Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/959)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 959 | Turnajů: 714

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 4 30 34 42 41 200
2. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 5 30 35 51 39 300
3. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 5 30 35 135 39 000
4. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 5 30 35 81 35 100
5. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 5 30 35 76 33 700
6. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 5 30 35 80 32 700
7. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 2 30 32 39 32 300
8. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 3 30 33 45 32 200
9. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 5 30 35 51 31 600
10. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 4 30 34 48 30 500
11. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 3 30 33 65 29 600
12. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 30 30 41 29 400
13. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek 5 30 35 37 29 200
14. Lihotský Marek CZE034370 A Jedlička Prostějov 4 30 34 35 28 900
15. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 2 30 32 32 28 200
15. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 4 30 34 41 28 200
17. Drtil Karel CZE000840 B Modrý Jelen Vidnava 2 30 32 48 27 800
18. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 3 30 33 67 27 600
19. Koláček Vladimír CZE000161 B Arnošt Hranice 30 30 41 27 300
20. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 30 30 45 27 000
21. Vlček Jiří 1959 CZE045884 B Sport Bar Atláč Přerov 30 30 58 26 800
21. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 4 30 34 69 26 800
23. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 4 30 34 49 25 900
24. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 30 30 47 25 300
25. Nerušil Tomáš CZE049315 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 30 30 45 25 200
26. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 30 30 51 24 600
27. Tomík Marek CZE060482 Helios Olomouc 3 30 33 88 24 500
28. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov 30 30 44 24 200
29. Krejzlík Dalibor CZE022182 A Tygři Olomouc 2 30 32 33 24 000
30. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina 5 11 16 16 23 950
31. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 30 30 33 23 700
32. Zdráhal Jan CZE057195 B Kaspec Libina 5 18 23 23 23 500
33. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 30 30 58 23 000
34. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek 4 30 34 34 22 500
34. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 2 30 32 55 22 500
36. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 2 30 32 82 21 600
37. Drtil Pavel 2001 CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 30 31 46 21 200
38. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 30 31 51 21 000
39. Hladký František 1970 CZE051252 B Dravci Supíkovice 30 30 37 20 900
40. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 29 29 29 20 850
41. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 30 30 54 20 800
41. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 30 30 53 20 800
43. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Sport Bar Slovan Šternberk 30 30 47 20 700
44. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 5 30 35 106 20 600
45. Vašina Martin CZE048700 A Dars klub Nouzska Vyškov 1 30 31 47 20 300
45. Haník Kamil CZE050500 Uničov 4 30 34 54 20 300
47. Šroubek Pavel CZE000047 A Kaspec Libina 29 29 29 20 150
48. Kučera Lukáš 1985 CZE020258 B Arnošt Hranice 23 23 23 20 050
49. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 28 28 28 19 800
50. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 2 27 29 29 19 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 09:11

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 09:11:46