|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | Legie Praha | | | | Bakers Cvrčovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | Poděbradka Poděbrady | | | | Prevíti Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | FRIENDS Praha | | | | Rozdělovský Péčko Kladno | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | Proti proudu Praha | | | | Plzeňka Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | Plechovky Pečky | | | | Rychlé pípy Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | | | | Chalupáři Slaný | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 19.5.2024 | Platanský Nerv Praha | | | | Bohnice Legends | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Plechovky Pečky | 11 | : | 7 | Poděbradka Poděbrady | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 25 | : | 18 | Stegbauerová Martina |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Legie Praha | 17 | : | 1 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 35 | : | 8 | Cikánek Luboš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bukovina | 4 | : | 14 | FRIENDS Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 17 | : | 32 | Nerušil Martin |
Zadal: | Hradiský Roman | 20.11.2023 10:19 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Proti proudu Praha | 6 | : | 12 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 18 | : | 25 | Židlický Zbyněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Bohnice Legends | 6 | : | 12 | Chalupáři Slaný | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Svěchota Richard | 17 | : | 28 | Vacula Petr |
Zadal: | Jermář Marek | 15.11.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Plzeňka Praha | 5 | : | 13 | Prevíti Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 17 | : | 30 | Marek Jakub |
|
| 8. | Ne | 21.1.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 13 | : | 5 | Rychlé pípy Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 29 | : | 16 | Mikulík Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 11 | : | 7 | Křižáci Barrandov | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 24 | : | 20 | Neužil Miroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mirage Sobín | 12 | : | 6 | Qýčepu Příbram | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 29 | : | 16 | Bartoš Roman |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | The Bastards Praha | 12 | : | 6 | Hroch Team Hudlice | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 27 | : | 17 | Hájek Milan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Akademie DC Praha | 8 | : | 10 | Avengers Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 20 | : | 25 | Pírek Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Na Vršku Praha | 9 | : | 9 | Albion Chlumec | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 22 | : | 24 | Hanko Martin |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 10 | : | 8 | Stiflerova máma Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 23 | : | 20 | Gratz Lumír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 7 | : | 11 | Titans Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 23 | : | 26 | Matěk Jan |
Zadal: | Jelínek Petr | 15.11.2023 17:02 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Černovoláci | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Pávek Jakub | 20 | : | 20 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Pávek Jakub | 19.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Zziboni Cvrčovice | 8 | : | 10 | Maniac Darts Rakovník | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 18 | : | 24 | Pína Petr |
Zadal: | Stejskal Lukáš | 19.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Řenčováci Řevničov | 13 | : | 5 | Kyklop Praha | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 30 | : | 16 | Vondrák Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Chalupáři Slaný B | 9 | : | 9 | Billiard club Kladno | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 23 | : | 25 | Krejčí Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bonus Bendovka Praha | 6 | : | 12 | Falcon DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 16 | : | 26 | Adámek Jozef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Kosako Konárovice | 5 | : | 13 | Strašidla Okřínek | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Miloš | 14 | : | 28 | Horká Aneta |
Zadal: | Černík Miloš | 18.11.2023 08:55 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Čerti Kolín | 13 | : | 5 | Šipkařská banda Čáslav | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 28 | : | 15 | Jílek Marek |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Buldoci Sadská | 10 | : | 8 | Gladiátors Lošany | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 21 | : | 18 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Hejna David | 19.11.2023 20:07 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | No Stress Kutná Hora | 8 | : | 10 | Semtex Poděbrady | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 24 | : | 25 | Koníček Roman |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 8 | : | 10 | Boubínský expres Kolín | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 21 | : | 24 | Černý Ondřej |
Zadal: | Černý Bohdan | 21.11.2023 06:57 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Divoké kachny Čakovice | 11 | : | 7 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 25 | : | 16 | Dorko Miroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Valérie team Mělník | 9 | : | 9 | Max DC Mladá Boleslav | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 21 | : | 24 | Herink Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Lidový dům Kbely | 9 | : | 9 | Top Citrus Čachovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 22 | : | 20 | Vydřihost František |
Zadal: | Zerzán Miloš | 19.11.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 8 | : | 10 | Havrani Vraňany | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 22 | : | 24 | Šubrt Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Maniac Darts Praha | 10 | : | 8 | Mašinky z koupáku Neratovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Vopálka Martin | 24 | : | 18 | Benešová Alena |
Zadal: | Vopálka Martin | 19.11.2023 21:52 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kangaroos Velký Borek | 6 | : | 12 | FraJa Neratovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 18 | : | 27 | Šimek Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 12 | : | 6 | STS Moskovice Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 27 | : | 15 | Korčáková Renáta |
Zadal: | Hübner David | 14.11.2023 23:01 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Brilliant darts Praha | 6 | : | 12 | Heřmánkový čajíček Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 16 | : | 27 | Pospíšil Adam |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Amatéři Písnice | 10 | : | 8 | Chlumecká Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 25 | : | 22 | Šifner Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | K2 Říčany | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 23 | : | 21 | Procházka Lubomír |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 10 | : | 8 | Jižani z 213 Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 24 | : | 21 | Bartek Petr |
Zadal: | Přibyl Robert | 19.11.2023 22:08 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Sport club 1930 I Praha | 10 | : | 8 | Sázava DC | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 23 | : | 21 | Váňa Robert |
Zadal: | Andras Lukáš | 3.12.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Dart's Warriors Praha | 11 | : | 7 | Magnetics Beroun | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 27 | : | 19 | Zajíček Jiří |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Radotín ŠK | 10 | : | 8 | Vonoklasy 26 | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 26 | : | 22 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Moravec Martin | 15.11.2023 07:12 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Šipkaři Jince | 18 | : | 0 | Drak Praha | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 36 | : | 0 | Löwy Simon |
Zadal: | Pitor Jiří | 18.11.2023 18:12 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Šemík Neumětely B | 7 | : | 11 | Club Fanda Forever | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 18 | : | 24 | Horák Jiří |
Zadal: | Kučera Petr | 20.11.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 7 | : | 11 | Šemík Neumětely | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 19 | : | 24 | Rathouský Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Berounská Hvězda | 6 | : | 12 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 15 | : | 27 | Lukavský Patrik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | So | 18.11.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 8 | : | 10 | Plechovky Pečky B | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 20 | : | 23 | Vlček Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Darts club Eso Milovice | 9 | : | 9 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 23 | : | 22 | Fiala Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Šipky Pátek | 7 | : | 11 | RKDM Milovice | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 18 | : | 26 | Šlambor Ladislav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 16 | : | 2 | Future DC Praha | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 33 | : | 10 | Řezáč Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 6 | : | 12 | Šipky Loučeň | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Tanglová Dominika | 15 | : | 27 | Hropko Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Žraloci Cerhenice | 12 | : | 6 | Rafani Záryby | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 27 | : | 18 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Krause Tomáš | 19.11.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | U Kapličky Vrdy | 6 | : | 12 | Kandráčovci Kolín | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 19 | : | 25 | Kosina Josef |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Norci Úmonín | 15 | : | 3 | Vosy Čáslav | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 31 | : | 12 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Sahulka David | 17.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Homolka DC Úvaly | 6 | : | 12 | Hadi Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 17 | : | 27 | Solčanský Pavel |
Zadal: | Exner Josef | 19.11.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Korunky Kolín C | 5 | : | 13 | Lipánci Přehvozdí | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 16 | : | 27 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Malý Luboš | 19.11.2023 21:39 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Letci Kolín | 5 | : | 13 | Zásmucké vosy | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 19 | : | 27 | Křivková Veronika |
Zadal: | Marhan Jiří | 19.11.2023 20:23 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Střelky Veltruby B | 12 | : | 6 | Frnďáci Žernovka | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 28 | : | 17 | Planeta Ferdinand |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 15 | : | 3 | Zoufalci Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 32 | : | 11 | Podnecký Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 7 | : | 11 | Bukovina B | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Vítek Martin | 20 | : | 24 | Hradiská Jaroslava |
Zadal: | Vítek Martin | 20.11.2023 07:52 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Cobra Plazy B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Melich Ján | 22 | : | 21 | Vyrtych Martin |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Barbaři Ovčáry | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice B | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 24 | : | 17 | Fleischmann Otto |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Gambáč Mělník | 13 | : | 5 | Kangaroos Velký Borek B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 28 | : | 16 | Miler Josef |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 12 | : | 6 | Gambáč Mělník B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 27 | : | 17 | Eder Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 13 | : | 5 | Dobroty ŠK Nový dům | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 27 | : | 19 | Fecko Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 10 | : | 8 | Kladiváři DC Stochov | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 23 | : | 18 | Navrátil Petr |
Zadal: | Rýgl David | 19.11.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Zlomený hroty Praha | 9 | : | 9 | U Holečků Kladno | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 19 | : | 24 | Heber Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 14 | : | 4 | Marná snaha Slaný | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 31 | : | 13 | Kos Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Řenčováci Řevničov B | 10 | : | 8 | Dolíkáři Poddžbánsko | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 27 | : | 20 | Kubec Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Pivní Jistota Praha | 13 | : | 5 | Bakalář Maniak Rakovník | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 26 | : | 20 | Krušina Dušan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Bažina 4077 Praha | 9 | : | 9 | Krkavci Kralupy | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 24 | : | 20 | Procházka Vladimír |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Vo díru vedle Praha | 9 | : | 9 | Figury Libčice n / Vlt. | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Brouk Petr | 23 | : | 21 | Krečun Ivan |
Zadal: | Brouk Petr | 19.11.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 13 | : | 5 | The LegenDarts Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 28 | : | 14 | Filipi Štěpán |
Zadal: | Pořický Zdeněk | 20.11.2023 14:06 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bílá Hora Praha | 15 | : | 3 | Black Diamonds Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 31 | : | 12 | Medek Zdeněk |
Zadal: | Šanda Martin | 20.11.2023 12:24 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mendosino Praha | 7 | : | 11 | Hardcore DC Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 19 | : | 25 | Havel Lukáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 9 | : | 9 | Infarkt Praha B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 19 | : | 21 | Cink Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | SB Hostivař Praha | 9 | : | 9 | Buldok Ajeto Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 22 | : | 22 | Balog Petr |
Zadal: | Pilc Antonín | 20.11.2023 07:55 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | No Stress Praha | 9 | : | 9 | Rychlý hroty Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Netál Libor | 24 | : | 26 | Šlehofr David |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Midgard Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Mydliar Ondřej | 16 | : | 27 | Lochner František |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kryplos Praha | 5 | : | 13 | Mlsat cukroví Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Fiury Adam | 14 | : | 29 | Albrecht Lukáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Světáci Praha | 3 | : | 15 | Horní Rozptyly Praha B | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 13 | : | 32 | Nemeš Jan |
Zadal: | Tůma Jan | 19.11.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Moskyt Naeks Praha | 8 | : | 10 | Greenhorn's Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 22 | : | 22 | Taraba Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | St | 15.11.2023 | I am 180 Praha | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 27 | : | 17 | Novotná Hana |
Zadal: | Vrba Jan | 17.11.2023 00:38 | Autorizoval: | Automat | 20.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 11 | : | 7 | Otupělé hroty Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Šťastný Petr | 27 | : | 19 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Šťastný Petr | 19.11.2023 19:25 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Abasta Křepenice | 8 | : | 10 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 21 | : | 24 | Hlavatý Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sázavská pivnice | 10 | : | 8 | Modráci Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Miroslav | 23 | : | 22 | Bejda Radek |
Zadal: | Řepa Martin | 19.11.2023 21:29 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Delta Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 18 | : | 24 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 19.11.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Fontána Praha | 12 | : | 6 | Riviéra DC Říčany | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 27 | : | 17 | Zahajský Václav |
Zadal: | Polanský Jiří | 20.11.2023 01:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Gladiátoři Neratovice | 13 | : | 5 | Blatecký Rebelové Mělník | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 30 | : | 12 | Trávníček Libor |
Zadal: | Kraj Karel | 27.11.2023 10:00 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Wild Darts Sluhy | 14 | : | 4 | Polena od krbu Mělník B | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 32 | : | 16 | Rejmon Tomas |
Zadal: | Divoký Jiří | 27.11.2023 22:31 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Blatecký Rebelové Mělník B | 7 | : | 11 | Gladiátoři Neratovice B | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 17 | : | 25 | Niederle Pavel |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Nikater Praha | 6 | : | 12 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 19 | : | 28 | Řebíček Radek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Pavouci Stochov | 4 | : | 14 | UDH Komunál Libušín | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 15 | : | 30 | Rada Václav |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Panoší Újezd ŠK | 11 | : | 7 | CPZ Cvrčovice | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 24 | : | 15 | Slapnička Libor |
Zadal: | Knor Jan | 26.11.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Náhoďáci Srbeč | 5 | : | 13 | PodLípáci Hrdlív | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 16 | : | 28 | Štrál Pavel |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Rozdělov DC Kladno | 8 | : | 10 | Černovoláci B | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 19 | : | 23 | Tichý Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 3 | : | 15 | Rychtáři DC Kosmonosy | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 13 | : | 32 | Motl Jiří |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav C | 11 | : | 7 | Beta darts Semčice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 28 | : | 15 | Čerych Petr |
Zadal: | Kuchel Daniel | 26.11.2023 18:39 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Bukovina C | 9 | : | 9 | Semafor Mladá Boleslav B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Olšák Pavel | 25 | : | 25 | Pitrmoc Jaroslav |
Zadal: | Olšák Pavel | 27.11.2023 16:26 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Staré páky Luštěnice | 8 | : | 10 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 24 | : | 24 | Fajmanová Věra |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Strážci hradu Boseň | 13 | : | 5 | Amatéři Luštěnice | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 29 | : | 17 | Kabát Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Draci Loučeň | 8 | : | 10 | Zápy ŠK | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 19 | : | 23 | Kovač Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Benátky ŠK | 4 | : | 14 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 14 | : | 30 | Nezbeda Adam |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 14 | : | 4 | Ostré hroty Svémyslice C | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 32 | : | 14 | Hora Jan |
Zadal: | Barcal Jiří | 21.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 9 | : | 9 | Klikaři Chotětov | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 22 | : | 24 | Dovec Lukáš |
Zadal: | Šofr Radek | 20.11.2023 21:22 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 13 | : | 5 | Darts club Eso Milovice B | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 29 | : | 17 | Slabochová Klára |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Florida Lysá nad Labem | 10 | : | 8 | Vokurky Milovice | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 26 | : | 20 | Wretzel Ivan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 5.11.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 13 | : | 5 | 180 Chemik Polabec B | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 27 | : | 14 | Imlauf Jan |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Sokol Přišimasy | 7 | : | 11 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Havránek Petr | 20 | : | 23 | Franc Petr |
Zadal: | Havránek Petr | 12.11.2023 15:28 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Arachnids Poříčany | 15 | : | 3 | IM 5 Horoušany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 32 | : | 8 | Jánská Monika |
Zadal: | Buřval Leoš | 12.11.2023 13:46 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Plastic darts Sadská B | 5 | : | 13 | Blue stars Sadská | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 15 | : | 29 | Černý Milan |
Zadal: | Jaroš Jindřich | 12.11.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 9 | : | 9 | Pirátský povaleči Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 24 | : | 23 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Forman Jakub | 11.11.2023 10:21 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Lemuři Český Brod | 6 | : | 12 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 16 | : | 29 | Křivský Ladislav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Kobry Český Brod | 8 | : | 10 | Staďák Sadská | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 16 | : | 25 | Pospíšilová Radka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Hadi Krakovany | 12 | : | 6 | Team Chvaletice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 26 | : | 17 | Mařata Petr |
Zadal: | Kadavý Josef | 25.11.2023 10:24 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Savci Dobřeň | 3 | : | 15 | Letci U Pavlíčků | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 15 | : | 30 | Flos Rudolf |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Střelky Veltruby C | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 26 | : | 17 | Šmajda Michal |
Zadal: | Sýkora Pavel | 26.11.2023 18:51 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | LTC Litošice | 8 | : | 10 | Letci Kolín B | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 19 | : | 22 | Kmoníček Ivo |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Čerti Kolín B | 6 | : | 12 | Gauneři Kolín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 16 | : | 28 | Vácha Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | SKK Hlízov | 9 | : | 9 | Haufova družina Čáslav | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 22 | : | 21 | Dvořák Petr |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Eden Vrdy | 12 | : | 6 | Zásmucké vosy B | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 28 | : | 15 | Šišák Luděk |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 16 | : | 2 | SKK Hlízov B | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 33 | : | 8 | Polednová Jana |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Renegades Čáslav | 12 | : | 6 | Wagabond Křesetice | U Haufů, Čáslav | |
15:00 | Bohatá Veronika | 27 | : | 20 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Studený Jan | 26.11.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Času dost Petrovice | 3 | : | 15 | Hospůdka na Vinici | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 9 | : | 32 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Velát Daniel | 26.11.2023 21:08 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 5 | : | 13 | Monkey z 213 Praha | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 17 | : | 29 | Hrad Daniel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Los Pupkos Říčany | 6 | : | 12 | PLB Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 17 | : | 26 | Hrachovina Matěj |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 29 | : | 13 | Tomaník Jiří |
Zadal: | Slabá Simona | 20.11.2023 15:44 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Elita z Berušky | 0 | : | 18 | Wolverines Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 0 | : | 36 | Skálová Markéta |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 9 | : | 9 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 20 | : | 23 | Petrová Marie |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Podprouďáci Zalužany | 9 | : | 9 | The Bastards Praha B | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 23 | : | 22 | Svoboda Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sklípkani Praskolesy | 15 | : | 3 | Huťaři Nižbor | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 30 | : | 9 | Štadler Josef |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 17 | : | 1 | Šipkaři Karlštejn | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 34 | : | 5 | Navrkal Dominik |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bambu's DC Praha | 8 | : | 10 | Řeporyje DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 18 | : | 24 | Jarolím Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Panděras Praha | 15 | : | 3 | Kecky Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 32 | : | 10 | Kudela Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Střelci Tetín | 11 | : | 7 | Pohodáři Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 25 | : | 20 | Šabata Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Havrani Vraňany B | 6 | : | 12 | Kačamba Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 17 | : | 25 | Stráník Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Los Číčos Praha | 6 | : | 12 | Roshambo Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 18 | : | 27 | Tůma Rostislav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Hell's Darters Praha | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 22 | : | 25 | Herda Štefan |
Zadal: | Rozporka Jiří | 19.11.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kačamba Praha II | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 25 | : | 21 | Rajchl Jakub |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Willi Hubert Praha | 12 | : | 6 | Stará promiň Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 28 | : | 18 | Egert Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kralupská letka | 10 | : | 8 | Bocman Club Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 23 | : | 20 | Kahoun Pavel |
Zadal: | Číhalík Josef | 19.11.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 16 | : | 2 | Kozlíci Praha Kyje | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 33 | : | 10 | Vlček Petr |
Zadal: | Vlček Jiří | 14.11.2023 22:09 | Změnil: | Vlček Jiří | 14.11.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Old Boys Praha | 15 | : | 3 | Stiflerova máma Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 31 | : | 13 | Dvořák Aleš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Rychlé pípy Praha B | 9 | : | 9 | Horomapa Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 21 | : | 21 | Širl Martin |
Zadal: | Rathous David | 19.11.2023 22:00 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Asfalt Ž Praha | 0 | : | 18 | Motorest Útulek Kbely | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 22.11.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sedmá rota Praha B | 7 | : | 11 | Loužička DC Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 22 | : | 26 | Brůha Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Dopito 99 Praha | 13 | : | 5 | Black Bridge DC Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 28 | : | 14 | Kozák Pavel |
Zadal: | Řepka Martin | 19.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Baba Jaga DC Praha | 9 | : | 9 | Liďák Kbely | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 22 | : | 21 | Soukup Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Pacienti Sobín Praha | 13 | : | 5 | Rychlý hroty Praha B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 27 | : | 13 | Krejčí Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Lvi DC Praha | 11 | : | 7 | Clasico My Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 25 | : | 19 | Vítová Veronika |
Zadal: | Sroka Petr | 19.11.2023 23:18 | Změnil: | Sroka Petr | 20.11.2023 18:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Golem Běchovice | 3 | : | 15 | The Workers Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 10 | : | 30 | Rieb Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 5 | : | 13 | Hostivar Darts Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 16 | : | 29 | Kříž František |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 14.11.2023 | TŠA Devítka Praha | 16 | : | 2 | Alcatraz DSC Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 34 | : | 13 | Kalaš Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Louže DC Praha | 12 | : | 6 | Pupíci Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Vlatkovszki Leoš | 28 | : | 17 | Piskáček Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Barbars Praha | 6 | : | 12 | JZD Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 16 | : | 25 | Wardas Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 10 | : | 8 | Moskyt 2 Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 24 | : | 17 | Novotný Otakar |
Zadal: | Hrbek Karel | 19.11.2023 22:43 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Crazy dart Praha | 9 | : | 9 | Numis Darts Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 21 | : | 19 | Kožíšek Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | SB Hostivař Praha B | 5 | : | 13 | Helou&Wen Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 17 | : | 29 | Zelinka Milan |
Zadal: | Korbel Tomáš | 20.11.2023 00:16 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | St | 29.11.2023 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 0 | : | 11 | Veselé Střelky Kolín | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 2.12.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 4.12.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Neškodný koťátka Praha | 2 | : | 9 | Bizonky z Ajeta Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 6 | : | 18 | Kozlová Michaela |
Zadal: | Kubinová Nina | 30.11.2023 10:25 | Autorizoval: | Automat | 4.12.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Noční můry z Ajeta Praha | 4 | : | 7 | Sestřičky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 12 | : | 16 | Rajmanová Marcela |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Pinkies DC Praha | 7 | : | 4 | Příšerky sro Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 15 | : | 10 | Teichnerová Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 8. | Út | 16.1.2024 | Baletky Úvaly | 8 | : | 3 | Jezinky Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 17 | : | 9 | Buřičová Hana |
|
| 8. | St | 17.1.2024 | Game of Thrones Praha | 7 | : | 4 | Topinky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 15 | : | 10 | Kastnerová Eva |
|
| 8. | St | 17.1.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 7 | : | 4 | Čarodějnice Neratovice | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 15 | : | 9 | Pazderová Martina |
|
| 8. | St | 17.1.2024 | GreenBerries Praha | 6 | : | 5 | Vo díru vedle Ladies Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 15 | : | 13 | Brouková Eva |
|