Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/226)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 226 | Turnajů: 25

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 80
1. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 80
1. Spratek Tomáš CZE055104 C Proti proudu Praha 2 2 2 80
1. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 80
5. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 2 2 70
5. Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha 2 2 3 70
5. Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 70
8. Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice 2 2 3 65
8. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha 2 2 3 65
10. Šuba Dalibor CZE026591 D Aston Punat Olomouc 2 2 2 60
10. Kubín Jan CZE051162 B DC Falcon Praha 2 2 2 60
10. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 60
13. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 55
13. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 2 2 55
13. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 2 2 55
16. Grassl Tomáš CZE026965 A Rozdělovský Péčko Kladno 2 2 2 50
16. Šarman René CZE006749 C Maniac Darts Praha 1 1 1 50
16. Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha 2 2 4 50
16. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 50
16. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 1 1 1 50
16. Pelich Jiří CZE049793 C DC Hardcore Praha 2 2 2 50
16. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 1 1 1 50
16. Eliáš Jan CZE000515 A Krkavci Kralupy n/Vlt. 1 1 1 50
24. Klimáček Michal CZE042363 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 2 2 45
24. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno 1 1 1 45
24. Falc Roman CZE060710 Sons of Žižkoff Praha 2 2 2 45
24. Vrbický Vít CZE057912 C BRILLIANT DARTS Praha 2 2 2 45
24. Saidl Zbyněk CZE055711 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 2 2 45
24. Ksandr Václav CZE001344 A Rychlý hroty Praha 1 1 1 45
24. Libánský Jiří CZE056096 B DC Bonus Bendovka Praha 1 1 1 45
24. Volf Tomáš CZE047045 C Greenhorn's Praha 1 1 1 45
32. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 40
32. Kaucký Tomáš CZE048276 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 1 1 1 40
32. Tangl Radek CZE042340 C Modráci Praha 2 2 2 40
32. Studnička Zdeněk CZE061100 1 1 1 40
32. Fiala Jan CZE036382 C Proti proudu Praha 2 2 2 40
32. Lorenc Milan CZE000449 B 1 1 1 40
32. Vašica Miroslav CZE009648 B ŠK Bizoni Cvrčovice 1 1 1 40
32. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 40
32. Spilka Martin CZE003843 B 1 1 1 40
32. Jaroš Ondřej CZE057618 Základna Kralupy n/Vlt. 2 2 2 40
32. Tichánek Pavel CZE057574 1 1 1 40
32. Slugeň Jan CZE051506 1 1 1 40
32. Havel Lukáš CZE030077 C DC Hardcore Praha 1 1 1 40
32. Frček Václav CZE060659 Titans Praha 1 1 1 40
32. Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice 1 1 1 40
32. Střeštík Lukáš CZE013878 Modráci Praha 1 1 1 40
32. Oupický Jiří CZE043239 A Korunky Kolín 1 1 1 40
32. Kozel Pavel CZE002335 B Bocman club Praha 1 1 1 40
50. Tvrdík Michal CZE054157 D Rychlý hroty Praha 2 2 2 35
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 15:32

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 15:32:54