Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
<
A - Plzeňsko a Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Býčí oko DC Plzeň 14 : 4 Holoubkov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 29 : 16 Fürst Václav
1. Ne 2.9.2018 BON Nezvěstice - Plzeň 14 : 4 Vagabond Rokycany Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 30 : 11 Tlacháč Josef
1. Ne 2.9.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" 1 : 17 Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 10 : 35 Šmrha Jan
2. So 8.9.2018 Horažďovice 13 : 5 Konec světa Hyršov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00 Řepík Petr 28 : 15 Ryneš Jiří
2. Ne 9.9.2018 Býčí oko DC Plzeň 12 : 6 Bar 66 Holýšov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 27 : 18 Wacker Pavel
2. Ne 9.9.2018 Vagabond Rokycany 13 : 5 Poster Guys OKO Plzeň "B" Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00 Rotyka Tomáš 27 : 12 Houška Jan
2. Ne 9.9.2018 Chodov 8 : 10 BON Nezvěstice - Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 20 : 23 Průcha Josef
2. Ne 9.9.2018 Poster Guys OKO Plzeň 16 : 2 Úlet Křimice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 33 : 10 Fleišman Zdeněk
1. So 15.9.2018 Konec světa Hyršov 8 : 10 Slavoj Nýřany Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 18 : 24 Oulík Petr
1. Ne 16.9.2018 Úlet Křimice 12 : 6 Lupus Clan Černošín Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 24 : 16 Sladký Jiří
1. So 22.9.2018 Bar 66 Holýšov 0 : 18 Chodov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00 0 : 36
2. Ne 30.9.2018 Bunda Starý Klíčov Lupus Clan Černošín Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
13:00
2. Ne 30.9.2018 Holoubkov Slavoj Nýřany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
1. Ne 30.9.2018 Bunda Starý Klíčov Horažďovice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
3. So 6.10.2018 Bar 66 Holýšov Holoubkov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
3. So 6.10.2018 Konec světa Hyršov Lupus Clan Černošín Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
3. Ne 7.10.2018 Úlet Křimice Vagabond Rokycany Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
3. Ne 7.10.2018 Bunda Starý Klíčov Poster Guys OKO Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
3. Ne 7.10.2018 Slavoj Nýřany Horažďovice Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
3. Ne 7.10.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
3. Ne 7.10.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Chodov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
4. So 13.10.2018 Bar 66 Holýšov BON Nezvěstice - Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
4. So 13.10.2018 Lupus Clan Černošín Slavoj Nýřany Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
4. Ne 14.10.2018 Holoubkov Horažďovice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
4. Ne 14.10.2018 Býčí oko DC Plzeň Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
4. Ne 14.10.2018 Vagabond Rokycany Bunda Starý Klíčov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
4. Ne 14.10.2018 Chodov Úlet Křimice Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
4. Ne 14.10.2018 Poster Guys OKO Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
5. So 27.10.2018 Horažďovice Lupus Clan Černošín Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
5. So 27.10.2018 Konec světa Hyršov Vagabond Rokycany Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
5. Ne 28.10.2018 Úlet Křimice Býčí oko DC Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
5. Ne 28.10.2018 Bunda Starý Klíčov Chodov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
5. Ne 28.10.2018 Slavoj Nýřany Poster Guys OKO Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
5. Ne 28.10.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Holoubkov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
5. Ne 28.10.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Bar 66 Holýšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
6. So 3.11.2018 Bar 66 Holýšov Úlet Křimice Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
6. Ne 4.11.2018 Holoubkov Lupus Clan Černošín Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
6. Ne 4.11.2018 Býčí oko DC Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
6. Ne 4.11.2018 Vagabond Rokycany Slavoj Nýřany Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
6. Ne 4.11.2018 Chodov Konec světa Hyršov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
6. Ne 4.11.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
6. Ne 4.11.2018 Poster Guys OKO Plzeň Horažďovice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
7. So 17.11.2018 Horažďovice Vagabond Rokycany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
7. So 17.11.2018 Lupus Clan Černošín Poster Guys OKO Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
7. So 17.11.2018 Konec světa Hyršov Býčí oko DC Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
7. Ne 18.11.2018 Úlet Křimice BON Nezvěstice - Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
7. Ne 18.11.2018 Bunda Starý Klíčov Bar 66 Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
7. Ne 18.11.2018 Slavoj Nýřany Chodov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
7. Ne 18.11.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Holoubkov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
8. So 24.11.2018 Bar 66 Holýšov Konec světa Hyršov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
8. Ne 25.11.2018 Holoubkov Poster Guys OKO Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
8. Ne 25.11.2018 Býčí oko DC Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
8. Ne 25.11.2018 Vagabond Rokycany Lupus Clan Černošín Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
8. Ne 25.11.2018 Chodov Horažďovice Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
8. Ne 25.11.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
8. Ne 25.11.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Úlet Křimice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
9. So 1.12.2018 Horažďovice Býčí oko DC Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
9. So 1.12.2018 Lupus Clan Černošín Chodov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
9. So 1.12.2018 Konec světa Hyršov BON Nezvěstice - Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
9. Ne 2.12.2018 Úlet Křimice Holoubkov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
9. Ne 2.12.2018 Bunda Starý Klíčov Poster Guys OKO Plzeň "B" Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
9. Ne 2.12.2018 Slavoj Nýřany Bar 66 Holýšov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
9. Ne 2.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň Vagabond Rokycany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
10. So 8.12.2018 Bar 66 Holýšov Horažďovice Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
10. Ne 9.12.2018 Holoubkov Vagabond Rokycany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
10. Ne 9.12.2018 Úlet Křimice Bunda Starý Klíčov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
10. Ne 9.12.2018 Býčí oko DC Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
10. Ne 9.12.2018 Chodov Poster Guys OKO Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
10. Ne 9.12.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
10. Ne 9.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Konec světa Hyršov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
11. So 15.12.2018 Horažďovice BON Nezvěstice - Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
11. So 15.12.2018 Lupus Clan Černošín Bar 66 Holýšov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
11. So 15.12.2018 Konec světa Hyršov Úlet Křimice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
11. Ne 16.12.2018 Bunda Starý Klíčov Holoubkov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
11. Ne 16.12.2018 Slavoj Nýřany Poster Guys OKO Plzeň "B" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
11. Ne 16.12.2018 Vagabond Rokycany Chodov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
11. Ne 16.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
12. So 5.1.2019 Bar 66 Holýšov Poster Guys OKO Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
12. Ne 6.1.2019 Holoubkov Chodov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
12. Ne 6.1.2019 Úlet Křimice Slavoj Nýřany Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
12. Ne 6.1.2019 Býčí oko DC Plzeň Vagabond Rokycany Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
12. Ne 6.1.2019 Bunda Starý Klíčov Konec světa Hyršov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
12. Ne 6.1.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
12. Ne 6.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Horažďovice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
13. So 12.1.2019 Horažďovice Úlet Křimice Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
13. So 12.1.2019 Lupus Clan Černošín Poster Guys OKO Plzeň "B" Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
13. So 12.1.2019 Konec světa Hyršov Holoubkov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
13. Ne 13.1.2019 Slavoj Nýřany Bunda Starý Klíčov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
13. Ne 13.1.2019 Vagabond Rokycany Bar 66 Holýšov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
13. Ne 13.1.2019 Chodov Býčí oko DC Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
13. Ne 13.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
14. So 26.1.2019 Lupus Clan Černošín Úlet Křimice Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
14. So 26.1.2019 Horažďovice Bunda Starý Klíčov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
14. Ne 27.1.2019 Holoubkov Býčí oko DC Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
14. Ne 27.1.2019 Chodov Bar 66 Holýšov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
14. Ne 27.1.2019 Vagabond Rokycany BON Nezvěstice - Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
14. Ne 27.1.2019 Slavoj Nýřany Konec světa Hyršov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
14. Ne 27.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
15. So 2.2.2019 Bar 66 Holýšov Býčí oko DC Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
15. So 2.2.2019 Lupus Clan Černošín Bunda Starý Klíčov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
15. So 2.2.2019 Konec světa Hyršov Horažďovice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
15. Ne 3.2.2019 Úlet Křimice Poster Guys OKO Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
15. Ne 3.2.2019 Slavoj Nýřany Holoubkov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
15. Ne 3.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Vagabond Rokycany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
15. Ne 3.2.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Chodov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
16. So 9.2.2019 Lupus Clan Černošín Konec světa Hyršov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
16. So 9.2.2019 Horažďovice Slavoj Nýřany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
16. Ne 10.2.2019 Holoubkov Bar 66 Holýšov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
16. Ne 10.2.2019 Býčí oko DC Plzeň BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
16. Ne 10.2.2019 Chodov Poster Guys OKO Plzeň "B" Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
16. Ne 10.2.2019 Vagabond Rokycany Úlet Křimice Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
16. Ne 10.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
17. So 23.2.2019 Horažďovice Holoubkov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
17. So 23.2.2019 Konec světa Hyršov Poster Guys OKO Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
17. Ne 24.2.2019 Úlet Křimice Chodov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
17. Ne 24.2.2019 Slavoj Nýřany Lupus Clan Černošín Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
17. Ne 24.2.2019 Bunda Starý Klíčov Vagabond Rokycany Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
17. Ne 24.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
17. Ne 24.2.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Bar 66 Holýšov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
18. So 2.3.2019 Bar 66 Holýšov Poster Guys OKO Plzeň "B" Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
18. So 2.3.2019 Lupus Clan Černošín Horažďovice Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
18. Ne 3.3.2019 Holoubkov BON Nezvěstice - Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
18. Ne 3.3.2019 Býčí oko DC Plzeň Úlet Křimice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
18. Ne 3.3.2019 Chodov Bunda Starý Klíčov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
18. Ne 3.3.2019 Vagabond Rokycany Konec světa Hyršov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
18. Ne 3.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
19. So 9.3.2019 Horažďovice Poster Guys OKO Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
19. So 9.3.2019 Lupus Clan Černošín Holoubkov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
19. So 9.3.2019 Konec světa Hyršov Chodov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
19. Ne 10.3.2019 Úlet Křimice Bar 66 Holýšov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
19. Ne 10.3.2019 Bunda Starý Klíčov Býčí oko DC Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
19. Ne 10.3.2019 Slavoj Nýřany Vagabond Rokycany Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
19. Ne 10.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
20. So 23.3.2019 Bar 66 Holýšov Bunda Starý Klíčov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
20. Ne 24.3.2019 Holoubkov Poster Guys OKO Plzeň "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
20. Ne 24.3.2019 Býčí oko DC Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
20. Ne 24.3.2019 Chodov Slavoj Nýřany Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
20. Ne 24.3.2019 Vagabond Rokycany Horažďovice Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
20. Ne 24.3.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Úlet Křimice Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
20. Ne 24.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
21. So 30.3.2019 Lupus Clan Černošín Vagabond Rokycany Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
21. So 30.3.2019 Horažďovice Chodov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
21. So 30.3.2019 Konec světa Hyršov Bar 66 Holýšov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
21. Ne 31.3.2019 Úlet Křimice Poster Guys OKO Plzeň "B" Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
21. Ne 31.3.2019 Slavoj Nýřany Býčí oko DC Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
21. Ne 31.3.2019 Bunda Starý Klíčov BON Nezvěstice - Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
21. Ne 31.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň Holoubkov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
22. So 6.4.2019 Bar 66 Holýšov Slavoj Nýřany Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
22. Ne 7.4.2019 Holoubkov Úlet Křimice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
22. Ne 7.4.2019 Býčí oko DC Plzeň Horažďovice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
22. Ne 7.4.2019 Chodov Lupus Clan Černošín Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
22. Ne 7.4.2019 Vagabond Rokycany Poster Guys OKO Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
22. Ne 7.4.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
22. Ne 7.4.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
23. So 13.4.2019 Lupus Clan Černošín Býčí oko DC Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
23. So 13.4.2019 Horažďovice Bar 66 Holýšov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
23. So 13.4.2019 Konec světa Hyršov Poster Guys OKO Plzeň "B" Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
23. Ne 14.4.2019 Slavoj Nýřany BON Nezvěstice - Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
23. Ne 14.4.2019 Bunda Starý Klíčov Úlet Křimice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
23. Ne 14.4.2019 Vagabond Rokycany Holoubkov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
23. Ne 14.4.2019 Poster Guys OKO Plzeň Chodov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
24. So 4.5.2019 Bar 66 Holýšov Lupus Clan Černošín Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
24. Ne 5.5.2019 Holoubkov Bunda Starý Klíčov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
24. Ne 5.5.2019 Úlet Křimice Konec světa Hyršov Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
24. Ne 5.5.2019 Býčí oko DC Plzeň Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
24. Ne 5.5.2019 Chodov Vagabond Rokycany Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
24. Ne 5.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Slavoj Nýřany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
24. Ne 5.5.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Horažďovice Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00
25. So 11.5.2019 Lupus Clan Černošín BON Nezvěstice - Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
25. So 11.5.2019 Horažďovice Poster Guys OKO Plzeň "B" Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
25. So 11.5.2019 Konec světa Hyršov Bunda Starý Klíčov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
25. Ne 12.5.2019 Vagabond Rokycany Býčí oko DC Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
25. Ne 12.5.2019 Slavoj Nýřany Úlet Křimice Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
25. Ne 12.5.2019 Chodov Holoubkov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
25. Ne 12.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň Bar 66 Holýšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
26. So 25.5.2019 Bar 66 Holýšov Vagabond Rokycany Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
26. Ne 26.5.2019 Holoubkov Konec světa Hyršov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
26. Ne 26.5.2019 Úlet Křimice Horažďovice Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
26. Ne 26.5.2019 Bunda Starý Klíčov Slavoj Nýřany Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
26. Ne 26.5.2019 Býčí oko DC Plzeň Chodov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
26. Ne 26.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň "B" Lupus Clan Černošín Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
26. Ne 26.5.2019 BON Nezvěstice - Plzeň Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
18:00

B - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Štiky z Tunelu Domažlice 8 : 10 Sport Bar Kdyně Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Jandík Vratislav 20 : 24 Berka Roman
1. So 1.9.2018 Old Birds Holýšov 10 : 9 Kvíčovická hospůdka Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 22 : 21 Moudrý Martin
1. Ne 2.9.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. 8 : 10 Bunda Starý Klíčov "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 19 : 25 Sovek Jiří
2. Ne 16.9.2018 Snipers Klatovy 15 : 3 Old Birds Holýšov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 31 : 11 Husťak Milan
2. Ne 16.9.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. 11 : 7 Kramolínský Vlčáci Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 26 : 20 Brandejs Tomáš
2. Ne 16.9.2018 Bunda Starý Klíčov "B" 5 : 13 Sport Bar Kdyně Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 13 : 29 Berka Roman
2. Ne 16.9.2018 Kvíčovická hospůdka 15 : 3 Štiky z Tunelu Domažlice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šiman Karel 31 : 10 Jandík Vratislav
1. Ne 30.9.2018 Kramolínský Vlčáci 0 : 18 Snipers Klatovy Obecní úřad Nemanice, Nemanice
13:00 0 : 36
3. So 6.10.2018 Kramolínský Vlčáci Bunda Starý Klíčov "B" Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
3. So 6.10.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Snipers Klatovy Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
3. So 6.10.2018 Old Birds Holýšov Krásná těla Klenčí p. Č. Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
3. Ne 7.10.2018 Sport Bar Kdyně Kvíčovická hospůdka Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
4. So 20.10.2018 Kramolínský Vlčáci Old Birds Holýšov Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
4. Ne 21.10.2018 Snipers Klatovy Sport Bar Kdyně Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
4. Ne 21.10.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Štiky z Tunelu Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
4. Ne 21.10.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Kvíčovická hospůdka Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
5. So 27.10.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Kramolínský Vlčáci Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
5. So 27.10.2018 Old Birds Holýšov Bunda Starý Klíčov "B" Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
5. Ne 28.10.2018 Sport Bar Kdyně Krásná těla Klenčí p. Č. Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
5. Ne 28.10.2018 Kvíčovická hospůdka Snipers Klatovy Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
6. So 3.11.2018 Kramolínský Vlčáci Sport Bar Kdyně Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
6. So 3.11.2018 Old Birds Holýšov Štiky z Tunelu Domažlice Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
6. Ne 4.11.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Kvíčovická hospůdka Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
6. Ne 4.11.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Snipers Klatovy Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
7. So 17.11.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Bunda Starý Klíčov "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
7. Ne 18.11.2018 Snipers Klatovy Krásná těla Klenčí p. Č. Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
7. Ne 18.11.2018 Sport Bar Kdyně Old Birds Holýšov Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
7. Ne 18.11.2018 Kvíčovická hospůdka Kramolínský Vlčáci Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
8. Ne 25.11.2018 Snipers Klatovy Kramolínský Vlčáci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
8. Ne 25.11.2018 Sport Bar Kdyně Štiky z Tunelu Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
8. Ne 25.11.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Krásná těla Klenčí p. Č. Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
8. Ne 25.11.2018 Kvíčovická hospůdka Old Birds Holýšov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
9. So 1.12.2018 Kramolínský Vlčáci Krásná těla Klenčí p. Č. Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
9. So 1.12.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Kvíčovická hospůdka Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
9. So 1.12.2018 Old Birds Holýšov Snipers Klatovy Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
9. Ne 2.12.2018 Sport Bar Kdyně Bunda Starý Klíčov "B" Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
10. Ne 9.12.2018 Snipers Klatovy Štiky z Tunelu Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
10. Ne 9.12.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Kramolínský Vlčáci Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
10. Ne 9.12.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Old Birds Holýšov Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
10. Ne 9.12.2018 Kvíčovická hospůdka Sport Bar Kdyně Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
11. So 15.12.2018 Štiky z Tunelu Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. So 15.12.2018 Old Birds Holýšov Kramolínský Vlčáci Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
11. Ne 16.12.2018 Sport Bar Kdyně Snipers Klatovy Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
11. Ne 16.12.2018 Kvíčovická hospůdka Bunda Starý Klíčov "B" Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
12. So 5.1.2019 Kramolínský Vlčáci Štiky z Tunelu Domažlice Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
12. Ne 6.1.2019 Snipers Klatovy Kvíčovická hospůdka Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
12. Ne 6.1.2019 Bunda Starý Klíčov "B" Old Birds Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
12. Ne 6.1.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. Sport Bar Kdyně Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
13. So 19.1.2019 Štiky z Tunelu Domažlice Old Birds Holýšov Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
13. Ne 20.1.2019 Snipers Klatovy Bunda Starý Klíčov "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
13. Ne 20.1.2019 Sport Bar Kdyně Kramolínský Vlčáci Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
13. Ne 20.1.2019 Kvíčovická hospůdka Krásná těla Klenčí p. Č. Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00
14. So 26.1.2019 Kramolínský Vlčáci Kvíčovická hospůdka Obecní úřad Nemanice, Nemanice
16:00
14. So 26.1.2019 Old Birds Holýšov Sport Bar Kdyně Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
14. Ne 27.1.2019 Bunda Starý Klíčov "B" Štiky z Tunelu Domažlice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
14. Ne 27.1.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. Snipers Klatovy Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00

B - Plzeňsko - jižní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Ševci Green Power Plzeň 8 : 10 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 23 : 24 Valachovič Tomáš
1. Ne 2.9.2018 Sušice 12 : 6 West Club Litice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 26 : 20 Strejc František
1. Ne 2.9.2018 Běsnící komáři Lužany 6 : 12 Chřestýšovci Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
14:00 Hasák Miroslav 18 : 28 Chromiak Vladimír
1. Ne 2.9.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 5 : 13 Hrášci Klatovy Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 20 : 28 Hrach Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 Chřestýšovci Plzeň 13 : 5 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Chromiak Vladimír 28 : 18 Kokoška Petr
2. Ne 9.9.2018 Ševci Green Power Plzeň 5 : 13 Sušice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Honomichl František 11 : 30 Kopa Pavel
2. Ne 9.9.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň 5 : 13 Hrášci Klatovy Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 16 : 28 Hrach Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 West Club Litice 10 : 8 Běsnící komáři Lužany Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 22 : 20 Hasák Miroslav
3. So 6.10.2018 Běsnící komáři Lužany Ševci Green Power Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
3. Ne 7.10.2018 Sušice VŠ Asfaltéři Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
3. Ne 7.10.2018 Hrášci Klatovy Chřestýšovci Plzeň Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
3. Ne 7.10.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice West Club Litice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
4. Ne 14.10.2018 Ševci Green Power Plzeň BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
4. Ne 14.10.2018 Sušice Běsnící komáři Lužany Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
4. Ne 14.10.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
4. Ne 14.10.2018 West Club Litice Hrášci Klatovy Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
5. So 27.10.2018 Běsnící komáři Lužany VŠ Asfaltéři Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
5. Ne 28.10.2018 Chřestýšovci Plzeň West Club Litice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
5. Ne 28.10.2018 Hrášci Klatovy Ševci Green Power Plzeň Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
5. Ne 28.10.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Sušice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
6. So 3.11.2018 Běsnící komáři Lužany BSOD 334 01 "Y" Přeštice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
6. Ne 4.11.2018 Ševci Green Power Plzeň Chřestýšovci Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
6. Ne 4.11.2018 Sušice Hrášci Klatovy Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
6. Ne 4.11.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň West Club Litice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
7. Ne 18.11.2018 Chřestýšovci Plzeň Sušice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
7. Ne 18.11.2018 Hrášci Klatovy Běsnící komáři Lužany Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
7. Ne 18.11.2018 West Club Litice Ševci Green Power Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
7. Ne 18.11.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice VŠ Asfaltéři Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
8. Ne 25.11.2018 Chřestýšovci Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
8. Ne 25.11.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
8. Ne 25.11.2018 Hrášci Klatovy BSOD 334 01 "Y" Přeštice Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
8. Ne 25.11.2018 West Club Litice Sušice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
9. So 1.12.2018 Běsnící komáři Lužany West Club Litice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
9. Ne 2.12.2018 Sušice Ševci Green Power Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
9. Ne 2.12.2018 Hrášci Klatovy VŠ Asfaltéři Plzeň Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
9. Ne 2.12.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Chřestýšovci Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
10. Ne 9.12.2018 Chřestýšovci Plzeň Hrášci Klatovy Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
10. Ne 9.12.2018 Ševci Green Power Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
10. Ne 9.12.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Sušice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
10. Ne 9.12.2018 West Club Litice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
11. So 15.12.2018 Běsnící komáři Lužany Sušice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
11. Ne 16.12.2018 Chřestýšovci Plzeň VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
11. Ne 16.12.2018 Hrášci Klatovy West Club Litice Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
11. Ne 16.12.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Ševci Green Power Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
12. Ne 6.1.2019 Sušice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
12. Ne 6.1.2019 Ševci Green Power Plzeň Hrášci Klatovy Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
12. Ne 6.1.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
12. Ne 6.1.2019 West Club Litice Chřestýšovci Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
13. Ne 13.1.2019 Chřestýšovci Plzeň Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
13. Ne 13.1.2019 Hrášci Klatovy Sušice Klatovy, U Hrášků, Klatovy
15:00
13. Ne 13.1.2019 West Club Litice VŠ Asfaltéři Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
13. Ne 13.1.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Běsnící komáři Lužany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
14. So 26.1.2019 Běsnící komáři Lužany Hrášci Klatovy Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
14. Ne 27.1.2019 Sušice Chřestýšovci Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00
14. Ne 27.1.2019 Ševci Green Power Plzeň West Club Litice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00
14. Ne 27.1.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00

B - Plzeňsko - severní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Spartak Strašice "B" 12 : 6 Bazinga Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 25 : 17 Čech Michal
1. Ne 2.9.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 11 : 7 Pardál Rokycany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 25 : 18 Mošna Jan
1. Ne 2.9.2018 Holoubkov "B" 10 : 8 Red Barons Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Fürst Jaroslav 24 : 19 Polena Jaroslav
1. Ne 2.9.2018 Kameňák Plzeň 11 : 7 F.J. Sokol Vejprnice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 27 : 17 Mužík Zdeněk
2. Ne 9.9.2018 Spartak Strašice "B" 7 : 11 Kameňák Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 21 : 26 Kaňák Jan
2. Ne 9.9.2018 Pardál Rokycany 10 : 8 Holoubkov "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 23 : 22 Fürst Jaroslav
2. Ne 9.9.2018 Bazinga Plzeň 7 : 11 Red Barons Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Čech Michal 20 : 25 Polena Jaroslav
2. Ne 16.9.2018 F.J. Sokol Vejprnice 7 : 11 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 20 : 27 Valenčat Jan
3. Ne 7.10.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Spartak Strašice "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
3. Ne 7.10.2018 Holoubkov "B" F.J. Sokol Vejprnice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
3. Ne 7.10.2018 Kameňák Plzeň Bazinga Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
3. Ne 7.10.2018 Red Barons Plzeň Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
4. Ne 14.10.2018 Spartak Strašice "B" Holoubkov "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
4. Ne 14.10.2018 F.J. Sokol Vejprnice Red Barons Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
4. Ne 14.10.2018 Kameňák Plzeň AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
4. Ne 14.10.2018 Bazinga Plzeň Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
5. Ne 28.10.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Bazinga Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
5. Ne 28.10.2018 Holoubkov "B" Kameňák Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
5. Ne 28.10.2018 Pardál Rokycany F.J. Sokol Vejprnice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
5. Ne 28.10.2018 Red Barons Plzeň Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
6. Ne 4.11.2018 Spartak Strašice "B" Pardál Rokycany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
6. Ne 4.11.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Holoubkov "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
6. Ne 4.11.2018 Kameňák Plzeň Red Barons Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
6. Ne 4.11.2018 Bazinga Plzeň F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
7. Ne 18.11.2018 Holoubkov "B" Bazinga Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
7. Ne 18.11.2018 F.J. Sokol Vejprnice Spartak Strašice "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
7. Ne 18.11.2018 Pardál Rokycany Kameňák Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
7. Ne 18.11.2018 Red Barons Plzeň AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
8. Ne 25.11.2018 F.J. Sokol Vejprnice Kameňák Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
8. Ne 25.11.2018 Pardál Rokycany AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
8. Ne 25.11.2018 Bazinga Plzeň Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
8. Ne 25.11.2018 Red Barons Plzeň Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
9. Ne 2.12.2018 Holoubkov "B" Pardál Rokycany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
9. Ne 2.12.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice F.J. Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
9. Ne 2.12.2018 Kameňák Plzeň Spartak Strašice "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
9. Ne 2.12.2018 Red Barons Plzeň Bazinga Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
10. Ne 9.12.2018 Spartak Strašice "B" AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
10. Ne 9.12.2018 F.J. Sokol Vejprnice Holoubkov "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
10. Ne 9.12.2018 Pardál Rokycany Red Barons Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
10. Ne 9.12.2018 Bazinga Plzeň Kameňák Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
11. Ne 16.12.2018 Holoubkov "B" Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
11. Ne 16.12.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Kameňák Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
11. Ne 16.12.2018 Pardál Rokycany Bazinga Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
11. Ne 16.12.2018 Red Barons Plzeň F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
12. Ne 6.1.2019 Spartak Strašice "B" Red Barons Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
12. Ne 6.1.2019 F.J. Sokol Vejprnice Pardál Rokycany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
12. Ne 6.1.2019 Bazinga Plzeň AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
12. Ne 6.1.2019 Kameňák Plzeň Holoubkov "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
13. Ne 13.1.2019 Holoubkov "B" AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
13. Ne 13.1.2019 F.J. Sokol Vejprnice Bazinga Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
13. Ne 13.1.2019 Pardál Rokycany Spartak Strašice "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
13. Ne 13.1.2019 Red Barons Plzeň Kameňák Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
14. Ne 27.1.2019 Spartak Strašice "B" F.J. Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
14. Ne 27.1.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Red Barons Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
14. Ne 27.1.2019 Bazinga Plzeň Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00
14. Ne 27.1.2019 Kameňák Plzeň Pardál Rokycany Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00

C - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Huberťák Domažlice 10 : 9 URNA Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 Šleis Jiří 20 : 20 Strádal Milan
1. So 1.9.2018 Sport Bar Kdyně "C" 6 : 12 Gladiátor Bukovec Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Toman Josef 17 : 26 Tanko Jiří
1. Ne 2.9.2018 Rafani Hluboká 8 : 10 Skleník Domažlice Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00 Podolec Roman 24 : 25 Dlouhý Jiří
1. Ne 2.9.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 10 : 8 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 27 : 21 Schwarz Robert
2. So 15.9.2018 Gladiátor Bukovec 11 : 7 Huberťák Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Vachtl Petr 23 : 18 Šleis Jiří
2. Ne 16.9.2018 Rafani Hluboká 7 : 11 Sport Bar Kdyně "C" Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00 Podolec Roman 16 : 27 Toman Josef
2. Ne 16.9.2018 URNA Domažlice 10 : 9 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Veselý Milan 22 : 21 Žáček Jan
2. Ne 16.9.2018 Skleník Domažlice 12 : 6 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 25 : 14 Schwarz Robert
3. So 6.10.2018 Huberťák Domažlice Rafani Hluboká Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
3. So 6.10.2018 Sport Bar Kdyně "C" Skleník Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
3. Ne 7.10.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn URNA Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
3. Ne 7.10.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Gladiátor Bukovec Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
4. So 20.10.2018 Gladiátor Bukovec Restaurace Sídliště Horšovský Týn Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
4. So 20.10.2018 Sport Bar Kdyně "C" Huberťák Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
4. Ne 21.10.2018 Rafani Hluboká Sport Bar Kobra Horšovský Týn Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00
4. Ne 21.10.2018 Skleník Domažlice URNA Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
5. So 27.10.2018 Huberťák Domažlice Skleník Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
5. Ne 28.10.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Rafani Hluboká Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
5. Ne 28.10.2018 URNA Domažlice Gladiátor Bukovec Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
5. Ne 28.10.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Sport Bar Kdyně "C" Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
6. So 3.11.2018 Huberťák Domažlice Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
6. So 3.11.2018 Sport Bar Kdyně "C" Restaurace Sídliště Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
6. Ne 4.11.2018 Rafani Hluboká URNA Domažlice Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00
6. Ne 4.11.2018 Skleník Domažlice Gladiátor Bukovec Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
7. So 17.11.2018 Gladiátor Bukovec Rafani Hluboká Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
7. Ne 18.11.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Huberťák Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
7. Ne 18.11.2018 URNA Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
7. Ne 18.11.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Skleník Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
8. So 24.11.2018 Gladiátor Bukovec Sport Bar Kdyně "C" Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
8. Ne 25.11.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Sport Bar Kobra Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
8. Ne 25.11.2018 Skleník Domažlice Rafani Hluboká Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
8. Ne 25.11.2018 URNA Domažlice Huberťák Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
9. So 1.12.2018 Huberťák Domažlice Gladiátor Bukovec Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
9. So 1.12.2018 Sport Bar Kdyně "C" Rafani Hluboká Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
9. Ne 2.12.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Skleník Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
9. Ne 2.12.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn URNA Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
10. So 8.12.2018 Gladiátor Bukovec Sport Bar Kobra Horšovský Týn Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
10. Ne 9.12.2018 Skleník Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
10. Ne 9.12.2018 Rafani Hluboká Huberťák Domažlice Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00
10. Ne 9.12.2018 URNA Domažlice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. So 15.12.2018 Huberťák Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
11. Ne 16.12.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Gladiátor Bukovec Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
11. Ne 16.12.2018 URNA Domažlice Skleník Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. Ne 16.12.2018 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Rafani Hluboká Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
12. So 5.1.2019 Gladiátor Bukovec URNA Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
12. So 5.1.2019 Sport Bar Kdyně "C" Sport Bar Kobra Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
12. Ne 6.1.2019 Skleník Domažlice Huberťák Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
12. Ne 6.1.2019 Rafani Hluboká Restaurace Sídliště Horšovský Týn Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00
13. So 19.1.2019 Gladiátor Bukovec Skleník Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00
13. Ne 20.1.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Sport Bar Kdyně "C" Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
13. Ne 20.1.2019 URNA Domažlice Rafani Hluboká Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
13. Ne 20.1.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Huberťák Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00
14. So 26.1.2019 Huberťák Domažlice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00
14. So 26.1.2019 Sport Bar Kdyně "C" URNA Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
14. Ne 27.1.2019 Skleník Domažlice Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
14. Ne 27.1.2019 Rafani Hluboká Gladiátor Bukovec Hluboká,Restaurace Hluboká, Kdyně
16:00

C - Plzeňsko - jižní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Nezvěstice 10 : 8 KD Soběkury Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 Benda Lukáš 25 : 22 Marek Bohumil
1. Ne 2.9.2018 Saint Tropez 22 Plzeň 10 : 8 Chřestýšovci Plzeň "B" Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 Boček Michal 24 : 20 Pajer Petr
1. Ne 2.9.2018 HEGEŠ 01 Plzeň 8 : 10 McPuppin's Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 21 : 21 Doubrava Miloslav
1. Ne 2.9.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 12 : 6 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Milka Pavel 28 : 17 Krieglstein Radim
2. Ne 9.9.2018 McPuppin's Plzeň 10 : 9 KD Soběkury McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 Doubrava Miloslav 23 : 21 Marek Bohumil
2. Ne 9.9.2018 HEGEŠ 01 Plzeň 8 : 10 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 19 : 23 Krieglstein Radim
2. Ne 9.9.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" 4 : 14 Nezvěstice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 16 : 28 Benda Lukáš
2. Ne 9.9.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 17 : 1 Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Milka Pavel 35 : 7 Boček Michal
3. So 6.10.2018 Nezvěstice Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
3. So 6.10.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice McPuppin's Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
3. So 6.10.2018 KD Soběkury Chřestýšovci Plzeň "B" Soběkury, KD Soběkury, Soběkury
17:00
3. Ne 7.10.2018 Saint Tropez 22 Plzeň HEGEŠ 01 Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30
4. So 13.10.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Saint Tropez 22 Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
4. Ne 14.10.2018 McPuppin's Plzeň Chřestýšovci Plzeň "B" McPuppin's Bar, Plzeň
15:00
4. Ne 14.10.2018 HEGEŠ 01 Plzeň Nezvěstice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
4. Ne 14.10.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" KD Soběkury Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
5. So 27.10.2018 Nezvěstice BSOD 334 01 "Z" Přeštice Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
5. So 27.10.2018 KD Soběkury HEGEŠ 01 Plzeň Soběkury, KD Soběkury, Soběkury
17:00
5. Ne 28.10.2018 Saint Tropez 22 Plzeň McPuppin's Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30
5. Ne 28.10.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00
6. So 3.11.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice KD Soběkury Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
6. Ne 4.11.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Nezvěstice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30
6. Ne 4.11.2018 McPuppin's Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" McPuppin's Bar, Plzeň
15:00
6. Ne 4.11.2018 HEGEŠ 01 Plzeň Chřestýšovci Plzeň "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
7. So 17.11.2018 Nezvěstice McPuppin's Plzeň Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
7. So 17.11.2018 KD Soběkury Saint Tropez 22 Plzeň Soběkury, KD Soběkury, Soběkury
17:00
7. Ne 18.11.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00
7. Ne 18.11.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" HEGEŠ 01 Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
8. So 24.11.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
8. So 24.11.2018 KD Soběkury Nezvěstice Soběkury, KD Soběkury, Soběkury
17:00
8. Ne 25.11.2018 McPuppin's Plzeň HEGEŠ 01 Plzeň McPuppin's Bar, Plzeň
15:00
8. Ne 25.11.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00
9. So 1.12.2018 Nezvěstice Chřestýšovci Plzeň "B" Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
9. So 1.12.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice HEGEŠ 01 Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00
9. So 1.12.2018 KD Soběkury McPuppin's Plzeň Soběkury, KD Soběkury, Soběkury
17:00
9. Ne 2.12.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30
10. Ne 9.12.2018 McPuppin's Plzeň BSOD 334 01 "Z" Přeštice McPuppin's Bar, Plzeň
15:00
10. Ne 9.12.2018 HEGEŠ 01 Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
10. Ne 9.12.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Nezvěstice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
10. Ne 9.12.2018