Profily klubů a družstev
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga (A) 253192 AHV Strančice AHV Strančice Restaurace AHV
Extraliga (A) 15624 Bonus Bendovka Praha DC Bonus Bendovka Praha Na novym místě
Extraliga (A) 63240 Fanatics Sedlec ŠK Šipkaři Sedlec Santa bar Sedlec
Extraliga (A) 149760 Kosako Konárovice Kosako Konárovice Restaurace Na hřišti Konárovice
Extraliga (A) 254216 Prevíti Praha Prevíti Praha Grey bar Na zastávce
Extraliga (A) 4919 Qýčepu Příbram DC Qýčepu Příbram Bowling bar Příbram
Extraliga (A) 14864 Řenčováci Řevničov ŠK Řenčováci Řevničov Baráčnická rychta
Extraliga (A) 71432 Rozdělovský Péčko Kladno Rozdělovský Péčko Kladno Elephant Billiard Club
Extraliga (A) 56840 Šemík Neumětely DC Šemík Neumětely U Horymíra
Extraliga (A) 11318 Viktoria Radim TJ Viktoria Radim Hostinec Na hřišti Radim
Extraliga (A) 18184 Zákeřňáci DC Praha Zákeřňáci DC Praha Klub AJETO P.M.P.
Extraliga (A) 117768 Zlatý Barbaři Praha Zlatý Barbaři Praha Pivnice Pipkin
1. liga A (B) 38664 Akademie DC Praha Akademie DC Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga A (B) 36616 Bažina 4077 Praha Bažina 4077 Praha Na novym místě
1. liga A (B) 94472 Brilliant darts Praha BRILLIANT DARTS Praha Pod Černým vrchem
1. liga A (B) 229896 Expendables Praha Expendables Praha Club Kamýk
1. liga A (B) 5384 Fontána Praha DC Fontána Praha Bar Chrpa
1. liga A (B) 194312 Nepřátelé bobří hráze Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Na novym místě
1. liga A (B) 166920 No Respect Praha No Respect Praha U Džbánu
1. liga A (B) 27656 Panapr Praha ŠK Panapr Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga A (B) 40456 Platanský Nerv Praha Ostré hroty Svémyslice Darts centrum Chlumecká
1. liga A (B) 37640 Plzeňka Praha ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
1. liga A (B) 53000 Sport club 1930 I Praha Sport club 1930 Praha Sport club 1930
1. liga A (B) 40968 Synové výčepu Praha Synové výčepu Praha Sportovní klub U Sklíčka
1. liga A (B) 35076 Titans Praha Titans Praha Na Cibulkách
1. liga A (B) 252936 Zelená laguna Strančice Zelená Laguna DC Stránčice Restaurace AHV
1. liga B (B) 57864 Alcatraz DSC Praha DSC Alcatraz Praha Magic club
1. liga B (B) 15112 Cobra Plazy Cobra Plazy U hada
1. liga B (B) 273152 Falcon Praha B DC Falcon Praha Magic club
1. liga B (B) 20232 FraJa Neratovice Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa Neratovice
1. liga B (B) 51208 Gambáč Mělník ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
1. liga B (B) 282888 Heřmánkový čajíček Praha Good Fellows & Darts Praha Nová hospoda
1. liga B (B) 26120 Kvakoš Mladá Boleslav ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
1. liga B (B) 265992 Maniac Darts Kostelec n / Labem Maniac Darts Kostelec n/Labem Pivnice Repre
1. liga B (B) 74248 Maniac Darts Praha Maniac Darts Praha Grey bar Na zastávce
1. liga B (B) 8712 Mendosino Praha Mendosino Praha Magic club
1. liga B (B) 87560 Ostré hroty Svémyslice B Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
1. liga B (B) 65032 Semafor Mladá Boleslav SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
1. liga B (B) 233224 Speed Flies DC Kostelec n/L DC Speed Flies Kostelec nad Labem Mystery bar U váhy
1. liga B (B) 231176 Šestajovice ŠK Šestajovice Nová hospoda
1. liga B (B) 28936 Top Citrus Jizbice Top Citrus Jizbice Jizbická hospůdka
1. liga C (B) 24072 Black schody Sadská Black schody Sadská Hospoda Na staďáku
1. liga C (B) 21000 Choťovická šupina Choťovická šupina U Stejskalů
1. liga C (B) 37376 Cirkus Citrus Pečky Cirkus Citrus Pečky Bowling Restaurace Siňorita
1. liga C (B) 269320 Čerti Kolín Čerti Kolín Darts aréna U Jána
1. liga C (B) 196360 Gladiátors Lošany Gladiátors Lošany TGM Bar
1. liga C (B) 148992 Korunky Kolín Korunky Kolín Darts aréna U Jána
1. liga C (B) 217352 Lipánci Přehvozdí Lipánci Přehvozdí Hostinec U lípy svobody
1. liga C (B) 6198 No Stress Kutná Hora No Stress Kutná Hora U zlatého lva
1. liga C (B) 195848 Old school Okřínek Old school Okřínek Hospoda U Golema
1. liga C (B) 3848 Poděbradka Poděbrady DC 180 Chemik Polabec U Chemika
1. liga C (B) 164872 Sázava DC DC Sázava U Libora
1. liga C (B) 24584 Semtex Poděbrady TJ Pátek Hostinec na Návsi
1. liga C (B) 142856 Střelky Veltruby B ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
1. liga C (B) 214280 Wanted DC Poděbrady Wanted DC Poděbrady U Chemika
1. liga D (B) 196104 Avengers Praha Avengers Praha Club Bar Korlin
1. liga D (B) 251912 Bizoni Cvrčovice ŠK Bizoni Cvrčovice Pod Kapličkou
1. liga D (B) 272392 Chalupáři Slaný Chalupáři Slaný Restaurace Na skalkách
1. liga D (B) 253960 Club Fanda Forever Club Fanda Forever Černošice Jedličkovy lázně
1. liga D (B) 55048 Hroch Team Hudlice Hroch Team Hudlice Šipkový klub Hudlice
1. liga D (B) 212744 Křižáci Roztoky ŠK Roztoky U křížku
1. liga D (B) 2576 Máchalové XXL Kladno DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
1. liga D (B) 100872 Máchalové XXL Kladno B DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
1. liga D (B) 229640 Maniac Darts Rakovník Maniac darts Rakovník Česká chalupa
1. liga D (B) 89344 Mirage Sobín DC Mirage Sobín Pivnice herna Bunkr
1. liga D (B) 11280 Na Vršku Praha ŠK Na Vršku Praha Na Vinici
1. liga D (B) 43528 Nervous Praha Nervous Praha Staré kino
1. liga D (B) 269576 Podlesáci Králův Dvůr E DC Podlesáci Králův Dvůr Pod Lesem
1. liga D (B) 73992 Šemík Neumětely B DC Šemík Neumětely U Horymíra
1. liga D (B) 2103 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy DC Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Jitřenka Praskolesy
2. liga A (C) 42504 Albion Chlumec Albion Chlumec DC Na Žižkově
2. liga A (C) 290824 Bentons 98 Boješice Bentons 98 Boješice Hospoda U kaštanu
2. liga A (C) 165384 Berounská Hvězda Hvězda Beroun Formanka Hvězda
2. liga A (C) 127752 Cannabis 666 Žebrák Cannabis 666 Žebrák Pivnice Klub
2. liga A (C) 143880 Huťaři Hýskov Huťaři Hýskov Stará huť
2. liga A (C) 127496 Magnetics Beroun Magnetics Beroun U Kropáčů
2. liga A (C) 17928 Mlýn DC Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň Hospůdka U Mlýna
2. liga A (C) 35080 Mlýn DC Zadní Třebáň B DC Mlýn Zadní Třebáň Hospůdka U Mlýna
2. liga A (C) 32008 Podlesáci Králův Dvůr B DC Podlesáci Králův Dvůr Pod Lesem
2. liga A (C) 290568 Podprouďáci z Kozárovic Podprouďáci z Kozárovic U Báry Kozárovice
2. liga A (C) 128008 Sklípkani Praskolesy Sklípkani Praskolesy Jitřenka Praskolesy
2. liga A (C) 252168 Střelci Tetín ŠK Střelci Tetín Tetínská hospoda
2. liga A (C) 117256 Šipkaři Jince Šipkařský klub Jince ČSCH Jince
2. liga A (C) 296200 Šneci Sedlec ŠK Šipkaři Sedlec Santa bar Sedlec
2. liga B (C) 81416 Baltazaři Kácov Baltazaři Kácov Kácovská hospoda
2. liga B (C) 34824 Korunky Kolín B Korunky Kolín Tip sport Kolín
2. liga B (C) 4918 Kosako Konárovice B Kosako Konárovice Restaurace Na hřišti Konárovice
2. liga B (C) 155648 Letci Kolín Letci Kolín Restaurace U Pavlíčků
2. liga B (C) 155904 Letci Kolín B Letci Kolín Restaurace U Pavlíčků
2. liga B (C) 232968 Nymburk Lions DC Nymburk Lions Restaurace Semafor
2. liga B (C) 8758 Plechovky Pečky Plechovky Pečky Hospoda Na hřišti Pečky
2. liga B (C) 187392 Plechovky Pečky B Plechovky Pečky Hospoda Na hřišti Pečky
2. liga B (C) 213512 Smrkáči Břežany DC Smrkáči Břežany U dvou smrků
2. liga B (C) 34056 Střelky Veltruby ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
2. liga B (C) 3126 Šipkaři Kanín DC Šipkaři Kánín Hostinec U Lípy
2. liga B (C) 16182 Team Chvaletice Team Chvaletice Pivnice Tep
2. liga B (C) 50436 U Kapličky Vrdy U Kapličky Vrdy U Kapličky
2. liga B (C) 285440 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B Úplně jiný šipkaři Červené Pečky Hospoda Na růžku Červené Pečky
2. liga C (C) 272136 Abasta Křepenice Abasta Křepenice Sportbar Styxx
2. liga C (C) 197128 Amatéři Písnice Amatéři Písnice Hotel Cham
2. liga C (C) 11784 Delta Praha SK Delta Praha Bowling bar U zeleného ptáka
2. liga C (C) 78344 Farníci Stříbrná Skalice Farníci Stříbrná Skalice Klubovna Na hřišti
2. liga C (C) 267016 Ferda team DC Benešov DC Ferda Benešov Pivnice Na knížecí
2. liga C (C) 81160 Frnďáci Žernovka Frnďáci Žernovka Restaurace Homolka
2. liga C (C) 216072 Homolka DC Úvaly DC Homolka Úvaly Restaurace Homolka
2. liga C (C) 211976 Horní Rozptyly Praha Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
2. liga C (C) 272648 Horní Rozptyly Praha B Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
2. liga C (C) 255752 Jižani z 213 Praha Jižani z 213 Praha Hospoda 213
2. liga C (C) 23048 Otupělé hroty Praha Otupělé hroty Praha Go Go Bar
2. liga C (C) 32516 U Mě dobrý Světice U Mě dobrý Světice U Susů
2. liga C (C) 29448 Worm Gang Praha Worm Gang Praha Hotel Cham
2. liga C (C) 270344 Žíznivý důchodci Praha Žíznivý důchodci Praha Hospoda 213
2. liga D (C) 270856 AC Hory DC Poděbrady AC Hory DC Poděbrady Restaurace Na horách
2. liga D (C) 10294 Bohemia Hearts Poděbrady Bohemia Hearts Poděbrady Pivnice U Sparťana
2. liga D (C) 273928 Buldoci Sadská Buldoci Sadská Tip sport bar Sadská
2. liga D (C) 94216 Chlumecká Praha B 1. DC Chlumecká Praha Darts centrum Chlumecká
2. liga D (C) 274440 Darts centrum Chlumecká Praha ŠK Darts centrum Chlumecká Praha Darts centrum Chlumecká
2. liga D (C) 2320 Hadi Úvaly DC Hadi Úvaly Restaurace Homolka
2. liga D (C) 127240 Kobry Český Brod Dočebr Český Brod Restaurace U Bedrníčků
2. liga D (C) 215304 Modráci Praha Modráci Praha Hole in one
2. liga D (C) 55560 Plzeňka Praha B ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
2. liga D (C) 11536 RKDM Milovice RKDM Milovice RKDM - Milovice
2. liga D (C) 254984 Speed Flies DC Kostelec n/L II DC Speed Flies Kostelec nad Labem Mystery bar U váhy
2. liga D (C) 89352 Světáci Praha X Světáci Praha Billiard Svět
2. liga D (C) 71944 Šakalíci Třebohostice Šakalíci Třebohostice Hostinec Třebohostice
2. liga E (C) 29188 Barbaři Ovčáry Barbaři Ovčáry Hospoda Na hřišti Ovčáry
2. liga E (C) 251656 Beta darts Semčice Beta darts Semčice Hasičárna Semčice
2. liga E (C) 215816 Cobra Plazy B Cobra Plazy U hada
2. liga E (C) 2832 Kalováci Lhota TJ Sokol Dřísy Na malém plácku
2. liga E (C) 48388 Kangaroos Velký Borek AŠK Velký Borek Borecký club
2. liga E (C) 271624 Kocouři vod kocoura Kozly Kocouři vod kocoura Kozly U kocoura
2. liga E (C) 61960 Kvakoš Mladá Boleslav B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
2. liga E (C) 266248 Racing DC Neratovice DC Racing Neratovice Pizzerie U Anity
2. liga E (C) 254728 Rafani Záryby ŠK Záryby Hostinec Na hřišti Záryby
2. liga E (C) 287496 Saloon Brandýs nad Labem Saloon Brandýs nad Labem Country saloon
2. liga E (C) 66056 Top Citrus Čachovice DC Top Citrus Čachovice U Wallerů
2. liga E (C) 11272 Valérie team Mělník Valérie team Mělník Na autobusáku
2. liga E (C) 61192 Wild Darts Sluhy DC Victoria Sluhy Hostinec Pod modřínem
2. liga E (C) 39944 XXL MB B Mladá Boleslav DC XXL Mladá Boleslav Kuželna Na hřišti
2. liga F (C) 229384 Bakalář Maniak Rakovník Bakalář Maniac Rakovník Tipsport bar Na hrádku
2. liga F (C) 59912 Dart's Warriors Praha Dart's Warriors Praha U Knotků
2. liga F (C) 26632 Drak Praha ŠK Drak Praha U Draka
2. liga F (C) 194056 Greenhorn's Praha Greenhorn's Praha Hospoda U rytíře
2. liga F (C) 52488 New Bubu Team Nové Strašecí New bubu team Nové Strašecí Sport Nové Strašecí
2. liga F (C) 25860 Panděras Praha Panděras Praha Na Vinici
2. liga F (C) 284936 Pohodáři Praha Pohodáři Praha U Portlandu
2. liga F (C) 48136 Proti proudu Praha Proti proudu Praha U Knotků
2. liga F (C) 267528 Rychlé pípy Praha Pivnice Bunkr Praha Pivnice herna Bunkr
2. liga F (C) 49668 Rytířovy vrány Praha Rytířovy vrány Praha Hospoda U rytíře
2. liga F (C) 57096 Sport Team Řevničov Sport Team Řevničov Baráčnická rychta
2. liga F (C) 270600 Šrekové Kněževes Šipkový klub Kněževes Pension Na Růžku
2. liga F (C) 165896 Vokuswedle Praha Vokuswedle Praha U Portlandu
2. liga F (C) 76296 Vonoklasy 26 Vonoklasy 26 Hospoda Na vyhlídce
2. liga G (C) 54276 Běsnící pávové Kladno Běsnící pávové Kladno Restaurace U Páva
2. liga G (C) 35336 Bílá Hora Praha Bílá Hora Praha Na Cibulkách
2. liga G (C) 10760 Crazy dart Praha Crazy dart Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga G (C) 167688 Černovoláci Černovoláci Ve mlejně
2. liga G (C) 37896 Figury Libčice n / Vlt. B ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga G (C) 30472 Helou&Wen Praha DC Helou&Wen Praha Pod Černým vrchem
2. liga G (C) 12304 Kyklop Praha ŠK Kyklop Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga G (C) 270088 Louže DC Praha DC Louže Praha Klub Louže
2. liga G (C) 28164 No Stress Praha No stress Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga G (C) 142088 Pionýři slepých uliček Praha Pionýři slepých uliček Praha Na Chmelnici
2. liga G (C) 196872 Rozdělov DC Kladno DC Rozdělov Kladno Elephant Billiard Club
2. liga G (C) 212232 Statenický Panteři Statenický Panteři Statenka
2. liga G (C) 46856 STS Moskovice Praha STS Moskovice Praha Harlequin Praha
2. liga G (C) 252424 Úderníci Praha DC Úderníci Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga H (C) 5640 Beer Sharks Praha Beer Sharks Praha Magic club
2. liga H (C) 53764 Black Diamonds Praha Black Diamonds Praha Šipkový klub DC Výsost
2. liga H (C) 54024 Bocman Club Praha Bocman club Praha U Zábranských
2. liga H (C) 32004 Country club Praha DC Country club Praha U Zábranských
2. liga H (C) 38152 Figury Libčice n / Vlt. ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga H (C) 194824 Hardcore DC Praha DC Hardcore Praha Pivnice Chabařovická
2. liga H (C) 166664 Hell's Darters Praha Hell's Darters Praha Na novym místě
2. liga H (C) 69128 Infarkt Praha B DC Infarkt Praha Na novym místě
2. liga H (C) 27400 InterGast Stará promiň Praha ŠK InterGast Stará promiň Praha Stará promiň
2. liga H (C) 49928 Kačamba Praha DC Kačamba Praha Sportbar Kačamba
2. liga H (C) 229128 Krkavci Kralupy Krkavci Kralupy n/Vlt. Restaurace U Krkavce
2. liga H (C) 285192 Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. Základna Kralupy n/Vlt. Základna bar
2. liga H (C) 117512 Los Číčos Praha DC Los Číčos Praha Grey bar Na zastávce
2. liga H (C) 52744 Nikater Praha Nikater Praha U Čerta
3. liga A (D) 266760 Bakalář DC Kalivody ŠK Kalivody Šipkový klub Kalivody
3. liga A (D) 112392 Dobroty ŠK Nový dům ŠK Dobroty Nový Dům Hospůdka U Dobroty
3. liga A (D) 290312 Kladno DC Kladno DC Turbo
3. liga A (D) 268296 Kréta Darts Rakovník Kréta Darts Rakovník U nás
3. liga A (D) 296456 Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B Základna Kralupy n/Vlt. Základna bar
3. liga A (D) 98312 Máchalové XXL Kladno C DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
3. liga A (D) 297224 Maniac Darts Rakovník B Maniac darts Rakovník Česká chalupa
3. liga A (D) 22536 Marná snaha Slaný Marná snaha Slaný Hotýlek Praha
3. liga A (D) 267784 Panoší Újezd ŠK ŠK Panoší Újezd Sokolovna Panoší Újezd
3. liga A (D) 1808 Pavouci Stochov B DC Pavouci Stochov U Raka
3. liga A (D) 214024 Tuchodřeva Tuchoměřice Tuchodřeva Tuchoměřice U Nás - Tuchoměřice
3. liga A (D) 291336 Warriors Kněževes Warriors Kněževes Pension Na Růžku
3. liga A (D) 283656 Zziboni Cvrčovice Zziboni Cvrčovice Pod Kapličkou
3. liga B (D) 289032 Boubínská strašidla Kolín Darts Boubín Kolín Darts aréna U Jána
3. liga B (D) 286984 Boubínský expres Kolín Darts Boubín Kolín Darts aréna U Jána
3. liga B (D) 300552 Eden Vrdy Eden Vrdy Eden Vrdy
3. liga B (D) 17206 Hadi z Vinařic Týnec n/L Bečky z Týnce n/L U Nikolky
3. liga B (D) 8502 Hospůdka na Vinici Hospůdka na Vinici Hospůdka Na Vinici
3. liga B (D) 286728 Kandráčovci Barborka Kolín Kandráčovci Barborka Kolín Darts aréna U Jána
3. liga B (D) 154368 LTC Litošice LTC Litošice Hostinec Litošice
3. liga B (D) 299528 Norci Úmonín Norci Úmonín Hospoda Pod zámkem
3. liga B (D) 285704 Ostrovani DC Šebestěnice DC Ostrov Šebestěnice DC Ostrov
3. liga B (D) 9270 Pivnice Tep Chvaletice Pivnice Tep Chvaletice Pivnice Tep
3. liga B (D) 207104 Savci Dobřeň Savci Dobřeň Šipkový club U bejčka
3. liga B (D) 230664 Smrkáči Břežany B DC Smrkáči Břežany U dvou smrků
3. liga B (D) 298248 Střelky Veltruby C ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
3. liga B (D) 6454 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C Úplně jiný šipkaři Červené Pečky Hospoda Na růžku Červené Pečky
3. liga C (D) 31752 180 Chemik Polabec B DC 180 Chemik Polabec U Chemika
3. liga C (D) 233992 Arachnids Poříčany Arachnids Poříčany U Hroudů
3. liga C (D) 298760 Blue stars Sadská B Blue stars Sadská Hotel Modrá hvězda
3. liga C (D) 274696 Devils Choťánky Devils Choťánky Obecní hospoda Choťánky
3. liga C (D) 63752 Džemala Kozačky Milovice ŠK Džemala Kozačky Milovice Restaurace U Farkačů
3. liga C (D) 300040 Fénix Poděbrady AC Hory DC Poděbrady Restaurace Na horách
3. liga C (D) 271368 Pirátský povaleči Český Brod Pirátský povaleči Český Brod Restaurace U Bedrníčků
3. liga C (D) 299784 Plastic darts Sadská Tip sport Sadská Tip sport bar Sadská
3. liga C (D) 268040 Postřižinský expres Nymburk Postřižinský expres Nymburk Restaurace Semafor
3. liga C (D) 199176 ŠIKL Lysá nad Labem B ŠIKL Lysá nad Labem B Klubovna Na hřišti
3. liga C (D) 254472 Šipky Pátek TJ Pátek Hostinec na Návsi
3. liga C (D) 297992 Žofín Nymburk Žofín Nymburk Hospůdka Žofín
3. liga D (D) 253704 ATF Kostelní Hlavno ATF Kostelní Hlavno z.s. Klubovna Kostelní Hlavno
3. liga D (D) 283144 Beta darts Semčice B Beta darts Semčice Hasičárna Semčice
3. liga D (D) 297736 Black eagles Luštěnice Black eagles Luštěnice U černého orla
3. liga D (D) 298504 Blue Darts Sedlec Blue Darts Sedlec Hospoda Sedlec
3. liga D (D) 283400 Bukovina Bukovina Restaurace Pod Bukovina
3. liga D (D) 301832 Darts club Eso Milovice Darts club Eso Milovice Sport bar ESO
3. liga D (D) 99336 Kvakoš Mladá Boleslav C ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
3. liga D (D) 295688 Max DC Mladá Boleslav Darts club Max MB Mladá Boleslav MAX
3. liga D (D) 268552 Semafor Mladá Boleslav B SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
3. liga D (D) 285960 Semafor Mladá Boleslav C SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport Club GRUPS
3. liga E (D) 32520 FraJa Neratovice B Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa Neratovice
3. liga E (D) 287240 Gambáč Mělník B ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
3. liga E (D) 216840 Gladiátoři Byškovice Béčka Byškovice Hostinec Lobkovický sklípek
3. liga E (D) 284168 Humbuck DC Kostelec n / Labem DC Humbuck Kostelec nad Labem Pivnice Repre
3. liga E (D) 284680 Mašinky z koupáku Neratovice Mašinky Neratovice Na Koupáku
3. liga E (D) 213256 Motor@team.Dřísy Motor@team.Dřísy U Milhause
3. liga E (D) 300808 Saloon Brandýs nad Labem B Saloon Brandýs nad Labem Country saloon
3. liga E (D) 301064 Saloon Brandýs nad Labem C Saloon Brandýs nad Labem Country saloon
3. liga E (D) 17416 Snipers Mělník Snipers Mělník Na autobusáku
3. liga E (D) 215048 Zápy ŠK ŠK Zápy U Bendů
3. liga E (D) 286472 Zlomené hroty Tupadly ŠK Slavín Tupadly Hospoda Tupadly
3. liga F (D) 265736 Dopito 99 Praha Dopito 99 Praha Pivnice SEN
3. liga F (D) 295944 I am 180 Praha Club Kamýk Praha Club Kamýk
3. liga F (D) 273160 K2 Říčany K2 Říčany K2 Říčany
3. liga F (D) 296968 Michle's Ducks Praha Michle's Ducks Praha Pivnice Pod schodama
3. liga F (D) 216328 Modřany DTC Praha DTC Modřany Praha Sázava bar
3. liga F (D) 50692 Pivaři z Pátý Praha Pivaři z Pátý Praha 5. Avenue
3. liga F (D) 199688 Radnice team Stříbrná Skalice Radnice team Stříbrná Skalice Klubovna Na hřišti
3. liga F (D) 230408 Rafani Vrchotovy Janovice Rafani Vrchotovy Janovice Hostinec Zastávka
3. liga F (D) 291848 Rychlý hroty Praha Rychlý hroty Praha Pivnice U Švehly
3. liga F (D) 292104 Rychlý hroty Praha B Rychlý hroty Praha Pivnice U Švehly
3. liga F (D) 273672 Sázavská pivnice Sázavská pivnice U Libora
3. liga F (D) 71688 Sedmá Rota Praha Sedmá rota Praha Pivnice Pipkin
3. liga F (D) 101896 Semišky Kamenný Přívoz Semišky Kamenný Přívoz U Vemenáče
3. liga G (D) 6152 Divoké kachny Čakovice Divoké kachny Čakovice U Herčíků
3. liga G (D) 288520 Golem Běchovice Kobra Bar Praha Bar Kobra
3. liga G (D) 301576 Hole in One Praha Hole in One Praha Hole in one
3. liga G (D) 297480 IM 5 Horoušany IM5 Horoušany Hostinec A. Basaře
3. liga G (D) 163080 Kozlíci Praha Kyje Kozlíci Praha Kyje Plzeňka
3. liga G (D) 282632 Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely
3. liga G (D) 198152 Ostré hroty Svémyslice Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
3. liga G (D) 286216 Sokol Přišimasy Sokol Přišimasy Hostinec U Sokola
3. liga G (D) 71176 Spřátelená zvěř Praha Spřátelená zvěř Praha Na novym místě
3. liga G (D) 195336 Světáci Praha Y Světáci Praha Billiard Svět
3. liga G (D) 295432 Vitamín DC Praha Vitamín DC Praha Sport club U Vitamína
3. liga G (D) 776 Willi Hubert Praha Willi Hubert Praha U Huberta
3. liga H (D) 300296 Gonzo Praha Gonzo Praha U Knotků
3. liga H (D) 289544 JZD Praha JZD Praha KD Bílá hora
3. liga H (D) 1032 Moskyt 2 Praha AC Moskyt Praha Moskyt Bar
3. liga H (D) 74504 Moskyt Naeks Praha AC Moskyt Praha Moskyt Bar
3. liga H (D) 230152 Na vršku M Praha ŠK Na Vršku Praha Na Vinici
3. liga H (D) 89600 Pacienti Sobín Praha Pacienti Sobín Praha Sportovní klub U Sklíčka
3. liga H (D) 228872 Řeporyje DC Praha DC Řeporyje Praha Na hřišti Řeporyje
3. liga H (D) 253448 Řeporyje DC Praha B DC Řeporyje Praha Na hřišti Řeporyje
3. liga H (D) 84232 Sons of Žižkoff Praha Sons of Žižkoff Praha Radhošťská pivnice
3. liga H (D) 11024 The Workers Praha DC The Worker Praha Hospoda U rytíře
3. liga H (D) 266504 Vonoklasy 26 Beee Vonoklasy 26 Hospoda Na vyhlídce
3. liga H (D) 285448 Zlomený hroty Praha Zlomený hroty Praha Na Hrádku
3. liga I (D) 8968 Asfalt Ž Praha Asfalt Ž Praha Hospůdka Pohoda
3. liga I (D) 288008 Baba Jaga DC Praha Baba Jaga Praha Hospůdka Baba Jaga
3. liga I (D) 60680 Barbars Praha DC Barbar's Praha Klub AJETO P.M.P.
3. liga I (D) 255240 K 26 Praha Darts Club K 26 Praha Billiard Club Řipská
3. liga I (D) 251400 Kecky Praha DC Kecky Praha Pivnice Chabařovická
3. liga I (D) 39176 Kryplos Praha DC Kryplos Praha Harlequin Praha
3. liga I (D) 274184 Loužička DC Praha DC Louže Praha Klub Louže
3. liga I (D) 231688 Náhodní střelci Klecany Náhodní střelci Klecany Sport klub Klecany
3. liga I (D) 198408 Patriots darts club Zdiby DC Zdiby Restaurace U jezera
3. liga I (D) 296712 Pivní Jistota Praha Pivní Jistota Praha Pivní jistota
3. liga I (D) 65544 Vo díru vedle Praha Vo díru vedle Prosek Praha Pivnice Satanka
3. liga I (D) 47624 Výsost Vysočany Praha DC Výsost Vysočany Praha Šipkový klub DC Výsost
1. liga ŽENY 269832 Baletky Úvaly DC Homolka Úvaly Restaurace Homolka
1. liga ŽENY 82184 Bizonky z Ajeta Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 291080 Dart's Ladies Praha Dart's Ladies Praha Darts centrum Chlumecká
1. liga ŽENY 16144 Hadimršky Praha Hadimršky Praha Sportovní klub U Sklíčka
1. liga ŽENY 217608 Mártyho andílci Praha Dart's Warriors Praha U Knotků
1. liga ŽENY 81928 Noční můry z Ajeta Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 268808 Pink Diamonds Praha Pink Diamond Praha Pivnice Chabařovická
1. liga ŽENY 36612 Příšerky sro Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 83720 Sestřičky Praha DC Infarkt Praha Na novym místě
1. liga ŽENY 288264 Tkaničky Praha DC Kecky Praha Darts centrum Chlumecká
1. liga ŽENY 2064 Veselé Střelky Kolín Korunky Kolín Darts aréna U Jána
2. liga ŽENY 100104 Čarodějnice Neratovice Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa Neratovice
2. liga ŽENY 299016 Fast women Praha Pivnice Bunkr Praha Pivnice herna Bunkr
2. liga ŽENY 289800 GreenBerries Praha Greenhorn's Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga ŽENY 84744 Jezinky Praha Jezinky Praha Plzeňka
2. liga ŽENY 26372 Kajmanky z Plzeňky Praha ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
2. liga ŽENY 141832 Neškodný koťátka Praha DC Los Číčos Praha Pivnice Chabařovická
2. liga ŽENY 82696 Slepičí úlet Libčice nad Vltavou ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga ŽENY 228616 Šílený doroty Záryby ŠK Záryby Hostinec Na hřišti Záryby
2. liga ŽENY 287752 To není normální ze Saloonu Brandýs n/L. Saloon Brandýs nad Labem Country saloon
2. liga ŽENY 52228 Topinky Praha Rytířovy vrány Praha Hospoda U rytíře
2. liga ŽENY 302600 Vidlačky s.r.o. Sedlec - vyloučeno Blue Darts Sedlec Hospoda Sedlec
2. liga ŽENY 291592 Vyzobané slunečnice Praha Vyzobané slunečnice Praha Na Cibulkách
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.11.2018 09:11

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.11.2018 09:11:34