Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 83 | Turnajů: 143

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 38 18 900
2. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 3 2 16 21 27 16 600
3. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 3 2 16 21 27 16 300
4. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 3 2 16 21 52 14 700
5. Zvingrová Barbora CZE059755 Velký Bor O 3 1 16 20 106 13 600
6. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 3 1 16 20 33 9 800
7. Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice 3 13 16 17 8 050
8. Bláhová Tereza D.C.Team best Taxi Plzeň 2 16 18 64 7 900
8. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 2 12 14 14 7 900
8. Koudelková Miluše CZE052325 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 16 18 24 7 900
11. Feklová Denisa CZE055875 DC Pevná ruka Stod 2 8 10 10 7 700
12. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice 1 2 10 13 13 7 600
13. Štruncová Michaela CZE037119 D ŠK OKO Plzeň 2 2 4 8 8 6 300
14. Kvasničková Marcela CZE059986 Stříbro 1 16 17 17 5 400
15. Stýblová Pavlína CZE058651 Rokycany 2 6 8 8 5 100
16. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy 1 9 10 10 5 050
17. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 13 13 13 4 850
18. Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 9 10 10 4 350
19. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 1 3 6 6 3 750
20. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 11 11 11 3 650
21. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 9 9 9 3 550
22. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum Těchlovice 1 7 8 8 3 450
23. Štruncová Dagmar CZE039095 D ŠK OKO Plzeň 2 2 3 7 7 3 350
24. Jandíková Kateřina CZE055042 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 3 5 5 3 250
25. Koberová Vladimíra CZE000171 A Skeletoni Plzeň 1 1 2 4 4 3 200
26. Müllerová Hana CZE058937 D DC U Kalíška Mezholezy 1 4 5 5 3 100
27. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 1 4 5 5 2 800
28. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 2 4 4 2 700
29. Kordijáková Lenka CZE040923 B DC Bunda Starý Klíčov 1 5 6 6 2 650
30. Sladká Jaroslava CZE031379 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 6 7 7 2 600
31. Reinišová Lucie CZE050867 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 3 5 5 2 450
32. Kantoříková Renata CZE059283 Holoubkov H 1 4 5 5 1 800
33. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň 1 3 4 4 1 650
33. Švajková Libuše CZE054661 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 650
33. Feklová Zuzana CZE056784 DC Pevná ruka Stod 1 3 4 4 1 650
36. Šťastná Alice CZE037764 A Domažlický Andílci 4 4 4 1 600
37. Paitlová Klára CZE042472 ŠK Chodov 1 1 2 2 1 550
37. Berková Veronika Přeštice 5 5 5 1 550
39. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 2 3 3 1 500
39. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 4 4 4 1 500
41. Mádrová Veronika CZE039002 B ŠK OKO Plzeň 1 1 2 2 1 450
42. Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy 2 2 2 1 400
42. Zoubková Hlinková CZE038179 DC Býčí oko Plzeň 4 4 4 1 400
44. Volfíková Kateřina CZE042607 ŠK Chodov 1 1 2 2 1 350
45. Moulisová Věra CZE049556 D ŠK OKO Plzeň 1 1 2 2 1 250
46. Průchová Monika CZE037938 A ŠK Rudolf Jelínek 1 1 2 2 1 150
46. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
48. Jůnová Vladimíra CZE000308 Strašice 3 3 3 1 050
49. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 1 1 2 2 950
49. Hrdonková Lída CZE061373 Drmoul 3 3 3 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 05:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 05:50:21