|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Legie Praha | 13 | : | 5 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | | 31 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Prevíti Praha | 17 | : | 1 | Rozdělovský Péčko Kladno | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | | 35 | : | 8 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Poděbradka Poděbrady | 7 | : | 11 | FRIENDS Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Bakers Cvrčovice | 10 | : | 8 | Prevíti Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Proti proudu Praha | 10 | : | 8 | FRIENDS Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | | 24 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Prevíti Praha | 7 | : | 11 | Plzeňka Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | | 20 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Legie Praha | 10 | : | 8 | FRIENDS Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | | 21 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Poděbradka Poděbrady | 10 | : | 8 | Proti proudu Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Plzeňka Praha | 5 | : | 13 | Prevíti Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | | 17 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Poděbradka Poděbrady | 11 | : | 7 | Legie Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | FRIENDS Praha | 13 | : | 5 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Plzeňka Praha | 11 | : | 7 | Rozdělovský Péčko Kladno | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | | 27 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Prevíti Praha | 8 | : | 10 | Bakers Cvrčovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Proti proudu Praha | 4 | : | 14 | Legie Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | | 13 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Plzeňka Praha | 5 | : | 13 | Bakers Cvrčovice | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | FRIENDS Praha | 8 | : | 10 | Proti proudu Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | FRIENDS Praha | 5 | : | 13 | Legie Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | | 20 | : | 30 | |
Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Proti proudu Praha | 8 | : | 10 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | | 20 | : | 25 | |
Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Legie Praha | 11 | : | 7 | Rozdělovský Péčko Kladno | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 26 | : | 19 | Ježek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Poděbradka Poděbrady | 13 | : | 5 | Plzeňka Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 29 | : | 14 | Faltejsek Libor |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Proti proudu Praha | 2 | : | 16 | Bakers Cvrčovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 13 | : | 33 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 4.2.2024 23:03 | Změnil: | Frei Pavel | 6.2.2024 14:28 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Plzeňka Praha | 7 | : | 11 | FRIENDS Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 19 | : | 26 | Nerušil Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Bakers Cvrčovice | 7 | : | 11 | Poděbradka Poděbrady | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 17 | : | 26 | Stegbauerová Martina |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 16 | : | 2 | Proti proudu Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 33 | : | 10 | Frei Pavel |
Zadal: | Ježek Tomáš | 19.2.2024 08:11 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Legie Praha | 12 | : | 6 | Plzeňka Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 29 | : | 18 | Faltejsek Libor |
Zadal: | Pecha Ondřej | 3.3.2024 18:23 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | FRIENDS Praha | 6 | : | 12 | Bakers Cvrčovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 16 | : | 29 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 3.3.2024 20:48 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Proti proudu Praha | 8 | : | 10 | Prevíti Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 20 | : | 23 | Marek Jakub |
Zadal: | Frei Pavel | 3.3.2024 22:07 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Pá | 15.3.2024 | Poděbradka Poděbrady | 8 | : | 10 | Rozdělovský Péčko Kladno | U Chemika, Poděbrady | |
19:00 | Stegbauerová Martina | 21 | : | 22 | Ježek Tomáš |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Bakers Cvrčovice | 6 | : | 12 | Legie Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
14:00 | Suk Petr | 17 | : | 27 | Pecha Ondřej |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Plzeňka Praha | 11 | : | 7 | Proti proudu Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
14:00 | Faltejsek Libor | 23 | : | 19 | Špírek Pavel |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Prevíti Praha | 6 | : | 12 | Poděbradka Poděbrady | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:00 | Marek Jakub | 17 | : | 28 | Stegbauerová Martina |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 15 | : | 3 | FRIENDS Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
14:00 | Ježek Tomáš | 32 | : | 13 | Nerušil Marek |
|
| 5. | Ne | 14.4.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 7 | : | 11 | Legie Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 19 | : | 24 | Pecha Ondřej |
|
| 5. | Ne | 14.4.2024 | Bakers Cvrčovice | 15 | : | 3 | Proti proudu Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Čermák Pavel | 31 | : | 9 | Špírek Pavel |
|
| 5. | Ne | 14.4.2024 | Plzeňka Praha | 7 | : | 11 | Poděbradka Poděbrady | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 17 | : | 26 | Stegbauerová Martina |
|
| 5. | Ne | 14.4.2024 | Prevíti Praha | 15 | : | 3 | FRIENDS Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 32 | : | 13 | Nerušil Martin |
Zadal: | Jiroušek Petr | 14.4.2024 21:49 | Autorizoval: | Automat | 19.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Chalupáři Slaný | 11 | : | 7 | Bohnice Legends | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Plechovky Pečky | 11 | : | 7 | Platanský Nerv Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 7 | : | 11 | Bukovina | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Chalupáři Slaný | 10 | : | 8 | Rychlé pípy Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Rychlé pípy Praha | 11 | : | 7 | Bohnice Legends | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bukovina | 8 | : | 10 | Plechovky Pečky | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Platanský Nerv Praha | 11 | : | 7 | Speed Flies DC Kostelec n/L | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Plechovky Pečky | 12 | : | 6 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Bukovina | 7 | : | 11 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | | 18 | : | 24 | |
|
| 0. | Út | 14.11.2023 | Bohnice Legends | 6 | : | 12 | Chalupáři Slaný | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Platanský Nerv Praha | 11 | : | 7 | Plechovky Pečky | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | | 24 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Rychlé pípy Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Bukovina | 7 | : | 11 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | | 16 | : | 23 | |
|
| 0. | Út | 12.12.2023 | Bohnice Legends | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Plechovky Pečky | 4 | : | 14 | Bukovina | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Platanský Nerv Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Plechovky Pečky | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | | 27 | : | 20 | |
Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Bukovina | 14 | : | 4 | Bohnice Legends | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 30 | : | 12 | Seidel Petr |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 13 | : | 5 | Rychlé pípy Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 28 | : | 16 | Mikulík Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Rychlé pípy Praha | 8 | : | 10 | Platanský Nerv Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 22 | : | 23 | Židlický Zbyněk |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Chalupáři Slaný | 5 | : | 13 | Bukovina | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 15 | : | 29 | Hradiský Roman |
|
| 2. | Út | 20.2.2024 | Bohnice Legends | 6 | : | 12 | Plechovky Pečky | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Ulovec Jindřich | 17 | : | 27 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Jermář Marek | 22.2.2024 10:36 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Plechovky Pečky | 10 | : | 8 | Chalupáři Slaný | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 24 | : | 20 | Vacula Petr |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Bukovina | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 19 | : | 23 | Mikulík Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Bohnice Legends | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kaucký Tomáš | 26 | : | 20 | Jermář Marek |
|
| 1. | Pá | 8.3.2024 | Platanský Nerv Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 27 | : | 20 | Vacula Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Chalupáři Slaný | 7 | : | 11 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Vacula Petr | 19 | : | 27 | Novák Pavel |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Rychlé pípy Praha | 7 | : | 11 | Plechovky Pečky | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 18 | : | 27 | Klouda Vladimír |
|
| 5. | Út | 9.4.2024 | Bohnice Legends | 12 | : | 6 | Bukovina | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Jermář Marek | 26 | : | 19 | Hradiský Roman |
|
| 5. | Ne | 14.4.2024 | Rychlé pípy Praha | 13 | : | 5 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 29 | : | 16 | Cikánek Luboš |
|
| 5. | Ne | 14.4.2024 | Chalupáři Slaný | 10 | : | 8 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 21 | : | 22 | Židlický Zbyněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | FRIENDS Praha | 8 | : | 10 | Bukovina | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 22 | : | 20 | Hradiský Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 5 | : | 13 | Legie Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 17 | : | 27 | Pecha Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Poděbradka Poděbrady | 7 | : | 11 | Plechovky Pečky | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 19 | : | 25 | Klouda Vladimír |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Plechovky Pečky | 11 | : | 7 | Platanský Nerv Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 25 | : | 21 | Židlický Zbyněk |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Legie Praha | 13 | : | 5 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 31 | : | 14 | Pejcha Martin |
Zadal: | Pecha Ondřej | 17.9.2023 17:37 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | FRIENDS Praha | 7 | : | 11 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 21 | : | 26 | Kubec Josef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bukovina | 4 | : | 14 | Proti proudu Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 12 | : | 32 | Frei Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 7 | : | 11 | Bukovina | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 17 | : | 27 | Hradiský Roman |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Poděbradka Poděbrady | 7 | : | 11 | FRIENDS Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 19 | : | 25 | Nerušil Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Platanský Nerv Praha | 6 | : | 12 | Legie Praha | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 15 | : | 26 | Pecha Ondřej |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Proti proudu Praha | 11 | : | 7 | Plechovky Pečky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 25 | : | 15 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Frei Pavel | 1.10.2023 21:58 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | FRIENDS Praha | 10 | : | 8 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 24 | : | 19 | Židlický Zbyněk |
Zadal: | Nerušil Martin | 8.10.2023 20:23 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 11 | : | 7 | Poděbradka Poděbrady | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 27 | : | 19 | Stegbauerová Martina |
Zadal: | Cikánek Luboš | 9.10.2023 09:49 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Bukovina | 8 | : | 10 | Plechovky Pečky | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 20 | : | 24 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Hradiský Roman | 9.10.2023 18:39 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Plechovky Pečky | 5 | : | 13 | Legie Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 18 | : | 28 | Pecha Ondřej |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Platanský Nerv Praha | 11 | : | 7 | Speed Flies DC Kostelec n/L | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 27 | : | 16 | Cikánek Luboš |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Proti proudu Praha | 10 | : | 8 | FRIENDS Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 24 | : | 17 | Šafránek Martin |
Zadal: | Frei Pavel | 22.10.2023 21:22 | Změnil: | Frei Pavel | 23.10.2023 13:02 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | FRIENDS Praha | 13 | : | 5 | Plechovky Pečky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 30 | : | 15 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Nerušil Martin | 31.10.2023 12:27 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 8 | : | 10 | Proti proudu Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kaucký Tomáš | 21 | : | 24 | Frei Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Platanský Nerv Praha | 6 | : | 12 | Poděbradka Poděbrady | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 19 | : | 28 | Pejcha Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Plechovky Pečky | 12 | : | 6 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 27 | : | 18 | Cikánek Luboš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Legie Praha | 10 | : | 8 | FRIENDS Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 21 | : | 18 | Nerušil Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bukovina | 7 | : | 11 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 18 | : | 24 | Židlický Zbyněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Poděbradka Poděbrady | 10 | : | 8 | Proti proudu Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 22 | : | 21 | Frei Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Plechovky Pečky | 11 | : | 7 | Poděbradka Poděbrady | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 25 | : | 18 | Stegbauerová Martina |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Legie Praha | 17 | : | 1 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 35 | : | 8 | Cikánek Luboš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bukovina | 4 | : | 14 | FRIENDS Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 17 | : | 32 | Nerušil Martin |
Zadal: | Hradiský Roman | 20.11.2023 10:19 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Proti proudu Praha | 6 | : | 12 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 18 | : | 25 | Židlický Zbyněk |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 8 | : | 10 | FRIENDS Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Cikánek Luboš | 19 | : | 24 | Nerušil Martin |
Zadal: | Cikánek Luboš | 26.11.2023 22:30 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Platanský Nerv Praha | 11 | : | 7 | Plechovky Pečky | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 24 | : | 15 | Klouda Vladimír |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Poděbradka Poděbrady | 11 | : | 7 | Legie Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 22 | : | 22 | Kos Matouš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Proti proudu Praha | 10 | : | 8 | Bukovina | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 24 | : | 20 | Hradiský Roman |
Zadal: | Frei Pavel | 26.11.2023 23:32 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Bukovina | 4 | : | 14 | Legie Praha | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 13 | : | 29 | Pecha Ondřej |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Plechovky Pečky | 4 | : | 14 | Proti proudu Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 13 | : | 30 | Frei Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Legie Praha | 10 | : | 8 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 24 | : | 19 | Židlický Zbyněk |
Zadal: | Pecha Ondřej | 10.12.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bukovina | 7 | : | 11 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 16 | : | 23 | Novák Pavel |
Zadal: | Hradiský Roman | 11.12.2023 09:39 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | FRIENDS Praha | 13 | : | 5 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 29 | : | 15 | Pejcha Martin |
Zadal: | Kroužek Lukáš | 11.12.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Plechovky Pečky | 4 | : | 14 | Bukovina | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 13 | : | 30 | Hradiský Roman |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Platanský Nerv Praha | 5 | : | 13 | FRIENDS Praha | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 18 | : | 28 | Nerušil Martin |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Poděbradka Poděbrady | 12 | : | 6 | Speed Flies DC Kostelec n/L | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 26 | : | 17 | Kubec Josef |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Proti proudu Praha | 4 | : | 14 | Legie Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 13 | : | 31 | Pecha Ondřej |
Zadal: | Pecha Ondřej | 17.12.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Legie Praha | 12 | : | 6 | Plechovky Pečky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 26 | : | 15 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Pecha Ondřej | 7.1.2024 17:10 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bukovina | 5 | : | 13 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 13 | : | 29 | Stegbauerová Martina |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Platanský Nerv Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kaucký Tomáš | 28 | : | 15 | Hnízdil Jan |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Plechovky Pečky | 12 | : | 6 | FRIENDS Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 28 | : | 17 | Nerušil Martin |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Legie Praha | 15 | : | 3 | Bukovina | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 31 | : | 11 | Hradiský Roman |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Poděbradka Poděbrady | 12 | : | 6 | Platanský Nerv Praha | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 29 | : | 19 | Židlický Zbyněk |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Proti proudu Praha | 11 | : | 7 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 25 | : | 20 | Cikánek Luboš |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | FRIENDS Praha | 8 | : | 10 | Proti proudu Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 22 | : | 23 | Špírek Pavel |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Plechovky Pečky | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kubec Josef | 27 | : | 20 | Klouda Vladimír |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | FRIENDS Praha | 5 | : | 13 | Legie Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 20 | : | 30 | Pecha Ondřej |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Proti proudu Praha | 8 | : | 10 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 20 | : | 25 | Stegbauerová Martina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rychlé pípy Praha | 12 | : | 6 | Rozdělovský Péčko Kladno | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 28 | : | 18 | Ježek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Chalupáři Slaný | 11 | : | 7 | Bohnice Legends | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 23 | : | 18 | Svěchota Richard |
Zadal: | Vacula Petr | 10.9.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rychlé pípy Praha | 7 | : | 11 | Bakers Cvrčovice | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 19 | : | 23 | Suk Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Prevíti Praha | 17 | : | 1 | Rozdělovský Péčko Kladno | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 35 | : | 8 | Ježek Tomáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 17 | : | 27 | Faltejsek Libor |
Zadal: | Ježek Tomáš | 2.10.2023 16:08 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Bakers Cvrčovice | 10 | : | 8 | Prevíti Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 21 | : | 22 | Marek Jakub |
Zadal: | Suk Petr | 1.10.2023 20:13 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Chalupáři Slaný | 10 | : | 8 | Rychlé pípy Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 23 | : | 21 | Schraml Petr |
Zadal: | Vacula Petr | 1.10.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rychlé pípy Praha | 11 | : | 7 | Bohnice Legends | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 25 | : | 18 | Jermář Marek |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Prevíti Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 25 | : | 18 | Vacula Petr |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | Plzeňka Praha | 11 | : | 7 | Bohnice Legends | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 24 | : | 21 | Jermář Marek |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Bohnice Legends | 8 | : | 10 | Prevíti Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Ulovec Jindřich | 21 | : | 23 | Marek Jakub |
Zadal: | Jermář Marek | 17.10.2023 23:18 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Chalupáři Slaný | 7 | : | 11 | Rozdělovský Péčko Kladno | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 14 | : | 26 | Ježek Tomáš |
Zadal: | Vacula Petr | 22.10.2023 20:11 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 14 | : | 4 | Bohnice Legends | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 29 | : | 16 | Ulovec Jindřich |
Zadal: | Ježek Tomáš | 30.10.2023 17:55 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bakers Cvrčovice | 16 | : | 2 | Chalupáři Slaný | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 33 | : | 11 | Vacula Petr |
Zadal: | Suk Petr | 29.10.2023 20:07 | Změnil: | Suk Petr | 30.10.2023 10:12 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Plzeňka Praha | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 19 | : | 26 | Mikulík Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 5.11.2023 | Prevíti Praha | 7 | : | 11 | Plzeňka Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 20 | : | 28 | Faltejsek Libor |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Bohnice Legends | 4 | : | 14 | Bakers Cvrčovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Jermář Marek | 13 | : | 28 | Suk Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychlé pípy Praha | 4 | : | 14 | Prevíti Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 10 | : | 31 | Marek Jakub |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Bohnice Legends | 6 | : | 12 | Chalupáři Slaný | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Svěchota Richard | 17 | : | 28 | Vacula Petr |
Zadal: | Jermář Marek | 15.11.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Plzeňka Praha | 5 | : | 13 | Prevíti Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 17 | : | 30 | Marek Jakub |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Bohnice Legends | 8 | : | 10 | Plzeňka Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Jermář Marek | 18 | : | 26 | Faltejsek Libor |
Zadal: | Jermář Marek | 21.11.2023 23:13 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Bakers Cvrčovice | 15 | : | 3 | Rychlé pípy Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 32 | : | 16 | Mikulík Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Rychlé pípy Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 26 | : | 19 | Vacula Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Plzeňka Praha | 11 | : | 7 | Rozdělovský Péčko Kladno | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 27 | : | 19 | Ježek Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Prevíti Praha | 8 | : | 10 | Bakers Cvrčovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 21 | : | 22 | Suk Petr |
Zadal: | Marek Jakub | 10.12.2023 21:18 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Bohnice Legends | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Seidel Petr | 18 | : | 25 | Mikulík Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Chalupáři Slaný | 3 | : | 15 | Prevíti Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 13 | : | 32 | Marek Jakub |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Plzeňka Praha | 5 | : | 13 | Bakers Cvrčovice | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 15 | : | 28 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 7.1.2024 20:21 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 13 | : | 5 | Chalupáři Slaný | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 31 | : | 19 | Vacula Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Prevíti Praha | 10 | : | 8 | Bohnice Legends | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 25 | : | 22 | Seidel Petr |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Bohnice Legends | 7 | : | 11 | Rozdělovský Péčko Kladno | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Ulovec Jindřich | 21 | : | 26 | Ježek Tomáš |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Rychlé pípy Praha | 7 | : | 11 | Plzeňka Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 21 | : | 25 | Faltejsek Libor |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Chalupáři Slaný | 3 | : | 15 | Bakers Cvrčovice | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 12 | : | 32 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 14.1.2024 21:16 | Změnil: | Vacula Petr | 15.1.2024 15:00 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 8. | Ne | 21.1.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 13 | : | 5 | Rychlé pípy Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 29 | : | 16 | Mikulík Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Plzeňka Praha | 12 | : | 6 | Chalupáři Slaný | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 27 | : | 20 | Vacula Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bakers Cvrčovice | 13 | : | 5 | Bohnice Legends | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Čermák Pavel | 28 | : | 12 | Ulovec Jindřich |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Prevíti Praha | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 23 | : | 23 | Mikulík Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Stiflerova máma Praha | 11 | : | 7 | Křižáci Barrandov | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Ligas Denis | 27 | : | 18 | Neužil Miroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hroch Team Hudlice | 12 | : | 6 | Qýčepu Příbram | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 25 | : | 20 | Bartoš Roman |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | Avengers Praha | 12 | : | 6 | Stiflerova máma Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 27 | : | 17 | Ligas Denis |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 6 | : | 12 | Mirage Sobín | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 16 | : | 29 | Přída Antonín |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Křižáci Barrandov | 10 | : | 8 | Hroch Team Hudlice | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 27 | : | 19 | Hájek Milan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Albion Chlumec | 7 | : | 11 | Podlesáci Králův Dvůr B | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 17 | : | 25 | Krátký Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Akademie DC Praha | 7 | : | 11 | The Bastards Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Bayer Petr | 19 | : | 26 | Schich Roman |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Mirage Sobín | 15 | : | 3 | Na Vršku Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 31 | : | 9 | Bába Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | The Bastards Praha | 12 | : | 6 | Cannabis 666 Žebrák | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 28 | : | 15 | Kadlec Milan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 5 | : | 13 | Akademie DC Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 15 | : | 27 | Bayer Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Stiflerova máma Praha | 11 | : | 7 | Albion Chlumec | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Ligas Denis | 25 | : | 20 | Hanko Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Hroch Team Hudlice | 13 | : | 5 | Avengers Praha | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 29 | : | 15 | Pírek Tomáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Qýčepu Příbram | 12 | : | 6 | Křižáci Barrandov | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 27 | : | 13 | Neužil Miroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 10 | : | 8 | Podlesáci Králův Dvůr B | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 24 | : | 19 | Krátký Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Akademie DC Praha | 13 | : | 5 | Stiflerova máma Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Bayer Petr | 28 | : | 19 | Ligas Denis |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Na Vršku Praha | 8 | : | 10 | Křižáci Barrandov | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 21 | : | 25 | Neužil Miroslav |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Albion Chlumec | 11 | : | 7 | Hroch Team Hudlice | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 25 | : | 20 | Hájek Milan |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | Na Vršku Praha | 11 | : | 7 | Qýčepu Příbram | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 25 | : | 19 | Bartoš Roman |
Zadal: | Bába Pavel | 15.10.2023 23:17 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | The Bastards Praha | 13 | : | 5 | Na Vršku Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 28 | : | 13 | Bába Pavel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 7 | : | 11 | Mirage Sobín | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 16 | : | 26 | Přída Antonín |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Qýčepu Příbram | 7 | : | 11 | Albion Chlumec | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 17 | : | 24 | Hanko Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Křižáci Barrandov | 8 | : | 10 | Avengers Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 21 | : | 24 | Pírek Tomáš |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Stiflerova máma Praha | 12 | : | 6 | Cannabis 666 Žebrák | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 28 | : | 21 | Kadlec Milan |
Zadal: | Ligas Denis | 23.10.2023 10:45 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 12 | : | 6 | Hroch Team Hudlice | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 25 | : | 16 | Hájek Milan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Albion Chlumec | 12 | : | 6 | Křižáci Barrandov | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 26 | : | 19 | Neužil Miroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Akademie DC Praha | 11 | : | 7 | Qýčepu Příbram | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Bayer Petr | 26 | : | 19 | Bartoš Roman |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Na Vršku Praha | 12 | : | 6 | Avengers Praha | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 26 | : | 20 | Pírek Tomáš |
|
| 5. | Ne | 5.11.2023 | Hroch Team Hudlice | 10 | : | 8 | Akademie DC Praha | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 25 | : | 21 | Bayer Petr |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Avengers Praha | 6 | : | 12 | Albion Chlumec | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 18 | : | 27 | Hanko Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 7 | : | 11 | Na Vršku Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 21 | : | 26 | Bába Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hroch Team Hudlice | 3 | : | 15 | Mirage Sobín | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 14 | : | 31 | Přída Antonín |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Qýčepu Příbram | 12 | : | 6 | Cannabis 666 Žebrák | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 28 | : | 19 | Kadlec Milan |
Zadal: | Bartoš Roman | 13.11.2023 06:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Stiflerova máma Praha | 5 | : | 13 | The Bastards Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 15 | : | 30 | Schich Roman |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 11 | : | 7 | Křižáci Barrandov | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 24 | : | 20 | Neužil Miroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mirage Sobín | 12 | : | 6 | Qýčepu Příbram | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 29 | : | 16 | Bartoš Roman |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | The Bastards Praha | 12 | : | 6 | Hroch Team Hudlice | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 27 | : | 17 | Hájek Milan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Akademie DC Praha | 8 | : | 10 | Avengers Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 20 | : | 25 | Pírek Tomáš |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Avengers Praha | 8 | : | 10 | Cannabis 666 Žebrák | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Slabý Jaroslav | 19 | : | 23 | Kadlec Milan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Hroch Team Hudlice | 14 | : | 4 | Podlesáci Králův Dvůr B | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 30 | : | 11 | Lukáč Roman |
Zadal: | Patera Jaromír | 26.11.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Qýčepu Příbram | 8 | : | 10 | The Bastards Praha | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 22 | : | 27 | Slavík Tomáš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Křižáci Barrandov | 7 | : | 11 | Mirage Sobín | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 18 | : | 27 | Přída Antonín |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Albion Chlumec | 8 | : | 10 | Akademie DC Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 20 | : | 22 | Bayer Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Stiflerova máma Praha | 13 | : | 5 | Na Vršku Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 29 | : | 16 | Hrabák Šimon |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 10 | : | 8 | Stiflerova máma Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 23 | : | 20 | Gratz Lumír |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 4 | : | 14 | Albion Chlumec | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 14 | : | 28 | Hanko Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Mirage Sobín | 11 | : | 7 | Avengers Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 26 | : | 16 | Pírek Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | The Bastards Praha | 13 | : | 5 | Křižáci Barrandov | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 29 | : | 14 | Neužil Miroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 11 | : | 7 | Qýčepu Příbram | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 23 | : | 14 | Bartoš Roman |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Stiflerova máma Praha | 14 | : | 4 | Hroch Team Hudlice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Šístek Luděk | 30 | : | 16 | Hájek Milan |
Zadal: | Šístek Luděk | 10.12.2023 23:45 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Na Vršku Praha | 7 | : | 11 | Akademie DC Praha | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 16 | : | 25 | Bayer Petr |
Zadal: | Bába Pavel | 11.12.2023 23:48 | Změnil: | Bayer Petr | 12.12.2023 08:40 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Avengers Praha | 3 | : | 15 | The Bastards Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 14 | : | 31 | Schich Roman |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Qýčepu Příbram | 10 | : | 8 | Stiflerova máma Praha | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 25 | : | 20 | Šístek Luděk |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Křižáci Barrandov | 7 | : | 11 | Podlesáci Králův Dvůr B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužilová Jana | 17 | : | 26 | Lukáč Roman |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Albion Chlumec | 7 | : | 11 | Mirage Sobín | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 19 | : | 27 | Přída Antonín |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Avengers Praha | 14 | : | 4 | Podlesáci Králův Dvůr B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 30 | : | 13 | Láznička Václav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Albion Chlumec | 6 | : | 12 | The Bastards Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 16 | : | 26 | Schich Roman |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Křižáci Barrandov | 7 | : | 11 | Stiflerova máma Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 20 | : | 26 | Ligas Denis |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Qýčepu Příbram | 8 | : | 10 | Hroch Team Hudlice | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 21 | : | 24 | Hájek Milan |
Zadal: | Bartoš Roman | 8.1.2024 07:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Na Vršku Praha | 12 | : | 6 | Cannabis 666 Žebrák | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 27 | : | 18 | Kadlec Milan |
Zadal: | Bába Pavel | 7.1.2024 21:58 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Akademie DC Praha | 5 | : | 13 | Mirage Sobín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 16 | : | 31 | Přída Antonín |
Zadal: | Bayer Petr | 8.1.2024 09:19 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Mirage Sobín | 10 | : | 8 | Cannabis 666 Žebrák | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 26 | : | 21 | Kadlec Milan |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Hroch Team Hudlice | 11 | : | 7 | Křižáci Barrandov | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 23 | : | 19 | Neužil Miroslav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Podlesáci Králův Dvůr B | 4 | : | 14 | Albion Chlumec | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 13 | : | 30 | Hanko Martin |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | The Bastards Praha | 10 | : | 8 | Akademie DC Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 23 | : | 18 | Bayer Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Qýčepu Příbram | 10 | : | 8 | Na Vršku Praha | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 22 | : | 20 | Bába Pavel |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Stiflerova máma Praha | 12 | : | 6 | Avengers Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 25 | : | 18 | Pírek Tomáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Cannabis 666 Žebrák | 5 | : | 13 | The Bastards Praha | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 16 | : | 29 | Cvekl Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Albion Chlumec | 10 | : | 8 | Stiflerova máma Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 22 | : | 21 | Viščak Marek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Křižáci Barrandov | 8 | : | 10 | Qýčepu Příbram | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 21 | : | 22 | Bartoš Roman |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Na Vršku Praha | 2 | : | 16 | Mirage Sobín | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 8 | : | 33 | Šťovíček Ivan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Podlesáci Králův Dvůr B | 10 | : | 8 | Cannabis 666 Žebrák | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 22 | : | 20 | Kadlec Milan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | The Bastards Praha | 11 | : | 7 | Mirage Sobín | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 25 | : | 19 | Přída Antonín |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Qýčepu Příbram | 5 | : | 13 | Avengers Praha | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 17 | : | 27 | Pírek Tomáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Hroch Team Hudlice | 7 | : | 11 | Albion Chlumec | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 19 | : | 25 | Hanko Martin |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Křižáci Barrandov | 13 | : | 5 | Na Vršku Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 29 | : | 13 | Bába Pavel |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Stiflerova máma Praha | 10 | : | 8 | Akademie DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 26 | : | 17 | Bayer Petr |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Avengers Praha | 13 | : | 5 | Křižáci Barrandov | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 29 | : | 14 | Neužil Miroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Cannabis 666 Žebrák | 8 | : | 10 | Stiflerova máma Praha | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 19 | : | 25 | Šístek Luděk |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mirage Sobín | 13 | : | 5 | Podlesáci Králův Dvůr B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 30 | : | 12 | Pánek Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Na Vršku Praha | 7 | : | 11 | The Bastards Praha | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 20 | : | 25 | Schich Roman |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Akademie DC Praha | 11 | : | 7 | Hroch Team Hudlice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 25 | : | 16 | Hájek Milan |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Avengers Praha | 14 | : | 4 | Na Vršku Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 32 | : | 13 | Bába Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hroch Team Hudlice | 7 | : | 11 | Cannabis 666 Žebrák | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 19 | : | 28 | Kadlec Milan |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Podlesáci Králův Dvůr B | 5 | : | 13 | The Bastards Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 17 | : | 27 | Schich Roman |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Křižáci Barrandov | 4 | : | 14 | Albion Chlumec | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 11 | : | 30 | Hanko Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Stiflerova máma Praha | 6 | : | 12 | Mirage Sobín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Šístek Luděk | 21 | : | 27 | Přída Antonín |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Cannabis 666 Žebrák | 12 | : | 6 | Qýčepu Příbram | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 28 | : | 16 | Bartoš Roman |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | The Bastards Praha | 12 | : | 6 | Stiflerova máma Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 27 | : | 16 | Ligas Denis |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Mirage Sobín | 12 | : | 6 | Hroch Team Hudlice | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 28 | : | 14 | Hájek Milan |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Albion Chlumec | 10 | : | 8 | Avengers Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 24 | : | 20 | Pírek Tomáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Na Vršku Praha | 11 | : | 7 | Podlesáci Králův Dvůr B | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 23 | : | 18 | Pánek Pavel |
Zadal: | Bába Pavel | 17.3.2024 22:55 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Akademie DC Praha | 15 | : | 3 | Křižáci Barrandov | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 31 | : | 10 | Neužil Miroslav |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Avengers Praha | 6 | : | 12 | Akademie DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 15 | : | 27 | Bayer Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Křižáci Barrandov | 7 | : | 11 | Cannabis 666 Žebrák | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 21 | : | 26 | Kadlec Milan |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Qýčepu Příbram | 6 | : | 12 | Mirage Sobín | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 15 | : | 29 | Šťovíček Ivan |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Hroch Team Hudlice | 7 | : | 11 | The Bastards Praha | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 18 | : | 27 | Cvekl Josef |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Albion Chlumec | 10 | : | 8 | Na Vršku Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 26 | : | 20 | Bába Pavel |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Stiflerova máma Praha | 11 | : | 7 | Podlesáci Králův Dvůr B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Ligas Denis | 25 | : | 16 | Krátký Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 11 | : | 7 | Černovoláci | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 26 | : | 20 | Pávek Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Maniac Darts Rakovník | 12 | : | 6 | Chalupáři Slaný B | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 26 | : | 15 | Stumpf Radek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Falcon DC Praha | 12 | : | 6 | Zziboni Cvrčovice | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 26 | : | 17 | Stejskal Lukáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bonus Bendovka Praha | 10 | : | 8 | Máchalové XXL Kladno | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 27 | : | 21 | Minár Ota |
Zadal: | Šuman Ivo | 11.9.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kyklop Praha | 6 | : | 12 | Titans Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 19 | : | 27 | Matěk Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Černovoláci | 8 | : | 10 | Řenčováci Řevničov | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 21 | : | 26 | Hošek Karel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Maniac Darts Rakovník | 11 | : | 7 | Máchalové XXL Kladno B | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 24 | : | 17 | Mesároš Vladimír |
Zadal: | Pína Petr | 17.9.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Zziboni Cvrčovice | 11 | : | 7 | Kyklop Praha | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 25 | : | 20 | Dvořáková Šárka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Máchalové XXL Kladno | 11 | : | 7 | Falcon DC Praha | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 22 | : | 18 | Adámek Jozef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Billiard club Kladno | 14 | : | 4 | Bonus Bendovka Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 30 | : | 14 | Šuman Ivo |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Chalupáři Slaný B | 5 | : | 13 | Titans Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 13 | : | 29 | Voráč Jan |
Zadal: | Mrňous Petr | 17.9.2023 21:49 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Billiard club Kladno | 8 | : | 10 | Řenčováci Řevničov | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 19 | : | 24 | Hošek Karel |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 13 | : | 5 | Chalupáři Slaný B | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Jelínek Petr | 28 | : | 16 | Stumpf Radek |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Falcon DC Praha | 7 | : | 11 | Billiard club Kladno | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 18 | : | 24 | Krejčí Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Zziboni Cvrčovice | 5 | : | 13 | Titans Praha | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 16 | : | 30 | Matěk Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Bonus Bendovka Praha | 11 | : | 7 | Černovoláci | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 27 | : | 18 | Pávek Jakub |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Kyklop Praha | 10 | : | 8 | Máchalové XXL Kladno | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 26 | : | 22 | Řezáč Lukáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Černovoláci | 8 | : | 10 | Falcon DC Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 20 | : | 24 | Adámek Jozef |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Maniac Darts Rakovník | 8 | : | 10 | Bonus Bendovka Praha | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 24 | : | 21 | Šuman Ivo |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Máchalové XXL Kladno | 4 | : | 14 | Titans Praha | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Řezáč Lukáš | 16 | : | 31 | Matěk Jan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Chalupáři Slaný B | 6 | : | 12 | Zziboni Cvrčovice | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 15 | : | 28 | Stejskal Lukáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kyklop Praha | 7 | : | 11 | Billiard club Kladno | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 18 | : | 27 | Krejčí Jiří |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 4 | : | 14 | Řenčováci Řevničov | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 17 | : | 29 | Hošek Karel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Řenčováci Řevničov | 13 | : | 5 | Chalupáři Slaný B | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 30 | : | 12 | Stumpf Radek |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Falcon DC Praha | 11 | : | 7 | Maniac Darts Rakovník | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 28 | : | 20 | Houska Jan |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Titans Praha | 13 | : | 5 | Billiard club Kladno | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 28 | : | 13 | Jícha Petr |
Zadal: | Matěk Jan | 23.10.2023 00:07 | Změnil: | Krejčí Jiří | 24.10.2023 14:37 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Bonus Bendovka Praha | 10 | : | 8 | Máchalové XXL Kladno B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 23 | : | 19 | Smetana Libor |
Zadal: | Šuman Ivo | 22.10.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Kyklop Praha | 11 | : | 7 | Černovoláci | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 25 | : | 19 | Pávek Jakub |
Zadal: | Vondrák Jiří | 23.10.2023 17:25 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 8 | : | 10 | Falcon DC Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 21 | : | 24 | Adámek Jozef |
Zadal: | Jelínek Petr | 25.10.2023 15:37 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Zziboni Cvrčovice | 12 | : | 6 | Máchalové XXL Kladno | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 25 | : | 16 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Stejskal Lukáš | 27.10.2023 21:46 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Černovoláci | 2 | : | 16 | Titans Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 9 | : | 33 | Voráč Jan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Maniac Darts Rakovník | 7 | : | 11 | Kyklop Praha | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 18 | : | 27 | Vondrák Jiří |
Zadal: | Pína Petr | 30.10.2023 06:43 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zziboni Cvrčovice | 12 | : | 6 | Billiard club Kladno | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 25 | : | 18 | Krejčí Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Chalupáři Slaný B | 7 | : | 11 | Máchalové XXL Kladno | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 20 | : | 25 | Řezáč Lukáš |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | Řenčováci Řevničov | 7 | : | 11 | Maniac Darts Rakovník | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 15 | : | 26 | Pína Petr |
Zadal: | Pína Petr | 5.11.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Titans Praha | 15 | : | 3 | Maniac Darts Rakovník | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 31 | : | 13 | Pína Petr |
Zadal: | Matěk Jan | 13.11.2023 00:24 | Změnil: | Matěk Jan | 13.11.2023 00:37 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zziboni Cvrčovice | 10 | : | 8 | Černovoláci | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 21 | : | 21 | Pávek Jakub |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bonus Bendovka Praha | 12 | : | 6 | Chalupáři Slaný B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 26 | : | 17 | Stumpf Radek |
Zadal: | Šuman Ivo | 12.11.2023 21:32 | Změnil: | Šuman Ivo | 16.11.2023 18:18 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 7 | : | 11 | Titans Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 23 | : | 26 | Matěk Jan |
Zadal: | Jelínek Petr | 15.11.2023 17:02 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Zziboni Cvrčovice | 8 | : | 10 | Maniac Darts Rakovník | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 18 | : | 24 | Pína Petr |
Zadal: | Stejskal Lukáš | 19.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Řenčováci Řevničov | 13 | : | 5 | Kyklop Praha | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 30 | : | 16 | Vondrák Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bonus Bendovka Praha | 6 | : | 12 | Falcon DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 16 | : | 26 | Adámek Jozef |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Černovoláci | 7 | : | 11 | Billiard club Kladno | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 20 | : | 25 | Krejčí Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Falcon DC Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný B | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Tesárek Ondřej | 26 | : | 16 | Stumpf Radek |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Titans Praha | 15 | : | 3 | Řenčováci Řevničov | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 33 | : | 12 | Hošek Karel |
Zadal: | Matěk Jan | 27.11.2023 00:31 | Změnil: | Matěk Jan | 27.11.2023 13:35 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Zziboni Cvrčovice | 10 | : | 8 | Máchalové XXL Kladno B | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 25 | : | 20 | Jelínek Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Máchalové XXL Kladno | 7 | : | 11 | Maniac Darts Rakovník | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 18 | : | 25 | Pína Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Kyklop Praha | 7 | : | 11 | Bonus Bendovka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 20 | : | 26 | Šuman Ivo |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Řenčováci Řevničov | 12 | : | 6 | Bonus Bendovka Praha | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 26 | : | 16 | Šuman Ivo |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 8 | : | 10 | Máchalové XXL Kladno | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 20 | : | 25 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Šebková Petra | 5.12.2023 22:46 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Maniac Darts Rakovník | 10 | : | 8 | Billiard club Kladno | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 25 | : | 23 | Krejčí Jiří |
Zadal: | Pína Petr | 10.12.2023 21:51 | Změnil: | Krejčí Jiří | 11.12.2023 19:03 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Řenčováci Řevničov | 13 | : | 5 | Zziboni Cvrčovice | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 28 | : | 13 | Stejskal Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Falcon DC Praha | 10 | : | 8 | Kyklop Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Tesárek Ondřej | 24 | : | 17 | Vondrák Jiří |
Zadal: | Tesárek Ondřej | 10.12.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Chalupáři Slaný B | 10 | : | 8 | Černovoláci | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 23 | : | 18 | Pávek Jakub |
Zadal: | Žamboch Pavel | 10.12.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bonus Bendovka Praha | 4 | : | 14 | Titans Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 13 | : | 31 | Matěk Jan |
Zadal: | Šuman Ivo | 10.12.2023 21:12 | Změnil: | Šuman Ivo | 10.12.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Černovoláci | 6 | : | 12 | Maniac Darts Rakovník | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 16 | : | 28 | Pína Petr |
Zadal: | Pávek Jakub | 18.12.2023 07:22 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Titans Praha | 10 | : | 8 | Falcon DC Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 26 | : | 19 | Adámek Jozef |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Máchalové XXL Kladno | 10 | : | 8 | Řenčováci Řevničov | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 25 | : | 22 | Hošek Karel |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Billiard club Kladno | 12 | : | 6 | Máchalové XXL Kladno B | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 28 | : | 17 | Smetana Libor |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Kyklop Praha | 8 | : | 10 | Chalupáři Slaný B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 23 | : | 24 | Stumpf Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Chalupáři Slaný B | 4 | : | 14 | Maniac Darts Rakovník | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 13 | : | 30 | Pína Petr |
Zadal: | Žamboch Pavel | 7.1.2024 21:50 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Máchalové XXL Kladno | 10 | : | 8 | Bonus Bendovka Praha | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 24 | : | 21 | Šuman Ivo |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Zziboni Cvrčovice | 10 | : | 8 | Falcon DC Praha | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 26 | : | 22 | Tesárek Ondřej |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Titans Praha | 14 | : | 4 | Kyklop Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 29 | : | 12 | Vondrák Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Řenčováci Řevničov | 12 | : | 6 | Černovoláci | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 27 | : | 17 | Pávek Jakub |
Zadal: | Hošek Karel | 15.1.2024 08:12 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Titans Praha | 15 | : | 3 | Chalupáři Slaný B | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 33 | : | 10 | Stumpf Radek |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Kyklop Praha | 8 | : | 10 | Zziboni Cvrčovice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 23 | : | 22 | Stejskal Lukáš |
|
| 7. | Ne | 21.1.2024 | Falcon DC Praha | 11 | : | 7 | Řenčováci Řevničov | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 27 | : | 21 | Hošek Karel |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Máchalové XXL Kladno B | 6 | : | 12 | Maniac Darts Rakovník | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Smetana Libor | 18 | : | 28 | Pína Petr |
Zadal: | Jelínek Petr | 22.1.2024 07:46 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Černovoláci | 10 | : | 8 | Bonus Bendovka Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 23 | : | 22 | Šuman Ivo |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Chalupáři Slaný B | 8 | : | 10 | Máchalové XXL Kladno B | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 21 | : | 24 | Smetana Libor |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Maniac Darts Rakovník | 10 | : | 8 | Řenčováci Řevničov | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Houska Jan | 21 | : | 22 | Hošek Karel |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Billiard club Kladno | 13 | : | 5 | Falcon DC Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 28 | : | 15 | Adámek Jozef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Máchalové XXL Kladno | 12 | : | 6 | Kyklop Praha | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Řezáč Lukáš | 26 | : | 17 | Dvořáková Šárka |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Titans Praha | 12 | : | 6 | Zziboni Cvrčovice | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 27 | : | 18 | Stejskal Lukáš |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Černovoláci | 11 | : | 7 | Máchalové XXL Kladno B | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 24 | : | 22 | Smetana Libor |
Zadal: | Pávek Jakub | 4.2.2024 20:58 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Titans Praha | 12 | : | 6 | Máchalové XXL Kladno | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 27 | : | 15 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Matěk Jan | 11.2.2024 22:21 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Billiard club Kladno | 8 | : | 10 | Kyklop Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Nicek Pavel | 22 | : | 23 | Vondrák Jiří |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Falcon DC Praha | 14 | : | 4 | Černovoláci | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 29 | : | 14 | Pávek Jakub |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Zziboni Cvrčovice | 13 | : | 5 | Chalupáři Slaný B | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 28 | : | 13 | Stumpf Radek |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Bonus Bendovka Praha | 7 | : | 11 | Maniac Darts Rakovník | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 18 | : | 26 | Pína Petr |
Zadal: | Šuman Ivo | 11.2.2024 22:04 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Řenčováci Řevničov | 11 | : | 7 | Máchalové XXL Kladno B | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 27 | : | 19 | Smetana Libor |
|
| 13. | Ne | 18.2.2024 | Bonus Bendovka Praha | 8 | : | 10 | Billiard club Kladno | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 19 | : | 25 | Krejčí Jiří |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Máchalové XXL Kladno B | 11 | : | 7 | Bonus Bendovka Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 24 | : | 17 | Šuman Ivo |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Černovoláci | 12 | : | 6 | Kyklop Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Pávek Jakub | 28 | : | 17 | Vondrák Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Chalupáři Slaný B | 5 | : | 13 | Řenčováci Řevničov | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 11 | : | 28 | Hošek Karel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Maniac Darts Rakovník | 12 | : | 6 | Falcon DC Praha | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 25 | : | 16 | Adámek Jozef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Billiard club Kladno | 13 | : | 5 | Titans Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 28 | : | 16 | Matěk Jan |
Zadal: | Krejčí Jiří | 25.2.2024 23:02 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Máchalové XXL Kladno | 8 | : | 10 | Zziboni Cvrčovice | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Řezáč Lukáš | 20 | : | 24 | Stejskal Lukáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Billiard club Kladno | 13 | : | 5 | Zziboni Cvrčovice | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 27 | : | 15 | Stejskal Lukáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Titans Praha | 13 | : | 5 | Černovoláci | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 28 | : | 15 | Pávek Jakub |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Máchalové XXL Kladno | 16 | : | 2 | Chalupáři Slaný B | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 33 | : | 12 | Stumpf Radek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bonus Bendovka Praha | 12 | : | 6 | Řenčováci Řevničov | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 27 | : | 18 | Hošek Karel |
Zadal: | Šuman Ivo | 11.3.2024 06:55 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kyklop Praha | 3 | : | 15 | Maniac Darts Rakovník | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 9 | : | 31 | Pína Petr |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Máchalové XXL Kladno B | 15 | : | 3 | Kyklop Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 32 | : | 11 | Vondrák Jiří |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Černovoláci | 6 | : | 12 | Zziboni Cvrčovice | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Pávek Jakub | 18 | : | 26 | Stejskal Lukáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Chalupáři Slaný B | 4 | : | 14 | Bonus Bendovka Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 10 | : | 32 | Šuman Ivo |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Řenčováci Řevničov | 10 | : | 8 | Falcon DC Praha | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 23 | : | 21 | Adámek Jozef |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Maniac Darts Rakovník | 8 | : | 10 | Titans Praha | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 17 | : | 25 | Matěk Jan |
Zadal: | Pína Petr | 17.3.2024 20:34 | Změnil: | Matěk Jan | 18.3.2024 00:08 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Billiard club Kladno | 11 | : | 7 | Máchalové XXL Kladno | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 26 | : | 20 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Krejčí Jiří | 17.3.2024 21:25 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 24.3.2024 | Máchalové XXL Kladno | 8 | : | 10 | Máchalové XXL Kladno B | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 20 | : | 23 | Smetana Libor |
Zadal: | Šebková Petra | 25.3.2024 10:14 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Maniac Darts Rakovník | 12 | : | 6 | Zziboni Cvrčovice | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 27 | : | 18 | Stejskal Lukáš |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Falcon DC Praha | 11 | : | 7 | Bonus Bendovka Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 25 | : | 21 | Šuman Ivo |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Billiard club Kladno | 17 | : | 1 | Chalupáři Slaný B | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 35 | : | 10 | Stumpf Radek |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Kyklop Praha | 7 | : | 11 | Řenčováci Řevničov | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 17 | : | 25 | Hošek Karel |
Zadal: | Vondrák Jiří | 9.4.2024 12:05 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 14.4.2024 | Máchalové XXL Kladno | 13 | : | 5 | Černovoláci | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 31 | : | 16 | Pávek Jakub |
|
| 20. | Út | 16.4.2024 | Máchalové XXL Kladno B | 7 | : | 11 | Zziboni Cvrčovice | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 20 | : | 25 | Stejskal Matyáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Boubínský expres Kolín | 10 | : | 8 | Semtex Poděbrady | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 22 | : | 18 | Koníček Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Buldoci Sadská | 3 | : | 15 | Čerti Kolín | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 10 | : | 31 | Pikner Pavel |
Zadal: | Hejna David | 10.9.2023 21:13 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 5 | : | 13 | Šipkařská banda Čáslav | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 14 | : | 30 | Jílek Marek |
Zadal: | Černý Bohdan | 11.9.2023 18:02 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Strašidla Okřínek | 8 | : | 10 | Gladiátors Lošany | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 23 | : | 24 | Heřmánek Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Čerti Kolín | 13 | : | 5 | Semtex Poděbrady | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 28 | : | 17 | Koníček Roman |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Gladiátors Lošany | 15 | : | 3 | Boubínský expres Kolín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 33 | : | 8 | Černý Ondřej |
Zadal: | Vitoch Martin | 18.9.2023 17:30 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Buldoci Sadská | 6 | : | 12 | No Stress Kutná Hora | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 16 | : | 26 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Hejna David | 18.9.2023 10:14 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bohemia Hearts Poděbrady | 12 | : | 6 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 29 | : | 16 | Černý Bohdan |
Zadal: | Kladivo Aleš | 18.9.2023 16:56 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Šipkařská banda Čáslav | 10 | : | 8 | Kosako Konárovice | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 25 | : | 20 | Černík Rostislav |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Kosako Konárovice | 3 | : | 15 | Bohemia Hearts Poděbrady | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Rostislav | 8 | : | 31 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Kladivo Aleš | 30.9.2023 10:44 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Semtex Poděbrady | 6 | : | 12 | Gladiátors Lošany | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 19 | : | 27 | Heřmánek Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | No Stress Kutná Hora | 7 | : | 11 | Čerti Kolín | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 17 | : | 26 | Pikner Pavel |
Zadal: | Lenger Jan | 1.10.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Jakub | 25 | : | 20 | Heřmánek Martin |
Zadal: | Černý Jakub | 1.10.2023 22:06 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Čerti Kolín | 15 | : | 3 | Gladiátors Lošany | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 30 | : | 10 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Chlumský Jiří | 8.10.2023 18:55 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Buldoci Sadská | 6 | : | 12 | Kosako Konárovice | Milčický hostinec | |
17:00 | Heřmánek Martin | 19 | : | 26 | Černík Rostislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Bohemia Hearts Poděbrady | 10 | : | 8 | Strašidla Okřínek | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 23 | : | 19 | Jelínek Milan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | No Stress Kutná Hora | 11 | : | 7 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 26 | : | 18 | Černý Bohdan |
Zadal: | Lenger Jan | 8.10.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Šipkařská banda Čáslav | 12 | : | 6 | Boubínský expres Kolín | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 26 | : | 18 | Černý Ondřej |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Kosako Konárovice | 12 | : | 6 | No Stress Kutná Hora | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Rostislav | 28 | : | 16 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Černík Miloš | 21.10.2023 11:45 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Semtex Poděbrady | 11 | : | 7 | Šipkařská banda Čáslav | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 25 | : | 21 | Jílek Marek |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 4 | : | 14 | Čerti Kolín | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 14 | : | 31 | Pikner Pavel |
Zadal: | Černý Bohdan | 23.10.2023 11:28 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Strašidla Okřínek | 15 | : | 3 | Buldoci Sadská | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 32 | : | 13 | Heřmánek Martin |
Zadal: | Grofčík Jozef | 23.10.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Buldoci Sadská | 7 | : | 11 | Boubínský expres Kolín | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 20 | : | 24 | Černý Ondřej |
Zadal: | Hejna David | 30.10.2023 09:27 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bohemia Hearts Poděbrady | 13 | : | 5 | Semtex Poděbrady | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 28 | : | 15 | Koníček Roman |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | No Stress Kutná Hora | 7 | : | 11 | Strašidla Okřínek | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 19 | : | 25 | Jelínek Patrik |
Zadal: | Lenger Jan | 29.10.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 11 | : | 7 | Kosako Konárovice | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 28 | : | 19 | Černík Miloš |
Zadal: | Černý Bohdan | 30.10.2023 13:03 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Šipkařská banda Čáslav | 12 | : | 6 | Gladiátors Lošany | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 26 | : | 14 | Heřmánek Jiří |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Kosako Konárovice | 3 | : | 15 | Čerti Kolín | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Pokorný Radek | 11 | : | 31 | Pikner Pavel |
Zadal: | Chlumský Jiří | 13.11.2023 16:27 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Boubínský expres Kolín | 10 | : | 8 | No Stress Kutná Hora | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 23 | : | 22 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Černý Ondřej | 12.11.2023 18:46 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Gladiátors Lošany | 8 | : | 10 | Bohemia Hearts Poděbrady | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 19 | : | 24 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Vitoch Martin | 13.11.2023 15:21 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Semtex Poděbrady | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 25 | : | 18 | Hejna David |
Zadal: | Koníček Roman | 12.11.2023 21:59 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Strašidla Okřínek | 13 | : | 5 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 28 | : | 14 | Černý Bohdan |
Zadal: | Grofčík Jozef | 13.11.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Kosako Konárovice | 5 | : | 13 | Strašidla Okřínek | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Miloš | 14 | : | 28 | Horká Aneta |
Zadal: | Černík Miloš | 18.11.2023 08:55 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Čerti Kolín | 13 | : | 5 | Šipkařská banda Čáslav | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 28 | : | 15 | Jílek Marek |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Buldoci Sadská | 10 | : | 8 | Gladiátors Lošany | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 21 | : | 18 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Hejna David | 19.11.2023 20:07 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | No Stress Kutná Hora | 8 | : | 10 | Semtex Poděbrady | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 24 | : | 25 | Koníček Roman |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 8 | : | 10 | Boubínský expres Kolín | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 21 | : | 24 | Černý Ondřej |
Zadal: | Černý Bohdan | 21.11.2023 06:57 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Boubínský expres Kolín | 6 | : | 12 | Kosako Konárovice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 15 | : | 24 | Černík Rostislav |
Zadal: | Černý Ondřej | 26.11.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Semtex Poděbrady | 8 | : | 10 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 21 | : | 24 | Černý Bohdan |
Zadal: | Koníček Roman | 26.11.2023 21:02 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Strašidla Okřínek | 10 | : | 8 | Čerti Kolín | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 21 | : | 20 | Pikner Pavel |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šipkařská banda Čáslav | 7 | : | 11 | Bohemia Hearts Poděbrady | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 19 | : | 27 | Kladivo Aleš |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Kosako Konárovice | 10 | : | 8 | Semtex Poděbrady | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Huk Roman | 25 | : | 22 | Koníček Roman |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Buldoci Sadská | 5 | : | 13 | Šipkařská banda Čáslav | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 13 | : | 26 | Agh Martin |
Zadal: | Jirásek Pavel | 10.12.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 12 | : | 6 | Gladiátors Lošany | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 26 | : | 19 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Černý Bohdan | 11.12.2023 18:35 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Boubínský expres Kolín | 4 | : | 14 | Čerti Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 11 | : | 31 | Chlumský Jiří |
Zadal: | Černý Ondřej | 18.12.2023 08:59 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Gladiátors Lošany | 11 | : | 7 | Kosako Konárovice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 25 | : | 15 | Černík Rostislav |
Zadal: | Vitoch Martin | 18.12.2023 08:19 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Semtex Poděbrady | 7 | : | 11 | Strašidla Okřínek | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 20 | : | 25 | Horká Aneta |
Zadal: | Koníček Roman | 18.12.2023 21:39 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Bohemia Hearts Poděbrady | 14 | : | 4 | Buldoci Sadská | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 30 | : | 11 | Jirásek Pavel |
Zadal: | Kladivo Aleš | 18.12.2023 16:35 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Šipkařská banda Čáslav | 10 | : | 8 | No Stress Kutná Hora | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 24 | : | 21 | Pulda Martin |
Zadal: | Jílek Marek | 17.12.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 26 | : | 19 | Jirásek Pavel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Gladiátors Lošany | 6 | : | 12 | Strašidla Okřínek | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 15 | : | 28 | Horká Aneta |
Zadal: | Vitoch Martin | 8.1.2024 20:45 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 12 | : | 6 | No Stress Kutná Hora | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 27 | : | 14 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Kladivo Aleš | 8.1.2024 17:53 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Semtex Poděbrady | 12 | : | 6 | Boubínský expres Kolín | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 28 | : | 20 | Černý Ondřej |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 15 | : | 3 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 31 | : | 13 | Černý Bohdan |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Kosako Konárovice | 5 | : | 13 | Šipkařská banda Čáslav | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Huk Roman | 11 | : | 29 | Jílek Marek |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Boubínský expres Kolín | 6 | : | 12 | Gladiátors Lošany | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 20 | : | 28 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Černý Ondřej | 14.1.2024 18:33 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Semtex Poděbrady | 4 | : | 14 | Čerti Kolín | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 13 | : | 30 | Pikner Pavel |
Zadal: | Koníček Roman | 14.1.2024 21:19 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 5 | : | 13 | Bohemia Hearts Poděbrady | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 12 | : | 30 | Kladivo Aleš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | No Stress Kutná Hora | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 26 | : | 19 | Lenger Jan |
Zadal: | Chlumský Jiří | 28.1.2024 18:41 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Buldoci Sadská | 7 | : | 11 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Milčický hostinec | |
17:00 | Jirásek Pavel | 17 | : | 24 | Černý Bohdan |
Zadal: | Jirásek Pavel | 29.1.2024 05:58 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 7 | : | 11 | Strašidla Okřínek | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 21 | : | 24 | Horká Aneta |
Zadal: | Jílek Marek | 28.1.2024 20:39 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Kosako Konárovice | 12 | : | 6 | Buldoci Sadská | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Rostislav | 28 | : | 14 | Jirásek Pavel |
Zadal: | Černík Miloš | 10.2.2024 17:35 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Boubínský expres Kolín | 5 | : | 13 | Šipkařská banda Čáslav | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 17 | : | 30 | Karafiát Petr |
Zadal: | Černý Ondřej | 12.2.2024 10:44 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Gladiátors Lošany | 6 | : | 12 | Čerti Kolín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 18 | : | 24 | Chlumský Jiří |
Zadal: | Vitoch Martin | 12.2.2024 16:19 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 5 | : | 13 | No Stress Kutná Hora | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 15 | : | 30 | Lenger Jan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Strašidla Okřínek | 11 | : | 7 | Bohemia Hearts Poděbrady | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Horká Aneta | 24 | : | 20 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Grofčík Jozef | 12.2.2024 16:33 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 27 | : | 17 | Černý Jakub |
Zadal: | Chlumský Jiří | 25.2.2024 18:38 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Buldoci Sadská | 5 | : | 13 | Strašidla Okřínek | Milčický hostinec | |
17:00 | Jirásek Pavel | 16 | : | 28 | Horká Aneta |
Zadal: | Jirásek Pavel | 25.2.2024 22:31 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 10 | : | 8 | Boubínský expres Kolín | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 22 | : | 21 | Černý Ondřej |
Zadal: | Kladivo Aleš | 26.2.2024 16:55 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | No Stress Kutná Hora | 13 | : | 5 | Kosako Konárovice | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Lenger Jan | 28 | : | 16 | Černík Rostislav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 12 | : | 6 | Semtex Poděbrady | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 27 | : | 20 | Koníček Roman |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Boubínský expres Kolín | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 29 | : | 18 | Jirásek Pavel |
Zadal: | Černý Ondřej | 10.3.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Gladiátors Lošany | 6 | : | 12 | Šipkařská banda Čáslav | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 17 | : | 29 | Jílek Marek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Semtex Poděbrady | 6 | : | 12 | Bohemia Hearts Poděbrady | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 16 | : | 30 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Koníček Roman | 10.3.2024 21:02 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Strašidla Okřínek | 10 | : | 8 | No Stress Kutná Hora | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Horká Aneta | 23 | : | 19 | Pulda Martin |
Zadal: | Grofčík Jozef | 11.3.2024 16:11 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | Kosako Konárovice | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 24 | : | 20 | Černík Rostislav |
Zadal: | Chlumský Jiří | 17.3.2024 18:21 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Buldoci Sadská | 4 | : | 14 | Semtex Poděbrady | Milčický hostinec | |
17:00 | Jirásek Pavel | 14 | : | 29 | Koníček Roman |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 12 | : | 6 | Gladiátors Lošany | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 28 | : | 18 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Kladivo Aleš | 18.3.2024 16:21 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 7 | : | 11 | Strašidla Okřínek | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Jakub | 17 | : | 24 | Horká Aneta |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | No Stress Kutná Hora | 11 | : | 7 | Boubínský expres Kolín | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Lenger Jan | 24 | : | 22 | Černý Ondřej |
Zadal: | Lenger Jan | 17.3.2024 20:52 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Gladiátors Lošany | 14 | : | 4 | Buldoci Sadská | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 29 | : | 14 | Jirásek Pavel |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Boubínský expres Kolín | 5 | : | 13 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 14 | : | 29 | Černý Jakub |
Zadal: | Černý Ondřej | 7.4.2024 18:18 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Strašidla Okřínek | 12 | : | 6 | Kosako Konárovice | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Horká Aneta | 27 | : | 14 | Černík Rostislav |
Zadal: | Grofčík Jozef | 8.4.2024 16:30 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 10 | : | 8 | Čerti Kolín | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Karafiát Petr | 22 | : | 21 | Pikner Pavel |
Zadal: | Jílek Marek | 7.4.2024 22:09 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 19.4.2024 | Kosako Konárovice | 13 | : | 5 | Boubínský expres Kolín | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Rostislav | 28 | : | 15 | Černý Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 14 | : | 4 | Top Citrus Čachovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 31 | : | 17 | Vydřihost František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Divoké kachny Čakovice | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 18 | : | 27 | Zácha Vladimír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Havrani Vraňany | 15 | : | 3 | Max DC Mladá Boleslav | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 33 | : | 13 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Šubrt Jiří | 10.9.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Valérie team Mělník | 11 | : | 7 | Kangaroos Velký Borek | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 26 | : | 22 | Šebesta Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lidový dům Kbely | 6 | : | 12 | Maniac Darts Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 22 | : | 26 | Vopálka Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 8 | : | 10 | Mašinky z koupáku Neratovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Krajčovič David | 19 | : | 26 | Benešová Alena |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Maniac Darts Praha | 11 | : | 7 | Divoké kachny Čakovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Vopálka Martin | 24 | : | 17 | Starosta Luděk |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Max DC Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Nepřátelé bobří hráze Praha | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 23 | : | 20 | Dorko Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Mašinky z koupáku Neratovice | 7 | : | 11 | Havrani Vraňany | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 21 | : | 25 | Šubrt Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Valérie team Mělník | 5 | : | 13 | Lidový dům Kbely | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 13 | : | 28 | Zerzán Miloš |
Zadal: | Pracht Martin | 17.9.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | FraJa Neratovice | 13 | : | 5 | Džemala Kozačky Milovice | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 29 | : | 13 | Krajčovič David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kangaroos Velký Borek | 8 | : | 10 | Top Citrus Čachovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 20 | : | 22 | Dvořák Karel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Divoké kachny Čakovice | 13 | : | 5 | Valérie team Mělník | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 26 | : | 16 | Pracht Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Havrani Vraňany | 6 | : | 12 | FraJa Neratovice | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 15 | : | 27 | Mergl Michal |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Top Citrus Čachovice | 14 | : | 4 | Max DC Mladá Boleslav | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 30 | : | 17 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Dvořák Karel | 1.10.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Lidový dům Kbely | 12 | : | 6 | Kangaroos Velký Borek | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 27 | : | 15 | Suchánek Petr |
Zadal: | Zerzán Miloš | 2.10.2023 20:05 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Maniac Darts Praha | 10 | : | 8 | Džemala Kozačky Milovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Vopálka Martin | 24 | : | 21 | Krajčovič David |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Maniac Darts Praha | 8 | : | 10 | Havrani Vraňany | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Vopálka Martin | 21 | : | 25 | Šubrt Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Mašinky z koupáku Neratovice | 8 | : | 10 | Top Citrus Čachovice | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Rampouch Ladislav | 21 | : | 25 | Vydřihost František |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Valérie team Mělník | 7 | : | 11 | Džemala Kozačky Milovice | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 17 | : | 24 | Keniž Josef |
Zadal: | Pracht Martin | 8.10.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | FraJa Neratovice | 13 | : | 5 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 28 | : | 16 | Dorko Miroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Max DC Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Mašinky z koupáku Neratovice | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 14 | : | 26 | Benešová Alena |
Zadal: | Nohel Petr | 22.10.2023 17:48 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Divoké kachny Čakovice | 14 | : | 4 | Kangaroos Velký Borek | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Zsiga Štefan | 28 | : | 13 | Suchánek Lukáš |
Zadal: | Zsiga Štefan | 23.10.2023 11:39 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Havrani Vraňany | 16 | : | 2 | Valérie team Mělník | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 32 | : | 11 | Pracht Martin |
Zadal: | Šubrt Jiří | 23.10.2023 09:04 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Top Citrus Čachovice | 13 | : | 5 | FraJa Neratovice | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 30 | : | 17 | Šimek Pavel |
Zadal: | Dvořák Karel | 22.10.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Divoké kachny Čakovice | 10 | : | 8 | Džemala Kozačky Milovice | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 24 | : | 21 | Keniž Josef |
Zadal: | Starosta Luděk | 29.10.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Valérie team Mělník | 8 | : | 10 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 20 | : | 22 | Dorko Miroslav |
Zadal: | Pracht Martin | 29.10.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | FraJa Neratovice | 10 | : | 8 | Max DC Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 25 | : | 19 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Zácha Vladimír | 29.10.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kangaroos Velký Borek | 7 | : | 11 | Mašinky z koupáku Neratovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 18 | : | 27 | Benešová Alena |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 22 | : | 23 | Zerzán Miloš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Max DC Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Maniac Darts Praha | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 15 | : | 27 | Vopálka Martin |
Zadal: | Nohel Petr | 12.11.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Havrani Vraňany | 8 | : | 10 | Divoké kachny Čakovice | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 21 | : | 24 | Starosta Luděk |
Zadal: | Šubrt Jiří | 12.11.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Top Citrus Čachovice | 11 | : | 7 | Valérie team Mělník | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 28 | : | 18 | Pracht Martin |
Zadal: | Dvořák Karel | 12.11.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Mašinky z koupáku Neratovice | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 22 | : | 18 | Zácha Vladimír |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Divoké kachny Čakovice | 11 | : | 7 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 25 | : | 16 | Dorko Miroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 8 | : | 10 | Havrani Vraňany | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 22 | : | 24 | Šubrt Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Maniac Darts Praha | 10 | : | 8 | Mašinky z koupáku Neratovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Vopálka Martin | 24 | : | 18 | Benešová Alena |
Zadal: | Vopálka Martin | 19.11.2023 21:52 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kangaroos Velký Borek | 6 | : | 12 | FraJa Neratovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 18 | : | 27 | Šimek Pavel |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 4 | : | 14 | Džemala Kozačky Milovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 12 | : | 30 | Keniž Josef |
Zadal: | Dorko Miroslav | 22.11.2023 13:31 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Max DC Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 19 | : | 24 | Zerzán Miloš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Havrani Vraňany | 14 | : | 4 | Kangaroos Velký Borek | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 30 | : | 11 | Suchánek Lukáš |
Zadal: | Šubrt Jiří | 26.11.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Top Citrus Čachovice | 7 | : | 11 | Divoké kachny Čakovice | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 17 | : | 25 | Zsiga Štefan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Mašinky z koupáku Neratovice | 11 | : | 7 | Valérie team Mělník | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 25 | : | 19 | Pracht Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | FraJa Neratovice | 10 | : | 8 | Maniac Darts Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 24 | : | 17 | Vopálka Martin |
Zadal: | Zácha Vladimír | 26.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Lidový dům Kbely | 7 | : | 11 | Havrani Vraňany | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 19 | : | 25 | Šubrt Jiří |
Zadal: | Zerzán Miloš | 4.12.2023 09:11 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Divoké kachny Čakovice | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 27 | : | 17 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Starosta Luděk | 10.12.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Havrani Vraňany | 15 | : | 3 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 32 | : | 13 | Dorko Miroslav |
Zadal: | Šubrt Jiří | 10.12.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Valérie team Mělník | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 15 | : | 28 | Mergl Michal |
Zadal: | Pracht Martin | 10.12.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Lidový dům Kbely | 6 | : | 12 | Mašinky z koupáku Neratovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 15 | : | 29 | Benešová Alena |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 12 | : | 6 | Top Citrus Čachovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 27 | : | 20 | Vydřihost František |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kangaroos Velký Borek | 4 | : | 14 | Maniac Darts Praha | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 12 | : | 32 | Vopálka Martin |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 8 | : | 10 | Kangaroos Velký Borek | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 21 | : | 22 | Suchánek Petr |
Zadal: | Dorko Miroslav | 14.12.2023 07:21 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Max DC Mladá Boleslav | 3 | : | 15 | Džemala Kozačky Milovice | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 13 | : | 31 | Keniž Josef |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Top Citrus Čachovice | 11 | : | 7 | Havrani Vraňany | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 25 | : | 19 | Šubrt Jiří |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Mašinky z koupáku Neratovice | 7 | : | 11 | Divoké kachny Čakovice | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 16 | : | 26 | Starosta Luděk |
Zadal: | Benešová Alena | 17.12.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | FraJa Neratovice | 12 | : | 6 | Lidový dům Kbely | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 25 | : | 17 | Zerzán Miloš |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Maniac Darts Praha | 10 | : | 8 | Valérie team Mělník | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Vopálka Martin | 22 | : | 21 | Pracht Martin |
Zadal: | Vopálka Martin | 17.12.2023 21:34 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Maniac Darts Praha | 10 | : | 8 | Lidový dům Kbely | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Vopálka Martin | 24 | : | 21 | Zerzán Miloš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | Havrani Vraňany | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 27 | : | 16 | Šubrt Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 12 | : | 6 | Džemala Kozačky Milovice | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 28 | : | 14 | Keniž Josef |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kangaroos Velký Borek | 11 | : | 7 | Valérie team Mělník | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 26 | : | 17 | Šimko Roman |
Zadal: | Suchánek Petr | 7.1.2024 21:24 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | FraJa Neratovice | 11 | : | 7 | Divoké kachny Čakovice | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 28 | : | 18 | Starosta Luděk |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 8 | : | 10 | Max DC Mladá Boleslav | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 21 | : | 28 | Herink Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Havrani Vraňany | 6 | : | 12 | Mašinky z koupáku Neratovice | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 16 | : | 29 | Benešová Alena |
Zadal: | Šubrt Jiří | 15.1.2024 14:21 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Top Citrus Čachovice | 17 | : | 1 | Kangaroos Velký Borek | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 34 | : | 5 | Suchánek Petr |
Zadal: | Dvořák Karel | 14.1.2024 20:02 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Lidový dům Kbely | 13 | : | 5 | Valérie team Mělník | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 27 | : | 17 | Šimko Roman |
Zadal: | Zerzán Miloš | 15.1.2024 14:45 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Džemala Kozačky Milovice | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 24 | : | 21 | Zácha Vladimír |
Zadal: | Keniž Josef | 14.1.2024 21:48 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | Top Citrus Čachovice | 10 | : | 8 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 24 | : | 21 | Dorko Miroslav |
Zadal: | Michoň Tomáš | 21.1.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 15 | : | 3 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 32 | : | 13 | Dorko Miroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kangaroos Velký Borek | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 20 | : | 25 | Zerzán Miloš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Džemala Kozačky Milovice | 3 | : | 15 | Maniac Darts Praha | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 11 | : | 32 | Vopálka Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | FraJa Neratovice | 10 | : | 8 | Havrani Vraňany | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 25 | : | 18 | Šubrt Jiří |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 6 | : | 12 | FraJa Neratovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 19 | : | 28 | Fleischmann David |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 12 | : | 6 | Kangaroos Velký Borek | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 27 | : | 18 | Suchánek Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Divoké kachny Čakovice | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 20 | : | 24 | Zerzán Miloš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Top Citrus Čachovice | 8 | : | 10 | Mašinky z koupáku Neratovice | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 20 | : | 25 | Benešová Alena |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Havrani Vraňany | 12 | : | 6 | Maniac Darts Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 25 | : | 18 | Vopálka Martin |
Zadal: | Šubrt Jiří | 11.2.2024 20:57 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Džemala Kozačky Milovice | 11 | : | 7 | Valérie team Mělník | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 22 | : | 18 | Pracht Martin |
Zadal: | Keniž Josef | 11.2.2024 22:00 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 4 | : | 14 | Max DC Mladá Boleslav | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 17 | : | 29 | Herink Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kangaroos Velký Borek | 8 | : | 10 | Divoké kachny Čakovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 20 | : | 23 | Starosta Luděk |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Maniac Darts Praha | 13 | : | 5 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Vopálka Martin | 28 | : | 12 | Dorko Miroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | FraJa Neratovice | 11 | : | 7 | Top Citrus Čachovice | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 24 | : | 18 | Vydřihost František |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 12 | : | 6 | Valérie team Mělník | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 26 | : | 16 | Pracht Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Havrani Vraňany | 7 | : | 11 | Lidový dům Kbely | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 21 | : | 23 | Zerzán Miloš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Top Citrus Čachovice | 12 | : | 6 | Maniac Darts Praha | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 27 | : | 18 | Vopálka Martin |
Zadal: | Dvořák Karel | 10.3.2024 20:59 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 11 | : | 7 | Kangaroos Velký Borek | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 24 | : | 16 | Suchánek Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Džemala Kozačky Milovice | 7 | : | 11 | Divoké kachny Čakovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 18 | : | 24 | Starosta Luděk |
Zadal: | Keniž Josef | 12.3.2024 12:54 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Divoké kachny Čakovice | 6 | : | 12 | Havrani Vraňany | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 18 | : | 27 | Šubrt Jiří |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Kangaroos Velký Borek | 5 | : | 13 | Džemala Kozačky Milovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 15 | : | 29 | Keniž Josef |
Zadal: | Suchánek Petr | 18.3.2024 19:25 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Lidový dům Kbely | 12 | : | 6 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 27 | : | 18 | Dorko Miroslav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Valérie team Mělník | 10 | : | 8 | Top Citrus Čachovice | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 23 | : | 21 | Vydřihost František |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | FraJa Neratovice | 13 | : | 5 | Mašinky z koupáku Neratovice | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 27 | : | 18 | Benešová Alena |
|
| 16. | Ne | 24.3.2024 | Lidový dům Kbely | 8 | : | 10 | Džemala Kozačky Milovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 21 | : | 24 | Keniž Josef |
Zadal: | Zerzán Miloš | 25.3.2024 16:10 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 15 | : | 3 | Divoké kachny Čakovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 30 | : | 9 | Starosta Luděk |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Valérie team Mělník | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Nohel Petr | 21 | : | 20 | Pracht Martin |
Zadal: | Nohel Petr | 7.4.2024 17:42 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Top Citrus Čachovice | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 20 | : | 22 | Zerzán Miloš |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Havrani Vraňany | 12 | : | 6 | Džemala Kozačky Milovice | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 29 | : | 22 | Keniž Josef |
Zadal: | Šubrt Jiří | 7.4.2024 20:06 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | FraJa Neratovice | 15 | : | 3 | Kangaroos Velký Borek | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 30 | : | 11 | Suchánek Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 8 | : | 10 | K2 Říčany | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 22 | : | 25 | Medřický Václav |
Zadal: | Slepička Petr | 6.9.2023 15:40 | Autorizoval: | Automat | 10.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Chlumecká Praha B | 3 | : | 15 | STS Moskovice Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 10 | : | 33 | Suder Libor |
Zadal: | Šifner Petr | 6.9.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 10.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Amatéři Písnice | 12 | : | 6 | Sázava DC | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 26 | : | 16 | Bareš Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 8 | : | 10 | Sedmá rota Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 21 | : | 26 | Procházka Lubomír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Jižani z 213 Praha | 10 | : | 8 | Heřmánkový čajíček Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 23 | : | 21 | Pospíšil Adam |
Zadal: | Filip Michal | 11.9.2023 00:42 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 6 | : | 12 | Brilliant darts Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 18 | : | 29 | Homola Jiří |
Zadal: | Hübner David | 12.9.2023 23:06 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | STS Moskovice Praha | 11 | : | 7 | Jižani z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Suder Libor | 24 | : | 20 | Bartek Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sázava DC | 11 | : | 7 | Chlumecká Praha B | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 26 | : | 21 | Šifner Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sedmá rota Praha | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 20 | : | 24 | Kopač Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sport club 1930 I Praha | 6 | : | 12 | Horní Rozptyly Praha X | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 19 | : | 27 | Gutvirt Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | K2 Říčany | 11 | : | 7 | Heřmánkový čajíček Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 24 | : | 20 | Soustružník Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Brilliant darts Praha | 12 | : | 6 | K2 Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 29 | : | 15 | Medřický Václav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Heřmánkový čajíček Praha | 13 | : | 5 | STS Moskovice Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Soustružník Martin | 29 | : | 17 | Suder Libor |
Zadal: | Pospíšil Adam | 1.10.2023 20:14 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 10 | : | 8 | Zákeřňáci DC Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 21 | : | 21 | Hübner David |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Jižani z 213 Praha | 11 | : | 7 | Sázava DC | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 25 | : | 16 | Bareš Pavel |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 13 | : | 5 | Amatéři Písnice | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 29 | : | 17 | Kopač Miroslav |
Zadal: | Hübner David | 3.10.2023 23:20 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Brilliant darts Praha | 11 | : | 7 | Horní Rozptyly Praha X | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 27 | : | 18 | Gutvirt Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Sázava DC | 1 | : | 17 | Heřmánkový čajíček Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 11 | : | 34 | Pospíšil Adam |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Sedmá rota Praha | 11 | : | 7 | Jižani z 213 Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 25 | : | 19 | Bartek Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Sport club 1930 I Praha | 6 | : | 12 | Chlumecká Praha B | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 19 | : | 26 | Šifner Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | K2 Říčany | 10 | : | 8 | STS Moskovice Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 23 | : | 21 | Korčáková Renáta |
|
| 3. | Út | 10.10.2023 | Amatéři Písnice | 13 | : | 5 | Sport club 1930 I Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 30 | : | 17 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Kopač Miroslav | 11.10.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Út | 10.10.2023 | Chlumecká Praha B | 8 | : | 10 | Sedmá rota Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 22 | : | 25 | Procházka Lubomír |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Chlumecká Praha B | 8 | : | 10 | Zákeřňáci DC Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 21 | : | 25 | Hübner David |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | STS Moskovice Praha | 11 | : | 7 | Sázava DC | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 28 | : | 20 | Bareš Pavel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Amatéři Písnice | 7 | : | 11 | Brilliant darts Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 22 | : | 27 | Homola Jiří |
Zadal: | Kopač Miroslav | 22.10.2023 21:52 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Heřmánkový čajíček Praha | 16 | : | 2 | Sedmá rota Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 34 | : | 7 | Procházka Lubomír |
Zadal: | Pospíšil Adam | 22.10.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 12 | : | 6 | K2 Říčany | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 25 | : | 16 | Kaška Zdeněk |
Zadal: | Gutvirt Petr | 23.10.2023 07:26 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Jižani z 213 Praha | 12 | : | 6 | Sport club 1930 I Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Stolař Lukáš | 28 | : | 19 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Filip Michal | 22.10.2023 23:57 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 12 | : | 6 | Jižani z 213 Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 28 | : | 15 | Stolař Lukáš |
Zadal: | Hübner David | 24.10.2023 23:22 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Brilliant darts Praha | 15 | : | 3 | Chlumecká Praha B | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 31 | : | 12 | Šifner Petr |
Zadal: | Rathuský Jiří | 29.10.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sedmá rota Praha | 5 | : | 13 | STS Moskovice Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 17 | : | 29 | Korčáková Renáta |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sport club 1930 I Praha | 3 | : | 15 | Heřmánkový čajíček Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 10 | : | 32 | Pospíšil Adam |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | K2 Říčany | 7 | : | 11 | Sázava DC | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 20 | : | 25 | Bareš Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 8 | : | 10 | Amatéři Písnice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 21 | : | 23 | Bláha Petr |
Zadal: | Gutvirt Petr | 30.10.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | STS Moskovice Praha | 7 | : | 11 | Sport club 1930 I Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 17 | : | 26 | Grabinský Luděk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Amatéři Písnice | 6 | : | 12 | K2 Říčany | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 18 | : | 26 | Medřický Václav |
Zadal: | Kopač Miroslav | 12.11.2023 22:44 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sázava DC | 6 | : | 12 | Sedmá rota Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 21 | : | 27 | Procházka Lubomír |
Zadal: | Bareš Pavel | 13.11.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 12 | : | 6 | STS Moskovice Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 27 | : | 15 | Korčáková Renáta |
Zadal: | Hübner David | 14.11.2023 23:01 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Brilliant darts Praha | 6 | : | 12 | Heřmánkový čajíček Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 16 | : | 27 | Pospíšil Adam |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Amatéři Písnice | 10 | : | 8 | Chlumecká Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 25 | : | 22 | Šifner Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | K2 Říčany | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 23 | : | 21 | Procházka Lubomír |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 10 | : | 8 | Jižani z 213 Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 24 | : | 21 | Bartek Petr |
Zadal: | Přibyl Robert | 19.11.2023 22:08 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | STS Moskovice Praha | 6 | : | 12 | Brilliant darts Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Suder Libor | 19 | : | 25 | Homola Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Heřmánkový čajíček Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha X | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 25 | : | 21 | Gutvirt Petr |
Zadal: | Pospíšil Adam | 26.11.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Sázava DC | 3 | : | 15 | Zákeřňáci DC Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 13 | : | 31 | Hübner David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Jižani z 213 Praha | 10 | : | 8 | Amatéři Písnice | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 24 | : | 20 | Kopač Miroslav |
Zadal: | Filip Michal | 26.11.2023 23:09 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 28.11.2023 | Chlumecká Praha B | 11 | : | 7 | K2 Říčany | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 25 | : | 20 | Medřický Václav |
Zadal: | Šifner Petr | 29.11.2023 22:13 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Sport club 1930 I Praha | 10 | : | 8 | Sázava DC | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 23 | : | 21 | Váňa Robert |
Zadal: | Andras Lukáš | 3.12.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 11 | : | 7 | Sedmá rota Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 26 | : | 20 | Procházka Lubomír |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Chlumecká Praha B | 8 | : | 10 | Jižani z 213 Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 19 | : | 22 | Formánek Václav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Brilliant darts Praha | 12 | : | 6 | Sázava DC | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 27 | : | 17 | Bareš Pavel |
Zadal: | Homola Jiří | 11.12.2023 14:52 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Amatéři Písnice | 7 | : | 11 | Heřmánkový čajíček Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 17 | : | 26 | Pospíšil Adam |
Zadal: | Kopač Miroslav | 10.12.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | K2 Říčany | 8 | : | 10 | Sport club 1930 I Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 23 | : | 25 | Grabinský Luděk |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 13 | : | 5 | STS Moskovice Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 29 | : | 15 | Korčáková Renáta |
Zadal: | Přibyl Robert | 10.12.2023 21:54 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Heřmánkový čajíček Praha | 13 | : | 5 | Chlumecká Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 31 | : | 17 | Šifner Petr |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sázava DC | 5 | : | 13 | Horní Rozptyly Praha X | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 17 | : | 28 | Gutvirt Petr |
Zadal: | Bareš Pavel | 18.12.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sedmá rota Praha | 6 | : | 12 | Brilliant darts Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 18 | : | 27 | Homola Jiří |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sport club 1930 I Praha | 8 | : | 10 | Zákeřňáci DC Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 19 | : | 24 | Hübner David |
Zadal: | Andras Lukáš | 17.12.2023 20:56 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Jižani z 213 Praha | 11 | : | 7 | K2 Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 24 | : | 17 | Medřický Václav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | STS Moskovice Praha | 8 | : | 10 | Chlumecká Praha B | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 23 | : | 22 | Šifner Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | K2 Říčany | 6 | : | 12 | Zákeřňáci DC Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 16 | : | 26 | Hübner David |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sedmá rota Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha X | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 24 | : | 19 | Přibyl Robert |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sázava DC | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 18 | : | 27 | Kopač Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 14 | : | 4 | Jižani z 213 Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 31 | : | 11 | Bartek Petr |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Chlumecká Praha B | 14 | : | 4 | Sázava DC | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 31 | : | 12 | Bareš Pavel |
Zadal: | Šifner Petr | 10.1.2024 16:37 | Autorizoval: | Automat | 14.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Amatéři Písnice | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 23 | : | 23 | Procházka Lubomír |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 14 | : | 4 | K2 Říčany | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 32 | : | 14 | Medřický Václav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Horní Rozptyly Praha X | 6 | : | 12 | Sport club 1930 I Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 19 | : | 26 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Gutvirt Petr | 15.1.2024 08:53 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | STS Moskovice Praha | 0 | : | 18 | Heřmánkový čajíček Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 2 | : | 36 | Pospíšil Adam |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sport club 1930 I Praha | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 21 | : | 27 | Kopač Miroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sázava DC | 7 | : | 11 | Jižani z 213 Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 18 | : | 26 | Bartek Petr |
Zadal: | Bareš Pavel | 29.1.2024 16:37 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Chlumecká Praha B | 8 | : | 10 | Sport club 1930 I Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Jícha Marek | 23 | : | 25 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Šifner Petr | 7.2.2024 18:26 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | STS Moskovice Praha | 8 | : | 10 | K2 Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 20 | : | 22 | Medřický Václav |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Amatéři Písnice | 8 | : | 10 | Zákeřňáci DC Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 22 | : | 26 | Hübner David |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 17 | : | 1 | Sázava DC | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 34 | : | 7 | Váňa Robert |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Jižani z 213 Praha | 11 | : | 7 | Sedmá rota Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 26 | : | 22 | Procházka Lubomír |
Zadal: | Filip Michal | 18.2.2024 23:51 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Zákeřňáci DC Praha | 12 | : | 6 | Chlumecká Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 25 | : | 15 | Šifner Petr |
Zadal: | Hübner David | 20.2.2024 23:22 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | K2 Říčany | 6 | : | 12 | Horní Rozptyly Praha X | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 21 | : | 28 | Gutvirt Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Brilliant darts Praha | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 18 | : | 26 | Kopač Miroslav |
Zadal: | Homola Jiří | 27.2.2024 09:35 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sport club 1930 I Praha | 6 | : | 12 | Jižani z 213 Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 16 | : | 28 | Formánek Václav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sedmá rota Praha | 5 | : | 13 | Heřmánkový čajíček Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 16 | : | 29 | Pospíšil Adam |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sázava DC | 7 | : | 11 | STS Moskovice Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 19 | : | 26 | Korčáková Renáta |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | STS Moskovice Praha | 12 | : | 6 | Sedmá rota Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 28 | : | 14 | Procházka Lubomír |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Amatéři Písnice | 5 | : | 13 | Horní Rozptyly Praha X | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 15 | : | 28 | Gutvirt Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 12 | : | 6 | Sport club 1930 I Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 28 | : | 13 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Pospíšil Adam | 10.3.2024 20:33 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Jižani z 213 Praha | 5 | : | 13 | Zákeřňáci DC Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Stolař Lukáš | 14 | : | 30 | Hübner David |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Zákeřňáci DC Praha | 10 | : | 8 | Heřmánkový čajíček Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 23 | : | 21 | Pospíšil Adam |
Zadal: | Hübner David | 12.3.2024 23:16 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Út | 12.3.2024 | Chlumecká Praha B | 4 | : | 14 | Brilliant darts Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 12 | : | 28 | Homola Jiří |
Zadal: | Šifner Petr | 13.3.2024 18:36 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | K2 Říčany | 11 | : | 7 | Amatéři Písnice | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 26 | : | 21 | Kopač Miroslav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Brilliant darts Praha | 11 | : | 7 | Jižani z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 25 | : | 21 | Bartek Petr |
Zadal: | Homola Jiří | 18.3.2024 18:06 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Sport club 1930 I Praha | 6 | : | 12 | STS Moskovice Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 19 | : | 26 | Korčáková Renáta |
Zadal: | Andras Lukáš | 17.3.2024 21:11 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Sedmá rota Praha | 14 | : | 4 | Sázava DC | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 29 | : | 11 | Stejskal Ondřej |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Horní Rozptyly Praha X | 13 | : | 5 | Chlumecká Praha B | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 29 | : | 14 | Šifner Petr |
|
| 15. | Ne | 24.3.2024 | Horní Rozptyly Praha X | 8 | : | 10 | Brilliant darts Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 25 | : | 23 | Homola Jiří |
Zadal: | Gutvirt Petr | 25.3.2024 07:44 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | STS Moskovice Praha | 5 | : | 13 | Zákeřňáci DC Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 16 | : | 28 | Hübner David |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 12 | : | 6 | Brilliant darts Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 28 | : | 16 | Homola Jiří |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Sedmá rota Praha | 7 | : | 11 | K2 Říčany | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 17 | : | 25 | Medřický Václav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Jižani z 213 Praha | 11 | : | 7 | Horní Rozptyly Praha X | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 27 | : | 16 | Gutvirt Petr |
Zadal: | Filip Michal | 8.4.2024 01:13 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Út | 9.4.2024 | Chlumecká Praha B | 13 | : | 5 | Amatéři Písnice | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 30 | : | 16 | Kopač Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Dart's Warriors Praha | 8 | : | 10 | Drak Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 22 | : | 23 | Löwy Simon |
|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Radotín ŠK | 13 | : | 5 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 28 | : | 16 | Lukavský Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šemík Neumětely B | 10 | : | 8 | Šipkaři Jince | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 23 | : | 21 | Pitor Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 16 | : | 2 | Berounská Hvězda | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 33 | : | 10 | Žanta Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Magnetics Beroun | 10 | : | 8 | Šemík Neumětely | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 24 | : | 21 | Rathouský Jan |
Zadal: | Janák Radek | 10.9.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 7 | : | 11 | Vonoklasy 26 | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 20 | : | 25 | Chlumský Ondřej |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Šipkaři Jince | 12 | : | 6 | Šemík Neumětely | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 27 | : | 18 | Rathouský Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Šemík Neumětely B | 11 | : | 7 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 25 | : | 20 | Samec Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Club Fanda Forever | 11 | : | 7 | Magnetics Beroun | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 25 | : | 22 | Zajíček Jiří |
Zadal: | Horák Jiří | 17.9.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Drak Praha | 10 | : | 8 | Radotín ŠK | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 24 | : | 19 | Moravec Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Berounská Hvězda | 10 | : | 8 | Dart's Warriors Praha | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 24 | : | 18 | Littmanová Erika |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Dart's Warriors Praha | 8 | : | 10 | Šemík Neumětely B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 17 | : | 27 | Beran Jiří |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Radotín ŠK | 14 | : | 4 | Berounská Hvězda | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 30 | : | 11 | Žanta Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 6 | : | 12 | Šipkaři Jince | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 16 | : | 28 | Pitor Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Vonoklasy 26 | 6 | : | 12 | Drak Praha | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 15 | : | 27 | Löwy Simon |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Magnetics Beroun | 14 | : | 4 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 30 | : | 15 | Lukavský Daniel |
Zadal: | Janák Radek | 1.10.2023 21:53 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Šemík Neumětely | 8 | : | 10 | Club Fanda Forever | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 21 | : | 26 | Horák Jiří |
Zadal: | Rathouský Jan | 3.10.2023 20:34 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 12 | : | 6 | Šemík Neumětely | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 28 | : | 18 | Rathouský Jan |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Šipkaři Jince | 10 | : | 8 | Club Fanda Forever | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 24 | : | 18 | Horák Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Šemík Neumětely B | 6 | : | 12 | Radotín ŠK | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 19 | : | 26 | Moravec Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 10 | : | 8 | Dart's Warriors Praha | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 23 | : | 17 | Šonková Nikola |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Drak Praha | 10 | : | 8 | Magnetics Beroun | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 24 | : | 20 | Zajíček Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Berounská Hvězda | 5 | : | 13 | Vonoklasy 26 | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 13 | : | 28 | Chlumský Ondřej |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Dart's Warriors Praha | 4 | : | 14 | Šipkaři Jince | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 16 | : | 29 | Pitor Jiří |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Radotín ŠK | 11 | : | 7 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 25 | : | 19 | Samec Zdeněk |
Zadal: | Moravec Martin | 18.10.2023 06:45 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Vonoklasy 26 | 10 | : | 8 | Šemík Neumětely B | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 21 | : | 20 | Beran Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Magnetics Beroun | 15 | : | 3 | Berounská Hvězda | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 31 | : | 11 | Žanta Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Club Fanda Forever | 14 | : | 4 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 29 | : | 15 | Lukavský Patrik |
Zadal: | Horák Jiří | 22.10.2023 21:03 | Změnil: | Horák Jiří | 22.10.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Dart's Warriors Praha | 11 | : | 7 | Radotín ŠK | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 27 | : | 19 | Moravec Martin |
Zadal: | Moravec Martin | 25.10.2023 14:52 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Šipkaři Jince | 14 | : | 4 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 31 | : | 14 | Lukavský Daniel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Šemík Neumětely B | 8 | : | 10 | Magnetics Beroun | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 21 | : | 24 | Zajíček Jiří |
Zadal: | Kučera Petr | 30.10.2023 09:07 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 8 | : | 10 | Vonoklasy 26 | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 23 | : | 23 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Novotná Renáta | 29.10.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Drak Praha | 7 | : | 11 | Club Fanda Forever | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 17 | : | 28 | Horák Jiří |
Zadal: | Löwy Simon | 30.10.2023 06:22 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Berounská Hvězda | 7 | : | 11 | Šemík Neumětely | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 19 | : | 26 | Rathouský Jan |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Radotín ŠK | 5 | : | 13 | Šipkaři Jince | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 17 | : | 26 | Pitor Jiří |
Zadal: | Moravec Martin | 9.11.2023 19:11 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 15 | : | 3 | Drak Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 31 | : | 12 | Löwy Jan |
Zadal: | Blažka Pavel | 12.11.2023 08:44 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Vonoklasy 26 | 4 | : | 14 | Dart's Warriors Praha | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 12 | : | 31 | Littmanová Erika |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šemík Neumětely | 8 | : | 10 | Šemík Neumětely B | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 19 | : | 25 | Beran Jiří |
Zadal: | Kučera Petr | 13.11.2023 10:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Club Fanda Forever | 15 | : | 3 | Berounská Hvězda | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 31 | : | 7 | Žanta Jaroslav |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Dart's Warriors Praha | 11 | : | 7 | Magnetics Beroun | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 27 | : | 19 | Zajíček Jiří |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Radotín ŠK | 10 | : | 8 | Vonoklasy 26 | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 26 | : | 22 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Moravec Martin | 15.11.2023 07:12 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Šemík Neumětely B | 7 | : | 11 | Club Fanda Forever | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 18 | : | 24 | Horák Jiří |
Zadal: | Kučera Petr | 20.11.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 7 | : | 11 | Šemík Neumětely | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 19 | : | 24 | Rathouský Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Berounská Hvězda | 6 | : | 12 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 15 | : | 27 | Lukavský Patrik |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 10 | : | 8 | Šemík Neumětely B | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 23 | : | 19 | Beran Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Vonoklasy 26 | 8 | : | 10 | Šipkaři Jince | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 23 | : | 21 | Pitor Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Magnetics Beroun | 7 | : | 11 | Radotín ŠK | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 17 | : | 24 | Moravec Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šemík Neumětely | 10 | : | 8 | Dart's Warriors Praha | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 23 | : | 20 | Littman Petr |
Zadal: | Rathouský Jan | 27.11.2023 22:52 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Club Fanda Forever | 12 | : | 6 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 26 | : | 15 | Samec Zdeněk |
Zadal: | Horák Jiří | 26.11.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Drak Praha | 13 | : | 5 | Berounská Hvězda | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 30 | : | 14 | Žanta Jaroslav |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Radotín ŠK | 11 | : | 7 | Šemík Neumětely | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 24 | : | 19 | Rathouský Jan |
Zadal: | Moravec Martin | 6.12.2023 07:55 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Šipkaři Jince | 13 | : | 5 | Berounská Hvězda | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 30 | : | 15 | Žanta Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šemík Neumětely B | 4 | : | 14 | Drak Praha | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 18 | : | 32 | Löwy Simon |
Zadal: | Kučera Petr | 11.12.2023 08:55 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 6 | : | 12 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 15 | : | 24 | Lukavský Patrik |
Zadal: | Šídlo Ondřej | 10.12.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Vonoklasy 26 | 7 | : | 11 | Magnetics Beroun | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 20 | : | 24 | Zajíček Jiří |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 6 | : | 12 | Dart's Warriors Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Daniel | 16 | : | 24 | Littmanová Erika |
Zadal: | Horák Filip | 16.12.2023 22:21 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Magnetics Beroun | 6 | : | 12 | Šipkaři Jince | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 20 | : | 28 | Pitor Jiří |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Šemík Neumětely | 8 | : | 10 | Vonoklasy 26 | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 21 | : | 22 | Chlumský Ondřej |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Club Fanda Forever | 13 | : | 5 | Radotín ŠK | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 27 | : | 14 | Moravec Martin |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Drak Praha | 10 | : | 8 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 24 | : | 22 | Samec Zdeněk |
Zadal: | Löwy Simon | 19.12.2023 14:25 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Berounská Hvězda | 3 | : | 15 | Šemík Neumětely B | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 12 | : | 32 | Beran Jiří |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Šipkaři Jince | 11 | : | 7 | Šemík Neumětely B | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 27 | : | 22 | Beran Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Berounská Hvězda | 2 | : | 16 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 10 | : | 33 | Samec Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Drak Praha | 5 | : | 13 | Dart's Warriors Praha | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Kříž Slavomír | 14 | : | 27 | Littmanová Erika |
Zadal: | Horák Filip | 7.1.2024 21:05 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Club Fanda Forever | 14 | : | 4 | Vonoklasy 26 | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 30 | : | 16 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Horák Jiří | 7.1.2024 21:02 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Radotín ŠK | 10 | : | 8 | Drak Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 23 | : | 20 | Löwy Simon |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 5 | : | 13 | Šemík Neumětely B | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 17 | : | 27 | Beran Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Magnetics Beroun | 4 | : | 14 | Club Fanda Forever | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 14 | : | 30 | Horák Jiří |
Zadal: | Janák Radek | 14.1.2024 21:27 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Vonoklasy 26 | 7 | : | 11 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 21 | : | 24 | Lukavský Patrik |
|
| 14. | So | 27.1.2024 | Šipkaři Jince | 13 | : | 5 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 29 | : | 14 | Samec Zdeněk |
|
| 14. | So | 27.1.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 14 | : | 4 | Magnetics Beroun | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 32 | : | 11 | Janák Radek |
Zadal: | Blažka Pavel | 27.1.2024 20:55 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šemík Neumětely B | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 22 | : | 23 | Jaroš Christopher |
Zadal: | Kučera Petr | 29.1.2024 14:44 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Berounská Hvězda | 2 | : | 16 | Radotín ŠK | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 13 | : | 34 | Moravec Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Drak Praha | 12 | : | 6 | Vonoklasy 26 | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 28 | : | 17 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Löwy Simon | 30.1.2024 09:10 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Club Fanda Forever | 8 | : | 10 | Šemík Neumětely | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 19 | : | 25 | Rathouský Jan |
Zadal: | Horák Jiří | 28.1.2024 21:16 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Radotín ŠK | 10 | : | 8 | Šemík Neumětely B | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 24 | : | 21 | Beran Jiří |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Dart's Warriors Praha | 10 | : | 8 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Jaroš Christopher | 25 | : | 21 | Samec Zdeněk |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Šemík Neumětely | 6 | : | 12 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Koziel Tomáš | 13 | : | 28 | Lukavský Patrik |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Magnetics Beroun | 10 | : | 8 | Drak Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 22 | : | 23 | Löwy Simon |
Zadal: | Janák Radek | 11.2.2024 22:03 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Vonoklasy 26 | 11 | : | 7 | Berounská Hvězda | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 25 | : | 17 | Žanta Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Club Fanda Forever | 10 | : | 8 | Šipkaři Jince | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 23 | : | 22 | Pitor Jiří |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Šipkaři Jince | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 19 | : | 21 | Jaroš Christopher |
Zadal: | Pitor Jiří | 24.2.2024 19:30 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 10 | : | 8 | Club Fanda Forever | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 22 | : | 21 | Horák Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šemík Neumětely B | 13 | : | 5 | Vonoklasy 26 | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 28 | : | 14 | Chlumský Ondřej |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Berounská Hvězda | 3 | : | 15 | Magnetics Beroun | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 13 | : | 33 | Zajíček Jiří |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Radotín ŠK | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 21 | : | 25 | Littmanová Erika |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 7 | : | 11 | Šipkaři Jince | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 18 | : | 26 | Pitor Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Vonoklasy 26 | 14 | : | 4 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 30 | : | 15 | Samec Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Club Fanda Forever | 14 | : | 4 | Drak Praha | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 30 | : | 11 | Löwy Simon |
Zadal: | Preclík Karel | 10.3.2024 20:52 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šemík Neumětely | 16 | : | 2 | Berounská Hvězda | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 32 | : | 9 | Žanta Jaroslav |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Dart's Warriors Praha | 10 | : | 8 | Vonoklasy 26 | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 23 | : | 18 | Chlumský Ondřej |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Šipkaři Jince | 14 | : | 4 | Radotín ŠK | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 30 | : | 13 | Moravec Martin |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 10 | : | 8 | Magnetics Beroun | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 24 | : | 20 | Zajíček Jiří |
Zadal: | Šídlo Ondřej | 17.3.2024 20:37 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Šemík Neumětely B | 8 | : | 10 | Šemík Neumětely | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 23 | : | 25 | Rathouský Jan |
Zadal: | Kučera Petr | 18.3.2024 16:08 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Berounská Hvězda | 3 | : | 15 | Club Fanda Forever | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 10 | : | 31 | Preclík Karel |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Drak Praha | 10 | : | 8 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 24 | : | 20 | Lukavský Patrik |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 17 | : | 1 | Berounská Hvězda | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 35 | : | 9 | Žanta Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Club Fanda Forever | 13 | : | 5 | Šemík Neumětely B | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Preclík Karel | 30 | : | 14 | Beran Jiří |
Zadal: | Preclík Karel | 7.4.2024 20:29 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Šemík Neumětely | 14 | : | 4 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 30 | : | 13 | Samec Zdeněk |
Zadal: | Rathouský Jan | 8.4.2024 18:59 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Magnetics Beroun | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 21 | : | 25 | Littmanová Erika |
Zadal: | Janák Radek | 7.4.2024 22:41 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Vonoklasy 26 | 8 | : | 10 | Radotín ŠK | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 24 | : | 24 | Moravec Martin |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Drak Praha | 6 | : | 12 | Šipkaři Jince | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 15 | : | 29 | Pitor Jiří |
Zadal: | Löwy Simon | 8.4.2024 14:57 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Út | 16.4.2024 | Radotín ŠK | 10 | : | 8 | Magnetics Beroun | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 23 | : | 19 | Zajíček Jiří |
|
| 20. | Út | 16.4.2024 | Dart's Warriors Praha | 11 | : | 7 | Šemík Neumětely | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 24 | : | 19 | Rathouský Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 8 | : | 10 | Žraloci Cerhenice | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 20 | : | 24 | Žižka Martin |
Zadal: | Nejedlý Josef | 9.9.2023 19:45 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Darts club Eso Milovice | 10 | : | 8 | Future DC Praha | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 24 | : | 23 | Řezáč Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šipky Pátek | 8 | : | 10 | Ostré hroty Ćelákovice | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 21 | : | 22 | Zikmund Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 15 | : | 3 | Plechovky Pečky B | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 32 | : | 11 | Exner Aleš |
Zadal: | Fiala Tomáš | 10.9.2023 22:07 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šipky Loučeň | 10 | : | 8 | RKDM Milovice | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 23 | : | 19 | Slabá Lucie |
Zadal: | Hropko Michal | 10.9.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 13 | : | 5 | Rafani Záryby | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 27 | : | 14 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Slugeň Jan | 11.9.2023 13:39 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | RKDM Milovice | 7 | : | 11 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | | |
19:00 | Janata Tomáš | 19 | : | 25 | Fiala Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Šipky Pátek | 11 | : | 7 | Cirkus Citrus Pečky | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 26 | : | 19 | Nejedlý Josef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Sgt. Pepik's Band Praha C | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 22 | : | 23 | Slugeň Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rafani Záryby | 10 | : | 8 | Šipky Loučeň | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 22 | : | 20 | Hropko Michal |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Plechovky Pečky B | 10 | : | 8 | RKDM Milovice | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 24 | : | 20 | Šlambor Ladislav |
Zadal: | Vlček Pavel | 1.10.2023 10:37 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Darts club Eso Milovice | 11 | : | 7 | Šipky Pátek | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 24 | : | 17 | Mrázek Miroslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 11 | : | 7 | Rafani Záryby | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 27 | : | 19 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Fiala Tomáš | 1.10.2023 19:10 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 12 | : | 6 | Cirkus Citrus Pečky | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 27 | : | 16 | Nejedlý Josef |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Šipky Loučeň | 12 | : | 6 | Future DC Praha | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 27 | : | 20 | Řezáč Jaroslav |
Zadal: | Hropko Michal | 1.10.2023 22:22 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 6 | : | 12 | Žraloci Cerhenice | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 15 | : | 26 | Pudil Josef |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 10 | : | 8 | Darts club Eso Milovice | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 21 | : | 18 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Nejedlý Josef | 8.10.2023 09:55 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Šipky Pátek | 12 | : | 6 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 25 | : | 16 | Slugeň Jan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Future DC Praha | 3 | : | 15 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 10 | : | 31 | Fiala Tomáš |
Zadal: | Řezáč Jaroslav | 8.10.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 12 | : | 6 | RKDM Milovice | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 26 | : | 20 | Slabá Lucie |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rafani Záryby | 10 | : | 8 | Plechovky Pečky B | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 25 | : | 22 | Vlček Pavel |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Žraloci Cerhenice | 10 | : | 8 | Šipky Loučeň | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 21 | : | 19 | Hropko Michal |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | RKDM Milovice | 10 | : | 8 | Rafani Záryby | | |
19:00 | Slabá Lucie | 23 | : | 19 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Slabá Lucie | 18.10.2023 09:03 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 21.10.2023 | Plechovky Pečky B | 10 | : | 8 | Future DC Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 25 | : | 18 | Řezáč Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Darts club Eso Milovice | 2 | : | 16 | Ostré hroty Ćelákovice | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 15 | : | 33 | Zikmund Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 8 | : | 10 | Žraloci Cerhenice | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 23 | : | 23 | Žižka Martin |
Zadal: | Fiala Tomáš | 22.10.2023 19:36 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Šipky Loučeň | 3 | : | 15 | Šipky Pátek | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 14 | : | 32 | Mrázek Miroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 8 | : | 10 | Cirkus Citrus Pečky | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 20 | : | 26 | Nejedlý Josef |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 10 | : | 8 | Šipky Loučeň | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 22 | : | 17 | Hropko Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Šipky Pátek | 7 | : | 11 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 18 | : | 27 | Fiala Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Future DC Praha | 10 | : | 8 | RKDM Milovice | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 23 | : | 23 | Čerepušťák Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 15 | : | 3 | Rafani Záryby | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 33 | : | 11 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Zikmund Petr | 29.10.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | RKDM Milovice | 5 | : | 13 | Žraloci Cerhenice | | |
19:00 | Janata Tomáš | 15 | : | 30 | Žižka Martin |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Plechovky Pečky B | 8 | : | 10 | Šipky Pátek | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 18 | : | 26 | Mrázek Miroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 11 | : | 7 | Cirkus Citrus Pečky | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 25 | : | 19 | Nejedlý Josef |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 3 | : | 15 | Ostré hroty Ćelákovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 12 | : | 32 | Zikmund Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rafani Záryby | 11 | : | 7 | Future DC Praha | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 24 | : | 20 | Zemanský Marek |
Zadal: | Brejcha Luboš | 12.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 8 | : | 10 | Plechovky Pečky B | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 20 | : | 23 | Vlček Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Šipky Pátek | 7 | : | 11 | RKDM Milovice | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 18 | : | 26 | Šlambor Ladislav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 16 | : | 2 | Future DC Praha | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 33 | : | 10 | Řezáč Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 6 | : | 12 | Šipky Loučeň | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Tanglová Dominika | 15 | : | 27 | Hropko Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Žraloci Cerhenice | 12 | : | 6 | Rafani Záryby | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 27 | : | 18 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Krause Tomáš | 19.11.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | RKDM Milovice | 10 | : | 8 | Cirkus Citrus Pečky | | |
19:00 | Janata Tomáš | 25 | : | 22 | Nejedlý Josef |
|
| 9. | So | 25.11.2023 | Plechovky Pečky B | 7 | : | 11 | Darts club Eso Milovice | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 17 | : | 25 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Vlček Pavel | 26.11.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 11 | : | 7 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 26 | : | 16 | Slugeň Jan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Žraloci Cerhenice | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Zemanský Marek | 21 | : | 21 | Žižka Martin |
Zadal: | Krause Tomáš | 28.11.2023 07:23 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šipky Loučeň | 6 | : | 12 | Ostré hroty Ćelákovice | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 20 | : | 29 | Zikmund Petr |
Zadal: | Hropko Michal | 26.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rafani Záryby | 10 | : | 8 | Šipky Pátek | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 25 | : | 20 | Mrázek Miroslav |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 13 | : | 5 | Rafani Záryby | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 28 | : | 16 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Nejedlý Josef | 9.12.2023 22:22 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Darts club Eso Milovice | 5 | : | 13 | RKDM Milovice | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 17 | : | 29 | Slabá Lucie |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šipky Pátek | 12 | : | 6 | Future DC Praha | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Zeithaml Zdeněk | 28 | : | 17 | Řezáč Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 8 | : | 10 | Žraloci Cerhenice | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Rubeš Josef | 21 | : | 24 | Žižka Martin |
Zadal: | Tošnar Pavel | 11.12.2023 08:33 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | RKDM Milovice | 14 | : | 4 | Sgt. Pepik's Band Praha C | | |
19:00 | Slabá Lucie | 30 | : | 16 | Slugeň Jan |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Plechovky Pečky B | 12 | : | 6 | Šipky Loučeň | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 28 | : | 18 | Hropko Michal |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 11 | : | 7 | Ostré hroty Ćelákovice | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 24 | : | 19 | Zikmund Petr |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Cirkus Citrus Pečky | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 23 | : | 24 | Nejedlý Josef |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Rafani Záryby | 7 | : | 11 | Darts club Eso Milovice | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 20 | : | 27 | Antonín Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Žraloci Cerhenice | 12 | : | 6 | Šipky Pátek | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 26 | : | 17 | Mrázek Miroslav |
Zadal: | Krause Tomáš | 17.12.2023 21:21 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Plechovky Pečky B | 8 | : | 10 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 19 | : | 26 | Fiala Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Darts club Eso Milovice | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 18 | : | 23 | Bedruň Jozef |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Ostré hroty Ćelákovice | 5 | : | 13 | Šipky Pátek | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 14 | : | 29 | Mrázek Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Žraloci Cerhenice | 10 | : | 8 | Cirkus Citrus Pečky | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 25 | : | 22 | Nejedlý Josef |
Zadal: | Krause Tomáš | 7.1.2024 21:17 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rafani Záryby | 12 | : | 6 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 29 | : | 15 | Slugeň Jan |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Cirkus Citrus Pečky | 7 | : | 11 | Šipky Pátek | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 20 | : | 26 | Mrázek Miroslav |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Plechovky Pečky B | 7 | : | 11 | Ostré hroty Ćelákovice | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 18 | : | 26 | Zikmund Petr |
Zadal: | Vlček Pavel | 14.1.2024 19:09 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 11 | : | 7 | RKDM Milovice | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 25 | : | 19 | Slabá Lucie |
Zadal: | Fiala Tomáš | 14.1.2024 19:18 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Šipky Loučeň | 12 | : | 6 | Rafani Záryby | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 26 | : | 14 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Hropko Michal | 14.1.2024 19:51 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 13 | : | 5 | Future DC Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 27 | : | 17 | Řezáč Jaroslav |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | RKDM Milovice | 11 | : | 7 | Plechovky Pečky B | | |
19:00 | Slabá Lucie | 27 | : | 20 | Vlček Pavel |
|
| 14. | So | 27.1.2024 | Cirkus Citrus Pečky | 8 | : | 10 | Ostré hroty Ćelákovice | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 21 | : | 24 | Blažek Jiří |
Zadal: | Nejedlý Josef | 28.1.2024 09:21 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Šipky Loučeň | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Hovorka Jaroslav | 18 | : | 26 | Hropko Michal |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Rafani Záryby | 6 | : | 12 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 18 | : | 29 | Fiala Tomáš |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | RKDM Milovice | 7 | : | 11 | Ostré hroty Ćelákovice | | |
19:00 | Janata Tomáš | 19 | : | 26 | Zikmund Petr |
Zadal: | Janata Tomáš | 7.2.2024 09:28 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 10.2.2024 | Plechovky Pečky B | 14 | : | 4 | Rafani Záryby | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 30 | : | 12 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Vlček Pavel | 11.2.2024 20:26 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Darts club Eso Milovice | 11 | : | 7 | Cirkus Citrus Pečky | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 26 | : | 21 | Nejedlý Josef |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 14 | : | 4 | Future DC Praha | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 29 | : | 13 | Řezáč Jaroslav |
Zadal: | Fiala Tomáš | 11.2.2024 22:06 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Šipky Loučeň | 7 | : | 11 | Žraloci Cerhenice | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 22 | : | 24 | Žižka Martin |
Zadal: | Hropko Michal | 11.2.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 4 | : | 14 | Šipky Pátek | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 14 | : | 31 | Mrázek Miroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipky Pátek | 10 | : | 8 | Šipky Loučeň | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 23 | : | 20 | Hropko Michal |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Future DC Praha | 3 | : | 15 | Plechovky Pečky B | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Vrbas Roman | 15 | : | 32 | Bauer Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Ostré hroty Ćelákovice | 13 | : | 5 | Darts club Eso Milovice | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 29 | : | 15 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Novák Petr | 26.2.2024 10:52 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Žraloci Cerhenice | 10 | : | 8 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 24 | : | 19 | Fiala Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rafani Záryby | 14 | : | 4 | RKDM Milovice | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 30 | : | 16 | Šlambor Ladislav |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | RKDM Milovice | 14 | : | 4 | Future DC Praha | | |
19:00 | Slabá Lucie | 32 | : | 17 | Řezáč Jaroslav |
Zadal: | Slabá Lucie | 6.3.2024 09:41 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Plechovky Pečky B | 5 | : | 13 | Žraloci Cerhenice | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 17 | : | 27 | Pudil Josef |
Zadal: | Vlček Pavel | 11.3.2024 07:53 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šipky Loučeň | 6 | : | 12 | Cirkus Citrus Pečky | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 20 | : | 27 | Nejedlý Josef |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 10 | : | 8 | Darts club Eso Milovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 24 | : | 24 | Antonín Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rafani Záryby | 3 | : | 15 | Ostré hroty Ćelákovice | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 9 | : | 31 | Zikmund Petr |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Cirkus Citrus Pečky | 6 | : | 12 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 17 | : | 27 | Fiala Tomáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Darts club Eso Milovice | 6 | : | 12 | Šipky Loučeň | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 17 | : | 26 | Hropko Michal |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Šipky Pátek | 12 | : | 6 | Plechovky Pečky B | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 25 | : | 17 | Andres Jaromír |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Future DC Praha | 4 | : | 14 | Rafani Záryby | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Hovorka Jaroslav | 12 | : | 28 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Brejcha Luboš | 17.3.2024 21:55 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Ostré hroty Ćelákovice | 12 | : | 6 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 27 | : | 18 | Slugeň Jan |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Žraloci Cerhenice | 13 | : | 5 | RKDM Milovice | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 30 | : | 14 | Palus Vlastimil |
Zadal: | Krause Tomáš | 17.3.2024 21:25 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | RKDM Milovice | 8 | : | 10 | Šipky Pátek | | |
19:00 | Slabá Lucie | 20 | : | 23 | Mrázek Miroslav |
|
| 19. | So | 6.4.2024 | Plechovky Pečky B | 10 | : | 8 | Cirkus Citrus Pečky | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 24 | : | 19 | Nejedlý Josef |
Zadal: | Vlček Pavel | 7.4.2024 10:56 | Autorizoval: | Automat | 11.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 12 | : | 6 | Darts club Eso Milovice | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 26 | : | 16 | Antonín Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Future DC Praha | 5 | : | 13 | Ostré hroty Ćelákovice | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Hovorka Jaroslav | 15 | : | 30 | Novák Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Šipky Loučeň | 13 | : | 5 | Sgt. Pepik's Band Praha C | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 29 | : | 18 | Slugeň Jan |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Rafani Záryby | 5 | : | 13 | Žraloci Cerhenice | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 15 | : | 29 | Žižka Martin |
Zadal: | Brejcha Luboš | 7.4.2024 21:36 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Norci Úmonín | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Suchorebský Milan | 26 | : | 21 | Uzlová Marcela |
Zadal: | Sahulka David | 10.9.2023 08:02 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Vosy Čáslav | 13 | : | 5 | Lipánci Přehvozdí | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 28 | : | 13 | Zajíčková Lucie |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Homolka DC Úvaly | 8 | : | 10 | Zásmucké vosy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 19 | : | 24 | Křivková Veronika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Korunky Kolín C | 8 | : | 10 | Letci Kolín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 20 | : | 25 | Marhan Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hadi Úvaly | 6 | : | 12 | Kandráčovci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 16 | : | 28 | Kosina Josef |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | U Kapličky Vrdy | 11 | : | 7 | Korunky Kolín C | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Wymer Filip | 25 | : | 17 | Malý Luboš |
Zadal: | Wymer Filip | 17.9.2023 15:14 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kandráčovci Kolín | 14 | : | 4 | Vosy Čáslav | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 29 | : | 13 | Žítková Gabriela |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Letci Kolín | 8 | : | 10 | Norci Úmonín | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 20 | : | 23 | Sahulka David |
Zadal: | Franc Ondřej | 17.9.2023 19:48 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Střelky Veltruby B | 10 | : | 8 | Lipánci Přehvozdí | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 22 | : | 21 | Zajíčková Lucie |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Zásmucké vosy | 11 | : | 7 | Hadi Úvaly | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 26 | : | 19 | Solčanský Pavel |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Norci Úmonín | 11 | : | 7 | U Kapličky Vrdy | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 27 | : | 17 | Jánský Zdeněk |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Vosy Čáslav | 5 | : | 13 | Zásmucké vosy | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 14 | : | 26 | Křivka Lukáš |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Lipánci Přehvozdí | 4 | : | 14 | Kandráčovci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 15 | : | 30 | Kosina Josef |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Hadi Úvaly | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 23 | : | 20 | Uzlová Marcela |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Frnďáci Žernovka | 10 | : | 8 | Vosy Čáslav | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Štembera Petr | 25 | : | 24 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Štembera Petr | 9.10.2023 09:27 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Střelky Veltruby B | 8 | : | 10 | Kandráčovci Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 20 | : | 23 | Kosina Josef |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Zásmucké vosy | 13 | : | 5 | Lipánci Přehvozdí | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 30 | : | 15 | Zajíčková Lucie |
|
| 2. | Ne | 15.10.2023 | Frnďáci Žernovka | 16 | : | 2 | Homolka DC Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Štembera Petr | 32 | : | 9 | Exner Josef |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Norci Úmonín | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby B | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 27 | : | 19 | Březinová Petra |
Zadal: | Sahulka David | 21.10.2023 09:19 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Vosy Čáslav | 6 | : | 12 | Letci Kolín | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Doležal Martin | 17 | : | 27 | Marhan Jiří |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Lipánci Přehvozdí | 4 | : | 14 | Frnďáci Žernovka | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 14 | : | 31 | Štembera Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Kandráčovci Kolín | 11 | : | 7 | Zásmucké vosy | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 23 | : | 18 | Křivková Veronika |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Homolka DC Úvaly | 5 | : | 13 | Korunky Kolín C | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 17 | : | 28 | Malý Luboš |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | U Kapličky Vrdy | 13 | : | 5 | Vosy Čáslav | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 29 | : | 16 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Jánský Zdeněk | 27.10.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Norci Úmonín | 11 | : | 7 | Homolka DC Úvaly | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Suchorebský Milan | 24 | : | 19 | Exner Josef |
Zadal: | Exner Josef | 27.10.2023 20:21 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Frnďáci Žernovka | 10 | : | 8 | Kandráčovci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 23 | : | 20 | Kosina Josef |
Zadal: | Štembera Petr | 30.10.2023 07:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Korunky Kolín C | 11 | : | 7 | Hadi Úvaly | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 24 | : | 18 | Solčanský Pavel |
Zadal: | Malý Luboš | 29.10.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Letci Kolín | 11 | : | 7 | Lipánci Přehvozdí | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 23 | : | 21 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Franc Ondřej | 29.10.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 3.11.2023 | U Kapličky Vrdy | 7 | : | 11 | Homolka DC Úvaly | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 19 | : | 25 | Exner Josef |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Vosy Čáslav | 6 | : | 12 | Korunky Kolín C | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Doležal Martin | 17 | : | 28 | Malý Luboš |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Lipánci Přehvozdí | 7 | : | 11 | U Kapličky Vrdy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 21 | : | 25 | Jánský Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kandráčovci Kolín | 14 | : | 4 | Letci Kolín | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 29 | : | 14 | Marhan Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Homolka DC Úvaly | 8 | : | 10 | Střelky Veltruby B | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 19 | : | 26 | Březinová Petra |
Zadal: | Exner Josef | 12.11.2023 17:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hadi Úvaly | 8 | : | 10 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 18 | : | 22 | Nevole Michal |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zásmucké vosy | 7 | : | 11 | Frnďáci Žernovka | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 20 | : | 23 | Uzlová Marcela |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | U Kapličky Vrdy | 6 | : | 12 | Kandráčovci Kolín | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 19 | : | 25 | Kosina Josef |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Norci Úmonín | 15 | : | 3 | Vosy Čáslav | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 31 | : | 12 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Sahulka David | 17.11.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Homolka DC Úvaly | 6 | : | 12 | Hadi Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 17 | : | 27 | Solčanský Pavel |
Zadal: | Exner Josef | 19.11.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Korunky Kolín C | 5 | : | 13 | Lipánci Přehvozdí | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 16 | : | 27 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Malý Luboš | 19.11.2023 21:39 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Letci Kolín | 5 | : | 13 | Zásmucké vosy | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 19 | : | 27 | Křivková Veronika |
Zadal: | Marhan Jiří | 19.11.2023 20:23 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Střelky Veltruby B | 12 | : | 6 | Frnďáci Žernovka | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 28 | : | 17 | Planeta Ferdinand |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Vosy Čáslav | 10 | : | 8 | Homolka DC Úvaly | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Doležal Martin | 22 | : | 22 | Exner Josef |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Lipánci Přehvozdí | 8 | : | 10 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 20 | : | 24 | Sahulka David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Kandráčovci Kolín | 12 | : | 6 | Korunky Kolín C | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 27 | : | 14 | Malý Luboš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Frnďáci Žernovka | 13 | : | 5 | Letci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 29 | : | 14 | Marhan Jiří |
Zadal: | Uzlová Marcela | 26.11.2023 20:23 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Hadi Úvaly | 6 | : | 12 | Střelky Veltruby B | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 17 | : | 30 | Březinová Petra |
|
| 3. | Ne | 3.12.2023 | Homolka DC Úvaly | 10 | : | 8 | Letci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 26 | : | 21 | Franc Ondřej |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | U Kapličky Vrdy | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 22 | : | 18 | Uzlová Marcela |
Zadal: | Jánský Zdeněk | 8.12.2023 22:32 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Homolka DC Úvaly | 13 | : | 5 | Lipánci Přehvozdí | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 30 | : | 14 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Exner Josef | 10.12.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Korunky Kolín C | 7 | : | 11 | Zásmucké vosy | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 17 | : | 23 | Hicl Dušan |
Zadal: | Malý Luboš | 10.12.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Střelky Veltruby B | 10 | : | 8 | Letci Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 23 | : | 17 | Franc Ondřej |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Hadi Úvaly | 10 | : | 8 | Vosy Čáslav | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 23 | : | 19 | Doležal Martin |
|
| 11. | Pá | 15.12.2023 | Vosy Čáslav | 13 | : | 5 | Střelky Veltruby B | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 27 | : | 17 | Březinová Petra |
Zadal: | Doležal Martin | 17.12.2023 20:14 | Autorizoval: | Automat | 20.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Pá | 15.12.2023 | Lipánci Přehvozdí | 6 | : | 12 | Hadi Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 18 | : | 27 | Solčanský Pavel |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Kandráčovci Kolín | 8 | : | 10 | Homolka DC Úvaly | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 18 | : | 23 | Exner Josef |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Frnďáci Žernovka | 10 | : | 8 | Korunky Kolín C | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 24 | : | 23 | Malý Luboš |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Letci Kolín | 8 | : | 10 | U Kapličky Vrdy | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Franc Ondřej | 21 | : | 25 | Jánský Zdeněk |
Zadal: | Franc Ondřej | 18.12.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Zásmucké vosy | 6 | : | 12 | Norci Úmonín | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 15 | : | 25 | Sahulka David |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kandráčovci Kolín | 15 | : | 3 | Hadi Úvaly | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 31 | : | 11 | Solčanský Pavel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Frnďáci Žernovka | 6 | : | 12 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 15 | : | 25 | Sahulka Vladimír |
Zadal: | Štembera Petr | 9.1.2024 11:27 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Střelky Veltruby B | 12 | : | 6 | U Kapličky Vrdy | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 26 | : | 16 | Jánský Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Letci Kolín | 4 | : | 14 | Korunky Kolín C | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 13 | : | 28 | Malý Luboš |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Norci Úmonín | 13 | : | 5 | Letci Kolín | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 28 | : | 15 | Marhan Jiří |
Zadal: | Sahulka David | 14.1.2024 19:52 | Autorizoval: | Automat | 17.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Homolka DC Úvaly | 12 | : | 6 | Frnďáci Žernovka | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 26 | : | 17 | Uzlová Marcela |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Korunky Kolín C | 7 | : | 11 | U Kapličky Vrdy | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 17 | : | 23 | Jánský Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Hadi Úvaly | 5 | : | 13 | Zásmucké vosy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 16 | : | 29 | Křivková Veronika |
|
| 13. | Pá | 19.1.2024 | Vosy Čáslav | 5 | : | 13 | Kandráčovci Kolín | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 16 | : | 28 | Kosina Josef |
|
| 14. | Pá | 26.1.2024 | U Kapličky Vrdy | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 18 | : | 24 | Martínek Pavel |
Zadal: | Jánský Zdeněk | 28.1.2024 19:45 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kandráčovci Kolín | 15 | : | 3 | Lipánci Přehvozdí | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 31 | : | 9 | Zajíčková Lucie |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Frnďáci Žernovka | 8 | : | 10 | Hadi Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 18 | : | 24 | Solčanský Pavel |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Střelky Veltruby B | 13 | : | 5 | Korunky Kolín C | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 29 | : | 16 | Malý Luboš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Letci Kolín | 2 | : | 16 | Homolka DC Úvaly | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 12 | : | 34 | Exner Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Zásmucké vosy | 10 | : | 8 | Vosy Čáslav | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 25 | : | 20 | Žítková Gabriela |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Norci Úmonín | 13 | : | 5 | Korunky Kolín C | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Martínková Martina | 29 | : | 16 | Malý Luboš |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Lipánci Přehvozdí | 6 | : | 12 | Zásmucké vosy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 15 | : | 29 | Křivková Veronika |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Kandráčovci Kolín | 8 | : | 10 | Střelky Veltruby B | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 20 | : | 23 | Březinová Petra |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Homolka DC Úvaly | 11 | : | 7 | U Kapličky Vrdy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 27 | : | 17 | Jánský Zdeněk |
Zadal: | Exner Josef | 11.2.2024 18:45 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Hadi Úvaly | 8 | : | 10 | Letci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 22 | : | 23 | Marhan Jiří |
|
| 15. | Čt | 15.2.2024 | Vosy Čáslav | 8 | : | 10 | Frnďáci Žernovka | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Doležal Martin | 22 | : | 24 | Uzlová Marcela |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | U Kapličky Vrdy | 11 | : | 7 | Hadi Úvaly | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 25 | : | 18 | Solčanský Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Frnďáci Žernovka | 11 | : | 7 | Lipánci Přehvozdí | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 24 | : | 21 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Štembera Petr | 26.2.2024 13:14 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Střelky Veltruby B | 11 | : | 7 | Norci Úmonín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 25 | : | 17 | Martínek Martin |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Korunky Kolín C | 3 | : | 15 | Homolka DC Úvaly | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 10 | : | 31 | Exner Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Zásmucké vosy | 7 | : | 11 | Kandráčovci Kolín | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivka Lukáš | 18 | : | 23 | Kosina Josef |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Letci Kolín | 11 | : | 7 | Vosy Čáslav | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Šedivý Ondřej | 26 | : | 19 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Marhan Jiří | 3.3.2024 19:46 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 8.3.2024 | Vosy Čáslav | 7 | : | 11 | U Kapličky Vrdy | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 18 | : | 26 | Jánský Zdeněk |
|
| 17. | Pá | 8.3.2024 | Lipánci Přehvozdí | 2 | : | 16 | Letci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 13 | : | 34 | Marhan Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kandráčovci Kolín | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 23 | : | 22 | Štembera Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Homolka DC Úvaly | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 21 | : | 24 | Sahulka David |
Zadal: | Exner Josef | 10.3.2024 19:15 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hadi Úvaly | 10 | : | 8 | Korunky Kolín C | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 25 | : | 19 | Malý Luboš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Zásmucké vosy | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby B | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 26 | : | 19 | Březinová Petra |
|
| 18. | Pá | 15.3.2024 | Norci Úmonín | 11 | : | 7 | Hadi Úvaly | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 25 | : | 18 | Solčanský Pavel |
Zadal: | Sahulka David | 17.3.2024 13:42 | Autorizoval: | Automat | 20.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Pá | 15.3.2024 | U Kapličky Vrdy | 13 | : | 5 | Lipánci Přehvozdí | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 30 | : | 14 | Zajíčková Lucie |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Frnďáci Žernovka | 8 | : | 10 | Zásmucké vosy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Štembera Petr | 20 | : | 24 | Křivka Lukáš |
Zadal: | Štembera Petr | 19.3.2024 09:51 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Střelky Veltruby B | 12 | : | 6 | Homolka DC Úvaly | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 26 | : | 18 | Exner Josef |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Korunky Kolín C | 10 | : | 8 | Vosy Čáslav | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 24 | : | 19 | Doležal Martin |
Zadal: | Malý Luboš | 17.3.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Letci Kolín | 4 | : | 14 | Kandráčovci Kolín | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 14 | : | 30 | Kosina Josef |
Zadal: | Marhan Jiří | 17.3.2024 19:59 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 5.4.2024 | Lipánci Přehvozdí | 7 | : | 11 | Korunky Kolín C | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 16 | : | 23 | Malý Luboš |
|
| 19. | Pá | 5.4.2024 | Vosy Čáslav | 5 | : | 13 | Norci Úmonín | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 13 | : | 30 | Sahulka David |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Kandráčovci Kolín | 13 | : | 5 | U Kapličky Vrdy | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 28 | : | 17 | Jánský Zdeněk |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Frnďáci Žernovka | 5 | : | 13 | Střelky Veltruby B | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 12 | : | 27 | Březinová Petra |
Zadal: | Štembera Petr | 8.4.2024 11:20 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Hadi Úvaly | 7 | : | 11 | Homolka DC Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 19 | : | 27 | Exner Josef |
|
| 20. | Pá | 19.4.2024 | U Kapličky Vrdy | 10 | : | 8 | Zásmucké vosy | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 23 | : | 19 | Maňoušek Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | Gambáč Mělník B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 29 | : | 15 | Eder Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Cobra Plazy B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 21 | : | 22 | Zítka Miloslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | FraJa Neratovice C | 7 | : | 11 | Kocouři vod kocoura Kozly | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Melich Ján | 18 | : | 26 | Adámek Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Barbaři Ovčáry | 10 | : | 8 | XXL MB B Mladá Boleslav | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 23 | : | 21 | Tajč Vladislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gambáč Mělník | 10 | : | 8 | Bukovina B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 22 | : | 23 | Kuntoš Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice B | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Tarič Jan | 25 | : | 19 | Fleischmann Otto |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | FraJa Neratovice C | 10 | : | 8 | Barbaři Ovčáry | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 25 | : | 22 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Melich Ján | 18.9.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bukovina B | 12 | : | 6 | Semafor Mladá Boleslav | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 27 | : | 18 | Strnad David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 15 | : | 3 | FraJa Neratovice B | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 31 | : | 8 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Vítek Martin | 17.9.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Gambáč Mělník | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 23 | : | 18 | Kukla Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | XXL MB B Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 29 | : | 14 | Tajč Vladislav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Bukovina B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 13 | : | 29 | Hradiská Jaroslava |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Gambáč Mělník | 13 | : | 5 | FraJa Neratovice C | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 26 | : | 12 | Melich Ján |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 11 | : | 7 | Gambáč Mělník B | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 26 | : | 20 | Eder Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | FraJa Neratovice B | 5 | : | 13 | Cobra Plazy B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 14 | : | 30 | Zítka Miloslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | FraJa Neratovice C | 6 | : | 12 | Semafor Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 18 | : | 26 | Strnad David |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Bukovina B | 8 | : | 10 | Kangaroos Velký Borek B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 23 | : | 20 | Miler Josef |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 11 | : | 7 | Cobra Plazy B | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Vítek Martin | 24 | : | 17 | Nejezchlebová Eva |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Gambáč Mělník B | 7 | : | 11 | FraJa Neratovice B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 20 | : | 24 | Fleischmann Otto |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Zoufalci Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 24 | : | 21 | Podnecký Petr |
Zadal: | Tajč Vladislav | 8.10.2023 22:52 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 11 | : | 7 | Barbaři Ovčáry | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 25 | : | 20 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Strnad David | 23.10.2023 15:09 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 12 | : | 6 | FraJa Neratovice C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 26 | : | 16 | Melich Ján |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Gambáč Mělník | 11 | : | 7 | Kocouři vod kocoura Kozly | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 25 | : | 20 | Vítek Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 10 | : | 8 | XXL MB B Mladá Boleslav | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 25 | : | 20 | Tajč Vladislav |
Zadal: | Miler Josef | 22.10.2023 23:15 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | FraJa Neratovice B | 1 | : | 17 | Bukovina B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 8 | : | 34 | Kuntoš Jakub |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Cobra Plazy B | 11 | : | 7 | Gambáč Mělník B | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 27 | : | 20 | Eder Martin |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bukovina B | 12 | : | 6 | Cobra Plazy B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 26 | : | 18 | Zítka Miloslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 10 | : | 8 | Gambáč Mělník B | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 23 | : | 20 | Eder Martin |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Barbaři Ovčáry | 7 | : | 11 | Zoufalci Mladá Boleslav | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 20 | : | 24 | Podnecký Petr |
Zadal: | Saksa Zdeněk | 30.10.2023 10:32 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Gambáč Mělník | 14 | : | 4 | Semafor Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 30 | : | 14 | Strnad David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | FraJa Neratovice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 24 | : | 18 | Fleischmann Otto |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 7 | : | 11 | Kocouři vod kocoura Kozly | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 19 | : | 22 | Adámek Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Gambáč Mělník | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 13 | : | 28 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Kukla Zdeněk | 12.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 13 | : | 5 | Barbaři Ovčáry | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 29 | : | 14 | Nový Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | FraJa Neratovice B | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice C | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 16 | : | 29 | Melich Ján |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Cobra Plazy B | 6 | : | 12 | XXL MB B Mladá Boleslav | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 18 | : | 27 | Tajč Vladislav |
Zadal: | Zítka Miloslav | 12.11.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Gambáč Mělník B | 4 | : | 14 | Bukovina B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Panošová Veronika | 12 | : | 29 | Kuntoš Jakub |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 15 | : | 3 | Zoufalci Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 32 | : | 11 | Podnecký Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 7 | : | 11 | Bukovina B | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Vítek Martin | 20 | : | 24 | Hradiská Jaroslava |
Zadal: | Vítek Martin | 20.11.2023 07:52 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Barbaři Ovčáry | 11 | : | 7 | FraJa Neratovice B | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 24 | : | 17 | Fleischmann Otto |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Gambáč Mělník | 13 | : | 5 | Kangaroos Velký Borek B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 28 | : | 16 | Miler Josef |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 12 | : | 6 | Gambáč Mělník B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 27 | : | 17 | Eder Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | FraJa Neratovice B | 5 | : | 13 | Gambáč Mělník | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Fleischmann Otto | 15 | : | 27 | Kukla Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Kocouři vod kocoura Kozly | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 23 | : | 22 | Adámek Jiří |
Zadal: | Podnecký Petr | 26.11.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 5 | : | 13 | Semafor Mladá Boleslav | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 17 | : | 27 | Strnad David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Cobra Plazy B | 13 | : | 5 | Barbaři Ovčáry | U hada, Plazy | |
18:00 | Vyrtych Martin | 29 | : | 15 | Nový Jaroslav |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Gambáč Mělník B | 8 | : | 10 | FraJa Neratovice C | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 18 | : | 24 | Melich Ján |
Zadal: | Eder Martin | 26.11.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Bukovina B | 15 | : | 3 | XXL MB B Mladá Boleslav | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiská Jaroslava | 33 | : | 12 | Tajč Vladislav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 15 | : | 3 | FraJa Neratovice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 33 | : | 11 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Strnad David | 10.12.2023 16:53 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 14 | : | 4 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 30 | : | 14 | Miler Josef |
Zadal: | Podnecký Petr | 10.12.2023 21:37 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 11 | : | 7 | XXL MB B Mladá Boleslav | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 25 | : | 20 | Tajč Vladislav |
Zadal: | Adámek Jiří | 11.12.2023 10:20 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Barbaři Ovčáry | 11 | : | 7 | Gambáč Mělník B | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 23 | : | 18 | Eder Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Gambáč Mělník | 17 | : | 1 | Cobra Plazy B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 34 | : | 8 | Nejezchlebová Eva |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | FraJa Neratovice B | 4 | : | 14 | Zoufalci Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Fleischmann Otto | 14 | : | 29 | Podnecký Petr |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Kangaroos Velký Borek B | 12 | : | 6 | Kocouři vod kocoura Kozly | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 26 | : | 18 | Adámek Jiří |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Cobra Plazy B | 7 | : | 11 | Semafor Mladá Boleslav | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 16 | : | 24 | Strnad David |
Zadal: | Polák Lukáš | 18.12.2023 10:09 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Gambáč Mělník B | 10 | : | 8 | Gambáč Mělník | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 23 | : | 23 | Kukla Zdeněk |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Bukovina B | 13 | : | 5 | Barbaři Ovčáry | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiská Jaroslava | 29 | : | 15 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Kuntoš Jakub | 17.12.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | XXL MB B Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | FraJa Neratovice C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 16 | : | 27 | Melich Ján |
Zadal: | Tajč Vladislav | 18.12.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bukovina B | 8 | : | 10 | Gambáč Mělník | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 21 | : | 22 | Kukla Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 8 | : | 10 | FraJa Neratovice C | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 23 | : | 23 | Melich Ján |
Zadal: | Adámek Jiří | 8.1.2024 07:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Barbaři Ovčáry | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 24 | : | 20 | Nový Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Gambáč Mělník B | 5 | : | 13 | Semafor Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 16 | : | 30 | Strnad David |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Cobra Plazy B | 6 | : | 12 | Zoufalci Mladá Boleslav | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 16 | : | 27 | Podnecký Petr |
Zadal: | Polák Lukáš | 8.1.2024 14:19 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Semafor Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Bukovina B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Baloun Pavel | 18 | : | 24 | Hradiská Jaroslava |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Zoufalci Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Gambáč Mělník B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 20 | : | 21 | Eder Martin |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Barbaři Ovčáry | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice C | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 17 | : | 27 | Melich Ján |
Zadal: | Melich Ján | 15.1.2024 12:33 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Kangaroos Velký Borek B | 7 | : | 11 | Cobra Plazy B | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 20 | : | 26 | Vyrtych Martin |
Zadal: | Miler Josef | 15.1.2024 09:36 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Gambáč Mělník | 7 | : | 11 | XXL MB B Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 18 | : | 23 | Tajč Vladislav |
Zadal: | Kukla Zdeněk | 14.1.2024 23:29 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | FraJa Neratovice B | 8 | : | 10 | Kocouři vod kocoura Kozly | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Bartók Štefan | 19 | : | 24 | Dvořák David |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bukovina B | 13 | : | 5 | Zoufalci Mladá Boleslav | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 28 | : | 12 | Podnecký Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 11 | : | 7 | Barbaři Ovčáry | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 27 | : | 20 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Adámek Jiří | 28.1.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 18 | : | 23 | Strnad David |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Gambáč Mělník B | 8 | : | 10 | Kangaroos Velký Borek B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 19 | : | 26 | Miler Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Cobra Plazy B | 12 | : | 6 | FraJa Neratovice B | U hada, Plazy | |
18:00 | Polák Lukáš | 25 | : | 18 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Polák Lukáš | 28.1.2024 20:31 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Semafor Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | FraJa Neratovice C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 23 | : | 24 | Melich Ján |
Zadal: | Strnad David | 11.2.2024 17:19 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Zoufalci Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | XXL MB B Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 24 | : | 23 | Tajč Vladislav |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Gambáč Mělník | 14 | : | 4 | Barbaři Ovčáry | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 32 | : | 13 | Nový Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | FraJa Neratovice B | 7 | : | 11 | Gambáč Mělník B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 20 | : | 26 | Eder Martin |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Kangaroos Velký Borek B | 7 | : | 11 | Bukovina B | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 18 | : | 26 | Hradiská Jaroslava |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Cobra Plazy B | 11 | : | 7 | Kocouři vod kocoura Kozly | U hada, Plazy | |
18:00 | Polák Lukáš | 26 | : | 16 | Dvořák David |
Zadal: | Polák Lukáš | 12.2.2024 08:48 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | FraJa Neratovice C | 11 | : | 7 | Zoufalci Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 27 | : | 19 | Podnecký Petr |
Zadal: | Melich Ján | 25.2.2024 21:03 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bukovina B | 16 | : | 2 | FraJa Neratovice B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiská Jaroslava | 33 | : | 10 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Kuntoš Jakub | 26.2.2024 20:47 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Gambáč Mělník B | 7 | : | 11 | Cobra Plazy B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Panošová Veronika | 21 | : | 25 | Polák Lukáš |
Zadal: | Eder Martin | 27.2.2024 07:19 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Semafor Mladá Boleslav | 11 | : | 7 | Gambáč Mělník | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 24 | : | 21 | Kukla Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Zoufalci Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | Barbaři Ovčáry | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 27 | : | 19 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Podnecký Petr | 10.3.2024 21:26 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Cobra Plazy B | 5 | : | 13 | Bukovina B | U hada, Plazy | |
18:00 | Polák Lukáš | 14 | : | 28 | Hradiská Jaroslava |
Zadal: | Polák Lukáš | 11.3.2024 06:51 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | FraJa Neratovice B | 10 | : | 8 | XXL MB B Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 24 | : | 21 | Tajč Vladislav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Gambáč Mělník B | 11 | : | 7 | Kocouři vod kocoura Kozly | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 26 | : | 20 | Adámek Jiří |
Zadal: | Eder Martin | 10.3.2024 21:59 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | FraJa Neratovice C | 8 | : | 10 | FraJa Neratovice B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 20 | : | 24 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Melich Ján | 17.3.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 5 | : | 13 | Semafor Mladá Boleslav | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 16 | : | 27 | Strnad David |
Zadal: | Strnad David | 17.3.2024 19:53 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Gambáč Mělník | 14 | : | 4 | Zoufalci Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 29 | : | 13 | Podnecký Petr |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Barbaři Ovčáry | 7 | : | 11 | Kangaroos Velký Borek B | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 17 | : | 25 | Miler Josef |
Zadal: | Miler Josef | 17.3.2024 22:13 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 12 | : | 6 | Cobra Plazy B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 27 | : | 16 | Polák Lukáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Bukovina B | 17 | : | 1 | Gambáč Mělník B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiská Jaroslava | 35 | : | 4 | Uher Karel |
|
| 22. | So | 23.3.2024 | Gambáč Mělník | 15 | : | 3 | Gambáč Mělník B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 33 | : | 16 | Eder Martin |
Zadal: | Mařík Radek | 23.3.2024 21:42 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | FraJa Neratovice B | 12 | : | 6 | Barbaři Ovčáry | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Fleischmann Otto | 28 | : | 19 | Nový Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Zoufalci Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 20 | : | 25 | Strnad David |
Zadal: | Strnad David | 7.4.2024 18:52 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Cobra Plazy B | 10 | : | 8 | FraJa Neratovice C | U hada, Plazy | |
18:00 | Polák Lukáš | 22 | : | 22 | Melich Ján |
Zadal: | Polák Lukáš | 8.4.2024 12:31 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Kangaroos Velký Borek B | 8 | : | 10 | Gambáč Mělník | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 20 | : | 23 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Miler Josef | 8.4.2024 12:13 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Gambáč Mělník B | 6 | : | 12 | XXL MB B Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 18 | : | 27 | Bubeníček Lukáš |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Bukovina B | 12 | : | 6 | Kocouři vod kocoura Kozly | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiská Jaroslava | 28 | : | 15 | Adámek Jiří |
Zadal: | Kuntoš Jakub | 7.4.2024 21:07 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Marná snaha Slaný | 8 | : | 10 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kováč Miroslav | 21 | : | 24 | Hrebíček Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zlomený hroty Praha | 10 | : | 8 | New Bubu Team Nové Strašecí | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 24 | : | 18 | Rýgl David |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 13 | : | 5 | Kladiváři DC Stochov | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 27 | : | 16 | Navrátil Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Řenčováci Řevničov B | 10 | : | 8 | Bakalář Maniak Rakovník | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 22 | : | 21 | Krušina Dušan |
Zadal: | Krušina Dušan | 10.9.2023 20:36 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 7 | : | 11 | U Holečků Kladno | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 18 | : | 23 | Heber Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bakalář Maniak Rakovník | 14 | : | 4 | Dolíkáři Poddžbánsko | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 30 | : | 13 | Kubec Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 13 | : | 5 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 27 | : | 17 | Hrebíček Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Zlomený hroty Praha | 10 | : | 8 | Dobroty ŠK Nový dům | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 26 | : | 16 | Fecko Michal |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | U Holečků Kladno | 7 | : | 11 | Marná snaha Slaný | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 18 | : | 27 | Kos Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Pivní Jistota Praha | 5 | : | 13 | Maniac Darts Rakovník B | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 11 | : | 28 | Zlechovec Stanislav |
Zadal: | Eigl Marian | 18.9.2023 16:45 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Marná snaha Slaný | 8 | : | 10 | Bakalář Maniak Rakovník | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 21 | : | 24 | Krušina Dušan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 8 | : | 10 | U Holečků Kladno | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Opletal Libor | 21 | : | 25 | Heber Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 13 | : | 5 | Zlomený hroty Praha | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 29 | : | 13 | Stareček Michal |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Řenčováci Řevničov B | 10 | : | 8 | Pivní Jistota Praha | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 25 | : | 21 | Eigl Marian |
Zadal: | Mečíř David | 1.10.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 7 | : | 11 | Kladiváři DC Stochov | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 18 | : | 23 | Navrátil Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Bakalář Maniak Rakovník | 12 | : | 6 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 30 | : | 15 | Opletal Libor |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 7 | : | 11 | U Holečků Kladno | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 18 | : | 25 | Heber Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Zlomený hroty Praha | 15 | : | 3 | Řenčováci Řevničov B | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 31 | : | 15 | Špalková Miroslava |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 5 | : | 13 | Maniac Darts Rakovník B | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 13 | : | 27 | Zlechovec Stanislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kladiváři DC Stochov | 5 | : | 13 | Marná snaha Slaný | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 13 | : | 28 | Kos Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Pivní Jistota Praha | 11 | : | 7 | Dolíkáři Poddžbánsko | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 26 | : | 18 | Kubec Petr |
Zadal: | Eigl Marian | 8.10.2023 22:55 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Marná snaha Slaný | 10 | : | 8 | Pivní Jistota Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 24 | : | 21 | Eigl Marian |
Zadal: | Kos Jaroslav | 22.10.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 8 | : | 10 | Kladiváři DC Stochov | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 21 | : | 24 | Navrátil Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 10 | : | 8 | New Bubu Team Nové Strašecí | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 22 | : | 17 | Krob Rudolf |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Řenčováci Řevničov B | 6 | : | 12 | Dobroty ŠK Nový dům | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 19 | : | 27 | Fecko Michal |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 6 | : | 12 | Zlomený hroty Praha | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 16 | : | 27 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Kubec Petr | 22.10.2023 22:00 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | U Holečků Kladno | 11 | : | 7 | Bakalář Maniak Rakovník | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 26 | : | 19 | Krušina Dušan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 10 | : | 8 | Bakalář Maniak Rakovník | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 25 | : | 18 | Krušina Dušan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Zlomený hroty Praha | 12 | : | 6 | Marná snaha Slaný | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 26 | : | 17 | Kos Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 11 | : | 7 | Dolíkáři Poddžbánsko | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 27 | : | 17 | Kubec Petr |
Zadal: | Zajíček Jan | 29.10.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 14 | : | 4 | Řenčováci Řevničov B | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 31 | : | 13 | Mečíř David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kladiváři DC Stochov | 10 | : | 8 | U Holečků Kladno | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 21 | : | 20 | Staněk Karel |
Zadal: | Navrátil Petr | 30.10.2023 09:17 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pivní Jistota Praha | 7 | : | 11 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 19 | : | 26 | Opletal Libor |
Zadal: | Eigl Marian | 29.10.2023 22:45 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bakalář Maniak Rakovník | 12 | : | 6 | Kladiváři DC Stochov | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 24 | : | 17 | Navrátil Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Řenčováci Řevničov B | 5 | : | 13 | New Bubu Team Nové Strašecí | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 14 | : | 27 | Rýgl David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 2 | : | 16 | Maniac Darts Rakovník B | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 8 | : | 33 | Zlechovec Stanislav |
Zadal: | Kubec Petr | 12.11.2023 21:15 | Změnil: | Kubec Petr | 13.11.2023 07:31 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | U Holečků Kladno | 14 | : | 4 | Pivní Jistota Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 30 | : | 13 | Eigl Marian |
Zadal: | Heber Jiří | 13.11.2023 20:04 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 13 | : | 5 | Dobroty ŠK Nový dům | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 27 | : | 19 | Fecko Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 10 | : | 8 | Kladiváři DC Stochov | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 23 | : | 18 | Navrátil Petr |
Zadal: | Rýgl David | 19.11.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 14 | : | 4 | Marná snaha Slaný | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 31 | : | 13 | Kos Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Řenčováci Řevničov B | 10 | : | 8 | Dolíkáři Poddžbánsko | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 27 | : | 20 | Kubec Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Pivní Jistota Praha | 13 | : | 5 | Bakalář Maniak Rakovník | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 26 | : | 20 | Krušina Dušan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Marná snaha Slaný | 10 | : | 8 | Řenčováci Řevničov B | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 25 | : | 23 | Mečíř David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 2 | : | 16 | Maniac Darts Rakovník B | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 8 | : | 33 | Zlechovec Stanislav |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Bakalář Maniak Rakovník | 7 | : | 11 | Zlomený hroty Praha | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 20 | : | 24 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Krušina Dušan | 26.11.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 4 | : | 14 | New Bubu Team Nové Strašecí | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 12 | : | 28 | Rýgl David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Kladiváři DC Stochov | 8 | : | 10 | Pivní Jistota Praha | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 22 | : | 25 | Eigl Marian |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 12 | : | 6 | Pivní Jistota Praha | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 26 | : | 16 | Eigl Marian |
Zadal: | Rýgl David | 10.12.2023 20:19 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zlomený hroty Praha | 14 | : | 4 | Kladiváři DC Stochov | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 31 | : | 10 | Navrátil Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 12 | : | 6 | Bakalář Maniak Rakovník | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 25 | : | 19 | Krušina Dušan |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 10 | : | 8 | U Holečků Kladno | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 26 | : | 20 | Heber Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Řenčováci Řevničov B | 13 | : | 5 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 28 | : | 13 | Hrebíček Jakub |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 10 | : | 8 | Marná snaha Slaný | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 22 | : | 21 | Kos Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Marná snaha Slaný | 8 | : | 10 | New Bubu Team Nové Strašecí | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 20 | : | 24 | Rýgl David |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 13 | : | 5 | Dolíkáři Poddžbánsko | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 28 | : | 19 | Kubec Petr |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Bakalář Maniak Rakovník | 2 | : | 16 | Maniac Darts Rakovník B | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 11 | : | 34 | Zlechovec Stanislav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | U Holečků Kladno | 11 | : | 7 | Řenčováci Řevničov B | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 28 | : | 18 | Špalková Miroslava |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Pivní Jistota Praha | 8 | : | 10 | Zlomený hroty Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 20 | : | 25 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Eigl Marian | 18.12.2023 00:15 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 6 | : | 12 | Marná snaha Slaný | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 15 | : | 27 | Kováč Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 7 | : | 11 | Zlomený hroty Praha | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 17 | : | 28 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Rýgl David | 7.1.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Pivní Jistota Praha | 3 | : | 15 | Dobroty ŠK Nový dům | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 9 | : | 31 | Fecko Michal |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kladiváři DC Stochov | 5 | : | 13 | Maniac Darts Rakovník B | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 14 | : | 27 | Zlechovec Stanislav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | U Holečků Kladno | 13 | : | 5 | Dolíkáři Poddžbánsko | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 28 | : | 16 | Kubec Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 6 | : | 12 | New Bubu Team Nové Strašecí | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Opletal Libor | 15 | : | 27 | Rýgl David |
Zadal: | Rýgl David | 14.1.2024 20:39 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Dobroty ŠK Nový dům | 14 | : | 4 | Zlomený hroty Praha | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 29 | : | 15 | Klicpouch Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Dolíkáři Poddžbánsko | 8 | : | 10 | Bakalář Maniak Rakovník | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 20 | : | 22 | Krušina Dušan |
Zadal: | Krušina Dušan | 14.1.2024 20:18 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Řenčováci Řevničov B | 6 | : | 12 | Kladiváři DC Stochov | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 18 | : | 27 | Navrátil Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Maniac Darts Rakovník B | 12 | : | 6 | Pivní Jistota Praha | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 28 | : | 15 | Eigl Marian |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 5 | : | 13 | Marná snaha Slaný | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 16 | : | 28 | Kos Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Zlomený hroty Praha | 7 | : | 11 | Maniac Darts Rakovník B | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 20 | : | 27 | Zlechovec Stanislav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kladiváři DC Stochov | 11 | : | 7 | Dolíkáři Poddžbánsko | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 23 | : | 20 | Kubec Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | U Holečků Kladno | 13 | : | 5 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 27 | : | 17 | Hrebíček Jakub |
Zadal: | Heber Jiří | 29.1.2024 17:52 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 5 | : | 13 | Dobroty ŠK Nový dům | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 13 | : | 28 | Fecko Michal |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Pivní Jistota Praha | 11 | : | 7 | Řenčováci Řevničov B | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 24 | : | 17 | Špalková Miroslava |
Zadal: | Eigl Marian | 5.2.2024 01:24 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Marná snaha Slaný | 16 | : | 2 | Kladiváři DC Stochov | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 34 | : | 12 | Navrátil Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 11 | : | 7 | Bakalář Maniak Rakovník | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 27 | : | 19 | Krušina Dušan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Řenčováci Řevničov B | 7 | : | 11 | Zlomený hroty Praha | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 17 | : | 23 | Klicpouch Jiří |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Dolíkáři Poddžbánsko | 8 | : | 10 | Pivní Jistota Praha | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 22 | : | 24 | Eigl Marian |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Maniac Darts Rakovník B | 10 | : | 8 | Dobroty ŠK Nový dům | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 25 | : | 22 | Fecko Michal |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 5 | : | 13 | U Holečků Kladno | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 16 | : | 29 | Heber Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 5 | : | 13 | Maniac Darts Rakovník B | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 16 | : | 30 | Zlechovec Stanislav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Zlomený hroty Praha | 17 | : | 1 | Dolíkáři Poddžbánsko | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 35 | : | 10 | Kubec Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kladiváři DC Stochov | 10 | : | 8 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 22 | : | 20 | Hrebíček Jakub |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 5 | : | 13 | Pivní Jistota Praha | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 15 | : | 28 | Eigl Marian |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 4 | : | 14 | New Bubu Team Nové Strašecí | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 11 | : | 30 | Rýgl David |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Dolíkáři Poddžbánsko | 7 | : | 11 | Dobroty ŠK Nový dům | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 16 | : | 26 | Fecko Michal |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Řenčováci Řevničov B | 4 | : | 14 | Maniac Darts Rakovník B | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 14 | : | 31 | Zlechovec Stanislav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | U Holečků Kladno | 11 | : | 7 | Kladiváři DC Stochov | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 28 | : | 18 | Navrátil Petr |
Zadal: | Navrátil Petr | 10.3.2024 20:53 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Maniac Darts Rakovník B | 16 | : | 2 | Dolíkáři Poddžbánsko | Česká chalupa, Rakovník | |
15:00 | Zlechovec Stanislav | 33 | : | 7 | Kubec Petr |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 10 | : | 8 | Řenčováci Řevničov B | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 23 | : | 21 | Mečíř David |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Zlomený hroty Praha | 14 | : | 4 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 31 | : | 13 | Hrebíček Jakub |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Pivní Jistota Praha | 10 | : | 8 | U Holečků Kladno | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 23 | : | 21 | Heber Jiří |
Zadal: | Eigl Marian | 17.3.2024 23:48 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Marná snaha Slaný | 7 | : | 11 | Maniac Darts Rakovník B | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 17 | : | 25 | Zlechovec Stanislav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 7 | : | 11 | Pivní Jistota Praha | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 18 | : | 27 | Eigl Marian |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | U Holečků Kladno | 8 | : | 10 | Zlomený hroty Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Šímová Monika | 23 | : | 23 | Klicpouch Jiří |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Dobroty ŠK Nový dům | 14 | : | 4 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 29 | : | 12 | Hrebíček Jakub |
Zadal: | Zajíček Jan | 7.4.2024 21:48 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Dolíkáři Poddžbánsko | 10 | : | 8 | Řenčováci Řevničov B | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 22 | : | 21 | Mečíř David |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Kladiváři DC Stochov | 4 | : | 14 | New Bubu Team Nové Strašecí | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 13 | : | 29 | Rýgl David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Bažina 4077 Praha | 11 | : | 7 | Mendosino Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 28 | : | 21 | Polda Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vo díru vedle Praha | 6 | : | 12 | Infarkt Praha B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Brouk Petr | 16 | : | 26 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Brouk Petr | 11.9.2023 11:22 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Black Diamonds Praha | 15 | : | 3 | The LegenDarts Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Medek Zdeněk | 31 | : | 12 | Filipi Štěpán |
Zadal: | Medek Zdeněk | 11.9.2023 09:14 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 6 | : | 12 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Knor Jaroslav | 15 | : | 26 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 10.9.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bílá Hora Praha | 13 | : | 5 | Hardcore DC Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kopálková Zdeňka | 28 | : | 12 | Havel Lukáš |
Zadal: | Šanda Martin | 11.9.2023 09:34 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 10 | : | 8 | Krkavci Kralupy | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 24 | : | 19 | Procházka Vladimír |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | The LegenDarts Praha | 7 | : | 11 | Figury Libčice n / Vlt. | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 19 | : | 26 | Krečun Ivan |
Zadal: | Filipi Štěpán | 13.9.2023 09:38 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 10 | : | 8 | Bažina 4077 Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 25 | : | 21 | Kozel Josef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hardcore DC Praha | 8 | : | 10 | Black Diamonds Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 20 | : | 25 | Medek Zdeněk |
Zadal: | Havel Lukáš | 17.9.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Infarkt Praha B | 10 | : | 8 | Bílá Hora Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 23 | : | 20 | Kopálková Zdeňka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Mendosino Praha | 10 | : | 8 | Vo díru vedle Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 23 | : | 21 | Brouk Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 6 | : | 12 | Krkavci Kralupy | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 18 | : | 26 | Procházka Vladimír |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Bažina 4077 Praha | 7 | : | 11 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 21 | : | 25 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 26.9.2023 22:42 | Autorizoval: | Automat | 1.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Krkavci Kralupy | 12 | : | 6 | The LegenDarts Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 27 | : | 13 | Filipi Štěpán |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Black Diamonds Praha | 10 | : | 8 | Infarkt Praha B | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Medek Zdeněk | 23 | : | 19 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Medek Zdeněk | 1.10.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Vo díru vedle Praha | 7 | : | 11 | Patriots darts club Zdiby B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 20 | : | 27 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Brouk Petr | 2.10.2023 12:34 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Bílá Hora Praha | 13 | : | 5 | Mendosino Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 27 | : | 13 | Polda Pavel |
Zadal: | Šanda Martin | 2.10.2023 09:13 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 14 | : | 4 | Hardcore DC Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 29 | : | 17 | Havel Lukáš |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Bažina 4077 Praha | 14 | : | 4 | Vo díru vedle Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Letková Miroslava | 29 | : | 14 | Brouk Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Hardcore DC Praha | 5 | : | 13 | Krkavci Kralupy | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Havel Lukáš | 18 | : | 29 | Procházka Vladimír |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 7 | : | 11 | Bílá Hora Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 18 | : | 24 | Šanda Martin |
Zadal: | Pořický Zdeněk | 9.10.2023 21:02 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Infarkt Praha B | 12 | : | 6 | Figury Libčice n / Vlt. | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 26 | : | 15 | Krečun Ivan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Mendosino Praha | 7 | : | 11 | Black Diamonds Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 22 | : | 25 | Medek Zdeněk |
Zadal: | Polda Pavel | 9.10.2023 08:48 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 14 | : | 4 | The LegenDarts Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 30 | : | 11 | Filipi Štěpán |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Krkavci Kralupy | 8 | : | 10 | Infarkt Praha B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 22 | : | 24 | Cink Martin |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | The LegenDarts Praha | 8 | : | 10 | Hardcore DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 19 | : | 23 | Havel Lukáš |
Zadal: | Filipi Štěpán | 18.10.2023 12:33 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Bílá Hora Praha | 11 | : | 7 | Bažina 4077 Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 26 | : | 19 | Letková Miroslava |
Zadal: | Šanda Martin | 23.10.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Black Diamonds Praha | 10 | : | 8 | Patriots darts club Zdiby B | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 24 | : | 20 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Medek Zdeněk | 23.10.2023 09:25 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 13 | : | 5 | Mendosino Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 28 | : | 14 | Polda Pavel |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Bažina 4077 Praha | 13 | : | 5 | Black Diamonds Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 29 | : | 15 | Medek Zdeněk |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Vo díru vedle Praha | 6 | : | 12 | Bílá Hora Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 17 | : | 27 | Šanda Martin |
Zadal: | Brouk Petr | 30.10.2023 11:14 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Infarkt Praha B | 14 | : | 4 | The LegenDarts Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 30 | : | 13 | Filipi Štěpán |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mendosino Praha | 12 | : | 6 | Krkavci Kralupy | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 27 | : | 16 | Procházka Vladimír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 8 | : | 10 | Hardcore DC Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 18 | : | 24 | Havel Lukáš |
Zadal: | Ptáčník Marek | 29.10.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | The LegenDarts Praha | 7 | : | 11 | Mendosino Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 19 | : | 24 | Polda Pavel |
Zadal: | Filipi Štěpán | 8.11.2023 08:44 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Black Diamonds Praha | 7 | : | 11 | Vo díru vedle Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 18 | : | 25 | Brouk Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 8 | : | 10 | Bažina 4077 Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 20 | : | 21 | Kozel Josef |
Zadal: | Krečun Ivan | 14.11.2023 06:35 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Hardcore DC Praha | 7 | : | 11 | Infarkt Praha B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 20 | : | 27 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Havel Lukáš | 12.11.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 13 | : | 5 | The LegenDarts Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 28 | : | 14 | Filipi Štěpán |
Zadal: | Pořický Zdeněk | 20.11.2023 14:06 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bílá Hora Praha | 15 | : | 3 | Black Diamonds Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 31 | : | 12 | Medek Zdeněk |
Zadal: | Šanda Martin | 20.11.2023 12:24 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Mendosino Praha | 7 | : | 11 | Hardcore DC Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 19 | : | 25 | Havel Lukáš |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Krkavci Kralupy | 12 | : | 6 | Vo díru vedle Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 26 | : | 14 | Brouk Petr |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | The LegenDarts Praha | 6 | : | 12 | Bažina 4077 Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 13 | : | 29 | Kozel Josef |
Zadal: | Filipi Štěpán | 23.11.2023 09:02 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Black Diamonds Praha | 8 | : | 10 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 19 | : | 22 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 26.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 7 | : | 11 | Bílá Hora Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 19 | : | 26 | Šanda Martin |
Zadal: | Krečun Ivan | 27.11.2023 08:53 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Hardcore DC Praha | 6 | : | 12 | Patriots darts club Zdiby B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 19 | : | 28 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Havel Lukáš | 26.11.2023 22:05 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Infarkt Praha B | 15 | : | 3 | Mendosino Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 32 | : | 13 | Polda Pavel |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Bažina 4077 Praha | 12 | : | 6 | Hardcore DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 27 | : | 18 | Havel Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Black Diamonds Praha | 8 | : | 10 | Figury Libčice n / Vlt. | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Medková Markéta | 24 | : | 24 | Krečun Ivan |
Zadal: | Medek Zdeněk | 12.12.2023 11:24 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 7 | : | 11 | Infarkt Praha B | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 20 | : | 26 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Pořický Zdeněk | 10.12.2023 22:44 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Vo díru vedle Praha | 14 | : | 4 | The LegenDarts Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 29 | : | 15 | Filipi Štěpán |
Zadal: | Brouk Petr | 10.12.2023 23:02 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bílá Hora Praha | 17 | : | 1 | Krkavci Kralupy | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 34 | : | 6 | Hyský Radek |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Krkavci Kralupy | 15 | : | 3 | Black Diamonds Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 31 | : | 12 | Medek Zdeněk |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | The LegenDarts Praha | 4 | : | 14 | Bílá Hora Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 14 | : | 29 | Kopálková Zdeňka |
Zadal: | Filipi Štěpán | 13.12.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Figury Libčice n / Vlt. | 7 | : | 11 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 20 | : | 23 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 17.12.2023 21:17 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Hardcore DC Praha | 11 | : | 7 | Vo díru vedle Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 25 | : | 21 | Brouk Petr |
Zadal: | Havel Lukáš | 17.12.2023 18:20 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Mendosino Praha | 8 | : | 10 | Patriots darts club Zdiby B | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 20 | : | 25 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Polda Pavel | 18.12.2023 12:18 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | The LegenDarts Praha | 5 | : | 13 | Black Diamonds Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 18 | : | 27 | Medek Zdeněk |
Zadal: | Filipi Štěpán | 4.1.2024 20:59 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Krkavci Kralupy | 7 | : | 11 | Figury Libčice n / Vlt. | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 19 | : | 24 | Krečun Ivan |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 12 | : | 6 | Patriots darts club Zdiby B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 25 | : | 17 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Ptáčník Marek | 7.1.2024 22:40 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Mendosino Praha | 8 | : | 10 | Bažina 4077 Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 22 | : | 26 | Kaňkura Jiří |
Zadal: | Polda Pavel | 8.1.2024 09:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Infarkt Praha B | 8 | : | 10 | Vo díru vedle Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 19 | : | 22 | Brouk Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Hardcore DC Praha | 4 | : | 14 | Bílá Hora Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 15 | : | 29 | Šanda Martin |
Zadal: | Havel Lukáš | 8.1.2024 00:28 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Krkavci Kralupy | 10 | : | 8 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 23 | : | 21 | Ptáčník Marek |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Figury Libčice n / Vlt. | 10 | : | 8 | The LegenDarts Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 25 | : | 19 | Filipi Štěpán |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Black Diamonds Praha | 11 | : | 7 | Hardcore DC Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 26 | : | 17 | Havel Lukáš |
Zadal: | Medek Zdeněk | 15.1.2024 08:55 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Bílá Hora Praha | 12 | : | 6 | Infarkt Praha B | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 29 | : | 17 | Cink Martin |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | The LegenDarts Praha | 6 | : | 12 | Krkavci Kralupy | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 19 | : | 27 | Procházka Vladimír |
|
| 13. | Čt | 25.1.2024 | Bažina 4077 Praha | 13 | : | 5 | Patriots darts club Zdiby B | Yondu Bar, Praha 8 | |
19:00 | Kozel Josef | 29 | : | 19 | Knor Jaroslav |
Zadal: | Kozel Josef | 27.1.2024 03:22 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Patriots darts club Zdiby B | 8 | : | 10 | Vo díru vedle Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 21 | : | 24 | Brouk Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Mendosino Praha | 7 | : | 11 | Bílá Hora Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 18 | : | 26 | Šanda Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Infarkt Praha B | 14 | : | 4 | Black Diamonds Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 32 | : | 11 | Medek Zdeněk |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Hardcore DC Praha | 6 | : | 12 | Figury Libčice n / Vlt. | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 18 | : | 26 | Krečun Ivan |
Zadal: | Havel Lukáš | 28.1.2024 20:42 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Krkavci Kralupy | 7 | : | 11 | Hardcore DC Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 17 | : | 25 | Kubina Lukáš |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | The LegenDarts Praha | 6 | : | 12 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kleprlík Petr | 14 | : | 27 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 6.2.2024 21:59 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Bílá Hora Praha | 14 | : | 4 | Patriots darts club Zdiby B | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 31 | : | 15 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Šanda Martin | 12.2.2024 10:03 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Vo díru vedle Praha | 10 | : | 8 | Bažina 4077 Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 25 | : | 20 | Kozel Josef |
Zadal: | Brouk Petr | 11.2.2024 21:58 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Figury Libčice n / Vlt. | 7 | : | 11 | Infarkt Praha B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 16 | : | 26 | Cink Martin |
Zadal: | Krečun Ivan | 12.2.2024 08:46 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Black Diamonds Praha | 10 | : | 8 | Mendosino Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 21 | : | 19 | Polda Pavel |
Zadal: | Medek Zdeněk | 12.2.2024 09:01 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 8 | : | 10 | Bažina 4077 Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 19 | : | 24 | Kozel Josef |
Zadal: | Ptáčník Marek | 18.2.2024 20:47 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Bažina 4077 Praha | 5 | : | 13 | Bílá Hora Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 16 | : | 27 | Kopálková Zdeňka |
Zadal: | Kozel Josef | 21.2.2024 19:40 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hardcore DC Praha | 12 | : | 6 | The LegenDarts Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Havel Lukáš | 26 | : | 14 | Kleprlík Petr |
Zadal: | Havel Lukáš | 25.2.2024 16:05 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 11 | : | 7 | Vo díru vedle Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 25 | : | 15 | Brouk Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mendosino Praha | 8 | : | 10 | Figury Libčice n / Vlt. | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 22 | : | 24 | Krečun Ivan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Infarkt Praha B | 11 | : | 7 | Krkavci Kralupy | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 25 | : | 20 | Procházka Vladimír |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | The LegenDarts Praha | 3 | : | 15 | Infarkt Praha B | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 9 | : | 31 | Zahradníková Michaela |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Krkavci Kralupy | 8 | : | 10 | Mendosino Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 22 | : | 23 | Polda Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Figury Libčice n / Vlt. | 13 | : | 5 | Patriots darts club Zdiby B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 29 | : | 14 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Krečun Ivan | 11.3.2024 06:16 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bílá Hora Praha | 13 | : | 5 | Vo díru vedle Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 30 | : | 17 | Brouk Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hardcore DC Praha | 4 | : | 14 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 16 | : | 30 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 10.3.2024 21:30 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Bažina 4077 Praha | 12 | : | 6 | Figury Libčice n / Vlt. | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 28 | : | 14 | Krečun Ivan |
Zadal: | Kozel Josef | 13.3.2024 19:11 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Vo díru vedle Praha | 6 | : | 12 | Black Diamonds Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Brouk Petr | 17 | : | 25 | Medek Zdeněk |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 10 | : | 8 | Bílá Hora Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 26 | : | 18 | Šanda Martin |
Zadal: | Ptáčník Marek | 17.3.2024 20:30 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Patriots darts club Zdiby B | 15 | : | 3 | Krkavci Kralupy | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 32 | : | 9 | Procházka Vladimír |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Mendosino Praha | 16 | : | 2 | The LegenDarts Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 32 | : | 11 | Filipi Štěpán |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Infarkt Praha B | 12 | : | 6 | Hardcore DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 27 | : | 15 | Havel Lukáš |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | The LegenDarts Praha | 5 | : | 13 | Patriots darts club Zdiby B | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kleprlík Petr | 15 | : | 27 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Kleprlík Petr | 3.4.2024 00:24 | Autorizoval: | Automat | 7.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Figury Libčice n / Vlt. | 7 | : | 11 | Vo díru vedle Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 18 | : | 25 | Brouk Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Black Diamonds Praha | 7 | : | 11 | Bílá Hora Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 19 | : | 26 | Šanda Martin |
Zadal: | Medek Zdeněk | 8.4.2024 09:27 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Hardcore DC Praha | 4 | : | 14 | Mendosino Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 18 | : | 30 | Polda Pavel |
Zadal: | Havel Lukáš | 8.4.2024 09:17 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Infarkt Praha B | 7 | : | 11 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 17 | : | 25 | Ptáčník Marek |
|
| 20. | Út | 16.4.2024 | Bažina 4077 Praha | 15 | : | 3 | The LegenDarts Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 33 | : | 10 | Filipi Štěpán |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Mlsat cukroví Praha | 6 | : | 12 | Buldok Ajeto Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 18 | : | 27 | Leinveber Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | SB Hostivař Praha | 11 | : | 7 | Moskyt Naeks Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 25 | : | 19 | Javorník Martin |
Zadal: | Pilc Antonín | 11.9.2023 05:29 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | No Stress Praha | 11 | : | 7 | Světáci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 23 | : | 18 | Tůma Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kryplos Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha B | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 20 | : | 25 | Nemeš Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Midgard Praha | 6 | : | 12 | Rychlý hroty Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Kulík Pavel | 20 | : | 26 | Havlová Marie |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | SB Hostivař Praha | 15 | : | 3 | No Stress Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 31 | : | 12 | Teichnerová Kateřina |
Zadal: | Pilc Antonín | 18.9.2023 09:33 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Buldok Ajeto Praha | 12 | : | 6 | Midgard Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 27 | : | 14 | Steiner Jan |
Zadal: | Balog Petr | 18.9.2023 09:47 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Světáci Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 14 | : | 27 | Lochner František |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Moskyt Naeks Praha | 10 | : | 8 | Rychlý hroty Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 25 | : | 20 | Havlová Marie |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Horní Rozptyly Praha B | 10 | : | 8 | Mlsat cukroví Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 23 | : | 21 | Albrecht Lukáš |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Mlsat cukroví Praha | 11 | : | 7 | Greenhorn's Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 25 | : | 18 | Volf Tomáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | No Stress Praha | 11 | : | 7 | Moskyt Naeks Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Teichnerová Kateřina | 26 | : | 20 | Javorník Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Kryplos Praha | 11 | : | 7 | Světáci Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Novotný Jan | 25 | : | 19 | Tůma Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Midgard Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha B | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Mydliar Ondřej | 20 | : | 24 | Bečková Kateřina |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Rychlý hroty Praha | 3 | : | 15 | Buldok Ajeto Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 12 | : | 32 | Balog Petr |
Zadal: | Šlehofr David | 2.10.2023 11:23 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Greenhorn's Praha | 7 | : | 11 | Midgard Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 20 | : | 25 | Mydliar Ondřej |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | SB Hostivař Praha | 13 | : | 5 | Kryplos Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 28 | : | 17 | Moravec Rudolf |
Zadal: | Pilc Antonín | 9.10.2023 07:00 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | No Stress Praha | 8 | : | 10 | Plzeňka Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Teichnerová Kateřina | 19 | : | 26 | Lochner František |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Světáci Praha | 6 | : | 12 | Mlsat cukroví Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 18 | : | 27 | Albrecht Lukáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Moskyt Naeks Praha | 7 | : | 11 | Buldok Ajeto Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 17 | : | 25 | Balog Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Horní Rozptyly Praha B | 10 | : | 8 | Rychlý hroty Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 24 | : | 19 | Havlová Marie |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Plzeňka Praha B | 14 | : | 4 | Moskyt Naeks Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 30 | : | 12 | Javorník Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Kryplos Praha | 2 | : | 16 | No Stress Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Kocián Martin | 10 | : | 32 | Novotný Jakub |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Buldok Ajeto Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Leinveber Zdeněk | 24 | : | 19 | Bečková Kateřina |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Greenhorn's Praha | 4 | : | 14 | Buldok Ajeto Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 14 | : | 30 | Balog Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | SB Hostivař Praha | 13 | : | 5 | Midgard Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 30 | : | 14 | Mydliar Ondřej |
Zadal: | Pilc Antonín | 30.10.2023 07:25 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | No Stress Praha | 12 | : | 6 | Mlsat cukroví Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 26 | : | 19 | Albrecht Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kryplos Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 14 | : | 27 | Lochner František |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Světáci Praha | 6 | : | 12 | Rychlý hroty Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 17 | : | 28 | Šlehofr David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Moskyt Naeks Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha B | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 22 | : | 23 | Nemeš Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kryplos Praha | 12 | : | 6 | Moskyt Naeks Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Fiury Adam | 26 | : | 14 | Javorník Martin |
Zadal: | Moravec Rudolf | 13.11.2023 06:07 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Midgard Praha | 8 | : | 10 | No Stress Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Hanuš Petr | 21 | : | 25 | Nykodem Ondřej |
Zadal: | Mydliar Ondřej | 14.11.2023 11:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychlý hroty Praha | 10 | : | 8 | SB Hostivař Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 24 | : | 20 | Pilc Antonín |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Buldok Ajeto Praha | 16 | : | 2 | Světáci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 34 | : | 7 | Tůma Jan |
Zadal: | Balog Petr | 13.11.2023 10:08 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Horní Rozptyly Praha B | 10 | : | 8 | Greenhorn's Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 27 | : | 23 | Volf Tomáš |
Zadal: | Nemeš Jan | 13.11.2023 12:59 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Midgard Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Mydliar Ondřej | 16 | : | 27 | Lochner František |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kryplos Praha | 5 | : | 13 | Mlsat cukroví Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Fiury Adam | 14 | : | 29 | Albrecht Lukáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Světáci Praha | 3 | : | 15 | Horní Rozptyly Praha B | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 13 | : | 32 | Nemeš Jan |
Zadal: | Tůma Jan | 19.11.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Moskyt Naeks Praha | 8 | : | 10 | Greenhorn's Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 22 | : | 22 | Taraba Josef |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Mlsat cukroví Praha | 14 | : | 4 | Moskyt Naeks Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 31 | : | 12 | Javorník Martin |
Zadal: | Drtikol Tomáš | 22.11.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Greenhorn's Praha | 12 | : | 6 | Světáci Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 26 | : | 12 | Tůma Jan |
Zadal: | Aplt Vladimír | 21.11.2023 23:07 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Midgard Praha | 8 | : | 10 | Kryplos Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Kulík Pavel | 21 | : | 24 | Moravec Rudolf |
Zadal: | Horník Martin | 27.11.2023 14:24 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rychlý hroty Praha | 7 | : | 11 | Plzeňka Praha B | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 22 | : | 26 | Lochner František |
Zadal: | Šlehofr David | 27.11.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Buldok Ajeto Praha | 11 | : | 7 | No Stress Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 25 | : | 19 | Novotný Jakub |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Horní Rozptyly Praha B | 8 | : | 10 | SB Hostivař Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 19 | : | 23 | Pilc Antonín |
Zadal: | Nemeš Jan | 26.11.2023 22:27 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Mlsat cukroví Praha | 14 | : | 4 | Midgard Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 30 | : | 14 | Donát Aleš |
Zadal: | Drtikol Tomáš | 5.12.2023 23:29 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | SB Hostivař Praha | 8 | : | 10 | Greenhorn's Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 21 | : | 22 | Taraba Josef |
Zadal: | Pilc Antonín | 11.12.2023 09:01 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | No Stress Praha | 11 | : | 7 | Horní Rozptyly Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 25 | : | 17 | Nemeš Jan |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kryplos Praha | 4 | : | 14 | Rychlý hroty Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 15 | : | 28 | Havlová Marie |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Moskyt Naeks Praha | 10 | : | 8 | Světáci Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 24 | : | 21 | Tůma Jan |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Greenhorn's Praha | 10 | : | 8 | No Stress Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 25 | : | 22 | Nykodem Ondřej |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Midgard Praha | 10 | : | 8 | Moskyt Naeks Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Hanuš Petr | 23 | : | 18 | Javorník Martin |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Rychlý hroty Praha | 6 | : | 12 | Mlsat cukroví Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 17 | : | 28 | Albrecht Lukáš |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Buldok Ajeto Praha | 13 | : | 5 | Kryplos Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 27 | : | 17 | Novotný Jan |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Světáci Praha | 6 | : | 12 | SB Hostivař Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 15 | : | 26 | Pilc Antonín |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Horní Rozptyly Praha B | 12 | : | 6 | Plzeňka Praha B | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 27 | : | 18 | Lochner František |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Moskyt Naeks Praha | 8 | : | 10 | SB Hostivař Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 22 | : | 23 | Pilc Antonín |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Světáci Praha | 8 | : | 10 | No Stress Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 19 | : | 27 | Nykodem Ondřej |
Zadal: | Tůma Jan | 7.1.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Buldok Ajeto Praha | 10 | : | 8 | Mlsat cukroví Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 23 | : | 21 | Albrecht Lukáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rychlý hroty Praha | 12 | : | 6 | Midgard Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 28 | : | 19 | Hanuš Petr |
Zadal: | Šlehofr David | 8.1.2024 10:37 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 11 | : | 7 | Kryplos Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 26 | : | 19 | Moravec Rudolf |
Zadal: | Nemeš Jan | 8.1.2024 09:31 | Změnil: | Nemeš Jan | 8.1.2024 10:20 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 9.1.2024 | Greenhorn's Praha | 5 | : | 13 | Plzeňka Praha B | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 17 | : | 27 | Lochner František |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Mlsat cukroví Praha | 14 | : | 4 | Horní Rozptyly Praha B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 30 | : | 15 | Bečková Kateřina |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Midgard Praha | 8 | : | 10 | Buldok Ajeto Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Hanuš Petr | 20 | : | 23 | Balog Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Plzeňka Praha B | 13 | : | 5 | Světáci Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 29 | : | 16 | Tůma Jan |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Rychlý hroty Praha | 14 | : | 4 | Moskyt Naeks Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 29 | : | 11 | Javorník Martin |
Zadal: | Šlehofr David | 14.1.2024 23:14 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Greenhorn's Praha | 7 | : | 11 | Mlsat cukroví Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Volf Tomáš | 21 | : | 25 | Albrecht Lukáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | SB Hostivař Praha | 5 | : | 13 | Plzeňka Praha B | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 10 | : | 26 | Lochner František |
Zadal: | Pilc Antonín | 29.1.2024 05:10 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Světáci Praha | 5 | : | 13 | Kryplos Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 12 | : | 28 | Moravec Rudolf |
Zadal: | Tůma Jan | 28.1.2024 20:56 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Buldok Ajeto Praha | 15 | : | 3 | Rychlý hroty Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 32 | : | 13 | Havlová Marie |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 11 | : | 7 | Midgard Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 27 | : | 17 | Krátký Luboš |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Mlsat cukroví Praha | 14 | : | 4 | Světáci Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Drtikol Tomáš | 31 | : | 15 | Kuk Martin |
Zadal: | Drtikol Tomáš | 6.2.2024 23:09 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Kryplos Praha | 11 | : | 7 | SB Hostivař Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 25 | : | 19 | Pilc Antonín |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Plzeňka Praha B | 14 | : | 4 | No Stress Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 29 | : | 13 | Novotný Jakub |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Rychlý hroty Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha B | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 20 | : | 29 | Nemeš Jan |
Zadal: | Šlehofr David | 12.2.2024 18:43 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Midgard Praha | 7 | : | 11 | Greenhorn's Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Kulík Pavel | 20 | : | 27 | Taraba Josef |
Zadal: | Horník Martin | 12.2.2024 11:02 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Buldok Ajeto Praha | 14 | : | 4 | Moskyt Naeks Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 32 | : | 9 | Javorník Martin |
Zadal: | Balog Petr | 12.2.2024 15:49 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Greenhorn's Praha | 12 | : | 6 | Rychlý hroty Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 24 | : | 17 | Šlehofr David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Moskyt Naeks Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 15 | : | 29 | Lochner František |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | No Stress Praha | 2 | : | 16 | Kryplos Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Teichnerová Kateřina | 11 | : | 33 | Moravec Rudolf |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | SB Hostivař Praha | 6 | : | 12 | Mlsat cukroví Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 15 | : | 27 | Albrecht Lukáš |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Mlsat cukroví Praha | 13 | : | 5 | No Stress Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 30 | : | 16 | Nykodem Ondřej |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Plzeňka Praha B | 13 | : | 5 | Kryplos Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 29 | : | 16 | Moravec Rudolf |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rychlý hroty Praha | 10 | : | 8 | Světáci Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 22 | : | 18 | Tůma Jan |
Zadal: | Šlehofr David | 11.3.2024 19:05 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 12 | : | 6 | Moskyt Naeks Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Bečková Kateřina | 25 | : | 16 | Javorník Martin |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Greenhorn's Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha B | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 22 | : | 22 | Nemeš Jan |
Zadal: | Volf Tomáš | 12.3.2024 22:37 | Změnil: | Nemeš Jan | 13.3.2024 15:39 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Moskyt Naeks Praha | 13 | : | 5 | Kryplos Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 30 | : | 12 | Moravec Rudolf |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Plzeňka Praha B | 7 | : | 11 | Mlsat cukroví Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 19 | : | 26 | Albrecht Lukáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | No Stress Praha | 10 | : | 8 | Midgard Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Nykodem Ondřej | 25 | : | 20 | Mydliar Ondřej |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | SB Hostivař Praha | 11 | : | 7 | Rychlý hroty Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 25 | : | 21 | Havlová Marie |
Zadal: | Pilc Antonín | 18.3.2024 07:55 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Světáci Praha | 7 | : | 11 | Buldok Ajeto Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 18 | : | 28 | Balog Petr |
|
| 17. | Ne | 24.3.2024 | Midgard Praha | 4 | : | 14 | SB Hostivař Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Krátký Luboš | 12 | : | 32 | Pilc Antonín |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Mlsat cukroví Praha | 14 | : | 4 | Kryplos Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 29 | : | 13 | Moravec Rudolf |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Greenhorn's Praha | 14 | : | 4 | Moskyt Naeks Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 29 | : | 15 | Javorník Martin |
Zadal: | Volf Tomáš | 2.4.2024 22:45 | Autorizoval: | Automat | 7.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Buldok Ajeto Praha | 11 | : | 7 | SB Hostivař Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 23 | : | 20 | Pilc Antonín |
Zadal: | Balog Petr | 8.4.2024 15:57 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Rychlý hroty Praha | 7 | : | 11 | No Stress Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 20 | : | 26 | Nykodem Ondřej |
Zadal: | Šlehofr David | 8.4.2024 18:54 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Plzeňka Praha B | 10 | : | 8 | Midgard Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 23 | : | 17 | Mydliar Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 6.9.2023 | I am 180 Praha | 4 | : | 14 | Fontána Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 17 | : | 29 | Polanský Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Abasta Křepenice | 8 | : | 10 | Žíznivý důchodci Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 20 | : | 24 | Šťastný Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sázavská pivnice | 11 | : | 7 | Otupělé hroty Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 25 | : | 17 | Jirásek Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Riviéra DC Říčany | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 18 | : | 24 | Chaloupková Jana |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 10.9.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Modráci Praha | 14 | : | 4 | Worm Gang Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 29 | : | 10 | Novotná Hana |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Horní Rozptyly Praha | 7 | : | 11 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 17 | : | 23 | Hlavatý Tomáš |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | Riviéra DC Říčany | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 17 | : | 25 | Strbáček Stanislav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Abasta Křepenice | 10 | : | 8 | I am 180 Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 26 | : | 21 | Bečvář David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Otupělé hroty Praha | 8 | : | 10 | Delta Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Vích Robert | 21 | : | 23 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Vích Robert | 17.9.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Fontána Praha | 14 | : | 4 | Sázavská pivnice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 30 | : | 15 | Řepa Martin |
|
| 3. | St | 27.9.2023 | I am 180 Praha | 8 | : | 10 | Žíznivý důchodci Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 22 | : | 21 | Neoveský Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Sázavská pivnice | 10 | : | 8 | Abasta Křepenice | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 23 | : | 20 | Moulík Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Delta Praha | 10 | : | 8 | Fontána Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 24 | : | 19 | Polanský Jiří |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 1.10.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Worm Gang Praha | 5 | : | 13 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 12 | : | 30 | Hlavatý Tomáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Horní Rozptyly Praha | 14 | : | 4 | Otupělé hroty Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 28 | : | 17 | Jirásek Jiří |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Riviéra DC Říčany | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 25 | : | 15 | Novotná Hana |
Zadal: | Novotná Hana | 3.10.2023 23:51 | Autorizoval: | Automat | 8.10.2023 02:00 |
|
| 4. | St | 4.10.2023 | I am 180 Praha | 11 | : | 7 | Sázavská pivnice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 25 | : | 21 | Brom Milan |
Zadal: | Křemen Jan | 4.10.2023 23:09 | Autorizoval: | Automat | 9.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 6 | : | 12 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Šťastný Petr | 15 | : | 27 | Boledovič Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Abasta Křepenice | 11 | : | 7 | Delta Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 25 | : | 16 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 8.10.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Fontána Praha | 8 | : | 10 | Horní Rozptyly Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 19 | : | 25 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Polanský Jiří | 8.10.2023 23:15 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sázavská pivnice | 5 | : | 13 | Žíznivý důchodci Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Miroslav | 17 | : | 28 | Neoveský Jan |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Delta Praha | 11 | : | 7 | I am 180 Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 25 | : | 20 | Bečvář David |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Modráci Praha | 8 | : | 10 | Fontána Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 22 | : | 25 | Polanský Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Worm Gang Praha | 8 | : | 10 | Otupělé hroty Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 20 | : | 24 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Novotná Hana | 22.10.2023 21:17 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 12 | : | 6 | Riviéra DC Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 27 | : | 14 | Chaloupková Jana |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 22.10.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Horní Rozptyly Praha | 6 | : | 12 | Abasta Křepenice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 17 | : | 27 | Moulík Petr |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | I am 180 Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 17 | : | 25 | Strbáček Stanislav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 10 | : | 8 | Riviéra DC Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 23 | : | 21 | Zahajský Václav |
Zadal: | Šťastný Petr | 29.10.2023 18:56 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Abasta Křepenice | 8 | : | 10 | Modráci Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 20 | : | 25 | Bejda Radek |
Zadal: | Moulík Petr | 29.10.2023 19:28 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Otupělé hroty Praha | 6 | : | 12 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 17 | : | 27 | Hlavatý Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Fontána Praha | 13 | : | 5 | Worm Gang Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 29 | : | 15 | Novotná Hana |
Zadal: | Polanský Jiří | 29.10.2023 22:52 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Riviéra DC Říčany | 7 | : | 11 | Otupělé hroty Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 20 | : | 24 | Jirásek Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Žíznivý důchodci Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 19 | : | 24 | Neoveský Jan |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 12.11.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Modráci Praha | 12 | : | 6 | I am 180 Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 26 | : | 15 | Bečvář David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Worm Gang Praha | 8 | : | 10 | Abasta Křepenice | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 21 | : | 25 | Donáth Julius |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 13 | : | 5 | Fontána Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 28 | : | 15 | Polanský Jiří |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 12.11.2023 22:14 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Horní Rozptyly Praha | 11 | : | 7 | Sázavská pivnice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 25 | : | 18 | Řepa Martin |
|
| 8. | St | 15.11.2023 | I am 180 Praha | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 27 | : | 17 | Novotná Hana |
Zadal: | Vrba Jan | 17.11.2023 00:38 | Autorizoval: | Automat | 20.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 11 | : | 7 | Otupělé hroty Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Šťastný Petr | 27 | : | 19 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Šťastný Petr | 19.11.2023 19:25 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Abasta Křepenice | 8 | : | 10 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 21 | : | 24 | Hlavatý Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sázavská pivnice | 10 | : | 8 | Modráci Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Miroslav | 23 | : | 22 | Bejda Radek |
Zadal: | Řepa Martin | 19.11.2023 21:29 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Delta Praha | 7 | : | 11 | Horní Rozptyly Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 18 | : | 24 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 19.11.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Fontána Praha | 12 | : | 6 | Riviéra DC Říčany | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 27 | : | 17 | Zahajský Václav |
Zadal: | Polanský Jiří | 20.11.2023 01:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Riviéra DC Říčany | 4 | : | 14 | Abasta Křepenice | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 13 | : | 29 | Moulík Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Modráci Praha | 11 | : | 7 | Delta Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 27 | : | 17 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Tangl Radek | 27.11.2023 08:15 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Worm Gang Praha | 13 | : | 5 | Sázavská pivnice | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 28 | : | 17 | Řepa Martin |
Zadal: | Novotná Hana | 26.11.2023 21:02 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 11 | : | 7 | I am 180 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 23 | : | 19 | Bečvář David |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Horní Rozptyly Praha | 15 | : | 3 | Žíznivý důchodci Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 32 | : | 11 | Šťastný Petr |
|
| 10. | St | 6.12.2023 | I am 180 Praha | 11 | : | 7 | Riviéra DC Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 26 | : | 18 | Chaloupková Jana |
Zadal: | Křemen Jan | 6.12.2023 23:07 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 3 | : | 15 | Fontána Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 11 | : | 32 | Polanský Jiří |
Zadal: | Šťastný Petr | 10.12.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Abasta Křepenice | 12 | : | 6 | Otupělé hroty Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Moulík Petr | 26 | : | 18 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Moulík Petr | 10.12.2023 19:17 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Sázavská pivnice | 4 | : | 14 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 14 | : | 31 | Hlavatý Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Delta Praha | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 27 | : | 18 | Novotný Pavel |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 10.12.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Horní Rozptyly Praha | 12 | : | 6 | Modráci Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 27 | : | 17 | Bejda Radek |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Riviéra DC Říčany | 8 | : | 10 | Sázavská pivnice | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Chaloupková Jana | 21 | : | 24 | Řepa Martin |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Modráci Praha | 8 | : | 10 | Žíznivý důchodci Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 19 | : | 23 | Neoveský Jan |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 12 | : | 6 | Delta Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 26 | : | 18 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 17.12.2023 20:19 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Otupělé hroty Praha | 8 | : | 10 | I am 180 Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 23 | : | 24 | Bečvář David |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Fontána Praha | 5 | : | 13 | Abasta Křepenice | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 15 | : | 28 | Moulík Petr |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Riviéra DC Říčany | 10 | : | 8 | Delta Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 22 | : | 21 | Vojtíšek Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 7 | : | 11 | Abasta Křepenice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 20 | : | 27 | Donáth Julius |
Zadal: | Šťastný Petr | 7.1.2024 19:34 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Otupělé hroty Praha | 13 | : | 5 | Sázavská pivnice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 27 | : | 17 | Řepa Martin |
Zadal: | Jirásek Jiří | 8.1.2024 09:32 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 11 | : | 7 | Horní Rozptyly Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 23 | : | 17 | Strbáček Stanislav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Worm Gang Praha | 5 | : | 13 | Modráci Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 14 | : | 28 | Tangl Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Fontána Praha | 11 | : | 7 | I am 180 Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 27 | : | 20 | Bečvář David |
|
| 13. | St | 10.1.2024 | I am 180 Praha | 8 | : | 10 | Abasta Křepenice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 20 | : | 23 | Donáth Julius |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Modráci Praha | 7 | : | 11 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 17 | : | 23 | Hlavatý Tomáš |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Otupělé hroty Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 21 | : | 25 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 14.1.2024 21:42 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Sázavská pivnice | 8 | : | 10 | Fontána Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 20 | : | 24 | Polanský Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Horní Rozptyly Praha | 12 | : | 6 | Riviéra DC Říčany | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 26 | : | 16 | Zahajský Václav |
|
| 11. | Ne | 21.1.2024 | Worm Gang Praha | 12 | : | 6 | Horní Rozptyly Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 28 | : | 19 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Novotná Hana | 21.1.2024 20:56 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Riviéra DC Říčany | 8 | : | 10 | Modráci Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 20 | : | 24 | Tangl Radek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 10 | : | 8 | I am 180 Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 21 | : | 21 | Bečvář David |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Abasta Křepenice | 12 | : | 6 | Sázavská pivnice | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Moulík Petr | 29 | : | 19 | Řepa Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Otupělé hroty Praha | 6 | : | 12 | Horní Rozptyly Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Vích Robert | 13 | : | 27 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Vích Robert | 29.1.2024 12:19 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 14 | : | 4 | Worm Gang Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 30 | : | 11 | Novotná Hana |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Fontána Praha | 6 | : | 12 | Delta Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 19 | : | 25 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Polanský Jiří | 28.1.2024 22:38 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Delta Praha | 6 | : | 12 | Abasta Křepenice | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 17 | : | 26 | Donáth Julius |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 11.2.2024 21:17 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sázavská pivnice | 7 | : | 11 | I am 180 Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 19 | : | 24 | Křemen Jan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Worm Gang Praha | 3 | : | 15 | Riviéra DC Říčany | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 10 | : | 32 | Zahajský Václav |
Zadal: | Novotná Hana | 11.2.2024 20:46 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Modráci Praha | 11 | : | 7 | Otupělé hroty Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 24 | : | 16 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Tangl Radek | 12.2.2024 08:48 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 13 | : | 5 | Žíznivý důchodci Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 29 | : | 13 | Neoveský Jan |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 11.2.2024 22:03 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Horní Rozptyly Praha | 8 | : | 10 | Fontána Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 22 | : | 24 | Polanský Jiří |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Riviéra DC Říčany | 8 | : | 10 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Chaloupková Jana | 20 | : | 21 | Hlavatý Tomáš |
|
| 16. | St | 21.2.2024 | I am 180 Praha | 11 | : | 7 | Delta Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 28 | : | 16 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Křemen Jan | 22.2.2024 17:28 | Autorizoval: | Automat | 26.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 4 | : | 14 | Sázavská pivnice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 16 | : | 29 | Řepa Martin |
Zadal: | Šťastný Petr | 25.2.2024 21:31 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Abasta Křepenice | 5 | : | 13 | Horní Rozptyly Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 15 | : | 27 | Strbáček Stanislav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Otupělé hroty Praha | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 27 | : | 18 | Novotná Hana |
Zadal: | Jirásek Jiří | 26.2.2024 10:17 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Fontána Praha | 11 | : | 7 | Modráci Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 25 | : | 17 | Bejda Radek |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Riviéra DC Říčany | 15 | : | 3 | Žíznivý důchodci Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 30 | : | 12 | Šťastný Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Sázavská pivnice | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 21 | : | 23 | Řepa Martin |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 10.3.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 13 | : | 5 | Otupělé hroty Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Saidl Zbyněk | 29 | : | 16 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 10.3.2024 22:15 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Worm Gang Praha | 2 | : | 16 | Fontána Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 7 | : | 33 | Polanský Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Horní Rozptyly Praha | 10 | : | 8 | I am 180 Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 22 | : | 20 | Bečvář David |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Abasta Křepenice | 10 | : | 8 | Worm Gang Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 24 | : | 18 | Novotná Hana |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Sázavská pivnice | 8 | : | 10 | Horní Rozptyly Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 19 | : | 22 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Řepa Martin | 17.3.2024 20:28 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Otupělé hroty Praha | 6 | : | 12 | Riviéra DC Říčany | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 17 | : | 28 | Chaloupka Radek |
Zadal: | Jirásek Jiří | 18.3.2024 09:53 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Fontána Praha | 11 | : | 7 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 25 | : | 17 | Hlavatý Tomáš |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Riviéra DC Říčany | 7 | : | 11 | Fontána Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 18 | : | 26 | Polanský Jiří |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 6 | : | 12 | Abasta Křepenice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 18 | : | 29 | Moulík Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Worm Gang Praha | 8 | : | 10 | I am 180 Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 24 | : | 24 | Bečvář David |
Zadal: | Křemen Jan | 7.4.2024 21:55 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Modráci Praha | 10 | : | 8 | Sázavská pivnice | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 25 | : | 20 | Řepa Martin |
Zadal: | Tangl Radek | 8.4.2024 14:07 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Otupělé hroty Praha | 10 | : | 8 | Žíznivý důchodci Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 26 | : | 21 | Neoveský Jan |
Zadal: | Jirásek Jiří | 8.4.2024 10:12 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Horní Rozptyly Praha | 13 | : | 5 | Delta Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 30 | : | 16 | Vojtíšek Jiří |
|
| 20. | St | 17.4.2024 | I am 180 Praha | 6 | : | 12 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Křemen Jan | 16 | : | 27 | Hlavatý Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gladiátoři Neratovice | 5 | : | 13 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 12 | : | 29 | Řebíček Radek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Nikater Praha | 12 | : | 6 | Gladiátoři Neratovice B | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 29 | : | 16 | Niederle Pavel |
Zadal: | Němeček Marek | 10.9.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Wild Darts Sluhy | 5 | : | 13 | Motor@team.Dřísy | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 13 | : | 29 | Uřidil Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Motor@team.Dřísy | 13 | : | 5 | Gladiátoři Neratovice | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 29 | : | 17 | Kraj Karel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Gladiátoři Neratovice B | 13 | : | 5 | Wild Darts Sluhy | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 28 | : | 15 | Divoký Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 13 | : | 5 | Blatecký Rebelové Mělník | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Řebíček Radek | 27 | : | 15 | Trávníček Libor |
Zadal: | Řebíček Radek | 18.9.2023 09:59 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Gladiátoři Neratovice | 10 | : | 8 | Gladiátoři Neratovice B | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 24 | : | 21 | Niederle Pavel |
Zadal: | Kraj Karel | 2.10.2023 06:15 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Blatecký Rebelové Mělník | 5 | : | 13 | Motor@team.Dřísy | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 16 | : | 27 | Uřidil Tomáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Nikater Praha | 15 | : | 3 | Blatecký Rebelové Mělník B | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 31 | : | 11 | Klubal Miloslav |
Zadal: | Němeček Marek | 1.10.2023 20:14 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Gladiátoři Neratovice B | 14 | : | 4 | Blatecký Rebelové Mělník | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 31 | : | 13 | Trávníček Libor |
Zadal: | Niederle Pavel | 9.10.2023 12:12 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Nikater Praha | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 29 | : | 13 | Divoký Jiří |
Zadal: | Němeček Marek | 8.10.2023 20:56 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Blatecký Rebelové Mělník B | 3 | : | 15 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 9 | : | 30 | Řebíček Radek |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Gladiátoři Neratovice | 8 | : | 10 | Nikater Praha | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 19 | : | 24 | Němeček Marek |
Zadal: | Kraj Karel | 23.10.2023 12:27 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Wild Darts Sluhy | 8 | : | 10 | Blatecký Rebelové Mělník B | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 20 | : | 24 | Klubal Miloslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 12 | : | 6 | Motor@team.Dřísy | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Řebíček Radek | 28 | : | 18 | Uřidil Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Gladiátoři Neratovice B | 5 | : | 13 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 16 | : | 30 | Řebíček Radek |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Nikater Praha | 12 | : | 6 | Blatecký Rebelové Mělník | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 26 | : | 18 | Trávníček Libor |
Zadal: | Němeček Marek | 29.10.2023 21:34 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Wild Darts Sluhy | 5 | : | 13 | Gladiátoři Neratovice | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 14 | : | 27 | Kraj Karel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Blatecký Rebelové Mělník B | 4 | : | 14 | Motor@team.Dřísy | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 12 | : | 31 | Uřidil Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Motor@team.Dřísy | 14 | : | 4 | Gladiátoři Neratovice B | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 29 | : | 13 | Niederle Pavel |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 12.11.2023 18:50 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Gladiátoři Neratovice | 11 | : | 7 | Blatecký Rebelové Mělník B | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 24 | : | 17 | Klubal Miloslav |
Zadal: | Kraj Karel | 12.11.2023 19:38 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Blatecký Rebelové Mělník | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 28 | : | 14 | Divoký Jiří |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Gladiátoři Neratovice | 13 | : | 5 | Blatecký Rebelové Mělník | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 30 | : | 12 | Trávníček Libor |
Zadal: | Kraj Karel | 27.11.2023 10:00 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Blatecký Rebelové Mělník B | 7 | : | 11 | Gladiátoři Neratovice B | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 17 | : | 25 | Niederle Pavel |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Nikater Praha | 6 | : | 12 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 19 | : | 28 | Řebíček Radek |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Motor@team.Dřísy | 11 | : | 7 | Nikater Praha | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 26 | : | 20 | Němeček Marek |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 10.12.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Blatecký Rebelové Mělník | 10 | : | 8 | Blatecký Rebelové Mělník B | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 24 | : | 21 | Klubal Miloslav |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 16 | : | 2 | Wild Darts Sluhy | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Řebíček Radek | 33 | : | 4 | Divoký Jiří |
Zadal: | Řebíček Radek | 10.12.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 14 | : | 4 | Gladiátoři Neratovice | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
14:30 | Řebíček Radek | 31 | : | 15 | Kraj Karel |
Zadal: | Řebíček Radek | 8.1.2024 06:40 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Motor@team.Dřísy | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 32 | : | 13 | Divoký Jiří |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 7.1.2024 19:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Gladiátoři Neratovice B | 11 | : | 7 | Nikater Praha | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 26 | : | 20 | Němeček Marek |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Gladiátoři Neratovice | 11 | : | 7 | Motor@team.Dřísy | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 26 | : | 21 | Uřidil Michal |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Blatecký Rebelové Mělník | 6 | : | 12 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 15 | : | 26 | Řebíček Radek |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Wild Darts Sluhy | 6 | : | 12 | Gladiátoři Neratovice B | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 16 | : | 26 | Niederle Pavel |
Zadal: | Divoký Jiří | 29.1.2024 09:53 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Motor@team.Dřísy | 14 | : | 4 | Blatecký Rebelové Mělník | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 30 | : | 11 | Trávníček Libor |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 11.2.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Gladiátoři Neratovice B | 11 | : | 7 | Gladiátoři Neratovice | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 26 | : | 21 | Kraj Karel |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Blatecký Rebelové Mělník B | 4 | : | 14 | Nikater Praha | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 12 | : | 29 | Němeček Marek |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Blatecký Rebelové Mělník | 6 | : | 12 | Gladiátoři Neratovice B | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 17 | : | 26 | Niederle Pavel |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Wild Darts Sluhy | 3 | : | 15 | Nikater Praha | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 12 | : | 31 | Němeček Marek |
Zadal: | Divoký Jiří | 26.2.2024 22:42 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 15 | : | 3 | Blatecký Rebelové Mělník B | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Řebíček Radek | 32 | : | 11 | Klubal Miloslav |
Zadal: | Řebíček Radek | 26.2.2024 13:47 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Motor@team.Dřísy | 10 | : | 8 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 21 | : | 21 | Řebíček Radek |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Blatecký Rebelové Mělník B | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 29 | : | 15 | Divoký Jiří |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Nikater Praha | 5 | : | 13 | Gladiátoři Neratovice | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 14 | : | 30 | Kraj Karel |
Zadal: | Němeček Marek | 11.3.2024 16:59 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Motor@team.Dřísy | 17 | : | 1 | Blatecký Rebelové Mělník B | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 34 | : | 11 | Klubal Miloslav |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 17.3.2024 19:02 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Gladiátoři Neratovice | 12 | : | 6 | Wild Darts Sluhy | U Nádraží Neratovice, Neratovice | |
16:00 | Kraj Karel | 27 | : | 15 | Divoký Jiří |
Zadal: | Novák Radek | 17.3.2024 18:58 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Blatecký Rebelové Mělník | 5 | : | 13 | Nikater Praha | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | Trávníček Libor | 16 | : | 27 | Němeček Marek |
Zadal: | Němeček Marek | 17.3.2024 19:53 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 8 | : | 10 | Gladiátoři Neratovice B | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Řebíček Radek | 20 | : | 23 | Niederle Pavel |
Zadal: | Řebíček Radek | 18.3.2024 08:19 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Gladiátoři Neratovice B | 7 | : | 11 | Motor@team.Dřísy | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 21 | : | 26 | Uřidil Tomáš |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Blatecký Rebelové Mělník B | 5 | : | 13 | Gladiátoři Neratovice | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 15 | : | 28 | Kraj Karel |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Wild Darts Sluhy | 13 | : | 5 | Blatecký Rebelové Mělník | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | Divoký Jiří | 29 | : | 17 | Trávníček Libor |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 8 | : | 10 | Rozdělov DC Kladno | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 22 | : | 24 | Cacák Robert |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | CPZ Cvrčovice | 5 | : | 13 | Černovoláci B | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 16 | : | 29 | Tichý Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pavouci Stochov | 13 | : | 5 | Panoší Újezd ŠK | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 28 | : | 15 | Knor Jan |
Zadal: | Kára Martin | 10.9.2023 22:24 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 11 | : | 7 | CPZ Cvrčovice | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 26 | : | 20 | Slapnička Libor |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Panoší Újezd ŠK | 7 | : | 11 | UDH Komunál Libušín | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 18 | : | 25 | Rada Václav |
Zadal: | Rada Václav | 17.9.2023 22:29 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Černovoláci B | 13 | : | 5 | Náhoďáci Srbeč | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 27 | : | 19 | Eberlová Lucie |
Zadal: | Pávek Jakub | 25.9.2023 07:50 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Rozdělov DC Kladno | 8 | : | 10 | PodLípáci Hrdlív | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 20 | : | 24 | Štrál Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | CPZ Cvrčovice | 15 | : | 3 | Rozdělov DC Kladno | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
14:30 | Slapnička Libor | 33 | : | 14 | Cacák Robert |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pavouci Stochov | 15 | : | 3 | Černovoláci B | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 31 | : | 10 | Tichý Roman |
Zadal: | Kára Martin | 1.10.2023 23:43 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Panoší Újezd ŠK | 4 | : | 14 | PodLípáci Hrdlív | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 13 | : | 31 | Váňová Adéla |
Zadal: | Knor Jan | 1.10.2023 22:19 | Změnil: | Štrál Pavel | 2.10.2023 08:39 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 10 | : | 8 | Pavouci Stochov | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 22 | : | 19 | Kára Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | CPZ Cvrčovice | 11 | : | 7 | Náhoďáci Srbeč | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 24 | : | 18 | Eberlová Lucie |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rozdělov DC Kladno | 10 | : | 8 | Panoší Újezd ŠK | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 23 | : | 19 | Knor Jiří |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Černovoláci B | 7 | : | 11 | UDH Komunál Libušín | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 19 | : | 25 | Rada Václav |
Zadal: | Rada Václav | 15.10.2023 19:01 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | PodLípáci Hrdlív | 13 | : | 5 | Černovoláci B | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
14:30 | Štrál Pavel | 29 | : | 12 | Tichý Roman |
Zadal: | Štrál Pavel | 22.10.2023 17:10 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Náhoďáci Srbeč | 8 | : | 10 | Rozdělov DC Kladno | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 23 | : | 25 | Cacák Robert |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Pavouci Stochov | 12 | : | 6 | CPZ Cvrčovice | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 28 | : | 20 | Slapnička Libor |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | UDH Komunál Libušín | 12 | : | 6 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 26 | : | 16 | Opletalová Lucie |
Zadal: | Rada Václav | 22.10.2023 21:36 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 6 | : | 12 | PodLípáci Hrdlív | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 17 | : | 27 | Kačník Dušan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | CPZ Cvrčovice | 7 | : | 11 | UDH Komunál Libušín | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
14:30 | Slapnička Libor | 18 | : | 25 | Rada Václav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Náhoďáci Srbeč | 6 | : | 12 | Pavouci Stochov | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 20 | : | 28 | Kára Martin |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Černovoláci B | 10 | : | 8 | Panoší Újezd ŠK | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 24 | : | 19 | Knor Jan |
Zadal: | Pávek Jakub | 6.11.2023 06:44 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Pavouci Stochov | 10 | : | 8 | Rozdělov DC Kladno | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 25 | : | 23 | Cacák Robert |
Zadal: | Kára Martin | 12.11.2023 23:05 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | UDH Komunál Libušín | 14 | : | 4 | Náhoďáci Srbeč | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 29 | : | 13 | Eberlová Lucie |
Zadal: | Rada Václav | 12.11.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | PodLípáci Hrdlív | 18 | : | 0 | CPZ Cvrčovice | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 36 | : | 9 | Slapnička Libor |
Zadal: | Štrál Pavel | 12.11.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Panoší Újezd ŠK | 8 | : | 10 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 19 | : | 22 | Ledinská Kateřina |
Zadal: | Knor Jan | 12.11.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Pavouci Stochov | 4 | : | 14 | UDH Komunál Libušín | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 15 | : | 30 | Rada Václav |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Panoší Újezd ŠK | 11 | : | 7 | CPZ Cvrčovice | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 24 | : | 15 | Slapnička Libor |
Zadal: | Knor Jan | 26.11.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Náhoďáci Srbeč | 5 | : | 13 | PodLípáci Hrdlív | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 16 | : | 28 | Štrál Pavel |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Rozdělov DC Kladno | 8 | : | 10 | Černovoláci B | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 19 | : | 23 | Tichý Roman |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Černovoláci B | 11 | : | 7 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 28 | : | 18 | Ledinská Kateřina |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | UDH Komunál Libušín | 13 | : | 5 | Rozdělov DC Kladno | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 31 | : | 14 | Cacák Robert |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | PodLípáci Hrdlív | 15 | : | 3 | Pavouci Stochov | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 32 | : | 14 | Kára Martin |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Panoší Újezd ŠK | 8 | : | 10 | Náhoďáci Srbeč | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 19 | : | 23 | Eberlová Lucie |
Zadal: | Knor Jan | 10.12.2023 22:47 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Rozdělov DC Kladno | 6 | : | 12 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 16 | : | 26 | Opletalová Lucie |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Panoší Újezd ŠK | 5 | : | 13 | Pavouci Stochov | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 14 | : | 29 | Kára Martin |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | PodLípáci Hrdlív | 10 | : | 8 | UDH Komunál Libušín | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 24 | : | 20 | Rada Václav |
|
| 10. | Ne | 14.1.2024 | Černovoláci B | 7 | : | 11 | CPZ Cvrčovice | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 19 | : | 24 | Douchová Iva |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | PodLípáci Hrdlív | 17 | : | 1 | Rozdělov DC Kladno | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
14:30 | Štrál Pavel | 35 | : | 11 | Cacák Robert |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | UDH Komunál Libušín | 14 | : | 4 | Panoší Újezd ŠK | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 29 | : | 14 | Knor Jan |
Zadal: | Rada Václav | 28.1.2024 20:18 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Náhoďáci Srbeč | 7 | : | 11 | Černovoláci B | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 17 | : | 26 | Tichý Roman |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 10 | : | 8 | Náhoďáci Srbeč | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 22 | : | 18 | Eberlová Lucie |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Černovoláci B | 7 | : | 11 | Pavouci Stochov | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 20 | : | 26 | Kára Martin |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Rozdělov DC Kladno | 7 | : | 11 | CPZ Cvrčovice | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 15 | : | 26 | Slapnička Libor |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | PodLípáci Hrdlív | 13 | : | 5 | Panoší Újezd ŠK | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 29 | : | 13 | Knor Jan |
Zadal: | Štrál Pavel | 11.2.2024 20:43 | Změnil: | Knor Jan | 12.2.2024 19:39 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 18.2.2024 | Pavouci Stochov | 11 | : | 7 | Tuchodřeva Tuchoměřice | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 27 | : | 22 | Ledinská Kateřina |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | UDH Komunál Libušín | 11 | : | 7 | Černovoláci B | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 27 | : | 20 | Tichý Roman |
Zadal: | Rada Václav | 25.2.2024 22:05 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Panoší Újezd ŠK | 10 | : | 8 | Rozdělov DC Kladno | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 22 | : | 19 | Cacák Robert |
Zadal: | Knor Jan | 25.2.2024 22:47 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 1.3.2024 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 7 | : | 11 | UDH Komunál Libušín | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 18 | : | 25 | Rada Václav |
Zadal: | Rada Václav | 1.3.2024 23:07 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Černovoláci B | 8 | : | 10 | PodLípáci Hrdlív | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 21 | : | 25 | Štrál Pavel |
Zadal: | Štrál Pavel | 11.3.2024 19:58 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | PodLípáci Hrdlív | 11 | : | 7 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 25 | : | 20 | Ledinská Kateřina |
Zadal: | Štrál Pavel | 18.3.2024 13:55 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | UDH Komunál Libušín | 11 | : | 7 | CPZ Cvrčovice | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 24 | : | 19 | Slapnička Libor |
Zadal: | Rada Václav | 17.3.2024 21:31 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Panoší Újezd ŠK | 7 | : | 11 | Černovoláci B | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 19 | : | 26 | Tichý Roman |
Zadal: | Knor Jan | 17.3.2024 21:41 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 24.3.2024 | Pavouci Stochov | 12 | : | 6 | Náhoďáci Srbeč | U Raka, Stochov | |
18:00 | Kára Martin | 28 | : | 19 | Eberlová Lucie |
Zadal: | Kára Martin | 25.3.2024 12:52 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 6 | : | 12 | Panoší Újezd ŠK | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Opletalová Lucie | 19 | : | 26 | Knor Jan |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Rozdělov DC Kladno | 3 | : | 15 | Pavouci Stochov | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 9 | : | 30 | Kára Martin |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Náhoďáci Srbeč | 8 | : | 10 | UDH Komunál Libušín | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 19 | : | 24 | Rada Václav |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | CPZ Cvrčovice | 5 | : | 13 | PodLípáci Hrdlív | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 16 | : | 29 | Štrál Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 10 | : | 8 | Beta darts Semčice B | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 22 | : | 20 | Čerych Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 11 | : | 7 | Amatéři Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 24 | : | 21 | Zaplatílková Veronika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Staré páky Luštěnice | 12 | : | 6 | Semafor Mladá Boleslav C | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 27 | : | 15 | Kuchel Daniel |
Zadal: | Kuchel Daniel | 10.9.2023 20:54 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Strážci hradu Boseň | 10 | : | 8 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 25 | : | 22 | Fajmanová Věra |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bukovina C | 3 | : | 15 | Rychtáři DC Kosmonosy | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Olšák Pavel | 10 | : | 31 | Motl Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Semafor Mladá Boleslav C | 13 | : | 5 | Amatéři Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 28 | : | 19 | Zaplatílková Veronika |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Staré páky Luštěnice | 14 | : | 4 | Max DC Mladá Boleslav B | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 30 | : | 12 | Laurin Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 14 | : | 4 | Bukovina C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 28 | : | 15 | Olšák Pavel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rychtáři DC Kosmonosy | 12 | : | 6 | Semafor Mladá Boleslav B | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 25 | : | 19 | Pitrmoc Jaroslav |
Zadal: | Motl Jiří | 17.9.2023 19:06 | Změnil: | Motl Jiří | 18.9.2023 12:24 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Beta darts Semčice B | 7 | : | 11 | Strážci hradu Boseň | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 19 | : | 26 | Finger Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 3 | : | 15 | Semafor Mladá Boleslav C | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 15 | : | 31 | Kuchel Daniel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 11 | : | 7 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 26 | : | 23 | Fajmanová Věra |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Amatéři Luštěnice | 4 | : | 14 | Rychtáři DC Kosmonosy | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 12 | : | 32 | Motl Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Strážci hradu Boseň | 10 | : | 8 | Staré páky Luštěnice | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 25 | : | 22 | Čechová Romana |
Zadal: | Finger Jan | 2.10.2023 09:31 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Bukovina C | 12 | : | 6 | Beta darts Semčice B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Olšák Pavel | 26 | : | 17 | Oružinská Michaela |
Zadal: | Olšák Pavel | 2.10.2023 12:44 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 4 | : | 14 | Strážci hradu Boseň | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 12 | : | 31 | Finger Jan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Staré páky Luštěnice | 13 | : | 5 | Bukovina C | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 28 | : | 17 | Olšák Pavel |
Zadal: | Čechová Romana | 9.10.2023 12:35 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 11 | : | 7 | Amatéři Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 25 | : | 18 | Zaplatílková Veronika |
Zadal: | Fajmanová Věra | 9.10.2023 12:20 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Beta darts Semčice B | 13 | : | 5 | Semafor Mladá Boleslav B | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 29 | : | 18 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 5 | : | 13 | Staré páky Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 15 | : | 29 | Čechová Romana |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Strážci hradu Boseň | 11 | : | 7 | Semafor Mladá Boleslav C | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 25 | : | 20 | Kuchel Daniel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Bukovina C | 5 | : | 13 | Max DC Mladá Boleslav B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Olšák Pavel | 12 | : | 27 | Laurin Zdeněk |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Rychtáři DC Kosmonosy | 13 | : | 5 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 29 | : | 16 | Fajmanová Věra |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav B | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 19 | : | 26 | Pitrmoc Jaroslav |
Zadal: | Laurin Zdeněk | 30.10.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav C | 10 | : | 8 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 23 | : | 20 | Fajmanová Věra |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Staré páky Luštěnice | 12 | : | 6 | Amatéři Luštěnice | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 27 | : | 17 | Zaplatílková Veronika |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Strážci hradu Boseň | 12 | : | 6 | Bukovina C | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 28 | : | 15 | Olšák Pavel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Beta darts Semčice B | 3 | : | 15 | Rychtáři DC Kosmonosy | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 14 | : | 32 | Motl Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 8 | : | 10 | Strážci hradu Boseň | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 21 | : | 23 | Finger Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bukovina C | 4 | : | 14 | Semafor Mladá Boleslav C | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Olšák Pavel | 11 | : | 30 | Kuchel Daniel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Amatéři Luštěnice | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav B | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 28 | : | 18 | Laurin Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Beta darts Semčice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 24 | : | 21 | Čerych Petr |
Zadal: | Fajmanová Věra | 13.11.2023 10:19 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychtáři DC Kosmonosy | 14 | : | 4 | Staré páky Luštěnice | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 32 | : | 12 | Čechová Romana |
Zadal: | Motl Jiří | 12.11.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Max DC Mladá Boleslav B | 3 | : | 15 | Rychtáři DC Kosmonosy | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 13 | : | 32 | Motl Jiří |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Semafor Mladá Boleslav C | 11 | : | 7 | Beta darts Semčice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 28 | : | 15 | Čerych Petr |
Zadal: | Kuchel Daniel | 26.11.2023 18:39 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Staré páky Luštěnice | 8 | : | 10 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 24 | : | 24 | Fajmanová Věra |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Strážci hradu Boseň | 13 | : | 5 | Amatéři Luštěnice | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 29 | : | 17 | Kabát Petr |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Semafor Mladá Boleslav B | 7 | : | 11 | Semafor Mladá Boleslav C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 17 | : | 25 | Kuchel Daniel |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Amatéři Luštěnice | 11 | : | 7 | Bukovina C | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 25 | : | 20 | Olšák Pavel |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 28 | : | 14 | Laurin Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Rychtáři DC Kosmonosy | 11 | : | 7 | Strážci hradu Boseň | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 27 | : | 18 | Finger Jan |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Beta darts Semčice B | 3 | : | 15 | Staré páky Luštěnice | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 12 | : | 32 | Čechová Romana |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Amatéři Luštěnice | 7 | : | 11 | Semafor Mladá Boleslav B | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 21 | : | 24 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Strážci hradu Boseň | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 15 | : | 29 | Finger Jan |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Beta darts Semčice B | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav B | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 28 | : | 17 | Laurin Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | 13 | : | 5 | Bukovina C | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 28 | : | 11 | Olšák Pavel |
Zadal: | Motl Jiří | 21.1.2024 19:30 | Změnil: | Motl Jiří | 22.1.2024 12:35 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Max DC Mladá Boleslav B | 4 | : | 14 | Staré páky Luštěnice | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 13 | : | 29 | Čechová Romana |
Zadal: | Laurin Zdeněk | 29.1.2024 22:49 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Amatéři Luštěnice | 10 | : | 8 | Semafor Mladá Boleslav C | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 23 | : | 22 | Kuchel Daniel |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Strážci hradu Boseň | 13 | : | 5 | Beta darts Semčice B | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 28 | : | 14 | Čerych Petr |
Zadal: | Finger Jan | 29.1.2024 18:03 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 14 | : | 4 | Max DC Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 32 | : | 13 | Laurin Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Staré páky Luštěnice | 12 | : | 6 | Strážci hradu Boseň | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 27 | : | 17 | Finger Jan |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 23 | : | 24 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Beta darts Semčice B | 12 | : | 6 | Bukovina C | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 25 | : | 15 | Olšák Pavel |
Zadal: | Rezek Michal | 11.2.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | 15 | : | 3 | Amatéři Luštěnice | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 31 | : | 8 | Zaplatílková Veronika |
Zadal: | Motl Jiří | 11.2.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Semafor Mladá Boleslav B | 13 | : | 5 | Beta darts Semčice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 27 | : | 15 | Čerych Petr |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Bukovina C | 7 | : | 11 | Staré páky Luštěnice | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Olšák Pavel | 17 | : | 27 | Čechová Romana |
Zadal: | Olšák Pavel | 26.2.2024 14:07 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Amatéři Luštěnice | 7 | : | 11 | Banda z Díry Mladá Boleslav | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 18 | : | 28 | Fajmanová Věra |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Strážci hradu Boseň | 17 | : | 1 | Max DC Mladá Boleslav B | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 34 | : | 5 | Laurin Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | 15 | : | 3 | Semafor Mladá Boleslav C | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 31 | : | 14 | Kuchel Daniel |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 7 | : | 11 | Semafor Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 17 | : | 25 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Max DC Mladá Boleslav B | 13 | : | 5 | Bukovina C | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 29 | : | 19 | Olšák Pavel |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Staré páky Luštěnice | 13 | : | 5 | Semafor Mladá Boleslav B | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 28 | : | 15 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Rychtáři DC Kosmonosy | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 20 | : | 24 | Motl Jiří |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Beta darts Semčice B | 11 | : | 7 | Amatéři Luštěnice | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 24 | : | 18 | Zaplatílková Veronika |
Zadal: | Rezek Michal | 10.3.2024 20:17 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Semafor Mladá Boleslav B | 17 | : | 1 | Max DC Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 34 | : | 6 | Laurin Zdeněk |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Bukovina C | 2 | : | 16 | Strážci hradu Boseň | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Olšák Pavel | 12 | : | 33 | Finger Jan |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Amatéři Luštěnice | 2 | : | 16 | Staré páky Luštěnice | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 11 | : | 32 | Čechová Romana |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 7 | : | 11 | Semafor Mladá Boleslav C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 18 | : | 27 | Kuchel Daniel |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | 15 | : | 3 | Beta darts Semčice B | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 31 | : | 10 | Čerych Petr |
Zadal: | Motl Jiří | 17.3.2024 19:49 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 12 | : | 6 | Bukovina C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 26 | : | 16 | Olšák Pavel |
Zadal: | Kuchel Daniel | 7.4.2024 18:25 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Max DC Mladá Boleslav B | 4 | : | 14 | Amatéři Luštěnice | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 12 | : | 28 | Zaplatílková Veronika |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Staré páky Luštěnice | 7 | : | 11 | Rychtáři DC Kosmonosy | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 20 | : | 28 | Motl Jiří |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Strážci hradu Boseň | 13 | : | 5 | Semafor Mladá Boleslav B | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | Finger Jan | 29 | : | 19 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Beta darts Semčice B | 12 | : | 6 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 27 | : | 18 | Fajmanová Věra |
|
| 18. | Ne | 14.4.2024 | Strážci hradu Boseň | 13 | : | 5 | Rychtáři DC Kosmonosy | Hospůdka ve škole, Boseň | |
17:00 | Finger Jan | 29 | : | 15 | Motl Jiří |
Zadal: | Finger Jan | 14.4.2024 21:06 | Autorizoval: | Automat | 19.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Draci Loučeň | 12 | : | 6 | Vokurky Milovice | U Otomanských, Loučeň | |
14:00 | Urban Martin | 25 | : | 16 | Wretzel Ivan |
Zadal: | Urban Martin | 10.9.2023 16:30 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Benátky ŠK | 15 | : | 3 | Darts club Eso Milovice B | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 31 | : | 8 | Slabochová Klára |
Zadal: | Cach Ctibor | 10.9.2023 19:16 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 11 | : | 7 | Florida Lysá nad Labem | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Hlaváček Antonín | 27 | : | 20 | Tichý Dominik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 10 | : | 8 | Ostré hroty Svémyslice C | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 25 | : | 20 | Hora Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Zápy ŠK | 12 | : | 6 | Klikaři Chotětov | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 27 | : | 17 | Dovec Lukáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 13 | : | 5 | Suchá dáseň Svémyslice | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 29 | : | 14 | Šofr Radek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Vokurky Milovice | 3 | : | 15 | Benátky ŠK | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 13 | : | 32 | Cach Ctibor |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Ostré hroty Svémyslice C | 5 | : | 13 | Zápy ŠK | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 19 | : | 28 | Richter David |
Zadal: | Hora Jan | 17.9.2023 20:54 | Změnil: | Hora Jan | 18.9.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Florida Lysá nad Labem | 5 | : | 13 | Klikaři Chotětov | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 14 | : | 29 | Dovec Lukáš |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Darts club Eso Milovice B | 7 | : | 11 | Saloon Brandýs nad Labem B | Sport bar ESO, Milovice | |
15:00 | Slabochová Klára | 19 | : | 24 | Nezbeda Adam |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Benátky ŠK | 12 | : | 6 | Saloon Brandýs nad Labem | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 29 | : | 17 | Langhans Dominik |
Zadal: | Skýpala Pavel | 1.10.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Klikaři Chotětov | 14 | : | 4 | Ostré hroty Svémyslice C | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 29 | : | 13 | Hora Jan |
Zadal: | Dovec Lukáš | 1.10.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 13 | : | 5 | Draci Loučeň | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 30 | : | 17 | Urban Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 10 | : | 8 | Florida Lysá nad Labem | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 23 | : | 21 | Tichý Dominik |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 14 | : | 4 | Vokurky Milovice | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 28 | : | 12 | Peštová Markéta |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Zápy ŠK | 17 | : | 1 | Darts club Eso Milovice B | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 35 | : | 6 | Slabochová Klára |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Darts club Eso Milovice B | 3 | : | 15 | Klikaři Chotětov | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 10 | : | 32 | Dovec Lukáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Vokurky Milovice | 2 | : | 16 | Zápy ŠK | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 9 | : | 33 | Kovač Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 10 | : | 8 | Draci Loučeň | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 24 | : | 20 | Urban Martin |
Zadal: | Šofr Radek | 10.10.2023 14:28 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 1 | : | 17 | Saloon Brandýs nad Labem B | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 4 | : | 35 | Nezbeda Adam |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Florida Lysá nad Labem | 14 | : | 4 | Ostré hroty Svémyslice C | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 30 | : | 10 | Hora Jan |
Zadal: | Tichý Dominik | 9.10.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Benátky ŠK | 13 | : | 5 | Suchá dáseň Svémyslice | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Skýpala Pavel | 27 | : | 12 | Šofr Radek |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Klikaři Chotětov | 13 | : | 5 | Vokurky Milovice | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 27 | : | 16 | Wretzel Ivan |
Zadal: | Dovec Lukáš | 22.10.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Florida Lysá nad Labem | 13 | : | 5 | Draci Loučeň | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 29 | : | 18 | Urban Martin |
Zadal: | Tichý Dominik | 23.10.2023 18:35 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 11 | : | 7 | ATF Kostelní Hlavno | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 25 | : | 16 | Barcal Jiří |
Zadal: | Nezbeda Adam | 22.10.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Zápy ŠK | 10 | : | 8 | Saloon Brandýs nad Labem | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 23 | : | 22 | Langhans Dominik |
Zadal: | Kovač Jaroslav | 22.10.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Ostré hroty Svémyslice C | 14 | : | 4 | Darts club Eso Milovice B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 29 | : | 13 | Slabochová Klára |
Zadal: | Hora Jan | 22.10.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Draci Loučeň | 11 | : | 7 | Benátky ŠK | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 25 | : | 22 | Cach Ctibor |
Zadal: | Urban Martin | 29.10.2023 19:24 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Vokurky Milovice | 11 | : | 7 | Ostré hroty Svémyslice C | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 28 | : | 16 | Medřický Martin |
Zadal: | Wretzel Ivan | 30.10.2023 19:11 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 4 | : | 14 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 14 | : | 28 | Nezbeda Adam |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 7 | : | 11 | Klikaři Chotětov | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 17 | : | 26 | Dovec Lukáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Florida Lysá nad Labem | 13 | : | 5 | Darts club Eso Milovice B | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 27 | : | 13 | Slabochová Klára |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Darts club Eso Milovice B | 8 | : | 10 | Vokurky Milovice | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 20 | : | 23 | Wretzel Ivan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Benátky ŠK | 10 | : | 8 | Florida Lysá nad Labem | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 24 | : | 18 | Tichý Dominik |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 14 | : | 4 | Draci Loučeň | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 31 | : | 12 | Urban Martin |
Zadal: | Nezbeda Adam | 12.11.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Zápy ŠK | 11 | : | 7 | Suchá dáseň Svémyslice | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 26 | : | 20 | Šofr Radek |
Zadal: | Kovač Jaroslav | 13.11.2023 09:15 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Ostré hroty Svémyslice C | 5 | : | 13 | Saloon Brandýs nad Labem | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Flekal Zdeněk | 12 | : | 27 | Langhans Dominik |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Draci Loučeň | 8 | : | 10 | Zápy ŠK | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 19 | : | 23 | Kovač Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Benátky ŠK | 4 | : | 14 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 14 | : | 30 | Nezbeda Adam |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 14 | : | 4 | Ostré hroty Svémyslice C | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 32 | : | 14 | Hora Jan |
Zadal: | Barcal Jiří | 21.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 13 | : | 5 | Darts club Eso Milovice B | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 29 | : | 17 | Slabochová Klára |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Florida Lysá nad Labem | 10 | : | 8 | Vokurky Milovice | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 26 | : | 20 | Wretzel Ivan |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Darts club Eso Milovice B | 5 | : | 13 | ATF Kostelní Hlavno | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 13 | : | 28 | Barcal Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Klikaři Chotětov | 8 | : | 10 | Draci Loučeň | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 20 | : | 24 | Urban Martin |
Zadal: | Dovec Lukáš | 26.11.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Saloon Brandýs nad Labem | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 15 | : | 25 | Langhans Dominik |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 12 | : | 6 | Florida Lysá nad Labem | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 28 | : | 18 | Tichý Dominik |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Zápy ŠK | 13 | : | 5 | Benátky ŠK | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 28 | : | 14 | Cach Ctibor |
Zadal: | Kovač Jaroslav | 26.11.2023 21:36 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Draci Loučeň | 14 | : | 4 | Ostré hroty Svémyslice C | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 32 | : | 13 | Hora Jan |
Zadal: | Urban Martin | 3.12.2023 21:48 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Benátky ŠK | 10 | : | 8 | Klikaři Chotětov | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 24 | : | 20 | Dovec Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 10 | : | 8 | Vokurky Milovice | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 24 | : | 20 | Wretzel Ivan |
Zadal: | Barcal Jiří | 11.12.2023 12:37 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 10 | : | 8 | Darts club Eso Milovice B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 24 | : | 22 | Slabochová Klára |
Zadal: | Šofr Radek | 11.12.2023 13:35 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 13 | : | 5 | Zápy ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 28 | : | 16 | Kovač Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Florida Lysá nad Labem | 13 | : | 5 | Saloon Brandýs nad Labem | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 30 | : | 18 | Langhans Dominik |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Darts club Eso Milovice B | 8 | : | 10 | Draci Loučeň | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 18 | : | 26 | Urban Martin |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Klikaři Chotětov | 6 | : | 12 | Saloon Brandýs nad Labem B | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 16 | : | 26 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Dovec Lukáš | 18.12.2023 07:48 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Suchá dáseň Svémyslice | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 18 | : | 25 | Šofr Radek |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Zápy ŠK | 13 | : | 5 | Florida Lysá nad Labem | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 31 | : | 17 | Tichý Dominik |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Ostré hroty Svémyslice C | 4 | : | 14 | Benátky ŠK | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 12 | : | 30 | Skýpala Pavel |
Zadal: | Hora Jan | 17.12.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 10 | : | 8 | ATF Kostelní Hlavno | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 21 | : | 21 | Barcal Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Darts club Eso Milovice B | 5 | : | 13 | Benátky ŠK | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 17 | : | 29 | Skýpala Pavel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Klikaři Chotětov | 12 | : | 6 | Zápy ŠK | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 24 | : | 18 | Kovač Jaroslav |
Zadal: | Dovec Lukáš | 8.1.2024 09:16 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Draci Loučeň | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 16 | : | 26 | Urban Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Florida Lysá nad Labem | 10 | : | 8 | ATF Kostelní Hlavno | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 27 | : | 23 | Barcal Jiří |
Zadal: | Tichý Dominik | 8.1.2024 08:28 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 10 | : | 8 | Suchá dáseň Svémyslice | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 24 | : | 22 | Šofr Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 4 | : | 14 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 13 | : | 29 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Hora Jan | 8.1.2024 12:28 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Benátky ŠK | 14 | : | 4 | Vokurky Milovice | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 29 | : | 11 | Wretzel Ivan |
Zadal: | Cach Ctibor | 14.1.2024 19:33 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Klikaři Chotětov | 11 | : | 7 | Florida Lysá nad Labem | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 23 | : | 18 | Tichý Dominik |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Suchá dáseň Svémyslice | 5 | : | 13 | ATF Kostelní Hlavno | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 13 | : | 29 | Barcal Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Zápy ŠK | 15 | : | 3 | Ostré hroty Svémyslice C | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 32 | : | 14 | Hora Jan |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Saloon Brandýs nad Labem B | 18 | : | 0 | Darts club Eso Milovice B | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 36 | : | 1 | Slabochová Klára |
Zadal: | Nezbeda Adam | 14.1.2024 18:17 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 21.1.2024 | Draci Loučeň | 13 | : | 5 | Saloon Brandýs nad Labem | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 31 | : | 15 | Langhans Dominik |
Zadal: | Urban Martin | 22.1.2024 08:30 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Vokurky Milovice | 2 | : | 16 | Saloon Brandýs nad Labem B | Penzion Kotvas, Milovice | |
14:00 | Wretzel Ivan | 10 | : | 33 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Wretzel Ivan | 29.1.2024 12:10 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Darts club Eso Milovice B | 1 | : | 17 | Zápy ŠK | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 6 | : | 35 | Kovač Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Draci Loučeň | 11 | : | 7 | ATF Kostelní Hlavno | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 24 | : | 20 | Barcal Jiří |
Zadal: | Urban Martin | 28.1.2024 21:20 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Florida Lysá nad Labem | 12 | : | 6 | Suchá dáseň Svémyslice | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 26 | : | 15 | Šofr Radek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 6 | : | 12 | Benátky ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 16 | : | 25 | Cach Ctibor |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 3 | : | 15 | Klikaři Chotětov | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 12 | : | 31 | Dovec Lukáš |
Zadal: | Hora Jan | 28.1.2024 22:43 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Benátky ŠK | 8 | : | 10 | ATF Kostelní Hlavno | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 22 | : | 22 | Barcal Jiří |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Klikaři Chotětov | 14 | : | 4 | Darts club Eso Milovice B | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 30 | : | 11 | Slabochová Klára |
Zadal: | Dovec Lukáš | 12.2.2024 19:25 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Zápy ŠK | 14 | : | 4 | Vokurky Milovice | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 30 | : | 10 | Macková Marie |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Saloon Brandýs nad Labem B | 14 | : | 4 | Saloon Brandýs nad Labem | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 32 | : | 13 | Langhans Dominik |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Draci Loučeň | 13 | : | 5 | Suchá dáseň Svémyslice | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 27 | : | 15 | Honsejk Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Darts club Eso Milovice B | 4 | : | 14 | Ostré hroty Svémyslice C | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 17 | : | 30 | Hora Jan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Draci Loučeň | 11 | : | 7 | Florida Lysá nad Labem | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 23 | : | 15 | Ciprián Michal |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | ATF Kostelní Hlavno | 7 | : | 11 | Saloon Brandýs nad Labem B | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 16 | : | 25 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Barcal Jiří | 27.2.2024 19:58 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Klikaři Chotětov | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 15 | : | 28 | Dovec Lukáš |
Zadal: | Wretzel Ivan | 26.2.2024 11:40 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Suchá dáseň Svémyslice | 6 | : | 12 | Benátky ŠK | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 17 | : | 29 | Cach Ctibor |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 7 | : | 11 | Zápy ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 20 | : | 25 | Kovač Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Darts club Eso Milovice B | 4 | : | 14 | Florida Lysá nad Labem | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 15 | : | 29 | Tichý Dominik |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Klikaři Chotětov | 10 | : | 8 | Saloon Brandýs nad Labem | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 26 | : | 20 | Langhans Dominik |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Zápy ŠK | 13 | : | 5 | ATF Kostelní Hlavno | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 28 | : | 14 | Barcal Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Saloon Brandýs nad Labem B | 14 | : | 4 | Suchá dáseň Svémyslice | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 31 | : | 13 | Šofr Radek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 6 | : | 12 | Vokurky Milovice | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Trousil Václav | 17 | : | 27 | Macková Marie |
Zadal: | Hora Jan | 11.3.2024 14:33 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Draci Loučeň | 14 | : | 4 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 32 | : | 13 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Urban Martin | 17.3.2024 19:47 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | ATF Kostelní Hlavno | 8 | : | 10 | Klikaři Chotětov | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 20 | : | 25 | Dovec Lukáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Vokurky Milovice | 10 | : | 8 | Darts club Eso Milovice B | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 24 | : | 23 | Slabochová Klára |
Zadal: | Wretzel Ivan | 18.3.2024 17:28 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Florida Lysá nad Labem | 7 | : | 11 | Benátky ŠK | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 15 | : | 24 | Cach Ctibor |
Zadal: | Tichý Dominik | 17.3.2024 19:16 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Suchá dáseň Svémyslice | 3 | : | 15 | Zápy ŠK | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 12 | : | 30 | Kovač Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 12 | : | 6 | Ostré hroty Svémyslice C | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 29 | : | 15 | Hora Jan |
|
| 20. | So | 6.4.2024 | Suchá dáseň Svémyslice | 11 | : | 7 | Ostré hroty Svémyslice C | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 26 | : | 16 | Trousil Václav |
Zadal: | Šofr Radek | 8.4.2024 20:13 | Autorizoval: | Automat | 11.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Darts club Eso Milovice B | 13 | : | 5 | Saloon Brandýs nad Labem | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 29 | : | 16 | Langhans Dominik |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Klikaři Chotětov | 13 | : | 5 | Suchá dáseň Svémyslice | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 29 | : | 18 | Šofr Radek |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Florida Lysá nad Labem | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 16 | : | 28 | Tichý Dominik |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 4 | : | 14 | ATF Kostelní Hlavno | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 13 | : | 32 | Barcal Jiří |
Zadal: | Hora Jan | 7.4.2024 22:13 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Zápy ŠK | 12 | : | 6 | Draci Loučeň | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 29 | : | 21 | Urban Martin |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Saloon Brandýs nad Labem B | 12 | : | 6 | Benátky ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 27 | : | 17 | Cach Ctibor |
Zadal: | Nezbeda Adam | 7.4.2024 21:07 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Arachnids Poříčany | 5 | : | 13 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 15 | : | 29 | Křivský Ladislav |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Plastic darts Sadská B | 6 | : | 12 | Rychlé šípy Hořátev | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 17 | : | 28 | Paleček Milan |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 6 | : | 12 | Sokol Přišimasy | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 17 | : | 27 | Pšenčík Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 4 | : | 14 | Staďák Sadská | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 14 | : | 31 | Vlach František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | IM 5 Horoušany | 5 | : | 13 | 180 Chemik Polabec B | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 15 | : | 28 | Holan Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lemuři Český Brod | 7 | : | 11 | Kobry Český Brod | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 15 | : | 25 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 28 | : | 14 | Váňa Lukáš |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Sokol Přišimasy | 7 | : | 11 | Plastic darts Sadská B | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Havránek Petr | 21 | : | 26 | Kyncl Jaroslav |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 14 | : | 4 | IM 5 Horoušany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 30 | : | 13 | Jánská Monika |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 16 | : | 2 | Pirátský povaleči Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Forman Jakub | 32 | : | 8 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Forman Jakub | 16.9.2023 13:59 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 13 | : | 5 | Arachnids Poříčany | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 27 | : | 17 | Buřval Leoš |
Zadal: | Doležal Josef | 18.9.2023 08:06 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Lemuři Český Brod | 10 | : | 8 | Staďák Sadská | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 23 | : | 18 | Vlach František |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | 180 Chemik Polabec B | 5 | : | 13 | Blue stars Sadská | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 14 | : | 28 | Černý Milan |
Zadal: | Holan Jiří | 18.9.2023 12:07 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Arachnids Poříčany | 8 | : | 10 | Sokol Přišimasy | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 19 | : | 23 | Pšenčík Jiří |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Plastic darts Sadská B | 7 | : | 11 | Kobry Český Brod | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Kyncl Jaroslav | 18 | : | 24 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 8 | : | 10 | Lemuři Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 24 | : | 23 | Křížek Martin |
Zadal: | Forman Jakub | 30.9.2023 21:37 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | IM 5 Horoušany | 3 | : | 15 | Rychlé šípy Hořátev | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 12 | : | 31 | Paleček Milan |
Zadal: | Jánský Marek | 1.10.2023 21:35 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Staďák Sadská | 10 | : | 8 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 24 | : | 21 | Váňa Lukáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 28 | : | 15 | Křivský Ladislav |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Sokol Přišimasy | 13 | : | 5 | IM 5 Horoušany | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 30 | : | 14 | Jánská Monika |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 10 | : | 8 | Pirátský povaleči Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 23 | : | 23 | Bílek Tomáš |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 11 | : | 7 | Plastic darts Sadská B | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Ostřížek Martin | 24 | : | 21 | Kyncl Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 8 | : | 10 | Blue stars Sadská | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 20 | : | 24 | Mrekva Pavel |
Zadal: | Doležal Josef | 8.10.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Lemuři Český Brod | 11 | : | 7 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 25 | : | 18 | Forman Jakub |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kobry Český Brod | 11 | : | 7 | Arachnids Poříčany | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 24 | : | 16 | Buřval Leoš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | 180 Chemik Polabec B | 5 | : | 13 | Staďák Sadská | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 17 | : | 30 | Vlach František |
Zadal: | Holan Jiří | 9.10.2023 17:10 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 5 | : | 13 | 180 Chemik Polabec B | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Forman Jakub | 14 | : | 29 | Ipser Martin |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Arachnids Poříčany | 12 | : | 6 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 26 | : | 16 | Havlíček Martin |
Zadal: | Buřval Leoš | 14.10.2023 08:23 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Plastic darts Sadská B | 13 | : | 5 | Lemuři Český Brod | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 30 | : | 15 | Krajník Robert |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | IM 5 Horoušany | 6 | : | 12 | Kobry Český Brod | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 14 | : | 26 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Staďák Sadská | 12 | : | 6 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 25 | : | 19 | Křivský Ladislav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | Sokol Přišimasy | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 27 | : | 15 | Havránek Petr |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Sokol Přišimasy | 14 | : | 4 | Pirátský povaleči Český Brod | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 29 | : | 13 | Bílek Tomáš |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 12 | : | 6 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 29 | : | 16 | Wagner Jaroslav |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Plastic darts Sadská B | 5 | : | 13 | Arachnids Poříčany | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 14 | : | 27 | Buřval Leoš |
Zadal: | Jaroš Jindřich | 23.10.2023 09:56 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 13 | : | 5 | IM 5 Horoušany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Kvíz Petr | 28 | : | 20 | Jánská Monika |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 6 | : | 12 | Staďák Sadská | Obecní hospoda Na Růžku | |
14:00 | Paleček Milan | 13 | : | 28 | Pospíšilová Radka |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Kobry Český Brod | 8 | : | 10 | Blue stars Sadská | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 21 | : | 25 | Černý Milan |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Arachnids Poříčany | 7 | : | 11 | Lemuři Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 18 | : | 25 | Křížek Martin |
Zadal: | Buřval Leoš | 29.10.2023 19:51 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Staďák Sadská | 12 | : | 6 | Sokol Přišimasy | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
14:00 | Pospíšilová Radka | 27 | : | 13 | Havránek Petr |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 7 | : | 11 | Kobry Český Brod | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 19 | : | 25 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | IM 5 Horoušany | 11 | : | 7 | Plastic darts Sadská B | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 24 | : | 20 | Francová Lucie |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | 180 Chemik Polabec B | 11 | : | 7 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 28 | : | 18 | Křivský Ladislav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Blue stars Sadská | 8 | : | 10 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 19 | : | 22 | Kurka Aleš |
|
| 8. | Ne | 5.11.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 13 | : | 5 | 180 Chemik Polabec B | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 27 | : | 14 | Imlauf Jan |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Sokol Přišimasy | 7 | : | 11 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Havránek Petr | 20 | : | 23 | Franc Petr |
Zadal: | Havránek Petr | 12.11.2023 15:28 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Arachnids Poříčany | 15 | : | 3 | IM 5 Horoušany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 32 | : | 8 | Jánská Monika |
Zadal: | Buřval Leoš | 12.11.2023 13:46 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Plastic darts Sadská B | 5 | : | 13 | Blue stars Sadská | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 15 | : | 29 | Černý Milan |
Zadal: | Jaroš Jindřich | 12.11.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Lemuři Český Brod | 6 | : | 12 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 16 | : | 29 | Křivský Ladislav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Kobry Český Brod | 8 | : | 10 | Staďák Sadská | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 16 | : | 25 | Pospíšilová Radka |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 12 | : | 6 | Rychlé šípy Hořátev | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 26 | : | 15 | Doležal Josef |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 8 | : | 10 | Kobry Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 18 | : | 26 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Staďák Sadská | 12 | : | 6 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
14:00 | Pospíšilová Radka | 29 | : | 17 | Ostřížek Martin |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 10 | : | 8 | Plastic darts Sadská B | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 23 | : | 20 | Francová Lucie |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | IM 5 Horoušany | 6 | : | 12 | Lemuři Český Brod | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 16 | : | 27 | Křížek Martin |
Zadal: | Jánský Marek | 20.11.2023 19:04 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | 180 Chemik Polabec B | 8 | : | 10 | Sokol Přišimasy | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 23 | : | 22 | Havránek Petr |
Zadal: | Holan Jiří | 20.11.2023 10:16 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Blue stars Sadská | 11 | : | 7 | Arachnids Poříčany | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 26 | : | 17 | Buřval Leoš |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Arachnids Poříčany | 12 | : | 6 | Pirátský povaleči Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 25 | : | 18 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Buřval Leoš | 24.11.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Plastic darts Sadská B | 8 | : | 10 | Staďák Sadská | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 18 | : | 23 | Pospíšilová Radka |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Lemuři Český Brod | 8 | : | 10 | Rychlé šípy Hořátev | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 18 | : | 25 | Paleček Milan |
Zadal: | Krajník Robert | 26.11.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | IM 5 Horoušany | 3 | : | 15 | Blue stars Sadská | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 8 | : | 33 | Černý Milan |
Zadal: | Jánský Marek | 26.11.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Kobry Český Brod | 13 | : | 5 | 180 Chemik Polabec B | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 28 | : | 14 | Třešňák Josef |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 10 | : | 8 | Kobry Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 24 | : | 21 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 12 | : | 6 | Plastic darts Sadská B | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 27 | : | 17 | Popek Jan |
Zadal: | Forman Jakub | 2.12.2023 06:11 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 8 | : | 10 | Sokol Přišimasy | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 20 | : | 23 | Pšenčík Jiří |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 14 | : | 4 | IM 5 Horoušany | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 30 | : | 12 | Jánská Monika |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | 180 Chemik Polabec B | 11 | : | 7 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 24 | : | 18 | Beránek Martin |
Zadal: | Holan Jiří | 4.12.2023 14:22 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Staďák Sadská | 11 | : | 7 | Arachnids Poříčany | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Pospíšilová Radka | 24 | : | 14 | Buřval Leoš |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Blue stars Sadská | 14 | : | 4 | Lemuři Český Brod | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 30 | : | 9 | Křížek Martin |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Arachnids Poříčany | 4 | : | 14 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 15 | : | 30 | Pecháček Marek |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Plastic darts Sadská B | 10 | : | 8 | 180 Chemik Polabec B | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Kyncl Jaroslav | 21 | : | 21 | Zácha Jiří |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 5 | : | 13 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Havlíček Martin | 16 | : | 30 | Křivský Ladislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Lemuři Český Brod | 7 | : | 11 | Sokol Přišimasy | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Krajník Robert | 19 | : | 27 | Havránek Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | IM 5 Horoušany | 3 | : | 15 | Staďák Sadská | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 12 | : | 33 | Vlach František |
Zadal: | Jánský Marek | 11.12.2023 21:27 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kobry Český Brod | 10 | : | 8 | Rychlé šípy Hořátev | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 22 | : | 20 | Paleček Milan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | Pirátský povaleči Český Brod | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 27 | : | 14 | Jeníček Martin |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Sokol Přišimasy | 5 | : | 13 | Kobry Český Brod | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 13 | : | 27 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 10 | : | 8 | Plastic darts Sadská B | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 25 | : | 17 | Francová Lucie |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 13 | : | 5 | IM 5 Horoušany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 27 | : | 16 | Jánská Monika |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | 180 Chemik Polabec B | 12 | : | 6 | Arachnids Poříčany | U Chemika, Poděbrady | |
14:30 | Holan Jiří | 27 | : | 15 | Buřval Leoš |
Zadal: | Holan Jiří | 18.12.2023 13:51 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Rychlé šípy Hořátev | 14 | : | 4 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 30 | : | 15 | Beránek Martin |
Zadal: | Doležal Josef | 18.12.2023 08:12 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Staďák Sadská | 4 | : | 14 | Blue stars Sadská | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Pospíšilová Radka | 14 | : | 31 | Černý Milan |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 6 | : | 12 | Blue stars Sadská | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 16 | : | 27 | Černý Milan |
Zadal: | Forman Jakub | 7.1.2024 10:00 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 18 | : | 0 | Arachnids Poříčany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 36 | : | 5 | Buřval Leoš |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Sokol Přišimasy | 11 | : | 7 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 24 | : | 17 | Beránek Martin |
Zadal: | Pšenčík Jiří | 5.1.2024 23:28 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 10 | : | 8 | Plastic darts Sadská B | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 23 | : | 22 | Kyncl Jaroslav |
Zadal: | Doležal Josef | 8.1.2024 08:02 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Kobry Český Brod | 8 | : | 10 | Lemuři Český Brod | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 22 | : | 25 | Křížek Martin |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Staďák Sadská | 14 | : | 4 | Pirátský povaleči Český Brod | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 30 | : | 10 | Bílek Tomáš |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Plastic darts Sadská B | 11 | : | 7 | Sokol Přišimasy | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 27 | : | 18 | Pšenčík Jiří |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 6 | : | 12 | Kobry Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Prokop Michal | 17 | : | 27 | Chvalovský Jaroslav |
Zadal: | Forman Jakub | 14.1.2024 12:03 | Autorizoval: | Automat | 17.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | IM 5 Horoušany | 6 | : | 12 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 19 | : | 28 | Fridrich Milan |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Pirátský povaleči Český Brod | 7 | : | 11 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 16 | : | 28 | Franc Petr |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Staďák Sadská | 13 | : | 5 | Lemuři Český Brod | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 27 | : | 14 | Křížek Martin |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | 180 Chemik Polabec B | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 31 | : | 13 | Zácha Jiří |
|
| 16. | Pá | 26.1.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 8 | : | 10 | Staďák Sadská | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 20 | : | 23 | Vlach František |
Zadal: | Forman Jakub | 27.1.2024 11:19 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 26.1.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 12 | : | 6 | Blue stars Sadská | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Serbus Jan | 25 | : | 20 | Černý Milan |
|
| 16. | Pá | 26.1.2024 | Sokol Přišimasy | 11 | : | 7 | Arachnids Poříčany | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Teichner Martin | 23 | : | 17 | Buřval Leoš |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 10 | : | 8 | IM 5 Horoušany | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 23 | : | 20 | Jánská Monika |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | Kobry Český Brod | 7 | : | 11 | Plastic darts Sadská B | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 21 | : | 24 | Francová Lucie |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | Lemuři Český Brod | 8 | : | 10 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 21 | : | 23 | Beránek Martin |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | 180 Chemik Polabec B | 5 | : | 13 | Pirátský povaleči Český Brod | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 18 | : | 28 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Holan Jiří | 29.1.2024 13:34 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Plastic darts Sadská B | 14 | : | 4 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Pavel Michal | 29 | : | 14 | Prokop Michal |
|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Arachnids Poříčany | 3 | : | 15 | Kobry Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 10 | : | 31 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | IM 5 Horoušany | 6 | : | 12 | Sokol Přišimasy | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 13 | : | 25 | Pšenčík Jiří |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | Blue stars Sadská | 10 | : | 8 | Rychlé šípy Hořátev | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 23 | : | 19 | Doležal Josef |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | Staďák Sadská | 7 | : | 11 | 180 Chemik Polabec B | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 22 | : | 25 | Straka Martin |
|
| 18. | Pá | 9.2.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 11 | : | 7 | Staďák Sadská | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 25 | : | 18 | Vlach František |
|
| 18. | Pá | 9.2.2024 | Sokol Přišimasy | 8 | : | 10 | Blue stars Sadská | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 21 | : | 24 | Černý Milan |
Zadal: | Havránek Petr | 9.2.2024 22:37 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Pá | 9.2.2024 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 8 | : | 10 | Arachnids Poříčany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 21 | : | 25 | Buřval Leoš |
Zadal: | Forman Jakub | 10.2.2024 09:17 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 11.2.2024 | Kobry Český Brod | 14 | : | 4 | IM 5 Horoušany | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 31 | : | 10 | Jánská Monika |
|
| 18. | Ne | 11.2.2024 | Lemuři Český Brod | 8 | : | 10 | Plastic darts Sadská B | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 20 | : | 21 | Francová Lucie |
|
| 18. | Ne | 11.2.2024 | 180 Chemik Polabec B | 10 | : | 8 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 25 | : | 19 | Franc Petr |
Zadal: | Holan Jiří | 11.2.2024 22:49 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 10 | : | 8 | Pirátský povaleči Český Brod | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 21 | : | 18 | Strnad Michal |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 8 | : | 10 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 21 | : | 26 | Křivský Ladislav |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Arachnids Poříčany | 7 | : | 11 | Plastic darts Sadská B | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 20 | : | 26 | Ptáček Miroslav |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Staďák Sadská | 8 | : | 10 | Rychlé šípy Hořátev | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
14:00 | Vlach František | 18 | : | 27 | Paleček Milan |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | IM 5 Horoušany | 8 | : | 10 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 20 | : | 23 | Prokop Michal |
Zadal: | Jánský Marek | 25.2.2024 22:08 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | 180 Chemik Polabec B | 13 | : | 5 | Lemuři Český Brod | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 29 | : | 17 | Křížek Martin |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 12 | : | 6 | 180 Chemik Polabec B | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 28 | : | 15 | Straka Martin |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Sokol Přišimasy | 4 | : | 14 | Staďák Sadská | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 13 | : | 31 | Vlach František |
Zadal: | Havránek Petr | 1.3.2024 22:55 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 5 | : | 13 | Blue stars Sadská | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 13 | : | 29 | Černý Milan |
Zadal: | Forman Jakub | 3.3.2024 08:57 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Plastic darts Sadská B | 13 | : | 5 | IM 5 Horoušany | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Popek Jan | 28 | : | 16 | Jánská Monika |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 12 | : | 6 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 27 | : | 18 | Franc Petr |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Kobry Český Brod | 13 | : | 5 | Pirátský povaleči Český Brod | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 28 | : | 17 | Bílek Tomáš |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 11 | : | 7 | Lemuři Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 24 | : | 21 | Křížek Martin |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | IM 5 Horoušany | 2 | : | 16 | Arachnids Poříčany | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 9 | : | 34 | Buřval Leoš |
Zadal: | Jánský Marek | 10.3.2024 21:28 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Pirátský povaleči Český Brod | 8 | : | 10 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Borovský Martin | 19 | : | 27 | Beránek Martin |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | 180 Chemik Polabec B | 11 | : | 7 | Rychlé šípy Hořátev | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 27 | : | 18 | Paleček Milan |
Zadal: | Holan Jiří | 11.3.2024 11:34 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Blue stars Sadská | 17 | : | 1 | Plastic darts Sadská B | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 34 | : | 10 | Francová Lucie |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Sokol Přišimasy | 8 | : | 10 | 180 Chemik Polabec B | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Teichner Patrik | 19 | : | 23 | Straka Martin |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 3 | : | 15 | Staďák Sadská | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Ostřížek Martin | 15 | : | 33 | Vlach František |
Zadal: | Forman Jakub | 17.3.2024 08:56 | Autorizoval: | Automat | 20.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Plastic darts Sadská B | 15 | : | 3 | Pirátský povaleči Český Brod | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 30 | : | 10 | Bílek Tomáš |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Arachnids Poříčany | 4 | : | 14 | Blue stars Sadská | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 12 | : | 29 | Černý Milan |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 11 | : | 7 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 25 | : | 18 | Křivský Ladislav |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Kobry Český Brod | 15 | : | 3 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 31 | : | 10 | Pecháček Marek |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Lemuři Český Brod | 11 | : | 7 | IM 5 Horoušany | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 28 | : | 16 | Jánská Monika |
|
| 26. | So | 30.3.2024 | Lemuři Český Brod | 11 | : | 7 | Pirátský povaleči Český Brod | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 25 | : | 18 | Bílek Tomáš |
|
| 23. | Pá | 5.4.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 13 | : | 5 | Sokol Přišimasy | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 28 | : | 17 | Pšenčík Jiří |
|
| 23. | Pá | 5.4.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 11 | : | 7 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Fink Radek | 25 | : | 21 | Beránek Martin |
Zadal: | Forman Jakub | 6.4.2024 08:16 | Autorizoval: | Automat | 10.4.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Pirátský povaleči Český Brod | 15 | : | 3 | Arachnids Poříčany | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 33 | : | 14 | Buřval Leoš |
Zadal: | Bílek Tomáš | 8.4.2024 18:21 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Blue stars Sadská | 18 | : | 0 | IM 5 Horoušany | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 36 | : | 9 | Jánská Monika |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | Staďák Sadská | 10 | : | 8 | Plastic darts Sadská B | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 25 | : | 19 | Daněk Václav |
|
| 23. | Ne | 7.4.2024 | 180 Chemik Polabec B | 7 | : | 11 | Kobry Český Brod | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 20 | : | 22 | Chvalovský Jaroslav |
Zadal: | Holan Jiří | 8.4.2024 15:50 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 14.4.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 11 | : | 7 | Lemuři Český Brod | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 25 | : | 17 | Křížek Martin |
Zadal: | Doležal Josef | 15.4.2024 08:10 | Autorizoval: | Automat | 19.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Savci Dobřeň | 10 | : | 8 | Hadi Krakovany | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 22 | : | 19 | Čopjak Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 12 | : | 6 | Letci U Pavlíčků | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 29 | : | 15 | Rampír Vojtěch |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | LTC Litošice | 5 | : | 13 | Gauneři Kolín | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 13 | : | 29 | Vácha Denis |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Čerti Kolín B | 4 | : | 14 | Team Chvaletice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 13 | : | 31 | Mařata Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Letci Kolín B | 11 | : | 7 | Střelky Veltruby C | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 25 | : | 17 | Šmajda Michal |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 11.9.2023 09:39 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Hadi Krakovany | 13 | : | 5 | Střelky Veltruby C | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Loužil Dušan | 27 | : | 14 | Šmajda Michal |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Team Chvaletice | 5 | : | 13 | Pivnice Tep Chvaletice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 18 | : | 27 | Sýkorová Alena |
Zadal: | Mařata Petr | 15.9.2023 23:09 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Savci Dobřeň | 7 | : | 11 | Čerti Kolín B | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Mrňák Ondřej | 22 | : | 26 | Kuchta Adam |
Zadal: | Kuchta Adam | 16.9.2023 02:09 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Letci U Pavlíčků | 7 | : | 11 | LTC Litošice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 22 | : | 27 | Březina Miroslav |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Gauneři Kolín | 11 | : | 7 | Letci Kolín B | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 24 | : | 20 | Kmoníček Ivo |
Zadal: | Vácha Karel | 24.9.2023 20:30 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Střelky Veltruby C | 2 | : | 16 | Gauneři Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 8 | : | 34 | Vácha Karel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Savci Dobřeň | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 28 | : | 16 | Hebr Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | LTC Litošice | 10 | : | 8 | Team Chvaletice | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 25 | : | 21 | Mařata Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Čerti Kolín B | 3 | : | 15 | Hadi Krakovany | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 14 | : | 32 | Čopjak Jakub |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Hadi Krakovany | 6 | : | 12 | Gauneři Kolín | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 16 | : | 28 | Vácha Karel |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Team Chvaletice | 11 | : | 7 | Letci Kolín B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 23 | : | 22 | Bock Petr |
Zadal: | Mařata Petr | 6.10.2023 23:21 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Savci Dobřeň | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 25 | : | 18 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Hebr Jan | 7.10.2023 08:10 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Čerti Kolín B | 5 | : | 13 | Pivnice Tep Chvaletice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 14 | : | 29 | Michalík Tomáš |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Gauneři Kolín | 13 | : | 5 | Letci U Pavlíčků | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 30 | : | 16 | Rampír Vojtěch |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Střelky Veltruby C | 6 | : | 12 | Team Chvaletice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Skrbek Jiří | 16 | : | 28 | Mařata Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 6 | : | 12 | Hadi Krakovany | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 20 | : | 28 | Kadavý Josef |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | LTC Litošice | 12 | : | 6 | Čerti Kolín B | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Miroslav | 26 | : | 13 | Kuchta Adam |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Letci Kolín B | 12 | : | 6 | Savci Dobřeň | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 27 | : | 14 | Hebr Jan |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 23.10.2023 09:38 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Hadi Krakovany | 11 | : | 7 | Letci U Pavlíčků | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 26 | : | 18 | Rampír Vojtěch |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Team Chvaletice | 5 | : | 13 | Gauneři Kolín | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 15 | : | 30 | Vácha Karel |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Čerti Kolín B | 4 | : | 14 | Letci Kolín B | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 14 | : | 31 | Kmoníček Ivo |
Zadal: | Kuchta Adam | 29.10.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Gauneři Kolín | 14 | : | 4 | Savci Dobřeň | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 31 | : | 10 | Hebr Jan |
Zadal: | Vácha Karel | 5.11.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Střelky Veltruby C | 12 | : | 6 | Čerti Kolín B | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 27 | : | 19 | Kuchta Adam |
Zadal: | Šmajda Michal | 10.11.2023 21:31 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Letci U Pavlíčků | 8 | : | 10 | Team Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Vančura Jiří | 20 | : | 26 | Mařata Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | LTC Litošice | 8 | : | 10 | Hadi Krakovany | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Miroslav | 23 | : | 24 | Kadavý Josef |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Letci Kolín B | 10 | : | 8 | Pivnice Tep Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 22 | : | 20 | Sýkora Pavel |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Hadi Krakovany | 12 | : | 6 | Team Chvaletice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 26 | : | 17 | Mařata Petr |
Zadal: | Kadavý Josef | 25.11.2023 10:24 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Savci Dobřeň | 3 | : | 15 | Letci U Pavlíčků | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 15 | : | 30 | Flos Rudolf |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Střelky Veltruby C | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 26 | : | 17 | Šmajda Michal |
Zadal: | Sýkora Pavel | 26.11.2023 18:51 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | LTC Litošice | 8 | : | 10 | Letci Kolín B | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 19 | : | 22 | Kmoníček Ivo |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Čerti Kolín B | 6 | : | 12 | Gauneři Kolín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 16 | : | 28 | Vácha Karel |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Gauneři Kolín | 11 | : | 7 | Pivnice Tep Chvaletice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 24 | : | 15 | Sýkorová Alena |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Team Chvaletice | 16 | : | 2 | Savci Dobřeň | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 34 | : | 9 | Hebr Jan |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Střelky Veltruby C | 7 | : | 11 | LTC Litošice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 21 | : | 27 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Šmajda Michal | 10.12.2023 14:49 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Letci U Pavlíčků | 10 | : | 8 | Čerti Kolín B | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 23 | : | 20 | Kuchta Adam |
Zadal: | Rampír Vojtěch | 10.12.2023 12:42 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Letci Kolín B | 10 | : | 8 | Hadi Krakovany | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 24 | : | 20 | Čopjak Jakub |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 11.12.2023 17:54 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Střelky Veltruby C | 7 | : | 11 | Letci Kolín B | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 17 | : | 24 | Kmoníček Ivo |
Zadal: | Šmajda Michal | 5.1.2024 21:56 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Team Chvaletice | 11 | : | 7 | Čerti Kolín B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 25 | : | 19 | Kuchta Adam |
Zadal: | Mařata Petr | 6.1.2024 16:31 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Hadi Krakovany | 13 | : | 5 | Savci Dobřeň | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 29 | : | 13 | Dvořák Jakub |
Zadal: | Kadavý Josef | 6.1.2024 18:35 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Letci U Pavlíčků | 4 | : | 14 | Pivnice Tep Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 10 | : | 30 | Michalík Tomáš |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Gauneři Kolín | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 27 | : | 18 | Vystrčil Stanislav |
Zadal: | Vácha Karel | 8.1.2024 06:43 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Letci Kolín B | 7 | : | 11 | Gauneři Kolín | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 19 | : | 28 | Vácha Karel |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Střelky Veltruby C | 7 | : | 11 | Hadi Krakovany | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 18 | : | 25 | Čopjak Jakub |
Zadal: | Šmajda Michal | 26.1.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Pivnice Tep Chvaletice | 7 | : | 11 | Team Chvaletice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 20 | : | 23 | Mařata Petr |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | LTC Litošice | 14 | : | 4 | Letci U Pavlíčků | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 30 | : | 11 | Rampír Vojtěch |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Čerti Kolín B | 10 | : | 8 | Savci Dobřeň | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 24 | : | 17 | Melcer Vít |
Zadal: | Kuchta Adam | 29.1.2024 04:28 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Gauneři Kolín | 14 | : | 4 | Střelky Veltruby C | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 30 | : | 13 | Šmajda Michal |
Zadal: | Vácha Karel | 5.2.2024 06:45 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Team Chvaletice | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 26 | : | 17 | Vystrčil Stanislav |
Zadal: | Mařata Petr | 9.2.2024 23:14 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Savci Dobřeň | 8 | : | 10 | Pivnice Tep Chvaletice | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 20 | : | 24 | Michalík Tomáš |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Hadi Krakovany | 12 | : | 6 | Čerti Kolín B | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 26 | : | 19 | Kuchta Adam |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Letci U Pavlíčků | 5 | : | 13 | Letci Kolín B | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 11 | : | 27 | Kmoníček Ivo |
|
| 13. | Ne | 18.2.2024 | Gauneři Kolín | 11 | : | 7 | Hadi Krakovany | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 25 | : | 17 | Čopjak Jakub |
Zadal: | Vácha Karel | 19.2.2024 07:36 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 18.2.2024 | Letci Kolín B | 12 | : | 6 | Team Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 28 | : | 15 | Mařata Petr |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 19.2.2024 14:10 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 23.2.2024 | Střelky Veltruby C | 11 | : | 7 | Letci U Pavlíčků | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Skrbek Jiří | 25 | : | 18 | Rampír Vojtěch |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Pivnice Tep Chvaletice | 11 | : | 7 | Čerti Kolín B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 27 | : | 17 | Kuchta Adam |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | LTC Litošice | 11 | : | 7 | Savci Dobřeň | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 27 | : | 17 | Hebr Jan |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Team Chvaletice | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby C | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 27 | : | 13 | Skrbek Jiří |
Zadal: | Mařata Petr | 8.3.2024 23:09 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Savci Dobřeň | 6 | : | 12 | Letci Kolín B | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 17 | : | 29 | Kmoníček Ivo |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Hadi Krakovany | 10 | : | 8 | Pivnice Tep Chvaletice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 24 | : | 21 | Michalík Tomáš |
Zadal: | Loužil Dušan | 9.3.2024 00:03 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Letci U Pavlíčků | 4 | : | 14 | Gauneři Kolín | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 10 | : | 30 | Vácha Karel |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Čerti Kolín B | 11 | : | 7 | LTC Litošice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 25 | : | 20 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Kuchta Adam | 11.3.2024 13:53 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | Střelky Veltruby C | 13 | : | 5 | Savci Dobřeň | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 31 | : | 17 | Hebr Jan |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Letci U Pavlíčků | 7 | : | 11 | Hadi Krakovany | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 19 | : | 26 | Kadavý Josef |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | LTC Litošice | 4 | : | 14 | Pivnice Tep Chvaletice | Hostinec Litošice, Litošice 12 | |
15:00 | Březina Jaroslav | 15 | : | 32 | Michalík Tomáš |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Gauneři Kolín | 17 | : | 1 | Team Chvaletice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 35 | : | 8 | Mařata Petr |
Zadal: | Vácha Karel | 18.3.2024 06:58 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 24.3.2024 | Letci Kolín B | 11 | : | 7 | Čerti Kolín B | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 26 | : | 17 | Kuchta Adam |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 25.3.2024 09:01 | Autorizoval: | Automat | 29.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Team Chvaletice | 15 | : | 3 | Letci U Pavlíčků | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 33 | : | 14 | Rampír Vojtěch |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Savci Dobřeň | 7 | : | 11 | Gauneři Kolín | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 16 | : | 26 | Vácha Karel |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Hadi Krakovany | 11 | : | 7 | LTC Litošice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 27 | : | 19 | Březina Miroslav |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Pivnice Tep Chvaletice | 13 | : | 5 | Letci Kolín B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Michalík Tomáš | 27 | : | 18 | Kmoníček Ivo |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Čerti Kolín B | 10 | : | 8 | Střelky Veltruby C | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 24 | : | 20 | Šmajda Michal |
Zadal: | Kuchta Adam | 8.4.2024 08:12 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 14.4.2024 | Gauneři Kolín | 13 | : | 5 | Čerti Kolín B | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 30 | : | 15 | Kuchta Adam |
Zadal: | Vácha Karel | 15.4.2024 06:50 | Autorizoval: | Automat | 19.4.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 14.4.2024 | Letci Kolín B | 14 | : | 4 | LTC Litošice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 31 | : | 13 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Kmoníček Ivo | 15.4.2024 16:07 | Autorizoval: | Automat | 19.4.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | Team Chvaletice | 5 | : | 13 | Hadi Krakovany | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 16 | : | 27 | Kadavý Josef |
|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | Střelky Veltruby C | 11 | : | 7 | Pivnice Tep Chvaletice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 24 | : | 19 | Michalík Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | SKK Hlízov | 16 | : | 2 | Času dost Petrovice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 32 | : | 6 | Velát Daniel |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Eden Vrdy | 8 | : | 10 | Hospůdka na Vinici | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 23 | : | 23 | Kadeřábková Světlana |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 7 | : | 11 | Haufova družina Čáslav | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 18 | : | 24 | Dvořák Petr |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Wagabond Křesetice | 10 | : | 8 | SKK Hlízov B | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 22 | : | 18 | Polednová Jana |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | SKK Hlízov | 11 | : | 7 | Eden Vrdy | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Hobža Martin | 24 | : | 19 | Truksa Pavel |
Zadal: | Hobža Martin | 16.9.2023 00:55 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Haufova družina Čáslav | 8 | : | 10 | Renegades Čáslav | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 19 | : | 24 | Bohatá Veronika |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hospůdka na Vinici | 10 | : | 8 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 26 | : | 24 | Venturová Lucie |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Času dost Petrovice | 6 | : | 12 | SKK Hlízov B | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 16 | : | 27 | Polednová Jana |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Eden Vrdy | 16 | : | 2 | Času dost Petrovice | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 34 | : | 11 | Velát Daniel |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 12 | : | 6 | SKK Hlízov | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Venturová Lucie | 25 | : | 19 | Hobža Martin |
Zadal: | Kobr Aleš | 30.9.2023 12:27 | Autorizoval: | Automat | 4.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | SKK Hlízov B | 10 | : | 8 | Zásmucké vosy B | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 23 | : | 22 | Šišák Luděk |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Wagabond Křesetice | 4 | : | 14 | Haufova družina Čáslav | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 12 | : | 30 | Dvořák Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Renegades Čáslav | 5 | : | 13 | Hospůdka na Vinici | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 15 | : | 29 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Studený Jan | 1.10.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | SKK Hlízov | 11 | : | 7 | Renegades Čáslav | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Hobža Martin | 25 | : | 20 | Bohatá Veronika |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Eden Vrdy | 8 | : | 10 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 19 | : | 23 | Kobr Aleš |
Zadal: | Brelyk Vitalij | 7.10.2023 22:21 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Haufova družina Čáslav | 10 | : | 8 | SKK Hlízov B | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 24 | : | 19 | Polednová Jana |
Zadal: | Dvořák Petr | 8.10.2023 10:02 | Autorizoval: | Automat | 11.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Hospůdka na Vinici | 14 | : | 4 | Wagabond Křesetice | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 30 | : | 11 | Hečl Ondřej |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Času dost Petrovice | 5 | : | 13 | Zásmucké vosy B | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 19 | : | 29 | Šišák Luděk |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 17 | : | 1 | Času dost Petrovice | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 35 | : | 6 | Velát Daniel |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | SKK Hlízov B | 7 | : | 11 | Hospůdka na Vinici | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 20 | : | 26 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Polednová Jana | 20.10.2023 23:43 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 21.10.2023 | Wagabond Křesetice | 6 | : | 12 | SKK Hlízov | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 17 | : | 25 | Růžička Radek |
|
| 5. | So | 21.10.2023 | Zásmucké vosy B | 5 | : | 13 | Haufova družina Čáslav | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 14 | : | 28 | Dvořák Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Renegades Čáslav | 10 | : | 8 | Eden Vrdy | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Studený Jan | 24 | : | 19 | Truksa Pavel |
Zadal: | Studený Jan | 22.10.2023 22:56 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | SKK Hlízov | 13 | : | 5 | SKK Hlízov B | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 30 | : | 13 | Polednová Jana |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Eden Vrdy | 11 | : | 7 | Wagabond Křesetice | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 24 | : | 17 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Brelyk Vitalij | 28.10.2023 13:04 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 14 | : | 4 | Renegades Čáslav | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 29 | : | 11 | Bohatá Veronika |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Hospůdka na Vinici | 13 | : | 5 | Zásmucké vosy B | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 30 | : | 15 | Čuchal Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Času dost Petrovice | 4 | : | 14 | Haufova družina Čáslav | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 14 | : | 31 | Pilařová Linda |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | SKK Hlízov B | 4 | : | 14 | Eden Vrdy | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 14 | : | 30 | Lišaník Miroslav |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Haufova družina Čáslav | 12 | : | 6 | Hospůdka na Vinici | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 29 | : | 20 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Dvořák Petr | 11.11.2023 09:57 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Wagabond Křesetice | 6 | : | 12 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 18 | : | 25 | Venturová Lucie |
Zadal: | Hečl Ondřej | 12.11.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Zásmucké vosy B | 6 | : | 12 | SKK Hlízov | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 17 | : | 29 | Růžička Radek |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Renegades Čáslav | 15 | : | 3 | Času dost Petrovice | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 32 | : | 10 | Velát Daniel |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Eden Vrdy | 12 | : | 6 | Zásmucké vosy B | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 28 | : | 15 | Šišák Luděk |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 16 | : | 2 | SKK Hlízov B | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 33 | : | 8 | Polednová Jana |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Renegades Čáslav | 12 | : | 6 | Wagabond Křesetice | U Haufů, Čáslav | |
15:00 | Bohatá Veronika | 27 | : | 20 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Studený Jan | 26.11.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Času dost Petrovice | 3 | : | 15 | Hospůdka na Vinici | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 9 | : | 32 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Velát Daniel | 26.11.2023 21:08 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | SKK Hlízov B | 5 | : | 13 | Renegades Čáslav | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Beran Radek | 14 | : | 27 | Bohatá Veronika |
Zadal: | Polednová Jana | 9.12.2023 14:24 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Haufova družina Čáslav | 13 | : | 5 | Eden Vrdy | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 30 | : | 17 | Truksa Pavel |
Zadal: | Dvořák Petr | 10.12.2023 09:58 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Wagabond Křesetice | 13 | : | 5 | Času dost Petrovice | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 31 | : | 14 | Velát Daniel |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Zásmucké vosy B | 8 | : | 10 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 22 | : | 22 | Kobr Aleš |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Haufova družina Čáslav | 10 | : | 8 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 24 | : | 21 | Kobr Aleš |
Zadal: | Dvořák Petr | 6.1.2024 12:40 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | SKK Hlízov B | 7 | : | 11 | Wagabond Křesetice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 19 | : | 24 | Hečl Ondřej |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Zásmucké vosy B | 6 | : | 12 | Renegades Čáslav | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 15 | : | 24 | Bohatá Veronika |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Hospůdka na Vinici | 15 | : | 3 | Eden Vrdy | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 32 | : | 16 | Brelyk Vitalij |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Času dost Petrovice | 3 | : | 15 | SKK Hlízov | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 10 | : | 30 | Růžička Radek |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Eden Vrdy | 7 | : | 11 | SKK Hlízov | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 18 | : | 24 | Růžička Radek |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 14 | : | 4 | Hospůdka na Vinici | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 30 | : | 12 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Kobr Aleš | 27.1.2024 11:03 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | SKK Hlízov B | 13 | : | 5 | Času dost Petrovice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 29 | : | 19 | Velát Daniel |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Wagabond Křesetice | 8 | : | 10 | Zásmucké vosy B | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 23 | : | 24 | Šišák Luděk |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Renegades Čáslav | 8 | : | 10 | Haufova družina Čáslav | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 21 | : | 24 | Dvořák Petr |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | SKK Hlízov | 7 | : | 11 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 21 | : | 26 | Kobr Aleš |
Zadal: | Hobža Martin | 10.2.2024 09:39 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Haufova družina Čáslav | 14 | : | 4 | Wagabond Křesetice | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 30 | : | 17 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Dvořák Petr | 11.2.2024 12:47 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Zásmucké vosy B | 13 | : | 5 | SKK Hlízov B | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 27 | : | 16 | Polednová Jana |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Hospůdka na Vinici | 7 | : | 11 | Renegades Čáslav | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 18 | : | 26 | Bohatá Veronika |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Času dost Petrovice | 2 | : | 16 | Eden Vrdy | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 13 | : | 32 | Brelyk Vitalij |
Zadal: | Velát Daniel | 12.2.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 23.2.2024 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 14 | : | 4 | Eden Vrdy | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Kobr Aleš | 31 | : | 13 | Truksa Pavel |
Zadal: | Kobr Aleš | 24.2.2024 10:32 | Autorizoval: | Automat | 28.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 23.2.2024 | SKK Hlízov B | 8 | : | 10 | Haufova družina Čáslav | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 22 | : | 25 | Dvořák Petr |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Wagabond Křesetice | 7 | : | 11 | Hospůdka na Vinici | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 19 | : | 27 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Hečl Ondřej | 25.2.2024 10:28 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Zásmucké vosy B | 12 | : | 6 | Času dost Petrovice | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 28 | : | 17 | Velát Daniel |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Renegades Čáslav | 10 | : | 8 | SKK Hlízov | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bendová Iveta | 24 | : | 22 | Růžička Radek |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Eden Vrdy | 10 | : | 8 | Renegades Čáslav | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 25 | : | 22 | Bohatá Veronika |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | SKK Hlízov | 12 | : | 6 | Wagabond Křesetice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 28 | : | 16 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Hobža Martin | 9.3.2024 10:22 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Haufova družina Čáslav | 10 | : | 8 | Zásmucké vosy B | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 24 | : | 22 | Šišák Luděk |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Hospůdka na Vinici | 14 | : | 4 | SKK Hlízov B | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 29 | : | 13 | Polednová Jana |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Času dost Petrovice | 5 | : | 13 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 12 | : | 30 | Kobr Aleš |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | SKK Hlízov B | 7 | : | 11 | SKK Hlízov | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 17 | : | 26 | Růžička Radek |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | Haufova družina Čáslav | 17 | : | 1 | Času dost Petrovice | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořáček Martin | 35 | : | 9 | Velát Daniel |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Wagabond Křesetice | 6 | : | 12 | Eden Vrdy | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | Hečl Ondřej | 17 | : | 26 | Truksa Pavel |
Zadal: | Hečl Ondřej | 17.3.2024 17:51 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Renegades Čáslav | 5 | : | 13 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 16 | : | 29 | Šťastný Radek |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | 17 | : | 1 | Wagabond Křesetice | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | Šťastný Radek | 35 | : | 9 | Hečl Ondřej |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Eden Vrdy | 13 | : | 5 | SKK Hlízov B | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 30 | : | 13 | Polednová Jana |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | SKK Hlízov | 12 | : | 6 | Zásmucké vosy B | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 27 | : | 17 | Šišák Luděk |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Hospůdka na Vinici | 5 | : | 13 | Haufova družina Čáslav | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 15 | : | 30 | Dvořák Petr |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Času dost Petrovice | 6 | : | 12 | Renegades Čáslav | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 19 | : | 25 | Studený Jan |
Zadal: | Velát Daniel | 7.4.2024 22:40 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | SKK Hlízov B | 7 | : | 11 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 19 | : | 25 | Kobr Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Wolverines Praha | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 29 | : | 15 | Tomaník Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 10 | : | 8 | PLB Praha | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 26 | : | 18 | Hrachovina Matěj |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Stříbrná Skalice | 11 | : | 7 | Los Pupkos Říčany | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 25 | : | 16 | Hazafy Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 26 | : | 17 | Jurenka Daniel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Elita z Berušky | 5 | : | 13 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 16 | : | 29 | Kaiser Roman |
|
| 2. | St | 13.9.2023 | PLB Praha | 15 | : | 3 | Elita z Berušky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 31 | : | 11 | Černý Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Stříbrná Skalice | 10 | : | 8 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Srb Štěpán | 26 | : | 21 | Hybner Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Starci na chmelu Říčany | 3 | : | 15 | Monkey z 213 Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 13 | : | 31 | Hrad Daniel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 3 | : | 15 | Wolverines Praha | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 15 | : | 31 | Skálová Markéta |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 5 | : | 13 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 12 | : | 29 | Stibor Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Wolverines Praha | 6 | : | 12 | PLB Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 15 | : | 27 | Hrachovina Matěj |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Monkey z 213 Praha | 14 | : | 4 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 28 | : | 12 | Kaiser Roman |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Elita z Berušky | 13 | : | 5 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 28 | : | 13 | Jurenka Daniel |
|
| 4. | St | 4.10.2023 | PLB Praha | 13 | : | 5 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 28 | : | 15 | Hrad Daniel |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Stříbrná Skalice | 15 | : | 3 | Elita z Berušky | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Bouček Miroslav | 33 | : | 10 | Černý Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 7 | : | 11 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 22 | : | 25 | Stibor Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 4 | : | 14 | Wolverines Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 10 | : | 30 | Pecha Martin |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Los Pupkos Říčany | 12 | : | 6 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 26 | : | 15 | Tomaník Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Wolverines Praha | 11 | : | 7 | Stříbrná Skalice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 25 | : | 18 | Slabá Simona |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 11 | : | 7 | Los Pupkos Říčany | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Drábek Michal | 26 | : | 17 | Škopek Radek |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Monkey z 213 Praha | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 27 | : | 16 | Jurenka Daniel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Elita z Berušky | 6 | : | 12 | Pivnice za Řekou Říčany | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 17 | : | 29 | Hybner Tomáš |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Starci na chmelu Říčany | 8 | : | 10 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 20 | : | 21 | Petrová Marie |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | PLB Praha | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 30 | : | 15 | Tomaník Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 13 | : | 5 | Elita z Berušky | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 28 | : | 16 | Černý Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Los Pupkos Říčany | 11 | : | 7 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Kajer Roman | 25 | : | 17 | Petrová Marie |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 29 | : | 14 | Hrad Daniel |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 11 | : | 7 | Wolverines Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Hybner Tomáš | 24 | : | 17 | Pecha Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Wolverines Praha | 12 | : | 6 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Pecha Martin | 26 | : | 17 | Stibor Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Monkey z 213 Praha | 11 | : | 7 | Pivnice za Řekou Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 28 | : | 17 | Hybner Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Elita z Berušky | 8 | : | 10 | Los Pupkos Říčany | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 20 | : | 22 | Trávnička Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Starci na chmelu Říčany | 3 | : | 15 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 10 | : | 32 | Jurenka Daniel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 3 | : | 15 | PLB Praha | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 8 | : | 32 | Hrachovina Matěj |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 5 | : | 13 | Monkey z 213 Praha | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 17 | : | 29 | Hrad Daniel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Los Pupkos Říčany | 6 | : | 12 | PLB Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 17 | : | 26 | Hrachovina Matěj |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 29 | : | 13 | Tomaník Jiří |
Zadal: | Slabá Simona | 20.11.2023 15:44 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | PLB Praha | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 23 | : | 16 | Jurenka Daniel |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Wolverines Praha | 12 | : | 6 | Los Pupkos Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Pecha Martin | 29 | : | 15 | Trávnička Tomáš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Monkey z 213 Praha | 14 | : | 4 | Elita z Berušky | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 30 | : | 17 | Černý Jiří |
Zadal: | Hrad Daniel | 26.11.2023 19:12 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Starci na chmelu Říčany | 6 | : | 12 | Pivnice za Řekou Říčany | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 16 | : | 28 | Hybner Tomáš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 3 | : | 15 | Stříbrná Skalice | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 12 | : | 32 | Slabá Simona |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Wolverines Praha | 7 | : | 11 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 18 | : | 24 | Hrad Daniel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 15 | : | 3 | Starci na chmelu Říčany | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 32 | : | 10 | Tomaník Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Los Pupkos Říčany | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Trávnička Tomáš | 25 | : | 19 | Jurenka Daniel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | PLB Praha | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Bouček Miroslav | 30 | : | 11 | Hrachovina Matěj |
|
| 11. | St | 13.12.2023 | PLB Praha | 14 | : | 4 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 31 | : | 13 | Kyselová Hana |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Monkey z 213 Praha | 5 | : | 13 | Los Pupkos Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 16 | : | 29 | Novák Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Starci na chmelu Říčany | 8 | : | 10 | Elita z Berušky | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 21 | : | 26 | Černý Jiří |
Zadal: | Tomaník Jiří | 18.12.2023 15:49 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 7 | : | 11 | Stříbrná Skalice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Donát Petr | 16 | : | 23 | Slabá Simona |
|
| 12. | St | 3.1.2024 | PLB Praha | 7 | : | 11 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 20 | : | 25 | Stibor Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Los Pupkos Říčany | 4 | : | 14 | Stříbrná Skalice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Trávnička Tomáš | 15 | : | 28 | Slabá Simona |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 14 | : | 4 | Elita z Berušky | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 30 | : | 16 | Černý Jiří |
Zadal: | Petrová Marie | 8.1.2024 10:47 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Starci na chmelu Říčany | 3 | : | 15 | Wolverines Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 14 | : | 32 | Skálová Markéta |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 8 | : | 10 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Donát Petr | 19 | : | 25 | Kyselová Hana |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Monkey z 213 Praha | 13 | : | 5 | Starci na chmelu Říčany | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 28 | : | 16 | Tomaník Jiří |
Zadal: | Hrad Daniel | 14.1.2024 19:07 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Darts team Oáza Olbramovice | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 26 | : | 21 | Jurenka Daniel |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Pivnice za Řekou Říčany | 7 | : | 11 | Stříbrná Skalice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 22 | : | 25 | Slabá Simona |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Elita z Berušky | 5 | : | 13 | PLB Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 13 | : | 29 | Hrachovina Matěj |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 26 | : | 14 | Stibor Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 13 | : | 5 | Monkey z 213 Praha | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 29 | : | 14 | Hrad Daniel |
Zadal: | Petrová Marie | 28.1.2024 23:19 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 12 | : | 6 | Elita z Berušky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Donát Petr | 27 | : | 18 | Černý Jiří |
Zadal: | Donát Petr | 29.1.2024 10:14 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Wolverines Praha | 12 | : | 6 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 26 | : | 19 | Donát Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Darts team Oáza Olbramovice | 8 | : | 10 | Pivnice za Řekou Říčany | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 21 | : | 25 | Hybner Tomáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Monkey z 213 Praha | 6 | : | 12 | PLB Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 17 | : | 27 | Hrachovina Matěj |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Elita z Berušky | 5 | : | 13 | Stříbrná Skalice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 12 | : | 29 | Bouček Miroslav |
Zadal: | Černý Jiří | 11.2.2024 22:06 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Starci na chmelu Říčany | 8 | : | 10 | Los Pupkos Říčany | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 18 | : | 21 | Trávnička Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Los Pupkos Říčany | 8 | : | 10 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 20 | : | 23 | Stibor Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pivnice za Řekou Říčany | 12 | : | 6 | Elita z Berušky | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Kyselová Hana | 26 | : | 18 | Černý Jiří |
Zadal: | Hybner Tomáš | 25.2.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Stříbrná Skalice | 10 | : | 8 | Wolverines Praha | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Bouček Miroslav | 25 | : | 19 | Skálová Markéta |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 12 | : | 6 | Starci na chmelu Říčany | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 27 | : | 17 | Tomaník Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 5 | : | 13 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 16 | : | 28 | Hrad Daniel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Wolverines Praha | 10 | : | 8 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 25 | : | 20 | Kyselová Hana |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Monkey z 213 Praha | 4 | : | 14 | Stříbrná Skalice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 11 | : | 29 | Slabá Simona |
Zadal: | Hrad Daniel | 10.3.2024 18:44 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Elita z Berušky | 8 | : | 10 | Darts team Oáza Olbramovice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 19 | : | 23 | Stibor Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 8 | : | 10 | Los Pupkos Říčany | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Petrová Marie | 22 | : | 25 | Trávnička Tomáš |
|
| 18. | St | 13.3.2024 | PLB Praha | 12 | : | 6 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 27 | : | 14 | Kaiser Roman |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Darts team Oáza Olbramovice | 11 | : | 7 | Wolverines Praha | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 25 | : | 22 | Skálová Markéta |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Los Pupkos Říčany | 11 | : | 7 | Elita z Berušky | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 26 | : | 17 | Černý Jiří |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Pivnice za Řekou Říčany | 7 | : | 11 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Kyselová Hana | 19 | : | 25 | Hrad Daniel |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 7 | : | 11 | Starci na chmelu Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 18 | : | 27 | Tomaník Jiří |
|
| 19. | St | 3.4.2024 | PLB Praha | 12 | : | 6 | Los Pupkos Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 29 | : | 17 | Trávnička Tomáš |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Wolverines Praha | 12 | : | 6 | Elita z Berušky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 26 | : | 18 | Černý Jiří |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Monkey z 213 Praha | 11 | : | 7 | Darts team Oáza Olbramovice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 26 | : | 19 | Stibor Jaroslav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Starci na chmelu Říčany | 5 | : | 13 | Stříbrná Skalice | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 15 | : | 27 | Bouček Miroslav |
|
| 19. | Čt | 11.4.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 15 | : | 3 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:30 | Kaiser Roman | 31 | : | 9 | Jurenka Daniel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Út | 5.9.2023 | Kecky Praha | 7 | : | 11 | The Bastards Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 20 | : | 29 | Svoboda Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Podprouďáci Zalužany | 4 | : | 14 | Střelci Tetín | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 16 | : | 31 | Rajmon Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bambu's DC Praha | 3 | : | 15 | Poberounští Bobři Radotín | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 12 | : | 31 | Kuchta Petr |
Zadal: | Florian Peter | 10.9.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panděras Praha | 13 | : | 5 | Šipkaři Karlštejn | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 29 | : | 18 | Skoumal Michal |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | Pohodáři Praha | 10 | : | 8 | Panděras Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 27 | : | 20 | Kořínek Viktor |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Podprouďáci Zalužany | 11 | : | 7 | Bambu's DC Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Kůrka Jiří | 26 | : | 16 | Florian Peter |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 14 | : | 4 | Sklípkani Praskolesy | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 30 | : | 12 | Lukavský Radek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | The Bastards Praha B | 12 | : | 6 | Huťaři Nižbor | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 25 | : | 19 | Knotková Jana |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Šipkaři Karlštejn | 15 | : | 3 | Kecky Praha | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 32 | : | 10 | Kudela Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Střelci Tetín | 10 | : | 8 | Řeporyje DC Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 24 | : | 21 | Jarolím Petr |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Kecky Praha | 3 | : | 15 | Pohodáři Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 11 | : | 32 | Šabata Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Huťaři Nižbor | 7 | : | 11 | Šipkaři Karlštejn | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 17 | : | 25 | Skoumal Michal |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Sklípkani Praskolesy | 8 | : | 10 | Podprouďáci Zalužany | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 21 | : | 26 | Šotek Richard |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Bambu's DC Praha | 6 | : | 12 | Střelci Tetín | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 18 | : | 28 | Rajmon Patrik |
Zadal: | Florian Peter | 3.10.2023 07:37 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Panděras Praha | 8 | : | 10 | Poberounští Bobři Radotín | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 21 | : | 25 | Kuchta Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Řeporyje DC Praha | 8 | : | 10 | The Bastards Praha B | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 19 | : | 25 | Žďárský Lubomír |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Pohodáři Praha | 14 | : | 4 | Huťaři Nižbor | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 30 | : | 13 | Štadler Josef |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Podprouďáci Zalužany | 7 | : | 11 | Panděras Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 20 | : | 26 | Kořínek Viktor |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 15 | : | 3 | Kecky Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 31 | : | 8 | Kudela Jaroslav |
Zadal: | Kuchta Petr | 8.10.2023 21:48 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Bambu's DC Praha | 7 | : | 11 | Sklípkani Praskolesy | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 20 | : | 23 | Lukavský Radek |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Šipkaři Karlštejn | 11 | : | 7 | Řeporyje DC Praha | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 24 | : | 19 | Jarolím Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Střelci Tetín | 13 | : | 5 | The Bastards Praha B | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 28 | : | 15 | Svoboda Petr |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Kecky Praha | 6 | : | 12 | Podprouďáci Zalužany | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kouřil Martin | 13 | : | 28 | Šotek Richard |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Huťaři Nižbor | 5 | : | 13 | Poberounští Bobři Radotín | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 12 | : | 30 | Kuchta Petr |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sklípkani Praskolesy | 5 | : | 13 | Střelci Tetín | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 18 | : | 30 | Rajmon Patrik |
Zadal: | Lukavský Radek | 22.10.2023 20:05 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Panděras Praha | 13 | : | 5 | Bambu's DC Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 28 | : | 15 | Florian Peter |
Zadal: | Kořínek Viktor | 22.10.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Řeporyje DC Praha | 4 | : | 14 | Pohodáři Praha | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 14 | : | 30 | Šabata Pavel |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Pohodáři Praha | 14 | : | 4 | The Bastards Praha B | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 30 | : | 10 | Žďárský Lubomír |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Podprouďáci Zalužany | 15 | : | 3 | Huťaři Nižbor | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 32 | : | 11 | Štadler Josef |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sklípkani Praskolesy | 11 | : | 7 | Panděras Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 25 | : | 20 | Kořínek Viktor |
Zadal: | Lukavský Radek | 29.10.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 13 | : | 5 | Řeporyje DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 29 | : | 15 | Jarolím Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bambu's DC Praha | 14 | : | 4 | Kecky Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 30 | : | 12 | Třasák Pavel |
Zadal: | Florian Peter | 29.10.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Střelci Tetín | 12 | : | 6 | Šipkaři Karlštejn | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 28 | : | 17 | Skoumal Michal |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Panděras Praha | 10 | : | 8 | Střelci Tetín | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 21 | : | 20 | Rajmon Patrik |
Zadal: | Kořínek Viktor | 5.11.2023 22:06 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Kecky Praha | 7 | : | 11 | Sklípkani Praskolesy | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 17 | : | 26 | Lukavský Radek |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Řeporyje DC Praha | 7 | : | 11 | Podprouďáci Zalužany | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 21 | : | 25 | Kůrka Jiří |
Zadal: | Jarolím Petr | 12.11.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | The Bastards Praha B | 10 | : | 8 | Poberounští Bobři Radotín | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 27 | : | 21 | Kuchta Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šipkaři Karlštejn | 0 | : | 18 | Pohodáři Praha | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 7 | : | 36 | Šabata Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sklípkani Praskolesy | 15 | : | 3 | Huťaři Nižbor | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 30 | : | 9 | Štadler Josef |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 17 | : | 1 | Šipkaři Karlštejn | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 34 | : | 5 | Navrkal Dominik |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Bambu's DC Praha | 8 | : | 10 | Řeporyje DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 18 | : | 24 | Jarolím Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Panděras Praha | 15 | : | 3 | Kecky Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 32 | : | 10 | Kudela Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Střelci Tetín | 11 | : | 7 | Pohodáři Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 25 | : | 20 | Šabata Pavel |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Kecky Praha | 3 | : | 15 | Střelci Tetín | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 10 | : | 31 | Rajmon Patrik |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Pohodáři Praha | 8 | : | 10 | Poberounští Bobři Radotín | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 19 | : | 22 | Kuchta Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Huťaři Nižbor | 4 | : | 14 | Panděras Praha | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 11 | : | 29 | Kořínek Viktor |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Řeporyje DC Praha | 7 | : | 11 | Sklípkani Praskolesy | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 17 | : | 26 | Lukavský Radek |
Zadal: | Jarolím Petr | 26.11.2023 20:54 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bambu's DC Praha | 5 | : | 13 | Šipkaři Karlštejn | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 18 | : | 31 | Skoumal Michal |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Panděras Praha | 10 | : | 8 | Řeporyje DC Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 23 | : | 17 | Jarolím Petr |
Zadal: | Kořínek Viktor | 11.12.2023 15:53 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Střelci Tetín | 7 | : | 11 | Poberounští Bobři Radotín | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 16 | : | 25 | Kuchta Petr |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Pohodáři Praha | 17 | : | 1 | Bambu's DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 34 | : | 7 | Vendišová Ivana |
Zadal: | Šabata Pavel | 13.12.2023 10:56 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Huťaři Nižbor | 10 | : | 8 | Střelci Tetín | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 22 | : | 22 | Rajmon Patrik |
Zadal: | Pávová Denisa | 17.12.2023 21:36 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Poberounští Bobři Radotín | 8 | : | 10 | Podprouďáci Zalužany | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 21 | : | 23 | Šotek Richard |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Řeporyje DC Praha | 11 | : | 7 | Kecky Praha | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 27 | : | 17 | Kudela Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | The Bastards Praha B | 8 | : | 10 | Panděras Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 21 | : | 26 | Kořínek Viktor |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Pohodáři Praha | 15 | : | 3 | Sklípkani Praskolesy | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 31 | : | 11 | Lukavský Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 11 | : | 7 | Bambu's DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 28 | : | 18 | Florian Peter |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Šipkaři Karlštejn | 11 | : | 7 | Panděras Praha | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 27 | : | 18 | Kořínek Viktor |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | The Bastards Praha B | 13 | : | 5 | Kecky Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 27 | : | 16 | Kudela Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Řeporyje DC Praha | 10 | : | 8 | Huťaři Nižbor | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 26 | : | 19 | Štadler Josef |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Kecky Praha | 0 | : | 18 | Šipkaři Karlštejn | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Huťaři Nižbor | 8 | : | 10 | The Bastards Praha B | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 20 | : | 24 | Svoboda Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Sklípkani Praskolesy | 8 | : | 10 | Poberounští Bobři Radotín | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 21 | : | 25 | Kuchta Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Bambu's DC Praha | 2 | : | 16 | Podprouďáci Zalužany | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 8 | : | 32 | Šotek Richard |
Zadal: | Florian Peter | 16.1.2024 07:04 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Panděras Praha | 8 | : | 10 | Pohodáři Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 20 | : | 24 | Šabata Pavel |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Řeporyje DC Praha | 8 | : | 10 | Střelci Tetín | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 22 | : | 25 | Rajmon Patrik |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Sklípkani Praskolesy | 11 | : | 7 | The Bastards Praha B | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 25 | : | 18 | Svoboda Petr |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Pohodáři Praha | 14 | : | 4 | Kecky Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 30 | : | 12 | Kouřil Martin |
Zadal: | Šabata Pavel | 24.1.2024 09:36 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Podprouďáci Zalužany | 12 | : | 6 | Sklípkani Praskolesy | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 27 | : | 19 | Lukavský Radek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 10 | : | 8 | Panděras Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 22 | : | 20 | Kořínek Viktor |
Zadal: | Kuchta Petr | 28.1.2024 22:01 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Střelci Tetín | 14 | : | 4 | Bambu's DC Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 30 | : | 12 | Florian Peter |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šipkaři Karlštejn | 13 | : | 5 | Huťaři Nižbor | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 29 | : | 12 | Štadler Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | The Bastards Praha B | 11 | : | 7 | Řeporyje DC Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 22 | : | 18 | Jarolím Petr |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Kecky Praha | 5 | : | 13 | Poberounští Bobři Radotín | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Třasák Pavel | 12 | : | 29 | Kuchta Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Huťaři Nižbor | 4 | : | 14 | Pohodáři Praha | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 11 | : | 28 | Šabata Pavel |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sklípkani Praskolesy | 15 | : | 3 | Bambu's DC Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 32 | : | 14 | Florian Peter |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Panděras Praha | 11 | : | 7 | Podprouďáci Zalužany | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 23 | : | 19 | Šotek Richard |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Řeporyje DC Praha | 10 | : | 8 | Šipkaři Karlštejn | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 25 | : | 19 | Skoumal Michal |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | The Bastards Praha B | 10 | : | 8 | Střelci Tetín | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 23 | : | 20 | Rajmon Patrik |
Zadal: | Svoboda Petr | 11.2.2024 20:54 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Pohodáři Praha | 11 | : | 7 | Řeporyje DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 26 | : | 18 | Jarolím Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Podprouďáci Zalužany | 13 | : | 5 | Kecky Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 29 | : | 12 | Kudela Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 17 | : | 1 | Huťaři Nižbor | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 34 | : | 4 | Štadler Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Střelci Tetín | 11 | : | 7 | Sklípkani Praskolesy | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 26 | : | 17 | Lukavský Radek |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bambu's DC Praha | 4 | : | 14 | Panděras Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 16 | : | 30 | Kořínek Viktor |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipkaři Karlštejn | 4 | : | 14 | The Bastards Praha B | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 13 | : | 30 | Svoboda Petr |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Kecky Praha | 0 | : | 18 | Bambu's DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 8.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Huťaři Nižbor | 3 | : | 15 | Podprouďáci Zalužany | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 11 | : | 30 | Šotek Richard |
Zadal: | Pávová Denisa | 11.3.2024 09:14 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | The Bastards Praha B | 13 | : | 5 | Pohodáři Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 28 | : | 18 | Šabata Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Řeporyje DC Praha | 10 | : | 8 | Poberounští Bobři Radotín | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 26 | : | 23 | Kuchta Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šipkaři Karlštejn | 8 | : | 10 | Střelci Tetín | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 20 | : | 25 | Rajmon Patrik |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Pohodáři Praha | 18 | : | 0 | Šipkaři Karlštejn | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 36 | : | 4 | Rejent Karel |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Podprouďáci Zalužany | 8 | : | 10 | Řeporyje DC Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 18 | : | 25 | Jarolím Petr |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 10 | : | 8 | The Bastards Praha B | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 24 | : | 19 | Holoubek Petr |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Střelci Tetín | 12 | : | 6 | Panděras Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 24 | : | 18 | Pidrman Antonín |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Bambu's DC Praha | 10 | : | 8 | Huťaři Nižbor | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 24 | : | 19 | Štadler Josef |
|
| 18. | Ne | 24.3.2024 | Sklípkani Praskolesy | 14 | : | 4 | Kecky Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 30 | : | 15 | Kudela Jaroslav |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Kecky Praha | 5 | : | 13 | Panděras Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 15 | : | 28 | Kořínek Viktor |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Huťaři Nižbor | 3 | : | 15 | Sklípkani Praskolesy | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 10 | : | 31 | Lukavský Radek |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | The Bastards Praha B | 10 | : | 8 | Podprouďáci Zalužany | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 23 | : | 22 | Šotek Richard |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Řeporyje DC Praha | 11 | : | 7 | Bambu's DC Praha | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 26 | : | 20 | Florian Peter |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Šipkaři Karlštejn | 4 | : | 14 | Poberounští Bobři Radotín | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 12 | : | 28 | Kuchta Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Los Číčos Praha | 5 | : | 13 | Kralupská letka | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 15 | : | 28 | Číhalík Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kačamba Praha II | 2 | : | 16 | Bocman Club Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 10 | : | 34 | Kahoun Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Willi Hubert Praha | 7 | : | 11 | Kačamba Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 20 | : | 27 | Stráník Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Stará promiň Praha | 10 | : | 8 | Roshambo Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Čáp Ivan | 27 | : | 17 | Tůma Rostislav |
Zadal: | Egert Michal | 11.9.2023 10:06 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Výsost Vysočany Praha | 12 | : | 6 | Patriots darts club Zdiby | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 27 | : | 16 | Herda Štefan |
Zadal: | Rajchl Jakub | 11.9.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Los Číčos Praha | 10 | : | 8 | Hell's Darters Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 24 | : | 22 | Rozporka Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Havrani Vraňany B | 14 | : | 4 | Kačamba Praha II | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 29 | : | 16 | Chytil Květoslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Roshambo Praha | 8 | : | 10 | Výsost Vysočany Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 21 | : | 22 | Rajchl Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kačamba Praha | 13 | : | 5 | Stará promiň Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 28 | : | 13 | Čáp Ivan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bocman Club Praha | 13 | : | 5 | Willi Hubert Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 27 | : | 18 | Groh Libor |
Zadal: | Kahoun Pavel | 18.9.2023 10:51 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kralupská letka | 14 | : | 4 | Patriots darts club Zdiby | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 32 | : | 15 | Herda Štefan |
Zadal: | Číhalík Josef | 18.9.2023 08:07 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Hell's Darters Praha | 5 | : | 13 | Kralupská letka | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 13 | : | 28 | Inguort Josef |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Kačamba Praha II | 5 | : | 13 | Los Číčos Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 11 | : | 29 | Rozkovcová Hana |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Willi Hubert Praha | 15 | : | 3 | Havrani Vraňany B | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 30 | : | 12 | Balounová Kristýna |
Zadal: | Odložil Jan | 1.10.2023 22:35 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Patriots darts club Zdiby | 11 | : | 7 | Roshambo Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 25 | : | 19 | Tůma Rostislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Havrani Vraňany B | 10 | : | 8 | Stará promiň Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 25 | : | 20 | Egert Michal |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Los Číčos Praha | 4 | : | 14 | Willi Hubert Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rudolf Stanislav | 14 | : | 30 | Groh Libor |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Hell's Darters Praha | 11 | : | 7 | Kačamba Praha II | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 26 | : | 16 | Chytil Květoslav |
Zadal: | Rozporka Jiří | 8.10.2023 21:38 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Bocman Club Praha | 11 | : | 7 | Výsost Vysočany Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 26 | : | 17 | Rajchl Jakub |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kralupská letka | 12 | : | 6 | Roshambo Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 29 | : | 14 | Tůma Rostislav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Kačamba Praha II | 1 | : | 17 | Kralupská letka | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 4 | : | 34 | Číhalík Josef |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Willi Hubert Praha | 12 | : | 6 | Hell's Darters Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 27 | : | 21 | Rozporka Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Stará promiň Praha | 11 | : | 7 | Los Číčos Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 25 | : | 19 | Rozkovcová Hana |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Výsost Vysočany Praha | 12 | : | 6 | Havrani Vraňany B | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 25 | : | 15 | Balounová Kristýna |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Patriots darts club Zdiby | 7 | : | 11 | Bocman Club Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 18 | : | 27 | Kahoun Pavel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Roshambo Praha | 7 | : | 11 | Kačamba Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 20 | : | 26 | Stráník Jan |
Zadal: | Tůma Rostislav | 23.10.2023 11:25 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Los Číčos Praha | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 24 | : | 21 | Rajchl Jakub |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kačamba Praha II | 3 | : | 15 | Willi Hubert Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 12 | : | 30 | Groh Libor |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Bocman Club Praha | 15 | : | 3 | Roshambo Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 32 | : | 11 | Roklová Zuzana |
Zadal: | Kahoun Pavel | 30.10.2023 09:57 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Kralupská letka | 11 | : | 7 | Kačamba Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 27 | : | 20 | Stráník Jan |
Zadal: | Číhalík Josef | 30.10.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Willi Hubert Praha | 10 | : | 8 | Kralupská letka | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 23 | : | 22 | Číhalík Josef |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Stará promiň Praha | 17 | : | 1 | Kačamba Praha II | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 35 | : | 7 | Srazil Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Výsost Vysočany Praha | 10 | : | 8 | Hell's Darters Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 26 | : | 20 | Rozporka Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Los Číčos Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 21 | : | 22 | Rozkovcová Hana |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Roshambo Praha | 15 | : | 3 | Havrani Vraňany B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 33 | : | 13 | Balounová Kristýna |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kačamba Praha | 6 | : | 12 | Bocman Club Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 19 | : | 27 | Kahoun Pavel |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Havrani Vraňany B | 6 | : | 12 | Kačamba Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 17 | : | 25 | Stráník Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Los Číčos Praha | 6 | : | 12 | Roshambo Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 18 | : | 27 | Tůma Rostislav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kačamba Praha II | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 25 | : | 21 | Rajchl Jakub |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Willi Hubert Praha | 12 | : | 6 | Stará promiň Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 28 | : | 18 | Egert Michal |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Kralupská letka | 10 | : | 8 | Bocman Club Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 23 | : | 20 | Kahoun Pavel |
Zadal: | Číhalík Josef | 19.11.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Stará promiň Praha | 11 | : | 7 | Kralupská letka | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 25 | : | 21 | Číhalík Josef |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Výsost Vysočany Praha | 8 | : | 10 | Willi Hubert Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 19 | : | 23 | Groh Libor |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Patriots darts club Zdiby | 12 | : | 6 | Kačamba Praha II | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 28 | : | 14 | Chytil Květoslav |
Zadal: | Herda Štefan | 27.11.2023 17:11 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Roshambo Praha | 10 | : | 8 | Hell's Darters Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 25 | : | 20 | Rozporka Jiří |
Zadal: | Tůma Rostislav | 27.11.2023 10:53 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Kačamba Praha | 11 | : | 7 | Los Číčos Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 27 | : | 21 | Rozkovcová Hana |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Bocman Club Praha | 12 | : | 6 | Havrani Vraňany B | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 28 | : | 18 | Balounová Kristýna |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Los Číčos Praha | 5 | : | 13 | Bocman Club Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 15 | : | 29 | Kahoun Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Hell's Darters Praha | 5 | : | 13 | Kačamba Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 14 | : | 29 | Stráník Jan |
Zadal: | Rozporka Jiří | 12.12.2023 09:32 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kačamba Praha II | 6 | : | 12 | Roshambo Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 16 | : | 27 | Tůma Rostislav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Willi Hubert Praha | 11 | : | 7 | Patriots darts club Zdiby | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 28 | : | 17 | Rybecký Lukáš |
Zadal: | Odložil Jan | 10.12.2023 21:33 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Stará promiň Praha | 16 | : | 2 | Výsost Vysočany Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 33 | : | 12 | Rajchl Jakub |
Zadal: | Egert Michal | 11.12.2023 18:49 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kralupská letka | 12 | : | 6 | Havrani Vraňany B | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 25 | : | 17 | Balounová Kristýna |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Havrani Vraňany B | 6 | : | 12 | Los Číčos Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 19 | : | 27 | Rozkovcová Hana |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Výsost Vysočany Praha | 10 | : | 8 | Kralupská letka | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 24 | : | 19 | Číhalík Josef |
Zadal: | Rajchl Jakub | 19.12.2023 16:14 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Roshambo Praha | 7 | : | 11 | Willi Hubert Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 18 | : | 28 | Groh Libor |
Zadal: | Tůma Rostislav | 18.12.2023 12:18 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Kačamba Praha | 15 | : | 3 | Kačamba Praha II | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 31 | : | 15 | Srazil Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Havrani Vraňany B | 12 | : | 6 | Hell's Darters Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 26 | : | 16 | Rozporka Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kralupská letka | 14 | : | 4 | Los Číčos Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 30 | : | 16 | Rozkovcová Hana |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bocman Club Praha | 18 | : | 0 | Kačamba Praha II | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 36 | : | 6 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Kahoun Pavel | 8.1.2024 17:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kačamba Praha | 8 | : | 10 | Willi Hubert Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 18 | : | 25 | Groh Libor |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Roshambo Praha | 14 | : | 4 | Stará promiň Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 30 | : | 11 | Egert Michal |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Výsost Vysočany Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 22 | : | 25 | Rajchl Jakub |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Hell's Darters Praha | 6 | : | 12 | Los Číčos Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 17 | : | 26 | Rozkovcová Hana |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Výsost Vysočany Praha | 13 | : | 5 | Roshambo Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 27 | : | 13 | Tůma Rostislav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Stará promiň Praha | 3 | : | 15 | Kačamba Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 12 | : | 31 | Stráník Jan |
Zadal: | Egert Michal | 15.1.2024 13:23 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Willi Hubert Praha | 8 | : | 10 | Bocman Club Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 20 | : | 26 | Kahoun Pavel |
Zadal: | Odložil Jan | 15.1.2024 15:47 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Kačamba Praha II | 7 | : | 11 | Havrani Vraňany B | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 19 | : | 26 | Balounová Kristýna |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Patriots darts club Zdiby | 7 | : | 11 | Kralupská letka | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 17 | : | 27 | Číhalík Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Los Číčos Praha | 12 | : | 6 | Kačamba Praha II | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 27 | : | 18 | Srazil Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Havrani Vraňany B | 10 | : | 8 | Willi Hubert Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 27 | : | 19 | Odložil Jan |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kralupská letka | 14 | : | 4 | Hell's Darters Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 29 | : | 13 | Rozporka Jiří |
Zadal: | Číhalík Josef | 29.1.2024 07:25 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bocman Club Praha | 10 | : | 8 | Stará promiň Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 26 | : | 21 | Egert Michal |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kačamba Praha | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 22 | : | 20 | Rajchl Jakub |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Roshambo Praha | 11 | : | 7 | Patriots darts club Zdiby | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 24 | : | 19 | Herda Štefan |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Patriots darts club Zdiby | 3 | : | 15 | Kačamba Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Rybecký Lukáš | 13 | : | 30 | Ventura René |
Zadal: | Rybecký Lukáš | 12.2.2024 16:30 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Výsost Vysočany Praha | 7 | : | 11 | Bocman Club Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 17 | : | 26 | Kahoun Pavel |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Stará promiň Praha | 7 | : | 11 | Havrani Vraňany B | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Čáp Ivan | 20 | : | 26 | Balounová Kristýna |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Roshambo Praha | 6 | : | 12 | Kralupská letka | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 17 | : | 27 | Číhalík Josef |
|
| 11. | Ne | 18.2.2024 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Stará promiň Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 19 | : | 27 | Egert Michal |
Zadal: | Herda Štefan | 19.2.2024 16:56 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Havrani Vraňany B | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 25 | : | 23 | Rajchl Jakub |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kralupská letka | 13 | : | 5 | Kačamba Praha II | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 30 | : | 14 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Suk Jiří | 25.2.2024 21:19 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hell's Darters Praha | 6 | : | 12 | Willi Hubert Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 15 | : | 26 | Groh Libor |
Zadal: | Rozporka Jiří | 27.2.2024 09:26 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Los Číčos Praha | 13 | : | 5 | Stará promiň Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 29 | : | 11 | Kolář František |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bocman Club Praha | 15 | : | 3 | Patriots darts club Zdiby | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 31 | : | 10 | Herda Štefan |
Zadal: | Kahoun Pavel | 26.2.2024 17:14 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kačamba Praha | 8 | : | 10 | Roshambo Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 21 | : | 24 | Tůma Rostislav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Výsost Vysočany Praha | 11 | : | 7 | Los Číčos Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 26 | : | 19 | Rozkovcová Hana |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Stará promiň Praha | 14 | : | 4 | Hell's Darters Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 30 | : | 15 | Rozporka Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Willi Hubert Praha | 16 | : | 2 | Kačamba Praha II | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 33 | : | 8 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Odložil Jan | 10.3.2024 22:51 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Roshambo Praha | 6 | : | 12 | Bocman Club Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 19 | : | 27 | Kahoun Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Havrani Vraňany B | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 21 | : | 25 | Balounová Kristýna |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Havrani Vraňany B | 7 | : | 11 | Roshambo Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 19 | : | 28 | Tůma Rostislav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Kačamba Praha II | 7 | : | 11 | Stará promiň Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Chytil Květoslav | 17 | : | 25 | Egert Michal |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Hell's Darters Praha | 6 | : | 12 | Výsost Vysočany Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 17 | : | 28 | Rajchl Jakub |
Zadal: | Rozporka Jiří | 18.3.2024 15:01 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Los Číčos Praha | 14 | : | 4 | Patriots darts club Zdiby | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 30 | : | 13 | Herda Štefan |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Bocman Club Praha | 10 | : | 8 | Kačamba Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 22 | : | 17 | Stráník Jan |
Zadal: | Kahoun Pavel | 18.3.2024 13:53 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 22. | So | 6.4.2024 | Kačamba Praha II | 7 | : | 11 | Kačamba Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Chytil Květoslav | 18 | : | 26 | Stráník Jan |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Roshambo Praha | 12 | : | 6 | Los Číčos Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 28 | : | 18 | Rozkovcová Hana |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Patriots darts club Zdiby | 14 | : | 4 | Hell's Darters Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 31 | : | 14 | Rozporka Jiří |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Výsost Vysočany Praha | 14 | : | 4 | Kačamba Praha II | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 30 | : | 13 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Rajchl Jakub | 9.4.2024 10:50 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Stará promiň Praha | 4 | : | 14 | Willi Hubert Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Čáp Ivan | 16 | : | 29 | Groh Libor |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Kačamba Praha | 15 | : | 3 | Havrani Vraňany B | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 30 | : | 11 | Říha Josef |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Bocman Club Praha | 8 | : | 10 | Kralupská letka | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 18 | : | 23 | Číhalík Josef |
Zadal: | Kahoun Pavel | 8.4.2024 16:07 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Old Boys Praha | 7 | : | 11 | Dopito 99 Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 18 | : | 26 | Malysz Radoslav |
Zadal: | Valášek Tomáš | 11.9.2023 07:43 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Asfalt Ž Praha | 6 | : | 12 | Black Bridge DC Praha | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 16 | : | 28 | Kozák Pavel |
Zadal: | Kozák Pavel | 11.9.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sedmá rota Praha B | 6 | : | 12 | Kozlíci Praha Kyje | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 19 | : | 28 | Vlček Petr |
Zadal: | Knotek Václav | 11.9.2023 10:29 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Loužička DC Praha | 12 | : | 6 | Stiflerova máma Praha B | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 28 | : | 18 | Dvořák Aleš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Stiflerova máma Praha B | 6 | : | 12 | Motorest Útulek Kbely | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 17 | : | 28 | Havlíček Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Old Boys Praha | 5 | : | 13 | Rychlé pípy Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 16 | : | 29 | Rathous David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Black Bridge DC Praha | 11 | : | 7 | Sedmá rota Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 25 | : | 19 | Knotek Václav |
Zadal: | Kozák Pavel | 17.9.2023 22:13 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Dopito 99 Praha | 14 | : | 4 | Horomapa Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Bělohlávek Ondřej | 32 | : | 17 | Širl Martin |
Zadal: | Řepka Martin | 18.9.2023 10:16 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Kozlíci Praha Kyje | 11 | : | 7 | Loužička DC Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 28 | : | 18 | Málek Bohumil |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Rychlé pípy Praha B | 4 | : | 14 | Zlatý Barbaři VV Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 14 | : | 31 | Vlček Jiří |
|
| 2. | Út | 26.9.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 16 | : | 2 | Asfalt Ž Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
20:00 | Vlček Jiří | 34 | : | 12 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Vlček Jiří | 26.9.2023 23:29 | Autorizoval: | Automat | 1.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Horomapa Praha | 11 | : | 7 | Stiflerova máma Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 26 | : | 16 | Vohralík Vítězslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Rychlé pípy Praha B | 4 | : | 14 | Dopito 99 Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 13 | : | 29 | Malysz Radoslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Asfalt Ž Praha | 13 | : | 5 | Old Boys Praha | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 31 | : | 16 | Lívanec Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Sedmá rota Praha B | 8 | : | 10 | Zlatý Barbaři VV Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 20 | : | 24 | Vlček Jiří |
Zadal: | Knotek Václav | 2.10.2023 12:25 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Loužička DC Praha | 7 | : | 11 | Black Bridge DC Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 21 | : | 25 | Kozák Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Motorest Útulek Kbely | 8 | : | 10 | Kozlíci Praha Kyje | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 21 | : | 25 | Huszti Štefan |
Zadal: | Havlíček Petr | 1.10.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Kozlíci Praha Kyje | 12 | : | 6 | Horomapa Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 25 | : | 15 | Širl Martin |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 17 | : | 1 | Loužička DC Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
20:00 | Vlček Jiří | 34 | : | 5 | Brůha Tomáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Old Boys Praha | 7 | : | 11 | Sedmá rota Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 19 | : | 26 | Knotek Václav |
Zadal: | Lívanec Jiří | 9.10.2023 08:08 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Black Bridge DC Praha | 15 | : | 3 | Motorest Útulek Kbely | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 33 | : | 17 | Havlíček Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Dopito 99 Praha | 14 | : | 4 | Stiflerova máma Praha B | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Jelínek Pavel | 30 | : | 16 | Dvořák Aleš |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Horomapa Praha | 7 | : | 11 | Black Bridge DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 14 | : | 27 | Kozák Pavel |
Zadal: | Habáník Roman | 18.10.2023 14:13 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Stiflerova máma Praha B | 3 | : | 15 | Kozlíci Praha Kyje | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Dvořák Aleš | 10 | : | 31 | Vlček Petr |
Zadal: | Dvořák Aleš | 22.10.2023 21:45 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Asfalt Ž Praha | 4 | : | 14 | Dopito 99 Praha | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 10 | : | 30 | Řepka Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sedmá rota Praha B | 14 | : | 4 | Rychlé pípy Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 31 | : | 13 | Rathous David |
Zadal: | Knotek Václav | 22.10.2023 22:54 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Loužička DC Praha | 12 | : | 6 | Old Boys Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 26 | : | 14 | Nový Tomáš |
Zadal: | Janků Petr | 23.10.2023 15:42 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Motorest Útulek Kbely | 1 | : | 17 | Zlatý Barbaři VV Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 6 | : | 35 | Vlček Jiří |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 15 | : | 3 | Horomapa Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
20:00 | Vlček Jiří | 31 | : | 8 | Širl Martin |
Zadal: | Vlček Jiří | 24.10.2023 21:17 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Old Boys Praha | 13 | : | 5 | Motorest Útulek Kbely | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Valášek Tomáš | 29 | : | 18 | Havlíček Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Rychlé pípy Praha B | 7 | : | 11 | Loužička DC Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 21 | : | 25 | Brůha Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Asfalt Ž Praha | 0 | : | 18 | Sedmá rota Praha B | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 1.11.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Black Bridge DC Praha | 14 | : | 4 | Stiflerova máma Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 11 | Dvořák Aleš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Dopito 99 Praha | 10 | : | 8 | Kozlíci Praha Kyje | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 25 | : | 20 | Vlček Petr |
Zadal: | Řepka Martin | 29.10.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Horomapa Praha | 8 | : | 10 | Old Boys Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 20 | : | 23 | Lívanec Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Stiflerova máma Praha B | 3 | : | 15 | Zlatý Barbaři VV Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Dvořák Aleš | 8 | : | 32 | Vlček Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sedmá rota Praha B | 10 | : | 8 | Dopito 99 Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 26 | : | 21 | Malysz Radoslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Motorest Útulek Kbely | 11 | : | 7 | Rychlé pípy Praha B | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 26 | : | 18 | Lăzărescu Dorel |
Zadal: | Havlíček Petr | 12.11.2023 21:43 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 16 | : | 2 | Kozlíci Praha Kyje | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 33 | : | 10 | Vlček Petr |
Zadal: | Vlček Jiří | 14.11.2023 22:09 | Změnil: | Vlček Jiří | 14.11.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Old Boys Praha | 15 | : | 3 | Stiflerova máma Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 31 | : | 13 | Dvořák Aleš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Asfalt Ž Praha | 0 | : | 18 | Motorest Útulek Kbely | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 22.11.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sedmá rota Praha B | 7 | : | 11 | Loužička DC Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 22 | : | 26 | Brůha Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Dopito 99 Praha | 13 | : | 5 | Black Bridge DC Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 28 | : | 14 | Kozák Pavel |
Zadal: | Řepka Martin | 19.11.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Kozlíci Praha Kyje | 12 | : | 6 | Old Boys Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 27 | : | 18 | Lívanec Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Loužička DC Praha | 8 | : | 10 | Dopito 99 Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 18 | : | 24 | Malysz Radoslav |
Zadal: | Janků Petr | 28.11.2023 02:34 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Motorest Útulek Kbely | 5 | : | 13 | Sedmá rota Praha B | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 16 | : | 29 | Hamšík Robert |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Black Bridge DC Praha | 4 | : | 14 | Zlatý Barbaři VV Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 11 | : | 31 | Vlček Jiří |
Zadal: | Kozák Pavel | 27.11.2023 13:23 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Old Boys Praha | 6 | : | 12 | Black Bridge DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 15 | : | 25 | Kozák Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Rychlé pípy Praha B | 6 | : | 12 | Kozlíci Praha Kyje | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Lăzărescu Dorel | 18 | : | 25 | Vlček Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Asfalt Ž Praha | 16 | : | 2 | Stiflerova máma Praha B | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 33 | : | 9 | Vohralík Vítězslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Sedmá rota Praha B | 13 | : | 5 | Horomapa Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 28 | : | 17 | Širl Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Dopito 99 Praha | 6 | : | 12 | Zlatý Barbaři VV Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 17 | : | 25 | Vlček Jiří |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Kozlíci Praha Kyje | 13 | : | 5 | Asfalt Ž Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 29 | : | 15 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Vlček Petr | 13.12.2023 14:02 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Horomapa Praha | 7 | : | 11 | Loužička DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 20 | : | 24 | Málek Bohumil |
Zadal: | Širl Martin | 13.12.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Zlatý Barbaři VV Praha | 13 | : | 5 | Old Boys Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
20:00 | Vlček Jiří | 29 | : | 12 | Valášek Tomáš |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Motorest Útulek Kbely | 4 | : | 14 | Dopito 99 Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 11 | : | 31 | Malysz Radoslav |
Zadal: | Havlíček Petr | 17.12.2023 20:35 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Black Bridge DC Praha | 13 | : | 5 | Rychlé pípy Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 28 | : | 17 | Oudrán Václav |
Zadal: | Kozák Pavel | 18.12.2023 14:15 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 12 | : | 6 | Rychlé pípy Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 27 | : | 14 | Rathous David |
Zadal: | Vlček Jiří | 2.1.2024 21:13 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha B | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 24 | : | 22 | Knotek Václav |
Zadal: | Vlček Petr | 3.1.2024 14:24 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Horomapa Praha | 17 | : | 1 | Motorest Útulek Kbely | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 35 | : | 13 | Havlíček Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Stiflerova máma Praha B | 3 | : | 15 | Loužička DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 12 | : | 31 | Brůha Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Dopito 99 Praha | 14 | : | 4 | Old Boys Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 31 | : | 10 | Valášek Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Black Bridge DC Praha | 13 | : | 5 | Asfalt Ž Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 28 | : | 16 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Kozák Pavel | 8.1.2024 14:54 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Horomapa Praha | 1 | : | 17 | Dopito 99 Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 6 | : | 35 | Malysz Radoslav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Rychlé pípy Praha B | 10 | : | 8 | Old Boys Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 21 | : | 23 | Valášek Tomáš |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Motorest Útulek Kbely | 13 | : | 5 | Stiflerova máma Praha B | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 29 | : | 16 | Kapasný Vít |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Loužička DC Praha | 5 | : | 13 | Kozlíci Praha Kyje | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 12 | : | 28 | Vlček Petr |
Zadal: | Janků Petr | 15.1.2024 17:24 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Sedmá rota Praha B | 7 | : | 11 | Black Bridge DC Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 20 | : | 26 | Kozák Pavel |
Zadal: | Knotek Václav | 16.1.2024 19:17 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Asfalt Ž Praha | 0 | : | 18 | Zlatý Barbaři VV Praha | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 1 | : | 36 | Vlček Jiří |
Zadal: | Vlček Jiří | 14.1.2024 21:03 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 15 | : | 3 | Sedmá rota Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 32 | : | 10 | Knotek Václav |
Zadal: | Vlček Jiří | 23.1.2024 21:55 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 13 | : | 5 | Motorest Útulek Kbely | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 27 | : | 18 | Havlíček Petr |
Zadal: | Vlček Petr | 24.1.2024 14:11 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Stiflerova máma Praha B | 7 | : | 11 | Horomapa Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Dvořák Aleš | 16 | : | 26 | Širl Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Dopito 99 Praha | 16 | : | 2 | Rychlé pípy Praha B | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 33 | : | 10 | Vokněr Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Old Boys Praha | 11 | : | 7 | Asfalt Ž Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 25 | : | 20 | Pergler Josef |
Zadal: | Lívanec Jiří | 29.1.2024 08:29 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Black Bridge DC Praha | 14 | : | 4 | Loužička DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 11 | Brůha Tomáš |
Zadal: | Kozák Pavel | 29.1.2024 12:49 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Horomapa Praha | 5 | : | 13 | Kozlíci Praha Kyje | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 13 | : | 28 | Vlček Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Stiflerova máma Praha B | 0 | : | 18 | Dopito 99 Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Kapasný Vít | 8 | : | 36 | Bělohlávek Ondřej |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Asfalt Ž Praha | 10 | : | 8 | Rychlé pípy Praha B | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 20 | : | 23 | Rathous David |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Motorest Útulek Kbely | 6 | : | 12 | Black Bridge DC Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 16 | : | 27 | Kozák Pavel |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Loužička DC Praha | 3 | : | 15 | Zlatý Barbaři VV Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 13 | : | 31 | Vlček Jiří |
Zadal: | Janků Petr | 11.2.2024 21:30 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 14 | : | 4 | Motorest Útulek Kbely | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 31 | : | 14 | Havlíček Petr |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 15 | : | 3 | Stiflerova máma Praha B | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 32 | : | 13 | Kapasný Vít |
Zadal: | Vlček Petr | 21.2.2024 16:37 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Dopito 99 Praha | 15 | : | 3 | Asfalt Ž Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 33 | : | 9 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Řepka Martin | 26.2.2024 16:24 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rychlé pípy Praha B | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha B | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 24 | : | 19 | Hamšík Robert |
Zadal: | Rathous David | 26.2.2024 13:45 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Old Boys Praha | 6 | : | 12 | Loužička DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 16 | : | 26 | Brůha Tomáš |
Zadal: | Lívanec Jiří | 26.2.2024 07:46 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Black Bridge DC Praha | 12 | : | 6 | Horomapa Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 26 | : | 18 | Habáník Roman |
Zadal: | Kozák Pavel | 27.2.2024 19:55 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Horomapa Praha | 3 | : | 15 | Zlatý Barbaři VV Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Habáník Roman | 9 | : | 33 | Vlček Jiří |
Zadal: | Habáník Roman | 5.3.2024 23:49 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Stiflerova máma Praha B | 2 | : | 16 | Black Bridge DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 8 | : | 32 | Kozák Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Motorest Útulek Kbely | 8 | : | 10 | Old Boys Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 19 | : | 23 | Valášek Tomáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Loužička DC Praha | 6 | : | 12 | Rychlé pípy Praha B | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 17 | : | 26 | Rathous David |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sedmá rota Praha B | 17 | : | 1 | Asfalt Ž Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 35 | : | 11 | Bartoušek Josef |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 16 | : | 2 | Stiflerova máma Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 32 | : | 11 | Vohralík Vítězslav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Dopito 99 Praha | 14 | : | 4 | Sedmá rota Praha B | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 30 | : | 12 | Knotek Václav |
Zadal: | Řepka Martin | 18.3.2024 16:57 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Asfalt Ž Praha | 6 | : | 12 | Loužička DC Praha | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 19 | : | 26 | Brůha Tomáš |
Zadal: | Brůha Tomáš | 18.3.2024 10:04 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Rychlé pípy Praha B | 11 | : | 7 | Motorest Útulek Kbely | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 25 | : | 19 | Budaj Roman |
Zadal: | Rathous David | 18.3.2024 21:48 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Old Boys Praha | 8 | : | 10 | Horomapa Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Valášek Tomáš | 23 | : | 24 | Širl Martin |
Zadal: | Valášek Tomáš | 18.3.2024 07:31 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Black Bridge DC Praha | 3 | : | 15 | Kozlíci Praha Kyje | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 14 | : | 32 | Vlček Petr |
Zadal: | Kozák Pavel | 18.3.2024 16:55 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 11 | : | 7 | Zlatý Barbaři VV Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Huszti Štefan | 23 | : | 18 | Vlček Jiří |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Horomapa Praha | 6 | : | 12 | Rychlé pípy Praha B | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 16 | : | 28 | Rathous David |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Stiflerova máma Praha B | 7 | : | 11 | Old Boys Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 21 | : | 24 | Lívanec Jiří |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Motorest Útulek Kbely | 10 | : | 8 | Asfalt Ž Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 22 | : | 21 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Havlíček Petr | 7.4.2024 21:53 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Loužička DC Praha | 8 | : | 10 | Sedmá rota Praha B | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 22 | : | 26 | Knotek Václav |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Black Bridge DC Praha | 5 | : | 13 | Dopito 99 Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 16 | : | 27 | Malysz Radoslav |
Zadal: | Kozák Pavel | 9.4.2024 22:09 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 20. | Út | 16.4.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 10 | : | 8 | Black Bridge DC Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 26 | : | 21 | Kozák Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Baba Jaga DC Praha | 10 | : | 8 | Nejdou Dably Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 22 | : | 22 | Apltauer Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pacienti Sobín Praha | 10 | : | 8 | Sons of Žižkoff Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Cikánek Miloš | 22 | : | 20 | Dudek Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Golem Běchovice | 4 | : | 14 | Hostivar Darts Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 13 | : | 28 | Kříž František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | The Workers Praha | 15 | : | 3 | Liďák Kbely | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 32 | : | 14 | Soukup Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Clasico My Praha | 11 | : | 7 | Rychlý hroty Praha B | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 25 | : | 19 | Krejčí Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Baba Jaga DC Praha | 5 | : | 13 | Pacienti Sobín Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 11 | : | 27 | Ptáčník Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Liďák Kbely | 8 | : | 10 | Clasico My Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 20 | : | 24 | Selucký Josef |
Zadal: | Kadlec Marcel | 17.9.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hostivar Darts Praha | 11 | : | 7 | The Workers Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 22 | : | 20 | Rieb Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 8 | : | 10 | Lvi DC Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 19 | : | 24 | Sroka Petr |
Zadal: | Sroka Petr | 18.9.2023 21:27 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Lvi DC Praha | 15 | : | 3 | Baba Jaga DC Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 32 | : | 9 | Kleiber Martin |
Zadal: | Sroka Petr | 24.9.2023 22:14 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pacienti Sobín Praha | 5 | : | 13 | Nejdou Dably Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 14 | : | 27 | Apltauer Patrik |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Golem Běchovice | 7 | : | 11 | Sons of Žižkoff Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 21 | : | 25 | Dudek Ondřej |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Rychlý hroty Praha B | 10 | : | 8 | Liďák Kbely | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Krejčí Jan | 27 | : | 23 | Soukup Jan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Baba Jaga DC Praha | 10 | : | 8 | Golem Běchovice | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 24 | : | 20 | Matušíková Jana |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Pacienti Sobín Praha | 6 | : | 12 | Lvi DC Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 19 | : | 27 | Sroka Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Hostivar Darts Praha | 10 | : | 8 | Rychlý hroty Praha B | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 23 | : | 21 | Krejčí Jan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 6 | : | 12 | The Workers Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 18 | : | 26 | Rieb Tomáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Nejdou Dably Praha | 10 | : | 8 | Liďák Kbely | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 23 | : | 21 | Soukup Jan |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Lvi DC Praha | 13 | : | 5 | Nejdou Dably Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 28 | : | 16 | Apltauer Patrik |
Zadal: | Sroka Petr | 16.10.2023 19:04 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Golem Běchovice | 8 | : | 10 | Pacienti Sobín Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 20 | : | 21 | Ptáčník Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | The Workers Praha | 12 | : | 6 | Baba Jaga DC Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 29 | : | 15 | Kleiber Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Clasico My Praha | 7 | : | 11 | Sons of Žižkoff Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 19 | : | 27 | Dudek Ondřej |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Liďák Kbely | 7 | : | 11 | Hostivar Darts Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 20 | : | 27 | Kříž František |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Baba Jaga DC Praha | 4 | : | 14 | Clasico My Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 13 | : | 28 | Vítová Veronika |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Lvi DC Praha | 11 | : | 7 | Golem Běchovice | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 27 | : | 19 | Matušíková Jana |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 14 | : | 4 | Rychlý hroty Praha B | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 30 | : | 14 | Krejčí Jan |
Zadal: | Šimáček Petr | 1.11.2023 07:41 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Nejdou Dably Praha | 7 | : | 11 | Hostivar Darts Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 19 | : | 25 | Kříž František |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Golem Běchovice | 5 | : | 13 | Nejdou Dably Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 13 | : | 28 | Apltauer Patrik |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | The Workers Praha | 6 | : | 12 | Lvi DC Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 16 | : | 27 | Sroka Petr |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Clasico My Praha | 11 | : | 7 | Pacienti Sobín Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 24 | : | 21 | Ptáčník Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Rychlý hroty Praha B | 10 | : | 8 | Baba Jaga DC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Krejčí Jan | 22 | : | 21 | Kleiber Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Liďák Kbely | 2 | : | 16 | Sons of Žižkoff Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 11 | : | 33 | Dudek Ondřej |
Zadal: | Kadlec Marcel | 12.11.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Pacienti Sobín Praha | 13 | : | 5 | Rychlý hroty Praha B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 27 | : | 13 | Krejčí Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Lvi DC Praha | 11 | : | 7 | Clasico My Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 25 | : | 19 | Vítová Veronika |
Zadal: | Sroka Petr | 19.11.2023 23:18 | Změnil: | Sroka Petr | 20.11.2023 18:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Golem Běchovice | 3 | : | 15 | The Workers Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 10 | : | 30 | Rieb Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 5 | : | 13 | Hostivar Darts Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 16 | : | 29 | Kříž František |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | The Workers Praha | 11 | : | 7 | Nejdou Dably Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 24 | : | 20 | Apltauer Patrik |
Zadal: | Rieb Tomáš | 27.11.2023 07:37 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Clasico My Praha | 10 | : | 8 | Golem Běchovice | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 27 | : | 21 | Matušíková Jana |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rychlý hroty Praha B | 5 | : | 13 | Lvi DC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Krejčí Jan | 13 | : | 29 | Sroka Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Liďák Kbely | 4 | : | 14 | Pacienti Sobín Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 12 | : | 31 | Ptáčník Martin |
Zadal: | Soukup Jan | 26.11.2023 22:49 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Hostivar Darts Praha | 12 | : | 6 | Baba Jaga DC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 28 | : | 15 | Kleiber Martin |
Zadal: | Kříž František | 27.11.2023 07:00 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Pacienti Sobín Praha | 8 | : | 10 | Hostivar Darts Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 23 | : | 21 | Kříž František |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Golem Běchovice | 6 | : | 12 | Rychlý hroty Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 20 | : | 26 | Stejskal Marek |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | The Workers Praha | 11 | : | 7 | Clasico My Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 26 | : | 17 | Vítová Veronika |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Nejdou Dably Praha | 11 | : | 7 | Sons of Žižkoff Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 25 | : | 22 | Dudek Ondřej |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Rychlý hroty Praha B | 7 | : | 11 | The Workers Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Krejčí Jan | 18 | : | 27 | Rieb Tomáš |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Liďák Kbely | 6 | : | 12 | Golem Běchovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 17 | : | 28 | Matušíková Jana |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Hostivar Darts Praha | 5 | : | 13 | Lvi DC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 19 | : | 29 | Sroka Petr |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sons of Žižkoff Praha | 15 | : | 3 | Baba Jaga DC Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 33 | : | 10 | Kleiber Martin |
Zadal: | Šimáček Petr | 18.12.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 5 | : | 13 | Pacienti Sobín Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 18 | : | 28 | Ptáčník Martin |
Zadal: | Šimáček Petr | 8.1.2024 11:21 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Hostivar Darts Praha | 12 | : | 6 | Golem Běchovice | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 26 | : | 16 | Matušíková Jana |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Liďák Kbely | 5 | : | 13 | The Workers Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 14 | : | 27 | Rieb Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rychlý hroty Praha B | 5 | : | 13 | Clasico My Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 17 | : | 28 | Vítová Veronika |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Nejdou Dably Praha | 14 | : | 4 | Baba Jaga DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 31 | : | 13 | Kleiber Martin |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Pacienti Sobín Praha | 15 | : | 3 | Baba Jaga DC Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 33 | : | 11 | Kleiber Martin |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | The Workers Praha | 14 | : | 4 | Hostivar Darts Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 29 | : | 14 | Kříž František |
Zadal: | Rieb Tomáš | 15.1.2024 00:15 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Lvi DC Praha | 11 | : | 7 | Sons of Žižkoff Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 27 | : | 17 | Dudek Ondřej |
Zadal: | Sroka Petr | 14.1.2024 23:23 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Rychlý hroty Praha B | 8 | : | 10 | Nejdou Dably Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 21 | : | 23 | Apltauer Patrik |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Lvi DC Praha | 10 | : | 8 | Liďák Kbely | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 23 | : | 21 | Soukup Jan |
Zadal: | Sroka Petr | 22.1.2024 20:26 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Baba Jaga DC Praha | 5 | : | 13 | Lvi DC Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
14:30 | Kleiber Martin | 11 | : | 28 | Sroka Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 13 | : | 5 | Golem Běchovice | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 28 | : | 15 | Matušíková Jana |
Zadal: | Šimáček Petr | 30.1.2024 17:13 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Liďák Kbely | 8 | : | 10 | Rychlý hroty Praha B | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 22 | : | 24 | Stejskal Marek |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Lvi DC Praha | 10 | : | 8 | Pacienti Sobín Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 22 | : | 20 | Ptáčník Martin |
Zadal: | Sroka Petr | 5.2.2024 19:53 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Golem Běchovice | 11 | : | 7 | Baba Jaga DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 23 | : | 22 | Kleiber Martin |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Rychlý hroty Praha B | 6 | : | 12 | Hostivar Darts Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 18 | : | 25 | Kříž František |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | The Workers Praha | 12 | : | 6 | Sons of Žižkoff Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 27 | : | 17 | Dudek Ondřej |
Zadal: | Rieb Tomáš | 12.2.2024 06:21 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Liďák Kbely | 7 | : | 11 | Nejdou Dably Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 18 | : | 23 | Apltauer Patrik |
Zadal: | Vent Lukáš | 12.2.2024 16:57 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Hostivar Darts Praha | 8 | : | 10 | Clasico My Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Lukš Jiří | 23 | : | 24 | Vítová Veronika |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pacienti Sobín Praha | 11 | : | 7 | Golem Běchovice | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Jakoubek Pavel | 24 | : | 18 | Matušíková Jana |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Baba Jaga DC Praha | 3 | : | 15 | The Workers Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 8 | : | 31 | Rieb Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 7 | : | 11 | Clasico My Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 20 | : | 24 | Vítová Veronika |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hostivar Darts Praha | 12 | : | 6 | Liďák Kbely | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 30 | : | 17 | Vent Lukáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Nejdou Dably Praha | 10 | : | 8 | Lvi DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 25 | : | 21 | Sroka Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Clasico My Praha | 10 | : | 8 | Baba Jaga DC Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 26 | : | 20 | Kleiber Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | The Workers Praha | 10 | : | 8 | Pacienti Sobín Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 23 | : | 19 | Ptáčník Martin |
Zadal: | Rieb Tomáš | 11.3.2024 08:17 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Golem Běchovice | 7 | : | 11 | Lvi DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 17 | : | 27 | Sroka Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rychlý hroty Praha B | 6 | : | 12 | Sons of Žižkoff Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 16 | : | 28 | Dudek Ondřej |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hostivar Darts Praha | 5 | : | 13 | Nejdou Dably Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 18 | : | 26 | Apltauer Patrik |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Lvi DC Praha | 10 | : | 8 | The Workers Praha | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 22 | : | 21 | Rieb Tomáš |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Pacienti Sobín Praha | 11 | : | 7 | Clasico My Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 25 | : | 18 | Vítová Veronika |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Baba Jaga DC Praha | 4 | : | 14 | Rychlý hroty Praha B | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 12 | : | 31 | Stejskal Marek |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 13 | : | 5 | Liďák Kbely | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 29 | : | 15 | Soukup Jan |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Nejdou Dably Praha | 15 | : | 3 | Golem Běchovice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 32 | : | 10 | Matušíková Jana |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Rychlý hroty Praha B | 11 | : | 7 | Pacienti Sobín Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 24 | : | 18 | Ptáčník Martin |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Clasico My Praha | 7 | : | 11 | Lvi DC Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 17 | : | 26 | Sroka Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | The Workers Praha | 14 | : | 4 | Golem Běchovice | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 30 | : | 12 | Matušíková Jana |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Hostivar Darts Praha | 5 | : | 13 | Sons of Žižkoff Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Lukš Jiří | 18 | : | 29 | Dudek Ondřej |
Zadal: | Lukš Jiří | 8.4.2024 09:27 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Moskyt 2 Praha | 8 | : | 10 | Numis Darts Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 18 | : | 23 | Kožíšek Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | JZD Praha | 13 | : | 5 | Helou&Wen Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
18:00 | Wardas Tomáš | 27 | : | 17 | Nový Tomáš |
Zadal: | Wardas Tomáš | 12.9.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Barbars Praha | 12 | : | 6 | Pupíci Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 25 | : | 19 | Petrovka Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 7 | : | 11 | Alcatraz DSC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 17 | : | 28 | Kohout Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Crazy dart Praha | 6 | : | 12 | Louže DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 17 | : | 27 | Janků Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | SB Hostivař Praha B | 5 | : | 13 | TŠA Devítka Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 15 | : | 27 | Šťástka Ladislav |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | TŠA Devítka Praha | 11 | : | 7 | Numis Darts Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 25 | : | 18 | Kožíšek Jiří |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | Helou&Wen Praha | 14 | : | 4 | Moskyt 2 Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Dančišák Petr | 30 | : | 15 | Struha Michal |
Zadal: | Dančišák Petr | 13.9.2023 12:01 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Louže DC Praha | 16 | : | 2 | Spřátelená zvěř Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 33 | : | 6 | Hrbek Karel |
Zadal: | Janků Petr | 18.9.2023 05:44 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Alcatraz DSC Praha | 16 | : | 2 | Barbars Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 34 | : | 9 | Martínek Vladimír |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Pupíci Praha | 10 | : | 8 | JZD Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Kouřil Petr | 23 | : | 17 | Wardas Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | SB Hostivař Praha B | 7 | : | 11 | Crazy dart Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 19 | : | 24 | Bureš Jan |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Numis Darts Praha | 10 | : | 8 | Helou&Wen Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 22 | : | 22 | Zelinka Milan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Moskyt 2 Praha | 6 | : | 12 | Pupíci Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 16 | : | 27 | Piskáček Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Barbars Praha | 4 | : | 14 | Louže DC Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 12 | : | 30 | Janků Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 7 | : | 11 | SB Hostivař Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 17 | : | 28 | Korbel Tomáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Crazy dart Praha | 11 | : | 7 | TŠA Devítka Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 27 | : | 21 | Beneš Šimon |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Alcatraz DSC Praha | 12 | : | 6 | Moskyt 2 Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Kohout Petr | 28 | : | 16 | Novotný Otakar |
Zadal: | Kohout Petr | 8.10.2023 23:48 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Pupíci Praha | 8 | : | 10 | Numis Darts Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 21 | : | 25 | Kožíšek Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Crazy dart Praha | 13 | : | 5 | Spřátelená zvěř Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 29 | : | 16 | Hrbek Karel |
Zadal: | Bureš Jan | 10.10.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Helou&Wen Praha | 7 | : | 11 | Pupíci Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 19 | : | 27 | Piskáček Petr |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Numis Darts Praha | 10 | : | 8 | Alcatraz DSC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 22 | : | 21 | Bäuml Miroslav |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | JZD Praha | 12 | : | 6 | SB Hostivař Praha B | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 27 | : | 19 | Korbel Tomáš |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Moskyt 2 Praha | 3 | : | 15 | Louže DC Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 13 | : | 31 | Janků Petr |
Zadal: | Janků Petr | 23.10.2023 16:38 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Barbars Praha | 13 | : | 5 | Crazy dart Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 28 | : | 13 | Bureš Jan |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 5 | : | 13 | TŠA Devítka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 12 | : | 28 | Macháček Stanislav |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | TŠA Devítka Praha | 7 | : | 11 | Pupíci Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 21 | : | 24 | Piskáček Petr |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Louže DC Praha | 14 | : | 4 | Numis Darts Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 31 | : | 12 | Kožíšek Jiří |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Crazy dart Praha | 5 | : | 13 | JZD Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 15 | : | 31 | Wardas Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | SB Hostivař Praha B | 10 | : | 8 | Moskyt 2 Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 21 | : | 18 | Novotný Otakar |
Zadal: | Korbel Tomáš | 30.10.2023 00:15 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Helou&Wen Praha | 5 | : | 13 | Louže DC Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 16 | : | 29 | Janků Petr |
Zadal: | Janků Petr | 8.11.2023 18:29 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Numis Darts Praha | 12 | : | 6 | SB Hostivař Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 26 | : | 19 | Korbel Tomáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | JZD Praha | 15 | : | 3 | Spřátelená zvěř Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 31 | : | 10 | Hrbek Karel |
Zadal: | Wardas Tomáš | 13.11.2023 01:13 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Pupíci Praha | 12 | : | 6 | Alcatraz DSC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 28 | : | 20 | Hodek Miroslav |
Zadal: | Piskáček Petr | 12.11.2023 23:38 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Barbars Praha | 7 | : | 11 | TŠA Devítka Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 19 | : | 24 | Šťástka Ladislav |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | TŠA Devítka Praha | 16 | : | 2 | Alcatraz DSC Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 34 | : | 13 | Kalaš Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Louže DC Praha | 12 | : | 6 | Pupíci Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Vlatkovszki Leoš | 28 | : | 17 | Piskáček Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Barbars Praha | 6 | : | 12 | JZD Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 16 | : | 25 | Wardas Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 10 | : | 8 | Moskyt 2 Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 24 | : | 17 | Novotný Otakar |
Zadal: | Hrbek Karel | 19.11.2023 22:43 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | SB Hostivař Praha B | 5 | : | 13 | Helou&Wen Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 17 | : | 29 | Zelinka Milan |
Zadal: | Korbel Tomáš | 20.11.2023 00:16 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Helou&Wen Praha | 8 | : | 10 | Crazy dart Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 21 | : | 25 | Bureš Jan |
Zadal: | Bureš Jan | 22.11.2023 10:02 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Numis Darts Praha | 10 | : | 8 | Spřátelená zvěř Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 24 | : | 19 | Hrbek Karel |
Zadal: | Kožíšek Jiří | 22.11.2023 07:41 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | JZD Praha | 10 | : | 8 | TŠA Devítka Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 24 | : | 20 | Šťástka Ladislav |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Alcatraz DSC Praha | 7 | : | 11 | Louže DC Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 18 | : | 28 | Janků Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Pupíci Praha | 10 | : | 8 | SB Hostivař Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 25 | : | 19 | Mařík Rudolf |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | TŠA Devítka Praha | 7 | : | 11 | Louže DC Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 20 | : | 28 | Janků Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | JZD Praha | 11 | : | 7 | Moskyt 2 Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 25 | : | 17 | Novotný Otakar |
Zadal: | Wardas Tomáš | 12.12.2023 18:08 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Barbars Praha | 7 | : | 11 | Numis Darts Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 18 | : | 25 | Kožíšek Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 8 | : | 10 | Helou&Wen Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 20 | : | 21 | Zelinka Milan |
Zadal: | Hrbek Karel | 10.12.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | SB Hostivař Praha B | 6 | : | 12 | Alcatraz DSC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 18 | : | 27 | Bäuml Miroslav |
Zadal: | Korbel Tomáš | 11.12.2023 18:47 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Helou&Wen Praha | 8 | : | 10 | Barbars Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 21 | : | 26 | Martínek Vladimír |
|
| 11. | Út | 12.12.2023 | Numis Darts Praha | 13 | : | 5 | JZD Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 29 | : | 21 | Wardas Tomáš |
Zadal: | Kožíšek Jiří | 13.12.2023 07:41 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Louže DC Praha | 13 | : | 5 | SB Hostivař Praha B | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 29 | : | 14 | Korbel Tomáš |
Zadal: | Janků Petr | 17.12.2023 22:27 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Pupíci Praha | 14 | : | 4 | Spřátelená zvěř Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Piskáček Petr | 29 | : | 15 | Hrbek Karel |
Zadal: | Piskáček Petr | 17.12.2023 22:55 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Numis Darts Praha | 14 | : | 4 | Moskyt 2 Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 31 | : | 10 | Novotný Otakar |
Zadal: | Kožíšek Jiří | 3.1.2024 07:45 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | TŠA Devítka Praha | 6 | : | 12 | SB Hostivař Praha B | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 16 | : | 25 | Korbel Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Alcatraz DSC Praha | 13 | : | 5 | Spřátelená zvěř Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 29 | : | 16 | Hrbek Karel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Louže DC Praha | 15 | : | 3 | Crazy dart Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 32 | : | 12 | Bureš Jan |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Numis Darts Praha | 8 | : | 10 | TŠA Devítka Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 21 | : | 23 | Šťástka Ladislav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | JZD Praha | 10 | : | 8 | Pupíci Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 23 | : | 20 | Petrovka Jiří |
Zadal: | Wardas Tomáš | 15.1.2024 21:43 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Spřátelená zvěř Praha | 3 | : | 15 | Louže DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 10 | : | 32 | Janků Petr |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Barbars Praha | 7 | : | 11 | Alcatraz DSC Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 19 | : | 25 | Bäuml Miroslav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Moskyt 2 Praha | 10 | : | 8 | Helou&Wen Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 25 | : | 21 | Zelinka Milan |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Crazy dart Praha | 11 | : | 7 | SB Hostivař Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 25 | : | 19 | Korbel Tomáš |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | TŠA Devítka Praha | 8 | : | 10 | Crazy dart Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 22 | : | 23 | Sedláček Michal |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Pupíci Praha | 12 | : | 6 | Moskyt 2 Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Kouřil Petr | 26 | : | 15 | Novotný Otakar |
Zadal: | Piskáček Petr | 28.1.2024 21:17 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Alcatraz DSC Praha | 5 | : | 13 | JZD Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Kohout Petr | 15 | : | 28 | Wardas Tomáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Louže DC Praha | 15 | : | 3 | Barbars Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 33 | : | 10 | Martínek Vladimír |
Zadal: | Janků Petr | 29.1.2024 07:07 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | SB Hostivař Praha B | 10 | : | 8 | Spřátelená zvěř Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 24 | : | 20 | Hrbek Karel |
Zadal: | Korbel Tomáš | 29.1.2024 00:11 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Helou&Wen Praha | 7 | : | 11 | TŠA Devítka Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 19 | : | 27 | Šťástka Ladislav |
Zadal: | Zelinka Milan | 8.2.2024 17:47 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 6.2.2024 | Numis Darts Praha | 8 | : | 10 | Pupíci Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 19 | : | 23 | Piskáček Petr |
Zadal: | Piskáček Petr | 6.2.2024 23:37 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | JZD Praha | 10 | : | 8 | Louže DC Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 23 | : | 21 | Janků Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Moskyt 2 Praha | 6 | : | 12 | Alcatraz DSC Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 16 | : | 29 | Kalaš Petr |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Spřátelená zvěř Praha | 5 | : | 13 | Crazy dart Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 12 | : | 28 | Bureš Jan |
Zadal: | Hrbek Karel | 11.2.2024 22:22 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Barbars Praha | 11 | : | 7 | SB Hostivař Praha B | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 25 | : | 20 | Korbel Tomáš |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | TŠA Devítka Praha | 11 | : | 7 | Spřátelená zvěř Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 27 | : | 16 | Hrbek Karel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | SB Hostivař Praha B | 6 | : | 12 | JZD Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 17 | : | 26 | Wardas Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Louže DC Praha | 17 | : | 1 | Moskyt 2 Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 35 | : | 7 | Novotný Otakar |
Zadal: | Janků Petr | 26.2.2024 17:20 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Alcatraz DSC Praha | 10 | : | 8 | Numis Darts Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 23 | : | 19 | Kožíšek Jiří |
Zadal: | Kalaš Petr | 25.2.2024 21:32 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pupíci Praha | 10 | : | 8 | Helou&Wen Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 22 | : | 22 | Zelinka Milan |
Zadal: | Piskáček Petr | 26.2.2024 00:40 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Helou&Wen Praha | 12 | : | 6 | Alcatraz DSC Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 26 | : | 15 | Bäuml Miroslav |
Zadal: | Dančišák Petr | 6.3.2024 21:33 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Numis Darts Praha | 7 | : | 11 | Louže DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 17 | : | 25 | Janků Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | JZD Praha | 11 | : | 7 | Crazy dart Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 23 | : | 17 | Sedláček Michal |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Moskyt 2 Praha | 13 | : | 5 | SB Hostivař Praha B | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 29 | : | 15 | Korbel Tomáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Barbars Praha | 13 | : | 5 | Spřátelená zvěř Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 29 | : | 14 | Hrbek Karel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Pupíci Praha | 12 | : | 6 | TŠA Devítka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 26 | : | 16 | Šťástka Ladislav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | TŠA Devítka Praha | 13 | : | 5 | Barbars Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Šťástka Ladislav | 30 | : | 15 | Martínek Vladimír |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Spřátelená zvěř Praha | 2 | : | 16 | JZD Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 8 | : | 33 | Wardas Tomáš |
Zadal: | Hrbek Karel | 17.3.2024 22:53 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Crazy dart Praha | 11 | : | 7 | Moskyt 2 Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 26 | : | 20 | Struha Michal |
Zadal: | Bureš Jan | 18.3.2024 14:52 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | SB Hostivař Praha B | 7 | : | 11 | Numis Darts Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 19 | : | 24 | Kožíšek Jiří |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Louže DC Praha | 12 | : | 6 | Helou&Wen Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 28 | : | 16 | Zelinka Milan |
Zadal: | Janků Petr | 17.3.2024 22:24 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Alcatraz DSC Praha | 5 | : | 13 | Pupíci Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 14 | : | 27 | Piskáček Petr |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Numis Darts Praha | 6 | : | 12 | Crazy dart Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 18 | : | 28 | Bureš Jan |
Zadal: | Kožíšek Jiří | 3.4.2024 07:51 | Autorizoval: | Automat | 7.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | JZD Praha | 12 | : | 6 | Barbars Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 29 | : | 17 | Martínek Vladimír |
Zadal: | Wardas Tomáš | 9.4.2024 23:19 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Moskyt 2 Praha | 16 | : | 2 | Spřátelená zvěř Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 33 | : | 7 | Hrbek Karel |
Zadal: | Struha Michal | 7.4.2024 21:43 | Autorizoval: | Automat | 12.4.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Pupíci Praha | 4 | : | 14 | Louže DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Peterka David | 11 | : | 32 | Janků Petr |
|
| 19. | Ne | 7.4.2024 | Alcatraz DSC Praha | 7 | : | 11 | TŠA Devítka Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Kalaš Petr | 18 | : | 24 | Šťástka Ladislav |
|
| 20. | Út | 16.4.2024 | TŠA Devítka Praha | 13 | : | 5 | JZD Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 29 | : | 11 | Wardas Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 6.9.2023 | Příšerky sro Praha | 8 | : | 3 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 16 | : | 9 | Váňová Jitka |
|
| 1. | St | 6.9.2023 | Pinkies DC Praha | 10 | : | 1 | Neškodný koťátka Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 21 | : | 6 | Kubinová Nina |
|
| 1. | St | 6.9.2023 | Mártyho andílci Praha | 6 | : | 5 | Sestřičky Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 15 | : | 14 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Junová Petra | 6.9.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 11.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Noční můry z Ajeta Praha | 6 | : | 5 | Bizonky z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 15 | : | 12 | Kozlová Michaela |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Veselé Střelky Kolín | 7 | : | 4 | Mártyho andílci Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 15 | : | 9 | Vendišová Ivana |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Neškodný koťátka Praha | 6 | : | 5 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 16 | : | 11 | Nováková Zuzana |
Zadal: | Kubinová Nina | 21.9.2023 08:34 | Autorizoval: | Automat | 25.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Pinkies DC Praha | 4 | : | 7 | Sestřičky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 10 | : | 14 | Rajmanová Marcela |
|
| 2. | St | 27.9.2023 | Příšerky sro Praha | 5 | : | 6 | Noční můry z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 12 | : | 15 | Prokýšková Eva |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 4 | : | 7 | Pinkies DC Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Váňová Jitka | 10 | : | 15 | Šnejdarová Jitka |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Noční můry z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Neškodný koťátka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 15 | : | 12 | Kubinová Nina |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Mártyho andílci Praha | 2 | : | 9 | Bizonky z Ajeta Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 7 | : | 19 | Kozlová Michaela |
Zadal: | Junová Petra | 5.10.2023 00:30 | Autorizoval: | Automat | 9.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Sestřičky Praha | 8 | : | 3 | Veselé Střelky Kolín | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 19 | : | 10 | Kučerová Ivana |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 8 | : | 3 | Noční můry z Ajeta Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 16 | : | 11 | Prokýšková Eva |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Příšerky sro Praha | 4 | : | 7 | Mártyho andílci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 10 | : | 16 | Junová Petra |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Sestřičky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 18 | : | 8 | Zahradníková Michaela |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Pinkies DC Praha | 7 | : | 4 | Veselé Střelky Kolín | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 14 | : | 9 | Kučerová Ivana |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Mártyho andílci Praha | 4 | : | 7 | Neškodný koťátka Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 13 | : | 15 | Kubinová Nina |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Sestřičky Praha | 8 | : | 3 | Příšerky sro Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 18 | : | 9 | Teichnerová Kateřina |
|
| 5. | St | 25.10.2023 | Veselé Střelky Kolín | 2 | : | 9 | Bizonky z Ajeta Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 9 | : | 19 | Kozlová Michaela |
|
| 5. | St | 25.10.2023 | Noční můry z Ajeta Praha | 2 | : | 9 | Pinkies DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 8 | : | 20 | Šnejdarová Jitka |
|
| 6. | St | 1.11.2023 | Příšerky sro Praha | 5 | : | 6 | Veselé Střelky Kolín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 12 | : | 15 | Jirsová Kateřina |
|
| 6. | Čt | 2.11.2023 | Sestřičky Praha | 7 | : | 4 | Neškodný koťátka Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 15 | : | 11 | Kubinová Nina |
|
| 6. | St | 8.11.2023 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 1 | : | 10 | Mártyho andílci Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 5 | : | 21 | Junová Petra |
|
| 6. | St | 8.11.2023 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Pinkies DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 18 | : | 10 | Šnejdarová Jitka |
|
| 7. | St | 15.11.2023 | Veselé Střelky Kolín | 3 | : | 8 | Neškodný koťátka Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 7 | : | 18 | Kubinová Nina |
|
| 7. | St | 15.11.2023 | Bizonky z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Příšerky sro Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 17 | : | 11 | Teichnerová Kateřina |
|
| 7. | Čt | 16.11.2023 | Mártyho andílci Praha | 6 | : | 5 | Noční můry z Ajeta Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 13 | : | 12 | Prokýšková Eva |
Zadal: | Junová Petra | 17.11.2023 03:51 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 0 | : | 11 | Veselé Střelky Kolín | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 2.12.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 4.12.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Neškodný koťátka Praha | 2 | : | 9 | Bizonky z Ajeta Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 6 | : | 18 | Kozlová Michaela |
Zadal: | Kubinová Nina | 30.11.2023 10:25 | Autorizoval: | Automat | 4.12.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Noční můry z Ajeta Praha | 4 | : | 7 | Sestřičky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 12 | : | 16 | Rajmanová Marcela |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Pinkies DC Praha | 7 | : | 4 | Příšerky sro Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 15 | : | 10 | Teichnerová Kateřina |
|
| 9. | St | 13.12.2023 | Veselé Střelky Kolín | 3 | : | 8 | Noční můry z Ajeta Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 9 | : | 17 | Coufalová Kateřina |
|
| 9. | St | 13.12.2023 | Příšerky sro Praha | 6 | : | 5 | Neškodný koťátka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 13 | : | 13 | Kubinová Nina |
|
| 9. | St | 13.12.2023 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 18 | : | 10 | Váňová Jitka |
|
| 9. | Čt | 14.12.2023 | Mártyho andílci Praha | 4 | : | 7 | Pinkies DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 10 | : | 14 | Šnejdarová Jitka |
Zadal: | Junová Petra | 14.12.2023 22:46 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2023 02:00 |
|
| 7. | Čt | 4.1.2024 | Sestřičky Praha | 5 | : | 6 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 12 | : | 14 | Váňová Jitka |
|
| 10. | St | 10.1.2024 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 5 | : | 6 | Příšerky sro Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 12 | : | 14 | Teichnerová Kateřina |
|
| 10. | St | 10.1.2024 | Neškodný koťátka Praha | 2 | : | 9 | Pinkies DC Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 8 | : | 19 | Šnejdarová Jitka |
Zadal: | Kubinová Nina | 11.1.2024 14:22 | Autorizoval: | Automat | 15.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Čt | 11.1.2024 | Sestřičky Praha | 8 | : | 3 | Mártyho andílci Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 17 | : | 8 | Vendišová Ivana |
|
| 10. | St | 17.1.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 9 | : | 2 | Noční můry z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 18 | : | 9 | Coufalová Kateřina |
|
| 11. | St | 24.1.2024 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 6 | : | 5 | Neškodný koťátka Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 15 | : | 14 | Kubinová Nina |
Zadal: | Váňová Jitka | 25.1.2024 08:51 | Autorizoval: | Automat | 29.1.2024 02:00 |
|
| 11. | St | 24.1.2024 | Noční můry z Ajeta Praha | 4 | : | 7 | Příšerky sro Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 11 | : | 16 | Teichnerová Kateřina |
|
| 11. | Čt | 25.1.2024 | Mártyho andílci Praha | 3 | : | 8 | Veselé Střelky Kolín | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 10 | : | 17 | Kučerová Ivana |
|
| 11. | Čt | 25.1.2024 | Sestřičky Praha | 5 | : | 6 | Pinkies DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 12 | : | 12 | Šnejdarová Jitka |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Veselé Střelky Kolín | 6 | : | 5 | Sestřičky Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 16 | : | 13 | Zahradníková Michaela |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Pinkies DC Praha | 6 | : | 5 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 14 | : | 13 | Váňová Jitka |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Neškodný koťátka Praha | 6 | : | 5 | Noční můry z Ajeta Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 14 | : | 15 | Coufalová Kateřina |
Zadal: | Kubinová Nina | 8.2.2024 18:30 | Autorizoval: | Automat | 12.2.2024 02:00 |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Mártyho andílci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 16 | : | 10 | Vendišová Ivana |
|
| 13. | St | 21.2.2024 | Veselé Střelky Kolín | 4 | : | 7 | Pinkies DC Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 10 | : | 17 | Šnejdarová Jitka |
|
| 13. | St | 21.2.2024 | Noční můry z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 15 | : | 11 | Váňová Jitka |
|
| 13. | Čt | 22.2.2024 | Sestřičky Praha | 4 | : | 7 | Bizonky z Ajeta Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 12 | : | 14 | Kozlová Michaela |
|
| 13. | Čt | 22.2.2024 | Mártyho andílci Praha | 5 | : | 6 | Příšerky sro Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 11 | : | 14 | Teichnerová Kateřina |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Příšerky sro Praha | 4 | : | 7 | Sestřičky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 11 | : | 15 | Zahradníková Michaela |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Pinkies DC Praha | 4 | : | 7 | Noční můry z Ajeta Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 9 | : | 14 | Prokýšková Eva |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Neškodný koťátka Praha | 7 | : | 4 | Mártyho andílci Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 17 | : | 12 | Junová Petra |
Zadal: | Kubinová Nina | 7.3.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Veselé Střelky Kolín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 17 | : | 9 | Jirsová Kateřina |
|
| 15. | St | 20.3.2024 | Veselé Střelky Kolín | 5 | : | 6 | Příšerky sro Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 12 | : | 15 | Teichnerová Kateřina |
|
| 15. | St | 20.3.2024 | Pinkies DC Praha | 3 | : | 8 | Bizonky z Ajeta Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 9 | : | 17 | Kozlová Michaela |
|
| 15. | Čt | 21.3.2024 | Neškodný koťátka Praha | 7 | : | 4 | Sestřičky Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 16 | : | 13 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Kubinová Nina | 22.3.2024 09:57 | Autorizoval: | Automat | 26.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 21.3.2024 | Mártyho andílci Praha | 5 | : | 6 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Junová Petra | 13 | : | 15 | Váňová Jitka |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 0 | : | 11 | Sestřičky Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 2 | : | 22 | Zahradníková Michaela |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Příšerky sro Praha | 5 | : | 6 | Bizonky z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 12 | : | 15 | Kozlová Michaela |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Noční můry z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Mártyho andílci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Prokýšková Eva | 15 | : | 11 | Vendišová Ivana |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Neškodný koťátka Praha | 8 | : | 3 | Veselé Střelky Kolín | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 16 | : | 9 | Jirsová Kateřina |
Zadal: | Kubinová Nina | 3.4.2024 22:17 | Autorizoval: | Automat | 8.4.2024 02:00 |
|
| 17. | St | 17.4.2024 | Veselé Střelky Kolín | 8 | : | 3 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 16 | : | 8 | Váňová Jitka |
|
| 17. | St | 17.4.2024 | Příšerky sro Praha | 9 | : | 2 | Pinkies DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 19 | : | 8 | Šnejdarová Jitka |
|
| 17. | St | 17.4.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Neškodný koťátka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 16 | : | 10 | Kubinová Nina |
|
| 17. | Čt | 18.4.2024 | Sestřičky Praha | 7 | : | 4 | Noční můry z Ajeta Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 17 | : | 11 | Prokýšková Eva |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 13.9.2023 | Čarodějnice Neratovice | 5 | : | 6 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 15 | : | 12 | Hanušová Jitka |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Jezinky Praha | 7 | : | 4 | Baletky Úvaly | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 14 | : | 9 | Doušová Veronika |
Zadal: | Buřičová Hana | 14.9.2023 08:41 | Autorizoval: | Automat | 18.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Vo díru vedle Ladies Praha | 6 | : | 5 | GreenBerries Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 15 | : | 12 | Borovcová Michaela |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Topinky Praha | 1 | : | 10 | Game of Thrones Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 3 | : | 21 | Michálková Michaela |
|
| 2. | St | 27.9.2023 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 2 | : | 9 | Jezinky Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 7 | : | 19 | Buřičová Hana |
|
| 2. | St | 27.9.2023 | Topinky Praha | 6 | : | 5 | Čarodějnice Neratovice | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 13 | : | 11 | Pazderová Martina |
|
| 2. | St | 4.10.2023 | Game of Thrones Praha | 10 | : | 1 | GreenBerries Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Michálková Michaela | 20 | : | 7 | Borovcová Michaela |
|
| 2. | St | 4.10.2023 | Baletky Úvaly | 8 | : | 3 | Vo díru vedle Ladies Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:30 | Doušová Veronika | 17 | : | 11 | Brouková Eva |
|
| 3. | St | 25.10.2023 | Čarodějnice Neratovice | 1 | : | 10 | Game of Thrones Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 5 | : | 21 | Nová Tereza |
|
| 3. | St | 25.10.2023 | Jezinky Praha | 11 | : | 0 | Topinky Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 22 | : | 2 | Kastnerová Eva |
Zadal: | Buřičová Hana | 25.10.2023 23:44 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 3. | St | 25.10.2023 | Vo díru vedle Ladies Praha | 6 | : | 5 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 14 | : | 13 | Hanušová Jitka |
Zadal: | Brouková Eva | 26.10.2023 00:13 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 3. | St | 25.10.2023 | GreenBerries Praha | 3 | : | 8 | Baletky Úvaly | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 9 | : | 18 | Doušová Veronika |
|
| 4. | St | 8.11.2023 | Čarodějnice Neratovice | 2 | : | 9 | Jezinky Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 11 | : | 18 | Buřičová Hana |
|
| 4. | St | 8.11.2023 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 4 | : | 7 | GreenBerries Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 10 | : | 17 | Borovcová Michaela |
|
| 4. | St | 8.11.2023 | Game of Thrones Praha | 6 | : | 5 | Baletky Úvaly | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 15 | : | 13 | Doušová Veronika |
|
| 4. | St | 8.11.2023 | Topinky Praha | 5 | : | 6 | Vo díru vedle Ladies Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 13 | : | 13 | Brouková Eva |
|
| 5. | Út | 21.11.2023 | Baletky Úvaly | 8 | : | 3 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 16 | : | 8 | Hanušová Jitka |
|
| 5. | St | 22.11.2023 | Jezinky Praha | 3 | : | 8 | Game of Thrones Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 9 | : | 17 | Nová Tereza |
|
| 5. | St | 22.11.2023 | Vo díru vedle Ladies Praha | 8 | : | 3 | Čarodějnice Neratovice | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 18 | : | 10 | Pazderová Martina |
Zadal: | Brouková Eva | 22.11.2023 23:36 | Autorizoval: | Automat | 27.11.2023 02:00 |
|
| 5. | St | 22.11.2023 | GreenBerries Praha | 5 | : | 6 | Topinky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 11 | : | 14 | Kastnerová Eva |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Čarodějnice Neratovice | 3 | : | 8 | GreenBerries Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 8 | : | 17 | Borovcová Michaela |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Jezinky Praha | 5 | : | 6 | Vo díru vedle Ladies Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 12 | : | 15 | Brouková Eva |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Game of Thrones Praha | 7 | : | 4 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Michálková Michaela | 15 | : | 10 | Hanušová Jitka |
|
| 6. | St | 6.12.2023 | Topinky Praha | 0 | : | 11 | Baletky Úvaly | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 5 | : | 22 | Doušová Veronika |
|
| 7. | Út | 19.12.2023 | Baletky Úvaly | 10 | : | 1 | Čarodějnice Neratovice | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 20 | : | 3 | Pazderová Martina |
|
| 7. | St | 20.12.2023 | Vo díru vedle Ladies Praha | 3 | : | 8 | Game of Thrones Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 7 | : | 18 | Nová Tereza |
|
| 7. | St | 20.12.2023 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 0 | : | 11 | Topinky Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 23.12.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 25.12.2023 02:00 |
|
| 7. | St | 20.12.2023 | GreenBerries Praha | 7 | : | 4 | Jezinky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 14 | : | 11 | Buřičová Hana |
|
| 8. | Út | 16.1.2024 | Baletky Úvaly | 8 | : | 3 | Jezinky Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 17 | : | 9 | Buřičová Hana |
|
| 8. | St | 17.1.2024 | Game of Thrones Praha | 7 | : | 4 | Topinky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 15 | : | 10 | Kastnerová Eva |
|
| 8. | St | 17.1.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 7 | : | 4 | Čarodějnice Neratovice | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 15 | : | 9 | Pazderová Martina |
|
| 8. | St | 17.1.2024 | GreenBerries Praha | 6 | : | 5 | Vo díru vedle Ladies Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 15 | : | 13 | Brouková Eva |
|
| 9. | St | 31.1.2024 | Čarodějnice Neratovice | 4 | : | 7 | Topinky Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 10 | : | 16 | Kastnerová Eva |
|
| 9. | St | 31.1.2024 | Vo díru vedle Ladies Praha | 4 | : | 7 | Baletky Úvaly | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 12 | : | 16 | Doušová Veronika |
Zadal: | Brouková Eva | 31.1.2024 23:29 | Autorizoval: | Automat | 5.2.2024 02:00 |
|
| 9. | St | 31.1.2024 | Jezinky Praha | 8 | : | 3 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 17 | : | 9 | Hanušová Jitka |
Zadal: | Buřičová Hana | 1.2.2024 08:10 | Autorizoval: | Automat | 5.2.2024 02:00 |
|
| 9. | St | 31.1.2024 | GreenBerries Praha | 3 | : | 8 | Game of Thrones Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 8 | : | 18 | Nová Tereza |
|
| 10. | Út | 13.2.2024 | Baletky Úvaly | 9 | : | 2 | GreenBerries Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 18 | : | 5 | Borovcová Michaela |
|
| 10. | St | 14.2.2024 | Game of Thrones Praha | 9 | : | 2 | Čarodějnice Neratovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 18 | : | 5 | Pazderová Martina |
|
| 10. | St | 14.2.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 6 | : | 5 | Vo díru vedle Ladies Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 14 | : | 14 | Brouková Eva |
|
| 10. | St | 14.2.2024 | Topinky Praha | 6 | : | 5 | Jezinky Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 14 | : | 12 | Buřičová Hana |
|
| 11. | St | 28.2.2024 | Vo díru vedle Ladies Praha | 4 | : | 7 | Topinky Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 11 | : | 15 | Kastnerová Eva |
Zadal: | Brouková Eva | 28.2.2024 23:42 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2024 02:00 |
|
| 11. | St | 28.2.2024 | Jezinky Praha | 10 | : | 1 | Čarodějnice Neratovice | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 21 | : | 5 | Pazderová Martina |
Zadal: | Buřičová Hana | 29.2.2024 08:32 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2024 02:00 |
|
| 11. | St | 28.2.2024 | GreenBerries Praha | 5 | : | 6 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 14 | : | 13 | Hanušová Jitka |
|
| 11. | Út | 5.3.2024 | Baletky Úvaly | 5 | : | 6 | Game of Thrones Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 10 | : | 15 | Nová Tereza |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Game of Thrones Praha | 8 | : | 3 | Jezinky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 17 | : | 8 | Buřičová Hana |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Čarodějnice Neratovice | 5 | : | 6 | Vo díru vedle Ladies Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 10 | : | 15 | Brouková Eva |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 3 | : | 8 | Baletky Úvaly | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 8 | : | 18 | Filipová Hana |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Topinky Praha | 3 | : | 8 | GreenBerries Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 12 | : | 16 | Borovcová Michaela |
|
| 13. | Út | 26.3.2024 | Baletky Úvaly | 9 | : | 2 | Topinky Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 18 | : | 7 | Kastnerová Eva |
|
| 13. | St | 27.3.2024 | Vo díru vedle Ladies Praha | 5 | : | 6 | Jezinky Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
19:00 | Brouková Eva | 12 | : | 13 | Buřičová Hana |
Zadal: | Brouková Eva | 27.3.2024 23:41 | Autorizoval: | Automat | 1.4.2024 02:00 |
|
| 13. | St | 27.3.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 1 | : | 10 | Game of Thrones Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 3 | : | 21 | Nová Tereza |
|
| 13. | St | 27.3.2024 | GreenBerries Praha | 6 | : | 5 | Čarodějnice Neratovice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Borovcová Michaela | 14 | : | 14 | Pazderová Martina |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Game of Thrones Praha | 6 | : | 5 | Vo díru vedle Ladies Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 15 | : | 13 | Brouková Eva |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Jezinky Praha | 9 | : | 2 | GreenBerries Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 19 | : | 9 | Borovcová Michaela |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Čarodějnice Neratovice | 3 | : | 8 | Baletky Úvaly | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 8 | : | 17 | Doušová Veronika |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Topinky Praha | 7 | : | 4 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 15 | : | 10 | Hanušová Jitka |
|