Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Býčí oko DC Plzeň 14 : 4 Holoubkov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 29 : 16 Fürst Václav
1. Ne 2.9.2018 BON Nezvěstice - Plzeň 14 : 4 Vagabond Rokycany Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 30 : 11 Tlacháč Josef
1. Ne 2.9.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" 1 : 17 Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 10 : 35 Šmrha Jan
2. So 8.9.2018 Horažďovice 13 : 5 Konec světa Hyršov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00 Řepík Petr 28 : 15 Ryneš Jiří
2. Ne 9.9.2018 Býčí oko DC Plzeň 12 : 6 Bar 66 Holýšov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 27 : 18 Wacker Pavel
2. Ne 9.9.2018 Vagabond Rokycany 13 : 5 Poster Guys OKO Plzeň "B" Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00 Rotyka Tomáš 27 : 12 Houška Jan
2. Ne 9.9.2018 Chodov 8 : 10 BON Nezvěstice - Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 20 : 23 Průcha Josef
2. Ne 9.9.2018 Poster Guys OKO Plzeň 16 : 2 Úlet Křimice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 33 : 10 Fleišman Zdeněk
1. So 15.9.2018 Konec světa Hyršov 8 : 10 Slavoj Nýřany Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 18 : 24 Oulík Petr
1. Ne 16.9.2018 Úlet Křimice 12 : 6 Lupus Clan Černošín Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 24 : 16 Sladký Jiří
1. So 22.9.2018 Bar 66 Holýšov 5 : 13 Chodov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00 Wacker Pavel 14 : 29 Fischer Jan
2. Ne 30.9.2018 Bunda Starý Klíčov 14 : 4 Lupus Clan Černošín Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
13:00 Badín Jaroslav 32 : 17 Sladký Jiří
2. Ne 30.9.2018 Holoubkov 12 : 6 Slavoj Nýřany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Václav 27 : 16 Oulík Petr
1. Ne 30.9.2018 Bunda Starý Klíčov 10 : 8 Horažďovice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Heller Radek 22 : 22 Řepík Petr
3. So 6.10.2018 Bar 66 Holýšov 12 : 6 Holoubkov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00 Wacker Pavel 27 : 17 Fürst Václav
3. So 6.10.2018 Konec světa Hyršov 4 : 14 Lupus Clan Černošín Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 14 : 31 Sladký Jiří
3. Ne 7.10.2018 Úlet Křimice 12 : 6 Vagabond Rokycany Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 26 : 18 Rotyka Tomáš
3. Ne 7.10.2018 Bunda Starý Klíčov 4 : 14 Poster Guys OKO Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00 Kantner Josef 12 : 29 Šmrha Jan
3. Ne 7.10.2018 Slavoj Nýřany 5 : 13 Horažďovice Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Jedlička Václav 15 : 28 Řepík Petr
3. Ne 7.10.2018 BON Nezvěstice - Plzeň 10 : 8 Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 26 : 25 Šimůnek Josef
3. Ne 7.10.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" 2 : 16 Chodov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 9 : 33 Fischer Jan
4. So 13.10.2018 Bar 66 Holýšov 3 : 15 BON Nezvěstice - Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00 Lávička Martin 9 : 31 Průcha Josef
4. So 13.10.2018 Lupus Clan Černošín 9 : 10 Slavoj Nýřany Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Sladký Jiří 21 : 24 Jedlička Václav
4. Ne 14.10.2018 Holoubkov 8 : 10 Horažďovice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Václav 21 : 21 Řepík Petr
4. Ne 14.10.2018 Býčí oko DC Plzeň 14 : 4 Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 30 : 12 Houška Jan
4. Ne 14.10.2018 Vagabond Rokycany 6 : 12 Bunda Starý Klíčov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00 Rotyka Tomáš 16 : 29 Badín Jaroslav
4. Ne 14.10.2018 Chodov 12 : 6 Úlet Křimice Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 28 : 19 Fleišman Zdeněk
4. Ne 14.10.2018 Poster Guys OKO Plzeň 15 : 3 Konec světa Hyršov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 32 : 10 Ryneš Jiří
5. So 27.10.2018 Horažďovice 14 : 4 Lupus Clan Černošín Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00 Řepík Petr 29 : 10 Sladký Jiří
5. Ne 28.10.2018 Úlet Křimice 3 : 15 Býčí oko DC Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 13 : 32 Šimůnek Josef
5. Ne 28.10.2018 Bunda Starý Klíčov 8 : 10 Chodov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00 Heller Radek 24 : 23 Fischer Jan
5. Ne 28.10.2018 Slavoj Nýřany 3 : 15 Poster Guys OKO Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 10 : 30 Sládek Petr
5. Ne 28.10.2018 BON Nezvěstice - Plzeň 11 : 7 Holoubkov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 25 : 19 Fürst Václav
5. Ne 28.10.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" 10 : 8 Bar 66 Holýšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 26 : 21 Kuška Martin
6. So 3.11.2018 Bar 66 Holýšov 7 : 11 Úlet Křimice Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00 Lávička Martin 19 : 26 Fleišman Zdeněk
6. Ne 4.11.2018 Holoubkov 6 : 12 Lupus Clan Černošín Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Václav 20 : 26 Sladký Jiří
6. Ne 4.11.2018 Býčí oko DC Plzeň 7 : 11 Bunda Starý Klíčov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 19 : 24 Heller Radek
6. Ne 4.11.2018 Vagabond Rokycany 11 : 7 Slavoj Nýřany Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00 Rotyka Tomáš 25 : 20 Oulík Petr
6. Ne 4.11.2018 Chodov 15 : 3 Konec světa Hyršov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 31 : 9 Ryneš Jiří
6. Ne 4.11.2018 BON Nezvěstice - Plzeň 12 : 6 Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 30 : 16 Houška Jan
6. Ne 4.11.2018 Poster Guys OKO Plzeň 9 : 10 Horažďovice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 22 : 24 Řepík Petr
7. So 17.11.2018 Horažďovice Vagabond Rokycany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
7. So 17.11.2018 Lupus Clan Černošín Poster Guys OKO Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
7. So 17.11.2018 Konec světa Hyršov Býčí oko DC Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
7. Ne 18.11.2018 Úlet Křimice BON Nezvěstice - Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
7. Ne 18.11.2018 Bunda Starý Klíčov Bar 66 Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
7. Ne 18.11.2018 Slavoj Nýřany Chodov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
7. Ne 18.11.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Holoubkov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
8. So 24.11.2018 Bar 66 Holýšov Konec světa Hyršov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
8. Ne 25.11.2018 Holoubkov Poster Guys OKO Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
8. Ne 25.11.2018 Býčí oko DC Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
8. Ne 25.11.2018 Vagabond Rokycany Lupus Clan Černošín Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
8. Ne 25.11.2018 Chodov Horažďovice Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
8. Ne 25.11.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
8. Ne 25.11.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Úlet Křimice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
9. So 1.12.2018 Horažďovice Býčí oko DC Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
9. So 1.12.2018 Lupus Clan Černošín Chodov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
9. So 1.12.2018 Konec světa Hyršov BON Nezvěstice - Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
9. Ne 2.12.2018 Úlet Křimice Holoubkov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
9. Ne 2.12.2018 Bunda Starý Klíčov Poster Guys OKO Plzeň "B" Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
9. Ne 2.12.2018 Slavoj Nýřany Bar 66 Holýšov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
9. Ne 2.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň Vagabond Rokycany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
10. So 8.12.2018 Bar 66 Holýšov Horažďovice Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
10. Ne 9.12.2018 Holoubkov Vagabond Rokycany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
10. Ne 9.12.2018 Úlet Křimice Bunda Starý Klíčov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
10. Ne 9.12.2018 Býčí oko DC Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
10. Ne 9.12.2018 Chodov Poster Guys OKO Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
10. Ne 9.12.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
10. Ne 9.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Konec světa Hyršov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
11. So 15.12.2018 Horažďovice BON Nezvěstice - Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
11. So 15.12.2018 Lupus Clan Černošín Bar 66 Holýšov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
11. So 15.12.2018 Konec světa Hyršov Úlet Křimice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
11. Ne 16.12.2018 Bunda Starý Klíčov Holoubkov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
11. Ne 16.12.2018 Slavoj Nýřany Poster Guys OKO Plzeň "B" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
11. Ne 16.12.2018 Vagabond Rokycany Chodov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
11. Ne 16.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
12. So 5.1.2019 Bar 66 Holýšov Poster Guys OKO Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
12. Ne 6.1.2019 Holoubkov Chodov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
12. Ne 6.1.2019 Úlet Křimice Slavoj Nýřany Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
12. Ne 6.1.2019 Býčí oko DC Plzeň Vagabond Rokycany Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
12. Ne 6.1.2019 Bunda Starý Klíčov Konec světa Hyršov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
12. Ne 6.1.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
12. Ne 6.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Horažďovice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
13. So 12.1.2019 Horažďovice Úlet Křimice Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
13. So 12.1.2019 Lupus Clan Černošín Poster Guys OKO Plzeň "B" Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
13. So 12.1.2019 Konec světa Hyršov Holoubkov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
13. Ne 13.1.2019 Slavoj Nýřany Bunda Starý Klíčov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
13. Ne 13.1.2019 Vagabond Rokycany Bar 66 Holýšov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
13. Ne 13.1.2019 Chodov Býčí oko DC Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
13. Ne 13.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
14. So 26.1.2019 Lupus Clan Černošín Úlet Křimice Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
14. So 26.1.2019 Horažďovice Bunda Starý Klíčov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
14. Ne 27.1.2019 Holoubkov Býčí oko DC Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
14. Ne 27.1.2019 Chodov Bar 66 Holýšov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
14. Ne 27.1.2019 Vagabond Rokycany BON Nezvěstice - Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
14. Ne 27.1.2019 Slavoj Nýřany Konec světa Hyršov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
14. Ne 27.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
15. So 2.2.2019 Bar 66 Holýšov Býčí oko DC Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
15. So 2.2.2019 Lupus Clan Černošín Bunda Starý Klíčov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
15. So 2.2.2019 Konec světa Hyršov Horažďovice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
15. Ne 3.2.2019 Úlet Křimice Poster Guys OKO Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
15. Ne 3.2.2019 Slavoj Nýřany Holoubkov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
15. Ne 3.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Vagabond Rokycany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
15. Ne 3.2.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Chodov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
16. So 9.2.2019 Lupus Clan Černošín Konec světa Hyršov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
16. So 9.2.2019 Horažďovice Slavoj Nýřany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
16. Ne 10.2.2019 Holoubkov Bar 66 Holýšov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
16. Ne 10.2.2019 Býčí oko DC Plzeň BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
16. Ne 10.2.2019 Chodov Poster Guys OKO Plzeň "B" Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
16. Ne 10.2.2019 Vagabond Rokycany Úlet Křimice Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
16. Ne 10.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
17. So 23.2.2019 Horažďovice Holoubkov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
17. So 23.2.2019 Konec světa Hyršov Poster Guys OKO Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
17. Ne 24.2.2019 Úlet Křimice Chodov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
17. Ne 24.2.2019 Slavoj Nýřany Lupus Clan Černošín Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
17. Ne 24.2.2019 Bunda Starý Klíčov Vagabond Rokycany Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
17. Ne 24.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
17. Ne 24.2.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Bar 66 Holýšov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
5. So 2.3.2019 Konec světa Hyršov Vagabond Rokycany Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
15:00
18. So 2.3.2019 Bar 66 Holýšov Poster Guys OKO Plzeň "B" Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
18. So 2.3.2019 Vagabond Rokycany Konec světa Hyršov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
18. So 2.3.2019 Lupus Clan Černošín Horažďovice Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
18. Ne 3.3.2019 Holoubkov BON Nezvěstice - Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
18. Ne 3.3.2019 Býčí oko DC Plzeň Úlet Křimice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
18. Ne 3.3.2019 Chodov Bunda Starý Klíčov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
18. Ne 3.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
19. So 9.3.2019 Horažďovice Poster Guys OKO Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
19. So 9.3.2019 Lupus Clan Černošín Holoubkov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
19. So 9.3.2019 Konec světa Hyršov Chodov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
19. Ne 10.3.2019 Úlet Křimice Bar 66 Holýšov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
19. Ne 10.3.2019 Bunda Starý Klíčov Býčí oko DC Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
19. Ne 10.3.2019 Slavoj Nýřany Vagabond Rokycany Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
19. Ne 10.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
20. So 23.3.2019 Bar 66 Holýšov Bunda Starý Klíčov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
20. Ne 24.3.2019 Holoubkov Poster Guys OKO Plzeň "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
20. Ne 24.3.2019 Býčí oko DC Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
20. Ne 24.3.2019 Chodov Slavoj Nýřany Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
20. Ne 24.3.2019 Vagabond Rokycany Horažďovice Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
20. Ne 24.3.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Úlet Křimice Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
20. Ne 24.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
21. So 30.3.2019 Lupus Clan Černošín Vagabond Rokycany Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
21. So 30.3.2019 Horažďovice Chodov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
21. So 30.3.2019 Konec světa Hyršov Bar 66 Holýšov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
21. Ne 31.3.2019 Úlet Křimice Poster Guys OKO Plzeň "B" Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
21. Ne 31.3.2019 Slavoj Nýřany Býčí oko DC Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
21. Ne 31.3.2019 Bunda Starý Klíčov BON Nezvěstice - Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
21. Ne 31.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň Holoubkov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
22. So 6.4.2019 Bar 66 Holýšov Slavoj Nýřany Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
22. Ne 7.4.2019 Holoubkov Úlet Křimice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
22. Ne 7.4.2019 Býčí oko DC Plzeň Horažďovice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
22. Ne 7.4.2019 Chodov Lupus Clan Černošín Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
22. Ne 7.4.2019 Vagabond Rokycany Poster Guys OKO Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
22. Ne 7.4.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
22. Ne 7.4.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
23. So 13.4.2019 Lupus Clan Černošín Býčí oko DC Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
23. So 13.4.2019 Horažďovice Bar 66 Holýšov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
23. So 13.4.2019 Konec světa Hyršov Poster Guys OKO Plzeň "B" Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
23. Ne 14.4.2019 Slavoj Nýřany BON Nezvěstice - Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
23. Ne 14.4.2019 Bunda Starý Klíčov Úlet Křimice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
23. Ne 14.4.2019 Vagabond Rokycany Holoubkov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
23. Ne 14.4.2019 Poster Guys OKO Plzeň Chodov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
24. So 4.5.2019 Bar 66 Holýšov Lupus Clan Černošín Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
24. Ne 5.5.2019 Holoubkov Bunda Starý Klíčov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
24. Ne 5.5.2019 Úlet Křimice Konec světa Hyršov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
24. Ne 5.5.2019 Býčí oko DC Plzeň Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
24. Ne 5.5.2019 Chodov Vagabond Rokycany Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
24. Ne 5.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Slavoj Nýřany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
24. Ne 5.5.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Horažďovice Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
25. So 11.5.2019 Lupus Clan Černošín BON Nezvěstice - Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
25. So 11.5.2019 Horažďovice Poster Guys OKO Plzeň "B" Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
25. So 11.5.2019 Konec světa Hyršov Bunda Starý Klíčov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
25. Ne 12.5.2019 Vagabond Rokycany Býčí oko DC Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
25. Ne 12.5.2019 Slavoj Nýřany Úlet Křimice Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
25. Ne 12.5.2019 Chodov Holoubkov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
25. Ne 12.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň Bar 66 Holýšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
26. So 25.5.2019 Bar 66 Holýšov Vagabond Rokycany Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
26. Ne 26.5.2019 Holoubkov Konec světa Hyršov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
26. Ne 26.5.2019 Úlet Křimice Horažďovice Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
26. Ne 26.5.2019 Bunda Starý Klíčov Slavoj Nýřany Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
26. Ne 26.5.2019 Býčí oko DC Plzeň Chodov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
26. Ne 26.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Lupus Clan Černošín Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
26. Ne 26.5.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00

B - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Štiky z Tunelu Domažlice 8 : 10 Sport Bar Kdyně Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Jandík Vratislav 20 : 24 Berka Roman
1. So 1.9.2018 Old Birds Holýšov 10 : 9 Kvíčovická hospůdka Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 22 : 21 Moudrý Martin
1. Ne 2.9.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. 8 : 10 Bunda Starý Klíčov "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 19 : 25 Sovek Jiří
2. Ne 16.9.2018 Snipers Klatovy 15 : 3 Old Birds Holýšov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 31 : 11 Husťak Milan
2. Ne 16.9.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. 11 : 7 Kramolínský Vlčáci Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 26 : 20 Brandejs Tomáš
2. Ne 16.9.2018 Bunda Starý Klíčov "B" 5 : 13 Sport Bar Kdyně Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 13 : 29 Berka Roman
2. Ne 16.9.2018 Kvíčovická hospůdka 15 : 3 Štiky z Tunelu Domažlice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šiman Karel 31 : 10 Jandík Vratislav
1. Ne 30.9.2018 Kramolínský Vlčáci 5 : 13 Snipers Klatovy Obecní úřad Nemanice, Nemanice
13:00 Brandejs Tomáš 16 : 28 Toman Marek
3. So 6.10.2018 Štiky z Tunelu Domažlice 6 : 12 Snipers Klatovy Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Jandík Vratislav 18 : 29 Toman Marek
3. Ne 7.10.2018 Sport Bar Kdyně 12 : 6 Kvíčovická hospůdka Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 26 : 21 Šiman Karel
3. So 13.10.2018 Old Birds Holýšov 7 : 11 Krásná těla Klenčí p. Č. Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
18:00 Husťak Milan 18 : 23 Hojda Petr
4. So 20.10.2018 Kramolínský Vlčáci 13 : 5 Old Birds Holýšov Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 27 : 17 Husťak Milan
4. Ne 21.10.2018 Snipers Klatovy 11 : 7 Sport Bar Kdyně Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 22 : 19 Berka Roman
4. Ne 21.10.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. 12 : 6 Štiky z Tunelu Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 27 : 21 Jandík Vratislav
4. Ne 21.10.2018 Bunda Starý Klíčov "B" 10 : 8 Kvíčovická hospůdka Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 25 : 23 Šiman Karel
5. So 27.10.2018 Old Birds Holýšov 10 : 9 Bunda Starý Klíčov "B" Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 23 : 22 Sovek Jiří
5. Ne 28.10.2018 Sport Bar Kdyně 10 : 8 Krásná těla Klenčí p. Č. Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 24 : 21 Hojda Petr
5. Ne 28.10.2018 Kvíčovická hospůdka 7 : 11 Snipers Klatovy Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šiman Karel 19 : 26 Toman Marek
6. So 3.11.2018 Kramolínský Vlčáci 11 : 7 Sport Bar Kdyně Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 24 : 21 Berka Roman
5. Ne 4.11.2018 Štiky z Tunelu Domažlice 10 : 9 Kramolínský Vlčáci Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Jandík Vratislav 22 : 21 Brandejs Tomáš
6. Ne 4.11.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. 7 : 11 Kvíčovická hospůdka Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 18 : 25 Šiman Karel
6. Ne 4.11.2018 Bunda Starý Klíčov "B" 5 : 13 Snipers Klatovy Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 13 : 30 Klapetek Karel
6. So 10.11.2018 Old Birds Holýšov 14 : 4 Štiky z Tunelu Domažlice Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 32 : 14 Jandík Vratislav
3. Ne 11.11.2018 Kramolínský Vlčáci 8 : 10 Bunda Starý Klíčov "B" Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 23 : 22 Sovek Jiří
7. So 17.11.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Bunda Starý Klíčov "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
7. Ne 18.11.2018 Snipers Klatovy Krásná těla Klenčí p. Č. Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
7. Ne 18.11.2018 Sport Bar Kdyně Old Birds Holýšov Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
7. Ne 18.11.2018 Kvíčovická hospůdka Kramolínský Vlčáci Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
8. Ne 25.11.2018 Snipers Klatovy Kramolínský Vlčáci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
8. Ne 25.11.2018 Sport Bar Kdyně Štiky z Tunelu Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
8. Ne 25.11.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Krásná těla Klenčí p. Č. Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
8. Ne 25.11.2018 Kvíčovická hospůdka Old Birds Holýšov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
9. So 1.12.2018 Kramolínský Vlčáci Krásná těla Klenčí p. Č. Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
9. So 1.12.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Kvíčovická hospůdka Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
9. So 1.12.2018 Old Birds Holýšov Snipers Klatovy Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
9. Ne 2.12.2018 Sport Bar Kdyně Bunda Starý Klíčov "B" Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
10. Ne 9.12.2018 Snipers Klatovy Štiky z Tunelu Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
10. Ne 9.12.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Kramolínský Vlčáci Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
10. Ne 9.12.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Old Birds Holýšov Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
10. Ne 9.12.2018 Kvíčovická hospůdka Sport Bar Kdyně Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
11. So 15.12.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. So 15.12.2018 Old Birds Holýšov Kramolínský Vlčáci Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
11. Ne 16.12.2018 Sport Bar Kdyně Snipers Klatovy Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
11. Ne 16.12.2018 Kvíčovická hospůdka Bunda Starý Klíčov "B" Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
12. So 5.1.2019 Kramolínský Vlčáci Štiky z Tunelu Domažlice Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
12. Ne 6.1.2019 Snipers Klatovy Kvíčovická hospůdka Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
12. Ne 6.1.2019 Bunda Starý Klíčov "B" Old Birds Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
12. Ne 6.1.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. Sport Bar Kdyně Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
13. So 19.1.2019 Štiky z Tunelu Domažlice Old Birds Holýšov Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
13. Ne 20.1.2019 Snipers Klatovy Bunda Starý Klíčov "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
13. Ne 20.1.2019 Sport Bar Kdyně Kramolínský Vlčáci Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
13. Ne 20.1.2019 Kvíčovická hospůdka Krásná těla Klenčí p. Č. Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
14. So 26.1.2019 Kramolínský Vlčáci Kvíčovická hospůdka Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
14. So 26.1.2019 Old Birds Holýšov Sport Bar Kdyně Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
14. Ne 27.1.2019 Bunda Starý Klíčov "B" Štiky z Tunelu Domažlice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
14. Ne 27.1.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. Snipers Klatovy Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00

B - Plzeňsko - jižní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Ševci Green Power Plzeň 8 : 10 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 23 : 24 Valachovič Tomáš
1. Ne 2.9.2018 Sušice 12 : 6 West Club Litice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 26 : 20 Strejc František
1. Ne 2.9.2018 Běsnící komáři Lužany 6 : 12 Chřestýšovci Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
14:00 Hasák Miroslav 18 : 28 Chromiak Vladimír
1. Ne 2.9.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 5 : 13 Hrášci Klatovy Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 20 : 28 Hrach Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 Chřestýšovci Plzeň 13 : 5 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Chromiak Vladimír 28 : 18 Kokoška Petr
2. Ne 9.9.2018 Ševci Green Power Plzeň 5 : 13 Sušice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Honomichl František 11 : 30 Kopa Pavel
2. Ne 9.9.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň 5 : 13 Hrášci Klatovy Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 16 : 28 Hrach Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 West Club Litice 10 : 8 Běsnící komáři Lužany Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 22 : 20 Hasák Miroslav
3. So 6.10.2018 Běsnící komáři Lužany 14 : 4 Ševci Green Power Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 30 : 12 Tomášek Marcel
3. Ne 7.10.2018 Sušice 10 : 9 VŠ Asfaltéři Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 20 : 22 Valachovič Tomáš
3. Ne 7.10.2018 Hrášci Klatovy 6 : 12 Chřestýšovci Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 Hrach Zdeněk 17 : 27 Chromiak Vladimír
3. Ne 7.10.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 10 : 8 West Club Litice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 21 : 21 Strejc František
4. Ne 14.10.2018 Ševci Green Power Plzeň 9 : 10 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 22 : 22 Kokoška Petr
4. Ne 14.10.2018 Sušice 15 : 3 Běsnící komáři Lužany Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 31 : 14 Hasák Miroslav
4. Ne 14.10.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň 7 : 11 Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Venglař Adam 20 : 24 Chromiak Vladimír
4. Ne 14.10.2018 West Club Litice 10 : 8 Hrášci Klatovy Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 23 : 20 Toman Michal
5. So 27.10.2018 Běsnící komáři Lužany 11 : 7 VŠ Asfaltéři Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 27 : 20 Valachovič Tomáš
5. Ne 28.10.2018 Hrášci Klatovy 14 : 4 Ševci Green Power Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 Toman Michal 30 : 12 Tomášek Marcel
5. Ne 28.10.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 8 : 10 Sušice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 22 : 23 Kopa Pavel
5. Ne 28.10.2018 Chřestýšovci Plzeň 6 : 12 West Club Litice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
18:00 Chromiak Vladimír 18 : 29 Strejc František
6. So 3.11.2018 Běsnící komáři Lužany 9 : 10 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 23 : 24 Kokoška Petr
6. Ne 4.11.2018 Ševci Green Power Plzeň 9 : 10 Chřestýšovci Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 25 : 22 Chromiak Vladimír
6. Ne 4.11.2018 Sušice 4 : 14 Hrášci Klatovy Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 15 : 31 Toman Michal
6. Ne 4.11.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň 6 : 12 West Club Litice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 17 : 26 Strejc František
7. Ne 18.11.2018 Chřestýšovci Plzeň Sušice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
7. Ne 18.11.2018 Hrášci Klatovy Běsnící komáři Lužany Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00
7. Ne 18.11.2018 West Club Litice Ševci Green Power Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
7. Ne 18.11.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice VŠ Asfaltéři Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
8. Ne 25.11.2018 Chřestýšovci Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
8. Ne 25.11.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
8. Ne 25.11.2018 Hrášci Klatovy BSOD 334 01 "Y" Přeštice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00
8. Ne 25.11.2018 West Club Litice Sušice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
9. So 1.12.2018 Běsnící komáři Lužany West Club Litice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
9. Ne 2.12.2018 Sušice Ševci Green Power Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
9. Ne 2.12.2018 Hrášci Klatovy VŠ Asfaltéři Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00
9. Ne 2.12.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Chřestýšovci Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
10. Ne 9.12.2018 Chřestýšovci Plzeň Hrášci Klatovy Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
10. Ne 9.12.2018 Ševci Green Power Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
10. Ne 9.12.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Sušice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
10. Ne 9.12.2018 West Club Litice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
11. So 15.12.2018 Běsnící komáři Lužany Sušice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
11. Ne 16.12.2018 Chřestýšovci Plzeň VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
11. Ne 16.12.2018 Hrášci Klatovy West Club Litice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00
11. Ne 16.12.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Ševci Green Power Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
12. Ne 6.1.2019 Sušice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
12. Ne 6.1.2019 Ševci Green Power Plzeň Hrášci Klatovy Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
12. Ne 6.1.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
12. Ne 6.1.2019 West Club Litice Chřestýšovci Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
13. Ne 13.1.2019 Chřestýšovci Plzeň Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
13. Ne 13.1.2019 Hrášci Klatovy Sušice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00
13. Ne 13.1.2019 West Club Litice VŠ Asfaltéři Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
13. Ne 13.1.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Běsnící komáři Lužany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
14. So 26.1.2019 Běsnící komáři Lužany Hrášci Klatovy Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
14. Ne 27.1.2019 Sušice Chřestýšovci Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
14. Ne 27.1.2019 Ševci Green Power Plzeň West Club Litice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
14. Ne 27.1.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00

B - Plzeňsko - severní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Spartak Strašice "B" 12 : 6 Bazinga Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 25 : 17 Čech Michal
1. Ne 2.9.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 11 : 7 Pardál Rokycany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 25 : 18 Mošna Jan
1. Ne 2.9.2018 Holoubkov "B" 10 : 8 Red Barons Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Jaroslav 24 : 19 Polena Jaroslav
1. Ne 2.9.2018 Kameňák Plzeň 11 : 7 F.J. Sokol Vejprnice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 27 : 17 Mužík Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 Spartak Strašice "B" 7 : 11 Kameňák Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 21 : 26 Kaňák Jan
2. Ne 9.9.2018 Pardál Rokycany 10 : 8 Holoubkov "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 23 : 22 Fürst Jaroslav
2. Ne 9.9.2018 Bazinga Plzeň 7 : 11 Red Barons Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Čech Michal 20 : 25 Polena Jaroslav
2. Ne 16.9.2018 F.J. Sokol Vejprnice 7 : 11 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 20 : 27 Valenčat Jan
3. Ne 7.10.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 14 : 4 Spartak Strašice "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 29 : 14 Huttr Martin
3. Ne 7.10.2018 Holoubkov "B" 8 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Jaroslav 19 : 22 Mužík Zdeněk
3. Ne 7.10.2018 Kameňák Plzeň 12 : 6 Bazinga Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Honomichl David 26 : 17 Sýkora Petr
3. Ne 7.10.2018 Red Barons Plzeň 14 : 4 Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Polena Jaroslav 29 : 13 Mošna Jan
4. Ne 14.10.2018 Spartak Strašice "B" 11 : 7 Holoubkov "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 24 : 16 Fürst Jaroslav
4. Ne 14.10.2018 F.J. Sokol Vejprnice 5 : 13 Red Barons Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 15 : 29 Polena Jaroslav
4. Ne 14.10.2018 Kameňák Plzeň 9 : 10 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 21 : 23 Valenčat Jan
4. Ne 14.10.2018 Bazinga Plzeň 4 : 14 Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Pech Tomáš 16 : 28 Mošna Jan
5. Ne 28.10.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 13 : 5 Bazinga Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 30 : 14 Čech Michal
5. Ne 28.10.2018 Holoubkov "B" 7 : 11 Kameňák Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Jaroslav 18 : 25 Kaňák Jan
5. Ne 28.10.2018 Pardál Rokycany 11 : 7 F.J. Sokol Vejprnice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 23 : 15 Mužík Zdeněk
5. Ne 28.10.2018 Red Barons Plzeň 13 : 5 Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Polena Jaroslav 28 : 19 Huttr Martin
6. Ne 4.11.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 13 : 5 Holoubkov "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 30 : 15 Fürst Jaroslav
6. Ne 4.11.2018 Kameňák Plzeň 4 : 14 Red Barons Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 12 : 32 Polena Jaroslav
6. Ne 4.11.2018 Bazinga Plzeň 6 : 12 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Čech Michal 22 : 25 Mužík Zdeněk
6. So 10.11.2018 Spartak Strašice "B" 7 : 11 Pardál Rokycany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
16:30 Huttr Martin 19 : 26 Mošna Jan
7. Ne 18.11.2018 Holoubkov "B" Bazinga Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
7. Ne 18.11.2018 F.J. Sokol Vejprnice Spartak Strašice "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
7. Ne 18.11.2018 Pardál Rokycany Kameňák Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
7. Ne 18.11.2018 Red Barons Plzeň AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
8. Ne 25.11.2018 F.J. Sokol Vejprnice Kameňák Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
8. Ne 25.11.2018 Pardál Rokycany AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
8. Ne 25.11.2018 Bazinga Plzeň Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
8. Ne 25.11.2018 Red Barons Plzeň Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
9. Ne 2.12.2018 Holoubkov "B" Pardál Rokycany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
9. Ne 2.12.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice F.J. Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
9. Ne 2.12.2018 Kameňák Plzeň Spartak Strašice "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
9. Ne 2.12.2018 Red Barons Plzeň Bazinga Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
10. Ne 9.12.2018 Spartak Strašice "B" AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
10. Ne 9.12.2018 F.J. Sokol Vejprnice Holoubkov "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
10. Ne 9.12.2018 Pardál Rokycany Red Barons Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
10. Ne 9.12.2018 Bazinga Plzeň Kameňák Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
11. Ne 16.12.2018 Holoubkov "B" Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
11. Ne 16.12.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Kameňák Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
11. Ne 16.12.2018 Pardál Rokycany Bazinga Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
11. Ne 16.12.2018 Red Barons Plzeň F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
12. Ne 6.1.2019 Spartak Strašice "B" Red Barons Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
12. Ne 6.1.2019 F.J. Sokol Vejprnice Pardál Rokycany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
12. Ne 6.1.2019 Bazinga Plzeň AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
12. Ne 6.1.2019 Kameňák Plzeň Holoubkov "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
13. Ne 13.1.2019 Holoubkov "B" AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
13. Ne 13.1.2019 F.J. Sokol Vejprnice Bazinga Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
13. Ne 13.1.2019 Pardál Rokycany Spartak Strašice "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
13. Ne 13.1.2019 Red Barons Plzeň Kameňák Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
14. Ne 27.1.2019 Spartak Strašice "B" F.J. Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
14. Ne 27.1.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Red Barons Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
14. Ne 27.1.2019 Bazinga Plzeň Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
14. Ne 27.1.2019 Kameňák Plzeň Pardál Rokycany Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00

C - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Huberťák Domažlice 10 : 9 URNA Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 Šleis Jiří 20 : 20 Strádal Milan
1. So 1.9.2018 Sport Bar Kdyně "C" 6 : 12 Gladiátor Bukovec Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Toman Josef 17 : 26 Tanko Jiří
1. Ne 2.9.2018 Rafani Hluboká 8 : 10 Skleník Domažlice Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00 Podolec Roman 24 : 25 Dlouhý Jiří
1. Ne 2.9.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 10 : 8 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 27 : 21 Schwarz Robert
2. So 15.9.2018 Gladiátor Bukovec 11 : 7 Huberťák Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Vachtl Petr 23 : 18 Šleis Jiří
2. Ne 16.9.2018 Rafani Hluboká 7 : 11 Sport Bar Kdyně "C" Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00 Podolec Roman 16 : 27 Toman Josef
2. Ne 16.9.2018 URNA Domažlice 10 : 9 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Veselý Milan 22 : 21 Žáček Jan
2. Ne 16.9.2018 Skleník Domažlice 12 : 6 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 25 : 14 Schwarz Robert
3. So 6.10.2018 Huberťák Domažlice 10 : 8 Rafani Hluboká Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 Šleis Jiří 25 : 18 Podolec Roman
3. Ne 7.10.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 9 : 10 URNA Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 Schwarz Robert 21 : 25 Strádal Milan
3. Ne 7.10.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 10 : 8 Gladiátor Bukovec Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 23 : 19 Vachtl Petr
3. Ne 14.10.2018 Sport Bar Kdyně "C" 13 : 5 Skleník Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Toman Josef 30 : 16 Nový Jiří
4. So 20.10.2018 Gladiátor Bukovec 10 : 8 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Vachtl Petr 24 : 22 Schwarz Robert
4. So 20.10.2018 Sport Bar Kdyně "C" 10 : 8 Huberťák Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Rádl Radek 23 : 20 Šleis Jiří
4. Ne 21.10.2018 Rafani Hluboká 5 : 13 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00 Podolec Roman 15 : 27 Janča Roman
4. Ne 21.10.2018 Skleník Domažlice 7 : 11 URNA Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 16 : 26 Strádal Milan
5. So 27.10.2018 Huberťák Domažlice 11 : 7 Skleník Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 Šleis Jiří 24 : 18 Nový Jiří
5. Ne 28.10.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 18 : 0 Rafani Hluboká Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 36 : 0
5. Ne 28.10.2018 URNA Domažlice 10 : 8 Gladiátor Bukovec Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Strádal Milan 24 : 21 Vachtl Petr
5. Ne 28.10.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 14 : 4 Sport Bar Kdyně "C" Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 28 : 12 Toman Josef
6. So 3.11.2018 Huberťák Domažlice 0 : 18 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 0 : 36
6. So 3.11.2018 Sport Bar Kdyně "C" 8 : 10 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Toman Josef 22 : 25 Schwarz Robert
6. Ne 4.11.2018 Rafani Hluboká 8 : 10 URNA Domažlice Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00 Podolec Roman 19 : 25 Veselý Milan
6. Ne 4.11.2018 Skleník Domažlice 10 : 8 Gladiátor Bukovec Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 23 : 19 Vachtl Petr
7. So 17.11.2018 Gladiátor Bukovec Rafani Hluboká Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
7. Ne 18.11.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Huberťák Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
7. Ne 18.11.2018 URNA Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
7. Ne 18.11.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Skleník Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
8. So 24.11.2018 Gladiátor Bukovec Sport Bar Kdyně "C" Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
8. Ne 25.11.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Sport Bar Kobra Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
8. Ne 25.11.2018 Skleník Domažlice Rafani Hluboká Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
8. Ne 25.11.2018 URNA Domažlice Huberťák Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
9. So 1.12.2018 Huberťák Domažlice Gladiátor Bukovec Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
9. So 1.12.2018 Sport Bar Kdyně "C" Rafani Hluboká Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
9. Ne 2.12.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Skleník Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
9. Ne 2.12.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn URNA Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
10. So 8.12.2018 Gladiátor Bukovec Sport Bar Kobra Horšovský Týn Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
10. Ne 9.12.2018 Skleník Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
10. Ne 9.12.2018 Rafani Hluboká Huberťák Domažlice Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00
10. Ne 9.12.2018 URNA Domažlice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. So 15.12.2018 Huberťák Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
11. Ne 16.12.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Gladiátor Bukovec Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
11. Ne 16.12.2018 URNA Domažlice Skleník Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. Ne 16.12.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Rafani Hluboká Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
12. So 5.1.2019 Gladiátor Bukovec URNA Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
12. So 5.1.2019 Sport Bar Kdyně "C" Sport Bar Kobra Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
12. Ne 6.1.2019 Skleník Domažlice Huberťák Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
12. Ne 6.1.2019 Rafani Hluboká Restaurace Sídliště Horšovský Týn Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00
13. So 19.1.2019 Gladiátor Bukovec Skleník Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
13. Ne 20.1.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Sport Bar Kdyně "C" Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
13. Ne 20.1.2019 URNA Domažlice Rafani Hluboká Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
13. Ne 20.1.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Huberťák Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
14. So 26.1.2019 Huberťák Domažlice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
14. So 26.1.2019 Sport Bar Kdyně "C" URNA Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
14. Ne 27.1.2019 Skleník Domažlice Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
14. Ne 27.1.2019 Rafani Hluboká Gladiátor Bukovec Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00

C - Plzeňsko - jižní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Nezvěstice 10 : 8 KD Soběkury Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 Benda Lukáš 25 : 22 Marek Bohumil
1. Ne 2.9.2018 Saint Tropez 22 Plzeň 10 : 8 Chřestýšovci Plzeň "B" Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 Boček Michal 24 : 20 Pajer Petr