Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/233)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 233 | Turnajů: 630

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 5 30 35 81 35 100
2. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 5 30 35 51 31 600
3. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 3 30 33 65 29 600
4. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 30 30 41 29 400
5. Drtil Karel CZE000840 B Modrý Jelen Vidnava 2 30 32 48 27 800
6. Koláček Vladimír CZE000161 B Arnošt Hranice 30 30 41 27 300
7. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 4 30 34 69 26 800
7. Vlček Jiří CZE045884 B Sport Bar Atláč Přerov 30 30 58 26 800
9. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 4 30 34 49 25 900
10. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov 30 30 44 24 200
11. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina 5 11 16 16 23 950
12. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 30 30 33 23 700
13. Zdráhal Jan CZE057195 B Kaspec Libina 5 18 23 23 23 500
14. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 30 31 46 21 200
15. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 30 31 51 21 000
16. Hladký František 1970 CZE051252 B Dravci Supíkovice 30 30 37 20 900
17. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 29 29 29 20 850
18. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 30 30 53 20 800
18. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 30 30 54 20 800
20. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Sport Bar Slovan Šternberk 30 30 47 20 700
21. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 23 23 23 20 050
22. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 2 27 29 29 19 750
23. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 23 23 23 19 550
24. Lukáč Kamil 1969 CZE005944 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 30 30 34 19 000
25. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 30 30 31 18 600
26. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 1 30 31 42 18 500
27. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 30 30 32 18 300
28. Přidálek Lukáš CZE024535 B U Jiřiny Prostějov 1 28 29 29 17 600
29. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 23 23 23 17 150
30. Sázel David CZE037020 B Kulturák Čehovice 1 30 31 45 17 100
31. Veselý Pavel CZE057565 B Šenkéři Bolelouc 4 30 34 40 16 900
32. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 30 32 69 16 700
33. Ošťádal Michal CZE046696 B Kulturák Čehovice 25 25 25 16 650
34. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 29 29 29 16 550
35. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 30 30 38 16 300
36. Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov 20 20 20 16 200
37. Turoň Jaroslav CZE019267 B Olomoučtí orli 30 30 34 16 100
37. Drtil Petr CZE002985 B Modrý Jelen Vidnava 26 26 26 16 100
39. Javora Břetislav CZE009359 B Kohouti Ludslavice 30 30 30 16 000
40. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 30 30 54 15 900
41. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 24 24 24 15 800
41. Hrabal Martin CZE022556 B Tygři Olomouc 2 30 32 32 15 800
41. Obšil Roman CZE023652 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 30 30 34 15 800
44. Dočkal Jiří CZE016314 B Mexičani Biskupice 30 30 36 15 700
45. Tůma Slavoj CZE034925 B Pomatenci Hranice 30 30 54 15 600
46. Moudrý Aleš CZE035828 B Dololazy 30 30 47 15 500
47. Pánek Roman CZE003699 B Sport Bar Atláč Přerov 25 25 25 15 450
48. Dostál Milan CZE059260 B Hugo Přerov 30 30 37 15 400
49. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 27 27 27 15 250
50. Savakov Dmitrij CZE056566 B Žabaři Olomouc 22 22 22 15 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:38:38