 0,50 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
727. Wodecki Martin
Profin Orlová
  50,00 20 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Havlík Michal
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
  50,00 12 4 2 50,00 8 4 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
729. Lacuš Petr
Motor Frýdek-Místek
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 2 0,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
730. Ruský Antonín
Billiard Bar Ostrava
  50,00 12 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Bušina Petr
Žraloci Tichá
  50,00 20 4 2 45,45 11 5 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
732. Jozefová Jaroslava
Motor Frýdek-Místek
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Vávrová Jana
Lašská jizba Sedliště
  50,00 20 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Wolf Petr
Motor Frýdek-Místek
  50,00 16 4 2 45,45 11 5 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
735. Beneš Vladimír
Kaplička Orlová
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Kanalošová Anna
Kahanec Karviná
  50,00 28 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Babušík Radek
HQ B Bambelocy Havířov
  50,00 20 4 2 40,00 10 4 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
738. Macura David
Řízci z Výškovic
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
739. Gřibek Bedřich
Málka Orlová
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Kysučan Miloš
Sniper Horní Bečva
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Polášek Tomáš
Ural B Kings Ostrava
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Richter Jiří
Iris B Havířov
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Sečkár Rudolf
Danger Prostřední Bečva
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Strejček Patrik
Hero Ostrava
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Važík David
Ludgeřovice D.C. B
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
746. Barva Petr
Démoni Ostrava
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
747. Jakš Evald
Virus B Opava
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Loučka Jaromír
KLD Ostrava
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Straňava Tomáš
Stings Mosty u Jablunkova
  50,00 28 2 1 50,00 6 3 0 0,00 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
750. Volný Tomáš
Shooters Orlová
  50,00 20 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Kužel Jaroslav
Ural Mimoni Ostrava
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
752. Lumír Petr
Osada Dukla Komorní Lhotka
  50,00 24 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Mikýsek Vlastimil
Animals Ostrava
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Prudký Jan
Rakety Ranec Frýdek-Místek
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Šesták Lukáš
Mond bar B Třinec
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
756. Janda Ivan
Pat.rick Poruba
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Podjukl Jakub
Michelindart Havířov
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
758. Rodek Jakub
Bratrstvo RŠ Ostrava
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Sedlář Petr
13-ka Frýdek-Místek
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Smolík Daniel
Mukade Double Ostrava
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Vadel Michal
Sportdatrs C Partay Ostrava
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Vavříček Petr
Profin Orlová
  50,00 20 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Fajkus Radek
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  44,44 20 9 4 50,00 22 11 20 0,91 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
764. Palát Milan
Jestřábi 99 Ostrava
  44,44 20 9 4 45,45 22 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
765. Liďák Jan
Sponzoři Ostrava
  42,86 16 7 3 52,94 17 9 8 0,47 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
766. Dík Břetislav
HQ B Bambelocy Havířov
  42,86 20 7 3 47,06 17 8 19 1,12 4 0,24 1 0,06 0 0 0 0
767. Hanus Karel
Lev Olympia Poruba
  42,86 20 7 3 44,44 18 8 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
768. Holič Jiří
Boconi Bocanovice
  42,86 24 7 3 44,44 18 8 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Krčmář Jiří
Eagles Orlová
  42,86 20 7 3 42,11 19 8 10 0,53 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
770. Balko Luděk
Shooters Orlová
  42,86 20 7 3 41,18 17 7 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
771. Slowiak Zdeněk
Bingo Bohumín
  42,86 16 7 3 38,89 18 7 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
772. Penčák Roman
Brooklyn C Havířov
  42,86 20 7 3 37,50 16 6 6 0,38 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
773. Hrabě Vítězslav
Brooklyn B Havířov
  42,86 20 7 3 35,29 17 6 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
774. Sikora Libor
Aligators B Návsí
  41,67 28 12 5 45,16 31 14 7 0,23 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
775. Janík Pavel
Billiard Bar B Ostrava
  40,00 16 5 2 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
776. Blaha Pavel
Stings Mosty u Jablunkova
  40,00 28 5 2 46,15 13 6 7 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
777. Plachetka Pavel Mgr.
Střelci Orlová
  40,00 20 5 2 46,15 13 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
778. Šimek Vlastimil
Mistři B Smyčka Ostrava
  40,00 20 5 2 46,15 13 6 3 0,23 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
779. Šustek Jan
Supi B Dolní Benešov
  40,00 20 5 2 45,45 11 5 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
780. Ladner Ondřej
Mistři Ostrava
  40,00 12 5 2 42,86 14 6 15 1,07 2 0,14 0 0,00