Profily klubů a družstev
UŠO > Olomoucký kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 70731 Arnošťáci Hranice A Arnošt Hranice Hospoda U Arnošta Hranice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 61003 Darts La Putica Prostějov Darts La Putica Prostějov Bar La Putica
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 4939 Dobří bobři Olomouc Dobří bobři Olomouc Pivnice Knihovna
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 46923 Jedlička Prostějov Jedlička Prostějov Hostinec U Jedličky
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 3659 Kaspec Libina Kaspec Libina Restaurace Na Hřišti Libina
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 33101 Machine Šumperk Machine Šumperk Na Rybníčku Bohutín
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 845 Miagi Mohelnice DC Miagi Mohelnice Hospůdka Na Zámečku
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 45899 Panteři Hranice Panteři Drahotuše Club 501 Hranice
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 27213 Renegades Olomouc Renegades Olomouc Pivnice u Janka
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 2379 Sharks Olomouc Sharks Olomouc Pivnice U Tygra
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 587 U Jiřiny Prostějov U Jiřiny Prostějov Bar La Putica
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj 4427 Žabaři Olomouc Žabaři Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
B liga Jesenicko A 37197 Autokemp Dolina Ludvíkov Autokemp Dolina Ludvíkov Autokemp Dolina Ludvíkov
B liga Jesenicko A 591 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Baník Kobylá nad Vidnávkou Pohostinství u Martina
B liga Jesenicko A 37453 Eso Uhelná Eso Uhelná Restaurace U Jezera
B liga Jesenicko A 40269 Mě je to jedno B Zlaté Hory TJ Mě je to jedno Zlaté Hory Sokolovna TJ Zlaté Hory
B liga Jesenicko A 88651 Mladí a neklidní Česká Ves Mladí a neklidní Česká Ves Sport Bar Česká Ves
B liga Jesenicko A 40525 Nealko Černá Voda Nealko Černá Voda Penzion U Zlatého Lva
B liga Jesenicko A 12863 Syslíci Velká Kraš Syslíci Velká Kraš Hospůdka U Sysla Velká kraš
B liga Jesenicko A 16384 Šipkaři Žulová Šipkaři Žulová Hospůdka U Potoka
B liga Jesenicko B 89163 Big Crash Velká Kraš Big Crash Velká Kraš Hospůdka U Sysla Velká kraš
B liga Jesenicko B 41805 Dravci Supíkovice Dravci Supíkovice Hostinec U Parku
B liga Jesenicko B 38733 Fenix Nová Červená Voda Fenix Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda
B liga Jesenicko B 88907 Křemílci Mikulovice Rudyho Sportbar Mikulovice Rudyho Sportbar
B liga Jesenicko B 7998 Mě je to jedno Zlaté Hory TJ Mě je to jedno Zlaté Hory Sokolovna TJ Zlaté Hory
B liga Jesenicko B 166912 Modrý Jelen Vidnava Modrý Jelen Vidnava Hospoda Modrý Jelen Vidnava
B liga Jesenicko B 15166 Sniper Nová Červená voda Sniper Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda
B liga Olomoucko 31053 Buldok Unčovice Buldok Unčovice Hostinec Pod lípou Unčovice
B liga Olomoucko 25677 Kohouti Těšetice Kohouti Těšetice Hostinec Na rozcestí
B liga Olomoucko 11597 Kupec Tážaly Kupec Tážaly Hostinec U Kupce
B liga Olomoucko 22349 Miagi Rabbits Mohelnice DC Miagi Mohelnice Hospůdka Na Zámečku
B liga Olomoucko 38987 No Fear Šternberk No Fear Šternberk Sport Bar 66
B liga Olomoucko 3147 O Dírko Maroko Olomouc Maroko Olomouc Bar Maroko
B liga Olomoucko 1101 Olomoučtí orli Olomoučtí orli U Golema Olomouc
B liga Olomoucko 12365 Pardáli Olomouc Pardáli Olomouc Pivnice u Janka
B liga Olomoucko 39499 Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany Hospoda u Pajdu
B liga Olomoucko 3405 Rebelové Olomouc Pizzerie Olis Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
B liga Olomoucko 4173 Sherwood Mariánské Údolí Sherwood Mariánské Údolí Restaurace v údolí
B liga Olomoucko 21069 Tygři A Olomouc Tygři Olomouc Pivnice U Tygra
B liga Přerovsko 21323 Bašta Atláč Přerov Bašta Team Přerov Sport Bar Atláč
B liga Přerovsko 9803 Camel Atláč Přerov Sport Bar Atláč Přerov Sport Bar Atláč
B liga Přerovsko 87883 Černá křídla Kostelec Černá křídla Kostelec Hospoda Na Rychtě
B liga Přerovsko 65355 Čučkaři Přerov Čučkaři Přerov Bar Herna Penalta
B liga Přerovsko 45389 Draci Atláč Přerov Sport Bar Atláč Přerov Sport Bar Atláč
B liga Přerovsko 85323 Druhá tráva Drahotuše Kluziště Drahotuše Kluziště Drahotuše
B liga Přerovsko 22859 Hugo Přerov Hugo Přerov Hostinec Moravská Orlice
B liga Přerovsko 23115 Kobra Hrabůvka Kobra Hrabůvka Pohostinství Hrabůvka
B liga Přerovsko 78155 Kohouti Ludslavice Kohouti Ludslavice Hostinec U studny
B liga Přerovsko 69963 Pomatenci Hranice Pomatenci Hranice Club 501 Hranice
B liga Přerovsko 20555 Radkův Š-Club Přerov Radkův Š-Club Přerov Klubová hospoda U Jany
B liga Přerovsko 8523 SemSex Přerov Sem sex z Dolní, Horní Moštěnice Hostinec Moravská Orlice
B liga Prostějovsko 88395 Capa Čechovice Capa team Čechovice Hostinec U Jedličky
B liga Prostějovsko 42059 Hamerské kladivo Hamerské kladivo Hostinec Hamry
B liga Prostějovsko 35149 Hanácká trefa Prostějov Hanácká trefa Prostějov Bar La Putica
B liga Prostějovsko 72779 Imotep Ivanovice na Hané Imotep Ivanovice na Hané Klub Centrum Bar
B liga Prostějovsko 77131 Kulturák Čehovice Kulturák Čehovice Kulturák Čehovice
B liga Prostějovsko 82763 No Men Prostějov No Men Prostějov Hostinec U Jedličky
B liga Prostějovsko 53579 O tečku Prostějov O tečku Prostějov Hospoda na schůdkách
B liga Prostějovsko 81483 Sokol Plumlov Sokol Plumlov Oaza Bar
B liga Prostějovsko 11851 Twister Kroměříž Twister Kroměříž Hostinec U Klimešů
B liga Prostějovsko 84555 U Anděla Prostějov U Anděla Prostějov Hostinec u Anděla
B liga Prostějovsko 5707 V Zeleném Prostějov V zeleném Prostějov Krušovická Pivnice
B liga Prostějovsko 87627 Zetko Prostějov Zetko Prostějov Hostinec Na Zastávce
C liga Přerovsko 10829 A je to Tršice A je to Tršice Hostinec U Hanzlíků
C liga Přerovsko 45901 Anomálie Lipník nad Bečvou Horny Darts Lipník Prodarts Club
C liga Přerovsko 46157 Atláč Přerov Sport Bar Atláč Přerov Sport Bar Atláč
C liga Přerovsko 74059 Dragons Hranice Dragons Hranice Club 501 Hranice
C liga Přerovsko 44363 Horny Darts Lipník nad Bečvou Horny Darts Lipník Pivnice Kornet
C liga Přerovsko 88139 Ice Tips Přerov Ice Tips Přerov Hostinec U Víti
C liga Přerovsko 46413 Klenot Moravy Lipník nad Bečvou Klenot Moravy Lipník nad Bečvou Pivnice Kornet
C liga Přerovsko 19787 Pijany Orlice Přerov Pijany Orlice Přerov Hostinec Moravská Orlice
C liga Přerovsko 45645 Pomatenci Hranice B Pomatenci Hranice Club 501 Hranice
C liga Přerovsko 56395 Vikingové Přerov Vikingové Přerov Pivnice u Velblouda
C liga Skupina I. Olomoucko 35661 Dobří bobři B Olomouc Pivnice Knihovna
C liga Skupina I. Olomoucko 21325 Helios Olomouc Helios Olomouc Bar Hattrick
C liga Skupina I. Olomoucko 30541 Hospoda u Žida Olomouc Sokol Nový Svět Olomouc Hospoda u Žida
C liga Skupina I. Olomoucko 27981 Kavalíři Štěpánov Kavalíři Štěpánov Restaurace Sokolovna Štěpánov
C liga Skupina I. Olomoucko 12877 Miagi Kobra Mohelnice DC Miagi Mohelnice Hospůdka Na Zámečku
C liga Skupina I. Olomoucko 14157 Olomoučtí vlci Olomoučtí vlci Bar Punat
C liga Skupina I. Olomoucko 32077 Poslanci Bělkovice-Lašťany B ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany Hospoda u Pajdu
C liga Skupina I. Olomoucko 41037 Raci z Řídeče Raci od Zlatého potoka Řídeč Hospoda u Zlatého potoka
C liga Skupina I. Olomoucko 35405 Rebels Dolany Rebels Dolany Hospoda MvG
C liga Skupina I. Olomoucko 11853 Šenkéři Bolelouc Šenkéři Bolelouc Hostinec U kříže
C liga Skupina I. Olomoucko 18509 Tygři Olomouc Tygři Olomouc Hanušovická pivnička
C liga Skupina I. Olomoucko 32589 Yeseter Olomouc Yeseter Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
C liga Skupina II. Olomoucko 13389 Aligators Šternberk Sport Bar Slovan Šternberk Sport Bar Slovan
C liga Skupina II. Olomoucko 61515 Black Bulls Olomouc Black Bulls Olomouc Pivnice u Janka
C liga Skupina II. Olomoucko 3149 Devils Olomouc Devils Olomouc Sport Bar
C liga Skupina II. Olomoucko 23885 Komáři Komárov Komáři Komárov Hostinec Na Rychtě
C liga Skupina II. Olomoucko 1355 Křižáci Bolelouc Křižáci Bolelouc Hostinec U kříže
C liga Skupina II. Olomoucko 38989 Pacienti z Bohemky Olomouc Pacienti z Bohemky Olomouc Restaurace Bohemia
C liga Skupina II. Olomoucko 2381 Punat Olomouc Punat olomouc Bar Punat
C liga Skupina II. Olomoucko 38477 RedWolf Olomouc RedWolf Olomouc Hospoda u Travise
C liga Skupina II. Olomoucko 4941 Slza Olomouc Slza olomouc Bistro U Pepina
C liga Skupina II. Olomoucko 36427 Šipkaři Střeň Šipkaři Střeň Pivnice Radegast u kult. domu
C liga Skupina II. Olomoucko 32333 Tygři Šternberk Tygři Šternberk Sport Bar Slovan
C liga Skupina II. Olomoucko 3403 Zvonaři Olomouc Zvonaři Olomouc Hanušovická pivnička
D liga Skupina I. Olomoucko 30029 Byčiki Olomouc Byčiki Olomouc Pivnice u Janka
D liga Skupina I. Olomoucko 43597 Chmelaři Olomouc Chmelaři Olomouc Domino Bar Olomouc
D liga Skupina I. Olomoucko 43341 Čivava Unčovice Buldok Unčovice Hostinec Pod lípou Unčovice
D liga Skupina I. Olomoucko 44365 Klikaři Litovel Klikaři Litovel Pivnice pod Svatojánským mostem
D liga Skupina I. Olomoucko 2893 Master Olomouc Master Olomouc Hostinec Hospůdka
D liga Skupina I. Olomoucko 6477 Moravští orli Olomouc Moravští orli Olomouc Pivnice Mototechna
D liga Skupina I. Olomoucko 43853 Pitbull Panav Senice na Hané Pitbull Panav Senice na Hané Sportcentrum Panav
D liga Skupina I. Olomoucko 41549 Sherwood Mariánské Údolí B Sherwood Mariánské Údolí Restaurace v údolí
D liga Skupina I. Olomoucko 40781 Sport Bar Slovan Šternberk Sport Bar Slovan Šternberk Sport Bar Slovan
D liga Skupina I. Olomoucko 44109 Zmijozel Olomouc Zmijozel Olomouc Bar Campanula
D liga Skupina II. Olomoucko 29517 Angry Birds Olomouc Angry Birds Olomouc Hospůdka U Krbu
D liga Skupina II. Olomoucko 29773 Aston Punat Olomouc Aston Punat Olomouc Bar Punat
D liga Skupina II. Olomoucko 45133 Devils Darts Řideč Devils Darts Řideč Hospoda u Zlatého potoka
D liga Skupina II. Olomoucko 39245 Elita Punat Olomouc Elita Punat Olomouc Bar Punat
D liga Skupina II. Olomoucko 44877 Pohodáři z Knihovny Olomouc Pohodáři z Knihovny Olomouc Pivnice Knihovna
D liga Skupina II. Olomoucko 36429 Polena z Krbu Olomouc Polena z Krbu Olomouc Hospůdka U Krbu
D liga Skupina II. Olomoucko 37965 Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč Hospoda u Zlatého potoka
D liga Skupina II. Olomoucko 44621 Vlci Pohořany Vlci Pohořany Šenk Pod Jedovou
D liga Skupina II. Olomoucko 1613 Zvonaři B Olomouc Zvonaři Olomouc Hanušovická pivnička
A liga žen Olomoucký kraj 89931 Anomálie Lipník nad Bečvou I. Prodarts Club
A liga žen Olomoucký kraj 90187 Čivavy Unčovice Hostinec Pod lípou Unčovice
A liga žen Olomoucký kraj 90699 Kočky z Olise Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis
A liga žen Olomoucký kraj 89419 No Men Prostějov I. Hostinec U Jedličky
A liga žen Olomoucký kraj 89675 No Men Prostějov II. Hostinec U Jedličky
A liga žen Olomoucký kraj 90443 Rebelky ze Slovanu Šternberk Sport Bar Slovan
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.11.2018 08:40

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.11.2018 08:40:02