Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 106 | Turnajů: 218

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 99 30 700
2. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 95 23 900
3. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 4 2 20 26 114 22 100
4. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 55 18 400
5. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 2 1 20 23 25 18 300
6. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 3 20 23 65 17 200
7. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 20 23 39 15 500
8. Toman Marek CZE011506 B ŠK Snipers Klatovy 3 16 19 20 13 400
9. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 20 21 64 12 800
10. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 20 22 30 12 200
11. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 20 20 23 11 800
12. Klapetek Karel CZE044382 B ŠK Snipers Klatovy 3 1 12 16 17 11 700
13. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 3 1 13 17 17 10 450
14. Huttr Šimon CZE054738 B Sport Club Spartak Strašice 1 15 16 17 10 350
15. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 12 14 14 9 600
15. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 20 21 29 9 600
17. Boček Michal CZE019813 B ŠK Saint Tropez Plzeň 20 20 23 9 500
18. Krýsl Martin CZE055554 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 7 9 9 8 850
19. Fürst Jaroslav CZE002743 B DC Holoubkov 3 1 10 14 14 8 800
20. Hojda Václav CZE003010 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 19 20 20 8 350
21. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 3 1 11 15 15 8 250
22. Pajer Petr CZE043640 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 17 17 17 8 150
23. Žížala Petr CZE045790 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 10 12 12 7 900
24. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Slováci Plzeň 13 13 13 7 750
25. Podruh Lukáš CZE008699 B ŠK OKO Plzeň 3 9 12 12 7 550
26. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 13 13 13 6 550
27. Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 9 10 10 6 450
28. Pěchouček Václav CZE052255 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 12 12 12 6 300
29. Baborák Jindřich CZE039444 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 1 9 11 11 6 250
30. Pallay Štefan CZE055233 B ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 1 6 9 9 6 200
31. Fleišman Zdeněk 1971 CZE002211 B Úlet Křimice 12 12 12 6 100
32. Krejčíř Josef CZE000877 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 7 8 8 5 750
33. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum 10 10 10 5 200
34. Přerovský Vladimír CZE023442 B Sport Club Spartak Strašice 1 8 9 9 5 100
35. Drsek Josef CZE048191 B ŠK URNA Domažlice 2 6 8 8 5 000
36. Imrišek Jan CZE054596 B DC Holoubkov 1 10 11 11 4 900
37. Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice 11 11 11 4 750
38. Strádal Milan CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 1 7 8 8 4 650
39. Procházka Jiří CZE043644 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 13 13 13 4 150
40. Děd Pavel CZE016552 B ŠK West Club Litice 1 5 6 6 4 050
41. Strejc František CZE000458 B ŠK West Club Litice 1 4 5 5 4 000
42. Judák Tomáš CZE048206 B ŠK URNA Domažlice 2 6 8 8 3 900
43. Fürst Václav CZE000463 B DC Holoubkov 2 4 6 6 3 800
44. Gregor Roman CZE056574 B DC Holoubkov 2 4 6 6 3 400
45. Konop Pavel CZE009982 B DC Bunda Starý Klíčov 1 5 6 6 3 350
46. Kolář Petr CZE034699 B VSB Bolevec Plzeň 6 6 6 3 200
46. Kuneš Luboš CZE056419 B DC Red Barons Plzeň 4 4 4 3 200
48. Johánek Pavel CZE023871 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 1 4 6 6 3 100
49. Ulík Stanislav CZE019357 B VSB Bolevec Plzeň 7 7 7 3 050
50. Belšán Jaromír CZE006417 B Úlet Křimice 1 4 5 5 2 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 17:11

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 17:11:18