Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1114)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Olomoucký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1114 | Turnajů: 735

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smékal Roman CZE004471 A Pizzerie Olis Olomouc 4 167 171 171 171
2. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 10 125 135 135 135
3. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov 10 98 108 108 108
4. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 10 96 106 106 106
5. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk 8 82 90 90 90
6. Tomík Marek CZE060482 Helios Olomouc 6 82 88 88 88
7. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc 10 75 85 85 85
8. Šurkal Martin CZE060062 Helios Olomouc 4 78 82 82 82
9. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 10 71 81 81 81
10. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 10 70 80 80 80
11. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 9 67 76 76 76
12. Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice 10 64 74 74 74
13. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 73 73 73 73
14. Ráža Josef CZE031975 A Sport Bar Slovan Šternberk 5 66 71 71 71
15. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 70 70 70 70
16. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 7 62 69 69 69
16. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 3 66 69 69 69
18. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 6 61 67 67 67
19. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 6 59 65 65 65
20. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 63 63 63 63
21. Vlček Jiří 1959 CZE045884 B Sport Bar Atláč Přerov 58 58 58 58
21. Chromec Jakub CZE031305 A Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 58 58 58 58
23. Prokopec Martin CZE059443 Sport Bar Atláč Přerov 2 53 55 55 55
23. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 5 50 55 55 55
23. Březík Jan CZE059919 Sport Bar Atláč Přerov 1 54 55 55 55
26. Haník Kamil CZE050500 Uničov 5 49 54 54 54
26. Tůma Slavoj CZE034925 B Pomatenci Hranice 1 53 54 54 54
26. Přichystal Gustav CZE056782 B Autokemp Dolina Ludvíkov 54 54 54 54
26. Lošťák Antonín CZE003332 B Bašta Team Přerov 54 54 54 54
30. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 53 53 53 53
30. Cuřínová Kristýna CZE060291 Mladí a neklidní Česká Ves 53 53 53 53
32. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 51 51 51 51
32. Kašpar Jakub 1990 CZE008157 A Kaspec Libina 10 41 51 51 51
32. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 51 51 51 51
32. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 10 41 51 51 51
32. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 50 51 51 51
37. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 9 40 49 49 49
37. Duda Michal CZE051885 Šternberk 49 49 49 49
39. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 8 40 48 48 48
39. Šembera David CZE054680 D Devils Darts Řideč 48 48 48 48
39. Drtil Karel CZE000840 B Modrý Jelen Vidnava 4 44 48 48 48
42. Pavlinský Zdeněk CZE000898 B Sport Bar Slovan Šternberk 47 47 47 47
42. Zahradník Vladimír CZE058210 Devils Darts Řideč 47 47 47 47
42. Moudrý Aleš CZE035828 B Dololazy 47 47 47 47
42. Vašina Martin CZE048700 A Dars klub Nouzska Vyškov 2 45 47 47 47
42. Švec Pavel CZE055989 D Sport Bar Slovan Šternberk 47 47 47 47
42. Veselý Roman CZE018416 A Renegades Olomouc 47 47 47 47
48. Drtil Pavel 2001 CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 2 44 46 46 46
48. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 8 38 46 46 46
48. Sokola Ludvík CZE035597 Pizzerie Olis Olomouc 46 46 46 46
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:39:04