Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/105)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 105 | Turnajů: 191

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 93 25 000
2. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 2 16 21 105 18 700
3. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 3 1 16 20 79 17 500
4. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 3 16 19 63 14 900
5. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 41 13 900
6. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 16 19 38 13 600
7. Toman Marek CZE011506 B ŠK Snipers Klatovy 3 16 19 20 13 400
8. Tupý Michal B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 16 17 61 10 900
9. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 16 18 30 10 600
10. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 3 1 13 17 17 10 450
11. Huttr Šimon CZE054738 B Sport Club Spartak Strašice 1 15 16 17 10 350
12. Klapetek Karel CZE044382 B ŠK Snipers Klatovy 2 1 10 13 14 9 800
13. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 12 14 14 9 600
14. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 1 12 13 13 9 300
15. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 16 16 18 9 000
16. Krýsl Martin CZE055554 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 6 8 8 8 400
17. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 16 17 29 8 200
18. Boček Michal CZE019813 B ŠK Saint Tropez Plzeň 16 16 22 8 100
19. Žížala Petr CZE045790 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 10 12 12 7 900
20. Pajer Petr CZE043640 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 16 16 17 7 800
21. Hojda Václav CZE003010 B ŠK Krásná Těla Klenčí p. č. 1 16 17 20 7 600
22. Podruh Lukáš CZE008699 B ŠK OKO Plzeň 3 9 12 12 7 550
23. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 2 1 9 12 12 6 950
24. Fürst Jaroslav CZE002743 B Darts Club Holoubkov 2 8 10 10 6 400
25. Pěchouček Václav CZE052255 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 12 12 12 6 300
26. Baborák Jindřich CZE039444 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 1 9 11 11 6 250
27. Pallay Štefan CZE055233 B Domažlický Andílci 2 1 6 9 9 6 200
28. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 12 12 12 6 100
29. Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 8 9 9 5 700
30. Krejčíř Josef CZE000877 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 6 7 7 5 200
31. Přerovský Vladimír CZE023442 B Sport Club Spartak Strašice 1 8 9 9 5 100
32. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Ošklibar Plzeň 9 9 9 5 050
33. Drsek Josef CZE048191 B ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 6 8 8 5 000
34. Janouškovec Petr CZE039212 B Úlet Křimice 11 11 11 4 750
35. Imrišek Jan CZE054596 B Darts Club Holoubkov 1 9 10 10 4 550
36. Procházka Jiří CZE043644 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 13 13 13 4 150
37. Judák Tomáš CZE048206 B ŠK URNA Domažlice 2 6 8 8 3 900
38. Fürst Václav CZE000463 B Darts Club Holoubkov 2 4 6 6 3 800
39. Gregor Roman CZE056574 B Darts Club Holoubkov 2 4 6 6 3 400
40. Konop Pavel CZE009982 B DC Bunda Starý Klíčov 1 5 6 6 3 350
41. Fleišman Zdeněk 1971 CZE002211 B Úlet Křimice 6 6 6 3 300
42. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum Těchlovice 7 7 7 3 250
43. Kuneš Luboš CZE056419 B DC Red Barons Plzeň 4 4 4 3 200
43. Kolář Petr CZE034699 B VSB Bolevec Plzeň 6 6 6 3 200
45. Johánek Pavel CZE023871 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 1 4 6 6 3 100
46. Strádal Milan CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 5 5 5 3 050
47. Ulík Stanislav CZE019357 B VSB Bolevec Plzeň 6 6 6 2 800
47. Děd Pavel CZE016552 B ŠK West Club Litice 4 4 4 2 800
49. Podlešák Tomáš CZE043645 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 8 8 8 2 700
50. Šizling Jaroslav CZE048259 B ŠK Šipky Holýšov 6 6 6 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 05:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 05:43:34