14.7.2018| Červenovodský turnaj - muži| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Nováková Petra| Hráčů: 77| Žebříčků: 7
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Hrtoň Kamil | CZE053486 | A | Kaspec Libina |
2. | Zdráhal Jan | CZE057195 | Krnov | |
3. | Lihotský Marek | CZE034370 | A | Jedlička Prostějov |
4. | Pavelek Michal | CZE030278 | A | Žabaři Olomouc |
5. | Denemark Vlastimil | CZE005296 | B | Baník Kobylá nad Vidnávkou |
6. | Gojný Petr | CZE028242 | Krnov | |
7. | Humpula František | CZE032125 | Krnov | |
8. | Sicilský David | CZE026060 | Zátor - Loučky | |
9. | Dostál Jaromír | CZE021065 | C | Pohodáři Olomouc |
10. | Foit Tomáš | CZE024846 | Mikulovice (Šumperk) | |
11. | Kašpar Jakub | CZE050463 | B | DC Simpsons family Ostrava |
12. | Lukáč Kamil | CZE005944 | B | TJ Zlaté Hory MJTJ |
13. | Koláček Radek | CZE051286 | Brantice | |
14. | Silný Jaromír | CZE022314 | A | Dobří bobři Olomouc |
15. | Šurkal Martin | CZE060062 | B | Helios Olomouc |
16. | Tomík Marek | CZE060482 | A | Pohodáři Olomouc |
17. | Adamec Radek | CZE035440 | Fulnek | |
18. | Grygar Lukáš | CZE043971 | A | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek |
19. | Malíšek Jiří | CZE027350 | A | Jedlička Prostějov |
20. | Sádecký Branislav | CZE053740 | C | Chmelaři z Knihovny Olomouc |
21. | Sedláček Jaromír | CZE000129 | Šumvald | |
22. | Suchánec Libor | CZE003747 | B | U Mě dobrý Česká Ves |
23. | Tirala Radim | CZE038905 | B | Syslíci Velká Kraš |
24. | Trnka Jiří | CZE000700 | A | Dobří bobři Olomouc |
25. | Burďák Jan | CZE030365 | B | Fenix Stará červená Voda |
26. | Novák Josef | CZE023873 | Stará červená Voda | |
27. | Obšil Roman | CZE023652 | B | TJ Zlaté Hory MJTJ |
28. | Pastyřík Roman | CZE002600 | B | Sniper Nová Červená Voda |
29. | Přidal Petr | CZE024692 | Těšetice | |
30. | Příhoda Ladislav | CZE061559 | B | Fenix Stará červená Voda |
31. | Turoň Jaroslav | CZE019267 | A | Sharks Olomouc |
32. | Žižka Ondřej | CZE040911 | Olomouc | |
33. | Čožík Karel | CZE000526 | A | Žabaři Olomouc |
34. | Hanzlík Antonín | CZE055423 | B | Fenix Stará červená Voda |
35. | YYYHost muž I | |||
36. | Juřík Tomáš | CZE009943 | Vápenná | |
37. | Kudělka Petr | CZE007596 | A | Sharks Olomouc |
38. | YYYHost muž II | |||
39. | Novák Miroslav | CZE017184 | B | Sniper Nová Červená Voda |
40. | Paščinský Jiří | CZE058985 | B | Dravci Supíkovice |
41. | Piskacis Ladislav | CZE002118 | Vidnava 1 | |
42. | Pluhařík Marcel | CZE026113 | B | TJ Zlaté Hory MJTJ |
43. | Štoppl Radoslav | CZE041450 | Uničov | |
44. | Tirala Radim ml. | CZE038982 | B | Syslíci Velká Kraš |
45. | Ulík Josef | CZE060337 | B | U Mě dobrý Česká Ves |
46. | Vala Kamil | CZE056053 | Černá Voda | |
47. | Válek Dalimil | CZE027730 | Krnov | |
48. | Válek Radovan | CZE027729 | Krnov | |
49. | Bendžuch Vojtěch | CZE051251 | Ostrava | |
50. | Burďák Miroslav | CZE056331 | Stará Červená Voda |