Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 14.9.2018 Panteři Hranice 14 : 4 Machine Šumperk Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 29 : 13 Kopp Radek
1. 14.9.2018 Miagi Mohelnice 15 : 3 U Jiřiny Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 32 : 10 Smola Radek
1. 14.9.2018 Darts La Putica Prostějov 10 : 8 Jedlička Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 23 : 19 Lihotský Marek
1. 14.9.2018 Renegades Olomouc 11 : 7 Dobří bobři Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Veselý Roman 26 : 19 Janků Jiří
1. 14.9.2018 Žabaři Olomouc 5 : 13 Kaspec Libina Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Dostál Jaromír 15 : 28 Válek Dalimil
1. So 22.9.2018 Sharks Olomouc 7 : 11 Arnošťáci Hranice A Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Novotný Martin 16 : 26 Ondruch Martin
2. Čt 27.9.2018 Jedlička Prostějov 8 : 10 Miagi Mohelnice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Lihotský Marek 20 : 22 Gruss Radovan
2. 28.9.2018 Kaspec Libina 17 : 1 Machine Šumperk Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00 Kašpar Jakub 35 : 4 Markovský Jaroslav
2. 28.9.2018 Dobří bobři Olomouc 12 : 6 Darts La Putica Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 25 : 18 Vidmuch Dušan
2. 28.9.2018 U Jiřiny Prostějov 11 : 7 Sharks Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00 Smola Radek 26 : 16 Novotný Martin
2. 28.9.2018 Arnošťáci Hranice A 10 : 8 Panteři Hranice Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Ondruch Martin 25 : 23 Kuchšová Lucie
2. 28.9.2018 Žabaři Olomouc 6 : 12 Renegades Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Dostál Jaromír 18 : 24 Veselý Roman
3. 5.10.2018 Machine Šumperk 10 : 9 Arnošťáci Hranice A Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Kopp Radek 25 : 20 Koláček Vladimír
3. 5.10.2018 Panteři Hranice 17 : 1 U Jiřiny Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00 Kuchšová Lucie 35 : 6 Čepl Vladimír
3. 5.10.2018 Sharks Olomouc 7 : 11 Jedlička Prostějov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Novotný Martin 22 : 24 Lihotský Marek
3. 5.10.2018 Miagi Mohelnice 3 : 15 Dobří bobři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 10 : 32 Janků Jiří
3. 5.10.2018 Darts La Putica Prostějov 10 : 8 Žabaři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 23 : 20 Dostál Jaromír
3. 5.10.2018 Renegades Olomouc 6 : 12 Kaspec Libina Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Veselý Roman 18 : 27 Hrtoň Kamil
4. 19.10.2018 Kaspec Libina 17 : 1 Arnošťáci Hranice A Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00 Kašpar Jakub 34 : 5 Ondruch Martin
4. 19.10.2018 Dobří bobři Olomouc 16 : 2 Sharks Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 32 : 7 Novotný Martin
4. 19.10.2018 Jedlička Prostějov 10 : 8 Panteři Hranice Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Malíšek Jiří 25 : 21 Kuchšová Lucie
4. 19.10.2018 U Jiřiny Prostějov 7 : 11 Machine Šumperk Bar La Putica, Prostějov
18:00 Čepl Vladimír 19 : 27 Kopp Radek
4. 19.10.2018 Renegades Olomouc 16 : 2 Darts La Putica Prostějov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Veselý Roman 32 : 11 Vidmuch Dušan
4. 19.10.2018 Žabaři Olomouc 12 : 6 Miagi Mohelnice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Dostál Jaromír 26 : 16 Hanich Vladimír
5. 26.10.2018 Arnošťáci Hranice A 13 : 5 U Jiřiny Prostějov Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00 Ondruch Martin 28 : 18 Vysloužil Josef
5. 26.10.2018 Machine Šumperk 10 : 9 Jedlička Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00 Kopp Radek 23 : 22 Lihotský Marek
5. 26.10.2018 Sharks Olomouc 4 : 14 Žabaři Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Novotný Martin 11 : 32 Dostál Jaromír
5. 26.10.2018 Miagi Mohelnice 10 : 8 Renegades Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Hanich Vladimír 24 : 18 Veselý Roman
5. 26.10.2018 Darts La Putica Prostějov 4 : 14 Kaspec Libina Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 13 : 31 Kačala Marek
6. 2.11.2018 Kaspec Libina 16 : 2 U Jiřiny Prostějov Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00 Hrtoň Kamil 33 : 6 Čepl Vladimír
6. 2.11.2018 Dobří bobři Olomouc 14 : 4 Machine Šumperk Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00 Janků Jiří 29 : 18 Markovský Jaroslav
6. 2.11.2018 Jedlička Prostějov 11 : 7 Arnošťáci Hranice A Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00 Lihotský Marek 25 : 18 Ondruch Martin
6. 2.11.2018 Darts La Putica Prostějov 10 : 8 Miagi Mohelnice Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vidmuch Dušan 25 : 20 Hanich Vladimír
6. 2.11.2018 Renegades Olomouc 14 : 4 Sharks Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Veselý Roman 30 : 14 Novotný Martin
6. 2.11.2018 Žabaři Olomouc 11 : 7 Panteři Hranice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Dostál Jaromír 25 : 20 Kuchšová Lucie
7. 9.11.2018 U Jiřiny Prostějov 5 : 13 Jedlička Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00 Vysloužil Josef 16 : 28 Lihotský Marek
7. 16.11.2018 Arnošťáci Hranice A Dobří bobři Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
7. 16.11.2018 Machine Šumperk Žabaři Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
7. 16.11.2018 Panteři Hranice Renegades Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00
7. 16.11.2018 Sharks Olomouc Darts La Putica Prostějov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
7. 16.11.2018 Miagi Mohelnice Kaspec Libina Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
5. So 17.11.2018 Panteři Hranice Dobří bobři Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
17:00
8. 23.11.2018 Kaspec Libina Jedlička Prostějov Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
8. 23.11.2018 Dobří bobři Olomouc U Jiřiny Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
8. 23.11.2018 Miagi Mohelnice Sharks Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
8. 23.11.2018 Darts La Putica Prostějov Panteři Hranice Bar La Putica, Prostějov
18:00
8. 23.11.2018 Renegades Olomouc Machine Šumperk Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
8. 23.11.2018 Žabaři Olomouc Arnošťáci Hranice A Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
9. 30.11.2018 Jedlička Prostějov Dobří bobři Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
9. 30.11.2018 U Jiřiny Prostějov Žabaři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
9. 30.11.2018 Arnošťáci Hranice A Renegades Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
9. 30.11.2018 Machine Šumperk Darts La Putica Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
9. 30.11.2018 Panteři Hranice Miagi Mohelnice Club 501 Hranice, Hranice
18:00
9. 30.11.2018 Sharks Olomouc Kaspec Libina Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
10. 7.12.2018 Kaspec Libina Dobří bobři Olomouc Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
10. 7.12.2018 Sharks Olomouc Panteři Hranice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
10. 7.12.2018 Miagi Mohelnice Machine Šumperk Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
10. 7.12.2018 Darts La Putica Prostějov Arnošťáci Hranice A Bar La Putica, Prostějov
18:00
10. 7.12.2018 Renegades Olomouc U Jiřiny Prostějov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
10. 7.12.2018 Žabaři Olomouc Jedlička Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
11. 11.1.2019 Dobří bobři Olomouc Žabaři Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
11. 11.1.2019 Jedlička Prostějov Renegades Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
11. 11.1.2019 U Jiřiny Prostějov Darts La Putica Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00
11. 11.1.2019 Arnošťáci Hranice A Miagi Mohelnice Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
11. 11.1.2019 Sharks Olomouc Machine Šumperk Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
11. 11.1.2019 Panteři Hranice Kaspec Libina Club 501 Hranice, Hranice
18:00
12. 25.1.2019 Machine Šumperk Panteři Hranice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
12. 25.1.2019 Arnošťáci Hranice A Sharks Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
12. 25.1.2019 U Jiřiny Prostějov Miagi Mohelnice Bar La Putica, Prostějov
18:00
12. 25.1.2019 Jedlička Prostějov Darts La Putica Prostějov Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
12. 25.1.2019 Dobří bobři Olomouc Renegades Olomouc Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
12. 25.1.2019 Kaspec Libina Žabaři Olomouc Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
13. 1.2.2019 Panteři Hranice Arnošťáci Hranice A Club 501 Hranice, Hranice
18:00
13. 1.2.2019 Sharks Olomouc U Jiřiny Prostějov Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
13. 1.2.2019 Miagi Mohelnice Jedlička Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
13. 1.2.2019 Darts La Putica Prostějov Dobří bobři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
13. 1.2.2019 Machine Šumperk Kaspec Libina Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
13. 1.2.2019 Renegades Olomouc Žabaři Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
14. 8.2.2019 Kaspec Libina Renegades Olomouc Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
14. 8.2.2019 Žabaři Olomouc Darts La Putica Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
14. 8.2.2019 Dobří bobři Olomouc Miagi Mohelnice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
14. 8.2.2019 Jedlička Prostějov Sharks Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
14. 8.2.2019 U Jiřiny Prostějov Panteři Hranice Bar La Putica, Prostějov
18:00
14. 8.2.2019 Arnošťáci Hranice A Machine Šumperk Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
15. 22.2.2019 Arnošťáci Hranice A Kaspec Libina Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
15. 22.2.2019 Miagi Mohelnice Žabaři Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
15. 22.2.2019 Darts La Putica Prostějov Renegades Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
15. 22.2.2019 Machine Šumperk U Jiřiny Prostějov Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
15. 22.2.2019 Panteři Hranice Jedlička Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00
15. 22.2.2019 Sharks Olomouc Dobří bobři Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
16. 1.3.2019 Kaspec Libina Darts La Putica Prostějov Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
16. 1.3.2019 Renegades Olomouc Miagi Mohelnice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
16. 1.3.2019 Žabaři Olomouc Sharks Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
16. 1.3.2019 Dobří bobři Olomouc Panteři Hranice Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
16. 1.3.2019 Jedlička Prostějov Machine Šumperk Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
16. 1.3.2019 U Jiřiny Prostějov Arnošťáci Hranice A Bar La Putica, Prostějov
18:00
17. 8.3.2019 Panteři Hranice Žabaři Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00
17. 8.3.2019 Sharks Olomouc Renegades Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
17. 8.3.2019 Miagi Mohelnice Darts La Putica Prostějov Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
17. 8.3.2019 Arnošťáci Hranice A Jedlička Prostějov Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
17. 8.3.2019 Machine Šumperk Dobří bobři Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
17. 8.3.2019 U Jiřiny Prostějov Kaspec Libina Bar La Putica, Prostějov
18:00
18. 22.3.2019 Kaspec Libina Miagi Mohelnice Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
18. 22.3.2019 Darts La Putica Prostějov Sharks Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
18. 22.3.2019 Renegades Olomouc Panteři Hranice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
18. 22.3.2019 Žabaři Olomouc Machine Šumperk Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
18. 22.3.2019 Dobří bobři Olomouc Arnošťáci Hranice A Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
18. 22.3.2019 Jedlička Prostějov U Jiřiny Prostějov Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
19. 29.3.2019 Arnošťáci Hranice A Žabaři Olomouc Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
19. 29.3.2019 Machine Šumperk Renegades Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
19. 29.3.2019 Panteři Hranice Darts La Putica Prostějov Club 501 Hranice, Hranice
18:00
19. 29.3.2019 Sharks Olomouc Miagi Mohelnice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
19. 29.3.2019 U Jiřiny Prostějov Dobří bobři Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
19. 29.3.2019 Jedlička Prostějov Kaspec Libina Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
20. 5.4.2019 Kaspec Libina Sharks Olomouc Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
20. 5.4.2019 Miagi Mohelnice Panteři Hranice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
20. 5.4.2019 Darts La Putica Prostějov Machine Šumperk Bar La Putica, Prostějov
18:00
20. 5.4.2019 Renegades Olomouc Arnošťáci Hranice A Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
20. 5.4.2019 Žabaři Olomouc U Jiřiny Prostějov Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
20. 5.4.2019 Dobří bobři Olomouc Jedlička Prostějov Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
21. 12.4.2019 Jedlička Prostějov Žabaři Olomouc Hostinec U Jedličky, Prostějov
18:00
21. 12.4.2019 U Jiřiny Prostějov Renegades Olomouc Bar La Putica, Prostějov
18:00
21. 12.4.2019 Arnošťáci Hranice A Darts La Putica Prostějov Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě
18:00
21. 12.4.2019 Machine Šumperk Miagi Mohelnice Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
21. 12.4.2019 Panteři Hranice Sharks Olomouc Club 501 Hranice, Hranice
18:00
21. 12.4.2019 Dobří bobři Olomouc Kaspec Libina Pivnice Knihovna, Olomouc
18:00
22. 19.4.2019 Kaspec Libina Panteři Hranice Restaurace Na Hřišti Libina, Libina
18:00
22. 19.4.2019 Machine Šumperk Sharks Olomouc Na Rybníčku Bohutín, Bohutín
18:00
22. 19.4.2019 Miagi Mohelnice Arnošťáci Hranice A Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
22. 19.4.2019 Darts La Putica Prostějov U Jiřiny Prostějov Bar La Putica, Prostějov
18:00
22. 19.4.2019 Renegades Olomouc Jedlička Prostějov Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
22. 19.4.2019 Žabaři Olomouc Dobří bobři Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00

B liga Jesenicko A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 28.9.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou 7 : 11 Mladí a neklidní Česká Ves Pohostinství u Martina, Žulová
18:00 Švec Jaroslav 17 : 25 Raszka Vítězslav
1. 28.9.2018 Šipkaři Žulová 12 : 6 Syslíci Velká Kraš Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00 Kouřil Petr 27 : 15 Martinásek Milan
2. 5.10.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou 5 : 13 Nealko Černá Voda Pohostinství u Martina, Žulová
18:00 Švec Jaroslav 14 : 29 Juřík Jaroslav
2. 5.10.2018 Šipkaři Žulová 5 : 13 Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00 Kouřil Petr 13 : 27 Setlová Andrea
2. 5.10.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov 17 : 1 Syslíci Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Mikláš Jakub 35 : 5 Martinásek Milan
2. 5.10.2018 Mladí a neklidní Česká Ves 10 : 8 Eso Uhelná Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00 Raszka Vítězslav 24 : 18 Zapletal Jindřich
1. 12.10.2018 Nealko Černá Voda 1 : 17 Autokemp Dolina Ludvíkov Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 8 : 35 Mikláš Jakub
1. 12.10.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory 12 : 6 Eso Uhelná Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Setlová Andrea 27 : 18 Zapletal Jindřich
3. 19.10.2018 Nealko Černá Voda 10 : 8 Mladí a neklidní Česká Ves Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 23 : 19 Raszka Vítězslav
3. 19.10.2018 Syslíci Velká Kraš 8 : 10 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Martinásek Milan 20 : 23 Švec Jaroslav
3. 19.10.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory 7 : 11 Autokemp Dolina Ludvíkov Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Lukáč Kamil 14 : 23 Mikláš Jakub
3. 19.10.2018 Eso Uhelná 10 : 8 Šipkaři Žulová Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00 Zapletal Jindřich 20 : 20 Mrázek Petr
4. 26.10.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory 13 : 5 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Setlová Andrea 29 : 15 Švec Jaroslav
4. 26.10.2018 Nealko Černá Voda 15 : 3 Syslíci Velká Kraš Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00 Juřík Jaroslav 31 : 12 Martinásek Milan
4. 26.10.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov 13 : 5 Eso Uhelná Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 Mikláš Jakub 30 : 16 Zapletal Jindřich
4. 26.10.2018 Mladí a neklidní Česká Ves 6 : 12 Šipkaři Žulová Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00 Raszka Vítězslav 16 : 29 Kouřil Petr
5. 2.11.2018 Syslíci Velká Kraš 5 : 13 Mladí a neklidní Česká Ves Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Tiralová Lenka 13 : 29 Raszka Vítězslav
5. 2.11.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory 15 : 3 Nealko Černá Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Setlová Andrea 31 : 13 Juřík Jaroslav
5. 2.11.2018 Eso Uhelná 11 : 7 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00 Zapletal Jindřich 24 : 16 Švec Jaroslav
5. 2.11.2018 Šipkaři Žulová 7 : 11 Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00 Kouřil Petr 20 : 26 Mikláš Jakub
8. 9.11.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov 0 : 18 Nealko Černá Voda Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00 0 : 36
6. 16.11.2018 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Šipkaři Žulová Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
6. 16.11.2018 Nealko Černá Voda Eso Uhelná Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
6. 16.11.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Syslíci Velká Kraš Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
6. 16.11.2018 Mladí a neklidní Česká Ves Autokemp Dolina Ludvíkov Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
7. 23.11.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Mladí a neklidní Česká Ves Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
7. 23.11.2018 Syslíci Velká Kraš Eso Uhelná Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
7. 23.11.2018 Šipkaři Žulová Nealko Černá Voda Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
7. 23.11.2018 Autokemp Dolina Ludvíkov Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
8. 30.11.2018 Mladí a neklidní Česká Ves Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
8. 30.11.2018 Syslíci Velká Kraš Šipkaři Žulová Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
8. 30.11.2018 Eso Uhelná Mě je to jedno B Zlaté Hory Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
9. 7.12.2018 Nealko Černá Voda Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
9. 7.12.2018 Mě je to jedno B Zlaté Hory Šipkaři Žulová Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
9. 7.12.2018 Syslíci Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
9. 7.12.2018 Eso Uhelná Mladí a neklidní Česká Ves Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
10. 11.1.2019 Mladí a neklidní Česká Ves Nealko Černá Voda Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
10. 11.1.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Syslíci Velká Kraš Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
10. 11.1.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov Mě je to jedno B Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
10. 11.1.2019 Šipkaři Žulová Eso Uhelná Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
11. 25.1.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Mě je to jedno B Zlaté Hory Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
11. 25.1.2019 Syslíci Velká Kraš Nealko Černá Voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
11. 25.1.2019 Eso Uhelná Autokemp Dolina Ludvíkov Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
11. 25.1.2019 Šipkaři Žulová Mladí a neklidní Česká Ves Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
12. 1.2.2019 Mladí a neklidní Česká Ves Syslíci Velká Kraš Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
12. 1.2.2019 Nealko Černá Voda Mě je to jedno B Zlaté Hory Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
12. 1.2.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Eso Uhelná Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
12. 1.2.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov Šipkaři Žulová Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
13. 8.2.2019 Šipkaři Žulová Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
13. 8.2.2019 Eso Uhelná Nealko Černá Voda Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
13. 8.2.2019 Syslíci Velká Kraš Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
13. 8.2.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov Mladí a neklidní Česká Ves Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
14. 22.2.2019 Mladí a neklidní Česká Ves Mě je to jedno B Zlaté Hory Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
14. 22.2.2019 Eso Uhelná Syslíci Velká Kraš Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
14. 22.2.2019 Nealko Černá Voda Šipkaři Žulová Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
14. 22.2.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Autokemp Dolina Ludvíkov Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
15. 1.3.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Mladí a neklidní Česká Ves Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
15. 1.3.2019 Nealko Černá Voda Autokemp Dolina Ludvíkov Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
15. 1.3.2019 Šipkaři Žulová Syslíci Velká Kraš Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
15. 1.3.2019 Mě je to jedno B Zlaté Hory Eso Uhelná Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
16. 8.3.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Nealko Černá Voda Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
16. 8.3.2019 Šipkaři Žulová Mě je to jedno B Zlaté Hory Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
16. 8.3.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov Syslíci Velká Kraš Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
16. 8.3.2019 Mladí a neklidní Česká Ves Eso Uhelná Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
17. 22.3.2019 Nealko Černá Voda Mladí a neklidní Česká Ves Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
17. 22.3.2019 Syslíci Velká Kraš Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
17. 22.3.2019 Mě je to jedno B Zlaté Hory Autokemp Dolina Ludvíkov Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
17. 22.3.2019 Eso Uhelná Šipkaři Žulová Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
18. 29.3.2019 Mě je to jedno B Zlaté Hory Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
18. 29.3.2019 Nealko Černá Voda Syslíci Velká Kraš Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
18. 29.3.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov Eso Uhelná Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00
18. 29.3.2019 Mladí a neklidní Česká Ves Šipkaři Žulová Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
19. 5.4.2019 Syslíci Velká Kraš Mladí a neklidní Česká Ves Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
19. 5.4.2019 Mě je to jedno B Zlaté Hory Nealko Černá Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
19. 5.4.2019 Eso Uhelná Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Restaurace U Jezera, Uhelná
18:00
19. 5.4.2019 Šipkaři Žulová Autokemp Dolina Ludvíkov Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
20. 12.4.2019 Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Šipkaři Žulová Pohostinství u Martina, Žulová
18:00
20. 12.4.2019 Nealko Černá Voda Eso Uhelná Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda
18:00
20. 12.4.2019 Mě je to jedno B Zlaté Hory Syslíci Velká Kraš Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
20. 12.4.2019 Mladí a neklidní Česká Ves Autokemp Dolina Ludvíkov Sport Bar Česká Ves, Česká Ves
18:00
21. 19.4.2019 Mě je to jedno B Zlaté Hory Mladí a neklidní Česká Ves Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
21. 19.4.2019 Syslíci Velká Kraš Eso Uhelná Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
21. 19.4.2019 Šipkaři Žulová Nealko Černá Voda Hospůdka U Potoka, Žulová
18:00
21. 19.4.2019 Autokemp Dolina Ludvíkov Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou Autokemp Dolina Ludvíkov, Vrbno pod Pradědem
18:00

B liga Jesenicko B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 28.9.2018 Big Crash Velká Kraš 13 : 5 Křemílci Mikulovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 29 : 13 Hutyra Jan
1. 28.9.2018 Modrý Jelen Vidnava 14 : 4 Sniper Nová Červená voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00 Prčíková Alena 31 : 12 Novák Miroslav
1. 28.9.2018 Fenix Nová Červená Voda 11 : 7 Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 23 : 17 Pluhařík Marcel
2. 5.10.2018 Big Crash Velká Kraš 10 : 8 Modrý Jelen Vidnava Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 23 : 20 Prčíková Alena
2. 5.10.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory 6 : 12 Dravci Supíkovice Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00 Doušek Jakub 19 : 27 Malaník Marek
2. 5.10.2018 Sniper Nová Červená voda 11 : 7 Fenix Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 25 : 19 Modrovič Michal
3. 19.10.2018 Modrý Jelen Vidnava 15 : 3 Křemílci Mikulovice Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00 Prčíková Alena 31 : 9 Jurčák Bronislav
3. 19.10.2018 Fenix Nová Červená Voda 10 : 8 Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Modrovič Michal 23 : 22 Kuběnová Marcela
3. 19.10.2018 Dravci Supíkovice 10 : 8 Sniper Nová Červená voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 24 : 18 Novák Miroslav
4. 26.10.2018 Big Crash Velká Kraš 8 : 10 Dravci Supíkovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00 Kuběnová Marcela 22 : 23 Malaník Marek
4. 26.10.2018 Modrý Jelen Vidnava 13 : 5 Fenix Nová Červená Voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00 Prčíková Alena 27 : 14 Modrovič Michal
4. 26.10.2018 Křemílci Mikulovice 5 : 13 Mě je to jedno Zlaté Hory Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00 Jurčák Bronislav 16 : 27 Pluhařík Marcel
5. 2.11.2018 Křemílci Mikulovice 9 : 10 Fenix Nová Červená Voda Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00 Jurčák Bronislav 21 : 23 Modrovič Michal
5. 2.11.2018 Dravci Supíkovice 9 : 10 Modrý Jelen Vidnava Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00 Malaník Marek 20 : 21 Prčíková Alena
5. 2.11.2018 Sniper Nová Červená voda 7 : 11 Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00 Příhoda Ladislav 21 : 27 Pluhařík Marcel
6. 16.11.2018 Big Crash Velká Kraš Mě je to jedno Zlaté Hory Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
6. 16.11.2018 Fenix Nová Červená Voda Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
6. 16.11.2018 Křemílci Mikulovice Sniper Nová Červená voda Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
7. 23.11.2018 Dravci Supíkovice Křemílci Mikulovice Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
7. 23.11.2018 Modrý Jelen Vidnava Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
7. 23.11.2018 Sniper Nová Červená voda Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
8. 30.11.2018 Křemílci Mikulovice Big Crash Velká Kraš Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
8. 30.11.2018 Sniper Nová Červená voda Modrý Jelen Vidnava Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
8. 30.11.2018 Mě je to jedno Zlaté Hory Fenix Nová Červená Voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
9. 7.12.2018 Modrý Jelen Vidnava Big Crash Velká Kraš Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
9. 7.12.2018 Dravci Supíkovice Mě je to jedno Zlaté Hory Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
9. 7.12.2018 Fenix Nová Červená Voda Sniper Nová Červená voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
10. 11.1.2019 Křemílci Mikulovice Modrý Jelen Vidnava Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
10. 11.1.2019 Big Crash Velká Kraš Fenix Nová Červená Voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
10. 11.1.2019 Sniper Nová Červená voda Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
11. 25.1.2019 Dravci Supíkovice Big Crash Velká Kraš Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
11. 25.1.2019 Fenix Nová Červená Voda Modrý Jelen Vidnava Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
11. 25.1.2019 Mě je to jedno Zlaté Hory Křemílci Mikulovice Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
12. 1.2.2019 Fenix Nová Červená Voda Křemílci Mikulovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
12. 1.2.2019 Modrý Jelen Vidnava Dravci Supíkovice Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
12. 1.2.2019 Mě je to jedno Zlaté Hory Sniper Nová Červená voda Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
13. 8.2.2019 Mě je to jedno Zlaté Hory Big Crash Velká Kraš Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
13. 8.2.2019 Dravci Supíkovice Fenix Nová Červená Voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
13. 8.2.2019 Sniper Nová Červená voda Křemílci Mikulovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
14. 22.2.2019 Křemílci Mikulovice Dravci Supíkovice Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
14. 22.2.2019 Mě je to jedno Zlaté Hory Modrý Jelen Vidnava Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
14. 22.2.2019 Big Crash Velká Kraš Sniper Nová Červená voda Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
15. 1.3.2019 Big Crash Velká Kraš Křemílci Mikulovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
15. 1.3.2019 Modrý Jelen Vidnava Sniper Nová Červená voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
15. 1.3.2019 Fenix Nová Červená Voda Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
16. 8.3.2019 Big Crash Velká Kraš Modrý Jelen Vidnava Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
16. 8.3.2019 Mě je to jedno Zlaté Hory Dravci Supíkovice Sokolovna TJ Zlaté Hory, Zlaté Hory
18:00
16. 8.3.2019 Sniper Nová Červená voda Fenix Nová Červená Voda Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
17. 22.3.2019 Modrý Jelen Vidnava Křemílci Mikulovice Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
17. 22.3.2019 Fenix Nová Červená Voda Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
17. 22.3.2019 Dravci Supíkovice Sniper Nová Červená voda Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
18. 29.3.2019 Big Crash Velká Kraš Dravci Supíkovice Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
18. 29.3.2019 Modrý Jelen Vidnava Fenix Nová Červená Voda Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
18. 29.3.2019 Křemílci Mikulovice Mě je to jedno Zlaté Hory Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
19. 5.4.2019 Křemílci Mikulovice Fenix Nová Červená Voda Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
19. 5.4.2019 Dravci Supíkovice Modrý Jelen Vidnava Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
19. 5.4.2019 Sniper Nová Červená voda Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
20. 12.4.2019 Big Crash Velká Kraš Mě je to jedno Zlaté Hory Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš
18:00
20. 12.4.2019 Fenix Nová Červená Voda Dravci Supíkovice Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00
20. 12.4.2019 Křemílci Mikulovice Sniper Nová Červená voda Rudyho Sportbar, Mikulovice
18:00
21. 19.4.2019 Dravci Supíkovice Křemílci Mikulovice Hostinec U Parku, Supíkovice
18:00
21. 19.4.2019 Modrý Jelen Vidnava Mě je to jedno Zlaté Hory Hospoda Modrý Jelen Vidnava, Vidnava 1
18:00
21. 19.4.2019 Sniper Nová Červená voda Big Crash Velká Kraš Hospoda U dobré nálady Nová Červená voda, Stará Červená Voda
18:00

B liga Olomoucko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 14.9.2018 Olomoučtí orli 14 : 4 Sherwood Mariánské Údolí U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Satora David 31 : 14 Bič Petr
1. 14.9.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany 8 : 10 Miagi Rabbits Mohelnice Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00 Suchyňa Radomír 20 : 25 Huličný Milan
1. 14.9.2018 Kohouti Těšetice 8 : 10 Buldok Unčovice Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00 Vyhlídal Zbyněk 19 : 24 Měsíc Miroslav
1. 14.9.2018 Kupec Tážaly 16 : 2 Pardáli Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 33 : 9 Dolanský Miroslav
1. 14.9.2018 No Fear Šternberk 11 : 7 Rebelové Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 25 : 19 Smékal Roman
2. So 22.9.2018 Miagi Rabbits Mohelnice 10 : 8 Kohouti Těšetice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 21 : 19 Vyhlídal Zbyněk
2. 28.9.2018 O Dírko Maroko Olomouc 8 : 10 Olomoučtí orli Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 20 : 26 Mrňková Markéta
2. 28.9.2018 Pardáli Olomouc 10 : 8 No Fear Šternberk Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Dolanský Miroslav 24 : 22 Zahrádka Jiří
2. 28.9.2018 Buldok Unčovice 8 : 10 Kupec Tážaly Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Měsíc Miroslav 22 : 25 Špunda Michal
2. 28.9.2018 Sherwood Mariánské Údolí 12 : 6 Poslanci Bělkovice-Lašťany Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Bič Petr 26 : 15 Suchyňa Radomír
3. 5.10.2018 Olomoučtí orli 12 : 6 Tygři A Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Satora David 27 : 19 Čaňo Marek
3. 5.10.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany 7 : 11 O Dírko Maroko Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00 Suchyňa Radomír 16 : 24 Spurný Jan
3. 5.10.2018 Kohouti Těšetice 10 : 9 Sherwood Mariánské Údolí Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00 Vyhlídal Zbyněk 24 : 24 Škoda Pavel
3. 5.10.2018 Kupec Tážaly 14 : 4 Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 31 : 15 Huličný Milan
3. 5.10.2018 No Fear Šternberk 10 : 8 Buldok Unčovice Sport Bar 66, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 23 : 21 Měsíc Miroslav
3. 5.10.2018 Rebelové Olomouc 13 : 5 Pardáli Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Svoboda Filip 29 : 14 Dolanský Miroslav
1. 12.10.2018 O Dírko Maroko Olomouc 8 : 10 Tygři A Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00 Vymazal Pavel 19 : 23 Čaňo Marek
4. 19.10.2018 O Dírko Maroko Olomouc 13 : 5 Kohouti Těšetice Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 29 : 15 Krupa David
4. 19.10.2018 Olomoučtí orli 12 : 6 Poslanci Bělkovice-Lašťany U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Satora David 30 : 16 Suchyňa Radomír
4. 19.10.2018 Buldok Unčovice 10 : 9 Rebelové Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00 Moťka Jakub 24 : 25 Smékal Roman
4. 19.10.2018 Miagi Rabbits Mohelnice 11 : 7 No Fear Šternberk Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 26 : 19 Zahrádka Jiří
4. 19.10.2018 Sherwood Mariánské Údolí 4 : 14 Kupec Tážaly Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Škoda Pavel 13 : 31 Špunda Michal
4. 19.10.2018 Tygři A Olomouc 12 : 6 Pardáli Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 29 : 17 Dolanský Miroslav
5. 26.10.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany 7 : 11 Tygři A Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00 Suchyňa Radomír 16 : 26 Čaňo Marek
5. 26.10.2018 Kohouti Těšetice 7 : 11 Olomoučtí orli Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00 Vyhlídal Zbyněk 19 : 25 Satora David
5. 26.10.2018 Kupec Tážaly 10 : 9 O Dírko Maroko Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00 Špunda Michal 22 : 21 Spurný Jan
5. 26.10.2018 No Fear Šternberk 8 : 10 Sherwood Mariánské Údolí Sport Bar 66, Šternberk
18:00 Zahrádka Jiří 20 : 23 Bič Petr
5. 26.10.2018 Rebelové Olomouc 6 : 12 Miagi Rabbits Mohelnice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00 Schejbal Martin 15 : 27 Huličný Milan
5. 26.10.2018 Pardáli Olomouc 3 : 15 Buldok Unčovice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00 Dolanský Miroslav 13 : 32 Měsíc Miroslav
6. 2.11.2018 O Dírko Maroko Olomouc 10 : 9 No Fear Šternberk Bar Maroko, Olomouc
18:00 Spurný Jan 24 : 24 Zahrádka Jiří
6. 2.11.2018 Olomoučtí orli 5 : 13 Kupec Tážaly U Golema Olomouc, Olomouc
18:00 Satora David 15 : 30 Špunda Michal
6. 2.11.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany 10 : 8 Kohouti Těšetice Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00 Suchyňa Radomír 22 : 20 Beníček Jakub
6. 2.11.2018 Miagi Rabbits Mohelnice 13 : 5 Pardáli Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00 Huličný Milan 29 : 11 Dolanský Miroslav
6. 2.11.2018 Sherwood Mariánské Údolí 3 : 15 Rebelové Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00 Grégr Jiří 9 : 33 Schejbal Martin
6. 2.11.2018 Tygři A Olomouc 7 : 11 Buldok Unčovice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00 Čaňo Marek 17 : 24 Detmer Krysztof
7. 16.11.2018 Kohouti Těšetice Tygři A Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
7. 16.11.2018 Kupec Tážaly Poslanci Bělkovice-Lašťany Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
7. 16.11.2018 No Fear Šternberk Olomoučtí orli Sport Bar 66, Šternberk
18:00
7. 16.11.2018 Rebelové Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
7. 16.11.2018 Pardáli Olomouc Sherwood Mariánské Údolí Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
7. 16.11.2018 Buldok Unčovice Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
8. 23.11.2018 O Dírko Maroko Olomouc Pardáli Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
8. 23.11.2018 Olomoučtí orli Rebelové Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
8. 23.11.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany No Fear Šternberk Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
8. 23.11.2018 Kohouti Těšetice Kupec Tážaly Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
8. 23.11.2018 Sherwood Mariánské Údolí Buldok Unčovice Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
8. 23.11.2018 Tygři A Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
9. 30.11.2018 Kupec Tážaly Tygři A Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
9. 30.11.2018 No Fear Šternberk Kohouti Těšetice Sport Bar 66, Šternberk
18:00
9. 30.11.2018 Rebelové Olomouc Poslanci Bělkovice-Lašťany Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
9. 30.11.2018 Pardáli Olomouc Olomoučtí orli Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
9. 30.11.2018 Buldok Unčovice O Dírko Maroko Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
9. 30.11.2018 Miagi Rabbits Mohelnice Sherwood Mariánské Údolí Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
10. 7.12.2018 O Dírko Maroko Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice Bar Maroko, Olomouc
18:00
10. 7.12.2018 Olomoučtí orli Buldok Unčovice U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
10. 7.12.2018 Poslanci Bělkovice-Lašťany Pardáli Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
10. 7.12.2018 Kohouti Těšetice Rebelové Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
10. 7.12.2018 Kupec Tážaly No Fear Šternberk Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
10. 7.12.2018 Sherwood Mariánské Údolí Tygři A Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
2. 14.12.2018 Tygři A Olomouc Rebelové Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
11. 11.1.2019 No Fear Šternberk Tygři A Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
11. 11.1.2019 Rebelové Olomouc Kupec Tážaly Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
11. 11.1.2019 Pardáli Olomouc Kohouti Těšetice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
11. 11.1.2019 Buldok Unčovice Poslanci Bělkovice-Lašťany Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
11. 11.1.2019 Miagi Rabbits Mohelnice Olomoučtí orli Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
11. 11.1.2019 Sherwood Mariánské Údolí O Dírko Maroko Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
12. 25.1.2019 Tygři A Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
12. 25.1.2019 Sherwood Mariánské Údolí Olomoučtí orli Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
12. 25.1.2019 Miagi Rabbits Mohelnice Poslanci Bělkovice-Lašťany Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
12. 25.1.2019 Buldok Unčovice Kohouti Těšetice Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
12. 25.1.2019 Pardáli Olomouc Kupec Tážaly Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
12. 25.1.2019 Rebelové Olomouc No Fear Šternberk Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
13. 1.2.2019 Olomoučtí orli O Dírko Maroko Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
13. 1.2.2019 No Fear Šternberk Pardáli Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
13. 1.2.2019 Kupec Tážaly Buldok Unčovice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
13. 1.2.2019 Kohouti Těšetice Miagi Rabbits Mohelnice Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
13. 1.2.2019 Poslanci Bělkovice-Lašťany Sherwood Mariánské Údolí Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
13. 1.2.2019 Rebelové Olomouc Tygři A Olomouc Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
14. 8.2.2019 Tygři A Olomouc Olomoučtí orli Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
14. 8.2.2019 O Dírko Maroko Olomouc Poslanci Bělkovice-Lašťany Bar Maroko, Olomouc
18:00
14. 8.2.2019 Sherwood Mariánské Údolí Kohouti Těšetice Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
14. 8.2.2019 Miagi Rabbits Mohelnice Kupec Tážaly Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
14. 8.2.2019 Buldok Unčovice No Fear Šternberk Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
14. 8.2.2019 Pardáli Olomouc Rebelové Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
15. 22.2.2019 Pardáli Olomouc Tygři A Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
15. 22.2.2019 Kohouti Těšetice O Dírko Maroko Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
15. 22.2.2019 Poslanci Bělkovice-Lašťany Olomoučtí orli Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
15. 22.2.2019 Rebelové Olomouc Buldok Unčovice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
15. 22.2.2019 No Fear Šternberk Miagi Rabbits Mohelnice Sport Bar 66, Šternberk
18:00
15. 22.2.2019 Kupec Tážaly Sherwood Mariánské Údolí Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
16. 1.3.2019 Buldok Unčovice Pardáli Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
16. 1.3.2019 Miagi Rabbits Mohelnice Rebelové Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
16. 1.3.2019 Sherwood Mariánské Údolí No Fear Šternberk Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
16. 1.3.2019 O Dírko Maroko Olomouc Kupec Tážaly Bar Maroko, Olomouc
18:00
16. 1.3.2019 Olomoučtí orli Kohouti Těšetice U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
16. 1.3.2019 Tygři A Olomouc Poslanci Bělkovice-Lašťany Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
17. 8.3.2019 Buldok Unčovice Tygři A Olomouc Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
17. 8.3.2019 Rebelové Olomouc Sherwood Mariánské Údolí Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
17. 8.3.2019 Pardáli Olomouc Miagi Rabbits Mohelnice Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
17. 8.3.2019 Kohouti Těšetice Poslanci Bělkovice-Lašťany Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
17. 8.3.2019 Kupec Tážaly Olomoučtí orli Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
17. 8.3.2019 No Fear Šternberk O Dírko Maroko Olomouc Sport Bar 66, Šternberk
18:00
18. 22.3.2019 Tygři A Olomouc Kohouti Těšetice Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
18. 22.3.2019 Poslanci Bělkovice-Lašťany Kupec Tážaly Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
18. 22.3.2019 Olomoučtí orli No Fear Šternberk U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
18. 22.3.2019 O Dírko Maroko Olomouc Rebelové Olomouc Bar Maroko, Olomouc
18:00
18. 22.3.2019 Sherwood Mariánské Údolí Pardáli Olomouc Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
18. 22.3.2019 Miagi Rabbits Mohelnice Buldok Unčovice Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
19. 29.3.2019 Pardáli Olomouc O Dírko Maroko Olomouc Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
19. 29.3.2019 Rebelové Olomouc Olomoučtí orli Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
19. 29.3.2019 No Fear Šternberk Poslanci Bělkovice-Lašťany Sport Bar 66, Šternberk
18:00
19. 29.3.2019 Kupec Tážaly Kohouti Těšetice Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
19. 29.3.2019 Buldok Unčovice Sherwood Mariánské Údolí Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
19. 29.3.2019 Miagi Rabbits Mohelnice Tygři A Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
20. 5.4.2019 Tygři A Olomouc Kupec Tážaly Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
20. 5.4.2019 Kohouti Těšetice No Fear Šternberk Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
20. 5.4.2019 Poslanci Bělkovice-Lašťany Rebelové Olomouc Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
20. 5.4.2019 Olomoučtí orli Pardáli Olomouc U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
20. 5.4.2019 O Dírko Maroko Olomouc Buldok Unčovice Bar Maroko, Olomouc
18:00
20. 5.4.2019 Sherwood Mariánské Údolí Miagi Rabbits Mohelnice Restaurace v údolí, Mariánské údolí
18:00
21. 12.4.2019 Miagi Rabbits Mohelnice O Dírko Maroko Olomouc Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice
18:00
21. 12.4.2019 Buldok Unčovice Olomoučtí orli Hostinec Pod lípou Unčovice, Unčovice
18:00
21. 12.4.2019 Pardáli Olomouc Poslanci Bělkovice-Lašťany Pivnice u Janka, Olomouc
18:00
21. 12.4.2019 Rebelové Olomouc Kohouti Těšetice Restaurace a Pizzérie Olis, Olomouc
18:00
21. 12.4.2019 No Fear Šternberk Kupec Tážaly Sport Bar 66, Šternberk
18:00
21. 12.4.2019 Tygři A Olomouc Sherwood Mariánské Údolí Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
22. 19.4.2019 Tygři A Olomouc No Fear Šternberk Pivnice U Tygra, Olomouc
18:00
22. 19.4.2019 Kupec Tážaly Rebelové Olomouc Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly
18:00
22. 19.4.2019 Kohouti Těšetice Pardáli Olomouc Hostinec Na rozcestí, Těšetice
18:00
22. 19.4.2019 Poslanci Bělkovice-Lašťany Buldok Unčovice Hospoda u Pajdu, Bělkovice-Lašťany
18:00
22. 19.4.2019 Olomoučtí orli Miagi Rabbits Mohelnice U Golema Olomouc, Olomouc
18:00
22. 19.4.2019 O Dírko Maroko Olomouc Sherwood Mariánské Údolí Bar Maroko, Olomouc
18:00

B liga Přerovsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 14.9.2018 Kohouti Ludslavice 10 : 8 Druhá tráva Drahotuše Hostinec U studny, Ludslavice
18:00 Lužík Pavel 21 : 19 Kvapil Luboš
1. 14.9.2018 Kobra Hrabůvka 3 : 15 Hugo Přerov Pohostinství Hrabůvka, Hranice
18:00 Všetička Martin 10 : 31 Rédr Martin
1. 14.9.2018 Draci Atláč Přerov 7 : 11 Pomatenci Hranice Sport Bar Atláč, Přerov
18:00 Kubját Petr 17 : 26 Rössner Lukáš
1. 14.9.2018 Radkův Š-Club Přerov 12 : 6 Camel Atláč Přerov Klubová hospoda U Jany, Přerov
18:00 Dolinková Andrea 28 : 17 Krampla Michal
1. 14.9.2018 SemSex Přerov 10 : 8 Bašta Atláč Přerov Hostinec Moravská Orlice, Přerov
18:00 Šťastný Karel 26 : 21 Banýr Josef
1. 14.9.2018 Čučkaři Přerov 5 : 13 Černá křídla Kostelec Bar Penalta, Přerov
18:00 Randová Anna 17 : 29 Ševčík Jan
2. 28.9.2018 Černá křídla Kostelec 12 : 6 Druhá tráva Drahotuše Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova
18:00 Kovalda Milan 28 : 19 Jemelka Petr
2. 28.9.2018 Bašta Atláč Přerov 6 : 12 Radkův Š-Club Přerov Sport Bar Atláč, Přerov
18:00 Banýr Josef 17 : 28 Doupal Martin
2. 28.9.2018 Camel Atláč Přerov 11 : 7 Draci Atláč Přerov Sport Bar Atláč, Přerov
18:00 Krampla Michal 28 : 21 Kubját Petr