Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/366)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 366 | Turnajů: 503

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 25 25 38 22 350
2. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 25 25 36 19 950
3. Tomík Marek CZE060482 Helios Olomouc 2 25 27 76 19 850
4. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 1 25 26 69 17 650
5. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 3 25 28 34 16 950
6. Haník Kamil CZE050500 Uničov 4 25 29 42 16 750
7. Markovský Daniel CZE050165 Machine Šumperk 3 24 27 27 16 000
8. Prokopec Martin CZE059443 Sport Bar Atláč Přerov 25 25 48 15 850
9. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 25 25 41 15 150
10. Sokola Ludvík CZE035597 Pizzerie Olis Olomouc 25 25 36 14 150
11. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 25 25 46 14 050
12. Soušek Petr CZE037031 Pizzerie Olis Olomouc 25 25 31 13 750
13. Švec Pavel CZE055989 D Sport Bar Slovan Šternberk 25 25 41 13 650
14. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 22 22 22 13 200
15. Němec Radek CZE040010 Hulín 21 21 21 13 050
16. Všianský Miroslav CZE039443 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 25 25 27 12 550
17. Pavlištík Jaroslav CZE059935 Arnošt Hranice 1 21 22 22 11 650
18. Homola Radek CZE051349 Šternberk 25 25 33 11 050
18. Duda Michal CZE051885 Šternberk 25 25 41 11 050
20. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 25 25 51 10 950
21. Mikulka Pavel CZE060113 Uničov 19 19 19 10 850
22. Šembera David CZE054680 D Devils Darts Řideč 25 25 37 10 750
22. Kryl Jaroslav CZE033003 Pizzerie Olis Olomouc 25 25 27 10 750
24. Pátík Petr CZE052184 Devils Darts Řideč 21 21 21 10 450
25. Šembera Pavel CZE054681 D Devils Darts Řideč 25 25 33 10 150
26. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 22 22 22 10 000
27. Knob Jakub CZE047012 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 25 26 29 9 950
27. Zahradník Vladimír CZE058210 Janovice u Rýmařova 25 25 34 9 950
29. Březík Jan CZE059919 Sport Bar Atláč Přerov 25 25 46 9 750
30. Matušek Radovan CZE051249 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 20 9 700
31. Ulík Josef CZE060337 Česká Ves 21 21 21 9 450
31. Příhoda Ladislav CZE061559 Sniper Nová Červená Voda 25 25 30 9 450
33. Šťastný Martin CZE056200 Devils Darts Řideč 25 25 28 9 350
33. Motáň Stanislav CZE059031 Sport Bar Atláč Přerov 25 25 28 9 350
35. Kůrka Jiří CZE019350 Prostějov 4 22 22 22 9 100
36. Yeghiazaryaiv Vachik CZE058208 Šternberk 11 11 11 8 950
37. Šafránek Rostislav CZE053258 Kobra Hrabůvka 21 21 21 8 550
38. Kopčil Libor CZE040009 Hulín 18 18 18 8 400
39. Lakomý Hynek CZE000845 Uničov 15 15 15 8 050
40. Poslt Miroslav CZE059917 Rokytnice 25 25 27 7 950
41. Šlosar Martin CZE046070 D Aston Punat Olomouc 15 15 15 7 850
41. Navrátil Lukáš CZE047885 Troubky 13 13 13 7 850
41. Rédr Martin CZE060392 Hugo Přerov 17 17 17 7 850
44. Koláček Radek CZE051286 Autokemp Dolina Ludvíkov 12 12 12 7 800
45. Urban Luděk CZE015789 Tětětice 11 11 11 7 650
46. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 14 14 14 7 500
47. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 17 17 17 7 450
48. Revťák Ladislav CZE056944 Dobří bobři Olomouc 19 19 19 7 350
49. Zelenka Jan CZE056201 Devils Darts Řideč 16 16 16 7 100
50. Holiš David CZE031306 Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 1 11 12 12 6 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:48

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:48:36