Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/127)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 127 | Turnajů: 317

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Benešová Marika CZE006162 A Chropyně 3 20 23 24 21 000
2. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 3 20 23 55 20 200
3. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 3 20 23 80 18 500
4. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 2 20 22 49 13 600
5. Tůmová Petra CZE034926 A Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 3 20 23 40 12 000
6. Dorazilová Jitka CZE053572 B Dobří bobři Olomouc 2 20 22 24 11 500
7. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 1 11 12 12 11 350
8. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 20 20 21 10 600
9. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 2 19 21 21 10 450
10. Mičková Monika CZE022874 C No Men Prostějov 2 20 22 27 10 100
11. Otevřelová Andrea CZE057727 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 20 21 23 8 900
12. Cuřínová Kristýna CZE060291 Jeseník 20 20 31 8 800
13. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 20 20 36 8 400
13. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 20 20 36 8 400
15. Řeháková Renata CZE053323 C Dragons Hranice 2 20 22 24 8 300
16. Malíšková Veronika CZE028897 C No Men Prostějov 1 20 21 22 8 100
17. Knápková Ludmila CZE046922 B Autokemp Dolina Ludvíkov 20 20 20 7 600
18. Setlová Andrea CZE055428 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 20 20 20 7 300
19. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Ďáblice Vsetín 15 15 15 7 250
20. Gintherová Veronika CZE058209 Uničov 1 20 21 22 7 200
21. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 12 13 13 7 100
22. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 16 16 16 7 000
23. Tůmová Nikol CZE052017 Lipník nad Bečvou 3 15 18 18 6 950
24. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 2 11 13 13 6 650
25. Vaculová Lenka CZE000193 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 12 13 13 6 600
26. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 9 9 9 6 350
27. Čechová Ariana CZE028848 C Draci TJ Počenice-Tetětice 13 13 13 5 550
28. Elsnerová Barbora CZE057496 C No Men Prostějov 17 17 17 5 450
29. Zámorská Kateřina CZE059533 Lipník nab Bečvou 17 17 17 5 350
30. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 14 14 14 5 300
31. Stuchlíková Jarmila CZE000826 C Sport Bar Slovan Šternberk 14 14 14 5 200
32. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky 1 13 14 14 5 050
32. Králíková Šárka CZE049825 Počenice 11 11 11 5 050
34. Bílková Pavla CZE057738 C Horny Darts Lipník 15 15 15 4 950
34. Grygarová Vendula CZE057732 Gerlich Fulnek 13 13 13 4 950
36. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 17 17 17 4 850
37. Spurná Vlasta CZE001052 D Olomoučtí vlci 10 10 10 4 700
38. Doubravová Tereza CZE060092 Prostějov 16 16 16 4 600
39. Keclíková Marie CZE041009 Arnošt Hranice 13 13 13 4 450
40. Malaníková Slavomíra CZE020013 B Dravci Supíkovice 14 14 14 4 400
41. Kyselá Zdena 1988 CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 11 11 11 4 050
42. Kadlecová Jitka CZE045113 Uničov 10 10 10 3 900
43. Vašutová Veronika CZE059970 Horní Bečva 1 9 10 10 3 750
44. Pastyříková Renata CZE002454 B Modrý Jelen Vidnava 7 7 7 3 550
45. Zapletalová Veronika CZE047143 C No Men Prostějov 10 10 10 3 500
46. Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka 2 3 5 5 3 350
46. Macečková Markéta CZE048239 Supíkovice 11 11 11 3 350
48. Lounová Jana CZE045262 B Rafani Čelčice 10 10 10 3 300
48. Tiralová Lenka CZE038904 B Syslíci Velká Kraš 6 6 6 3 300
50. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 10 10 10 3 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 01:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 01:01:58