|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Legie Praha | 11 | : | 7 | Rozdělovský Péčko Kladno | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 26 | : | 19 | Ježek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | FRIENDS Praha | 9 | : | 9 | Prevíti Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 24 | : | 23 | Marek Jakub |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Poděbradka Poděbrady | 13 | : | 5 | Plzeňka Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 29 | : | 14 | Faltejsek Libor |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Proti proudu Praha | 2 | : | 16 | Bakers Cvrčovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 13 | : | 33 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 4.2.2024 23:03 | Změnil: | Frei Pavel | 6.2.2024 14:28 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Bukovina | 14 | : | 4 | Bohnice Legends | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 30 | : | 12 | Seidel Petr |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 13 | : | 5 | Rychlé pípy Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 28 | : | 16 | Mikulík Jaroslav |
|
| 1. | Pá | 8.3.2024 | Platanský Nerv Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 27 | : | 20 | Vacula Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | FRIENDS Praha | 8 | : | 10 | Bukovina | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 22 | : | 20 | Hradiský Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 5 | : | 13 | Legie Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 17 | : | 27 | Pecha Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Poděbradka Poděbrady | 7 | : | 11 | Plechovky Pečky | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 19 | : | 25 | Klouda Vladimír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Platanský Nerv Praha | 9 | : | 9 | Proti proudu Praha | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 23 | : | 21 | Frei Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rychlé pípy Praha | 12 | : | 6 | Rozdělovský Péčko Kladno | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 28 | : | 18 | Ježek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Chalupáři Slaný | 11 | : | 7 | Bohnice Legends | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 23 | : | 18 | Svěchota Richard |
Zadal: | Vacula Petr | 10.9.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 5.11.2023 | Prevíti Praha | 7 | : | 11 | Plzeňka Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 20 | : | 28 | Faltejsek Libor |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 9 | : | 9 | Na Vršku Praha | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Zíma Radek | 25 | : | 22 | Bába Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Mirage Sobín | 9 | : | 9 | Akademie DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 21 | : | 23 | Bayer Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | The Bastards Praha | 9 | : | 9 | Albion Chlumec | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 27 | : | 22 | Hanko Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 9 | : | 9 | Avengers Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 22 | : | 21 | Pírek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Stiflerova máma Praha | 11 | : | 7 | Křižáci Barrandov | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Ligas Denis | 27 | : | 18 | Neužil Miroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hroch Team Hudlice | 12 | : | 6 | Qýčepu Příbram | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 25 | : | 20 | Bartoš Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 11 | : | 7 | Černovoláci | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 26 | : | 20 | Pávek Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Maniac Darts Rakovník | 12 | : | 6 | Chalupáři Slaný B | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 26 | : | 15 | Stumpf Radek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Falcon DC Praha | 12 | : | 6 | Zziboni Cvrčovice | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 26 | : | 17 | Stejskal Lukáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bonus Bendovka Praha | 10 | : | 8 | Máchalové XXL Kladno | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 27 | : | 21 | Minár Ota |
Zadal: | Šuman Ivo | 11.9.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kyklop Praha | 6 | : | 12 | Titans Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 19 | : | 27 | Matěk Jan |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Billiard club Kladno | 8 | : | 10 | Řenčováci Řevničov | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 19 | : | 24 | Hošek Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Boubínský expres Kolín | 10 | : | 8 | Semtex Poděbrady | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 22 | : | 18 | Koníček Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Buldoci Sadská | 3 | : | 15 | Čerti Kolín | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 10 | : | 31 | Pikner Pavel |
Zadal: | Hejna David | 10.9.2023 21:13 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | No Stress Kutná Hora | 9 | : | 9 | Bohemia Hearts Poděbrady | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 23 | : | 22 | Kladivo Aleš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 5 | : | 13 | Šipkařská banda Čáslav | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 14 | : | 30 | Jílek Marek |
Zadal: | Černý Bohdan | 11.9.2023 18:02 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Strašidla Okřínek | 8 | : | 10 | Gladiátors Lošany | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 23 | : | 24 | Heřmánek Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 14 | : | 4 | Top Citrus Čachovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 31 | : | 17 | Vydřihost František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Divoké kachny Čakovice | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 18 | : | 27 | Zácha Vladimír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Havrani Vraňany | 15 | : | 3 | Max DC Mladá Boleslav | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 33 | : | 13 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Šubrt Jiří | 10.9.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Valérie team Mělník | 11 | : | 7 | Kangaroos Velký Borek | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 26 | : | 22 | Šebesta Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lidový dům Kbely | 6 | : | 12 | Maniac Darts Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 22 | : | 26 | Vopálka Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 8 | : | 10 | Mašinky z koupáku Neratovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Krajčovič David | 19 | : | 26 | Benešová Alena |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 8 | : | 10 | K2 Říčany | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 22 | : | 25 | Medřický Václav |
Zadal: | Slepička Petr | 6.9.2023 15:40 | Autorizoval: | Automat | 10.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Chlumecká Praha B | 3 | : | 15 | STS Moskovice Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 10 | : | 33 | Suder Libor |
Zadal: | Šifner Petr | 6.9.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 10.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Amatéři Písnice | 12 | : | 6 | Sázava DC | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 26 | : | 16 | Bareš Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 8 | : | 10 | Sedmá rota Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 21 | : | 26 | Procházka Lubomír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Jižani z 213 Praha | 10 | : | 8 | Heřmánkový čajíček Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 23 | : | 21 | Pospíšil Adam |
Zadal: | Filip Michal | 11.9.2023 00:42 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Brilliant darts Praha | 9 | : | 9 | Sport club 1930 I Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Homola Jiří | 22 | : | 21 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Homola Jiří | 22.9.2023 17:11 | Autorizoval: | Automat | 26.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Dart's Warriors Praha | 8 | : | 10 | Drak Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 22 | : | 23 | Löwy Simon |
|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Radotín ŠK | 13 | : | 5 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 28 | : | 16 | Lukavský Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šemík Neumětely B | 10 | : | 8 | Šipkaři Jince | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 23 | : | 21 | Pitor Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 16 | : | 2 | Berounská Hvězda | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 33 | : | 10 | Žanta Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vonoklasy 26 | 9 | : | 9 | Club Fanda Forever | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 22 | : | 22 | Horák Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Magnetics Beroun | 10 | : | 8 | Šemík Neumětely | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 24 | : | 21 | Rathouský Jan |
Zadal: | Janák Radek | 10.9.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 8 | : | 10 | Žraloci Cerhenice | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 20 | : | 24 | Žižka Martin |
Zadal: | Nejedlý Josef | 9.9.2023 19:45 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Darts club Eso Milovice | 10 | : | 8 | Future DC Praha | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 24 | : | 23 | Řezáč Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šipky Pátek | 8 | : | 10 | Ostré hroty Ćelákovice | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 21 | : | 22 | Zikmund Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 15 | : | 3 | Plechovky Pečky B | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 32 | : | 11 | Exner Aleš |
Zadal: | Fiala Tomáš | 10.9.2023 22:07 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šipky Loučeň | 10 | : | 8 | RKDM Milovice | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 23 | : | 19 | Slabá Lucie |
Zadal: | Hropko Michal | 10.9.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 13 | : | 5 | Rafani Záryby | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 27 | : | 14 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Slugeň Jan | 11.9.2023 13:39 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | U Kapličky Vrdy | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby B | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 25 | : | 22 | Březinová Petra |
Zadal: | Wymer Filip | 10.9.2023 16:58 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Norci Úmonín | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Suchorebský Milan | 26 | : | 21 | Uzlová Marcela |
Zadal: | Sahulka David | 10.9.2023 08:02 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Vosy Čáslav | 13 | : | 5 | Lipánci Přehvozdí | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 28 | : | 13 | Zajíčková Lucie |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Homolka DC Úvaly | 8 | : | 10 | Zásmucké vosy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 19 | : | 24 | Křivková Veronika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Korunky Kolín C | 8 | : | 10 | Letci Kolín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 20 | : | 25 | Marhan Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hadi Úvaly | 6 | : | 12 | Kandráčovci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 16 | : | 28 | Kosina Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | Gambáč Mělník B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 29 | : | 15 | Eder Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Cobra Plazy B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 21 | : | 22 | Zítka Miloslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | FraJa Neratovice C | 7 | : | 11 | Kocouři vod kocoura Kozly | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Melich Ján | 18 | : | 26 | Adámek Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Barbaři Ovčáry | 10 | : | 8 | XXL MB B Mladá Boleslav | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 23 | : | 21 | Tajč Vladislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gambáč Mělník | 10 | : | 8 | Bukovina B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 22 | : | 23 | Kuntoš Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice B | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Tarič Jan | 25 | : | 19 | Fleischmann Otto |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Marná snaha Slaný | 8 | : | 10 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kováč Miroslav | 21 | : | 24 | Hrebíček Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zlomený hroty Praha | 10 | : | 8 | New Bubu Team Nové Strašecí | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 24 | : | 18 | Rýgl David |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 9 | : | 9 | Pivní Jistota Praha | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 21 | : | 20 | Eigl Marian |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 13 | : | 5 | Kladiváři DC Stochov | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 27 | : | 16 | Navrátil Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Řenčováci Řevničov B | 10 | : | 8 | Bakalář Maniak Rakovník | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 22 | : | 21 | Krušina Dušan |
Zadal: | Krušina Dušan | 10.9.2023 20:36 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 7 | : | 11 | U Holečků Kladno | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 18 | : | 23 | Heber Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Bažina 4077 Praha | 11 | : | 7 | Mendosino Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 28 | : | 21 | Polda Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vo díru vedle Praha | 6 | : | 12 | Infarkt Praha B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Brouk Petr | 16 | : | 26 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Brouk Petr | 11.9.2023 11:22 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Black Diamonds Praha | 15 | : | 3 | The LegenDarts Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Medek Zdeněk | 31 | : | 12 | Filipi Štěpán |
Zadal: | Medek Zdeněk | 11.9.2023 09:14 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 6 | : | 12 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Knor Jaroslav | 15 | : | 26 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 10.9.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bílá Hora Praha | 13 | : | 5 | Hardcore DC Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kopálková Zdeňka | 28 | : | 12 | Havel Lukáš |
Zadal: | Šanda Martin | 11.9.2023 09:34 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 10 | : | 8 | Krkavci Kralupy | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 24 | : | 19 | Procházka Vladimír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Mlsat cukroví Praha | 6 | : | 12 | Buldok Ajeto Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 18 | : | 27 | Leinveber Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | SB Hostivař Praha | 11 | : | 7 | Moskyt Naeks Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 25 | : | 19 | Javorník Martin |
Zadal: | Pilc Antonín | 11.9.2023 05:29 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | No Stress Praha | 11 | : | 7 | Světáci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 23 | : | 18 | Tůma Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Plzeňka Praha B | 9 | : | 9 | Greenhorn's Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 25 | : | 20 | Volf Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kryplos Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha B | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 20 | : | 25 | Nemeš Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Midgard Praha | 6 | : | 12 | Rychlý hroty Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Kulík Pavel | 20 | : | 26 | Havlová Marie |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 6.9.2023 | I am 180 Praha | 4 | : | 14 | Fontána Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 17 | : | 29 | Polanský Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Abasta Křepenice | 8 | : | 10 | Žíznivý důchodci Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 20 | : | 24 | Šťastný Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sázavská pivnice | 11 | : | 7 | Otupělé hroty Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 25 | : | 17 | Jirásek Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Riviéra DC Říčany | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 18 | : | 24 | Chaloupková Jana |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 10.9.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Modráci Praha | 14 | : | 4 | Worm Gang Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 29 | : | 10 | Novotná Hana |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Horní Rozptyly Praha | 7 | : | 11 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 17 | : | 23 | Hlavatý Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gladiátoři Neratovice | 5 | : | 13 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 12 | : | 29 | Řebíček Radek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Nikater Praha | 12 | : | 6 | Gladiátoři Neratovice B | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 29 | : | 16 | Niederle Pavel |
Zadal: | Němeček Marek | 10.9.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Wild Darts Sluhy | 5 | : | 13 | Motor@team.Dřísy | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 13 | : | 29 | Uřidil Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 8 | : | 10 | Rozdělov DC Kladno | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 22 | : | 24 | Cacák Robert |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | CPZ Cvrčovice | 5 | : | 13 | Černovoláci B | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 16 | : | 29 | Tichý Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pavouci Stochov | 13 | : | 5 | Panoší Újezd ŠK | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 28 | : | 15 | Knor Jan |
Zadal: | Kára Martin | 10.9.2023 22:24 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | UDH Komunál Libušín | 9 | : | 9 | PodLípáci Hrdlív | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 24 | : | 22 | Štrál Pavel |
Zadal: | Rada Václav | 10.9.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 10 | : | 8 | Beta darts Semčice B | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 22 | : | 20 | Čerych Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 11 | : | 7 | Amatéři Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 24 | : | 21 | Zaplatílková Veronika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Staré páky Luštěnice | 12 | : | 6 | Semafor Mladá Boleslav C | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 27 | : | 15 | Kuchel Daniel |
Zadal: | Kuchel Daniel | 10.9.2023 20:54 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Strážci hradu Boseň | 10 | : | 8 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 25 | : | 22 | Fajmanová Věra |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bukovina C | 3 | : | 15 | Rychtáři DC Kosmonosy | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Olšák Pavel | 10 | : | 31 | Motl Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Draci Loučeň | 12 | : | 6 | Vokurky Milovice | U Otomanských, Loučeň | |
14:00 | Urban Martin | 25 | : | 16 | Wretzel Ivan |
Zadal: | Urban Martin | 10.9.2023 16:30 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Benátky ŠK | 15 | : | 3 | Darts club Eso Milovice B | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 31 | : | 8 | Slabochová Klára |
Zadal: | Cach Ctibor | 10.9.2023 19:16 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 11 | : | 7 | Florida Lysá nad Labem | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Hlaváček Antonín | 27 | : | 20 | Tichý Dominik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 9 | : | 9 | Saloon Brandýs nad Labem | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 23 | : | 22 | Langhans Dominik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 10 | : | 8 | Ostré hroty Svémyslice C | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 25 | : | 20 | Hora Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zápy ŠK | 12 | : | 6 | Klikaři Chotětov | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 27 | : | 17 | Dovec Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Arachnids Poříčany | 5 | : | 13 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 15 | : | 29 | Křivský Ladislav |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Plastic darts Sadská B | 6 | : | 12 | Rychlé šípy Hořátev | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 17 | : | 28 | Paleček Milan |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 6 | : | 12 | Sokol Přišimasy | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 17 | : | 27 | Pšenčík Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 4 | : | 14 | Staďák Sadská | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 14 | : | 31 | Vlach František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | IM 5 Horoušany | 5 | : | 13 | 180 Chemik Polabec B | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 15 | : | 28 | Holan Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lemuři Český Brod | 7 | : | 11 | Kobry Český Brod | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 15 | : | 25 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 28 | : | 14 | Váňa Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Savci Dobřeň | 10 | : | 8 | Hadi Krakovany | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 22 | : | 19 | Čopjak Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 12 | : | 6 | Letci U Pavlíčků | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 29 | : | 15 | Rampír Vojtěch |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | LTC Litošice | 5 | : | 13 | Gauneři Kolín | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 13 | : | 29 | Vácha Denis |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Čerti Kolín B | 4 | : | 14 | Team Chvaletice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 13 | : | 31 | Mařata Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Letci Kolín B | 11 | : | 7 | Střelky Veltruby C | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 25 | : | 17 | Šmajda Michal |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 11.9.2023 09:39 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | SKK Hlízov | 16 | : | 2 | Času dost Petrovice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 32 | : | 6 | Velát Daniel |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Eden Vrdy | 8 | : | 10 | Hospůdka na Vinici | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 23 | : | 23 | Kadeřábková Světlana |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 7 | : | 11 | Haufova družina Čáslav | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 18 | : | 24 | Dvořák Petr |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Wagabond Křesetice | 10 | : | 8 | SKK Hlízov B | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 22 | : | 18 | Polednová Jana |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Renegades Čáslav | 9 | : | 9 | Zásmucké vosy B | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 21 | : | 23 | Šišák Luděk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Wolverines Praha | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 29 | : | 15 | Tomaník Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 10 | : | 8 | PLB Praha | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 26 | : | 18 | Hrachovina Matěj |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Stříbrná Skalice | 11 | : | 7 | Los Pupkos Říčany | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 25 | : | 16 | Hazafy Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 26 | : | 17 | Jurenka Daniel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Elita z Berušky | 5 | : | 13 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 16 | : | 29 | Kaiser Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Kecky Praha | 7 | : | 11 | The Bastards Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 20 | : | 29 | Svoboda Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Huťaři Nižbor | 9 | : | 9 | Řeporyje DC Praha | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 23 | : | 23 | Jarolím Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Podprouďáci Zalužany | 4 | : | 14 | Střelci Tetín | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 16 | : | 31 | Rajmon Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sklípkani Praskolesy | 9 | : | 9 | Pohodáři Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 22 | : | 23 | Šabata Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bambu's DC Praha | 3 | : | 15 | Poberounští Bobři Radotín | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 12 | : | 31 | Kuchta Petr |
Zadal: | Florian Peter | 10.9.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panděras Praha | 13 | : | 5 | Šipkaři Karlštejn | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 29 | : | 18 | Skoumal Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Los Číčos Praha | 5 | : | 13 | Kralupská letka | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 15 | : | 28 | Číhalík Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hell's Darters Praha | 9 | : | 9 | Havrani Vraňany B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 23 | : | 20 | Tomek Vojtěch |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kačamba Praha II | 2 | : | 16 | Bocman Club Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 10 | : | 34 | Kahoun Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Willi Hubert Praha | 7 | : | 11 | Kačamba Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 20 | : | 27 | Stráník Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Stará promiň Praha | 10 | : | 8 | Roshambo Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Čáp Ivan | 27 | : | 17 | Tůma Rostislav |
Zadal: | Egert Michal | 11.9.2023 10:06 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Výsost Vysočany Praha | 12 | : | 6 | Patriots darts club Zdiby | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 27 | : | 16 | Herda Štefan |
Zadal: | Rajchl Jakub | 11.9.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Old Boys Praha | 7 | : | 11 | Dopito 99 Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 18 | : | 26 | Malysz Radoslav |
Zadal: | Valášek Tomáš | 11.9.2023 07:43 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Asfalt Ž Praha | 6 | : | 12 | Black Bridge DC Praha | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 16 | : | 28 | Kozák Pavel |
Zadal: | Kozák Pavel | 11.9.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sedmá rota Praha B | 6 | : | 12 | Kozlíci Praha Kyje | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 19 | : | 28 | Vlček Petr |
Zadal: | Knotek Václav | 11.9.2023 10:29 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Loužička DC Praha | 12 | : | 6 | Stiflerova máma Praha B | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 28 | : | 18 | Dvořák Aleš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Motorest Útulek Kbely | 9 | : | 9 | Horomapa Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Budaj Roman | 22 | : | 21 | Širl Martin |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Rychlé pípy Praha B | 4 | : | 14 | Zlatý Barbaři VV Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 14 | : | 31 | Vlček Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Baba Jaga DC Praha | 10 | : | 8 | Nejdou Dably Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 22 | : | 22 | Apltauer Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pacienti Sobín Praha | 10 | : | 8 | Sons of Žižkoff Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Cikánek Miloš | 22 | : | 20 | Dudek Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Golem Běchovice | 4 | : | 14 | Hostivar Darts Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 13 | : | 28 | Kříž František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | The Workers Praha | 15 | : | 3 | Liďák Kbely | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 32 | : | 14 | Soukup Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Clasico My Praha | 11 | : | 7 | Rychlý hroty Praha B | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 25 | : | 19 | Krejčí Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Moskyt 2 Praha | 8 | : | 10 | Numis Darts Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 18 | : | 23 | Kožíšek Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | JZD Praha | 13 | : | 5 | Helou&Wen Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
18:00 | Wardas Tomáš | 27 | : | 17 | Nový Tomáš |
Zadal: | Wardas Tomáš | 12.9.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Barbars Praha | 12 | : | 6 | Pupíci Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 25 | : | 19 | Petrovka Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 7 | : | 11 | Alcatraz DSC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 17 | : | 28 | Kohout Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Crazy dart Praha | 6 | : | 12 | Louže DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 17 | : | 27 | Janků Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | SB Hostivař Praha B | 5 | : | 13 | TŠA Devítka Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 15 | : | 27 | Šťástka Ladislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 6.9.2023 | Příšerky sro Praha | 8 | : | 3 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 16 | : | 9 | Váňová Jitka |
|
| 1. | St | 6.9.2023 | Pinkies DC Praha | 10 | : | 1 | Neškodný koťátka Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 21 | : | 6 | Kubinová Nina |
|
| 1. | St | 6.9.2023 | Mártyho andílci Praha | 6 | : | 5 | Sestřičky Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 15 | : | 14 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Junová Petra | 6.9.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 11.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Noční můry z Ajeta Praha | 6 | : | 5 | Bizonky z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 15 | : | 12 | Kozlová Michaela |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 13.9.2023 | Čarodějnice Neratovice | 5 | : | 6 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 15 | : | 12 | Hanušová Jitka |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Jezinky Praha | 7 | : | 4 | Baletky Úvaly | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 14 | : | 9 | Doušová Veronika |
Zadal: | Buřičová Hana | 14.9.2023 08:41 | Autorizoval: | Automat | 18.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Vo díru vedle Ladies Praha | 6 | : | 5 | GreenBerries Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 15 | : | 12 | Borovcová Michaela |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Topinky Praha | 1 | : | 10 | Game of Thrones Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 3 | : | 21 | Michálková Michaela |
|