|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Legie Praha | | | | Prevíti Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Poděbradka Poděbrady | | | | Bakers Cvrčovice | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | FRIENDS Praha | | | | Plzeňka Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Proti proudu Praha | | | | Rozdělovský Péčko Kladno | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Plechovky Pečky | | | | Bohnice Legends | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Bukovina | | | | Chalupáři Slaný | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Platanský Nerv Praha | | | | Rychlé pípy Praha | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | FRIENDS Praha | 13 | : | 5 | Plechovky Pečky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 30 | : | 15 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Nerušil Martin | 31.10.2023 12:27 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 8 | : | 10 | Proti proudu Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kaucký Tomáš | 21 | : | 24 | Frei Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Platanský Nerv Praha | 6 | : | 12 | Poděbradka Poděbrady | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 19 | : | 28 | Pejcha Martin |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Bukovina | 4 | : | 14 | Legie Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 13 | : | 29 | Pecha Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 14 | : | 4 | Bohnice Legends | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 29 | : | 16 | Ulovec Jindřich |
Zadal: | Ježek Tomáš | 30.10.2023 17:55 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bakers Cvrčovice | 16 | : | 2 | Chalupáři Slaný | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 33 | : | 11 | Vacula Petr |
Zadal: | Suk Petr | 29.10.2023 20:07 | Změnil: | Suk Petr | 30.10.2023 10:12 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Plzeňka Praha | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 19 | : | 26 | Mikulík Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 12 | : | 6 | Hroch Team Hudlice | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 25 | : | 16 | Hájek Milan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mirage Sobín | 9 | : | 9 | Stiflerova máma Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 21 | : | 22 | Ligas Denis |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | The Bastards Praha | 9 | : | 9 | Podlesáci Králův Dvůr B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 24 | : | 19 | Láznička Václav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Albion Chlumec | 12 | : | 6 | Křižáci Barrandov | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 26 | : | 19 | Neužil Miroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Akademie DC Praha | 11 | : | 7 | Qýčepu Příbram | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Bayer Petr | 26 | : | 19 | Bartoš Roman |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Na Vršku Praha | 12 | : | 6 | Avengers Praha | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 26 | : | 20 | Pírek Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 8 | : | 10 | Falcon DC Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 21 | : | 24 | Adámek Jozef |
Zadal: | Jelínek Petr | 25.10.2023 15:37 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Černovoláci | 2 | : | 16 | Titans Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 9 | : | 33 | Voráč Jan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Maniac Darts Rakovník | 7 | : | 11 | Kyklop Praha | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 18 | : | 27 | Vondrák Jiří |
Zadal: | Pína Petr | 30.10.2023 06:43 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zziboni Cvrčovice | 12 | : | 6 | Billiard club Kladno | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 25 | : | 18 | Krejčí Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Chalupáři Slaný B | 7 | : | 11 | Máchalové XXL Kladno | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 20 | : | 25 | Řezáč Lukáš |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Řenčováci Řevničov | 12 | : | 6 | Bonus Bendovka Praha | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 26 | : | 16 | Šuman Ivo |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Buldoci Sadská | 7 | : | 11 | Boubínský expres Kolín | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 20 | : | 24 | Černý Ondřej |
Zadal: | Hejna David | 30.10.2023 09:27 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bohemia Hearts Poděbrady | 13 | : | 5 | Semtex Poděbrady | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 28 | : | 15 | Koníček Roman |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | No Stress Kutná Hora | 7 | : | 11 | Strašidla Okřínek | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 19 | : | 25 | Jelínek Patrik |
Zadal: | Lenger Jan | 29.10.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 11 | : | 7 | Kosako Konárovice | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 28 | : | 19 | Černík Miloš |
Zadal: | Černý Bohdan | 30.10.2023 13:03 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Šipkařská banda Čáslav | 12 | : | 6 | Gladiátors Lošany | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 26 | : | 14 | Heřmánek Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Maniac Darts Praha | 9 | : | 9 | Top Citrus Čachovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Vopálka Martin | 21 | : | 22 | Vydřihost František |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Divoké kachny Čakovice | 10 | : | 8 | Džemala Kozačky Milovice | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 24 | : | 21 | Keniž Josef |
Zadal: | Starosta Luděk | 29.10.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Valérie team Mělník | 8 | : | 10 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 20 | : | 22 | Dorko Miroslav |
Zadal: | Pracht Martin | 29.10.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | FraJa Neratovice | 10 | : | 8 | Max DC Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 25 | : | 19 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Zácha Vladimír | 29.10.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kangaroos Velký Borek | 7 | : | 11 | Mašinky z koupáku Neratovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 18 | : | 27 | Benešová Alena |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Lidový dům Kbely | 7 | : | 11 | Havrani Vraňany | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 19 | : | 25 | Šubrt Jiří |
Zadal: | Zerzán Miloš | 4.12.2023 09:11 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 12 | : | 6 | Jižani z 213 Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 28 | : | 15 | Stolař Lukáš |
Zadal: | Hübner David | 24.10.2023 23:22 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Brilliant darts Praha | 15 | : | 3 | Chlumecká Praha B | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 31 | : | 12 | Šifner Petr |
Zadal: | Rathuský Jiří | 29.10.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sedmá rota Praha | 5 | : | 13 | STS Moskovice Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 17 | : | 29 | Korčáková Renáta |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sport club 1930 I Praha | 3 | : | 15 | Heřmánkový čajíček Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 10 | : | 32 | Pospíšil Adam |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | K2 Říčany | 7 | : | 11 | Sázava DC | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 20 | : | 25 | Bareš Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 8 | : | 10 | Amatéři Písnice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 21 | : | 23 | Bláha Petr |
Zadal: | Gutvirt Petr | 30.10.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Dart's Warriors Praha | 11 | : | 7 | Radotín ŠK | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 27 | : | 19 | Moravec Martin |
Zadal: | Moravec Martin | 25.10.2023 14:52 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Šipkaři Jince | 14 | : | 4 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 31 | : | 14 | Lukavský Daniel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Šemík Neumětely B | 8 | : | 10 | Magnetics Beroun | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 21 | : | 24 | Zajíček Jiří |
Zadal: | Kučera Petr | 30.10.2023 09:07 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 8 | : | 10 | Vonoklasy 26 | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 23 | : | 23 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Novotná Renáta | 29.10.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Drak Praha | 7 | : | 11 | Club Fanda Forever | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 17 | : | 28 | Horák Jiří |
Zadal: | Löwy Simon | 30.10.2023 06:22 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Berounská Hvězda | 7 | : | 11 | Šemík Neumětely | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 19 | : | 26 | Rathouský Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | So | 28.10.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 10 | : | 8 | Šipky Loučeň | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 22 | : | 17 | Hropko Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Darts club Eso Milovice | 9 | : | 9 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 24 | : | 21 | Slugeň Jan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Šipky Pátek | 7 | : | 11 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 18 | : | 27 | Fiala Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Future DC Praha | 10 | : | 8 | RKDM Milovice | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 23 | : | 23 | Čerepušťák Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 15 | : | 3 | Rafani Záryby | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 33 | : | 11 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Zikmund Petr | 29.10.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Žraloci Cerhenice | 9 | : | 9 | Plechovky Pečky B | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 23 | : | 23 | Vlček Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | U Kapličky Vrdy | 13 | : | 5 | Vosy Čáslav | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 29 | : | 16 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Jánský Zdeněk | 27.10.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Norci Úmonín | 11 | : | 7 | Homolka DC Úvaly | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Suchorebský Milan | 24 | : | 19 | Exner Josef |
Zadal: | Exner Josef | 27.10.2023 20:21 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Frnďáci Žernovka | 10 | : | 8 | Kandráčovci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 23 | : | 20 | Kosina Josef |
Zadal: | Štembera Petr | 30.10.2023 07:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Korunky Kolín C | 11 | : | 7 | Hadi Úvaly | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 24 | : | 18 | Solčanský Pavel |
Zadal: | Malý Luboš | 29.10.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Letci Kolín | 11 | : | 7 | Lipánci Přehvozdí | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 23 | : | 21 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Franc Ondřej | 29.10.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Střelky Veltruby B | 9 | : | 9 | Zásmucké vosy | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 21 | : | 22 | Křivka Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 25 | : | 21 | Miler Josef |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bukovina B | 12 | : | 6 | Cobra Plazy B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 26 | : | 18 | Zítka Miloslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 10 | : | 8 | Gambáč Mělník B | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 23 | : | 20 | Eder Martin |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Barbaři Ovčáry | 7 | : | 11 | Zoufalci Mladá Boleslav | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 20 | : | 24 | Podnecký Petr |
Zadal: | Saksa Zdeněk | 30.10.2023 10:32 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Gambáč Mělník | 14 | : | 4 | Semafor Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 30 | : | 14 | Strnad David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | FraJa Neratovice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 24 | : | 18 | Fleischmann Otto |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 10 | : | 8 | Bakalář Maniak Rakovník | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 25 | : | 18 | Krušina Dušan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zlomený hroty Praha | 12 | : | 6 | Marná snaha Slaný | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 26 | : | 17 | Kos Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 11 | : | 7 | Dolíkáři Poddžbánsko | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 27 | : | 17 | Kubec Petr |
Zadal: | Zajíček Jan | 29.10.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 14 | : | 4 | Řenčováci Řevničov B | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 31 | : | 13 | Mečíř David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kladiváři DC Stochov | 10 | : | 8 | U Holečků Kladno | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 21 | : | 20 | Staněk Karel |
Zadal: | Navrátil Petr | 30.10.2023 09:17 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pivní Jistota Praha | 7 | : | 11 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 19 | : | 26 | Opletal Libor |
Zadal: | Eigl Marian | 29.10.2023 22:45 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Bažina 4077 Praha | 13 | : | 5 | Black Diamonds Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 29 | : | 15 | Medek Zdeněk |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 9 | : | 9 | Figury Libčice n / Vlt. | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Knor Jaroslav | 22 | : | 20 | Krečun Ivan |
Zadal: | Krečun Ivan | 30.10.2023 06:46 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Vo díru vedle Praha | 6 | : | 12 | Bílá Hora Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 17 | : | 27 | Šanda Martin |
Zadal: | Brouk Petr | 30.10.2023 11:14 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Infarkt Praha B | 14 | : | 4 | The LegenDarts Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 30 | : | 13 | Filipi Štěpán |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mendosino Praha | 12 | : | 6 | Krkavci Kralupy | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 27 | : | 16 | Procházka Vladimír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 8 | : | 10 | Hardcore DC Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 18 | : | 24 | Havel Lukáš |
Zadal: | Ptáčník Marek | 29.10.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Greenhorn's Praha | 4 | : | 14 | Buldok Ajeto Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 14 | : | 30 | Balog Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | SB Hostivař Praha | 13 | : | 5 | Midgard Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 30 | : | 14 | Mydliar Ondřej |
Zadal: | Pilc Antonín | 30.10.2023 07:25 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | No Stress Praha | 12 | : | 6 | Mlsat cukroví Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 26 | : | 19 | Albrecht Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kryplos Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 14 | : | 27 | Lochner František |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Světáci Praha | 6 | : | 12 | Rychlý hroty Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 17 | : | 28 | Šlehofr David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Moskyt Naeks Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha B | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 22 | : | 23 | Nemeš Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | St | 25.10.2023 | I am 180 Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 17 | : | 25 | Strbáček Stanislav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 10 | : | 8 | Riviéra DC Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 23 | : | 21 | Zahajský Václav |
Zadal: | Šťastný Petr | 29.10.2023 18:56 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Abasta Křepenice | 8 | : | 10 | Modráci Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 20 | : | 25 | Bejda Radek |
Zadal: | Moulík Petr | 29.10.2023 19:28 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sázavská pivnice | 9 | : | 9 | Delta Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Miroslav | 21 | : | 20 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Řepa Martin | 29.10.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Otupělé hroty Praha | 6 | : | 12 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 17 | : | 27 | Hlavatý Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Fontána Praha | 13 | : | 5 | Worm Gang Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 29 | : | 15 | Novotná Hana |
Zadal: | Polanský Jiří | 29.10.2023 22:52 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Gladiátoři Neratovice B | 5 | : | 13 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 16 | : | 30 | Řebíček Radek |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Nikater Praha | 12 | : | 6 | Blatecký Rebelové Mělník | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 26 | : | 18 | Trávníček Libor |
Zadal: | Němeček Marek | 29.10.2023 21:34 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Wild Darts Sluhy | 5 | : | 13 | Gladiátoři Neratovice | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 14 | : | 27 | Kraj Karel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Blatecký Rebelové Mělník B | 4 | : | 14 | Motor@team.Dřísy | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 12 | : | 31 | Uřidil Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 6 | : | 12 | PodLípáci Hrdlív | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 17 | : | 27 | Kačník Dušan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | CPZ Cvrčovice | 7 | : | 11 | UDH Komunál Libušín | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
14:30 | Slapnička Libor | 18 | : | 25 | Rada Václav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Náhoďáci Srbeč | 6 | : | 12 | Pavouci Stochov | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 20 | : | 28 | Kára Martin |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Černovoláci B | 10 | : | 8 | Panoší Újezd ŠK | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 24 | : | 19 | Knor Jan |
Zadal: | Pávek Jakub | 6.11.2023 06:44 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav B | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 19 | : | 26 | Pitrmoc Jaroslav |
Zadal: | Laurin Zdeněk | 30.10.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav C | 10 | : | 8 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 23 | : | 20 | Fajmanová Věra |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Staré páky Luštěnice | 12 | : | 6 | Amatéři Luštěnice | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 27 | : | 17 | Zaplatílková Veronika |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Strážci hradu Boseň | 12 | : | 6 | Bukovina C | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 28 | : | 15 | Olšák Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Beta darts Semčice B | 3 | : | 15 | Rychtáři DC Kosmonosy | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 14 | : | 32 | Motl Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Draci Loučeň | 11 | : | 7 | Benátky ŠK | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 25 | : | 22 | Cach Ctibor |
Zadal: | Urban Martin | 29.10.2023 19:24 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 9 | : | 9 | Zápy ŠK | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 24 | : | 22 | Kovač Jaroslav |
Zadal: | Barcal Jiří | 30.10.2023 17:56 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Vokurky Milovice | 11 | : | 7 | Ostré hroty Svémyslice C | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 28 | : | 16 | Medřický Martin |
Zadal: | Wretzel Ivan | 30.10.2023 19:11 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 4 | : | 14 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 14 | : | 28 | Nezbeda Adam |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 7 | : | 11 | Klikaři Chotětov | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 17 | : | 26 | Dovec Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Florida Lysá nad Labem | 13 | : | 5 | Darts club Eso Milovice B | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 27 | : | 13 | Slabochová Klára |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Sokol Přišimasy | 14 | : | 4 | Pirátský povaleči Český Brod | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 29 | : | 13 | Bílek Tomáš |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 12 | : | 6 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 29 | : | 16 | Wagner Jaroslav |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Plastic darts Sadská B | 5 | : | 13 | Arachnids Poříčany | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 14 | : | 27 | Buřval Leoš |
Zadal: | Jaroš Jindřich | 23.10.2023 09:56 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 13 | : | 5 | IM 5 Horoušany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Kvíz Petr | 28 | : | 20 | Jánská Monika |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 6 | : | 12 | Staďák Sadská | Obecní hospoda Na Růžku | |
14:00 | Paleček Milan | 13 | : | 28 | Pospíšilová Radka |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Lemuři Český Brod | 9 | : | 9 | 180 Chemik Polabec B | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 22 | : | 21 | Imlauf Jan |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Kobry Český Brod | 8 | : | 10 | Blue stars Sadská | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 21 | : | 25 | Černý Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Hadi Krakovany | 11 | : | 7 | Letci U Pavlíčků | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 26 | : | 18 | Rampír Vojtěch |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Team Chvaletice | 5 | : | 13 | Gauneři Kolín | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 15 | : | 30 | Vácha Karel |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Savci Dobřeň | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby C | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 22 | : | 23 | Šmajda Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 9 | : | 9 | LTC Litošice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 25 | : | 21 | Vystrčil Stanislav |
Zadal: | Sýkora Pavel | 29.10.2023 18:12 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Čerti Kolín B | 4 | : | 14 | Letci Kolín B | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 14 | : | 31 | Kmoníček Ivo |
Zadal: | Kuchta Adam | 29.10.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | SKK Hlízov | 13 | : | 5 | SKK Hlízov B | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 30 | : | 13 | Polednová Jana |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Eden Vrdy | 11 | : | 7 | Wagabond Křesetice | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 24 | : | 17 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Brelyk Vitalij | 28.10.2023 13:04 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 14 | : | 4 | Renegades Čáslav | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 29 | : | 11 | Bohatá Veronika |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Hospůdka na Vinici | 13 | : | 5 | Zásmucké vosy B | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 30 | : | 15 | Čuchal Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Času dost Petrovice | 4 | : | 14 | Haufova družina Čáslav | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 14 | : | 31 | Pilařová Linda |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | St | 25.10.2023 | PLB Praha | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 30 | : | 15 | Tomaník Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 13 | : | 5 | Elita z Berušky | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 28 | : | 16 | Černý Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Los Pupkos Říčany | 11 | : | 7 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Kajer Roman | 25 | : | 17 | Petrová Marie |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 29 | : | 14 | Hrad Daniel |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 11 | : | 7 | Wolverines Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Hybner Tomáš | 24 | : | 17 | Pecha Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Pohodáři Praha | 14 | : | 4 | The Bastards Praha B | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 30 | : | 10 | Žďárský Lubomír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Podprouďáci Zalužany | 15 | : | 3 | Huťaři Nižbor | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 32 | : | 11 | Štadler Josef |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sklípkani Praskolesy | 11 | : | 7 | Panděras Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 25 | : | 20 | Kořínek Viktor |
Zadal: | Lukavský Radek | 29.10.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 13 | : | 5 | Řeporyje DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 29 | : | 15 | Jarolím Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bambu's DC Praha | 14 | : | 4 | Kecky Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 30 | : | 12 | Třasák Pavel |
Zadal: | Florian Peter | 29.10.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Střelci Tetín | 12 | : | 6 | Šipkaři Karlštejn | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 28 | : | 17 | Skoumal Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Los Číčos Praha | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 24 | : | 21 | Rajchl Jakub |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Havrani Vraňany B | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 24 | : | 22 | Herdová Jana |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Hell's Darters Praha | 9 | : | 9 | Stará promiň Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 23 | : | 21 | Čáp Ivan |
Zadal: | Rozporka Jiří | 29.10.2023 22:35 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kačamba Praha II | 3 | : | 15 | Willi Hubert Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 12 | : | 30 | Groh Libor |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bocman Club Praha | 15 | : | 3 | Roshambo Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 32 | : | 11 | Roklová Zuzana |
Zadal: | Kahoun Pavel | 30.10.2023 09:57 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kralupská letka | 11 | : | 7 | Kačamba Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 27 | : | 20 | Stráník Jan |
Zadal: | Číhalík Josef | 30.10.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 15 | : | 3 | Horomapa Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
20:00 | Vlček Jiří | 31 | : | 8 | Širl Martin |
Zadal: | Vlček Jiří | 24.10.2023 21:17 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Old Boys Praha | 13 | : | 5 | Motorest Útulek Kbely | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Valášek Tomáš | 29 | : | 18 | Havlíček Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Rychlé pípy Praha B | 7 | : | 11 | Loužička DC Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 21 | : | 25 | Brůha Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Asfalt Ž Praha | 0 | : | 18 | Sedmá rota Praha B | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 1.11.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Black Bridge DC Praha | 14 | : | 4 | Stiflerova máma Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 11 | Dvořák Aleš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dopito 99 Praha | 10 | : | 8 | Kozlíci Praha Kyje | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 25 | : | 20 | Vlček Petr |
Zadal: | Řepka Martin | 29.10.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Baba Jaga DC Praha | 4 | : | 14 | Clasico My Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 13 | : | 28 | Vítová Veronika |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pacienti Sobín Praha | 9 | : | 9 | The Workers Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 22 | : | 20 | Rieb Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Lvi DC Praha | 11 | : | 7 | Golem Běchovice | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 27 | : | 19 | Matušíková Jana |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 14 | : | 4 | Rychlý hroty Praha B | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 30 | : | 14 | Krejčí Jan |
Zadal: | Šimáček Petr | 1.11.2023 07:41 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Nejdou Dably Praha | 7 | : | 11 | Hostivar Darts Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 19 | : | 25 | Kříž František |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | Út | 24.10.2023 | TŠA Devítka Praha | 7 | : | 11 | Pupíci Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 21 | : | 24 | Piskáček Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Louže DC Praha | 14 | : | 4 | Numis Darts Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 31 | : | 12 | Kožíšek Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Alcatraz DSC Praha | 9 | : | 9 | Helou&Wen Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 25 | : | 20 | Zelinka Milan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 23 | : | 25 | Martínek Vladimír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Crazy dart Praha | 5 | : | 13 | JZD Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 15 | : | 31 | Wardas Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | SB Hostivař Praha B | 10 | : | 8 | Moskyt 2 Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 21 | : | 18 | Novotný Otakar |
Zadal: | Korbel Tomáš | 30.10.2023 00:15 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | St | 1.11.2023 | Příšerky sro Praha | 5 | : | 6 | Veselé Střelky Kolín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 12 | : | 15 | Jirsová Kateřina |
|
| 6. | Čt | 2.11.2023 | Sestřičky Praha | 7 | : | 4 | Neškodný koťátka Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 15 | : | 11 | Kubinová Nina |
|
| 6. | St | 8.11.2023 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 1 | : | 10 | Mártyho andílci Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 5 | : | 21 | Junová Petra |
|
| 6. | St | 8.11.2023 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Pinkies DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 18 | : | 10 | Šnejdarová Jitka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 6. | St | 6.12.2023 | Čarodějnice Neratovice | 3 | : | 8 | GreenBerries Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 8 | : | 17 | Borovcová Michaela |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Jezinky Praha | 5 | : | 6 | Vo díru vedle Ladies Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 12 | : | 15 | Brouková Eva |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Game of Thrones Praha | 7 | : | 4 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Michálková Michaela | 15 | : | 10 | Hanušová Jitka |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Topinky Praha | 0 | : | 11 | Baletky Úvaly | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 5 | : | 22 | Doušová Veronika |
|