Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/171)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 171 | Turnajů: 479

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 4 30 34 49 30 600
2. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek 5 30 35 40 29 500
3. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 3 30 33 67 27 600
4. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 2 30 32 55 22 500
5. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 5 30 35 111 20 800
6. Smrček Miroslav CZE051944 C Gerlich Fulnek 4 30 34 38 18 200
7. Machačka Pavel CZE049010 C Sport Bar Slovan Šternberk 30 30 31 18 000
8. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 30 31 34 17 900
9. Rössner Lukáš CZE058404 C Pomatenci Hranice 2 30 32 34 16 200
10. Novák František CZE000466 C Punat olomouc 17 17 17 15 050
11. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 30 30 30 13 600
12. Horák Vladislav CZE050461 C Yeseter Olomouc 3 28 31 31 13 500
13. Špaček Josef CZE033310 C Imotep Ivanovice na Hané 1 30 31 39 13 400
13. Schejbal Martin CZE052815 C Pizzerie Olis Olomouc 1 14 15 15 13 400
15. Grégr Jiří CZE042658 C Sherwood Mariánské Údolí 22 22 22 12 800
16. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 30 30 73 12 600
17. Kovalda Milan CZE058643 C Černá křídla Kostelec 17 17 17 12 450
18. Vacula František CZE000253 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 30 32 41 12 300
19. Beneš Josef CZE001471 C UDO Holštejn 18 18 18 11 600
20. Volanka Alois CZE028528 C Imotep Ivanovice na Hané 20 20 20 11 400
20. Hudec Pavel CZE001888 C UDO Holštejn 18 18 18 11 400
22. Hloch Milan CZE049011 C Křižáci Bolelouc 21 21 21 11 050
23. Kaplan Miroslav CZE038006 C Kavalíři Štěpánov 28 28 28 10 800
24. Hrdlička Jan CZE027466 C Tygři Olomouc 21 21 21 10 750
25. Hračov Karel CZE030280 C Sport Bar Slovan Šternberk 15 15 15 10 650
26. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 2 22 24 24 10 400
27. Košťál Martin CZE017801 C Pomatenci Hranice 2 14 16 16 10 100
28. Pospíšil Martin CZE026771 C Imotep Ivanovice na Hané 12 12 12 9 500
29. Vysloužil Ladislav 1971 CZE054775 C Sokol Plumlov 2 21 23 23 9 450
30. Beránek Martin CZE019779 C Zvonaři Olomouc 17 17 17 9 050
31. Brousil Petr CZE049077 C Šenkéři Bolelouc 21 21 21 8 950
32. Vysloužil Ladislav 1966 CZE035030 C Punat olomouc 14 14 14 8 800
33. Kohoutek Jiří CZE041327 C Dobří bobři Olomouc 1 25 26 26 8 750
34. Ševčík Jan CZE058640 C Černá křídla Kostelec 16 16 16 8 400
35. Šváb Kamil CZE041431 C UDO Holštejn 16 16 16 8 200
36. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 14 14 14 8 100
37. Lajčík Petr CZE047257 C Křižáci Bolelouc 19 19 19 8 050
38. Hlubinka Milan CZE019266 C Punat olomouc 22 22 22 7 900
39. Šlimbach Martin CZE041418 C Zvonaři Olomouc 14 14 14 7 800
40. Volf Ondřej CZE054916 C Šenkéři Bolelouc 22 22 22 7 700
41. Fiala Milan CZE051640 C Křižáci Bolelouc 13 13 13 7 550
41. Vysloužil Radim CZE039762 C Pomatenci Hranice 1 13 14 14 7 550
43. Olšanský Milan CZE021881 C Horny Darts Lipník 16 16 16 7 500
44. Hloch Zdeněk CZE042424 C Křižáci Bolelouc 13 13 13 7 450
44. Krecl Mojmír CZE002080 C Tygři Šternberk 17 17 17 7 450
46. Divila Milan CZE058089 C Vikingové Přerov 20 20 20 7 200
46. Nekl Martin CZE052398 C Renegades Olomouc 1 8 9 9 7 200
48. Bartošek Kamil CZE027469 C Tygři Olomouc 17 17 17 7 150
48. Rössner Martin CZE004802 C Pomatenci Hranice 19 19 19 7 150
50. Šváb Petr CZE001555 C UDO Holštejn 15 15 15 6 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:40:05