Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 149 | Turnajů: 423

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 4 25 29 35 27 550
2. Sobotková Eva CZE035591 A Pizzerie Olis Olomouc 4 25 29 81 25 250
3. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 4 25 29 97 22 550
4. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 3 25 28 79 19 050
5. Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice 4 25 29 60 17 350
6. Dorazilová Jitka CZE053572 B Sport Bar Atláč Přerov 2 25 27 33 15 150
7. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 15 16 16 13 750
8. Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov 2 25 27 33 13 350
9. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 25 25 28 12 850
10. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 3 25 28 40 12 050
11. Cuřínová Kristýna CZE060291 Jeseník 25 25 45 11 450
12. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 2 21 23 23 11 250
13. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 25 25 55 11 050
14. Otevřelová Andrea CZE057727 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 25 26 28 10 950
15. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 2 25 27 29 10 850
16. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 16 17 17 10 200
17. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 25 25 28 10 150
17. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 25 25 41 10 150
19. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš 15 15 15 10 050
20. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek 24 24 24 9 800
21. Knápková Ludmila CZE046922 B Autokemp Dolina Ludvíkov 25 25 28 9 650
22. Tůmová Nikol CZE052017 Horny Darts Lipník 4 20 24 24 9 000
23. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 17 18 18 8 550
24. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín 2 21 23 23 8 250
25. Gintherová Veronika CZE058209 Uničov 1 23 24 24 8 050
26. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 2 13 15 15 7 350
27. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 15 15 15 7 250
28. Hnátková Veronika CZE061531 Pizzerie Olis Olomouc 22 22 22 7 100
29. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 16 16 16 7 000
30. Malaníková Slavomíra CZE020013 B Dravci Supíkovice 20 20 20 6 800
30. Zámorská Kateřina CZE059533 Horny Darts Lipník 22 22 22 6 800
32. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 17 17 17 6 450
33. Elsnerová Barbora CZE057496 C No Men Prostějov 20 20 20 6 400
34. Benešová Hana CZE001574 C UDO Holštejn 15 15 15 6 050
35. Bejčková Veronika CZE054080 UDO Holštejn 15 15 15 5 850
36. Pastyříková Renata CZE002454 B Modrý Jelen Vidnava 12 12 12 5 700
36. Keclíková Marie CZE041009 Hrabůvka 16 16 16 5 700
38. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín 14 14 14 5 600
39. Bílková Pavla CZE057738 C Horny Darts Lipník 17 17 17 5 550
39. Čechová Ariana CZE028848 C Morkovice 13 13 13 5 550
41. Stuchlíková Jarmila CZE000826 C Šternberk 14 14 14 5 200
41. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 18 18 18 5 200
43. Králíková Šárka CZE049825 Počenice 11 11 11 5 050
44. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 11 11 11 4 950
44. Doubravová Tereza CZE060092 Prostějov 17 17 17 4 950
46. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 15 15 15 4 550
47. Kadlecová Jitka CZE045113 Uničov 11 11 11 4 350
48. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 12 12 12 4 100
49. Kyselá Zdena 1988 CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 11 11 11 4 050
50. Tiralová Lenka CZE038904 B Syslíci Velká Kraš 7 7 7 3 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:22:47