Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/70)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2018 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 70 | Turnajů: 153

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 2 20 26 45 23 300
2. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 4 2 20 26 32 20 600
3. Pokorná Bronislava CZE056495 ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 58 17 800
4. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 3 2 20 25 117 16 500
5. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 3 15 18 18 10 350
6. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice 2 2 12 16 16 9 600
6. Štruncová Michaela CZE037119 D Plzeň 3 2 8 13 13 9 600
8. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 2 20 22 67 9 300
9. Feklová Denisa CZE055875 ŠK Pevná Ručka Stod 2 8 10 10 7 700
10. Stýblová Pavlína CZE058651 DC Holoubkov 3 1 7 11 11 7 250
11. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 1 15 16 16 5 850
12. Kvasničková Marcela CZE059986 Stříbro 1 17 18 18 5 650
13. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy 1 10 11 11 5 400
14. Jandíková Kateřina CZE055042 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 2 1 4 7 8 5 200
15. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 13 13 13 4 850
16. Kindlová Miroslava CZE040340 C ŠK KD Soběkury 1 10 11 11 4 700
17. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 2 5 7 7 3 950
18. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 1 3 6 6 3 750
19. Štruncová Dagmar CZE039095 D Plzeň 2 2 4 8 8 3 700
20. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 9 9 9 3 550
21. Müllerová Hana CZE058937 D ŠK URNA Domažlice 1 4 5 5 3 100
22. Koberová Aneta CZE052477 C ŠK OKO Plzeň 1 1 2 4 4 2 700
23. Zitová Radana CZE007116 Plzeň 7 7 7 2 550
24. Paitlová Klára CZE042472 ŠK Chodov 2 2 4 4 2 500
25. Volfíková Kateřina CZE042607 ŠK Chodov 2 2 4 4 2 300
26. Rampulová Magdaléna CZE056882 ŠK Hrášci Klatovy 5 5 5 1 950
27. Kantoříková Renata CZE059283 DC Holoubkov 1 4 5 5 1 800
28. Švajková Libuše CZE054661 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 3 4 4 1 650
28. Feklová Zuzana CZE056784 ŠK Pevná Ručka Stod 1 3 4 4 1 650
30. Moulisová Věra CZE049556 D Plzeň 1 2 3 3 1 600
31. Berková Veronika CZE061590 Přeštice 5 5 5 1 550
32. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 4 4 4 1 500
33. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 2 1 3 3 1 450
34. Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy 2 2 2 1 400
34. Zoubková Hlinková CZE038179 Plzeň 4 4 4 1 400
36. Gandi Barbora CZE060521 JZD Praha 1 1 1 1 300
36. Vojtasová Marika CZE057417 Klatovy H 4 4 4 1 300
36. Ženíšková Jana CZE037977 D ŠK Nezvěstice 1 2 3 3 1 300
39. Goubejová Petra CZE062012 1 1 2 2 1 250
40. Weberová Jana CZE035461 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
40. Weberová Dana CZE031342 C ŠK Kamikadze Oprechtice 3 3 3 1 150
42. Jůnová Vladimíra CZE000308 Strašice 3 3 3 1 050
43. Hrdonková Lída CZE061373 Drmoul 3 3 3 950
44. Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň 2 2 2 900
44. Kovářová Gabriela CZE034351 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 900
46. Hessová Růžena CZE024847 Klatovy 1 3 3 3 850
46. Kohoutová Miroslava CZE006229 D Plzeň 3 3 3 850
48. Pivoňková Simona CZE058980 D ŠK Sršni Domažlice 3 3 3 750
48. Vorlová Anna CZE061834 Plzeň O 1 1 2 2 750
50. Leváková Klára CZE054066 D Stod 1 1 1 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 05:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 05:04:35