Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 78 | Turnajů: 189

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 3 2 16 21 22 22 800
2. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 3 2 16 21 22 18 200
3. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 37 16 700
4. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 3 1 16 20 73 16 500
5. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 16 18 25 15 900
6. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy 2 2 15 19 19 15 850
7. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 1 16 17 39 13 700
8. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 3 2 16 21 26 13 500
9. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 31 12 100
10. Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy 1 15 16 16 11 350
11. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 14 16 16 10 700
12. Huttr Martin CZE051148 C Sport Club Spartak Strašice 1 16 17 18 10 500
13. Demčák Petr CZE053598 C D.C.Team best Taxi Plzeň 2 16 18 49 10 300
14. Fišer Vítězslav CZE052882 C ŠK KD Soběkury 2 9 11 11 10 050
15. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 2 16 18 20 9 400
16. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 16 16 20 9 100
17. Jareš Jakub CZE058147 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 12 13 13 7 300
18. Štreer Lukáš CZE043641 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 16 16 17 6 900
19. Kindl Vlastimil CZE056164 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 13 16 16 6 550
20. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 16 16 19 5 800
21. Jandík Vratislav CZE055041 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 3 5 5 5 650
22. Tanko Jiří CZE015284 C ŠK Gladiátor Bukovec 2 1 7 10 10 5 450
23. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 14 14 14 5 100
24. Mašát Petr CZE051385 C DC U Kalíška Mezholezy 1 7 8 8 5 050
25. Kodýdek Jan CZE003710 C ŠK Sušice 2 1 4 7 7 4 700
26. Zeman Tomáš CZE027156 C Sport Club Spartak Strašice 1 7 8 8 4 450
27. Číž Rostislav CZE043540 C ŠK Gladiátoři Stříbro 9 9 9 3 650
28. Řehoř Martin CZE057724 C ŠK Sušice 1 4 5 5 3 500
29. Trůbl Marek CZE051169 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 5 7 7 3 050
30. Kuneš Karel CZE004011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 1 8 9 9 3 000
30. Mošnička Michal CZE013253 C DC U Kalíška Mezholezy 1 4 5 5 3 000
32. Pěchouček Dušan CZE021874 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 4 5 5 2 600
33. Kout Alois CZE028052 C ŠK Sršni Domažlice 5 5 5 2 450
34. Flégl Miroslav CZE000421 C ŠK KD Soběkury 5 5 5 2 250
34. Jůna Jaroslav CZE051382 C DC U Kalíška Mezholezy 1 5 6 6 2 250
36. Švajka Jan CZE015283 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 950
37. Diviš Jan CZE051410 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 6 6 6 1 900
38. Hrach Zdeněk 1991 CZE054150 C ŠK Hrášci Klatovy 4 4 4 1 700
38. Štorek František CZE058923 C ŠK Sušice 1 2 3 3 1 700
38. Janeček Jakub CZE034590 C ŠK Star arena Holýšov 1 2 3 3 1 700
41. Marek Bohumil CZE021666 C ŠK KD Soběkury 3 3 3 1 550
41. Pluhař Václav CZE000259 C ŠK KD Soběkury 3 3 3 1 550
43. Gabrhel Miroslav CZE058932 C AŠKK FJ Sokol Vejprnice 4 4 4 1 500
44. Koňařík David CZE050004 C D.C.Team best Taxi Plzeň 3 3 3 1 350
45. Jelínek Ivo CZE058933 C AŠKK FJ Sokol Vejprnice 3 3 3 1 250
46. Pejsar Josef CZE005011 C ŠK Kamikadze Oprechtice 2 2 2 1 200
47. Švihel Richard CZE029231 C DC Rafani Hluboká 1 1 2 2 1 150
48. Krejčí Jan CZE034593 C ŠK Star arena Holýšov 3 3 3 1 050
49. Mitošinka Josef CZE051379 C DC U Kalíška Mezholezy 1 1 1 950
49. Novák Josef CZE043573 C ŠK Saint Tropez Plzeň 3 3 3 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 05:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 05:48:15