Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 65 | Turnajů: 221

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 3 20 23 80 18 500
2. Otevřelová Andrea CZE057727 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 20 21 23 8 900
3. Cuřínová Kristýna CZE060291 Jeseník 20 20 31 8 800
4. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 20 20 36 8 400
5. Gintherová Veronika CZE058209 Uničov 1 20 21 22 7 200
6. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 16 16 16 7 000
7. Tůmová Nikol CZE052017 Lipník nad Bečvou 3 15 18 18 6 950
8. Zámorská Kateřina CZE059533 Lipník nab Bečvou 17 17 17 5 350
9. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 14 14 14 5 300
10. Králíková Šárka CZE049825 Počenice 11 11 11 5 050
11. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek 13 13 13 4 950
12. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 17 17 17 4 850
13. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 10 10 10 4 700
14. Doubravová Tereza CZE060092 Prostějov 16 16 16 4 600
15. Keclíková Marie CZE041009 Arnošt Hranice 13 13 13 4 450
16. Kyselá Zdena 1988 CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 11 11 11 4 050
17. Kadlecová Jitka CZE045113 Uničov 10 10 10 3 900
18. Vašutová Veronika CZE059970 Horní Bečva 1 9 10 10 3 750
19. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 11 3 350
20. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 10 10 10 3 200
21. Slováčková Zdenka CZE030992 Bombarďáci ze Slížan Morkovice 9 9 9 3 150
22. Hnátková Veronika Olomouc 9 9 9 2 750
23. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 9 9 9 2 650
24. Divilová Daniela CZE059259 Prosenice 8 8 8 2 200
25. Kudláčová Šárka CZE056832 D Aston Punat Olomouc 6 6 6 2 100
26. Bejčková Veronika CZE054080 Holštejn 6 6 6 2 000
27. Gerlichová Jana CZE060841 Olomouc 6 6 6 1 700
28. Lužíková Markéta CZE029033 Ludslavice 6 6 6 1 600
29. Plášková Anna CZE037049 Nová Červená voda 5 5 5 1 450
30. Juráňová Jana CZE060663 Holešov 5 5 5 1 350
31. Chromcová Klára CZE060849 Lipník nad Bečvou 5 5 5 1 250
32. Vöröšová Nela CZE054444 D Legend A. Olomouc 1 2 3 3 1 200
33. Ščudlová Veronika CZE049597 Úsobrno 1 1 1 900
34. Svozilová Zdeňka CZE046770 D Legend A. Olomouc 1 1 2 2 850
34. Hradilová Romana CZE060240 Bolelouc 3 3 3 850
36. Talma Triša CZE060664 Holešov 3 3 3 750
36. Vránová Petra CZE060599 Šternberk 3 3 3 750
38. Nacházelová Gábina CZE060848 Krnov 2 2 2 700
38. Vondrová Pavla CZE060838 Vrbno pod Pradědem 2 2 2 700
40. Dohnalová Renata CZE060390 Bolelouc 2 2 2 600
40. Holišová Leona CZE044626 Přerov 2 2 2 600
42. Panáčková Jana CZE051101 Brno 1 1 1 450
42. Dočkalová Anna CZE060637 Bochoř 1 1 1 450
42. Jořenková Lenka CZE043413 D Legend A. Olomouc 1 1 1 450
45. Vašenková Lucie CZE058578 D Zubři Zubří 1 1 1 350
45. Petrůjová Eva CZE055165 D Dream Team U Krbu Olomouc 1 1 1 350
45. Kvapilová Markéta CZE056300 Prostějov 1 1 1 350
45. Dočkalová Miroslava CZE026769 U Žida Ivanovice na Hané 1 1 1 350
45. Pošustová Emilie CZE055013 D Palivci Olomouc 1 1 1 350
45. Hrdá Gabriela CZE054455 Čelčice 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 01:02

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 01:02:49