Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/475)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Plzeňský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 475 | Turnajů: 265

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 6 126 132 132 132
2. Schoř Petr CZE059756 Horažďovice O 8 108 116 116 116
3. Zvingrová Barbora CZE059755 Velký Bor O 8 98 106 106 106
4. Bolek Marcin CZE056679 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 8 97 105 105 105
5. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 10 83 93 93 93
6. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 9 78 87 87 87
6. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 6 81 87 87 87
8. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 7 72 79 79 79
9. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 5 68 73 73 73
10. Bláhová Tereza D.C.Team best Taxi Plzeň 3 61 64 64 64
11. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 6 57 63 63 63
12. Tupý Michal B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 59 61 61 61
13. Pokorná Bronislava CZE056495 Horní Bříza 10 42 52 52 52
14. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 4 47 51 51 51
15. Demčák Petr CZE053598 C D.C.Team best Taxi Plzeň 49 49 49 49
16. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 5 43 48 48 48
17. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 7 36 43 43 43
18. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 6 35 41 41 41
19. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 39 39 39 39
20. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 34 38 38 38
20. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 10 28 38 38 38
22. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 10 27 37 37 37
22. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 8 29 37 37 37
24. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 4 32 36 36 36
25. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 6 29 35 35 35
26. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 8 25 33 33 33
27. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 32 32 32 32
28. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 31 31 31 31
28. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 10 21 31 31 31
30. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 4 26 30 30 30
31. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 29 29 29 29
32. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 6 22 28 28 28
32. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 7 21 28 28 28
34. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 10 17 27 27 27
34. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 5 22 27 27 27
34. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 10 17 27 27 27
37. Fořt David CZE001074 A Scorpions Plzeň 4 22 26 26 26
37. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 6 20 26 26 26
37. Fuchs Rudolf Přeštice 8 18 26 26 26
37. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 26 26 26 26
41. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 3 22 25 25 25
42. Jůna Josef CZE000320 D ŠK Saint Tropez Plzeň 4 20 24 24 24
42. Koudelková Miluše CZE052325 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 6 18 24 24 24
44. Kliment Ladislav CZE058869 A ŠK Horažďovice 4 18 22 22 22
44. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 6 16 22 22 22
44. Hrach Zdeněk 1971 CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy 7 15 22 22 22
44. Boček Michal CZE019813 B ŠK Saint Tropez Plzeň 22 22 22 22
48. Hojda Václav CZE003010 B ŠK Krásná Těla Klenčí p. č. 2 18 20 20 20
48. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 17 20 20 20
48. Toman Marek 1987 CZE011506 B ŠK Snipers Klatovy 7 13 20 20 20
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.7.2018 05:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.7.2018 05:52:57