Statistika hráčů
UŠO > Olomoucký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Kašpar Jakub
Kaspec Libina
106,8 90,00 24 20 18 86,36 44 38 61 1,39 28 0,64 3 0,07 3 2 0 0
2. Haleňák Marek
Kaspec Libina
104,8 88,89 24 18 16 80,00 40 32 60 1,50 20 0,50 1 0,03 5 3 0 0
3. Rosí David
Miagi Mohelnice
98,4 81,82 24 22 18 76,00 50 38 67 1,34 19 0,38 9 0,18 5 3 0 0
4. Vymlátil Robert
U Anděla Prostějov
97,8 94,44 24 18 17 91,89 37 34 40 1,08 11 0,30 1 0,03 2 0 0 0
5. Kolář Martin
Radkův Š-Club Přerov
96,7 91,67 24 12 11 85,19 27 23 38 1,41 8 0,30 1 0,04 3 0 0 0
6. Drtil Karel
Modrý Jelen Vidnava
95,8 84,21 20 19 16 80,00 40 32 57 1,43 14 0,35 2 0,05 3 1 0 0
7. Sýkora Bohumil
Tygři Šternberk
95,4 91,67 24 24 22 86,54 52 45 65 1,25 14 0,27 4 0,08 3 0 0 0
8. Pospíšil Martin
Imotep Ivanovice na Hané
93,3 100,00 24 17 17 85,00 40 34 45 1,13 10 0,25 1 0,03 4 0 0 0
9. Opravil Miroslav
Dragons Hranice
92,8 100,00 24 20 20 93,02 43 40 38 0,88 9 0,21 1 0,02 0 0 0 0
10. Přidal Petr
Pohodáři z Knihovny Olomouc
92,6 93,75 16 16 15 91,18 34 31 37 1,09 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
11. Hořín Marek
Pomatenci Hranice
92,5 86,67 24 15 13 87,50 32 28 36 1,13 9 0,28 1 0,03 0 1 0 0
12. Hrtoň Kamil
Kaspec Libina
91,1 78,26 24 23 18 70,91 55 39 68 1,24 31 0,56 2 0,04 9 1 0 0
13. Novák František
Punat Olomouc
90,4 95,24 24 21 20 82,00 50 41 57 1,14 14 0,28 2 0,04 4 0 0 0
14. Malíšek Jiří
Jedlička Prostějov
89,3 80,77 28 26 21 71,67 60 43 81 1,35 18 0,30 3 0,05 8 2 0 0
15. Doupal Martin
Radkův Š-Club Přerov
88,8 84,62 24 13 11 72,73 33 24 32 0,97 7 0,21 2 0,06 1 5 0 0
16. Holub Juraj
Dobří bobři Olomouc
88,2 85,00 20 20 17 72,55 51 37 66 1,29 22 0,43 4 0,08 6 0 0 0
17. Benešová Marika
Atláč Přerov
87,8 91,30 24 23 21 85,71 49 42 39 0,80 10 0,20 2 0,04 2 0 0 0
18. Tomeček Jakub
U Anděla Prostějov
87,2 87,50 24 24 21 77,59 58 45 78 1,34 17 0,29 2 0,03 4 0 0 0
19. Benda Lukáš
Dobří bobři B Olomouc
86,3 87,50 24 24 21 80,77 52 42 50 0,96 11 0,21 4 0,08 2 0 0 0
20. Schejbal Martin
Rebelové Olomouc
86,2 81,25 20 16 13 71,79 39 28 48 1,23 15 0,38 1 0,03 4 1 0 0
21. Chytil Tomáš
Dragons Hranice
86,1 91,67 24 12 11 82,14 28 23 31 1,11 4 0,14 2 0,07 1 0 0 0
22. Minařík Petr
Radkův Š-Club Přerov
84,5 84,21 24 19 16 75,00 44 33 59 1,34 11 0,25 2 0,05 0 1 0 0
23. Mička Tomáš
Darts La Putica Prostějov
84,5 77,78 24 18 14 70,45 44 31 60 1,36 17 0,39 3 0,07 4 0 0 0
24. Kristen Zdenek
Raci z Řídeče
83,2 80,00 24 20 16 79,55 44 35 47 1,07 12 0,27 0 0,00 2 0 0 0
25. Adámek Vladimír
Kaspec Libina
82,8 75,00 24 20 15 69,57 46 32 57 1,24 24 0,52 1 0,02 2 0 0 0
26. Musil Tomáš
Kavalíři Štěpánov
82,4 88,24 24 17 15 83,78 37 31 31 0,84 5 0,14 0 0,00 1 0 0 0
27. Nekl Martin
Renegades Olomouc
82,2 75,00 24 16 12 67,57 37 25 40 1,08 16 0,43 1 0,03 5 0 0 0
28. Trnka Jiří
Dobří bobři Olomouc
80,8 80,00 20 10 8 68,00 25 17 33 1,32 8 0,32 0 0,00 3 0 0 0
29. Džujík Petr
Renegades Olomouc
80,0 75,00 24 12 9 63,33 30 19 34 1,13 15 0,50 2 0,07 3 0 0 0
30. Zatloukal Pavel
SemSex Přerov
79,8 83,33 24 24 20 77,78 54 42 56 1,04 9 0,17 1 0,02 1 0 0 0
31. Jošek Jiří
Autokemp Dolina Ludvíkov
79,8 83,33 20 18 15 75,61 41 31 49 1,20 9 0,22 0 0,00 0 0 0 0
32. Veselý Roman
Renegades Olomouc
79,6 75,00 24 20 15 68,09 47 32 50 1,06 20 0,43 1 0,02 4 0 0 0
33. Vaníček Josef
Devils Olomouc
79,4 85,71 24 21 18 72,00 50 36 56 1,12 7 0,14 3 0,06 1 1 0 0
34. Koláček Radek
Autokemp Dolina Ludvíkov
78,6 81,25 20 16 13 75,68 37 28 38 1,03 11 0,30 0 0,00 0 0 0 0
35. Klimša Roman
Žabaři Olomouc
77,8 63,64 24 22 14 62,75 51 32 53 1,04 27 0,53 4 0,08 3 1 0 0
36. Gross Dušan
Moravští orli Olomouc
77,6 80,00 24 20 16 80,00 45 36 34 0,76 10 0,22 1 0,02 0 0 0 0
37. Lukáč Kamil 1969
Mě je to jedno B Zlaté Hory
77,4 88,89 20 18 16 74,42 43 32 34 0,79 10 0,23 1 0,02 1 0 0 0
38. Dopita Pavel
O tečku Prostějov
77,3 85,71 24 21 18 75,00 48 36 40 0,83 11 0,23 1 0,02 0 0 0 0
39. Lihotský Marek
Jedlička Prostějov
77,3 66,67 28 24 16 61,02 59 36 72 1,22 19 0,32 6 0,10 4 1 1 0
40. Kotůlek Lukáš
Horny Darts Lipník nad Bečvou
77,1 83,33 20 12 10 71,43 28 20 24 0,86 9 0,32 0 0,00 1 0 0 0
41. Hylš Tomáš
Mladí a neklidní Česká Ves
76,4 85,00 20 20 17 74,47 47 35 46 0,98 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
42. Paščinský Jiří
Dravci Supíkovice
75,9 71,43 16 14 10 71,88 32 23 33 1,03 9 0,28 1 0,03 1 0 0 0
43. Tomík Marek
Helios Olomouc
75,6 81,82 28 22 18 75,00 48 36 44 0,92 3 0,06 1 0,02 1 0 0 0
44. Šnobl Jiří
Buldok Unčovice
75,6 77,78 24 18 14 69,77 43 30 46 1,07 12 0,28 1 0,02 1 0 0 0
45. Kuchejda Lukáš
Panteři Hranice
75,6 76,47 20 17 13 65,12 43 28 53 1,23 13 0,30 1 0,02 1 1 0 0
46. Kolář Petr
Kupec Tážaly
75,1 83,33 24 24 20 73,68 57 42 52 0,91 10 0,18 2 0,04 0 0 0 0
47. Mikláš Jakub
Autokemp Dolina Ludvíkov
75,0 82,35 20 17 14 72,50 40 29 36 0,90 7 0,18 1 0,03 1 0 0 0
48. Denemark Vlastimil
Big Crash Velká Kraš
74,7 78,57 16 14 11 70,59 34 24 23 0,68 10 0,29 2 0,06 0 1 0 0
49. Nerušil Tomáš
Raci z Řídeče
74,7 75,00 24 24 18 68,97 58 40 63 1,09 17 0,29 2 0,03 1 0 0 0
50. Skopalík Zbyněk
Sharks Olomouc
74,5 68,75 24 16 11 65,79 38 25 51 1,34 11 0,29 0 0,00 0 1 0 0
51. Kubját Petr
Draci Atláč Přerov
73,9 72,73 24 22 16 65,31 49 32 52 1,06 16 0,33 2 0,04 0 0 0 0
52. Helis Petr
Twister Kroměříž
73,8 75,00 20 16 12 67,57 37 25 40 1,08 7 0,19 2 0,05 1 0 0 0
53. Kristen Zdeněk
Raci z Řídeče
73,6 80,95 24 21 17 74,00 50 37 44 0,88 7 0,14 2 0,04 0 0 0 0
54. Chromec Jakub
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
73,5 85,00 20 20 17 71,43 49 35 49 1,00 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
55. Vémola Jiří
Hamerské kladivo
73,3 70,00 20 10 7 66,67 24 16 27 1,13 8 0,33 0 0,00 1 0 0 0
56. Šroubek Pavel
Buldok Unčovice
73,3 68,42 24 19 13 62,22 45 28 45 1,00 13 0,29 4 0,09 4 0 0 0
57. Hladinec Jiří
Klikaři Litovel
73,1 85,00 20 20 17 75,00 48 36 38 0,79 4 0,08 2 0,04 0 0 0 0
58. Vejmola Jaroslav
Kupec Tážaly
73,1 71,43 24 21 15 63,46 52 33 57 1,10 16 0,31 3 0,06 3 0 0 0
59. Špunda Michal
Kupec Tážaly
72,5 75,00 24 24 18 68,33 60 41 84 1,40 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
60. Košťál Martin
Pomatenci Hranice
72,3 84,62 24 13 11 74,19 31 23 21 0,68 1 0,03 3 0,10 0 0 0 0
61. Malánik Jaroslav
Modrý Jelen Vidnava
72,2 72,22 20 18 13 68,29 41 28 49 1,20 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
62. Doupal Jiří
Angry Birds Olomouc
71,8 75,00 20 20 15 73,33 45 33 38 0,84 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
63. Duba Marek
Helios Olomouc
71,6 75,00 28 24 18 69,09 55 38 47 0,85 14 0,25 1 0,02 0 0 0 0
64. Krejzlík Dalibor
Tygři Olomouc
71,6 69,23 24 13 9 67,74 31 21 36 1,16 7 0,23 0 0,00 1 0 0 0
65. Holiš David
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
71,1 86,67 20 15 13 72,97 37 27 28 0,76 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
66. Hlačík Pavel
Polena z Krbu Olomouc
71,1 86,36 24 22 19 72,22 54 39 44 0,81 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
67. Toufar Petr
Sokol Plumlov
70,9 77,27 24 22 17 69,09 55 38 56 1,02 11 0,20 1 0,02 0 0 0 0
68. Lužík Pavel
Kohouti Ludslavice
70,7 83,33 24 24 20 66,67 60 40 44 0,73 13 0,22 2 0,03 2 0 0 0
69. Grégr Jiří
Sherwood Mariánské Údolí
70,5 75,00 24 24 18 66,10 59 39 55 0,93 13 0,22 2 0,03 2 0 0 0
70. Procházka David
Eso Uhelná
70,4 75,00 20 20 15 68,89 45 31 37 0,82 8 0,18 0 0,00 1 0 0 0
71. Gruss Radovan
Miagi Mohelnice
70,4 68,18 24 22 15 63,46 52 33 64 1,23 8 0,15 4 0,08 1 0 0 0
72. Novák Miroslav
Sniper Nová Červená voda
70,3 78,57 16 14 11 66,67 36 24 36 1,00 8 0,22 0 0,00 1 0 0 0
73. Huličný Milan
Miagi Rabbits Mohelnice
70,2 78,95 24 19 15 68,00 50 34 49 0,98 10 0,20 1 0,02 1 0 0 0
74. Cín Luděk
Vikingové Přerov
70,0 71,43 24 14 10 72,41 29 21 23 0,79 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
75. Suchánec Libor
Mě je to jedno B Zlaté Hory
69,8 70,59 20 17 12 65,00 40 26 43 1,08 9 0,23 0 0,00 1 0 0 0
76. Markovský Jaroslav
Machine Šumperk
69,7 66,67 24 12 8 61,29 31 19 28 0,90 15 0,48 1 0,03 1 0 0 0
77. Foit Tomáš
Mě je to jedno B Zlaté Hory
69,6 81,82 20 11 9 76,00 25 19 14 0,56 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
78. Knýř Vlastimil
Miagi Rabbits Mohelnice
69,5 66,67 24 18 12 67,50 40 27 35 0,88 8 0,20 0 0,00 2 0 0 0
79. Drtil Pavel
Mě je to jedno B Zlaté Hory
69,4 71,43 20 14 10 66,67 33 22 38 1,15 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
80. Tisoň Petr
Hospoda u Žida Olomouc
69,2 82,35 24 17 14 71,79 39 28 20 0,51 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
81. Šťastný Karel
SemSex Přerov
68,7 73,68 24 19 14 67,39 46 31 47 1,02 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
82. Šťastný Petr
Twister Kroměříž
68,6 75,00 20 20 15 65,31 49 32 33 0,67 12 0,24 2 0,04 2 0 0 0
83. Vavřík Ondřej
Pomatenci Hranice
68,6 68,42 24 19 13 65,91 44 29 45 1,02 7 0,16 1 0,02 1 0 0 0
84. Beníšek Karel
Dobří bobři Olomouc
68,4 76,92 20 13 10 64,52 31 20 32 1,03 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
85. Beníček Jakub
Kohouti Těšetice
68,3 70,00 24 20 14 63,83 47 30 44 0,94 9 0,19 1 0,02 2 0 0 0
86. Semmler Jan
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
68,2 83,33 24 24 20 73,68 57 42 37 0,65 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
87. Šrom Jiří
Zvonaři Olomouc
68,2 77,78 24 18 14 74,36 39 29 19 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
88. Mrňková Markéta
Olomoučtí orli
68,2 77,78 24 18 14 65,91 44 29 39 0,89 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
89. Magyar Štěpán
Tygři A Olomouc
67,9 70,00 20 20 14 68,09 47 32 45 0,96 5 0,11 2 0,04 0 0 0 0
90. Berka Vlastimil
Elita Punat Olomouc
67,4 87,50 24 24 21 72,41 58 42 24 0,41 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
91. Labík Marián
Dobří bobři Olomouc
67,2 68,42 20 19 13 62,79 43 27 41 0,95 11 0,26 0 0,00 0 0 0 0
92. Smejkal Rostislav
Dragons Hranice
67,1 76,19 24 21 16 70,83 48 34 23 0,48 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
93. Šlechta Petr
Tygři Šternberk
67,0 71,43 24 21 15 68,00 50 34 44 0,88 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
94. Hanák Jan
Moravští orli Olomouc
66,8 76,47 24 17 13 75,00 40 30 20 0,50 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
95. Tománek Martin
Hospoda u Žida Olomouc
66,5 77,78 24 18 14 67,44 43 29 31 0,72 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
96. Janků Jiří
Dobří bobři Olomouc
66,3 60,00 20 10 6 58,33 24 14 30 1,25 5 0,21 1 0,04 1 0 0 0
97. Hampl Pavel
V Zeleném Prostějov
65,8 66,67 24 21 14 62,50 48 30 46 0,96 11 0,23 0 0,00 0 0 0 0
98. Weinert Petr
Camel Atláč Přerov
65,6 62,50 24 24 15 61,02 59 36 59 1,00 11 0,19 3 0,05 1 1 0 0
99. Vysloužil Ladislav 1966
Punat Olomouc
65,5 78,26 24 23 18 67,27 55 37 39 0,71 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
100. Julinek Radek
Hanácká trefa Prostějov
65,5 66,67 20 15 10 60,53 38 23 41 1,08 6 0,16 1 0,03 2 0 0 0
101. Sedláček Jaromír
Kavalíři Štěpánov
65,3 66,67 24 15 10 64,71 34 22 30 0,88 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
102. Šturma Rostislav
Big Crash Velká Kraš
65,0 75,00 16 12 9 63,33 30 19 29 0,97 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
103. Jakel Tomáš
Panteři Hranice
64,6 64,29 20 14 9 60,00 35 21 34 0,97 7 0,20 2 0,06 1 0 0 0
104. Oháňka Martin
Kavalíři Štěpánov
64,4 72,22 24 18 13 68,29 41 28 23 0,56 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
105. Motlíček Pavel
No Fear Šternberk
64,4 66,67 24 15 10 64,71 34 22 19 0,56 7 0,21 2 0,06 0 0 0 0
106. Pořízek Lukáš
Darts La Putica Prostějov
64,0 75,00 24 12 9 70,00 30 21 16 0,53 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
107. Šoupal Martin
Autokemp Dolina Ludvíkov
63,8 75,00 20 16 12 67,50 40 27 23 0,58 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
108. Horská Lenka
Twister Kroměříž
63,7 70,00 20 20 14 65,31 49 32 40 0,82 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
109. Peřina Stanislav
Kavalíři Štěpánov
63,6 77,78 24 18 14 68,18 44 30 24 0,55 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
110. Mazánek Jaroslav
Tygři A Olomouc
63,6 65,00 20 20 13 64,00 50 32 47 0,94 8 0,16 0 0,00 1 0 0 0
111. Vlček Jiří
Draci Atláč Přerov
63,5 62,50 24 24 15 56,67 60 34 76 1,27 15 0,25 0 0,00 0 0 0 0
112. Pekárek Marek
Hanácká trefa Prostějov
63,3 72,73 20 11 8 66,67 27 18 23 0,85 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
113. Huličný Svatopluk
Miagi Rabbits Mohelnice
63,2 62,50 24 16 10 59,46 37 22 34 0,92 5 0,14 2 0,05 1 0 0 0
114. Hladký František 1970
Dravci Supíkovice
63,1 60,00 16 15 9 61,11 36 22 40 1,11 5 0,14 0 0,00 1 0 0 0
115. Čaňo Marek
Tygři A Olomouc
63,0 65,00 20 20 13 60,87 46 28 32 0,70 9 0,20 3 0,07 0 0 0 0
116. Ošťádal Ivo
Elita Punat Olomouc
62,7 85,00 24 20 17 70,59 51 36 15 0,29 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
117. Přikryl Miroslav
Tygři Šternberk
62,5 71,43 24 21 15 61,54 52 32 46 0,88 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
118. Koláček Roman
Druhá tráva Drahotuše
62,5 70,83 24 24 17 60,00 60 36 51 0,85 8 0,13 3 0,05 0 0 0 0
119. Juráš Jan
Fenix Nová Červená Voda
62,5 63,16 20 19 12 61,36 44 27 31 0,70 9 0,20 1 0,02 1 0 0 0
120. Koláček Vladimír
Arnošťáci Hranice A
62,4 60,00 24 20 12 56,00 50 28 66 1,32 6 0,12 2 0,04 1 0 0 0
121. Baďura Radek
Olomoučtí orli
62,3 66,67 24 21 14 62,50 56 35 50 0,89 6 0,11 2 0,04 2 0 0 0
122. Pazdera Hynek
Camel Atláč Přerov
62,3 63,16 24 19 12 63,64 44 28 31 0,70 5 0,11 3 0,07 0 0 0 0
123. Hanák Marek
Pijany Orlice Přerov
62,0 87,50 16 16 14 75,00 40 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Kvapil Tomáš
Kulturák Čehovice
62,0 70,83 24 24 17 62,71 59 37 52 0,88 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
125. Svrčina Zdeněk
Poslanci Bělkovice-Lašťany
62,0 70,83 24 24 17 61,67 60 37 52 0,87 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
126. Crha Ladislav
Šenkéři Bolelouc
61,5 62,50 20 16 10 64,10 39 25 34 0,87 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
127. Krejčí Tomáš
Renegades Olomouc
61,3 63,64 24 22 14 54,55 55 30 45 0,82 13 0,24 2 0,04 1 1 0 0
128. Kučera Lukáš 1985
Arnošťáci Hranice A
61,3 62,50 24 24 15 55,00 60 33 56 0,93 11 0,18 4 0,07 2 0 0 0
129. Szepesi Pavel
Kobra Hrabůvka
61,0 66,67 24 12 8 63,33 30 19 22 0,73 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
130. Rážová Zuzana
Sport Bar Slovan Šternberk
60,6 71,43 24 14 10 65,63 32 21 17 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
131. Procházka Ladislav
Eso Uhelná
60,6 65,00 20 20 13 59,62 52 31 43 0,83 13 0,25 0 0,00 0 0 0 0
132. Fiala Roman
Sherwood Mariánské Údolí B
60,2 75,00 20 16 12 65,85 41 27 20 0,49 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
133. Krempa Petr
Vikingové Přerov
60,2 72,22 24 18 13 63,64 44 28 28 0,64 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
134. Komenda Jan
Křižáci Bolelouc
60,2 65,00 24 20 13 64,58 48 31 31 0,65 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
135. Pátík Petr
Devils Darts Řideč
60,0 66,67 16 12 8 62,96 27 17 19 0,70 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
136. Ošťádal Pavel
Kulturák Čehovice
59,7 62,50 24 24 15 59,32 59 35 51 0,86 6 0,10 3 0,05 0 0 0 0
137. Vitoul Jaroslav
SemSex Přerov
59,7 61,54 24 13 8 59,38 32 19 18 0,56 11 0,34 0 0,00 0 0 0 0
138. Vogl Aleš
Šipkaři Střeň
59,5 64,71 24 17 11 58,54 41 24 33 0,80 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
139. De Col
Yeseter Olomouc
59,2 70,00 24 20 14 63,27 49 31 25 0,51 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
140. Šťastný Jaroslav
Raci z Řídeče
59,1 61,54 24 13 8 59,38 32 19 20 0,63 5 0,16 0 0,00 0 1 0 0
141. Hruška Marek
Chmelaři Olomouc
59,0 82,35 24 17 14 71,43 42 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
142. Gregor Roman
Slza Olomouc
59,0 66,67 24 24 16 60,32 63 38 41 0,65 9 0,14 1 0,02 2 0 0 0
143. Vachutka Jiří
Moravští orli Olomouc
58,9 72,22 24 18 13 65,22 46 30 23 0,50 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
144. Potočný Vladimír
Kohouti Ludslavice
58,9 58,33 24 24 14 58,18 55 32 46 0,84 10 0,18 0 0,00 0 0 0 0
145. Bayer Rudolf
Panteři Hranice
58,9 52,94 20 17 9 53,33 45 24 56 1,24 10 0,22 2 0,04 0 0 0 0
146. Drtil Petr
Modrý Jelen Vidnava
58,8 64,29 20 14 9 58,82 34 20 23 0,68 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
147. Fojtášková Miroslava
Byčiki Olomouc
58,7 66,67 24 24 16 62,96 54 34 27 0,50 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
148. Hloch Zdeněk
Křižáci Bolelouc
58,7 63,16 24 19 12 60,00 45 27 22 0,49 8 0,18 1 0,02 1 0 0 0
149. Sobotková Eva
Pohodáři z Knihovny Olomouc
58,7 56,25 16 16 9 60,53 38 23 21 0,55 4 0,11 4 0,11 1 0 0 0
150. Obzina Richard
Devils Olomouc
58,6 61,11 24 18 11 58,14 43 25 41 0,95 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
151. Juřík Tomáš
Nealko Černá Voda
58,5 65,00 20 20 13 63,04 46 29 29 0,63 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
152. Fujdiak Jan
Komáři Komárov
58,5 65,00 20 20 13 57,69 52 30 51 0,98 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
153. Uvízl Roman
Šipkaři Střeň
58,5 62,50 24 16 10 56,41 39 22 29 0,74 6 0,15 1 0,03 1 0 0 0
154. Habermann Pavel
Pacienti z Bohemky Olomouc
58,2 60,00 24 20 12 59,18 49 29 34 0,69 8 0,16 2 0,04 0 0 0 0
155. Švihel Jan
Hospoda u Žida Olomouc
58,1 57,14 24 21 12 52,83 53 28 80 1,51 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
156. Fiala Matěj
Šenkéři Bolelouc
58,0 71,43 20 14 10 60,00 35 21 18 0,51 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
157. Pánek Roman
Camel Atláč Přerov
58,0 65,22 24 23 15 58,33 60 35 44 0,73 10 0,17 0 0,00 1 0 0 0
158. Rédl Ondřej
Sharks Olomouc
58,0 50,00 24 16 8 48,78 41 20 46 1,12 10 0,24 0 0,00 4 0 0 0
159. Malaník Marek
Dravci Supíkovice
57,9 66,67 16 15 10 57,89 38 22 30 0,79 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
160. Dostál Jaromír
Žabaři Olomouc
57,8 54,17 24 24 13 55,00 60 33 62 1,03 8 0,13 3 0,05 1 0 0 0
161. Arlt Jiří
Zvonaři Olomouc
57,6 68,18 24 22 15 61,11 54 33 25 0,46 6 0,11 0 0,00 1 0 0 0
162. Lutonský Marek
Angry Birds Olomouc
57,4 66,67 20 15 10 64,71 34 22 13 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
163. Vrba Miroslav
V Zeleném Prostějov
57,2 60,00 24 15 9 56,41 39 22 32 0,82 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
164. Paprota Michal
Moravští orli Olomouc
57,1 65,00 24 20 13 61,22 49 30 31 0,63 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
165. Pastyřík Roman
Modrý Jelen Vidnava
57,1 58,33 20 12 7 57,14 28 16 19 0,68 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
166. Kuběnová Marcela
Big Crash Velká Kraš
56,8 50,00 16 14 7 55,88 34 19 35 1,03 5 0,15 0 0,00 1 0 0 0
167. Soldán Rostislav
Pohodáři z Knihovny Olomouc
56,6 62,50 16 16 10 57,89 38 22 22 0,58 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
168. Tobolík Pavel
Kohouti Ludslavice
56,6 58,33 24 24 14 57,14 56 32 36 0,64 10 0,18 1 0,02 0 0 0 0
169. Preiner Roman
O Dírko Maroko Olomouc
56,5 77,27 24 22 17 67,31 52 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
170. Hruška Robin
Chmelaři Olomouc
56,4 75,00 24 24 18 67,86 56 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Mačák Zdeněk
Chmelaři Olomouc
56,4 75,00 24 12 9 67,86 28 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
172. Odložilík Ladislav
Černá křídla Kostelec
56,3 60,00 24 15 9 57,14 35 20 24 0,69 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
173. Řehák Jiří
Arnošťáci Hranice A
56,3 52,17 24 23 12 50,88 57 29 71 1,25 7 0,12 1 0,02 1 0 0 0
174. Šedivý Antonín
Zetko Prostějov
56,1 64,71 24 17 11 60,53 38 23 17 0,45 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
175. Kocmanová Lucie
Sokol Plumlov
56,0 61,11 24 18 11 57,50 40 23 22 0,55 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
176. Lakomý František
Kupec Tážaly
56,0 55,00 24 20 11 56,00 50 28 45 0,90 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
177. Pavelek Michal
Žabaři Olomouc
56,0 50,00 24 24 12 50,91 55 28 50 0,91 17 0,31 0 0,00 0 0 0 0
178. Šmidák Ivo
Tygři Olomouc
55,9 66,67 24 12 8 58,62 29 17 17 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
179. Hradil Petr
Jedlička Prostějov
55,9 50,00 28 16 8 48,78 41 20 46 1,12 10 0,24 1 0,02 1 0 0 0
180. Dosoudil Radek
Olomoučtí vlci
55,8 61,90 24 21 13 58,00 50 29 30 0,60 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
181. Kubját David
Hugo Přerov
55,5 58,33 24 24 14 56,90 58 33 46 0,79 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
182. Šurkal Martin
Helios Olomouc
55,2 57,14 28 21 12 57,69 52 30 43 0,83 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
183. Kohoutek Pavel
Helios Olomouc
55,1 64,29 28 14 9 60,00 35 21 15 0,43 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
184. Šrom Petr
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
55,1 55,00 20 20 11 55,56 45 25 36 0,80 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
185. Markovský Daniel
Machine Šumperk
55,0 40,00 24 20 8 48,00 50 24 61 1,22 19 0,38 0 0,00 0 0 0 0
186. Thoř František
Elita Punat Olomouc
54,9 73,91 24 23 17 62,30 61 38 24 0,39 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
187. Horna Karel
V Zeleném Prostějov
54,9 54,55 24 22 12 52,83 53 28 38 0,72 5 0,09 5 0,09 1 0 0 0
188. Sádecký Branislav
Dobří bobři B Olomouc
54,5 62,50 24 24 15 59,68 62 37 37 0,60 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
189. Hanzlík Antonín
Šipkaři Žulová
54,4 54,55 20 11 6 55,56 27 15 22 0,81 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
190. Přichystal Gustav
Autokemp Dolina Ludvíkov
54,3 58,33 20 12 7 56,67 30 17 21 0,70 2 0,07 0 0,00 1 0 0 0
191. Hudec Jan
Draci Atláč Přerov
54,2 45,45 24 22 10 45,45 55 25 71 1,29 16 0,29 0 0,00 0 0 0 0
192. Frgal Luděk
Pijany Orlice Přerov
54,1 70,00 16 10 7 63,64 22 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Machačka Pavel
Aligators Šternberk
54,1 64,29 24 14 9 61,76 34 21 12 0,35 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
194. Škop Michal
Miagi Mohelnice
54,1 46,15 24 13 6 50,00 32 16 36 1,13 6 0,19 1 0,03 0 0 0 0
195. Pisklák Přemysl
U Jiřiny Prostějov
54,0 47,83 28 23 11 52,63 57 30 52 0,91 13 0,23 1 0,02 0 0 0 0
196. Jaroš Tomáš
Camel Atláč Přerov
53,8 54,55 24 22 12 56,60 53 30 39 0,74 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
197. Satora David
Olomoučtí orli
53,8 52,17 24 23 12 50,00 58 29 69 1,19 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
198. Juřík Jaroslav
Nealko Černá Voda
53,7 55,56 20 18 10 55,81 43 24 29 0,67 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
199. Lošťák Zbyněk
U Anděla Prostějov
53,6 54,17 24 24 13 52,83 53 28 46 0,87 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
200. Viktorin Josef
Machine Šumperk
53,6 43,48 24 23 10 44,83 58 26 59 1,02 15 0,26 6 0,10 1 0 0 0
201. Kamarád Jan
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
53,4 55,56 24 18 10 59,09 44 26 21 0,48 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
202. Hloch Milan
Křižáci Bolelouc
53,3 62,50 24 16 10 57,50 40 23 22 0,55 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
203. Vémola Dominik
Hamerské kladivo
53,3 53,85 20 13 7 54,55 33 18 25 0,76 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
204. Kovalda Milan
Černá křídla Kostelec
53,2 56,52 24 23 13 50,88 57 29 42 0,74 11 0,19 1 0,02 0 0 0 0
205. Dolinek Michal
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
53,2 55,00 20 20 11 51,06 47 24 39 0,83 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
206. Brzobohatý Petr
Chmelaři Olomouc
53,1 68,18 24 22 15 63,27 49 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Jirák Milan
Sherwood Mariánské Údolí B
53,1 62,50 20 16 10 58,97 39 23 17 0,44 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
208. Rédr Martin
Hugo Přerov
53,0 63,16 24 19 12 55,32 47 26 29 0,62 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
209. Dolanský Richard
Pardáli Olomouc
52,7 58,33 24 24 14 52,54 59 31 44 0,75 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
210. Richter Jan
Hanácká trefa Prostějov
52,6 58,82 20 17 10 53,19 47 25 36 0,77 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
211. Haluzík Zdeněk
Radkův Š-Club Přerov
52,6 55,00 24 20 11 54,72 53 29 45 0,85 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
212. Beránek Martin
Zvonaři B Olomouc
52,5 62,50 24 24 15 57,63 59 34 28 0,47 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
213. Grmela Jiří
Zvonaři Olomouc
52,4 62,50 24 16 10 57,89 38 22 13 0,34 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
214. Stehlík Petr
RedWolf Olomouc
52,4 60,00 24 20 12 57,14 49 28 29 0,59 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
215. Chytil Ctibor
Olomoučtí orli
52,4 50,00 24 20 10 54,00 50 27 38 0,76 8 0,16 1 0,02 0 0 0 0
216. Navrátil Stanislav
Byčiki Olomouc
52,3 60,00 24 15 9 54,29 35 19 14 0,40 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
217. Epstein Jindřich 1959
Vlci Pohořany
52,2 60,00 20 20 12 61,22 49 30 20 0,41 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
218. Mlčoch Jiří
Jedlička Prostějov
52,1 53,33 28 15 8 50,00 38 19 27 0,71 10 0,26 0 0,00 0 0 0 0
219. Koudelka Lubomír
Bašta Atláč Přerov
51,9 50,00 24 24 12 50,88 57 29 42 0,74 8 0,14 3 0,05 0 0 0 0
220. Ošťádal Michal
Kulturák Čehovice
51,9 45,45 24 22 10 47,17 53 25 41 0,77 13 0,25 3 0,06 1 0 0 0
221. Losík Ivo
Hanácká trefa Prostějov
51,8 58,33 20 12 7 50,00 28 14 15 0,54 4 0,14 1 0,04 0 0 0 0
222. Šmudlová Romana
Hamerské kladivo
51,8 53,85 20 13 7 50,00 34 17 31 0,91 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
223. Bočan Zbyněk
Pomatenci Hranice B
51,7 60,87 24 23 14 56,90 58 33 29 0,50 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
224. Bič Petr
Sherwood Mariánské Údolí
51,6 53,33 24 15 8 54,05 37 20 27 0,73 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
225. Krejčí Martin
Šipkaři Střeň
51,5 58,82 24 17 10 52,50 40 21 21 0,53 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
226. Hrdlička Jan
Tygři Olomouc
51,4 50,00 24 14 7 54,05 37 20 33 0,89 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
227. Tůmová Petra
Pomatenci Hranice B
51,3 62,50 24 24 15 54,84 62 34 34 0,55 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
228. Šmirják Jakub
Pacienti z Bohemky Olomouc
51,3 61,54 24 13 8 56,67 30 17 13 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Šlimbach Martin
Zvonaři B Olomouc
51,3 61,11 24 18 11 51,11 45 23 31 0,69 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
230. Dorazilová Jitka
Atláč Přerov
51,2 54,17 24 24 13 56,14 57 32 29 0,51 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
231. Král Zdeněk
Miagi Rabbits Mohelnice
51,2 46,67 24 15 7 52,94 34 18 31 0,91 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
232. Tichý Antonín
Pohodáři z Knihovny Olomouc
50,9 62,50 16 8 5 59,09 22 13 10 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
233. Skřebský Michal
Jedlička Prostějov
50,9 35,71 28 14 5 40,63 32 13 30 0,94 15 0,47 1 0,03 0 0 0 0
234. Detmer Krysztof
Buldok Unčovice
50,7 50,00 24 22 11 51,72 58 30 39 0,67 7 0,12 2 0,03 0 1 0 0
235. Randýsek David
Ice Tips Přerov
50,5 58,33 24 24 14 56,14 57 32 27 0,47 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
236. Švec Jaroslav
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
50,4 55,00 20 20 11 53,85 52 28 41 0,79 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
237. Všetička Martin
Kobra Hrabůvka
50,4 55,00 24 20 11 53,06 49 26 32 0,65 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
238. Zdžálek Ladislav
Pitbull Panav Senice na Hané
50,3 60,00 20 15 9 58,82 34 20 8 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Chytilová Kateřina
Dragons Hranice
50,2 57,89 24 19 11 54,35 46 25 16 0,35 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
240. Skopalík Tomáš
No Fear Šternberk
49,8 50,00 24 24 12 49,21 63 31 47 0,75 14 0,22 0 0,00 0 0 0 0
241. Ujec Martin
O tečku Prostějov
49,8 47,37 24 19 9 51,11 45 23 36 0,80 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
242. Polidor Lukáš
Miagi Rabbits Mohelnice
49,7 53,85 24 13 7 53,33 30 16 13 0,43 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
243. Patka Josef
No Fear Šternberk
49,6 50,00 24 20 10 51,02 49 25 42 0,86 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
244. Kvapil Luboš
Druhá tráva Drahotuše
49,5 50,00 24 16 8 51,22 41 21 27 0,66 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
245. Kocian Lukáš
Křemílci Mikulovice
49,2 53,33 16 15 8 54,05 37 20 22 0,59 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
246. Raszka Vítězslav
Mladí a neklidní Česká Ves
49,1 45,00 20 20 9 47,83 46 22 33 0,72 3 0,07 2 0,04 0 1 0 0
247. Barbořík Josef
Hugo Přerov
49,0 47,06 24 17 8 46,15 39 18 25 0,64 8 0,21 0 0,00 1 0 0 0
248. Holba Jiří
Imotep Ivanovice na Hané
48,9 46,67 24 15 7 50,00 36 18 30 0,83 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
249. Lindner Hynek
Sharks Olomouc
48,7 50,00 24 12 6 48,39 31 15 26 0,84 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
250. Měsíc Miroslav
Buldok Unčovice
48,7 46,15 24 13 6 46,67 30 14 25 0,83 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
251. Kováčik Ladislav
Miagi Kobra Mohelnice
48,6 54,17 24 24 13 50,88 57 29 27 0,47 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
252. Šťastný Luděk
Twister Kroměříž
48,5 55,00 20 20 11 50,00 46 23 23 0,50 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
253. Zahrádka Jiří
No Fear Šternberk
48,5 50,00 24 22 11 50,94 53 27 32 0,60 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
254. Hradil Michal
Křemílci Mikulovice
48,2 54,55 16 11 6 50,00 28 14 11 0,39 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
255. Šmejkal Petr
Horny Darts Lipník nad Bečvou
48,1 50,00 20 20 10 54,17 48 26 27 0,56 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
256. Šlosar Martin
Aston Punat Olomouc
47,9 55,56 20 18 10 53,49 43 23 21 0,49 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Dub Petr
Pacienti z Bohemky Olomouc
47,6 54,17 24 24 13 52,54 59 31 29 0,49 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
258. Kouřil Petr
Šipkaři Žulová
47,6 50,00 20 16 8 54,05 37 20 15 0,41 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
259. Bartuška Zdeněk
Ice Tips Přerov
47,5 50,00 24 24 12 50,85 59 30 26 0,44 7 0,12 2 0,03 0 0 0 0
260. Vičík Jaroslav
Chmelaři Olomouc
47,4 62,50 24 16 10 57,89 38 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Žáček Václav
A je to Tršice
47,4 50,00 24 12 6 51,85 27 14 14 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
262. Paprota David
Capa Čechovice
47,3 56,25 24 16 9 50,00 40 20 18 0,45 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
263. Skála Bořivoj
Byčiki Olomouc
47,2 50,00 24 18 9 48,72 39 19 24 0,62 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
264. Kresta Lukáš
Horny Darts Lipník nad Bečvou
47,1 60,00 20 10 6 54,17 24 13 4 0,17 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
265. Anton Jakub
Klikaři Litovel
47,0 50,00 20 10 5 51,85 27 14 13 0,48 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
266. Mrázek Petr
Šipkaři Žulová
47,0 46,67 20 15 7 48,65 37 18 30 0,81 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
267. Kopp Radek
Machine Šumperk
47,0 33,33 24 24 8 42,11 57 24 55 0,96 15 0,26 1 0,02 1 0 0 0
268. Kuběna Lubomír
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
46,9 50,00 20 20 10 48,89 45 22 29 0,64 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
269. Vala Kamil
Nealko Černá Voda
46,8 47,06 20 17 8 50,00 44 22 37 0,84 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
270. Hračov Karel
Aligators Šternberk
46,7 50,00 24 20 10 50,00 48 24 26 0,54 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
271. Dorazil Karel
SemSex Přerov
46,7 45,83 24 24 11 47,37 57 27 32 0,56 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
272. Kučera Václav
Aligators Šternberk
46,6 55,56 24 18 10 52,27 44 23 14 0,32 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
273. Kouřil Miroslav
Vlci Pohořany
46,4 55,00 20 20 11 53,33 45 24 12 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Jemelka Petr
Druhá tráva Drahotuše
46,4 45,83 24 24 11 47,54 61 29 37 0,61 9 0,15 2 0,03 0 0 0 0
275. Turoň Jaroslav
Olomoučtí orli
46,4 41,67 24 12 5 46,43 28 13 18 0,64 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
276. Staněk Michal
Sokol Plumlov
46,3 50,00 24 14 7 45,71 35 16 31 0,89 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
277. Zmeškal Michal
Černá křídla Kostelec
46,1 47,37 24 19 9 46,94 49 23 30 0,61 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
278. Švardala Pavel
Šipkaři Žulová
46,1 44,44 20 18 8 51,22 41 21 18 0,44 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
279. Řezníček Martin
Pitbull Panav Senice na Hané
46,0 58,33 20 12 7 53,33 30 16 7 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
280. Šipula Petr
Angry Birds Olomouc
45,7 47,37 20 19 9 48,98 49 24 28 0,57 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
281. Pospíšil Josef
Pitbull Panav Senice na Hané
45,4 50,00 20 12 6 50,00 26 13 9 0,35 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
282. Boháč Petr
U Anděla Prostějov
45,4 46,67 24 15 7 48,72 39 19 20 0,51 2 0,05 3 0,08 0 0 0 0
283. Pluhařík Marcel
Mě je to jedno Zlaté Hory
45,3 50,00 16 12 6 53,33 30 16 12 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
284. Ráža Josef
Sport Bar Slovan Šternberk
45,2 50,00 24 24 12 51,56 64 33 28 0,44 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
285. Hollý Jan
Bašta Atláč Přerov
45,2 45,00 24 20 9 46,15 52 24 28 0,54 12 0,23 0 0,00 0 0 0 0
286. Planička Jan
Helios Olomouc
45,1 42,86 28 21 9 43,14 51 22 39 0,76 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
287. Kvíčala Pavel
Zetko Prostějov
45,0 50,00 24 18 9 50,00 44 22 23 0,52 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
288. Moťka Jakub
Buldok Unčovice
45,0 50,00 24 12 6 50,00 30 15 18 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
289. Dostál Petr
A je to Tršice
44,8 50,00 24 22 11 51,85 54 28 21 0,39 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
290. Martinásek Milan
Syslíci Velká Kraš
44,8 50,00 20 20 10 47,92 48 23 24 0,50 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
291. Burďák Jan
Fenix Nová Červená Voda
44,8 50,00 20 14 7 48,48 33 16 17 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
292. Modrovič Michal
Fenix Nová Červená Voda
44,8 40,00 20 20 8 45,83 48 22 32 0,67 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
293. Holínek Bořivoj
Sherwood Mariánské Údolí
44,6 45,00 24 20 9 46,15 52 24 39 0,75 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
294. Soušek Petr
Rebelové Olomouc
44,2 47,06 20 17 8 48,84 43 21 27 0,63 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
295. Tůma Slavoj
Pomatenci Hranice B
44,1 47,37 24 19 9 45,65 46 21 27 0,59 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
296. Hacura Pavel
Hanácká trefa Prostějov
44,1 46,15 20 13 6 46,88 32 15 20 0,63 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
297. Fedor Pavel
O tečku Prostějov
44,1 43,75 24 16 7 45,95 37 17 22 0,59 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
298. Kostorek Jan
Polena z Krbu Olomouc
44,0 52,94 24 17 9 51,11 45 23 16 0,36 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
299. Steiniger Ondřej 1988
Zetko Prostějov
43,9 43,48 24 23 10 48,15 54 26 31 0,57 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
300. Kadlec Tomáš
O Dírko Maroko Olomouc
43,6 62,50 24 16 10 51,28 39 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Rosíková Alena
Anomálie Lipník nad Bečvou
43,6 47,37 24 19 9 51,11 45 23 14 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
302. Gregovský David
Čučkaři Přerov
43,5 50,00 24 24 12 46,67 60 28 26 0,43 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
303. Dvořák Karel
Miagi Kobra Mohelnice
43,5 46,67 24 15 7 51,35 37 19 13 0,35 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
304. Sadílek Jakub
Darts La Putica Prostějov
43,5 33,33 24 24 8 37,04 54 20 54 1,00 11 0,20 1 0,02 0 0 0 0
305. Ulík Josef
Mladí a neklidní Česká Ves
43,4 45,00 20 20 9 44,68 47 21 30 0,64 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
306. Entr Miroslav
Černá křídla Kostelec
43,3 46,15 24 13 6 45,45 33 15 18 0,55 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
307. Maňoušek Pavel
Pijany Orlice Přerov
43,1 60,00 16 10 6 53,85 26 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Lajčík Petr
Křižáci Bolelouc
43,1 53,33 24 15 8 48,72 39 19 12 0,31 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
309. Konopčík Ondřej
Master Olomouc
42,8 50,00 20 16 8 55,00 40 22 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Steiniger Ondřej 1963
Zetko Prostějov
42,7 42,86 24 21 9 45,10 51 23 20 0,39 5 0,10 2 0,04 1 0 0 0
311. Veverka David
Black Bulls Olomouc
42,6 44,44 20 18 8 47,62 42 20 16 0,38 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
312. Rafaj Antonín
RedWolf Olomouc
42,5 43,75 24 16 7 50,00 40 20 17 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
313. Šrom Oldřich
Elita Punat Olomouc
42,4 50,00 24 18 9 50,00 46 23 11 0,24 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
314. Hladký František 1990
Dravci Supíkovice
42,4 46,67 16 15 7 40,54 37 15 20 0,54 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
315. Takáč Jan
Vlci Pohořany
42,3 50,00 20 20 10 52,08 48 25 8 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Fabiánek Zdeněk
Slza Olomouc
42,3 41,67 24 24 10 42,11 57 24 44 0,77 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
317. Bartošek Kamil
Tygři Olomouc
42,1 41,67 24 24 10 44,83 58 26 27 0,47 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
318. Černošek Ondřej
Camel Atláč Přerov
42,1 35,71 24 14 5 45,45 33 15 17 0,52 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
319. Zlámal Petr
Rebels Dolany
41,9 41,67 24 12 5 48,39 31 15 14 0,45 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
320. Bačík Radek
Pomatenci Hranice
41,7 41,67 24 12 5 48,28 29 14 14 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
321. Rössner Lukáš
Pomatenci Hranice
41,7 41,67 24 12 5 44,83 29 13 13 0,45 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
322. Dostál Zbyšek
No Fear Šternberk
41,7 41,67 24 12 5 40,00 30 12 19 0,63 2 0,07 1 0,03 1 0 0 0
323. Zdřálek Jaroslav
Tygři Olomouc
41,4 40,00 24 15 6 45,71 35 16 21 0,60 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
324. Vyoral Jiří
Bašta Atláč Přerov
41,2 43,75 24 16 7 46,51 43 20 26 0,60 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
325. Horák Vladislav
Yeseter Olomouc
41,0 40,91 24 22 9 46,55 58 27 34 0,59 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
326. Skopalík Jan
Devils Olomouc
40,9 40,00 24 20 8 44,68 47 21 25 0,53 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
327. Vávra Zdeněk
Hugo Přerov
40,7 41,67 24 12 5 40,00 30 12 23 0,77 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
328. Kopeček Jiří
Kobra Hrabůvka
40,5 50,00 24 16 8 46,34 41 19 15 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Vysloužil Radim
Pomatenci Hranice
40,5 47,06 24 17 8 47,50 40 19 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
330. Mičková Monika
No Men Prostějov
40,5 43,75 20 16 7 44,19 43 19 21 0,49 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
331. Horváth David
O Dírko Maroko Olomouc
40,3 50,00 24 24 12 51,72 58 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Vybíral Karel
Imotep Ivanovice na Hané
40,3 33,33 24 15 5 44,74 38 17 20 0,53 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
333. Mlčoch Stanislav
Vlci Pohořany
40,0 50,00 20 12 6 50,00 32 16 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Tůmová Nikol
Anomálie Lipník nad Bečvou
40,0 50,00 24 12 6 50,00 32 16 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Plachý Miloslav
Šipkaři Střeň
40,0 47,06 24 17 8 44,19 43 19 17 0,40 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
336. Mihok Jaroslav
Aston Punat Olomouc
40,0 42,11 20 19 8 48,94 47 23 15 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
337. Koželoužek Pavel
Miagi Kobra Mohelnice
40,0 41,67 24 12 5 42,86 28 12 17 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Toman Petr
RedWolf Olomouc
39,8 47,37 24 19 9 47,06 51 24 14 0,27 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
339. Epstein Radek
Pacienti z Bohemky Olomouc
39,6 47,06 24 17 8 43,48 46 20 22 0,48 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
340. Šťastný Martin 1976
Devils Darts Řideč
39,6 40,00 16 10 4 47,83 23 11 8 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Labonek Věroslav
Čivava Unčovice
39,5 43,75 24 16 7 46,15 39 18 11 0,28 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
342. Veselý Pavel
Šenkéři Bolelouc
39,5 43,75 20 16 7 40,54 37 15 20 0,54 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
343. Bartek Jaroslav
Zvonaři B Olomouc
39,4 40,91 24 22 9 43,40 53 23 29 0,55 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
344. Stuchlík Marek
V Zeleném Prostějov
39,1 38,10 24 21 8 43,64 55 24 29 0,53 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
345. Vysloužil Ondřej
Sokol Plumlov
39,1 31,58 24 19 6 36,96 46 17 34 0,74 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
346. Soltys Yevhen
Rebelové Olomouc
38,9 33,33 20 12 4 39,29 28 11 16 0,57 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
347. Stavinoha Jiří
Slza Olomouc
38,8 33,33 24 24 8 42,11 57 24 37 0,65 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
348. Javora Břetislav
Kohouti Ludslavice
38,6 33,33 24 12 4 42,86 28 12 14 0,50 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
349. Pospíšil Lukáš
Pitbull Panav Senice na Hané
38,5 43,75 20 16 7 46,15 39 18 11 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Ondrušík Jaroslav 1968
Big Crash Velká Kraš
38,5 35,71 16 14 5 45,45 33 15 13 0,39 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
351. Grmelová Petra
Master Olomouc
38,4 50,00 20 20 10 46,94 49 23 3 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Kaplan Miroslav
Kavalíři Štěpánov
38,4 42,86 24 14 6 44,74 38 17 15 0,39 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
353. Novák Jan
Hanácká trefa Prostějov
38,4 30,00 20 10 3 40,00 25 10 21 0,84 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
354. Macíček Martin
Arnošťáci Hranice A
38,4 27,78 24 18 5 36,36 44 16 38 0,86 8 0,18 0 0,00 0 0 0 0
355. Vaculová Lenka
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
38,3 42,86 20 14 6 42,86 35 15 9 0,26 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
356. Matoušek Karel
Komáři Komárov
38,2 37,50 20 16 6 41,03 39 16 25 0,64 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
357. Brancuzský Vlastimil
Black Bulls Olomouc
38,0 36,84 20 19 7 44,00 50 22 25 0,50 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
358. Válek Miroslav
Mě je to jedno Zlaté Hory
37,9 45,45 16 11 5 46,43 28 13 2 0,07 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
359. Nepustil Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
37,8 40,00 20 20 8 40,00 45 18 20 0,44 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
360. Kylhof Zdeněk
Pijany Orlice Přerov
37,7 50,00 16 12 6 48,39 31 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Šembera David
Devils Darts Řideč
37,7 42,86 16 14 6 40,00 35 14 18 0,51 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
362. Všianský Miroslav
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
37,5 42,11 20 19 8 45,83 48 22 14 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Plášek Vlastimil
Sniper Nová Červená voda
37,5 33,33 16 12 4 40,63 32 13 19 0,59 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
364. Frencl Martin
Sniper Nová Červená voda
37,3 43,75 16 16 7 40,00 40 16 14 0,35 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
365. Škarpíšek Jiří
Byčiki Olomouc
37,3 37,50 24 16 6 45,00 40 18 13 0,33 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
366. Prokopec Martin
Atláč Přerov
37,3 33,33 24 21 7 34,69 49 17 27 0,55 8 0,16 2 0,04 0 0 0 0
367. Štýbnarová Monika
Čivava Unčovice
37,2 45,00 24 20 9 42,00 50 21 13 0,26 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
368. Vyhlídal Zbyněk
Kohouti Těšetice
37,2 35,71 24 14 5 40,63 32 13 17 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
369. Špičák Roman
Hospoda u Žida Olomouc
37,0 44,44 24 18 8 43,18 44 19 12 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Podešva Michal
Zvonaři B Olomouc
37,0 42,11 24 19 8 40,91 44 18 17 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Slavinskij Petro
RedWolf Olomouc
37,0 37,50 24 16 6 43,24 37 16 15 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Dostál Milan
Hugo Přerov
37,0 35,71 24 14 5 36,36 33 12 14 0,42 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
373. Silný Roman
Master Olomouc
36,9 50,00 20 16 8 43,59 39 17 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
374. Galus Jiří
Black Bulls Olomouc
36,9 38,46 20 13 5 43,75 32 14 11 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
375. Krcánek Marek
Radkův Š-Club Přerov
36,6 33,33 24 12 4 41,38 29 12 16 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
376. Uhřík Jiří
Punat Olomouc
36,5 35,00 24 20 7 43,14 51 22 25 0,49 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
377. Markvart Petr
Yeseter Olomouc
36,3 40,00 24 20 8 41,67 48 20 14 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
378. Langmaier Vilém
Komáři Komárov
36,2 33,33 20 18 6 42,22 45 19 22 0,49 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
379. Šmudla Roman
Hamerské kladivo
36,1 20,00 20 10 2 35,71 28 10 25 0,89 4 0,14 0 0,00 1 0 0 0
380. Matal Petr
Miagi Kobra Mohelnice
36,0 40,00 24 20 8 37,78 45 17 21 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Volf Ondřej
Šenkéři Bolelouc
35,6 36,36 20 11 4 40,74 27 11 9 0,33 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
382. Pavel Slavomír
Devils Olomouc
35,6 35,29 24 17 6 39,53 43 17 20 0,47 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
383. Navrátil David
Darts La Putica Prostějov
35,6 23,53 24 17 4 34,15 41 14 46 1,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
384. Pohořelský Bohuslav
Aston Punat Olomouc
35,5 45,00 20 20 9 43,40 53 23 8 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
385. Obšil Roman
Mě je to jedno Zlaté Hory
35,4 45,45 16 11 5 39,29 28 11 3 0,11 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
386. Schwarzová Lucie
Anomálie Lipník nad Bečvou
35,4 38,89 24 18 7 39,02 41 16 10 0,24 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
387. Vidmuch Dušan
Darts La Putica Prostějov
35,4 26,32 24 19 5 34,78 46 16 38 0,83 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
388. Procházka Michal
Sport Bar Slovan Šternberk
35,2 35,00 24 20 7 41,67 48 20 13 0,27 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
389. Matiáš Jiří
Kohouti Těšetice
35,1 33,33 24 15 5 40,00 35 14 14 0,40 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
390. Crha Roman
Pacienti z Bohemky Olomouc
35,0 31,82 24 22 7 41,38 58 24 26 0,45 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
391. Vyhlídalová Müllerová Dana
Kohouti Těšetice
34,9 33,33 24 24 8 36,84 57 21 32 0,56 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
392. Dercaci Constantin
Pardáli Olomouc
34,7 28,57 24 14 4 29,41 34 10 25 0,74 6 0,18 1 0,03 0 0 0 0
393. Grůz Zdeněk
Dobří bobři B Olomouc
34,6 33,33 24 12 4 39,29 28 11 12 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
394. Hlubinka Milan
Punat Olomouc
34,5 35,71 24 14 5 36,36 33 12 17 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
395. Löhndorf Petr
Polena z Krbu Olomouc
34,2 40,00 24 15 6 38,89 36 14 11 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Kuba Marek
Draci Atláč Přerov
34,2 33,33 24 12 4 39,39 33 13 18 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
397. Gřunděl Lukáš
Fenix Nová Červená Voda
34,1 33,33 20 15 5 31,25 32 10 18 0,56 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
398. Pryč Tomáš
Sherwood Mariánské Údolí B
33,9 37,50 20 16 6 41,46 41 17 12 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Veselský Petr
Black Bulls Olomouc
33,9 31,25 20 16 5 39,02 41 16 20 0,49 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
400. Novák Josef
Sniper Nová Červená voda
33,9 30,00 16 10 3 39,13 23 9 10 0,43 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
401. Revťák Ladislav
Dobří bobři B Olomouc
33,6 35,29 24 17 6 38,46 39 15 12 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
402. Vylíčil Petr
Šipkaři Žulová
33,6 33,33 20 12 4 35,71 28 10 12 0,43 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
403. Dobrovolný Vratislav
Kohouti Ludslavice
33,5 25,00 24 12 3 38,71 31 12 15 0,48 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
404. Lošťák Antonín
Bašta Atláč Přerov
33,4 29,17 24 24 7 37,70 61 23 29 0,48 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
405. Dostál René
A je to Tršice
33,3 33,33 24 18 6 39,53 43 17 11 0,26 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
406. Pokorák Jiří
Vikingové Přerov
33,1 37,50 24 16 6 35,90 39 14 13 0,33 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
407. Sklenář Tomáš
Sherwood Mariánské Údolí B
33,1 31,25 20 16 5 34,29 35 12 17 0,49 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
408. Loubal Evžen
Mě je to jedno Zlaté Hory
33,0 36,36 16 11 4 40,74 27 11 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Kluka Svatopluk
Miagi Mohelnice
32,7 27,27 24 22 6 29,41 51 15 33 0,65 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
410. Divila Milan
Vikingové Přerov
32,6 35,00 24 20 7 38,00 50 19 15 0,30 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
411. Vysloužil Josef
U Jiřiny Prostějov
32,6 16,67 28 24 4 26,32 57 15 48 0,84 13 0,23 3 0,05 0 0 0 0
412. Vařeka Pavel
Miagi Kobra Mohelnice
32,5 30,77 24 13 4 37,50 32 12 12 0,38 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
413. Heger Pavel
Panteři Hranice
32,5 23,08 20 13 3 31,25 32 10 16 0,50 7 0,22 1 0,03 0 0 0 0
414. Smola Radek
U Jiřiny Prostějov
32,4 26,92 28 26 7 34,92 63 22 34 0,54 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
415. Slezák Vladimír
A je to Tršice
32,3 33,33 24 15 5 38,46 39 15 14 0,36 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
416. Horák Jan
Čučkaři Přerov
32,3 29,17 24 24 7 36,67 60 22 31 0,52 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
417. Vyhnálek Jiří
Punat Olomouc
32,1 33,33 24 15 5 32,35 34 11 13 0,38 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
418. Ilhák Radek
Aston Punat Olomouc
32,0 36,36 20 11 4 36,00 25 9 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
419. Zapletal Jindřich
Eso Uhelná
31,6 30,00 20 20 6 34,69 49 17 24 0,49 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
420. Spurný Jan
O Dírko Maroko Olomouc
31,4 35,71 24 14 5 42,86 35 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Příhoda Ladislav
Sniper Nová Červená voda
31,1 25,00 16 8 2 31,58 19 6 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
422. Suchyňa Radomír
Poslanci Bělkovice-Lašťany
31,0 31,82 24 22 7 31,37 51 16 21 0,41 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
423. Trpka Miroslav
Křemílci Mikulovice
30,9 22,22 16 9 2 36,36 22 8 14 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Lehnert Jiří
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
30,7 33,33 24 12 4 33,33 30 10 12 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
425. Táborský Ivo
Klikaři Litovel
30,6 35,71 20 14 5 36,36 33 12 3 0,09 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
426. Kyselá Zdena 1988
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
30,5 31,25 20 16 5 37,50 40 15 6 0,15 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
427. Čep Jaroslav
Sherwood Mariánské Údolí
30,3 30,77 24 13 4 31,03 29 9 13 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
428. Krawec Jaroslav
Poslanci Bělkovice-Lašťany
30,3 29,17 24 24 7 34,48 58 20 21 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
429. Čepl Vladimír
U Jiřiny Prostějov
30,2 23,81 28 21 5 32,08 53 17 24 0,45 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
430. Žouželka Přemysl
Pardáli Olomouc
30,0 26,32 24 19 5 31,91 47 15 23 0,49 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
431. Prokeš Miloš
Rebels Dolany
29,8 27,27 24 22 6 34,55 55 19 23 0,42 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
432. Filgas Jaroslav
Čučkaři Přerov
29,6 29,17 24 24 7 35,71 56 20 13 0,23 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
433. Suchyňa Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany
29,3 25,00 24 20 5 28,89 45 13 26 0,58 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
434. Fajnor Petr
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
29,3 25,00 20 16 4 35,71 42 15 16 0,38 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
435. Sokola Ludvík
Rebelové Olomouc
28,9 16,67 20 12 2 28,57 28 8 15 0,54 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
436. Brousil Petr
Šenkéři Bolelouc
28,6 26,67 20 15 4 28,57 35 10 11 0,31 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
437. Žajdlík Daniel
Vikingové Přerov
28,5 27,78 24 18 5 39,13 46 18 6 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Rosík Jan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
28,4 31,25 20 16 5 32,43 37 12 10 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Paprotová Michaela
No Men Prostějov
28,2 25,00 20 12 3 35,71 28 10 8 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Janoštík Tomáš
Mladí a neklidní Česká Ves
28,0 27,27 20 11 3 32,00 25 8 5 0,20 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
441. Prokeš Svatopluk
Byčiki Olomouc
27,6 25,00 24 16 4 35,71 42 15 11 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
442. Tirala Radim 1988
Syslíci Velká Kraš
27,6 25,00 20 16 4 32,43 37 12 10 0,27 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
443. Hloch Petr
Capa Čechovice
27,4 21,43 24 14 3 32,35 34 11 15 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
444. Sázel David
Kulturák Čehovice
27,3 22,73 24 22 5 30,61 49 15 16 0,33 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
445. Pikartová Kristýna
Zmijozel Olomouc
26,5 25,00 16 16 4 35,00 40 14 6 0,15 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
446. Konečný Jan
Olomoučtí vlci
26,1 21,43 24 14 3 27,27 33 9 12 0,36 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
447. Fusiková Pavlína
Ice Tips Přerov
26,0 30,00 24 20 6 31,91 47 15 5 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Brožová Dagmar
Čivava Unčovice
26,0 29,41 24 17 5 32,50 40 13 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Poláček Stanislav
Pardáli Olomouc
26,0 16,67 24 18 3 28,57 42 12 20 0,48 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
450. Dias Martin
Pomatenci Hranice B
25,8 25,00 24 12 3 35,48 31 11 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Chlanda Lubomír
Rebels Dolany
25,7 19,05 24 21 4 32,08 53 17 21 0,40 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
452. Vranková Julie
Anomálie Lipník nad Bečvou
25,6 25,00 24 20 5 35,19 54 19 6 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
453. Mauer Ján
Pijany Orlice Přerov
25,4 30,00 16 10 3 34,62 26 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Valčíková Kateřina
Ice Tips Přerov
25,3 25,00 24 16 4 31,58 38 12 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
455. Poledníček Ladislav
Tygři A Olomouc
25,3 20,00 20 15 3 27,78 36 10 20 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Opletalová Petra
Aligators Šternberk
25,2 25,00 24 12 3 33,33 27 9 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Janošťák Jaroslav
Big Crash Velká Kraš
25,0 12,50 16 8 1 25,00 20 5 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
458. Randová Anna
Čučkaři Přerov
24,9 21,43 24 14 3 28,57 35 10 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
459. Šembera Pavel
Devils Darts Řideč
24,9 14,29 16 14 2 28,57 35 10 23 0,66 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Wagnerová Miroslava
Yeseter Olomouc
24,8 25,00 24 12 3 31,03 29 9 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Navrátil Dominik
Kobra Hrabůvka
24,7 21,43 24 14 3 23,33 30 7 16 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
462. Güntner Radovan
Sherwood Mariánské Údolí B
24,2 20,00 20 10 2 30,77 26 8 9 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Tirala Radim 1966
Syslíci Velká Kraš
24,0 26,32 20 19 5 27,91 43 12 8 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Schartelová Jana
Čivava Unčovice
23,9 25,00 24 16 4 30,56 36 11 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Birknerová Jana
Zmijozel Olomouc
23,2 25,00 16 16 4 28,95 38 11 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Pospíšil Marek
Zmijozel Olomouc
23,0 22,22 16 9 2 25,00 20 5 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Dokoupil Josef
Polena z Krbu Olomouc
22,5 16,67 24 12 2 28,57 28 8 9 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Zepf Ota
Slza Olomouc
22,3 15,00 24 20 3 29,17 48 14 16 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Kolomar Ondřej
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
21,6 20,00 20 20 4 22,73 44 10 17 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Kudělka Petr
Sharks Olomouc
21,5 10,00 24 20 2 22,92 48 11 32 0,67 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
471. Kyselá Zdena 1968
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
20,8 10,00 20 10 1 25,00 24 6 11 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
472. Kuchš Roman
Druhá tráva Drahotuše
20,6 9,52 24 21 2 23,53 51 12 24 0,47 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
473. Maděryč Jan
Kobra Hrabůvka
20,0 15,38 24 13 2 23,33 30 7 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Banýr Josef
Bašta Atláč Přerov
19,3 8,33 24 12 1 24,14 29 7 12 0,41 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
475. Fojtík Michal
Capa Čechovice
18,5 11,76 24 17 2 20,51 39 8 10 0,26 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
476. Chlanda Lukáš
Rebels Dolany
18,3 15,79 24 19 3 19,51 41 8 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
477. Gill Tomáš
Olomoučtí vlci
17,9 13,33 24 15 2 20,59 34 7 8 0,24 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
478. Dolanský Miroslav
Pardáli Olomouc
17,7 7,69 24 13 1 19,35 31 6 14 0,45 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
479. Juřík Martin
Nealko Černá Voda
17,6 9,09 20 11 1 20,00 25 5 5 0,20 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
480. Macek Josef
Sharks Olomouc
17,4 8,33 24 12 1 14,81 27 4 14 0,52 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
481. Tesárek Zdeněk
Capa Čechovice
17,2 14,29 24 14 2 21,88 32 7 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Moťková Irena
Čivava Unčovice
16,6 16,67 24 18 3 21,95 41 9 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Matoušek Lukáš
Zvonaři Olomouc
16,3 15,38 24 13 2 23,33 30 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Ondrušík Jaroslav 1997
Syslíci Velká Kraš
16,3 12,50 20 16 2 23,68 38 9 1 0,03 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
485. Šotola Radek
Tygři A Olomouc
16,0 7,69 20 13 1 20,00 30 6 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Hutyra Jan
Křemílci Mikulovice
15,7 0,00 16 9 0 14,29 21 3 9 0,43 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
487. Serbus Jaroslav
Olomoučtí vlci
15,3 8,33 24 12 1 23,33 30 7 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Šafránek Rostislav
Kobra Hrabůvka
15,0 11,76 24 17 2 13,89 36 5 11 0,31 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
489. Čechák Milan
Angry Birds Olomouc
14,9 6,67 20 15 1 17,14 35 6 15 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Ryčl Daniel
Sport Bar Slovan Šternberk
14,5 6,67 24 15 1 23,68 38 9 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Takáčová Vendula
Zmijozel Olomouc
13,3 12,50 16 8 1 16,67 18 3 0 0,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
492. Šrotíř Stanislav
Master Olomouc
12,8 8,33 20 12 1 20,69 29 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Novotný Martin 1968
Sharks Olomouc
11,8 5,00 24 20 1 13,33 45 6 16 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
494. Malá Kristýna
Zmijozel Olomouc
10,6 6,67 16 15 1 14,71 34 5 4 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Procházka Adam
Eso Uhelná
10,2 5,00 20 20 1 11,63 43 5 8 0,19 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
496. Fojtíková Magdaléna
Capa Čechovice
9,3 5,26 24 19 1 13,95 43 6 3 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Jurník Petr
Sherwood Mariánské Údolí
9,2 0,00 24 12 0 7,69 26 2 12 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
498. Veruňáková Veronika
No Men Prostějov
5,0 0,00 20 11 0 8,33 24 2 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Hinze Petr
Sport Bar Slovan Šternberk
  100,00 24 8 8 84,21 19 16 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
500. Novák Martin
Devils Olomouc
  100,00 24 7 7 82,35 17 14 18 1,06 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
501. Macek Martin
Moravští orli Olomouc
  100,00 24 6 6 85,71 14 12 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Janíček Josef
Sport Bar Slovan Šternberk
  100,00 24 4 4 100,00 8 8 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
503. Pluskal Michal
Pitbull Panav Senice na Hané
  100,00 20 4 4 100,00 8 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Irgl Dušan
Master Olomouc
  100,00 20 4 4 88,89 9 8 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
505. Patka Jiří
Raci z Řídeče
  100,00 24 4 4 88,89 9 8 8 0,89 2 0,22 0 0,00 2 0 0 0
506. Staňková Markéta
Sokol Plumlov
  100,00 24 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Škapa Michal
Křemílci Mikulovice
  100,00 16 2 2 100,00 4 4 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Olšanský Milan
Horny Darts Lipník nad Bečvou
  100,00 20 2 2 80,00 5 4 1 0,20 3 0,60 0 0,00 0 0 0 0
509. Šlézar Karel
Elita Punat Olomouc
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Burďák Miroslav
Fenix Nová Červená Voda
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Katzer Radovan
Master Olomouc
  100,00 20 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Panák Vlastimil
Camel Atláč Přerov
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 3 1,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
513. Válek Dalimil
Kaspec Libina
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Svoboda Jakub
Rebelové Olomouc
  87,50 20 8 7 83,33 18 15 22 1,22 8 0,44 4 0,22 5 0 0 0
515. Zdráhal Jan
Kaspec Libina
  87,50 24 8 7 77,78 18 14 15 0,83 7 0,39 2 0,11 1 0 0 0
516. Paděra Pavel
Hamerské kladivo
  87,50 20 8 7 75,00 20 15 22 1,10 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
517. Polehla Michal
U Anděla Prostějov
  85,71 24 7 6 76,47 17 13 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
518. Málek Ivo
Mladí a neklidní Česká Ves
  83,33 20 6 5 84,62 13 11 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Symerský David
Pomatenci Hranice
  83,33 24 6 5 73,33 15 11 12 0,80 1 0,07 1 0,07 1 0 0 0
520. Nenál Petr
O tečku Prostějov
  83,33 24 6 5 68,75 16 11 12 0,75 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
521. Telička Lukáš
SemSex Přerov
  83,33 24 6 5 68,75 16 11 13 0,81 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
522. Pavlinský Zdeněk
Sport Bar Slovan Šternberk
  81,82 24 11 9 73,08 26 19 26 1,00 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
523. Epstein Jindřich 1989
Renegades Olomouc
  80,00 24 10 8 69,23 26 18 30 1,15 9 0,35 2 0,08 1 1 0 0
524. Jati Vladimír
Mě je to jedno Zlaté Hory
  80,00 16 5 4 72,73 11 8 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Škabraha Petr
Šipkaři Střeň
  77,78 24 9 7 69,57 23 16 31 1,35 4 0,17 1 0,04 1 0 0 0
526. Kučera Lukáš 1986
RedWolf Olomouc
  75,00 24 8 6 68,42 19 13 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
527. Minarčík David
Nealko Černá Voda
  75,00 20 8 6 65,00 20 13 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
528. Dostálová Kateřina
A je to Tršice
  75,00 24 4 3 77,78 9 7 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Svoboda Filip
Rebelové Olomouc
  75,00 20 4 3 77,78 9 7 3 0,33 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
530. Konečný Pavel
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
  75,00 20 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Majer Antonín
Devils Olomouc
  75,00 24 4 3 70,00 10 7 9 0,90 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
532. Nimmrichter Jan
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
  75,00 24 4 3 70,00 10 7 8 0,80 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
533. Svozil Stanislav
V Zeleném Prostějov
  75,00 24 4 3 70,00 10 7 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
534. Tvrdoň Jan
Draci Atláč Přerov
  75,00 24 4 3 66,67 9 6 4 0,44 7 0,78 0 0,00 0 0 0 0
535. Konečný Martin
Pitbull Panav Senice na Hané
  75,00 20 4 3 63,64 11 7 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
536. Polanský Petr
Fenix Nová Červená Voda
  75,00 20 4 3 63,64 11 7 0 0,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
537. Šejnoha Robin
Hamerské kladivo
  75,00 20 4 3 60,00 10 6 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Trulej Petr
Mě je to jedno Zlaté Hory
  71,43 16 7 5 73,33 15 11 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
539. Doušek Jakub
Mě je to jedno Zlaté Hory
  71,43 16 7 5 63,16 19 12 8 0,42 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
540. Rychlý Pavel
Imotep Ivanovice na Hané
  66,67 24 9 6 63,16 19 12 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
541. Čikl Václav
Kavalíři Štěpánov
  66,67 24 9 6 58,33 24 14 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Ševčík Jan
Černá křídla Kostelec
  66,67 24 9 6 54,55 22 12 14 0,64 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
543. Krecl Mojmír
Tygři Šternberk
  66,67 24 9 6 54,17 24 13 19 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Kartusek Tomáš
Pijany Orlice Přerov
  66,67 16 6 4 69,23 13 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Klásek David
Hamerské kladivo
  66,67 20 6 4 69,23 13 9 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Hrazdil Michal
Poslanci Bělkovice-Lašťany
  66,67 24 6 4 61,54 13 8 21 1,62 2 0,15 0 0,00 1 0 0 0
547. Benýšek Roman
Aston Punat Olomouc
  66,67 20 6 4 60,00 15 9 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Svozil Pavel
Žabaři Olomouc
  66,67 24 3 2 71,43 7 5 5 0,71 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
549. Dvořák Petr
Sokol Plumlov
  66,67 24 3 2 57,14 7 4 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
550. Sicilský David
Žabaři Olomouc
  66,67 24 3 2 57,14 7 4 10 1,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Šrom Zdeněk
Dobří bobři B Olomouc
  66,67 24 3 2 57,14 7 4 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Lindner Martin
Raci z Řídeče
  62,50 24 8 5 64,71 17 11 13 0,76 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
553. Hruban Radek
Hamerské kladivo
  62,50 20 8 5 61,90 21 13 12 0,57 9 0,43 0 0,00 1 0 0 0
554. Libánek Martin
O tečku Prostějov
  60,00 24 10 6 58,33 24 14 9 0,38 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
555. Vydržel Michal
Klikaři Litovel
  60,00 20 5 3 58,33 12 7 10 0,83 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
556. Foltýn Michal
Miagi Mohelnice
  60,00 24 5 3 54,55 11 6 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
557. Pastyříková Renata
Modrý Jelen Vidnava
  60,00 20 5 3 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Slíva Milan
O tečku Prostějov
  60,00 24 5 3 53,85 13 7 7 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Čožík Karel
Žabaři Olomouc
  60,00 24 5 3 46,15 13 6 4 0,31 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
560. Zelenka Jan
Devils Darts Řideč
  57,14 16 7 4 58,82 17 10 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Navrátil Tomáš
Darts La Putica Prostějov
  57,14 24 7 4 52,94 17 9 22 1,29 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
562. Zlámal Jiří
Polena z Krbu Olomouc
  55,56 24 9 5 61,90 21 13 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
563. Nátr Lubomír
Pitbull Panav Senice na Hané
  55,56 20 9 5 57,14 21 12 9 0,43 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
564. Pekař Emil
Tygři Šternberk
  55,56 24 9 5 55,00 20 11 16 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Hošek David
Yeseter Olomouc
  54,55 24 11 6 53,85 26 14 7 0,27 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
566. Vysloužil Ladislav 1971
Sokol Plumlov
  54,55 24 11 6 50,00 26 13 14 0,54 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
567. Pečiva Milan
Šipkaři Střeň
  50,00 24 10 5 52,17 23 12 9 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. BROŽ Marcel
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
  50,00 20 8 4 52,63 19 10 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Krzyžánek Rudolf
Rebels Dolany
  50,00 24 8 4 47,62 21 10 16 0,76 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
570. Rauš Jiří
Miagi Kobra Mohelnice
  50,00 24 8 4 47,37 19 9 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
571. Skopalík Marek
Tygři Šternberk
  50,00 24 8 4 47,37 19 9 10 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Kačala Marek
Kaspec Libina
  50,00 24 6 3 53,33 15 8 8 0,53 5 0,33 0 0,00 0 0 0 0
573. Matušek Radovan
Raci z Řídeče
  50,00 24 6 3 53,33 15 8 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
574. Mysliveček Igor
Buldok Unčovice
  50,00 24 6 3 46,67 15 7 10 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
575. Tomek Michal
Chmelaři Olomouc
  50,00 24 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
576. Střída Jaroslav
Kohouti Těšetice
  50,00 24 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
577. Friedl Petr
Miagi Kobra Mohelnice
  50,00 24 4 2 54,55 11 6 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
578. Hamerník Zdeněk
Hospoda u Žida Olomouc
  50,00 24 4 2 54,55 11 6 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Jeníček Petr
Panteři Hranice
  50,00 20 4 2 50,00 10 5 7 0,70 4 0,40 0 0,00 1 0 0 0
580. Novický Tomáš
Kulturák Čehovice
  50,00 24 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Závrbský Kamil
Draci Atláč Přerov
  50,00 24 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
582. Zvěřová Barbora
Tygři Šternberk
  50,00 24 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Silný Jaromír
Dobří bobři Olomouc
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 11 1,22 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
584. Brachtl Jaroslav
Klikaři Litovel
  50,00 20 4 2 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Kralčák Marek
No Fear Šternberk
  50,00 24 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Otava Jiří
Dobří bobři B Olomouc
  50,00 24 2 1 60,00 5 3 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Piskacis Ladislav
Modrý Jelen Vidnava
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Flašková Anna
Moravští orli Olomouc
  50,00 24 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Fiala Michal
Sherwood Mariánské Údolí B
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Plhák Petr
Olomoučtí orli
  50,00 24 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Vacula František
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Spurná Vlasta
Olomoučtí vlci
  45,45 24 11 5 50,00 26 13 20 0,77 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
593. Mimra David
Dragons Hranice
  45,45 24 11 5 48,15 27 13 14 0,52 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
594. Špaček Josef
Imotep Ivanovice na Hané
  45,45 24 11 5 46,15 26 12 11 0,42 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
595. Ragoš Martin
Černá křídla Kostelec
  44,44 24 9 4 54,17 24 13 12 0,50 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
596. Kulhánek Miroslav
Moravští orli Olomouc
  44,44 24 9 4 50,00 22 11 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Hájek Marek
Klikaři Litovel
  44,44 20 9 4 47,83 23 11 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Sedlák Jiří
RedWolf Olomouc
  44,44 24 9 4 45,00 20 9 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
599. Fiala Milan
Křižáci Bolelouc
  42,86 24 7 3 47,06 17 8 10 0,59 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
600. Staněk Jiří
Sokol Plumlov
  42,86 24 7 3 44,44 18 8 11 0,61 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
601. Prčíková Alena
Modrý Jelen Vidnava
  42,86 20 7 3 42,11 19 8 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
602. Šťastný Martin 1968
Tygři Olomouc
  42,86 24 7 3 41,18 17 7 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Koláček Lukáš
Radkův Š-Club Přerov
  40,00 24 10 4 48,15 27 13 18 0,67 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
604. Rössner Martin
Pomatenci Hranice B
  40,00 24 10 4 48,00 25 12 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Bajgar Vojtěch
Polena z Krbu Olomouc
  40,00 24 10 4 45,45 22 10 9 0,41 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
606. Kohoutek Jiří
Dobří bobři B Olomouc
  40,00 24 10 4 43,48 23 10 4 0,17 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
607. Maywöger Karel
Zvonaři Olomouc
  40,00 24 10 4 43,48 23 10 5 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Krupa David
Kohouti Těšetice
  40,00 24 10 4 37,50 24 9 9 0,38 3 0,13 2 0,08 0 0 0 0
609. Sekanina Otakar
Kupec Tážaly
  40,00 24 5 2 45,45 11 5 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
610. Stodola Petr
Hamerské kladivo
  40,00 20 5 2 41,67 12 5 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Setla Tomáš
Mě je to jedno B Zlaté Hory
  40,00 20 5 2 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Hlaváč Luděk
Pomatenci Hranice B
  40,00 24 5 2 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Procházková Jana
Kavalíři Štěpánov
  40,00 24 5 2 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
614. Kráčmar Martin 1993
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
  37,50 24 8 3 42,86 21 9 7 0,33 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
615. Dorotovič Jaroslav
Pitbull Panav Senice na Hané
  37,50 20 8 3 42,11 19 8 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
616. Hrubá Kateřina
No Men Prostějov
  37,50 20 8 3 42,11 19 8 10 0,53 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
617. Kubová Jana
No Men Prostějov
  37,50 20 8 3 42,11 19 8 3 0,16 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
618. Lukáč Kamil 1991
Mě je to jedno B Zlaté Hory
  37,50 20 8 3 42,11 19 8 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
619. Zatloukal Ondřej
U Anděla Prostějov
  37,50 24 8 3 42,11 19 8 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
620. Ťápal David
Draci Atláč Přerov
  37,50 24 8 3 40,00 20 8 7 0,35 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
621. Večeřa Jiří
Šipkaři Střeň
  37,50 24 8 3 40,00 20 8 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
622. Novotný Martin 1979
No Fear Šternberk
  37,50 24 8 3 38,89 18 7 9 0,50 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
623. Přidálek Lukáš
U Jiřiny Prostějov
  37,50 28 8 3 36,84 19 7 16 0,84 3 0,16 1 0,05 2 0 0 0
624. Přindiš Pavel
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
  37,50 24 8 3 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Hrabal Martin
Tygři Olomouc
  36,36 24 11 4 42,31 26 11 13 0,50 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
626. Doupal Dušan
Polena z Krbu Olomouc
  36,36 24 11 4 40,00 25 10 9 0,36 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
627. Hiemer Jiří
Aligators Šternberk
  36,36 24 11 4 38,46 26 10 6 0,23 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
628. Vymazal Pavel
O Dírko Maroko Olomouc
  36,36 24 11 4 37,50 24 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Holba Milan
Imotep Ivanovice na Hané
  33,33 24 9 3 50,00 24 12 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
630. Dohnal Jiří
Kohouti Těšetice
  33,33 24 9 3 39,13 23 9 12 0,52 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
631. Körner František
Čivava Unčovice
  33,33 24 9 3 39,13 23 9 12 0,52 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
632. Čada Antonín
Hospoda u Žida Olomouc
  33,33 24 9 3 36,36 22 8 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
633. Boula Miroslav
Křižáci Bolelouc
  33,33 24 9 3 33,33 21 7 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Lenert Lukáš
Zvonaři Olomouc
  33,33 24 6 2 46,67 15 7 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Petráš Michal
Atláč Přerov
  33,33 24 6 2 43,75 16 7 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Milata Petr
Zvonaři B Olomouc
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Hronská Jana
Dragons Hranice
  33,33 24 6 2 37,50 16 6 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
638. Skopal Miroslav
Klikaři Litovel
  33,33 20 6 2 37,50 16 6 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Brož Pavel
Buldok Unčovice
  33,33 24 6 2 35,71 14 5 5 0,36 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
640. Kudláčová Šárka
Aston Punat Olomouc
  33,33 20 6 2 35,71 14 5 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Hudeček Jaromír
Vikingové Přerov
  33,33 24 6 2 33,33 15 5 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
642. Kryl Jaroslav
Rebelové Olomouc
  33,33 20 6 2 33,33 15 5 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
643. Habáň Vít
Rebels Dolany
  33,33 24 6 2 28,57 14 4 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Kazlepka Radek
Hamerské kladivo
  33,33 20 3 1 50,00 8 4 3 0,38 2 0,25 1 0,13 0 0 0 0
645. Drexlerová Martina
Pomatenci Hranice B
  33,33 24 3 1 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Janoštíková Kamila
Mladí a neklidní Česká Ves
  33,33 20 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Červenka František
Elita Punat Olomouc
  33,33 24 3 1 28,57 7 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Řežábek Jiří
Zetko Prostějov
  33,33 24 3 1 28,57 7 2 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
649. Šebík Miloslav
Čučkaři Přerov
  30,00 24 10 3 36,00 25 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
650. Žouželka Tomáš
Helios Olomouc
  30,00 28 10 3 36,00 25 9 11 0,44 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
651. Podivínský Martin
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
  30,00 24 10 3 34,62 26 9 13 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
652. Pollák Jiří
V Zeleném Prostějov
  28,57 24 7 2 42,11 19 8 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
653. Uherko Rostislav
Pohodáři z Knihovny Olomouc
  28,57 16 7 2 42,11 19 8 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Port Jaroslav
Zvonaři B Olomouc
  28,57 24 7 2 40,00 20 8 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
655. Dittrichová Šárka
Elita Punat Olomouc
  28,57 24 7 2 35,29 17 6 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
656. Polanský Lukáš
Fenix Nová Červená Voda
  28,57 20 7 2 35,29 17 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Sudoměřická Kateřina
Dragons Hranice
  28,57 24 7 2 33,33 18 6 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Setlová Andrea
Mě je to jedno B Zlaté Hory
  28,57 20 7 2 26,67 15 4 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
659. Zámorská Kateřina
Anomálie Lipník nad Bečvou
  27,27 24 11 3 37,93 29 11 10 0,34 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
660. Šumbera Michal
Zvonaři Olomouc
  27,27 24 11 3 33,33 27 9 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Dočkal Petr
O Dírko Maroko Olomouc
  25,00 24 8 2 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Kopečková Martina
Anomálie Lipník nad Bečvou
  25,00 24 8 2 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Koriťák Břetislav
Šipkaři Žulová
  25,00 20 8 2 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Hanich Vladimír
Miagi Mohelnice
  25,00 24 8 2 36,36 22 8 14 0,64 8 0,36 0 0,00 0 0 0 0
665. Cesar Radek
Imotep Ivanovice na Hané
  25,00 24 8 2 35,00 20 7 10 0,50 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
666. Malíšková Veronika
No Men Prostějov
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
667. Vlach Tomáš
Šenkéři Bolelouc
  25,00 20 8 2 31,58 19 6 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
668. Žáček Jaroslav
Renegades Olomouc
  25,00 24 8 2 27,78 18 5 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
669. Hynčica Petr
Panteři Hranice
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 15 1,50 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
670. Mrugala Luděk
A je to Tršice
  25,00 24 4 1 36,36 11 4 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Přikryl Lubor
Twister Kroměříž
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
672. Vacek Jiří
Sherwood Mariánské Údolí B
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
673. Baťa Jiří
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
674. Čaník Marek
Dobří bobři B Olomouc
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Nováková Petra
Sniper Nová Červená voda
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Nýdecký Jan
Master Olomouc
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
677. Zvára Roman
Machine Šumperk
  25,00 24 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Macek Lukáš
RedWolf Olomouc
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Soukupová Hana
Vikingové Přerov
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Orság Zdeněk
Ice Tips Přerov
  25,00 24 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Cuřínová Kristýna
Křemílci Mikulovice
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Gross Josef
Slza Olomouc
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
683. Procházka Vlastimil
Vlci Pohořany
  25,00 20 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Trávníček Robert
RedWolf Olomouc
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Stružka Radek
Aligators Šternberk
  20,00 24 10 2 37,04 27 10 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
686. Mück Petr
Křižáci Bolelouc
  20,00 24 10 2 34,62 26 9 6 0,23 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
687. Savakov Dmitrij
Žabaři Olomouc
  20,00 24 10 2 32,00 25 8 34 1,36 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
688. Šťastný Jan
SemSex Přerov
  20,00 24 10 2 32,00 25 8 14 0,56 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
689. Domaniková Lenka
Miagi Rabbits Mohelnice
  20,00 24 10 2 29,17 24 7 15 0,63 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
690. Šrot Petr
Hugo Přerov
  20,00 24 10 2 19,05 21 4 7 0,33 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
691. Kotěšovský Tomáš
Atláč Přerov
  20,00 24 5 1 33,33 12 4 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Šibl Miroslav
A je to Tršice
  20,00 24 5 1 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Špička Zdeněk
Žabaři Olomouc
  20,00 24 5 1 20,00 10 2 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
694. Zapletal Milan
Jedlička Prostějov
  18,18 28 11 2 24,00 25 6 14 0,56 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
695. Božíková Helena
Zetko Prostějov
  18,18 24 11 2 18,18 22 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Szocs David
Capa Čechovice
  18,18 24 11 2 17,39 23 4 2 0,09 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
697. Kunč Lukáš
Komáři Komárov
  16,67 20 6 1 33,33 15 5 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
698. Tkadlčík Radim
Černá křídla Kostelec
  16,67 24 6 1 26,67 15 4 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
699. Motáň Stanislav
Atláč Přerov
  16,67 24 6 1 23,08 13 3 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
700. Tiralová Lenka
Syslíci Velká Kraš
  16,67 20 6 1 15,38 13 2 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Horný Lukáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
  14,29 24 7 1 31,58 19 6 5 0,26 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
702. Jílek Richard
Devils Olomouc
  14,29 24 7 1 27,78 18 5 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
703. Maties Mihai
Darts La Putica Prostějov
  14,29 24 7 1 27,78 18 5 13 0,72 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
704. Štefka Michal
Devils Darts Řideč
  14,29 16 7 1 25,00 16 4 6 0,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
705. Žižka Ondřej
Pardáli Olomouc
  14,29 24 7 1 23,53 17 4 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
706. Šipula David
Angry Birds Olomouc
  14,29 20 7 1 20,00 15 3 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Vejražka Vladimír
Byčiki Olomouc
  14,29 24 7 1 20,00 15 3 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
708. Křížek Miroslav
Ice Tips Přerov
  12,50 24 8 1 25,00 20 5 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
709. Kuběnová Jarmila
Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou
  12,50 20 8 1 21,05 19 4 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Navrátil Zbyněk
Komáři Komárov
  12,50 20 8 1 12,50 16 2 7 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
711. Pavlištík Jaroslav
Arnošťáci Hranice A
  12,50 24 8 1 11,76 17 2 10 0,59 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
712. Dolinková Andrea
Radkův Š-Club Přerov
  10,00 24 10 1 17,39 23 4 11 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
713. Kuděla Jan
A je to Tršice
  10,00 24 10 1 14,29 21 3 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Wagner Libor
Yeseter Olomouc
  10,00 24 10 1 9,52 21 2 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Korytar Martin
O tečku Prostějov
  9,09 24 11 1 12,50 24 3 8 0,33 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
716. Rutar Michal
Druhá tráva Drahotuše
  0,00 24 11 0 18,52 27 5 9 0,33 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
717. Elsnerová Barbora
No Men Prostějov
  0,00 20 9 0 5,26 19 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Škoda Pavel
Sherwood Mariánské Údolí
  0,00 24 8 0 23,81 21 5 13 0,62 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
719. Hladká Lucie
No Men Prostějov
  0,00 20 8 0 20,00 20 4 3 0,15 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
720. Eliáš Libor
Olomoučtí vlci
  0,00 24 8 0 15,79 19 3 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
721. Bílková Pavla
Anomálie Lipník nad Bečvou
  0,00 24 8 0 11,11 18 2 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Příborský Radomír
Olomoučtí vlci
  0,00 24 8 0 11,11 18 2 7 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Bant Oldřich
Black Bulls Olomouc
  0,00 20 8 0 5,88 17 1 6 0,35 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
724. Bene Ludvík
Rebels Dolany
  0,00 24 8 0 5,88 17 1 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
725. Mezuláník Adam
Renegades Olomouc
  0,00 24 8 0 5,88 17 1 9 0,53 4 0,24 1 0,06 0 0 0 0
726. Brdička Otakar
Hospoda u Žida Olomouc
  0,00 24 8 0 0,00 16 0 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Strašil Vítek
Machine Šumperk
  0,00 24 7 0 17,65 17 3 14 0,82 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
728. Horák Aleš
Aligators Šternberk
  0,00 24 6 0 20,00 15 3 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Zápařka Petr
Jedlička Prostějov
  0,00 28 6 0 20,00 15 3 13 0,87 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
730. Menšíková Věra
A je to Tršice
  0,00 24 6 0 14,29 14 2 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Drásal Jaroslav
Machine Šumperk
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 9 0,69 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
732. Svozilová Zdeňka
Black Bulls Olomouc
  0,00 20 6 0 7,69 13 1 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Žolnák Jaroslav
Imotep Ivanovice na Hané
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 3 0,23 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
734. Stuchlík Pavel
Křemílci Mikulovice
  0,00 16 6 0 0,00 12 0 3 0,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
735. Černocký Jiří
Křemílci Mikulovice
  0,00 16 5 0 16,67 12 2 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Majer Tomáš
Poslanci Bělkovice-Lašťany B
  0,00 24 5 0 16,67 12 2 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Benešová Renata
Capa Čechovice
  0,00 24 5 0 9,09 11 1 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
738. Božek Ladislav
Imotep Ivanovice na Hané
  0,00 24 5 0 9,09 11 1 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
739. Hanichová Taťána
Miagi Rabbits Mohelnice
  0,00 24 5 0 9,09 11 1 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Vachutka Martin
Komáři Komárov
  0,00 20 5 0 9,09 11 1 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Nečesal Lukáš
Nealko Černá Voda
  0,00 20 5 0 0,00 10 0 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Búbela Marek
Dobří bobři Olomouc
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
743. Cekota Lukáš
Kobra Hrabůvka
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Kouřilová Andrea
Vlci Pohořany
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Šipula Pavel
Angry Birds Olomouc
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
746. Švec Pavel
Aligators Šternberk
  0,00 24 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Chromec David
Olomoučtí vlci
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Čtvrtlíková Zuzana
Master Olomouc
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Kožela Jan
Miagi Mohelnice
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Březík Jan
Atláč Přerov
  0,00 24 3 0 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Malaníková Slavomíra
Dravci Supíkovice
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Rašner Roman
Master Olomouc
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Burda Jaroslav
Punat Olomouc
  0,00 24 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Jurčák Bronislav
Křemílci Mikulovice
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Kuběna Jaroslav
Syslíci Velká Kraš
  0,00 20 3 0 0,00 6 0 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Maceček Milan
Modrý Jelen Vidnava
  0,00 20 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Sekanina Pavel
V Zeleném Prostějov
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
758. Všianská Pavlína
Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
  0,00 20 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Bocheza Jan
Pomatenci Hranice
  0,00 24 2 0 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Pohlídal Svatomír
Kupec Tážaly
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Bartsch Vladimír
Arnošťáci Hranice A
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 1 0,25 0 0 0 0
762. Krejčíř Aleš
Hanácká trefa Prostějov
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
763. Matula David
Devils Olomouc
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Slaměník Roman
Černá křídla Kostelec
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
765. Šopinec Marek
Big Crash Velká Kraš
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Wittner Ivo
Olomoučtí vlci
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
767. Knápková Ludmila
Autokemp Dolina Ludvíkov
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
768. Konopka Petr
O Dírko Maroko Olomouc
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Mrva Jaroslav
Nealko Černá Voda
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
770. Schwarz Václav
Arnošťáci Hranice A
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
771. Tsilyi Igor
Rebelové Olomouc
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
772. Unger Richard
Imotep Ivanovice na Hané
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
773. Čechovský Martin
Hospoda u Žida Olomouc
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
774. Ernst Kristián
Olomoučtí vlci
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
775. Hanák Miroslav
Šipkaři Střeň
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
776. Hanych Martin
Camel Atláč Přerov
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
777. Heger Jakub
Panteři Hranice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
778. Holišová Leona
Klenot Moravy Lipník nad Bečvou
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
779. Jati Pavel
Dravci Supíkovice
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
780. Kráčmar Martin 1978
Chmelaři Olomouc
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
781. Králík Martin
Pohodáři z Knihovny Olomouc
  0,00 16