Statistika hráčů
UŠO > Plzeňský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Valta Roman
Old Birds Holýšov
102,5 100,00 8 4 4 100,00 8 8 9 1,13 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
2. Šmrha Jan
Poster Guys OKO Plzeň
101,7 100,00 8 8 8 88,89 18 16 31 1,72 6 0,33 0 0,00 1 0 0 0
3. Weber Imrich
Slováci Plzeň "C"
92,9 100,00 8 7 7 100,00 14 14 7 0,50 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
4. Slovák Čestmír
Horažďovice
92,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 12 1,20 4 0,40 0 0,00 1 0 0 0
5. Martínek František
Kvíčovická hospůdka
91,1 100,00 8 4 4 88,89 9 8 14 1,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
6. Hlaváček Radek
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
90,6 100,00 8 8 8 88,89 18 16 15 0,83 3 0,17 2 0,11 0 0 0 0
7. Kysela Roman
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
89,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 6 0,60 0 0,00 0 0 0 0
8. Cízler Jiří
Pardál Rokycany
88,8 100,00 8 7 7 87,50 16 14 12 0,75 4 0,25 1 0,06 0 0 0 0
9. Pelc Zbyněk
Saint Tropez 22 Plzeň
88,8 100,00 8 4 4 100,00 8 8 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
10. Sutner Zdeněk 1984
Spartak Strašice "C"
88,2 100,00 8 8 8 94,12 17 16 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
11. Jílek Jiří
Běsnící komáři Lužany
87,5 100,00 8 8 8 80,00 20 16 20 1,00 6 0,30 1 0,05 1 0 0 0
12. Sládek Petr
Poster Guys OKO Plzeň
87,3 100,00 8 4 4 72,73 11 8 7 0,64 7 0,64 1 0,09 1 0 0 0
13. Kovář Martin
Podbrdští medvědi Vlčice
87,1 100,00 4 3 3 85,71 7 6 10 1,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
14. Hanák Zdeněk
Sport Bar Kdyně
86,3 100,00 8 8 8 84,21 19 16 16 0,84 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
15. Hlavnička Jiří
Býčí oko DC Plzeň
86,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 10 1,00 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
16. Hochman Pavel 1978
Býčí oko DC Plzeň
85,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 21 1,11 4 0,21 2 0,11 1 0 0 0
17. Sladký Josef
Konec světa Hyršov
85,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 11 1,22 2 0,22 1 0,11 2 0 0 0
18. Jiroušek Stanislav
BON Nezvěstice - Plzeň
84,1 75,00 8 8 6 70,59 17 12 19 1,12 11 0,65 0 0,00 0 0 0 0
19. Vachtl Petr
Gladiátor Bukovec
83,3 100,00 8 4 4 88,89 9 8 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
20. Koňařík Petr
Poster Guys OKO Plzeň
83,3 75,00 8 8 6 72,22 18 13 24 1,33 4 0,22 1 0,06 2 0 0 0
21. Klapetek Karel
Snipers Klatovy
82,7 100,00 4 4 4 72,73 11 8 10 0,91 3 0,27 1 0,09 1 0 0 0
22. Šleis Jiří
Huberťák Domažlice
82,4 87,50 8 8 7 82,35 17 14 15 0,88 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
23. Vavro Radek
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
82,3 83,33 8 6 5 76,92 13 10 7 0,54 6 0,46 1 0,08 0 0 0 0
24. Pallay Štefan
URNA Domažlice
82,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14 19 1,06 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
25. Pytlík Viktor
Sport Bar Kdyně
82,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 7 0,78 2 0,22 1 0,11 1 0 0 0
26. Milka Pavel
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
82,1 83,33 8 6 5 78,57 14 11 11 0,79 7 0,50 0 0,00 0 0 0 0
27. Šťastný Karel
Bar 66 Holýšov
81,4 100,00 4 3 3 85,71 7 6 6 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Hamrozi Tomáš
Poster Guys OKO Plzeň
80,0 100,00 8 6 6 75,00 16 12 16 1,00 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
29. Toman Marek 1988
Hrášci Klatovy "B"
80,0 100,00 4 3 3 85,71 7 6 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
30. Kůgl Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
79,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 22 1,10 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
31. Hach Václav
Nezvěstice
79,4 85,71 8 7 6 75,00 16 12 10 0,63 6 0,38 1 0,06 0 0 0 0
32. Čermák David
Red Barons Plzeň
79,4 62,50 8 8 5 61,11 18 11 19 1,06 5 0,28 0 0,00 6 0 0 0
33. Mitošinka Josef
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
78,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Röman Miroslav
Slavoj Nýřany
78,9 100,00 4 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
35. Čáslava Vladimír
Konec světa Hyršov B
78,6 100,00 4 3 3 85,71 7 6 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
36. Kovandová Věra
Růžoví Panteři Horšovský Týn
78,5 83,33 8 6 5 76,92 13 10 9 0,69 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
37. Budák Jan
VSB Bolevec
78,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
38. Moudrý Martin
Kvíčovická hospůdka
77,8 87,50 8 8 7 77,78 18 14 15 0,83 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
39. Maslák Vratislav
Horažďovice
77,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 13 1,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
40. Řehoř Martin
Sušice
77,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 21 1,05 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
41. Brož Zdeněk
Slavoj Nýřany "B"
76,7 87,50 8 8 7 77,78 18 14 15 0,83 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
42. Sladký Jiří
Lupus Clan Černošín
76,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 1 0,13 1 0,13 0 0 0 0
43. Sazama Václav 1986
Konec světa Hyršov B
76,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
44. Tikal Milan
Snipers Klatovy
76,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
45. Bystřický Karel
Argentum Plzeň
75,9 75,00 8 8 6 76,47 17 13 18 1,06 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
46. Rosa Jaroslav
Lupus clan Černošín "B"
75,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
47. Beran Lukáš
Hrášci Klatovy
75,3 83,33 8 6 5 73,33 15 11 14 0,93 3 0,20 1 0,07 0 0 0 0
48. Janda Pavel
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
75,0 83,33 8 6 5 71,43 14 10 10 0,71 5 0,36 0 0,00 0 0 0 0
49. Šeffl Zdeněk
Slavoj Nýřany "B"
74,7 83,33 8 6 5 73,33 15 11 9 0,60 5 0,33 1 0,07 0 0 0 0
50. Petrželka Miloš
Aligátoři Stříbro
74,7 75,00 8 8 6 70,59 17 12 17 1,00 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
51. Kopa Pavel
Sušice
73,7 87,50 8 8 7 73,68 19 14 13 0,68 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
52. Větrovský Stanislav
BON Nezvěstice - Plzeň
72,9 62,50 8 8 5 64,71 17 11 22 1,29 6 0,35 0 0,00 0 0 0 0
53. Ekstein Luděk
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
72,7 83,33 8 6 5 66,67 15 10 19 1,27 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
54. Brychta Václav
Slováci Plzeň "B"
72,7 71,43 8 7 5 73,33 15 11 13 0,87 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
55. Fürst Jaroslav
Holoubkov "B"
72,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
56. Hess Petr
Snipers Klatovy
72,5 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
57. Výborný Radek
Lítající Mrtvoly Plzeň
72,5 75,00 8 4 3 75,00 8 6 3 0,38 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
58. Toman Michal
Hrášci Klatovy
72,4 83,33 8 6 5 64,71 17 11 23 1,35 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
59. Dvořák Jan
Red Barons Plzeň
72,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
60. Tanko Jiří
Gladiátor Bukovec
70,7 83,33 8 6 5 71,43 14 10 10 0,71 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
61. Fišer Vítězslav
KD Soběkury
70,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 9 0,45 3 0,15 2 0,10 0 0 0 0
62. Benda Lukáš
Nezvěstice
70,0 87,50 8 8 7 68,18 22 15 26 1,18 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
63. Buček Ondrej
Slováci Plzeň
70,0 83,33 8 6 5 73,33 15 11 9 0,60 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
64. Toman Jan
HEGEŠ 01 Plzeň
70,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 14 0,70 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
65. Fischer Jan
Chodov
70,0 50,00 4 4 2 55,56 9 5 8 0,89 6 0,67 0 0,00 1 0 0 0
66. Chromiak Vladimír
Chřestýšovci Plzeň
69,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 24 1,14 7 0,33 0 0,00 0 0 0 0
67. Bednár Jiří
Argentum Plzeň
68,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
68. Rotyka Tomáš
Vagabond Rokycany
68,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
69. Hrach Filip
Hrášci Klatovy
68,6 87,50 8 8 7 66,67 21 14 17 0,81 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
70. Lindner Otto
BSOD 334 01 "X" Přeštice
68,3 100,00 4 2 2 66,67 6 4 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
71. Jedlička Jan 1987
Krkavci Vochov
68,2 75,00 8 8 6 70,59 17 12 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
72. Prokop Bohumil
Slováci Plzeň "C"
68,1 71,43 8 7 5 68,75 16 11 17 1,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
73. Hrach Zdeněk 1971
Hrášci Klatovy
67,9 62,50 8 8 5 52,63 19 10 29 1,53 6 0,32 1 0,05 0 0 0 0
74. Šimůnek Josef
Býčí oko DC Plzeň
67,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
75. Žížala Petr
Chřestýšovci Plzeň
67,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 29 1,45 4 0,20 1 0,05 0 0 0 0
76. Hötzel Karel
Růžoví Panteři Horšovský Týn
67,4 75,00 8 8 6 73,68 19 14 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
77. Rádl Radek
Sport Bar Kdyně "C"
67,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 11 0,58 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
78. Vlasatý Pavel
Bazinga Plzeň
67,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
79. Schwarz Zdeněk
Beseda Dobřany
67,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 10 1,00 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
80. Fikrle Josef
Poster Guys OKO Plzeň "C"
66,7 75,00 8 4 3 77,78 9 7 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Mošnička Michal
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
66,7 75,00 4 4 3 66,67 9 6 3 0,33 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
82. Pejsar Josef
Kamikadze Oprechtice
66,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Paulus Christian
Chodov
66,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 9 1,13 3 0,38 0 0,00 1 0 0 0
84. Huttr Martin
Spartak Strašice "B"
66,0 83,33 8 6 5 66,67 15 10 7 0,47 2 0,13 1 0,07 0 0 0 0
85. Šiman Karel
Kvíčovická hospůdka
65,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 16 0,80 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
86. Meiner Daniel
Poster Guys OKO Plzeň
65,0 83,33 8 6 5 68,75 16 11 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
87. Pučelík Pavel
Sport Bar Kdyně
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
88. Zeman Jiří
Skleník Domažlice
64,1 71,43 8 7 5 70,59 17 12 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
89. Kopča Dušan
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
64,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Pardovský Petr
Pardál Rokycany
64,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 7 0,70 1 0,10 0 0,00 1 0 0 0
91. Vavřička Václav
Skleník Domažlice "B"
63,8 80,00 8 5 4 69,23 13 9 10 0,77 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Chládek Kamil
Poster Guys OKO Plzeň "B"
63,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Jedlička Václav
Slavoj Nýřany
63,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Toman Josef
Sport Bar Kdyně "C"
63,8 71,43 8 7 5 68,75 16 11 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Boček Michal
Saint Tropez 22 Plzeň
63,8 25,00 8 8 2 33,33 21 7 9 0,43 38 1,81 0 0,00 0 0 0 0
96. Matějovič Petr
Skleník Domažlice
63,7 85,71 8 7 6 68,42 19 13 6 0,32 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
97. Krejčíř Josef
Krásná těla Klenčí p. Č.
63,7 62,50 8 8 5 63,16 19 12 16 0,84 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
98. Kaňák Jan
Kameňák Plzeň
63,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 17 0,85 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
99. Borowski Martin
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
100. Krieglstein Radim
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
101. Mačura Lumír
Argentum Plzeň
63,2 75,00 8 8 6 63,16 19 12 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
102. Dmitrišin Oleg
Kameňák Plzeň
63,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 13 0,65 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
103. Hájek Zdeněk
Beseda Dobřany
63,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
104. Holek Vladimír
Vagabond Rokycany
62,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Suchý Karel
Panteři Plzeň
62,6 75,00 8 8 6 63,16 19 12 12 0,63 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
106. Louda Petr
BON Nezvěstice - Plzeň
62,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 20 1,00 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
107. Petřík Jiří
Zahrádkáři Stod
62,4 87,50 8 8 7 66,67 21 14 8 0,38 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
108. Štorek František
Sušice
62,2 62,50 8 8 5 61,11 18 11 14 0,78 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
109. Sazama Jaroslav
Horažďovice
62,2 50,00 4 4 2 55,56 9 5 11 1,22 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
110. Kučera Pavel
Lítající Mrtvoly Plzeň
62,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 16 0,84 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
111. Průcha Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
62,0 66,67 8 6 4 66,67 15 10 9 0,60 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
112. Pivoňka Martin
Skleník Domažlice "B"
61,6 75,00 8 8 6 63,16 19 12 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
113. Valachovič Tomáš
VŠ Asfaltéři Plzeň
61,6 71,43 8 7 5 57,89 19 11 21 1,11 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
114. Vlčák Radoslav
Slováci Plzeň
61,2 62,50 8 8 5 64,71 17 11 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 1 0 0
115. Weberová Dana
Kamikadze Oprechtice
61,1 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
116. Šmíd Marek
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
61,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 14 0,70 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
117. Šidvic Luděk
Štiky z Tunelu Domažlice
61,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Brodský Jaroslav
Red Barons Plzeň
61,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 6 0,60 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
119. Fekl Pavel
Zahrádkáři Stod
60,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 12 0,80 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
120. Krákora Tomáš
Spartak Strašice "B"
60,0 75,00 8 8 6 60,87 23 14 15 0,65 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
121. Mathauser David
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
60,0 75,00 8 4 3 54,55 11 6 9 0,82 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
122. Žáček Jan
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
59,5 62,50 8 8 5 63,16 19 12 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
123. Baborák Jindřich
Kramolínský Vlčáci
59,1 75,00 4 4 3 63,64 11 7 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Kopp Filip
McPuppin's Plzeň
58,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
125. Kulhánek Tomáš
BSOD 334 01 "X" Přeštice
58,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
126. Hrabák Luboš
Holoubkov "B"
58,7 66,67 8 6 4 66,67 15 10 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
127. Fekl Tomáš
Zahrádkáři Stod
58,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 15 0,75 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
128. Bolek Marcin
VSB Bolevec
58,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 14 0,74 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
129. Mužík Zdeněk 1970
F.J. Sokol Vejprnice
58,2 62,50 8 8 5 54,55 22 12 21 0,95 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
130. Šmídl Jan
Herberk 3D Plzeň
58,1 71,43 8 7 5 68,75 16 11 3 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
131. Milota Václav
Spartak Strašice "C"
58,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
132. Strouhal Oldřich
Chřestýšovci Plzeň
58,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
133. Doubrava Miloslav
McPuppin's Plzeň
57,9 75,00 8 8 6 63,16 19 12 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Růžek Zdeněk
Úlet Křimice
57,9 62,50 8 8 5 57,89 19 11 18 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
135. Polena Jaroslav
Red Barons Plzeň
57,5 50,00 8 6 3 50,00 16 8 19 1,19 4 0,25 0 0,00 1 0 0 0
136. Bláha František
Herberk 3D Plzeň
56,7 71,43 8 7 5 61,11 18 11 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
137. Drastich Miroslav
Snipers Klatovy B
56,7 66,67 8 6 4 66,67 15 10 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
138. Kodýdek Jan
Sušice
56,7 60,00 8 5 3 66,67 12 8 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Toman Marek 1987
Snipers Klatovy
56,7 50,00 4 4 2 55,56 9 5 12 1,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Mráz Václav
Podbrdští medvědi Vlčice
56,4 75,00 4 4 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Pánek Ladislav
Slavoj Nýřany "B"
56,4 75,00 8 4 3 63,64 11 7 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
142. Průšová Petra
Podbrdští medvědi Vlčice
56,4 75,00 4 4 3 63,64 11 7 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
143. Jedlička Jan 1962
Krkavci Vochov
56,3 62,50 8 8 5 63,16 19 12 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
144. Kout Alois
Sršni Domažlice
56,3 62,50 8 8 5 57,89 19 11 12 0,63 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
145. Šperl Jiří
Las Vegas team Otov
56,1 75,00 8 8 6 60,87 23 14 11 0,48 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
146. Huttr Šimon
Spartak Strašice "B"
56,1 57,14 8 7 4 61,11 18 11 16 0,89 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
147. Blaško Štefan
Slováci Plzeň
55,6 62,50 8 8 5 61,11 18 11 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Hochman Pavel 2003
Býčí oko DC Plzeň
55,3 66,67 8 6 4 52,94 17 9 17 1,00 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
149. Baumruk Filip
Beseda Dobřany
55,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
150. Václavovič Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
55,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
151. Hessová Eva
Hrášci Klatovy "B"
54,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Koňařík David
Panteři Plzeň
54,5 75,00 8 4 3 54,55 11 6 5 0,45 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
153. Žák Lukáš
Drtič Sedliště
54,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
154. Průcha Josef
BON Nezvěstice - Plzeň
54,3 50,00 8 8 4 52,38 21 11 20 0,95 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
155. Brandejs Tomáš
Kramolínský Vlčáci
54,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 9 0,90 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
156. Řezáček Miroslav
Gladiátor Bukovec
53,2 62,50 8 8 5 52,63 19 10 16 0,84 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
157. Hojda Jakub
Růžoví Panteři Horšovský Týn
52,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Kovandová Tereza
Růžoví Panteři Horšovský Týn
52,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Drsek Josef
URNA Domažlice
52,2 50,00 8 8 4 55,56 18 10 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
160. Hozman Petr
Podbrdští medvědi Vlčice
52,2 50,00 4 4 2 55,56 9 5 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
161. Pribula Ján
Slováci Plzeň
52,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 11 0,73 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
162. Vyhlas Jan
McPuppin's Plzeň
51,3 66,67 8 6 4 53,33 15 8 5 0,33 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
163. Hojda Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
51,3 62,50 8 8 5 56,52 23 13 10 0,43 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
164. Hermann Mario
Chodov
51,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
165. Fleišman Zdeněk
Úlet Křimice
51,1 42,86 8 7 3 44,44 18 8 23 1,28 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
166. Řepík Petr
Horažďovice
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
167. Sutner Zdeněk 1958
Spartak Strašice "C"
50,0 57,14 8 7 4 52,94 17 9 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
168. Majchrovič Jozef
Slováci Plzeň
50,0 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Jedenástik Miroslav
Chodov
50,0 50,00 4 4 2 50,00 12 6 11 0,92 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
170. Pech Tomáš
Bazinga Plzeň
50,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
171. März Martin
Konec světa Hyršov B
50,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
172. Ryneš Jiří
Konec světa Hyršov
50,0 40,00 8 5 2 38,46 13 5 10 0,77 8 0,62 0 0,00 0 0 0 0
173. Pěchouček Václav
Chřestýšovci Plzeň
49,5 62,50 8 8 5 52,38 21 11 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
174. Chrien Štefan
Kameňák Plzeň
49,5 50,00 8 8 4 50,00 22 11 14 0,64 4 0,18 0 0,00 1 0 0 0
175. Hojda Václav
Krásná těla Klenčí p. Č.
49,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
176. Jandík Vratislav
Štiky z Tunelu Domažlice
49,3 50,00 8 6 3 42,86 14 6 14 1,00 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
177. Pohančeník Tomáš
Růžoví Panteři Horšovský Týn
49,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Šizling Karel
Kvíčovická hospůdka
48,8 50,00 8 8 4 52,94 17 9 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Krieglsteinová Zbyňka
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Rajtmajer Marek
Kameňák Plzeň
48,7 50,00 8 6 3 46,67 15 7 11 0,73 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
181. Hiršl Alois
Úlet Křimice
48,7 42,86 8 7 3 46,67 15 7 13 0,87 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
182. Pluhař Jan
Chřestýšovci Plzeň "B"
48,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
183. Gregor Roman
Holoubkov "B"
48,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 17 0,85 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
184. Demčák Petr
Panteři Plzeň
48,2 57,14 8 7 4 52,94 17 9 7 0,41 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
185. Troníčková Eva
VSB Bolevec
48,2 50,00 8 4 2 54,55 11 6 5 0,45 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
186. Ulík Stanislav
VSB Bolevec
48,1 57,14 8 7 4 50,00 16 8 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Syrový Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 1 0 0 0
188. Mařák Pavel
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
47,9 50,00 8 6 3 50,00 14 7 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
189. Berka Roman
Sport Bar Kdyně
47,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 8 0,44 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
190. Korytár Jan
Spartak Strašice
47,8 50,00 4 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
191. Nový Jiří
Skleník Domažlice
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
192. Krieglstein Josef
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
47,7 62,50 8 8 5 59,09 22 13 0 0,00 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
193. Kolomazník Milan
Ševci Green Power Plzeň
47,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Vyoral Václav
West Club Litice
47,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Číž Rostislav
Aligátoři Stříbro
47,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 15 0,75 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
196. Zeman Tomáš
Spartak Strašice
47,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
197. Formánková Renata
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
46,7 50,00 8 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Vlasák Ivan
KD Soběkury
46,4 50,00 8 4 2 54,55 11 6 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Krýsl Martin
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
46,4 37,50 8 8 3 50,00 22 11 16 0,73 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
200. Šlajs Marek
VŠ Asfaltéři Plzeň
46,3 50,00 8 8 4 52,63 19 10 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
201. Náser Ondřej
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
46,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Janča Roman
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
45,6 50,00 8 6 3 50,00 18 9 8 0,44 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
203. Čížek Jan
Kvíčovická hospůdka
45,6 50,00 8 4 2 44,44 9 4 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Korop Vasil
Las Vegas team Otov
45,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
205. Dlouhý Jiří
Skleník Domažlice
45,3 50,00 8 8 4 47,37 19 9 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
206. Podolec Roman
Rafani Hluboká
45,3 42,86 8 7 3 47,37 19 9 15 0,79 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
207. Kokoška Petr
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
45,3 33,33 8 6 2 47,06 17 8 21 1,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
208. Roško Pavol
Slováci Plzeň "C"
45,0 57,14 8 7 4 50,00 18 9 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
209. Varga Bedřich
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
45,0 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Třeška Václav
Drtič Sedliště
44,5 50,00 8 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
211. Klimeš Petr
Kamikadze Oprechtice
44,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Zezula Petr
Lupus clan Černošín "B"
44,4 50,00 4 4 2 55,56 9 5 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Šizling Jaroslav
Drtikol a spol. Kvíčovice
44,3 50,00 8 8 4 52,38 21 11 8 0,38 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
214. Kovacs Ladislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
44,2 50,00 8 8 4 47,37 19 9 9 0,47 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
215. Müller Filip
Snipers Klatovy B
44,2 50,00 8 6 3 50,00 12 6 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Tlacháč Josef
Vagabond Rokycany
44,1 50,00 8 8 4 47,06 17 8 0 0,00 0 0,00 1 0,06 1 0 0 0
217. Rampula Lukáš
Hrášci Klatovy "B"
44,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
218. Vavric Roman
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Kahovec Karel
F.J. Sokol Vejprnice
43,9 37,50 8 8 3 38,89 18 7 17 0,94 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
220. Zach Daniel
Zahrádkáři Stod
43,8 50,00 8 6 3 50,00 16 8 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Jašek Milan
Poster Guys OKO Plzeň "C"
43,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Švajka Jan
Gladiátor Bukovec
43,6 50,00 8 6 3 50,00 14 7 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
223. Schwarz Robert
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
43,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
224. Uherek Daniel
Huberťák Domažlice
43,3 37,50 8 8 3 44,44 18 8 13 0,72 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
225. Pulkert Tomáš
Konec světa Hyršov
43,3 33,33 8 6 2 33,33 12 4 14 1,17 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
226. Hodek Martin
Nezvěstice
43,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Beránek Filip
Pardál Rokycany
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Součková Marika
KD Soběkury
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Hruška Ladislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
43,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
230. Říha Radek
Old Birds Holýšov
43,0 40,00 8 5 2 40,00 10 4 6 0,60 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
231. Šindelář Petr
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
42,7 50,00 4 4 2 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Mužík Zdeněk 1993
F.J. Sokol Vejprnice
42,7 37,50 8 8 3 45,45 22 10 19 0,86 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
233. Halada Jaroslav
Rafani Hluboká
42,6 37,50 8 8 3 42,11 19 8 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
234. Oulík Petr
Slavoj Nýřany
42,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
235. Tomášek Vladimír
West Club Litice
42,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Woller Tomáš
HEGEŠ 01 Plzeň
42,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Štych Karel
Běsnící komáři Lužany
42,1 33,33 8 6 2 42,86 14 6 9 0,64 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
238. Rolinec Zdeněk
Spartak Strašice "C"
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Vítková Monika
Hrášci Klatovy "B"
41,8 50,00 4 4 2 45,45 11 5 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
240. Veselý Milan
URNA Domažlice
41,7 50,00 8 8 4 44,44 18 8 3 0,17 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
241. Fuchs Rudolf
BSOD 334 01 "X" Přeštice
41,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Vokáč Karel
VŠ Asfaltéři Plzeň
41,4 37,50 8 8 3 38,10 21 8 17 0,81 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
243. Harmáček Tomáš
Old Birds Holýšov
41,4 33,33 8 6 2 42,86 14 6 8 0,57 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
244. Kruml Tomáš
Sport Bar Kdyně "C"
41,4 33,33 8 6 2 42,86 14 6 8 0,57 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
245. Krejčířová Jaroslava
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
41,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Švajková Libuše
Gladiátor Bukovec
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Bauer Josef
Drtikol a spol. Kvíčovice
41,1 28,57 8 7 2 44,44 18 8 10 0,56 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
248. Novák Roman
McPuppin's Plzeň
41,0 37,50 8 8 3 50,00 20 10 6 0,30 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
249. Davídek Petr
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
40,9 25,00 8 4 1 45,45 11 5 6 0,55 2 0,18 1 0,09 0 0 0 0
250. Eckert Radek
VSB Bolevec
40,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 2 0,11 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
251. Přibáň Václav
Rozvědčíci Dobřany
40,0 50,00 8 8 4 47,62 21 10 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
252. Pajer Petr
Chřestýšovci Plzeň "B"
40,0 33,33 8 6 2 46,67 15 7 11 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Černý David
Red Barons Plzeň
40,0 33,33 8 6 2 40,00 15 6 16 1,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Oliberius Jaroslav
Lupus Clan Černošín
40,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
255. Procházka Petr
Holoubkov "B"
39,4 37,50 8 8 3 41,18 17 7 5 0,29 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
256. Hrbáček Martin
Huberťák Domažlice
39,2 33,33 8 6 2 38,46 13 5 10 0,77 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
257. Jandík Vladimír
Poster Guys OKO Plzeň "C"
39,1 50,00 8 8 4 45,45 22 10 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Soukup Ladislav
Nezvěstice
39,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Šlechtová Gabriela
Panteři Plzeň
39,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Opatrný Milan
HEGEŠ 01 Plzeň
39,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Linková Ada
Slováci Plzeň "B"
38,8 42,86 8 7 3 47,06 17 8 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
262. Brejcha Petr
Snipers Klatovy B
38,7 42,86 8 7 3 46,67 15 7 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Kříž Jindřich
Slavoj Nýřany "B"
38,7 33,33 8 6 2 40,00 15 6 8 0,53 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
264. Děd Pavel
West Club Litice
38,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Lahký Petr
Konec světa Hyršov
38,4 25,00 8 8 2 36,84 19 7 11 0,58 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
266. Krieglstein Lukáš
BSOD 334 01 "X" Přeštice
38,3 50,00 4 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
267. Konop Pavel
Bunda Starý Klíčov "B"
38,1 42,86 8 7 3 37,50 16 6 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
268. Janoušek Vladimír
Sport Bar Kdyně
38,1 37,50 8 8 3 42,86 21 9 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
269. Strnad Václav
F.J. Sokol Vejprnice
38,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Kuneš Karel
Kamikadze Oprechtice
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
271. Pluhař Vladimír
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Marek Bohumil
KD Soběkury
37,8 37,50 8 8 3 38,89 18 7 6 0,33 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
273. Formánek Marek
Konec světa Hyršov B
37,8 33,33 4 3 1 44,44 9 4 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Sazama Václav 1955
Konec světa Hyršov
37,6 28,57 8 7 2 35,29 17 6 16 0,94 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
275. Honomichl František
Ševci Green Power Plzeň
37,1 50,00 8 8 4 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Levička Tomáš
Bar 66 Holýšov
36,7 25,00 4 4 1 33,33 9 3 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
277. Kopečný Martin
Krkavci Vochov
36,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
278. Glazer Jan
Lupus clan Černošín "B"
36,4 25,00 4 4 1 45,45 11 5 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
279. Sláma Václav
Drtikol a spol. Kvíčovice
35,9 37,50 8 8 3 40,91 22 9 9 0,41 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
280. Krochotová Martina
Drtič Sedliště
35,8 37,50 8 8 3 42,11 19 8 3 0,16 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
281. Kučera Jiří
Lítající Mrtvoly Plzeň
35,6 37,50 8 8 3 38,89 18 7 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
282. Seitz Daniel
Bazinga Plzeň
35,6 25,00 8 4 1 33,33 9 3 7 0,78 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
283. Lédl Luboš
Kameňák Plzeň "B"
35,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
284. Kokoška Jaroslav
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
35,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
285. Mazza Vlastimil
Las Vegas team Otov
35,2 37,50 8 8 3 38,10 21 8 7 0,33 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
286. Požárek Radek
Býčí oko DC Plzeň
35,0 33,33 8 6 2 35,71 14 5 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
287. Čech Michal
Bazinga Plzeň
35,0 25,00 8 8 2 40,00 20 8 14 0,70 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
288. Holub Jiří
Spartak Strašice "B"
35,0 25,00 8 8 2 33,33 18 6 15 0,83 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
289. Sutnerová Jana
Spartak Strašice "C"
34,7 40,00 8 5 2 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
290. Pešek Lukáš
Slováci Plzeň "B"
34,5 40,00 8 5 2 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Václavovič Leoš
Štiky z Tunelu Domažlice
34,4 33,33 8 6 2 43,75 16 7 4 0,25 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
292. Husťak Milan
Old Birds Holýšov
34,4 28,57 8 7 2 33,33 18 6 14 0,78 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
293. Švihel Richard
Rafani Hluboká
34,3 33,33 8 6 2 35,71 14 5 9 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Kýček Karel
Skleník Domažlice "B"
34,2 37,50 8 8 3 42,11 19 8 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Sláma Ladislav
Kameňák Plzeň "B"
34,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Jarolím Radek
Běsnící komáři Lužany
34,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 6 0,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
297. Schejbal Marek
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
33,8 25,00 8 8 2 33,33 21 7 20 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
298. Pomyje Jan
Aligátoři Stříbro
33,5 25,00 8 8 2 40,00 20 8 9 0,45 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
299. Belšán Jaromír
Úlet Křimice
33,3 25,00 8 8 2 27,78 18 5 13 0,72 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
300. Souček Petr
KD Soběkury
33,3 25,00 8 4 1 41,67 12 5 2 0,17 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
301. Tupý Michal
VŠ Asfaltéři Plzeň
33,3 25,00 8 4 1 33,33 9 3 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
302. Johánek Pavel
Kramolínský Vlčáci
33,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
303. Kaufner Libor
Rafani Hluboká
32,4 25,00 8 8 2 33,33 21 7 19 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
304. Kochlík Petr
Skleník Domažlice "B"
32,2 33,33 8 6 2 44,44 18 8 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Loužek Tomáš
Lupus Clan Černošín
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Strejc František
West Club Litice
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Horna Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
32,1 37,50 8 8 3 31,58 19 6 6 0,32 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
308. Vladař Karel
HEGEŠ 01 Plzeň
32,1 33,33 8 6 2 35,71 14 5 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
309. Mošna Jan
Pardál Rokycany
31,8 28,57 8 7 2 35,29 17 6 6 0,35 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
310. Wacker Pavel
Bar 66 Holýšov
31,8 25,00 4 4 1 36,36 11 4 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Štefánková Lucie
Slováci Plzeň "C"
31,7 40,00 8 5 2 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Viktora Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
31,7 0,00 4 2 0 33,33 6 2 5 0,83 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
313. Hřebec Vladimír
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
31,4 16,67 8 6 1 28,57 14 4 11 0,79 0 0,00 2 0,14 0 0 0 0
314. Kučerová Jaroslava
Herberk 3D Plzeň
30,7 33,33 8 6 2 35,71 14 5 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Hasák Miroslav
Běsnící komáři Lužany
30,5 12,50 8 8 1 33,33 21 7 18 0,86 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
316. Wohlmuth Petr
Vagabond Rokycany
30,0 33,33 8 6 2 38,46 13 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Bednář Petr
Kameňák Plzeň "B"
30,0 25,00 8 8 2 38,10 21 8 6 0,29 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
318. Loukota Martin
Chřestýšovci Plzeň "B"
30,0 25,00 8 8 2 38,10 21 8 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
319. Cheníček Stanislav
Gladiátor Bukovec
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
320. Herbst Milan
Aligátoři Stříbro
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Strádal Milan
URNA Domažlice
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Trůbl Marek
Štiky z Tunelu Domažlice
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Fallada Martin
Drtikol a spol. Kvíčovice
29,4 25,00 8 8 2 33,33 18 6 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
324. Padych Michal
McPuppin's Plzeň
29,3 33,33 8 6 2 35,71 14 5 0 0,00 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
325. Tic Lukáš
Lítající Mrtvoly Plzeň
29,3 16,67 8 6 1 26,67 15 4 9 0,60 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
326. Sovek Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
29,0 12,50 8 8 1 30,00 20 6 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
327. Vavera Stanislav
Sršni Domažlice
28,9 25,00 8 8 2 36,84 19 7 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Šutovský Josef
Aligátoři Stříbro
28,9 25,00 8 4 1 33,33 9 3 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
329. Schoř Petr
Chřestýšovci Plzeň "B"
28,8 28,57 8 7 2 25,00 16 4 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
330. Zvolánek Jiří
Sršni Domažlice
28,1 25,00 8 8 2 38,10 21 8 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
331. Kulišan Jan
Poster Guys OKO Plzeň "B"
28,0 16,67 8 6 1 26,67 15 4 6 0,40 3 0,20 1 0,07 0 0 0 0
332. Frnka Stanislav
Slováci Plzeň "B"
27,8 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Matejčíková Radka
Las Vegas team Otov
27,5 28,57 8 7 2 25,00 16 4 6 0,38 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
334. Balák Karel
Snipers Klatovy B
27,1 33,33 8 6 2 28,57 14 4 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Nový Tadeáš
Ševci Green Power Plzeň
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Petřík Jan
Holoubkov
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Koberová Aneta
Poster Guys OKO Plzeň "C"
27,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
338. Soukupová Jindra
Argentum Plzeň
27,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
339. Šebesta Karel
HEGEŠ 01 Plzeň
26,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Sedláček Jiří
Drtič Sedliště
25,6 28,57 8 7 2 31,25 16 5 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Bednárová Michaela
Argentum Plzeň
25,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Gerši Ladislav
Lupus Clan Černošín
25,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 8 0,80 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
343. Zelenka Marek
Saint Tropez 22 Plzeň
24,7 25,00 8 8 2 31,58 19 6 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Bek Jaromír
West Club Litice
24,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Novák Petr
Slavoj Nýřany
24,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Tomášek Marcel
Ševci Green Power Plzeň
24,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Fürst Václav
Holoubkov
24,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Snopková Pavla
Rozvědčíci Dobřany
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Vorlíček Petr
Poster Guys OKO Plzeň "B"
24,4 25,00 8 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Tichý Tomáš
Pardál Rokycany
23,3 20,00 8 5 1 25,00 12 3 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
351. Michálek Martin
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
23,2 25,00 8 8 2 31,58 19 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Dolanský Tomáš
Krkavci Vochov
23,0 12,50 8 8 1 25,00 20 5 9 0,45 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
353. Doubek Rostislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
22,5 25,00 8 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Jankovský Tomáš
Holoubkov
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Dlouhá Dobromila
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
21,3 25,00 8 8 2 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Živný Radek
Rozvědčíci Dobřany
21,0 12,50 8 8 1 28,57 21 6 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
357. Ječmínek Radoslav
Huberťák Domažlice
20,0 16,67 8 6 1 23,08 13 3 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
358. Podruh Lukáš
Poster Guys OKO Plzeň "B"
19,3 0,00 8 6 0 20,00 15 3 8 0,53 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
359. Kindl Vlastimil
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
19,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
360. Jindřich Michal
Rozvědčíci Dobřany
18,9 12,50 8 8 1 21,05 19 4 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Kohel Bronislav
Sport Bar Kdyně "C"
18,0 20,00 8 5 1 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
362. Gill Libor
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
17,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
363. Pražák Pavel
Bar 66 Holýšov
17,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
364. Venglař Adam
VŠ Asfaltéři Plzeň
16,9 0,00 8 5 0 23,08 13 3 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
365. Pézl Jiří
Lupus clan Černošín "B"
16,4 0,00 4 4 0 27,27 11 3 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Směšný Jan
Poster Guys OKO Plzeň "C"
15,6 12,50 8 8 1 16,67 18 3 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
367. Schröder Tomáš
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
15,5 0,00 8 4 0 27,27 11 3 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Vrtěl Libor
Saint Tropez 22 Plzeň
14,7 12,50 8 8 1 21,05 19 4 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Tauer Dušan
Old Birds Holýšov
14,7 0,00 8 7 0 17,65 17 3 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Jakl Marek
Štiky z Tunelu Domažlice
14,7 0,00 8 6 0 20,00 15 3 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
371. Přibyl Václav
Holoubkov
13,6 0,00 4 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Žáková Erika
Drtič Sedliště
13,6 0,00 8 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Vránek Karel
Slavoj Nýřany "B"
12,5 0,00 8 4 0 0,00 8 0 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
374. Houška Jan
Poster Guys OKO Plzeň "B"
12,0 0,00 8 6 0 20,00 15 3 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Chovan Miroslav
Kramolínský Vlčáci
12,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Šalom Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Štefl Miroslav
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
11,4 0,00 8 6 0 14,29 14 2 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Šlajer Petr
Kameňák Plzeň "B"
11,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Sýkora Petr
Bazinga Plzeň
10,0 0,00 8 6 0 14,29 14 2 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Jahn Hynek
Huberťák Domažlice
8,9 0,00 8 4 0 11,11 9 1 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
381. Lang Jan
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
8,9 0,00 8 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Mačurová Kateřina
Argentum Plzeň
8,9 0,00 8 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Touš Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
8,6 0,00 4 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Kobera Zdeněk
Poster Guys OKO Plzeň "C"
7,8 0,00 8 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Michal Zdeněk
Herberk 3D Plzeň
7,8 0,00 8 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Kůla Pavel
Vagabond Rokycany
7,1 0,00 8 6 0 14,29 14 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Hodanová Miroslava
KD Soběkury
6,7 0,00 8 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Pěnek Jan
Saint Tropez 22 Plzeň
6,7 0,00 8 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
389. Nedvídek Michal
Bunda Starý Klíčov "B"
6,3 0,00 8 4 0 0,00 8 0 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Baumruk Radek
Beseda Dobřany
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Savkov Daniel
Spartak Strašice
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Moravec Lukáš
Poster Guys OKO Plzeň "B"
5,4 0,00 8 6 0 7,69 13 1 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Bláhová Tereza
Panteři Plzeň
3,0 0,00 8 5 0 0,00 10 0 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Marcinek Jiří
Red Barons Plzeň
2,5 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
395. Jandíková Kateřina
Štiky z Tunelu Domažlice
1,3 0,00 8 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Kubková Barbora
Lítající Mrtvoly Plzeň
1,3 0,00 8 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Dvořák Martin
F.J. Sokol Vejprnice
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Tomko Peter
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Worschech Josef
Ševci Green Power Plzeň
0,0 0,00 8 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Ruth Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
0,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Hochman Jiří
Býčí oko DC Plzeň
  100,00 8 3 3 85,71 7 6 8 1,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
402. Pagurko Dominik
Sport Bar Kdyně "C"
  100,00 8 3 3 85,71 7 6 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
403. Špeierl Vlastimil
Skleník Domažlice
  100,00 8 3 3 75,00 8 6 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Feklová Denisa
Zahrádkáři Stod
  100,00 8 2 2 100,00 4 4 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
405. Jandovský Jakub
Slavoj Nýřany "B"
  100,00 8 2 2 100,00 4 4 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
406. Hemzáček Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 5 1,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
407. Honal Václav
Zahrádkáři Stod
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Müller Roman
Růžoví Panteři Horšovský Týn
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Vilt Václav
Nezvěstice
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
410. Prinz Dominik
Hrášci Klatovy
  100,00 8 2 2 66,67 6 4 3 0,50 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
411. Husárová Petra
Hrášci Klatovy "B"
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Rybka Václav
Býčí oko DC Plzeň
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Sladká Jaroslava
Snipers Klatovy B
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
414. Škach Josef
Snipers Klatovy B
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Štembera Zdeněk
Podbrdští medvědi Vlčice
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Vrbová Marie
Herberk 3D Plzeň
  66,67 8 3 2 57,14 7 4 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
417. Žlutý Pavel
Rafani Hluboká
  66,67 8 3 2 57,14 7 4 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Honomichl David
Kameňák Plzeň
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 6 1,20 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
419. Legemza Václav
Slavoj Nýřany "B"
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 0 0,00 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
420. Šťastná Alice
URNA Domažlice
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Štefánek Martin
Slováci Plzeň "C"
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
422. Ott Martin
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  50,00 8 2 1 50,00 6 3 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
423. Hrabík Pavel
Běsnící komáři Lužany
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
424. Hrach Zdeněk 1991
Hrášci Klatovy
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Lehner Antonín
Sršni Domažlice
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Müllerová Hana
URNA Domažlice
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Sedláčková Květoslava
Sršni Domažlice
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Zvingrová Barbora
Chřestýšovci Plzeň "B"
  50,00 8 2 1 50,00 4 2 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Drsek Václav
Skleník Domažlice "B"
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
430. Szüllö Josef
Nezvěstice
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Majer Dušan
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  33,33 8 3 1 42,86 7 3 4 0,57 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
432. Beránek Karel
Slováci Plzeň "B"
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Pivoňka Filip
Skleník Domažlice
  33,33 8 3 1 33,33 6 2 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Balín Přemysl
Skleník Domažlice "B"
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Matějka Ondřej
Pardál Rokycany
  0,00 8 3 0 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
436. Flégl Jan
Sušice
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Kozlík Oldřich
Spartak Strašice "B"
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Málek Vlastimil
Rozvědčíci Dobřany
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Hartl Jan
Ševci Green Power Plzeň
  0,00 8 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Benešová Rostislava
Sport Bar Kdyně "C"
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Havránek Josef
Běsnící komáři Lužany
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 6 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Kokoška Karel
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Beneš Miroslav
Old Birds Holýšov
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 1 0,20 0 0 0 0
444. Hutníková Kateřina
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Jůna Josef
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Plichtík Pavel
HEGEŠ 01 Plzeň
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Zelenka David
Bazinga Plzeň
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
448. Bouzek Tomáš
Lítající Mrtvoly Plzeň
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Chobot Jiří
Štiky z Tunelu Domažlice
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Kalčík Martin
Běsnící komáři Lužany
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Rada Václav
Úlet Křimice
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Stýblová Pavlína
Holoubkov "B"
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Špicl Zdeněk
Pardál Rokycany
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Tušaj Ľubomír
Slováci Plzeň "B"
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Andrášová Daniela
Konec světa Hyršov B
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Belancová Martina
Konec světa Hyršov B
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 1 0,33 0 0 0 0
457. Přibáňová Vladislava
Rozvědčíci Dobřany
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Valenčat Jan
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Votava Václav
Sport Bar Kdyně "C"
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Žák Miroslav
Drtič Sedliště
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Balda Jiří
Ševci Green Power Plzeň
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Cvalín Filip
Drtikol a spol. Kvíčovice
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Janotka Jaroslav
Old Birds Holýšov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Kordijáková Lenka
Bunda Starý Klíčov "B"
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Král Milan
Konec světa Hyršov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Kuška Martin
Bar 66 Holýšov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Mašát Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Murko Pavel
Nezvěstice
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Neumeier Jaroslav
Las Vegas team Otov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Procházka Jiří
Chřestýšovci Plzeň "B"
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Řeháčková Jana
Herberk 3D Plzeň
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Slaba František
Konec světa Hyršov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Švajcr Patrik
VSB Bolevec
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Toman Rudolf
Snipers Klatovy B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 11:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 11:26:36