Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/427)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 427 | Turnajů: 279

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 36 38 500
2. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 43 38 100
3. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 100 37 700
4. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 42 35 600
5. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 32 31 700
6. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 26 31 500
7. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 34 31 100
8. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 99 30 700
9. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 4 2 20 26 27 27 500
10. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 4 2 20 26 60 27 200
11. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 4 2 20 26 66 26 200
12. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 95 23 900
13. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 3 2 20 25 40 23 200
14. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 4 2 20 26 114 22 100
15. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 4 1 20 25 87 21 800
16. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 2 20 26 44 21 400
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 3 2 13 18 18 21 350
18. Levička Tomáš CZE043534 A ŠK Bar 66 Holýšov 4 2 9 15 18 20 350
19. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Bar 66 Holýšov 4 2 12 18 21 19 800
20. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 3 2 19 24 25 19 750
21. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 3 1 14 18 19 19 200
22. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 1 20 23 27 18 600
23. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 3 2 20 25 90 18 500
24. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 55 18 400
25. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 2 1 20 23 25 18 300
26. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 154 18 000
27. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy 2 2 18 22 22 17 400
28. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 3 20 23 65 17 200
29. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 1 20 21 48 16 900
30. Fořt David CZE001074 A Scorpions Plzeň 2 20 22 26 16 600
31. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 4 2 20 26 48 16 100
32. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 20 23 39 15 500
32. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 3 2 20 25 127 15 500
34. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 2 20 26 37 15 100
35. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 3 2 20 25 28 15 000
36. Průcha Josef CZE005025 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 2 10 15 15 14 900
37. Valachovič Tomáš CZE041551 A ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 17 19 19 14 750
38. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 1 18 21 21 14 200
39. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy 1 19 20 20 14 050
40. Přibyl Václav CZE021915 A DC Holoubkov 4 1 15 20 20 13 750
41. Toman Marek 1987 CZE011506 B ŠK Snipers Klatovy 3 16 19 20 13 400
42. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 1 2 20 23 62 13 300
43. Fürst Václav 1989 CZE005826 A DC Holoubkov 4 1 10 15 15 13 000
44. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 20 21 64 12 800
45. Koňařík Petr CZE036991 A ŠK OKO Plzeň 1 13 14 14 12 750
46. Auervek Lukáš CZE056878 A DC Bunda Starý Klíčov 2 1 17 20 20 12 550
47. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 20 22 30 12 200
48. Hess Petr CZE007372 ŠK Snipers Klatovy 2 14 16 17 12 000
49. Fuchs Rudolf CZE061579 ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 20 24 29 11 900
50. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 20 20 23 11 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 16:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 16:52:11