Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/552)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Plzeňský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 552 | Turnajů: 361

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 D ŠK OKO Plzeň 10 165 175 175 175
2. Schoř Petr CZE059756 ŠK Chřestýšovci Plzeň 10 139 149 149 149
3. Zvingrová Barbora CZE059755 ŠK Chřestýšovci Plzeň 10 128 138 138 138
4. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 11 110 121 121 121
5. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 17 101 118 118 118
6. Vorlíček Petr CZE006113 B ŠK OKO Plzeň 10 96 106 106 106
7. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň 14 90 104 104 104
8. Beran Lukáš CZE007552 C ŠK Hrášci Klatovy 11 90 101 101 101
9. Pařík Václav CZE021324 ŠK OKO Plzeň 8 92 100 100 100
10. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 9 69 78 78 78
11. Bláhová Tereza CZE061576 ŠK Panteři Plzeň 3 67 70 70 70
12. Houška Jan CZE049523 B ŠK OKO Plzeň 7 62 69 69 69
13. Pokorná Bronislava CZE056495 ŠK OKO Plzeň 16 52 68 68 68
13. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň 14 54 68 68 68
13. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 9 59 68 68 68
16. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 65 67 67 67
17. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 2 62 64 64 64
18. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 11 44 55 55 55
19. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 53 53 53 53
20. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 13 38 51 51 51
21. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 16 33 49 49 49
21. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 14 35 49 49 49
23. Patera Patrik CZE000135 A ŠK Saint Tropez Plzeň 6 41 47 47 47
24. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 10 36 46 46 46
25. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 10 34 44 44 44
26. Masec Ventel ROM Plzeň O 42 42 42 42
26. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 14 28 42 42 42
28. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 9 32 41 41 41
28. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 11 30 41 41 41
30. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 36 40 40 40
31. Troníčková Eva CZE050014 B VSB Bolevec Plzeň 14 25 39 39 39
31. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 D ŠK OKO Plzeň 39 39 39 39
33. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 18 19 37 37 37
34. Kliment Ladislav CZE058869 A ŠK Horažďovice 4 32 36 36 36
35. Strouhal Oldřich CZE056205 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 31 35 35 35
36. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 33 33 33 33
36. Fuchs Rudolf CZE061579 ŠK BSOD 334 01 Přeštice 8 25 33 33 33
38. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 8 24 32 32 32
38. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 1 31 32 32 32
40. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 4 27 31 31 31
40. Hiršl Alois CZE007137 B Úlet Křimice 8 23 31 31 31
40. Štěpánek Václav CZE009608 B Plzeň 31 31 31 31
40. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 9 22 31 31 31
40. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice 14 17 31 31 31
45. Surdu Victor CZE057648 Plzeň H 30 30 30 30
45. Jůna Josef CZE000320 D ŠK Saint Tropez Plzeň 6 24 30 30 30
47. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 29 29 29 29
47. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice 7 22 29 29 29
49. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 28 28 28 28
49. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 10 18 28 28 28
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2018 22:13

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.11.2018 22:13:41