Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/200)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 200 | Turnajů: 347

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 3 20 23 51 24 000
2. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 20 21 31 18 500
3. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 3 20 23 43 18 400
4. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 3 20 23 27 17 800
5. Vlček Jiří CZE045884 B Bašta Team Přerov 20 20 31 17 000
6. Drtil Karel CZE000840 B Eso Uhelná 20 20 23 16 200
7. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 18 18 18 15 800
8. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 20 20 27 15 500
9. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 20 21 29 15 000
10. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 2 20 22 22 14 800
11. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 20 20 31 14 700
12. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 1 20 21 24 14 500
13. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 19 19 19 14 450
14. Koláček Vladimír CZE000161 B Kobra Hrabůvka 18 18 18 14 000
15. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 16 16 16 13 900
16. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 20 21 27 13 200
17. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 20 20 29 13 100
18. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 20 20 29 12 800
18. Hrabal Martin CZE022556 B Tygři Olomouc 2 20 22 27 12 800
20. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 1 20 21 24 12 500
21. Hrtoň Kamil CZE053486 B Bobři Seniors Olomouc 3 5 8 8 12 450
22. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 20 20 21 12 400
23. Králík Martin CZE053579 B Baracudy Olomouc 2 20 22 64 12 200
24. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 20 20 27 12 100
25. Sázel David CZE037020 B Mexičani Biskupice 1 20 21 27 11 500
25. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 20 20 20 11 500
25. Bartsch Vladimír CZE041004 B Arnošt Hranice 1 20 21 22 11 500
25. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 14 14 14 11 500
29. Javora Břetislav CZE009359 B Kohouti Ludslavice 20 20 20 11 400
30. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 20 20 20 11 300
31. Pazdera Hynek CZE018981 B Camel Přerov 13 13 13 10 850
32. Obšil Roman CZE023652 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 20 20 20 10 700
32. Hladký František 1970 CZE051252 B Dravci Supíkovice 18 18 18 10 700
34. Jaroš Tomáš CZE039438 B Camel Přerov 17 17 17 10 650
35. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 1 14 15 15 10 600
36. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 16 16 16 10 300
36. Vyoral Jiří CZE021444 B Bašta Team Přerov 18 18 18 10 300
36. Dočkal Jiří CZE016314 B Mexičani Biskupice 20 20 22 10 300
39. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 13 13 13 10 250
40. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 20 20 20 10 200
41. Moudrý Aleš CZE035828 B Skalní Na Nové Doloplazy 20 20 26 9 700
41. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 20 20 29 9 700
43. Pánek Roman CZE003699 B Camel Přerov 16 16 16 9 600
44. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 13 13 13 9 450
45. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 1 16 17 17 9 300
46. Tůma Slavoj CZE034925 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 20 20 31 9 200
47. Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov 12 12 12 9 000
48. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 12 12 12 8 900
48. Dostál Milan CZE059260 B Hugo Miagi Přerov 20 20 21 8 900
50. Zdráhal Jan CZE057195 B Bobři Seniors Olomouc 3 5 8 8 8 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 01:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 01:01:11