Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/163)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 163 | Turnajů: 368

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 3 25 28 56 23 850
2. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek 4 25 29 32 23 650
3. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 3 25 28 37 23 350
4. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 4 25 29 93 17 150
5. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 1 25 26 41 16 950
6. Smrček Miroslav CZE051944 C Gerlich Fulnek 4 25 29 37 16 450
7. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 25 26 29 14 950
8. Machačka Pavel CZE049010 C Sport Bar Slovan Šternberk 24 24 24 14 700
9. Rössner Lukáš CZE058404 C Pomatenci Hranice 2 25 27 34 14 550
10. Horák Vladislav CZE050461 C Yeseter Olomouc 3 25 28 30 12 650
11. Špaček Josef CZE033310 C Imotep Ivanovice na Hané 1 25 26 31 11 850
12. Hračov Karel CZE030280 C Sport Bar Slovan Šternberk 15 15 15 10 650
13. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 25 25 51 10 550
14. Novák František CZE000466 C Punat olomouc 12 12 12 10 500
15. Vacula František CZE000253 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 25 27 32 10 350
16. Hudec Pavel CZE001888 C UDO Holštejn 15 15 15 9 950
16. Beneš Josef CZE001471 C UDO Holštejn 15 15 15 9 950
18. Pospíšil Martin CZE026771 C Imotep Ivanovice na Hané 12 12 12 9 500
19. Kovalda Milan CZE058643 C Černá křídla Kostelec 12 12 12 8 700
20. Košťál Martin CZE017801 C Pomatenci Hranice 1 12 13 13 8 600
21. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 2 16 18 18 8 000
22. Kaplan Miroslav CZE038006 C Kavalíři Štěpánov 20 20 20 7 800
23. Brousil Petr CZE049077 C Šenkéři Bolelouc 17 17 17 7 650
24. Hrdlička Jan CZE027466 C Tygři Olomouc 14 14 14 7 500
25. Krecl Mojmír CZE002080 C Tygři Šternberk 17 17 17 7 450
25. Grégr Jiří CZE042658 C Sherwood Mariánské Údolí 15 15 15 7 450
25. Vysloužil Ladislav 1971 CZE054775 C Sokol Plumlov 2 15 17 17 7 450
28. Kohoutek Jiří CZE041327 C Dobří bobři Olomouc 1 21 22 22 7 350
28. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 17 17 17 7 350
30. Hloch Milan CZE049011 C Křižáci Bolelouc 14 14 14 7 200
31. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 11 11 11 7 150
32. Ševčík Jan CZE058640 C Černá křídla Kostelec 13 13 13 6 850
33. Hiemer Jiří CZE005348 C Sport Bar Slovan Šternberk 17 17 17 6 450
34. Šváb Kamil CZE041431 C UDO Holštejn 13 13 13 6 150
34. Vysloužil Ladislav 1966 CZE035030 C Punat olomouc 9 9 9 6 150
34. Rychlý Pavel CZE038703 C Imotep Ivanovice na Hané 15 15 15 6 150
37. Fiala Milan CZE051640 C Křižáci Bolelouc 10 10 10 6 100
37. Hloch Zdeněk CZE042424 C Křižáci Bolelouc 10 10 10 6 100
39. Divila Milan CZE058089 C Vikingové Přerov 16 16 16 6 000
40. Volf Ondřej CZE054916 C Šenkéři Bolelouc 16 16 16 5 900
41. Lajčík Petr CZE047257 C Křižáci Bolelouc 13 13 13 5 850
42. Šlimbach Martin CZE041418 C Zvonaři Olomouc 10 10 10 5 600
43. Hlubinka Milan CZE019266 C Punat olomouc 15 15 15 5 550
44. Horáček Michal CZE003979 C UDO Holštejn 15 15 15 5 450
45. Šváb Petr CZE001555 C UDO Holštejn 12 12 12 5 400
45. Nekl Martin CZE052398 C Renegades Olomouc 1 6 7 7 5 400
47. Šrom Jiří CZE049068 C Zvonaři Olomouc 1 9 10 10 5 250
48. Rössner Martin CZE004802 C Pomatenci Hranice 13 13 13 5 150
48. Opravil Miroslav CZE033033 C Dragons Hranice 7 7 7 5 150
50. Čep Jaroslav CZE058511 C Sherwood Mariánské Údolí 12 12 12 4 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:21:58