Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Čtvrteční turnajování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 65 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 10 10 10 5 100
2. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň 5 5 5 4 450
3. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 7 7 7 4 350
4. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 8 8 8 4 300
5. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 6 6 6 3 500
5. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 4 4 4 3 500
7. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 600
7. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 6 6 6 2 600
9. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 4 4 4 2 500
10. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2 000
11. Zitová Radana CZE007116 Plzeň 5 5 5 1 850
12. Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice 4 4 4 1 800
13. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 3 3 3 1 750
14. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 700
15. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 600
16. Zeman Tomáš CZE027156 C Sport Club Spartak Strašice 3 3 3 1 550
17. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 2 2 1 500
18. Prinz Dominik CZE054151 C ŠK Hrášci Klatovy 3 3 3 1 450
18. Schötta Miroslav CZE011316 Plzeň 5 5 5 1 450
20. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 3 3 1 350
21. Přibyl Václav CZE021915 A DC Holoubkov 2 2 2 1 300
21. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 300
21. Růžek Zdeněk CZE008445 A Úlet Křimice 2 2 2 1 300
21. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum 2 2 2 1 300
25. Fürst Václav CZE005826 A DC Holoubkov 2 2 2 1 200
26. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 3 3 3 1 150
27. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 100
28. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 1 1 1 050
28. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 1 050
30. Jašek Milan CZE024342 D ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 000
31. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 950
32. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 2 2 900
33. Řehoř Martin CZE057724 C ŠK Sušice 1 1 1 850
33. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 3 3 3 850
33. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 3 3 3 850
33. Suchý Karel CZE051154 D ŠK Panteři Plzeň 1 1 1 850
37. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 800
37. Dvořák Jan CZE000462 A ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 800
39. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 1 1 1 750
40. Kurtaj Daniel CZE026837 D ŠK Panteři Plzeň 2 2 2 700
40. Pešek Lukáš CZE005496 D ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 700
40. Masec Ventel ROM Plzeň O 2 2 2 700
43. Kmeť Jan CZE033694 A Mariánské Lázně 1 1 1 650
43. Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 650
45. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 600
46. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 2 2 2 500
47. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 1 1 1 450
47. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 450
47. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 1 1 1 450
47. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 11:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 11:26:47