Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-35/35)
  Náhled Tisk Nahoru
Mixy Plzeň

Klub OKO Plzeň | Dvojice mixy | Dvojic: 35 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Štruncová Michaela CZE037119 D Plzeň 4 4 4 3 300
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
2. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 4 4 2 900
Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
3. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 3 3 3 2 250
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
4. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 2 2 2 1 700
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
5. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 4 4 4 1 600
Koudelková Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
6. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 3 3 1 550
Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum
7. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 3 3 1 450
Fleišman Zdeněk CZE002211 B Úlet Křimice
8. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 1 400
Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
9. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 3 3 1 050
Kvasničková Marcela CZE059986 Stříbro
10. Pokorná Bronislava CZE056495 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 000
Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza
11. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 2 2 900
Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň
12. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 1 1 1 850
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
12. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 850
Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň
14. Zoubek Václav CZE020260 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 800
Zoubková Hlinková CZE038179 Plzeň
15. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 1 1 750
Pokorná Bronislava CZE056495 ŠK OKO Plzeň
15. Koberová Vladimíra CZE000171 A Třemošná 1 1 1 750
Kobera Zdeněk 1970 CZE000316 B ŠK OKO Plzeň
17. Kindl Vlastimil CZE056164 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 700
Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK KD Soběkury
18. Jandová Romana CZE061926 Plzeň O 1 1 1 650
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
18. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 650
Kobera Zdeněk 1995 CZE052425 D ŠK OKO Plzeň
20. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Nezvěstice 2 2 2 600
Žáček Ladislav CZE006263 D ŠK Nezvěstice
20. Nagy Renáta CZE060093 ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 600
Szücs Csaba CZE058149 D ŠK Slováci Plzeň
20. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 2 2 2 600
Štruncová Dagmar CZE039095 D Plzeň
23. Fekl Tomáš CZE056696 ŠK Zahrádkáři Stod 1 1 1 550
Feklová Denisa CZE055875 ŠK Pevná Ručka Stod
23. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 1 1 1 550
Růžek Zdeněk CZE008445 A Úlet Křimice
25. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 450
Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy
25. Hess Petr CZE007372 ŠK Snipers Klatovy 1 1 1 450
Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy
25. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 450
Kindl Jakub CZE061585 Přeštice O
25. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 1 1 1 450
Belšán Jaromír CZE006417 B Úlet Křimice
29. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 1 1 350
Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice
29. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 350
Hrach Zdeněk CZE054150 C ŠK Hrášci Klatovy
29. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 350
Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
29. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
Vágnerová Kateřina CZE050474 H
33. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 1 1 250
Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň
33. Pešek Lukáš CZE005496 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 250
Štruncová Dagmar CZE039095 D Plzeň
33. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 250
Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 05:23

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 05:23:39