Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
  Náhled Tisk Nahoru
Čtvrteční turnajování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 54 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 8 8 8 7 300
2. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 8 8 8 5 500
3. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 10 10 10 5 000
4. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 5 5 5 3 450
5. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 7 7 7 3 350
6. Schoř Petr CZE059756 Horažďovice O 7 7 7 3 150
7. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 3 3 3 2 750
8. Zvingrová Barbora CZE059755 Velký Bor O 7 7 7 2 650
9. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 6 6 6 2 500
10. Tupý Michal B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 5 5 5 2 250
11. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 3 3 3 2 050
12. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 800
13. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum Těchlovice 3 3 3 1 650
14. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 2 2 1 600
14. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 4 4 4 1 600
16. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 3 3 3 1 550
17. Demčák Petr CZE053598 C D.C.Team best Taxi Plzeň 4 4 4 1 500
17. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 2 2 2 1 500
19. Kurtaj Daniel CZE026837 D D.C.Team best Taxi Plzeň 4 4 4 1 400
20. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 350
21. Kliment Ladislav CZE058869 A ŠK Horažďovice 4 4 4 1 300
22. Bláhová Tereza D.C.Team best Taxi Plzeň 4 4 4 1 100
23. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 3 3 3 1 050
23. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 3 3 3 1 050
23. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 1 1 1 1 050
26. Koudelková Miluše CZE052325 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 2 2 1 000
27. Růžek Zdeněk CZE008445 A Úlet Křimice 1 1 1 950
27. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 1 1 1 950
27. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 950
30. Buček Ondrej CZE051149 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 850
30. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 850
32. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 2 2 2 800
32. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 2 2 2 800
34. Přibyl Václav CZE021915 A Darts Club Holoubkov 1 1 1 750
34. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Ošklibar Plzeň 1 1 1 750
36. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 2 2 2 700
36. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 700
38. Schötta Miroslav CZE011316 ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 1 1 650
38. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 650
40. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 550
40. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 1 1 1 550
42. Pešek Lukáš CZE005496 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 450
42. Imrišek Jan CZE054596 B Darts Club Holoubkov 1 1 1 450
42. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 1 1 1 450
42. Přerovský Vladimír CZE023442 B Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 450
42. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 1 1 1 450
42. Šimandl Kamil CZE008755 A Scorpions Plzeň 1 1 1 450
48. Lédl Luboš CZE028098 D DC Kameňák Plzeň 1 1 1 350
48. Tic Lukáš CZE058377 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 1 1 350
48. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 00:37

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 00:38:01