Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/735)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 735 | Turnajů: 391

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kašpar Jakub CZE008157 A DRaci Nová Hradečná 3 20 23 30 25 800
2. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 3 20 23 75 25 600
3. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 3 20 23 51 24 000
4. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 3 20 23 46 22 200
5. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 3 20 23 42 21 400
6. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 2 15 17 17 20 650
7. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 3 20 23 31 19 900
8. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 1 20 21 25 19 700
9. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 33 18 800
10. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 20 21 31 18 500
11. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 3 20 23 43 18 400
11. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 3 20 23 32 18 400
13. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 1 20 21 26 17 900
14. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 3 20 23 27 17 800
15. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 20 20 29 17 200
16. Vlček Jiří CZE045884 B Bašta Team Přerov 20 20 31 17 000
17. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 3 20 23 23 16 900
18. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 33 16 800
19. Nerušil Tomáš CZE049315 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 32 16 400
20. Krejzlík Dalibor CZE022182 A Bobři Seniors Olomouc 2 20 22 22 16 200
20. Drtil Karel CZE000840 B Eso Uhelná 20 20 23 16 200
22. Jeníček Petr CZE015787 A Jedlička Prostějov 3 14 17 17 16 000
23. Kučera Lukáš 1985 CZE020258 B Arnošt Hranice 18 18 18 15 800
24. Navrátil Tomáš CZE000379 A Darts La Putica Prostějov 20 20 20 15 500
24. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 20 20 27 15 500
26. Drtil Pavel 2001 CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 20 21 29 15 000
26. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov 2 16 18 18 15 000
28. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 2 20 22 22 14 800
29. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 20 20 31 14 700
30. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek 3 14 17 17 14 600
31. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 1 20 21 24 14 500
31. Vašina Martin CZE048700 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 20 21 32 14 500
33. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 19 19 19 14 450
34. Kubíček Roman CZE047583 A DRaci Nová Hradečná 1 16 17 17 14 100
35. Koláček Vladimír CZE000161 B Kobra Hrabůvka 18 18 18 14 000
36. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 16 16 16 13 900
36. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 20 20 34 13 900
38. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 1 20 21 40 13 500
39. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 12 14 14 13 400
40. Smékal Roman CZE004471 A Žabaři Olomouc 2 20 22 95 13 300
40. Smrček Miroslav CZE051944 C Gerlich Fulnek 3 20 23 26 13 300
42. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 20 21 27 13 200
43. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 20 20 29 13 100
44. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 20 20 29 12 800
44. Hrabal Martin CZE022556 B Tygři Olomouc 2 20 22 27 12 800
46. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 3 20 23 48 12 700
46. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 20 20 35 12 700
48. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 20 20 25 12 600
49. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 1 20 21 24 12 500
49. Haník Kamil CZE050500 Uničov 3 20 23 30 12 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 00:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 00:58:43