Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru
Úterní šipkování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 38 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 5 5 5 3 450
2. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 4 4 4 3 100
3. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 5 5 5 2 950
4. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 000
5. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 3 3 1 850
6. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 5 5 5 1 450
6. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 450
8. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 400
8. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 400
10. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 3 3 3 1 350
11. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 2 2 2 1 300
11. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 300
13. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 200
14. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 1 1 1 050
14. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 1 1 1 1 050
16. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 950
16. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 950
18. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 2 2 2 800
19. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 750
19. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 1 1 1 750
19. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 750
22. Polívka Zdeněk CZE052901 Plzeň H 2 2 2 700
23. Rajtmajer Filip CZE056100 D DC Kameňák Plzeň 2 2 2 600
24. Zeman Jan CZE049931 Plzeň 1 1 1 550
24. Výborný Radek CZE054083 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 1 1 550
26. Suchý Karel CZE051154 D ŠK Panteři Plzeň 1 1 1 450
26. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 1 1 1 450
26. Masec Ventel ROM Plzeň O 1 1 1 450
26. Marek Antonín CZE035861 Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 450
30. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
30. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 1 1 1 350
30. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 1 1 1 350
30. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 350
30. Hutyra Dominik CZE052102 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 1 1 350
30. Strádal Milan CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 1 1 1 350
36. Tušaj Ľubomír CZE035677 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 250
36. Fišer Petr CZE061607 Plzeň O 1 1 1 250
36. Kybyc Jakub CZE061998 Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 16:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 16:52:14