Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/279)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 279 | Turnajů: 368

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 33 18 800
2. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 33 16 800
3. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 1 20 21 40 13 500
4. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 20 20 36 12 700
5. Haník Kamil CZE050500 Uničov 3 20 23 30 12 500
6. Tomík Marek CZE060482 Olomouc 1 20 21 35 12 300
7. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 20 20 20 12 000
8. Němec Radek CZE040010 Hulín 19 19 19 11 550
9. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 2 17 19 19 11 350
10. Mikulka Pavel CZE060113 Uničov 19 19 19 10 850
11. Švec Pavel CZE055989 D Sport Bar Slovan Šternberk 20 20 27 10 800
12. Všianský Miroslav CZE039443 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 20 20 24 10 400
13. Prokopec Martin CZE059443 Troubky 20 20 24 10 200
14. Pavlištík Jaroslav CZE059935 Arnošt Hranice 1 19 20 20 10 150
15. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 20 20 33 10 000
16. Matušek Radovan CZE051249 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 20 9 700
17. Pátík Petr CZE052184 Rýmařov 18 18 18 9 300
18. Markovský Daniel CZE050165 Šumperk 2 15 17 17 9 150
19. Duda Michal CZE051885 Šternberk 20 20 28 8 800
19. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 20 20 39 8 800
21. Šembera David CZE054680 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 20 20 31 8 700
22. Kůrka Jiří CZE019350 Pitbulls Prostějov 20 20 20 8 500
23. Kopčil Libor CZE040009 Hulín 18 18 18 8 400
24. Soušek Petr CZE037031 Olomouc 17 17 17 8 150
25. Homola Radek CZE051349 Šternberk 20 20 26 8 000
26. Knob Jakub CZE047012 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 20 21 24 7 900
27. Navrátil Lukáš CZE047885 Troubky 13 13 13 7 850
28. Sokola Ludvík CZE035597 Olomouc 16 16 16 7 800
29. Urban Luděk CZE015789 Draci TJ Počenice-Tetětice 11 11 11 7 650
30. Šembera Pavel CZE054681 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 20 20 26 7 600
30. Zahradník Vladimír CZE058210 Janovice u Rýmařova 20 20 25 7 600
32. Yeghiazaryaiv Vachik CZE058208 Šternberk 9 9 9 7 450
33. Příhoda Ladislav Supíkovice 20 20 21 7 200
34. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 16 16 16 7 100
35. Šťastný Martin CZE056200 Horní Město 19 19 19 7 050
35. Šafránek Rostislav CZE053258 Milenov 17 17 17 7 050
37. Březík Jan CZE059919 Přerov 20 20 27 6 900
38. Šlosar Martin CZE046070 D Dream Team U Krbu Olomouc 13 13 13 6 850
39. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 12 12 12 6 700
40. Dudek Jan CZE057495 Prostějov 18 18 18 6 600
41. Kryl Jaroslav CZE033003 Olomouc 17 17 17 6 550
42. Kliment Antonín CZE052863 Olomouc 18 18 18 6 400
43. Motáň Stanislav CZE059031 Přerov 17 17 17 6 350
44. Rédr Martin CZE060392 Přerov 14 14 14 6 300
45. Holiš David CZE031306 Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 9 10 10 5 950
46. Fajnor Petr CZE051971 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 17 17 17 5 750
47. Tichánek Marcel CZE032605 Draci TJ Počenice-Tetětice 12 12 12 5 700
48. Hulenka Libor CZE050328 Napajedla 18 18 18 5 600
49. Gröpl Jan CZE047633 Počenice 13 13 13 5 550
50. Trnčák Zdeněk CZE005591 Troubky 16 16 16 5 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 01:09

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 01:09:09