Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1051)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Olomoucký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1051 | Turnajů: 556

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smékal Roman CZE004471 A Pizzerie Olis Olomouc 4 137 141 141 141
2. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 8 107 115 115 115
3. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 8 86 94 94 94
4. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 8 80 88 88 88
5. Sobotková Eva CZE035591 A Pizzerie Olis Olomouc 8 68 76 76 76
6. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 6 69 75 75 75
7. Tomík Marek CZE060482 Helios Olomouc 4 68 72 72 72
8. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 8 63 71 71 71
9. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 8 59 67 67 67
9. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 2 65 67 67 67
11. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 3 63 66 66 66
12. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 7 55 62 62 62
13. Ráža Josef CZE031975 A Sport Bar Slovan Šternberk 3 57 60 60 60
14. Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice 8 51 59 59 59
15. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 5 51 56 56 56
15. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 6 50 56 56 56
17. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 55 55 55 55
18. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 51 51 51 51
18. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 51 51 51 51
20. Vlček Jiří 1959 CZE045884 B Sport Bar Atláč Přerov 50 50 50 50
21. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 48 48 48 48
22. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 4 43 47 47 47
22. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 47 47 47 47
22. Prokopec Martin CZE059443 Sport Bar Atláč Přerov 47 47 47 47
25. Březík Jan CZE059919 Sport Bar Atláč Přerov 45 45 45 45
26. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 44 44 44 44
26. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 8 36 44 44 44
26. Tůma Slavoj CZE034925 B Pomatenci Hranice 44 44 44 44
29. Cuřínová Kristýna CZE060291 Jeseník 43 43 43 43
30. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 8 34 42 42 42
30. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 42 42 42 42
32. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 7 34 41 41 41
32. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 3 38 41 41 41
34. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 39 40 40 40
34. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 6 34 40 40 40
36. Duda Michal CZE051885 Šternberk 39 39 39 39
36. Haník Kamil CZE050500 Uničov 5 34 39 39 39
36. Drtil Karel CZE000840 B Modrý Jelen Vidnava 2 37 39 39 39
39. Švec Pavel CZE055989 D Sport Bar Slovan Šternberk 38 38 38 38
39. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 38 38 38 38
39. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 1 37 38 38 38
39. Kreuzigerová Jitka CZE057714 Šternberk 38 38 38 38
39. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 38 38 38 38
44. Nerušil Tomáš CZE049315 A Raci od Zlatého potoka Řídeč 37 37 37 37
44. Šembera David CZE054680 D Devils Darts Řideč 37 37 37 37
44. Vašina Martin CZE048700 A Dars klub Nouzska Vyškov 2 35 37 37 37
44. Drtil Pavel 2001 CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 35 37 37 37
48. Sokola Ludvík CZE035597 Pizzerie Olis Olomouc 36 36 36 36
48. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 36 36 36 36
48. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov 36 36 36 36
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 13:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 13:21:03