Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 7.9.2018 Kosako Konárovice 8 : 10 Šemík Neumětely Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 20 : 24 Rathouský Jan
1. Ne 9.9.2018 Fanatics Sedlec 10 : 8 Bonus Bendovka Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 26 : 21 Šuman Ivo
1. Ne 9.9.2018 Rozdělovský Péčko Kladno 16 : 2 Qýčepu Příbram Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 33 : 9 Bartoš Roman
1. Ne 9.9.2018 AHV Strančice 13 : 5 Zákeřňáci DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Lutišan Štefan 27 : 17 Slepička Petr
1. Ne 9.9.2018 Prevíti Praha 7 : 11 Řenčováci Řevničov Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 22 : 25 Hošek Karel
2. Út 11.9.2018 Zákeřňáci DC Praha 8 : 10 Kosako Konárovice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Šulc Petr 16 : 25 Černík Rostislav
1. Út 11.9.2018 Zlatý Barbaři Praha 10 : 8 Viktoria Radim Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 24 : 19 Loukota Petr
2. Ne 16.9.2018 Viktoria Radim 10 : 8 AHV Strančice Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 23 : 19 Lutišan Štefan
2. Ne 16.9.2018 Rozdělovský Péčko Kladno 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 18 : 25 Vlček Jiří
2. Ne 16.9.2018 Řenčováci Řevničov 13 : 5 Fanatics Sedlec Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 31 : 18 Tauš Václav
2. Ne 16.9.2018 Qýčepu Příbram 10 : 8 Bonus Bendovka Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 24 : 20 Šuman Ivo
3. Čt 20.9.2018 Zlatý Barbaři Praha 14 : 4 Qýčepu Příbram Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 30 : 16 Bartoš Roman
3. Ne 23.9.2018 Fanatics Sedlec 10 : 8 Šemík Neumětely Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 22 : 20 Rathouský Jan
3. Ne 23.9.2018 AHV Strančice 11 : 7 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Lutišan Štefan 24 : 18 Ježek Tomáš
3. Ne 23.9.2018 Prevíti Praha 9 : 9 Zákeřňáci DC Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 21 : 23 Slepička Petr
3. Ne 23.9.2018 Bonus Bendovka Praha 10 : 8 Řenčováci Řevničov Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 24 : 18 Hošek Karel
2. Ne 30.9.2018 Šemík Neumětely 9 : 9 Prevíti Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 23 : 23 Jiroušek Petr
4. Út 2.10.2018 Zákeřňáci DC Praha 11 : 7 Fanatics Sedlec Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 26 : 19 Tauš Václav
4. Čt 4.10.2018 Zlatý Barbaři Praha 10 : 8 AHV Strančice Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 24 : 20 Štola Ondřej
3. 5.10.2018 Kosako Konárovice 7 : 11 Viktoria Radim Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 19 : 26 Loukota Petr
4. Ne 7.10.2018 Viktoria Radim 9 : 9 Prevíti Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 23 : 21 Marek Jakub
4. Ne 7.10.2018 Rozdělovský Péčko Kladno 8 : 10 Kosako Konárovice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 20 : 27 Černík Rostislav
4. Ne 7.10.2018 Šemík Neumětely 10 : 8 Bonus Bendovka Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rada Václav 26 : 21 Šuman Ivo
4. Ne 7.10.2018 Qýčepu Příbram 5 : 13 Řenčováci Řevničov Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 12 : 29 Hošek Karel
8. Út 9.10.2018 Zlatý Barbaři Praha 11 : 7 Bonus Bendovka Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 24 : 17 Šuman Ivo
5. Ne 21.10.2018 Fanatics Sedlec 3 : 15 Viktoria Radim Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 10 : 31 Loukota Petr
5. Ne 21.10.2018 AHV Strančice 11 : 7 Qýčepu Příbram Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Štola Ondřej 27 : 18 Bartoš Roman
5. Ne 21.10.2018 Bonus Bendovka Praha 5 : 13 Zákeřňáci DC Praha Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 13 : 29 Jirkal Pavel
5. Út 23.10.2018 Kosako Konárovice 6 : 12 Zlatý Barbaři Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 20 : 27 Vlček Jiří
5. Ne 28.10.2018 Prevíti Praha 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 24 : 19 Krejčí Jiří
5. Ne 28.10.2018 Řenčováci Řevničov 11 : 7 Šemík Neumětely Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 25 : 17 Rada Václav
6. Út 30.10.2018 Zákeřňáci DC Praha 13 : 5 Řenčováci Řevničov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00 Jirkal Pavel 26 : 15 Hošek Karel
6. Čt 1.11.2018 Zlatý Barbaři Praha 11 : 7 Prevíti Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00 Vlček Jiří 25 : 19 Jiroušek Petr
6. Ne 4.11.2018 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Fanatics Sedlec Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 25 : 20 Tauš Václav
6. Ne 4.11.2018 AHV Strančice 9 : 9 Kosako Konárovice Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Štola Ondřej 23 : 23 Černík Rostislav
6. Ne 4.11.2018 Qýčepu Příbram 3 : 15 Šemík Neumětely Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 13 : 32 Rada Václav
7. 16.11.2018 Kosako Konárovice 12 : 6 Qýčepu Příbram Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00 Černík Rostislav 27 : 19 Bartoš Roman
7. Ne 18.11.2018 Fanatics Sedlec 6 : 12 Zlatý Barbaři Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 20 : 28 Vlček Jiří
7. Ne 18.11.2018 Prevíti Praha 12 : 6 AHV Strančice Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 27 : 19 Štola Ondřej
7. Ne 18.11.2018 Bonus Bendovka Praha 11 : 7 Rozdělovský Péčko Kladno Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 24 : 19 Krejčí Jiří
7. Ne 18.11.2018 Řenčováci Řevničov 8 : 10 Viktoria Radim Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 20 : 26 Kysilka Ondřej
7. Ne 18.11.2018 Šemík Neumětely 7 : 11 Zákeřňáci DC Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rada Václav 18 : 26 Jirkal Pavel
8. Ne 25.11.2018 Rozdělovský Péčko Kladno Řenčováci Řevničov Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
8. Ne 25.11.2018 AHV Strančice Fanatics Sedlec Restaurace AHV, Stránčice
18:00
8. Ne 25.11.2018 Šemík Neumětely Viktoria Radim U Horymíra, Neumětely
18:00
8. Ne 25.11.2018 Qýčepu Příbram Zákeřňáci DC Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
9. Út 27.11.2018 Zákeřňáci DC Praha Viktoria Radim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
9. Ne 2.12.2018 Fanatics Sedlec Kosako Konárovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
17:00
9. Ne 2.12.2018 Prevíti Praha Qýčepu Příbram Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
9. Ne 2.12.2018 Bonus Bendovka Praha AHV Strančice Na novym místě, Praha 8
18:00
9. Ne 2.12.2018 Řenčováci Řevničov Zlatý Barbaři Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
9. Ne 2.12.2018 Šemík Neumětely Rozdělovský Péčko Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00
8. 7.12.2018 Kosako Konárovice Prevíti Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
6. Ne 9.12.2018 Viktoria Radim Bonus Bendovka Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
10. 14.12.2018 Kosako Konárovice Bonus Bendovka Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
10. Ne 16.12.2018 Rozdělovský Péčko Kladno Zákeřňáci DC Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
10. Ne 16.12.2018 Šemík Neumětely Zlatý Barbaři Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
10. Ne 16.12.2018 AHV Strančice Řenčováci Řevničov Restaurace AHV, Stránčice
18:00
10. Ne 16.12.2018 Qýčepu Příbram Viktoria Radim Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
10. Ne 16.12.2018 Prevíti Praha Fanatics Sedlec Grey bar Na zastávce, Praha 8
19:00
11. Čt 10.1.2019 Zlatý Barbaři Praha Zákeřňáci DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
11. Ne 13.1.2019 Viktoria Radim Rozdělovský Péčko Kladno Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
11. Ne 13.1.2019 Fanatics Sedlec Qýčepu Příbram Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
11. Ne 13.1.2019 Bonus Bendovka Praha Prevíti Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
11. Ne 13.1.2019 Řenčováci Řevničov Kosako Konárovice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
11. Ne 13.1.2019 Šemík Neumětely AHV Strančice U Horymíra, Neumětely
18:00
12. Út 22.1.2019 Zákeřňáci DC Praha AHV Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
12. Ne 27.1.2019 Viktoria Radim Zlatý Barbaři Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
12. Ne 27.1.2019 Qýčepu Příbram Rozdělovský Péčko Kladno Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
12. Ne 27.1.2019 Šemík Neumětely Kosako Konárovice U Horymíra, Neumětely
18:00
12. Ne 27.1.2019 Řenčováci Řevničov Prevíti Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
12. Ne 27.1.2019 Bonus Bendovka Praha Fanatics Sedlec Na novym místě, Praha 8
18:00
13. Čt 7.2.2019 Zlatý Barbaři Praha Rozdělovský Péčko Kladno Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
13. 8.2.2019 Kosako Konárovice Zákeřňáci DC Praha Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
13. Ne 10.2.2019 Fanatics Sedlec Řenčováci Řevničov Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
17:00
13. Ne 10.2.2019 AHV Strančice Viktoria Radim Restaurace AHV, Stránčice
18:00
13. Ne 10.2.2019 Bonus Bendovka Praha Qýčepu Příbram Na novym místě, Praha 8
18:00
13. Ne 10.2.2019 Prevíti Praha Šemík Neumětely Grey bar Na zastávce, Praha 8
19:00
14. Út 19.2.2019 Zákeřňáci DC Praha Prevíti Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
14. Ne 24.2.2019 Viktoria Radim Kosako Konárovice Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
14. Ne 24.2.2019 Qýčepu Příbram Zlatý Barbaři Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
14. Ne 24.2.2019 Rozdělovský Péčko Kladno AHV Strančice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
14. Ne 24.2.2019 Šemík Neumětely Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00
14. Ne 24.2.2019 Řenčováci Řevničov Bonus Bendovka Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
15. 1.3.2019 Kosako Konárovice Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
15. Ne 3.3.2019 Fanatics Sedlec Zákeřňáci DC Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
15. Ne 3.3.2019 AHV Strančice Zlatý Barbaři Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
15. Ne 3.3.2019 Bonus Bendovka Praha Šemík Neumětely Na novym místě, Praha 8
18:00
15. Ne 3.3.2019 Řenčováci Řevničov Qýčepu Příbram Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
15. Ne 3.3.2019 Prevíti Praha Viktoria Radim Grey bar Na zastávce, Praha 8
19:00
16. Út 12.3.2019 Zákeřňáci DC Praha Bonus Bendovka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
16. Čt 14.3.2019 Zlatý Barbaři Praha Kosako Konárovice Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
16. Ne 17.3.2019 Viktoria Radim Fanatics Sedlec Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
16. Ne 17.3.2019 Qýčepu Příbram AHV Strančice Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
16. Ne 17.3.2019 Rozdělovský Péčko Kladno Prevíti Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
16. Ne 17.3.2019 Šemík Neumětely Řenčováci Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00
17. 22.3.2019 Kosako Konárovice AHV Strančice Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
17. Ne 24.3.2019 Fanatics Sedlec Rozdělovský Péčko Kladno Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
17. Ne 24.3.2019 Prevíti Praha Zlatý Barbaři Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
17. Ne 24.3.2019 Řenčováci Řevničov Zákeřňáci DC Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
17. Ne 24.3.2019 Bonus Bendovka Praha Viktoria Radim Na novym místě, Praha 8
18:00
17. Ne 24.3.2019 Šemík Neumětely Qýčepu Příbram U Horymíra, Neumětely
18:00
18. Út 2.4.2019 Zákeřňáci DC Praha Šemík Neumětely Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
18. Čt 4.4.2019 Zlatý Barbaři Praha Fanatics Sedlec Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
18. Ne 7.4.2019 Viktoria Radim Řenčováci Řevničov Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
18. Ne 7.4.2019 Qýčepu Příbram Kosako Konárovice Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
18. Ne 7.4.2019 AHV Strančice Prevíti Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
18. Ne 7.4.2019 Rozdělovský Péčko Kladno Bonus Bendovka Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
19. Út 9.4.2019 Zákeřňáci DC Praha Qýčepu Příbram Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
19. Ne 14.4.2019 Viktoria Radim Šemík Neumětely Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
19. Ne 14.4.2019 Fanatics Sedlec AHV Strančice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
19. Ne 14.4.2019 Řenčováci Řevničov Rozdělovský Péčko Kladno Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
19. Ne 14.4.2019 Bonus Bendovka Praha Zlatý Barbaři Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
19. Ne 14.4.2019 Prevíti Praha Kosako Konárovice Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
20. Čt 2.5.2019 Zlatý Barbaři Praha Řenčováci Řevničov Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
20. 3.5.2019 Kosako Konárovice Fanatics Sedlec Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
20. Ne 5.5.2019 Viktoria Radim Zákeřňáci DC Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
20. Ne 5.5.2019 Qýčepu Příbram Prevíti Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
20. Ne 5.5.2019 AHV Strančice Bonus Bendovka Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
20. Ne 5.5.2019 Rozdělovský Péčko Kladno Šemík Neumětely Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
21. Út 7.5.2019 Zákeřňáci DC Praha Rozdělovský Péčko Kladno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
21. Čt 9.5.2019 Zlatý Barbaři Praha Šemík Neumětely Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
21. Ne 12.5.2019 Viktoria Radim Qýčepu Příbram Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
21. Ne 12.5.2019 Fanatics Sedlec Prevíti Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
21. Ne 12.5.2019 Řenčováci Řevničov AHV Strančice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
21. Ne 12.5.2019 Bonus Bendovka Praha Kosako Konárovice Na novym místě, Praha 8
18:00
22. Út 14.5.2019 Zákeřňáci DC Praha Zlatý Barbaři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:00
22. 17.5.2019 Kosako Konárovice Řenčováci Řevničov Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice
19:00
22. Ne 19.5.2019 Qýčepu Příbram Fanatics Sedlec Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
22. Ne 19.5.2019 Prevíti Praha Bonus Bendovka Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
22. Ne 19.5.2019 AHV Strančice Šemík Neumětely Restaurace AHV, Stránčice
18:00
22. Ne 19.5.2019 Rozdělovský Péčko Kladno Viktoria Radim Elephant Billiard Club, Kladno
18:00

1. liga A (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 4.9.2018 Bažina 4077 Praha 8 : 10 Zelená laguna Strančice Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 22 : 24 Procházka Jaroslav
1. Ne 9.9.2018 Platanský Nerv Praha 12 : 6 Brilliant darts Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 27 : 17 Homola Jiří
1. Ne 9.9.2018 Akademie DC Praha 8 : 10 Nepřátelé bobří hráze Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 22 : 24 Dorko Miroslav
1. Ne 9.9.2018 Synové výčepu Praha 15 : 3 Panapr Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 32 : 12 Klekar Vladimír
1. Ne 9.9.2018 Expendables Praha 6 : 12 Sport club 1930 I Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Moravec Zdeněk 17 : 28 Grabinský Luděk
1. Ne 9.9.2018 No Respect Praha 5 : 13 Titans Praha U Džbánu, Praha 4
18:00 Netál Libor 13 : 30 Bečvář Jakub
1. Ne 9.9.2018 Fontána Praha 7 : 11 Plzeňka Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Polanský Jiří 20 : 26 Kalendová Lucie
2. Út 11.9.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha 12 : 6 Synové výčepu Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Dorko Miroslav 28 : 19 Vlasák Jan
2. Ne 16.9.2018 Sport club 1930 I Praha 15 : 3 No Respect Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 32 : 13 Netál Libor
2. Ne 16.9.2018 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Expendables Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 31 : 14 Kaucký Petr
2. Ne 16.9.2018 Panapr Praha 6 : 12 Bažina 4077 Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 17 : 28 Kozel Josef
2. Ne 16.9.2018 Brilliant darts Praha 5 : 13 Akademie DC Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Homola Jiří 14 : 29 Bayer Petr
2. Ne 16.9.2018 Titans Praha 4 : 14 Plzeňka Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Bečvář Jakub 16 : 29 Kalendová Lucie
2. Ne 16.9.2018 Fontána Praha 6 : 12 Platanský Nerv Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Polanský Jiří 16 : 27 Židlický Zbyněk
3. Út 18.9.2018 Bažina 4077 Praha 8 : 10 Nepřátelé bobří hráze Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 21 : 27 Dorko Miroslav
3. Ne 23.9.2018 Zelená laguna Strančice 15 : 3 No Respect Praha Restaurace AHV, Stránčice
15:00 Procházka Jaroslav 33 : 8 Netál Libor
3. Ne 23.9.2018 Akademie DC Praha 8 : 10 Fontána Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 23 : 24 Polanský Jiří
3. Ne 23.9.2018 Synové výčepu Praha 12 : 6 Brilliant darts Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 20 Homola Jiří
3. Ne 23.9.2018 Expendables Praha 11 : 7 Panapr Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Kaucký Petr 25 : 19 Klekar Vladimír
3. Ne 23.9.2018 Titans Praha 7 : 11 Sport club 1930 I Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Bečvář Jakub 21 : 25 Grabinský Luděk
4. Út 2.10.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha 9 : 9 Expendables Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Dorko Miroslav 21 : 21 Kaucký Petr
4. Ne 7.10.2018 Plzeňka Praha 9 : 9 Sport club 1930 I Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 19 : 22 Grabinský Luděk
4. Ne 7.10.2018 Brilliant darts Praha 9 : 9 Bažina 4077 Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Homola Jiří 21 : 22 Kozel Josef
4. Ne 7.10.2018 Panapr Praha 9 : 9 No Respect Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 21 : 21 Amler Vladimír
4. Ne 7.10.2018 Zelená laguna Strančice 14 : 4 Titans Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Procházka Jaroslav 31 : 12 Bečvář Jakub
4. Ne 7.10.2018 Platanský Nerv Praha 14 : 4 Akademie DC Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 31 : 14 Bayer Petr
4. Ne 7.10.2018 Fontána Praha 10 : 8 Synové výčepu Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Polanský Jiří 23 : 22 Vlasák Jan
5. Út 9.10.2018 Bažina 4077 Praha 10 : 8 Fontána Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 22 : 19 Polanský Jiří
5. Ne 14.10.2018 Sport club 1930 I Praha 9 : 9 Zelená laguna Strančice Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 22 : 24 Procházka Jaroslav
5. Ne 14.10.2018 Titans Praha 11 : 7 Panapr Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Bečvář Jakub 27 : 20 Klekar Vladimír
5. Ne 14.10.2018 No Respect Praha 6 : 12 Nepřátelé bobří hráze Praha U Džbánu, Praha 4
18:00 Netál Libor 18 : 26 Dorko Miroslav
5. Ne 14.10.2018 Expendables Praha 11 : 7 Brilliant darts Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Kaucký Petr 28 : 22 Homola Jiří
5. Ne 14.10.2018 Synové výčepu Praha 7 : 11 Platanský Nerv Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 20 : 27 Židlický Zbyněk
5. Ne 14.10.2018 Plzeňka Praha 15 : 3 Akademie DC Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 30 : 17 Bayer Petr
6. Út 16.10.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha 12 : 6 Titans Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Dorko Miroslav 28 : 15 Bečvář Jakub
6. Ne 21.10.2018 Plzeňka Praha 7 : 11 Zelená laguna Strančice Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 20 : 26 Procházka Jaroslav
6. Ne 21.10.2018 Brilliant darts Praha 11 : 7 No Respect Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Homola Jiří 24 : 18 Amler Vladimír
6. Ne 21.10.2018 Panapr Praha 9 : 9 Sport club 1930 I Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 22 : 21 Grabinský Luděk
6. Ne 21.10.2018 Akademie DC Praha 4 : 14 Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 17 : 31 Vlasák Jan
6. Ne 21.10.2018 Platanský Nerv Praha 11 : 7 Bažina 4077 Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 23 : 16 Kozel Josef
6. Ne 21.10.2018 Fontána Praha 9 : 9 Expendables Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Polanský Jiří 22 : 23 Kaucký Petr
3. Út 23.10.2018 Platanský Nerv Praha 12 : 6 Plzeňka Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 28 : 16 Faltejsek Libor
7. Út 30.10.2018 Bažina 4077 Praha 14 : 4 Akademie DC Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 28 : 15 Bayer Petr
7. Ne 4.11.2018 Panapr Praha 2 : 16 Zelená laguna Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 13 : 33 Procházka Jaroslav
7. Ne 4.11.2018 Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Nepřátelé bobří hráze Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00 Grabinský Luděk 15 : 28 Dorko Miroslav
7. Ne 4.11.2018 Titans Praha 10 : 8 Brilliant darts Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Voráč Jan 26 : 18 Homola Jiří
7. Ne 4.11.2018 No Respect Praha 5 : 13 Fontána Praha U Džbánu, Praha 4
18:00 Amler Vladimír 17 : 27 Polanský Jiří
7. Ne 4.11.2018 Expendables Praha 6 : 12 Platanský Nerv Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00 Pecha Ondřej 14 : 28 Židlický Zbyněk
7. Ne 4.11.2018 Plzeňka Praha 9 : 9 Synové výčepu Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 23 : 23 Vlasák Jan
8. Ne 11.11.2018 Synové výčepu Praha 7 : 11 Bažina 4077 Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 21 : 24 Kozel Josef
8. Út 13.11.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha 14 : 4 Zelená laguna Strančice Na novym místě, Praha 8
20:00 Dorko Miroslav 29 : 14 Stárek Stanislav
8. Ne 18.11.2018 Panapr Praha 2 : 16 Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 9 : 33 Faltejsek Libor
8. Ne 18.11.2018 Brilliant darts Praha 11 : 7 Sport club 1930 I Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Homola Jiří 25 : 16 Grabinský Luděk
8. Ne 18.11.2018 Akademie DC Praha 8 : 10 Expendables Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 19 : 23 Kaucký Petr
8. Ne 18.11.2018 Platanský Nerv Praha 9 : 9 No Respect Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 21 : 23 Amler Vladimír
8. Ne 18.11.2018 Fontána Praha 11 : 7 Titans Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00 Polanský Jiří 25 : 17 Bečvář Jakub
9. Út 20.11.2018 Bažina 4077 Praha 5 : 13 Plzeňka Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 14 : 28 Faltejsek Libor
9. Ne 25.11.2018 Zelená laguna Strančice Brilliant darts Praha Restaurace AHV, Stránčice
15:00
9. Ne 25.11.2018 Panapr Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
9. Ne 25.11.2018 Sport club 1930 I Praha Fontána Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
9. Ne 25.11.2018 Titans Praha Platanský Nerv Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
9. Ne 25.11.2018 No Respect Praha Akademie DC Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
9. Ne 25.11.2018 Expendables Praha Synové výčepu Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
10. Út 27.11.2018 Bažina 4077 Praha Expendables Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
10. Ne 2.12.2018 Plzeňka Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
10. Ne 2.12.2018 Brilliant darts Praha Panapr Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
10. Ne 2.12.2018 Synové výčepu Praha No Respect Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
10. Ne 2.12.2018 Akademie DC Praha Titans Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
10. Ne 2.12.2018 Platanský Nerv Praha Sport club 1930 I Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
10. Ne 2.12.2018 Fontána Praha Zelená laguna Strančice Bar Chrpa, Praha 4
19:00
11. Út 4.12.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Brilliant darts Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
11. Ne 9.12.2018 Panapr Praha Fontána Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
11. Ne 9.12.2018 Zelená laguna Strančice Platanský Nerv Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
11. Ne 9.12.2018 Sport club 1930 I Praha Akademie DC Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
11. Ne 9.12.2018 Titans Praha Synové výčepu Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
11. Ne 9.12.2018 No Respect Praha Bažina 4077 Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
11. Ne 9.12.2018 Plzeňka Praha Expendables Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
12. Út 11.12.2018 Bažina 4077 Praha Titans Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
12. Ne 16.12.2018 Plzeňka Praha Brilliant darts Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
12. Ne 16.12.2018 Expendables Praha No Respect Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
12. Ne 16.12.2018 Synové výčepu Praha Sport club 1930 I Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
12. Ne 16.12.2018 Platanský Nerv Praha Panapr Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
12. Ne 16.12.2018 Fontána Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
13. Út 8.1.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Platanský Nerv Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
13. Ne 13.1.2019 Brilliant darts Praha Fontána Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
13. Ne 13.1.2019 Panapr Praha Akademie DC Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
13. Ne 13.1.2019 Zelená laguna Strančice Synové výčepu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
13. Ne 13.1.2019 Sport club 1930 I Praha Bažina 4077 Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
13. Ne 13.1.2019 Titans Praha Expendables Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
13. Ne 13.1.2019 No Respect Praha Plzeňka Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
12. Ne 20.1.2019 Akademie DC Praha Zelená laguna Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
14. Út 22.1.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Akademie DC Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
14. Ne 27.1.2019 Titans Praha No Respect Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
14. Ne 27.1.2019 Sport club 1930 I Praha Expendables Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
14. Ne 27.1.2019 Zelená laguna Strančice Bažina 4077 Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
14. Ne 27.1.2019 Panapr Praha Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
14. Ne 27.1.2019 Brilliant darts Praha Platanský Nerv Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
14. Ne 27.1.2019 Plzeňka Praha Fontána Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
15. Út 29.1.2019 Bažina 4077 Praha Panapr Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
15. Ne 3.2.2019 Plzeňka Praha Titans Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
15. Ne 3.2.2019 Akademie DC Praha Brilliant darts Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
15. Ne 3.2.2019 Synové výčepu Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
15. Ne 3.2.2019 Expendables Praha Zelená laguna Strančice Club Kamýk, Praha 4
18:00
15. Ne 3.2.2019 No Respect Praha Sport club 1930 I Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
15. Ne 3.2.2019 Platanský Nerv Praha Fontána Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
16. Út 5.2.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Bažina 4077 Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
16. Ne 10.2.2019 Sport club 1930 I Praha Titans Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
16. Ne 10.2.2019 No Respect Praha Zelená laguna Strančice U Džbánu, Praha 4
18:00
16. Ne 10.2.2019 Panapr Praha Expendables Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
16. Ne 10.2.2019 Brilliant darts Praha Synové výčepu Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
16. Ne 10.2.2019 Plzeňka Praha Platanský Nerv Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
16. Ne 10.2.2019 Fontána Praha Akademie DC Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
17. Út 19.2.2019 Bažina 4077 Praha Brilliant darts Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
17. Ne 24.2.2019 Sport club 1930 I Praha Plzeňka Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
17. Ne 24.2.2019 Expendables Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
17. Ne 24.2.2019 No Respect Praha Panapr Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
17. Ne 24.2.2019 Titans Praha Zelená laguna Strančice Na Cibulkách, Praha 3
18:00
17. Ne 24.2.2019 Akademie DC Praha Platanský Nerv Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
17. Ne 24.2.2019 Synové výčepu Praha Fontána Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
18. Út 26.2.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha No Respect Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
18. Ne 3.3.2019 Zelená laguna Strančice Sport club 1930 I Praha Restaurace AHV, Stránčice
15:00
18. Ne 3.3.2019 Panapr Praha Titans Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
18. Ne 3.3.2019 Brilliant darts Praha Expendables Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
18. Ne 3.3.2019 Platanský Nerv Praha Synové výčepu Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
18. Ne 3.3.2019 Akademie DC Praha Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
18. Ne 3.3.2019 Fontána Praha Bažina 4077 Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
19. Út 12.3.2019 Bažina 4077 Praha Platanský Nerv Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
19. Ne 17.3.2019 Zelená laguna Strančice Plzeňka Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
19. Ne 17.3.2019 No Respect Praha Brilliant darts Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
19. Ne 17.3.2019 Titans Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
19. Ne 17.3.2019 Sport club 1930 I Praha Panapr Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
19. Ne 17.3.2019 Synové výčepu Praha Akademie DC Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
19. Ne 17.3.2019 Expendables Praha Fontána Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
20. Út 19.3.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Sport club 1930 I Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
20. Ne 24.3.2019 Zelená laguna Strančice Panapr Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
20. Ne 24.3.2019 Brilliant darts Praha Titans Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
20. Ne 24.3.2019 Platanský Nerv Praha Expendables Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
20. Ne 24.3.2019 Akademie DC Praha Bažina 4077 Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
20. Ne 24.3.2019 Synové výčepu Praha Plzeňka Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
20. Ne 24.3.2019 Fontána Praha No Respect Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
21. Út 26.3.2019 Bažina 4077 Praha Synové výčepu Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
21. Ne 31.3.2019 Plzeňka Praha Panapr Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
21. Ne 31.3.2019 Sport club 1930 I Praha Brilliant darts Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
21. Ne 31.3.2019 Zelená laguna Strančice Nepřátelé bobří hráze Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
21. Ne 31.3.2019 Expendables Praha Akademie DC Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
21. Ne 31.3.2019 No Respect Praha Platanský Nerv Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
21. Ne 31.3.2019 Titans Praha Fontána Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
22. Út 2.4.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Panapr Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
22. Ne 7.4.2019 Brilliant darts Praha Zelená laguna Strančice Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
22. Ne 7.4.2019 Platanský Nerv Praha Titans Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
22. Ne 7.4.2019 Akademie DC Praha No Respect Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
22. Ne 7.4.2019 Synové výčepu Praha Expendables Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
22. Ne 7.4.2019 Plzeňka Praha Bažina 4077 Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
22. Ne 7.4.2019 Fontána Praha Sport club 1930 I Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
23. Út 9.4.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Plzeňka Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
23. Ne 14.4.2019 Panapr Praha Brilliant darts Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
23. Ne 14.4.2019 Expendables Praha Bažina 4077 Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
23. Ne 14.4.2019 No Respect Praha Synové výčepu Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
23. Ne 14.4.2019 Titans Praha Akademie DC Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
23. Ne 14.4.2019 Sport club 1930 I Praha Platanský Nerv Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
23. Ne 14.4.2019 Zelená laguna Strančice Fontána Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
24. Út 30.4.2019 Bažina 4077 Praha No Respect Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
24. Ne 5.5.2019 Brilliant darts Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
24. Ne 5.5.2019 Platanský Nerv Praha Zelená laguna Strančice Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
24. Ne 5.5.2019 Akademie DC Praha Sport club 1930 I Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
24. Ne 5.5.2019 Synové výčepu Praha Titans Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
24. Ne 5.5.2019 Expendables Praha Plzeňka Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
24. Ne 5.5.2019 Fontána Praha Panapr Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00
25. Út 7.5.2019 Nepřátelé bobří hráze Praha Fontána Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
25. Ne 12.5.2019 Brilliant darts Praha Plzeňka Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00
25. Ne 12.5.2019 No Respect Praha Expendables Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
25. Ne 12.5.2019 Titans Praha Bažina 4077 Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
25. Ne 12.5.2019 Sport club 1930 I Praha Synové výčepu Praha Sport club 1930, Praha 9
18:00
25. Ne 12.5.2019 Zelená laguna Strančice Akademie DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
25. Ne 12.5.2019 Panapr Praha Platanský Nerv Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
26. Út 14.5.2019 Bažina 4077 Praha Sport club 1930 I Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
26. Ne 19.5.2019 Platanský Nerv Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
26. Ne 19.5.2019 Akademie DC Praha Panapr Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
26. Ne 19.5.2019 Synové výčepu Praha Zelená laguna Strančice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
26. Ne 19.5.2019 Expendables Praha Titans Praha Club Kamýk, Praha 4
18:00
26. Ne 19.5.2019 Plzeňka Praha No Respect Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
26. Ne 19.5.2019 Fontána Praha Brilliant darts Praha Bar Chrpa, Praha 4
19:00

1. liga B (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 9.9.2018 Top Citrus Jizbice 10 : 8 Speed Flies DC Kostelec n/L Jizbická hospůdka, Jizbice
15:30 Urban Martin 21 : 22 Cikánek Luboš
1. Ne 9.9.2018 Semafor Mladá Boleslav 8 : 10 FraJa Neratovice Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Dvořák Karel 18 : 24 Kodera Pavel
1. Ne 9.9.2018 Maniac Darts Kostelec n / Labem 9 : 9 Cobra Plazy Pivnice Repre, Kostelec nad Labem
18:00 Rokos Petr 23 : 22 Nohýnek Jindřich
1. Ne 9.9.2018 Ostré hroty Svémyslice B 9 : 9 Kvakoš Mladá Boleslav U Tichnů, Svémyslice
18:00 Zikmund Petr 23 : 21 Krajča Bohuslav
1. Ne 9.9.2018 Mendosino Praha 10 : 8 Heřmánkový čajíček Praha Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 26 : 19 Pospíšil Adam
1. Ne 9.9.2018 Gambáč Mělník 5 : 13 Maniac Darts Praha ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Mařík Radek 16 : 28 Vopálka Martin
1. Ne 9.9.2018 Šestajovice 5 : 13 Falcon Praha B Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Nechvátal Ondřej 17 : 30 Kubín Jan
2. Ne 16.9.2018 Top Citrus Jizbice 8 : 10 Semafor Mladá Boleslav Jizbická hospůdka, Jizbice
15:30 Urban Martin 19 : 23 Dvořák Karel
2. Ne 16.9.2018 Kvakoš Mladá Boleslav 9 : 9 Maniac Darts Kostelec n / Labem Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Nohel Petr 23 : 24 Rokos Petr
2. Ne 16.9.2018 Speed Flies DC Kostelec n/L 7 : 11 Cobra Plazy Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem
18:00 Cikánek Luboš 23 : 27 Nohýnek Jindřich
2. Ne 16.9.2018 FraJa Neratovice 10 : 8 Šestajovice Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 24 : 17 Nechvátal Ondřej
2. Ne 16.9.2018 Falcon Praha B 15 : 3 Gambáč Mělník Magic club, Praha 8
18:00 Adámek Jozef 31 : 15 Mařík Radek
2. Ne 16.9.2018 Alcatraz DSC Praha 7 : 11 Mendosino Praha Magic club, Praha 8
18:00 Bäuml Miroslav 18 : 25 Polda Pavel
2. Ne 16.9.2018 Heřmánkový čajíček Praha 10 : 8 Ostré hroty Svémyslice B Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Pospíšil Adam 25 : 19 Zikmund Petr
3. Ne 23.9.2018 Semafor Mladá Boleslav 15 : 3 Speed Flies DC Kostelec n/L Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Dvořák Karel 32 : 12 Cikánek Luboš
3. Ne 23.9.2018 Cobra Plazy 7 : 11 Kvakoš Mladá Boleslav U hada, Plazy
18:00 Nohýnek Jindřich 17 : 25 Šandrej Rastislav
3. Ne 23.9.2018 Maniac Darts Kostelec n / Labem 11 : 7 Heřmánkový čajíček Praha Pivnice Repre, Kostelec nad Labem
18:00 Rokos Petr 25 : 19 Pospíšil Adam
3. Ne 23.9.2018 Ostré hroty Svémyslice B 12 : 6 Alcatraz DSC Praha U Tichnů, Svémyslice
18:00 Zikmund Petr 26 : 17 Bäuml Miroslav
3. Ne 23.9.2018 Mendosino Praha 8 : 10 Maniac Darts Praha Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 22 : 23 Vopálka Martin
3. Ne 23.9.2018 Gambáč Mělník 5 : 13 FraJa Neratovice ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Kříž Vít 16 : 28 Mergl Michal
3. Ne 23.9.2018 Šestajovice 7 : 11 Top Citrus Jizbice Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Nechvátal Ondřej 20 : 26 Urban Martin
4. Ne 7.10.2018 Semafor Mladá Boleslav 15 : 3 Šestajovice Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Dvořák Karel 33 : 10 Nechvátal Ondřej
4. Ne 7.10.2018 Speed Flies DC Kostelec n/L 11 : 7 Kvakoš Mladá Boleslav Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem
18:00 Cikánek Luboš 26 : 22 Nohel Petr
4. Ne 7.10.2018 Falcon Praha B 10 : 8 Mendosino Praha Magic club, Praha 8
18:00 Adámek Jozef 25 : 18 Polda Pavel
4. Ne 7.10.2018 Alcatraz DSC Praha 7 : 11 Maniac Darts Kostelec n / Labem Magic club, Praha 8
18:00 Bäuml Miroslav 19 : 25 Rokos Petr
4. Ne 7.10.2018 Heřmánkový čajíček Praha 13 : 5 Cobra Plazy Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Pospíšil Adam 28 : 15 Nohýnek Jindřich
4. Ne 7.10.2018 Gambáč Mělník 10 : 8 Top Citrus Jizbice ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Kříž Vít 25 : 23 Urban Martin
4. Ne 7.10.2018 Maniac Darts Praha 13 : 5 Ostré hroty Svémyslice B Grey bar Na zastávce, Praha 8
19:00 Vopálka Martin 28 : 17 Zikmund Petr
5. Ne 14.10.2018 Kvakoš Mladá Boleslav 6 : 12 Heřmánkový čajíček Praha Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Krajča Bohuslav 19 : 26 Pospíšil Adam
5. Ne 14.10.2018 Cobra Plazy 15 : 3 Alcatraz DSC Praha U hada, Plazy
18:00 Nohýnek Jindřich 31 : 10 Bäuml Miroslav
5. Ne 14.10.2018 Ostré hroty Svémyslice B 7 : 11 Falcon Praha B U Tichnů, Svémyslice
18:00 Zikmund Petr 16 : 26 Adámek Jozef
5. Ne 14.10.2018 Gambáč Mělník 10 : 8 Semafor Mladá Boleslav ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Mařík Radek 25 : 20 Dvořák Karel
5. Ne 14.10.2018 Šestajovice 2 : 16 Speed Flies DC Kostelec n/L Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Nechvátal Ondřej 10 : 34 Cikánek Luboš
6. Ne 21.10.2018 Top Citrus Jizbice 8 : 10 Mendosino Praha Jizbická hospůdka, Jizbice
15:30 Urban Martin 17 : 25 Polda Pavel
6. Ne 21.10.2018 Speed Flies DC Kostelec n/L 6 : 12 Heřmánkový čajíček Praha Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem
18:00 Kaucký Tomáš 21 : 26 Pospíšil Adam
6. Ne 21.10.2018 Ostré hroty Svémyslice B 5 : 13 FraJa Neratovice U Tichnů, Svémyslice
18:00 Zikmund Petr 12 : 27 Mergl Michal
6. Ne 21.10.2018 Falcon Praha B 6 : 12 Maniac Darts Kostelec n / Labem Magic club, Praha 8
18:00 Adámek Jozef 13 : 28 Rokos Petr
6. Ne 21.10.2018 Maniac Darts Praha 11 : 7 Cobra Plazy Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Vopálka Martin 26 : 20 Nohýnek Jindřich
6. Ne 21.10.2018 Alcatraz DSC Praha 5 : 13 Kvakoš Mladá Boleslav Magic club, Praha 8
18:00 Bäuml Miroslav 12 : 29 Šandrej Rastislav
6. Ne 21.10.2018 Šestajovice 7 : 11 Gambáč Mělník Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Nechvátal Ondřej 20 : 25 Mařík Radek
7. Ne 28.10.2018 Kvakoš Mladá Boleslav 13 : 5 Maniac Darts Praha Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Krajča Bohuslav 30 : 14 Hofinger Josef
7. Ne 28.10.2018 Heřmánkový čajíček Praha 9 : 9 Alcatraz DSC Praha Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Pospíšil Adam 23 : 23 Bäuml Miroslav
7. Ne 28.10.2018 Cobra Plazy 14 : 4 Falcon Praha B U hada, Plazy
18:00 Nohýnek Jindřich 30 : 11 Adámek Jozef
7. Ne 28.10.2018 Maniac Darts Kostelec n / Labem 10 : 8 FraJa Neratovice Pivnice Repre, Kostelec nad Labem
18:00 Rokos Petr 24 : 23 Mergl Michal
7. Ne 28.10.2018 Ostré hroty Svémyslice B 9 : 9 Top Citrus Jizbice U Tichnů, Svémyslice
18:00 Zikmund Petr 22 : 22 Urban Martin
7. Ne 28.10.2018 Mendosino Praha 7 : 11 Semafor Mladá Boleslav Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 18 : 25 Dvořák Karel
7. Ne 28.10.2018 Gambáč Mělník 8 : 10 Speed Flies DC Kostelec n/L ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Mařík Radek 22 : 23 Cikánek Luboš
8. Ne 4.11.2018 Top Citrus Jizbice 5 : 13 Maniac Darts Kostelec n / Labem Jizbická hospůdka, Jizbice
15:30 Urban Martin 15 : 30 Rokos Petr
8. Ne 4.11.2018 Semafor Mladá Boleslav 9 : 9 Ostré hroty Svémyslice B Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Dvořák Karel 21 : 24 Zikmund Petr
8. Ne 4.11.2018 Speed Flies DC Kostelec n/L 10 : 8 Alcatraz DSC Praha Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem
18:00 Cikánek Luboš 25 : 20 Bäuml Miroslav
8. Ne 4.11.2018 FraJa Neratovice 11 : 7 Cobra Plazy Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 27 : 20 Nohýnek Jindřich
8. Ne 4.11.2018 Falcon Praha B 9 : 9 Kvakoš Mladá Boleslav Magic club, Praha 8
18:00 Adámek Jozef 19 : 23 Nohel Petr
8. Ne 4.11.2018 Šestajovice 5 : 13 Mendosino Praha Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Nechvátal Ondřej 15 : 30 Polda Pavel
8. Ne 4.11.2018 Maniac Darts Praha 9 : 9 Heřmánkový čajíček Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
19:00 Vopálka Martin 20 : 23 Pospíšil Adam
5. Ne 11.11.2018 Maniac Darts Kostelec n / Labem 10 : 8 Maniac Darts Praha Pivnice Repre, Kostelec nad Labem
18:00 Rokos Petr 24 : 19 Vopálka Martin
9. Ne 18.11.2018 Kvakoš Mladá Boleslav 15 : 3 FraJa Neratovice Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00 Krajča Bohuslav 30 : 12 Mergl Michal
9. Ne 18.11.2018 Alcatraz DSC Praha 5 : 13 Maniac Darts Praha Magic club, Praha 8
18:00 Bäuml Miroslav 13 : 29 Hofinger Josef
9. Ne 18.11.2018 Heřmánkový čajíček Praha 14 : 4 Falcon Praha B Nová hospoda, Šestajovice
18:00 Pospíšil Adam 29 : 11 Adámek Jozef
9. Ne 18.11.2018 Cobra Plazy 11 : 7 Top Citrus Jizbice U hada, Plazy
18:00 Nohýnek Jindřich 28 : 16 Urban Martin
9. Ne 18.11.2018 Maniac Darts Kostelec n / Labem 6 : 12 Semafor Mladá Boleslav Pivnice Repre, Kostelec nad Labem
18:00 Rokos Petr 19 : 29 Dvořák Karel
9. Ne 18.11.2018 Ostré hroty Svémyslice B 14 : 4 Šestajovice U Tichnů, Svémyslice
18:00 Zikmund Petr 31 : 12 Nechvátal Ondřej
9. Ne 18.11.2018 Mendosino Praha 8 : 10 Gambáč Mělník Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 20 : 26 Mařík Radek
10. Ne 25.11.2018 Top Citrus Jizbice Kvakoš Mladá Boleslav Jizbická hospůdka, Jizbice
15:30
10. Ne 25.11.2018 Semafor Mladá Boleslav Cobra Plazy Sport Club GRUPS, Mladá BOleslav
17:00
10. Ne 25.11.2018 Speed Flies DC Kostelec n/L Maniac Darts Praha Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem
18:00
10. Ne 25.11.2018 FraJa Neratovice Heřmánkový čajíček Praha Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00
10. Ne 25.11.2018 Falcon Praha B Alcatraz DSC Praha Magic club, Praha 8
18:00
10. Ne 25.11.2018 Ostré hroty Svémyslice B Gambáč Mělník U Tichnů, Svémyslice
18:00
10. Ne 25.11.2018 Šestajovice Maniac Darts Kostelec n / Labem Nová hospoda, Šestajovice
18:00
11. 30.11.2018 Maniac Darts Praha Falcon Praha B Grey bar Na zastávce, Praha 8
19:00
11. Ne 2.12.2018 Alcatraz DSC Praha FraJa Neratovice Magic club, Praha 8
15:00