Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/123)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 123 | Turnajů: 200

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 87 15 900
2. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 3 2 16 21 132 14 400
3. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 3 2 16 21 43 13 700
4. Schoř Petr CZE059756 Horažďovice O 3 2 16 21 116 13 200
5. Hess Petr CZE007372 ŠK Snipers Klatovy 1 13 14 15 10 650
6. Fuchs Rudolf Přeštice 3 1 16 20 26 10 200
7. Jůna Josef CZE000320 D ŠK Saint Tropez Plzeň 2 16 18 24 9 000
8. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 16 16 32 7 800
8. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 16 16 26 7 800
10. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 16 16 31 7 600
11. Pluhař Jan CZE060395 ŠK Chřestýšovci Plzeň 16 16 19 7 000
12. Lédl Luboš CZE028098 D DC Kameňák Plzeň 1 16 17 19 6 700
13. Jindřich Michal CZE058913 D ŠK Chřestýšovci Plzeň 14 14 14 6 000
14. Hess Josef CZE010658 Úsilovští Vydlácý 2 2 8 10 11 5 900
15. Směšný Jan CZE055874 D ŠK OKO Plzeň 12 12 12 5 700
16. Kindl Jakub Přeštice O 3 8 11 11 5 500
17. Frič Jan CZE056879 Klatovy H 13 13 13 5 450
17. Rajtmajer Filip CZE056100 D DC Kameňák Plzeň 15 15 15 5 450
19. Viktora Jan CZE060549 Přeštice Hu 1 13 14 14 5 250
20. Silovský Jan CZE006975 Bolešiny 8 8 8 5 200
21. Toma Gabriel CZE056608 D ŠK OKO Plzeň 11 11 11 4 950
22. Toman Marek CZE056595 D ŠK Hrášci Klatovy 12 12 12 4 800
23. Milý Jakub CZE060060 D.C.Team best Taxi Plzeň 13 13 13 4 650
24. Lafata Stanislav CZE014665 D ŠK Saint Tropez Plzeň 11 11 11 4 550
25. Výborný Radek CZE054083 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 9 9 9 4 450
26. Mareček Miloslav CZE003067 D ŠK OKO Plzeň 13 13 13 4 050
27. Kovařič Michal CZE056593 D ŠK Hrášci Klatovy 9 9 9 3 950
27. Pešek Lukáš CZE005496 D ŠK Slováci Plzeň 13 13 13 3 950
29. Chrien Štefan Plzeň 1 6 7 7 3 900
30. Pluhař Petr CZE000929 DC Red Barons Plzeň 5 5 5 3 750
31. Popesco Vasil CZE057695 Plzeň H 10 10 10 3 600
32. Kadraba Ladislav CZE015362 Klatovy 6 6 6 3 400
33. Rampula Lukáš CZE056594 D ŠK Hrášci Klatovy 1 9 10 10 3 350
34. Suchý Karel CZE051154 D D.C.Team best Taxi Plzeň 1 4 5 5 3 200
35. Smolen Martin CZE059821 Hyršov 1 5 6 6 2 850
36. Fekl Tomáš CZE056696 Stod 6 6 6 2 800
37. Krieglstein Lukáš CZE060409 Přeštice 7 7 7 2 750
38. Toman Rudolf Janovice 6 6 6 2 600
38. Kurtaj Daniel 1997 CZE026837 D D.C.Team best Taxi Plzeň 8 8 8 2 600
40. Nadymáček Vlastimil CZE059823 Hyršov 1 5 6 6 2 550
40. Sláma Ladislav CZE006317 D DC Kameňák Plzeň 7 7 7 2 550
42. Janoušek Václav CZE010744 ŠK Kamikadze Oprechtice 1 1 2 4 4 2 500
42. Drastich Miroslav CZE060332 Klatovy Snip 6 6 6 2 500
44. Hošek Jiří CZE054149 D ŠK Hrášci Klatovy 5 5 5 2 450
45. Dražka Jiří CZE060768 Přeštice Hu 8 8 8 2 400
46. Kobera Zdeněk CZE052425 D Skeletoni Plzeň 1 1 3 5 5 2 150
47. Podolec Roman CZE015268 D DC Rafani Hluboká 1 1 2 4 4 2 100
48. Šmídl Jiří CZE060547 Horní Bříza O 3 3 3 1 850
49. Bauer Josef CZE054193 D ŠK Kvíčovická hospůdka 3 3 3 1 650
50. Svoboda Pavel CZE047638 O 3 3 3 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 05:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 05:47:26