Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/392)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 392 | Turnajů: 243

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 87 30 900
2. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 28 30 600
3. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 3 2 16 21 35 30 400
4. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 3 2 16 21 37 28 600
5. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 28 26 000
6. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 93 25 000
7. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 3 2 16 21 27 24 100
8. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 3 1 16 20 20 24 000
9. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 2 16 21 48 22 900
10. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 3 2 16 21 22 22 800
11. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 3 2 16 21 51 20 700
12. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 3 2 16 21 36 20 500
13. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 2 16 21 105 18 700
14. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 3 2 16 21 22 18 200
15. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 2 2 11 15 15 17 950
16. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 3 1 12 16 17 17 700
17. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 3 1 16 20 79 17 500
18. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Star arena Holýšov 3 2 11 16 19 17 050
19. Levička Tomáš CZE043534 A ŠK Star arena Holýšov 3 2 8 13 16 17 000
20. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 37 16 700
21. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 3 1 16 20 73 16 500
22. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 87 15 900
22. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 16 18 25 15 900
24. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy 2 2 15 19 19 15 850
25. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 3 16 19 63 14 900
26. Valachovič Tomáš CZE041551 A ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 16 18 19 14 500
27. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 132 14 400
28. Fořt David CZE001074 A Scorpions Plzeň 2 16 18 26 14 200
29. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 41 13 900
30. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 3 2 16 21 43 13 700
30. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 1 16 17 39 13 700
32. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 16 19 38 13 600
33. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 3 2 16 21 26 13 500
34. Toman Marek 1987 CZE011506 B ŠK Snipers Klatovy 3 16 19 20 13 400
35. Průcha Josef CZE005025 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 1 9 13 13 13 350
36. Schoř Petr CZE059756 Horažďovice O 3 2 16 21 116 13 200
37. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 31 12 100
38. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy 1 15 16 16 11 350
39. Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 14 14 14 11 100
39. Heřman Ondřej CZE016873 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 1 6 10 10 11 100
41. Auervek Lukáš CZE056878 A ŠK Chodov 1 1 15 17 17 10 950
42. Tupý Michal B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 16 17 61 10 900
43. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 14 16 16 10 700
44. Hess Petr CZE007372 ŠK Snipers Klatovy 1 13 14 15 10 650
45. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 16 18 30 10 600
46. Přibyl Václav CZE021915 A Darts Club Holoubkov 3 1 11 15 15 10 550
47. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 1 16 17 18 10 500
48. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 3 1 13 17 17 10 450
49. Huttr Šimon CZE054738 B Sport Club Spartak Strašice 1 15 16 17 10 350
50. Demčák Petr CZE053598 C D.C.Team best Taxi Plzeň 2 16 18 49 10 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 05:46

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 05:46:10