|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 28.4.2024 | Red Barons Plzeň | | | | Slavoj Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 28.4.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | | | | Bunda Starý Klíčov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 11.5.2024 | Riders Holýšov | | | | Bunda Starý Klíčov B | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 12.5.2024 | Snipers Klatovy | | | | ŠK Nezvěstice - Žákava | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 12.5.2024 | FJ Sokol Vejprnice | | | | West Club Litice | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 6.4.2024 | BSOD 334 01 Z Přeštice | | | | Pardál Rokycany | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Zámek Horažďovice | | | | DC Holoubkov | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | | | | Kameňák Plzeň | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | McPuppin's Alfa | | | | Vagabond Rokycany | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 6.4.2024 | Spartak Strašice B | | | | ŠK Sušice - Horažďovice | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Slavoj Nýřany B | | | | BSOD 334 01 Y Přeštice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | Úlet Křimice | | | | Poster Guys OKO Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | | | | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 6.4.2024 | Lovci Horní Bříza | | | | Dart's Pub Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | Bumerang team Plzeň | | | | Králové Šumavy Sušice | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | | | | BSOD 334 01 X Přeštice | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | HEGEŠ 01 Plzeň | | | | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 6.4.2024 | Odpadlíci Stříbro | | | | Smršť Kolinec | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | VSB Bolevec | | | | McPuppin's Beta | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | Krkavci Vochov | | | | Lítající Mrtvoly Plzeň | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 7.4.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | | | | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 9.3.2024 | Spartak Strašice | 5 | : | 13 | ŠK Vodokrty | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 18 | : | 28 | Míšek Robert |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | McPuppin's Lipánci | | | | ŠK Skašov | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Aligátoři Stříbro | | | | ŠK Letiny O | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Tornádo Těně | | | | Slováci Plzeň | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | Káčko Dobřany | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň C | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 22 | : | 23 | Milý Jakub |
|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | Úletky Křimice | 10 | : | 8 | Kominíci Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | Eisenhamerová Lucie | 26 | : | 22 | Hrabák Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 6.4.2024 | Špejchar Žákava | | | | Slováci Plzeň C | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | ŠK Letiny M | | | | Herberk 3D Plzeň | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Western Rednecks 19' Nýřany | | | | Špejchar Žákavá B | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | | | | | |
|
| 4. | So | 6.4.2024 | Slováci Plzeň B | | | | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | West Club Litice | 12 | : | 6 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 27 | : | 15 | Průcha Josef |
Zadal: | Strejc Lukáš | 15.10.2023 19:17 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 25 | : | 17 | Valenčat Jan |
Zadal: | Sovek Jiří | 15.10.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Riders Holýšov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 26 | : | 20 | Levička Tomáš |
Zadal: | Pech Tomáš | 15.10.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 14 | : | 4 | Bunda Starý Klíčov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Šmrha Jan | 30 | : | 14 | Pokorný David |
Zadal: | Šmrha Jan | 15.10.2023 17:16 | Změnil: | Šmrha Jan | 15.10.2023 18:27 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Slavoj Nýřany | 10 | : | 9 | Snipers Klatovy | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 22 | : | 22 | Klapetek Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 13 | : | 5 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 28 | : | 14 | Mašát Petr |
Zadal: | Kuška Martin | 23.10.2023 16:13 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Štiky Domažlice | 8 | : | 10 | Kvíčovická hospůdka | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 22 | : | 23 | Šiman Karel |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 14 | : | 4 | Sport Bar Kdyně | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 31 | : | 13 | Janoušek Vladimír |
Zadal: | Žáček Jan | 23.10.2023 08:55 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Konec světa Hyršov B | 7 | : | 11 | URNA Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
14:00 | Zmrzlíková Pavla | 20 | : | 23 | Veselý Milan |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Skleník Domažlice | 5 | : | 13 | Konec světa Hyršov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 12 | : | 29 | Ryneš Jiří |
Zadal: | Štefek Josef | 22.10.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Snipers Klatovy B | 8 | : | 10 | Retro Domažlice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 19 | : | 24 | Trůbl Marek |
|
| 4. | So | 18.11.2023 | Old Birds Holýšov | 10 | : | 9 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 24 | : | 24 | Volfíková Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 14.10.2023 | Zámek Horažďovice | 15 | : | 3 | Poster Guys OKO Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 32 | : | 13 | Houška Jan |
Zadal: | Řepík Petr | 14.10.2023 20:35 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 15 | : | 3 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Milka Pavel | 33 | : | 11 | Krieglstein Radim |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | McPuppin's Alfa | 11 | : | 7 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Doubrava Miloslav | 27 | : | 18 | Štorek František |
Zadal: | Kalina Roman | 15.10.2023 16:10 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 13 | : | 5 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 27 | : | 17 | Pelan Jiří |
Zadal: | Kokoška Petr | 15.10.2023 20:56 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 14.10.2023 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | Kameňák Plzeň | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 18 | : | 27 | Kaňák Jan |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Holoubkov | 13 | : | 5 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 28 | : | 12 | Snášel Roman |
Zadal: | Petřík Jan | 15.10.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Pardál Rokycany | 10 | : | 8 | Úlet Křimice | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 21 | : | 18 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Spartak Strašice B | 11 | : | 7 | Vagabond Rokycany | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Přerovský Vladimír | 26 | : | 22 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Huttr Martin | 22.10.2023 16:55 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 21.10.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 13 | : | 5 | Konec světa Hyršov C | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 29 | : | 14 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | ŠK Chodov | 12 | : | 6 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 29 | : | 15 | Hojda Jakub |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Snipers Klatovy C | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Rojt Jiří | 23 | : | 25 | Balák Karel |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Las Vegas team Otov | 9 | : | 10 | Bulls Puclice - Čečovice | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 23 | : | 23 | Bůžek Pavel |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Konec světa Hyršov D | 4 | : | 14 | Bar Kenway Holýšov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 9 | : | 32 | Tišl Jiří |
Zadal: | Rynešová Aneta | 23.10.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | URNA Domažlice B | 8 | : | 10 | Těsně vedle Krchleby | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 23 | : | 26 | Kouba Martin |
|
| 4. | Ne | 10.12.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 14 | : | 4 | Skleník Domažlice B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 30 | : | 15 | Vavřička Václav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 14.10.2023 | McPuppin's Beta | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Šimek Dušan | 17 | : | 26 | Fuchs Rudolf |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dart's Pub Plzeň | 11 | : | 7 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 27 | : | 17 | Chromiak Vladimír |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 13 | : | 5 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 28 | : | 12 | Kučerová Milada |
Zadal: | Hrach Filip | 15.10.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Králové Šumavy Sušice | 15 | : | 3 | Smršť Kolinec | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 31 | : | 11 | Moravcová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 14.10.2023 | VSB Bolevec | 9 | : | 10 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 21 | : | 25 | Karchňáková Lenka |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Bumerang team Plzeň | 8 | : | 10 | HEGEŠ 01 Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 20 | : | 25 | Šebesta Karel |
Zadal: | Kopal Miroslav | 15.10.2023 19:34 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 5 | : | 13 | Lovci Horní Bříza | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 17 | : | 29 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 10 | : | 8 | Krkavci Vochov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Mareček Miloslav | 27 | : | 18 | Jedlička Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 10 | : | 8 | West Club Litice B | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 24 | : | 20 | Strejc Václav |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 11 | : | 7 | Káčko Dobřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 25 | : | 16 | Zrůstek Vladimír |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dangerous Plzeň | 12 | : | 6 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 27 | : | 14 | Milý Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dart's Pub Plzeň B | 5 | : | 13 | Plaská zvěř | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 13 | : | 29 | Klaubová Ludmila |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 11 | : | 7 | Kominíci Plzeň | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
17:00 | Hostaš Jan | 26 | : | 16 | Darda Petr |
Zadal: | Hostaš Jan | 16.10.2023 08:23 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Úletky Křimice | 3 | : | 15 | Chřestýšovci Plzeň B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 16 | : | 31 | Pluhař Jan |
Zadal: | Pluhař Jan | 15.10.2023 17:12 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 4.10.2023 | ŠK Skašov | 12 | : | 6 | ŠK Letiny O | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 28 | : | 16 | Böhm Otakar |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | ŠK Letiny M | 7 | : | 11 | Špejchar Žákava | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Lukáš Michal | 18 | : | 26 | Šilhánek Tomáš |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Špejchar Žákavá B | 3 | : | 15 | Slováci Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 11 | : | 33 | Homolová Andrea |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Slováci Plzeň B | 13 | : | 5 | ŠK Vodokrty | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 27 | : | 14 | Míšek Robert |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | So | 7.10.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 9 | Herberk 3D Plzeň | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 23 | : | 21 | Šlajsová Jaroslava |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Aligátoři Stříbro | 11 | : | 7 | McPuppin's Lipánci | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 25 | : | 20 | Vyhlas Jan |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 10 | : | 8 | Slováci Plzeň C | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 24 | : | 19 | Kučera Jiří |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Tornádo Těně | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Kybyc Jakub | 33 | : | 6 | Kučera Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Pá | 8.12.2023 | LSŽ Hyršovský Esa B | 9 | : | 2 | LSŽ Hyršovský Esa C | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:30 | Zmrzlíková Pavla | 20 | : | 7 | Belancová Martina |
|
| 4. | So | 9.12.2023 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 10 | : | 1 | LSŽ Skleněnky Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
19:00 | Dlouhá Dobromila | 21 | : | 7 | Paitlová Klára |
|
| 4. | So | 16.12.2023 | LSŽ Hyršovský Esa | 1 | : | 10 | LSŽ Kobřičky z Tejna | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
14:00 | Rynešová Aneta | 5 | : | 21 | Mathauser Hutníková Kateřina |
Zadal: | Rynešová Aneta | 16.12.2023 16:09 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 10.1.2024 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | 4 | : | 7 | LSŽ Ďáblice Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Pardubová Zuzana | 11 | : | 16 | Sutner Nicola |
|
| 4. | Ne | 21.1.2024 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | 3 | : | 8 | LSŽ Smršť Kolinec | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Reinišová Lucie | 10 | : | 17 | Moravcová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 4 | : | 7 | LL - Comedy Club Klenčí | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 9 | : | 16 | Volfíková Kateřina |
Zadal: | Kouba Martin | 22.6.2023 23:10 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Rynešáci | 2 | : | 9 | LL - Urna Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Jiřina | 4 | : | 18 | Brandejs Tomáš |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 8 | : | 3 | LL - Hyršováci | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 17 | : | 8 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 10 | : | 13 | Beranová Michaela |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - Sousedi Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 11 | : | 13 | Fuja Miroslav |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 11 | : | 18 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 3 | : | 8 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Kopal Miroslav | 10 | : | 16 | Doubrava Miloslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | St | 23.8.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 1 | : | 10 | LL - Úlet Křimice Z | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 8 | : | 20 | Štěpánek Libor |
|
| 4. | St | 23.8.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 3 | : | 8 | LL - NO name | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 9 | : | 17 | Beranová Michaela |
|