Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/71)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 71 | Turnajů: 24

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 85
2. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 2 2 2 70
3. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha 2 2 2 60
4. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 55
4. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 2 2 55
6. Krasanovská Žaneta CZE012884 2 2 4 45
7. Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha 2 2 2 40
7. Matušíková Jana CZE047989 C Kobra Bar Praha 1 1 1 40
7. Sýkorová Petra CZE002708 A Synové výčepu Praha 1 1 1 40
10. Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha 1 1 1 35
10. Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 35
10. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 2 2 2 35
10. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 35
14. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 1 1 1 30
14. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 2 3 30
14. Dbalá Dagmar CZE003520 D Běsnící pávové Kladno 1 1 1 30
17. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 1 1 1 25
17. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 1 1 1 25
17. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 1 1 25
17. Hloušková Olga CZE057335 Praha 2 2 2 25
17. Peřinová Lucie CZE061102 1 1 1 25
17. Dvořáková Veronika CZE057277 Základna Kralupy n/Vlt. 2 2 2 25
17. Dvořáková Šárka CZE057990 ŠK AJETO Praha 2 2 3 25
24. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 1 1 1 20
24. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 20
24. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 20
24. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 1 1 1 20
24. Havlová Marie CZE060434 Praha 15 2 2 2 20
24. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 1 1 1 20
24. Marková Helena CZE060809 1 1 1 20
24. Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha 1 1 1 20
24. Hovězáková Anna CZE060748 Vyzobané slunečnice Praha 2 2 2 20
24. Mikešová Věra CZE013218 1 1 1 20
24. Mejzrová Lenka CZE059019 D Spolek Neratovických Šipkařů 1 1 1 20
24. Matušíková Nikola CZE051269 D Kobra Bar Praha 1 1 1 20
36. Famfulíková Veronika CZE057471 Stodůlky 1 1 1 15
36. Šulcová Veronika CZE052302 1 1 1 15
36. Vacínková Jana CZE014214 Praha 7 1 1 1 15
36. Svobodová Adéla CZE059934 1 1 1 15
36. Doležalová Jana CZE060946 1 1 1 15
36. Brožová Miloslava CZE055441 1 1 1 15
36. Havírová Monika CZE053877 1 1 1 15
36. Sudíková Kristýna CZE059221 2 2 2 15
36. Sláviková Mária CZE052254 C Strančice 1 1 1 15
36. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 1 1 1 15
36. Trmalová Marcela CZE059211 1 1 1 15
36. Korbelová Monika CZE058240 1 1 1 15
36. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 1 1 1 15
36. Machová Markéta CZE049886 1 1 1 15
36. Tanglová Dominika CZE060779 1 1 1 15
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2018 15:30

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2018 15:30:03