Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-30/30)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - ženy kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 30 | Turnajů: 227

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov 3 30 33 43 16 300
2. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 4 30 34 46 14 900
3. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 3 30 33 37 13 600
4. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 22 23 23 11 700
5. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 21 21 21 9 950
6. Čechová Ariana CZE028848 C Morkovice 21 21 21 8 850
7. Elsnerová Barbora CZE057496 C No Men Prostějov 1 25 26 26 8 550
8. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 2 15 17 17 8 350
9. Bílková Pavla CZE057738 C Horny Darts Lipník 23 23 23 7 550
10. Benešová Hana CZE001574 C UDO Holštejn 18 18 18 7 300
11. Veruňáková Veronika CZE047143 C No Men Prostějov 1 18 19 19 7 100
12. Stuchlíková Jarmila CZE000826 C Šternberk 14 14 14 5 200
13. Drexlerová Martina CZE058516 C Pomatenci Hranice 13 13 13 4 150
14. Křenková Blanka CZE045310 C Dragons Hranice 9 9 9 3 050
15. Píchalová Martina CZE053173 C No Men Prostějov 9 9 9 2 850
16. Chytilová Kateřina CZE055022 C Dragons Hranice 1 6 7 7 2 600
17. Opletalová Petra CZE055035 C Sport Bar Slovan Šternberk 6 6 6 2 000
18. Hronská Jana CZE055023 C Dragons Hranice 6 6 6 1 900
19. Staňková Markéta CZE044192 C Sokol Plumlov 5 5 5 1 650
20. Hladká Lucie CZE042570 C No Men Prostějov 4 4 4 1 600
21. Ženatová Hana CZE006264 C DC Terasa VO Tečku 3 3 3 1 150
22. Fusiková Pavlína CZE015341 C Ice Tips Přerov 4 4 4 1 100
23. Jirgleová Markéta CZE029579 C Draci Černovír 3 3 3 850
24. Kavková Michaela CZE000779 C Slza olomouc 1 1 1 700
24. Švábová Markéta CZE058641 C Černá křídla Kostelec 2 2 2 700
26. Urbanová Dita CZE036053 C Těsně vedle Vsetín 1 1 1 350
26. Barošová Kateřina CZE044778 C Experti z Paragrafu Vsetín 1 1 1 350
28. Kopečková Martina CZE044395 C Horny Darts Lipník 1 1 1 250
28. Steigerová Jana CZE028764 C Olomouc 1 1 1 250
28. Medková Nikola CZE049551 C Olomouc 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:38:12