Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/577)
  Náhled Tisk Nahoru
ČDS Cup 2018 - celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 577 | Turnajů: 264

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 22 22 22 17 700
2. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 19 19 19 16 550
3. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 21 21 21 16 250
4. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 26 26 26 15 800
5. Vašina Martin CZE048700 A Dars klub Nouzska Vyškov 27 27 27 15 350
6. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 19 19 19 14 150
7. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 20 14 100
7. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 20 20 20 14 100
9. Nerušil Tomáš CZE049315 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 20 20 20 14 000
10. Kašpar Jakub CZE008157 A DRaci Nová Hradečná 16 16 16 13 900
11. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 23 23 23 13 250
12. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 15 15 15 13 050
13. Drtil Karel CZE000840 B Eso Uhelná 16 16 16 13 000
14. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 25 25 25 12 250
15. Drtil Pavel 2001 CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 18 18 18 12 100
16. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 19 19 19 11 950
17. Králík Martin CZE053579 B Baracudy Olomouc 28 28 28 11 800
18. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 14 14 14 11 700
19. Sázel David CZE037020 B Mexičani Biskupice 23 23 23 11 250
20. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 22 22 22 11 200
21. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 13 13 13 10 950
22. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Bačkory Šternberk 19 19 19 10 650
23. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 15 15 15 10 550
24. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 12 12 12 10 300
25. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 23 23 23 10 150
26. Moudrý Aleš CZE035828 B Skalní Na Nové Doloplazy 24 24 24 10 100
26. Malíšek Jiří CZE027350 A Jedlička Prostějov 12 12 12 10 100
28. Maties Mihai CZE037708 A Darts La Putica Prostějov 17 17 17 10 050
29. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 16 16 16 9 700
30. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 14 14 14 9 600
30. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 12 12 12 9 600
32. Špaček Josef CZE033310 C Žabáci Ivanovice na Hané 23 23 23 9 450
33. Smékal Roman CZE004471 A Žabaři Olomouc 27 27 27 9 250
33. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno 11 11 11 9 250
35. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 16 16 16 9 200
36. Tomík Marek CZE060482 Olomouc 20 20 20 9 100
36. Koudelka Lukáš CZE038084 A Renegades Olomouc 10 10 10 9 100
36. Mikulka Pavel CZE060113 Uničov 16 16 16 9 100
39. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 21 21 21 9 050
40. Koláček Vladimír CZE000161 B Kobra Hrabůvka 12 12 12 9 000
41. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 12 12 12 8 900
41. Pospíšil Martin CZE026771 C Žabáci Ivanovice na Hané 10 10 10 8 900
43. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 13 13 13 8 650
44. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 12 12 12 8 600
44. Navrátil Tomáš CZE000379 A Darts La Putica Prostějov 10 10 10 8 600
46. Haník Kamil CZE050500 Uničov 19 19 19 8 550
47. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 10 10 10 8 500
48. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 11 11 11 8 450
48. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek 11 11 11 8 450
50. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 11 11 11 8 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 00:59

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 00:59:55