|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Legie Praha | 9 | : | 9 | Proti proudu Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 9 | : | 9 | Bakers Cvrčovice | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | | 19 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Bakers Cvrčovice | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 9 | : | 9 | Prevíti Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Bakers Cvrčovice | 9 | : | 9 | Rozdělovský Péčko Kladno | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | FRIENDS Praha | 9 | : | 9 | Prevíti Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 24 | : | 23 | Marek Jakub |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Prevíti Praha | 9 | : | 9 | Legie Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 20 | : | 26 | Pecha Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Platanský Nerv Praha | 9 | : | 9 | Bukovina | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | | 21 | : | 21 | |
Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 4. | Út | 12.3.2024 | Bohnice Legends | 9 | : | 9 | Platanský Nerv Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
19:00 | Jermář Marek | 24 | : | 21 | Židlický Zbyněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Platanský Nerv Praha | 9 | : | 9 | Proti proudu Praha | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 23 | : | 21 | Frei Pavel |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Legie Praha | 9 | : | 9 | Proti proudu Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 24 | : | 22 | Frei Pavel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Poděbradka Poděbrady | 9 | : | 9 | Bukovina | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Stegbauerová Martina | 21 | : | 25 | Hradiský Roman |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Platanský Nerv Praha | 9 | : | 9 | Bukovina | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 21 | : | 21 | Hradiský Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 9 | : | 9 | Bakers Cvrčovice | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 19 | : | 22 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 8.10.2023 20:47 | Změnil: | Suk Petr | 9.10.2023 19:48 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Bakers Cvrčovice | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 22 | : | 23 | Faltejsek Libor |
Zadal: | Suk Petr | 22.10.2023 20:15 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Chalupáři Slaný | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Vacula Petr | 23 | : | 20 | Faltejsek Libor |
Zadal: | Vacula Petr | 12.11.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Rozdělovský Péčko Kladno | 9 | : | 9 | Prevíti Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 23 | : | 21 | Marek Jakub |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Bakers Cvrčovice | 9 | : | 9 | Rozdělovský Péčko Kladno | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Suk Petr | 24 | : | 21 | Ježek Tomáš |
Zadal: | Suk Petr | 17.12.2023 20:28 | Změnil: | Ježek Tomáš | 18.12.2023 11:12 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 9 | : | 9 | Na Vršku Praha | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Zíma Radek | 25 | : | 22 | Bába Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Mirage Sobín | 9 | : | 9 | Akademie DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 21 | : | 23 | Bayer Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | The Bastards Praha | 9 | : | 9 | Albion Chlumec | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 27 | : | 22 | Hanko Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 9 | : | 9 | Avengers Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 22 | : | 21 | Pírek Tomáš |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Avengers Praha | 9 | : | 9 | Qýčepu Příbram | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 23 | : | 19 | Bartoš Roman |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Mirage Sobín | 9 | : | 9 | The Bastards Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 18 | : | 22 | Slavík Tomáš |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Mirage Sobín | 9 | : | 9 | Stiflerova máma Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 21 | : | 22 | Ligas Denis |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | The Bastards Praha | 9 | : | 9 | Podlesáci Králův Dvůr B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 24 | : | 19 | Láznička Václav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Křižáci Barrandov | 9 | : | 9 | Akademie DC Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 25 | : | 23 | Bayer Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Na Vršku Praha | 9 | : | 9 | Albion Chlumec | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 22 | : | 24 | Hanko Martin |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Hroch Team Hudlice | 9 | : | 9 | Na Vršku Praha | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 23 | : | 21 | Bába Pavel |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Akademie DC Praha | 9 | : | 9 | Cannabis 666 Žebrák | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 26 | : | 23 | Kadlec Milan |
Zadal: | Bayer Petr | 18.12.2023 08:15 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Avengers Praha | 9 | : | 9 | Hroch Team Hudlice | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 19 | : | 22 | Hájek Milan |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Akademie DC Praha | 9 | : | 9 | Podlesáci Králův Dvůr B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 24 | : | 21 | Dvořáček Richard |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Albion Chlumec | 9 | : | 9 | Qýčepu Příbram | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 24 | : | 21 | Bartoš Roman |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Qýčepu Příbram | 9 | : | 9 | Akademie DC Praha | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 23 | : | 21 | Bayer Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Máchalové XXL Kladno | 9 | : | 9 | Billiard club Kladno | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 21 | : | 21 | Krejčí Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kyklop Praha | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 22 | : | 22 | Jelínek Petr |
Zadal: | Vondrák Jiří | 13.11.2023 19:09 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Černovoláci | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Pávek Jakub | 20 | : | 20 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Pávek Jakub | 19.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Chalupáři Slaný B | 9 | : | 9 | Billiard club Kladno | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 23 | : | 25 | Krejčí Jiří |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Zziboni Cvrčovice | 9 | : | 9 | Bonus Bendovka Praha | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 19 | : | 22 | Šuman Ivo |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Řenčováci Řevničov | 9 | : | 9 | Billiard club Kladno | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 24 | : | 25 | Krejčí Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Falcon DC Praha | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 22 | : | 22 | Minár Ota |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Falcon DC Praha | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno B | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 23 | : | 24 | Jelínek Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | No Stress Kutná Hora | 9 | : | 9 | Bohemia Hearts Poděbrady | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Humpolák Marcel | 23 | : | 22 | Kladivo Aleš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Strašidla Okřínek | 9 | : | 9 | Šipkařská banda Čáslav | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 23 | : | 20 | Karafiát Petr |
Zadal: | Grofčík Jozef | 2.10.2023 16:27 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Boubínský expres Kolín | 9 | : | 9 | Bohemia Hearts Poděbrady | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 22 | : | 24 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Černý Ondřej | 22.10.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Gladiátors Lošany | 9 | : | 9 | No Stress Kutná Hora | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 23 | : | 23 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Vitoch Martin | 27.11.2023 15:47 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | No Stress Kutná Hora | 9 | : | 9 | Buldoci Sadská | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Lenger Jan | 23 | : | 21 | Jirásek Pavel |
Zadal: | Lenger Jan | 15.1.2024 14:47 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Čerti Kolín | 9 | : | 9 | Bohemia Hearts Poděbrady | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 23 | : | 23 | Kladivo Aleš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Gladiátors Lošany | 9 | : | 9 | Semtex Poděbrady | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 25 | : | 23 | Koníček Roman |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 9 | : | 9 | Kosako Konárovice | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 23 | : | 23 | Černík Rostislav |
|
| 17. | Pá | 8.3.2024 | Kosako Konárovice | 9 | : | 9 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Rostislav | 19 | : | 19 | Černý Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 9 | : | 9 | Mašinky z koupáku Neratovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 24 | : | 22 | Benešová Alena |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Lidový dům Kbely | 9 | : | 9 | Divoké kachny Čakovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 24 | : | 20 | Zsiga Štefan |
Zadal: | Zerzán Miloš | 8.10.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kangaroos Velký Borek | 9 | : | 9 | Max DC Mladá Boleslav | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 21 | : | 21 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Suchánek Petr | 8.10.2023 21:47 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 9 | : | 9 | Maniac Darts Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 20 | : | 22 | Vopálka Martin |
Zadal: | Dorko Miroslav | 20.10.2023 10:03 | Autorizoval: | Automat | 24.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 9 | : | 9 | Lidový dům Kbely | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 22 | : | 22 | Zerzán Miloš |
Zadal: | Keniž Josef | 22.10.2023 23:10 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Maniac Darts Praha | 9 | : | 9 | Top Citrus Čachovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Vopálka Martin | 21 | : | 22 | Vydřihost František |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 24 | : | 22 | Suchánek Petr |
Zadal: | Keniž Josef | 12.11.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Valérie team Mělník | 9 | : | 9 | Max DC Mladá Boleslav | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 21 | : | 24 | Herink Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Lidový dům Kbely | 9 | : | 9 | Top Citrus Čachovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 22 | : | 20 | Vydřihost František |
Zadal: | Zerzán Miloš | 19.11.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Divoké kachny Čakovice | 9 | : | 9 | Maniac Darts Praha | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 21 | : | 21 | Machač Ladislav |
Zadal: | Jursa Jakub | 14.1.2024 18:45 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 9 | : | 9 | Top Citrus Čachovice | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 21 | : | 21 | Hyška Jiří |
Zadal: | Nohel Petr | 28.1.2024 18:03 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Valérie team Mělník | 9 | : | 9 | Divoké kachny Čakovice | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Šimko Roman | 21 | : | 22 | Němec Lukáš |
Zadal: | Šimko Roman | 28.1.2024 22:29 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Valérie team Mělník | 9 | : | 9 | Havrani Vraňany | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 20 | : | 20 | Šubrt Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 9 | : | 9 | FraJa Neratovice | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 21 | : | 22 | Fleischmann David |
Zadal: | Nohel Petr | 10.3.2024 17:33 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Maniac Darts Praha | 9 | : | 9 | Max DC Mladá Boleslav | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Vopálka Martin | 22 | : | 20 | Herink Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Čt | 21.9.2023 | Brilliant darts Praha | 9 | : | 9 | Sport club 1930 I Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Homola Jiří | 22 | : | 21 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Homola Jiří | 22.9.2023 17:11 | Autorizoval: | Automat | 26.9.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Heřmánkový čajíček Praha | 9 | : | 9 | Zákeřňáci DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 21 | : | 20 | Hübner David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Jižani z 213 Praha | 9 | : | 9 | Brilliant darts Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Filip Michal | 23 | : | 21 | Homola Jiří |
|
| 7. | Út | 14.11.2023 | Chlumecká Praha B | 9 | : | 9 | Horní Rozptyly Praha X | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 24 | : | 22 | Gutvirt Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Sedmá rota Praha | 9 | : | 9 | Sport club 1930 I Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 25 | : | 22 | Grabinský Luděk |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | STS Moskovice Praha | 9 | : | 9 | Amatéři Písnice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 24 | : | 23 | Kopač Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sport club 1930 I Praha | 9 | : | 9 | Brilliant darts Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 24 | : | 23 | Homola Jiří |
Zadal: | Andras Lukáš | 7.1.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Brilliant darts Praha | 9 | : | 9 | Zákeřňáci DC Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 19 | : | 23 | Hübner David |
Zadal: | Homola Jiří | 15.1.2024 17:46 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Jižani z 213 Praha | 9 | : | 9 | STS Moskovice Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Bartek Petr | 20 | : | 22 | Korčáková Renáta |
Zadal: | Filip Michal | 15.1.2024 00:05 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Zákeřňáci DC Praha | 9 | : | 9 | Horní Rozptyly Praha X | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 23 | : | 22 | Gutvirt Petr |
Zadal: | Hübner David | 23.1.2024 23:06 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | K2 Říčany | 9 | : | 9 | Brilliant darts Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 22 | : | 24 | Homola Jiří |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sedmá rota Praha | 9 | : | 9 | Chlumecká Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 24 | : | 22 | Šifner Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sázava DC | 9 | : | 9 | K2 Říčany | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 22 | : | 21 | Kaška Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vonoklasy 26 | 9 | : | 9 | Club Fanda Forever | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 22 | : | 22 | Horák Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Šemík Neumětely | 9 | : | 9 | Drak Praha | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 22 | : | 24 | Löwy Simon |
Zadal: | Rathouský Jan | 23.10.2023 15:25 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Magnetics Beroun | 9 | : | 9 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 22 | : | 20 | Samec Zdeněk |
Zadal: | Janák Radek | 12.11.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Dart's Warriors Praha | 9 | : | 9 | Club Fanda Forever | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 22 | : | 25 | Horák Jiří |
Zadal: | Horák Filip | 6.12.2023 08:57 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 9 | : | 9 | Radotín ŠK | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 23 | : | 23 | Moravec Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Šemík Neumětely | 9 | : | 9 | Magnetics Beroun | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 21 | : | 23 | Zajíček Jiří |
Zadal: | Rathouský Jan | 8.1.2024 11:03 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Šemík Neumětely | 9 | : | 9 | Šipkaři Jince | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 25 | : | 22 | Pitor Jiří |
Zadal: | Rathouský Jan | 17.1.2024 08:35 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 9 | : | 9 | Radotín ŠK | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 22 | : | 20 | Moravec Martin |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Drak Praha | 9 | : | 9 | Šemík Neumětely | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 23 | : | 21 | Čech Petr |
Zadal: | Löwy Simon | 25.2.2024 20:39 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Magnetics Beroun | 9 | : | 9 | Šemík Neumětely B | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 22 | : | 24 | Kučera Petr |
Zadal: | Janák Radek | 10.3.2024 21:57 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 9 | : | 9 | Plechovky Pečky B | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Novák Petr | 24 | : | 22 | Vlček Pavel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Žraloci Cerhenice | 9 | : | 9 | Darts club Eso Milovice | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 21 | : | 21 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Krause Tomáš | 17.9.2023 21:27 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Darts club Eso Milovice | 9 | : | 9 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 24 | : | 21 | Slugeň Jan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Žraloci Cerhenice | 9 | : | 9 | Plechovky Pečky B | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 23 | : | 23 | Vlček Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Šipky Loučeň | 9 | : | 9 | Darts club Eso Milovice | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 21 | : | 22 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Hropko Michal | 12.11.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Darts club Eso Milovice | 9 | : | 9 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 23 | : | 22 | Fiala Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šipky Loučeň | 9 | : | 9 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 21 | : | 22 | Fiala Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 9 | : | 9 | Plechovky Pečky B | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 22 | : | 22 | Vlček Pavel |
Zadal: | Slugeň Jan | 12.12.2023 08:24 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | RKDM Milovice | 9 | : | 9 | Šipky Loučeň | Restaurant RKDM, Milovice | |
19:00 | Slabá Lucie | 26 | : | 23 | Hropko Michal |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Darts club Eso Milovice | 9 | : | 9 | Žraloci Cerhenice | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 23 | : | 22 | Žižka Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šipky Pátek | 9 | : | 9 | Darts club Eso Milovice | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 22 | : | 25 | Antonín Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Žraloci Cerhenice | 9 | : | 9 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 23 | : | 21 | Tanglová Dominika |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Cirkus Citrus Pečky | 9 | : | 9 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 24 | : | 21 | Slugeň Jan |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 9 | : | 9 | Šipky Pátek | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 24 | : | 23 | Mrázek Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | U Kapličky Vrdy | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby B | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 25 | : | 22 | Březinová Petra |
Zadal: | Wymer Filip | 10.9.2023 16:58 | Autorizoval: | Automat | 13.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Korunky Kolín C | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby B | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 23 | : | 20 | Březinová Petra |
Zadal: | Malý Luboš | 1.10.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Korunky Kolín C | 9 | : | 9 | Norci Úmonín | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 22 | : | 22 | Sahulka David |
Zadal: | Malý Luboš | 8.10.2023 21:53 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Letci Kolín | 9 | : | 9 | Hadi Úvaly | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 19 | : | 19 | Solčanský Pavel |
Zadal: | Franc Ondřej | 15.10.2023 20:29 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Hadi Úvaly | 9 | : | 9 | U Kapličky Vrdy | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 22 | : | 18 | Wymer Filip |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Střelky Veltruby B | 9 | : | 9 | Zásmucké vosy | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 21 | : | 22 | Křivka Lukáš |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Zásmucké vosy | 9 | : | 9 | U Kapličky Vrdy | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 22 | : | 21 | Jánský Zdeněk |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Norci Úmonín | 9 | : | 9 | Kandráčovci Kolín | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 22 | : | 21 | Kosina Josef |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Lipánci Přehvozdí | 9 | : | 9 | Vosy Čáslav | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 23 | : | 19 | Doležal Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Zásmucké vosy | 9 | : | 9 | Homolka DC Úvaly | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 23 | : | 21 | Exner Josef |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Lipánci Přehvozdí | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby B | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Přívozníková Veronika | 22 | : | 22 | Březinová Petra |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Cobra Plazy B | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 21 | : | 22 | Tarič Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Gambáč Mělník B | 9 | : | 9 | Zoufalci Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 23 | : | 22 | Podnecký Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Barbaři Ovčáry | 9 | : | 9 | Kocouři vod kocoura Kozly | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 22 | : | 24 | Adámek Jiří |
Zadal: | Adámek Jiří | 1.10.2023 22:21 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Barbaři Ovčáry | 9 | : | 9 | Gambáč Mělník | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 21 | : | 22 | Kukla Zdeněk |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 25 | : | 21 | Miler Josef |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Cobra Plazy B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Melich Ján | 22 | : | 21 | Vyrtych Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Bukovina B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Melich Ján | 22 | : | 19 | Hradiská Jaroslava |
Zadal: | Melich Ján | 11.12.2023 20:32 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | FraJa Neratovice B | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Fleischmann Otto | 21 | : | 23 | Miler Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Gambáč Mělník | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 23 | : | 22 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Melich Ján | 28.1.2024 19:37 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 9 | : | 9 | Gambáč Mělník | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Dvořák David | 22 | : | 23 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Adámek Jiří | 25.2.2024 21:29 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Barbaři Ovčáry | 9 | : | 9 | Semafor Mladá Boleslav | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 24 | : | 22 | Strnad David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 23 | : | 21 | Miler Josef |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kangaroos Velký Borek B | 9 | : | 9 | FraJa Neratovice C | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 22 | : | 21 | Melich Ján |
Zadal: | Miler Josef | 10.3.2024 21:00 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 9 | : | 9 | Pivní Jistota Praha | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 21 | : | 20 | Eigl Marian |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kladiváři DC Stochov | 9 | : | 9 | Řenčováci Řevničov B | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 25 | : | 25 | Mečíř David |
Zadal: | Navrátil Petr | 18.9.2023 00:04 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 9 | : | 9 | New Bubu Team Nové Strašecí | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 21 | : | 22 | Rýgl David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Marná snaha Slaný | 9 | : | 9 | Dobroty ŠK Nový dům | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 20 | : | 22 | Kos Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 9 | : | 9 | Zlomený hroty Praha | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 22 | : | 23 | Klicpouch Jiří |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Zlomený hroty Praha | 9 | : | 9 | U Holečků Kladno | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 19 | : | 24 | Heber Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | U Holečků Kladno | 9 | : | 9 | Dobroty ŠK Nový dům | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 26 | : | 24 | Fecko Michal |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Kladiváři DC Stochov | 9 | : | 9 | Dobroty ŠK Nový dům | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 21 | : | 23 | Fecko Michal |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 9 | : | 9 | Řenčováci Řevničov B | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 22 | : | 21 | Mečíř David |
Zadal: | Krušina Dušan | 7.1.2024 19:24 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Marná snaha Slaný | 9 | : | 9 | U Holečků Kladno | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kováč Miroslav | 23 | : | 24 | Heber Jiří |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | U Holečků Kladno | 9 | : | 9 | New Bubu Team Nové Strašecí | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 24 | : | 25 | Rýgl David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Dobroty ŠK Nový dům | 9 | : | 9 | Řenčováci Řevničov B | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 23 | : | 21 | Mečíř David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pivní Jistota Praha | 9 | : | 9 | Marná snaha Slaný | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 24 | : | 20 | Kos Jaroslav |
Zadal: | Eigl Marian | 25.2.2024 23:52 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Marná snaha Slaný | 9 | : | 9 | Zlomený hroty Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 24 | : | 22 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Kos Jaroslav | 10.3.2024 18:04 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Dobroty ŠK Nový dům | 9 | : | 9 | Marná snaha Slaný | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 20 | : | 22 | Kos Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Kladiváři DC Stochov | 9 | : | 9 | Bakalář Maniak Rakovník | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 21 | : | 22 | Krušina Dušan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Vo díru vedle Praha | 9 | : | 9 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 22 | : | 23 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Brouk Petr | 22.10.2023 23:14 | Změnil: | Brouk Petr | 23.10.2023 11:12 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 9 | : | 9 | Figury Libčice n / Vlt. | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Knor Jaroslav | 22 | : | 20 | Krečun Ivan |
Zadal: | Krečun Ivan | 30.10.2023 06:46 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Krkavci Kralupy | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 21 | : | 24 | Pořický Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bílá Hora Praha | 9 | : | 9 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 24 | : | 21 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Šanda Martin | 13.11.2023 15:03 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Bažina 4077 Praha | 9 | : | 9 | Krkavci Kralupy | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 24 | : | 20 | Procházka Vladimír |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Vo díru vedle Praha | 9 | : | 9 | Figury Libčice n / Vlt. | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Brouk Petr | 23 | : | 21 | Krečun Ivan |
Zadal: | Brouk Petr | 19.11.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 9 | : | 9 | Infarkt Praha B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 19 | : | 21 | Cink Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 9 | : | 9 | Mendosino Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 18 | : | 21 | Polda Pavel |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Infarkt Praha B | 9 | : | 9 | Bažina 4077 Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 23 | : | 22 | Kaňkura Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Vo díru vedle Praha | 9 | : | 9 | Mendosino Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 24 | : | 24 | Polda Pavel |
Zadal: | Brouk Petr | 14.1.2024 22:47 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Patriots darts club Zdiby B | 9 | : | 9 | Black Diamonds Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Knor Jaroslav | 21 | : | 23 | Medek Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Black Diamonds Praha | 9 | : | 9 | Bažina 4077 Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 23 | : | 23 | Kozel Josef |
Zadal: | Medek Zdeněk | 11.3.2024 09:08 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Plzeňka Praha B | 9 | : | 9 | Greenhorn's Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 25 | : | 20 | Volf Tomáš |
|
| 2. | Út | 12.9.2023 | Greenhorn's Praha | 9 | : | 9 | Kryplos Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Volf Tomáš | 23 | : | 24 | Moravec Rudolf |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Plzeňka Praha B | 9 | : | 9 | SB Hostivař Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 22 | : | 24 | Pilc Antonín |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Mlsat cukroví Praha | 9 | : | 9 | SB Hostivař Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 25 | : | 22 | Pilc Antonín |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Midgard Praha | 9 | : | 9 | Světáci Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Hanuš Petr | 22 | : | 22 | Tůma Jan |
Zadal: | Mydliar Ondřej | 22.10.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Rychlý hroty Praha | 9 | : | 9 | Greenhorn's Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 22 | : | 20 | Taraba Josef |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Mlsat cukroví Praha | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha B | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 25 | : | 21 | Lochner František |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | SB Hostivař Praha | 9 | : | 9 | Buldok Ajeto Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 22 | : | 22 | Balog Petr |
Zadal: | Pilc Antonín | 20.11.2023 07:55 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | No Stress Praha | 9 | : | 9 | Rychlý hroty Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Netál Libor | 24 | : | 26 | Šlehofr David |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Buldok Ajeto Praha | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 25 | : | 22 | Lochner František |
Zadal: | Balog Petr | 11.12.2023 11:03 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | No Stress Praha | 9 | : | 9 | SB Hostivař Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 22 | : | 22 | Pilc Antonín |
Zadal: | Kašpar Jiří | 15.1.2024 07:21 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Kryplos Praha | 9 | : | 9 | Greenhorn's Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 22 | : | 22 | Volf Tomáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Moskyt Naeks Praha | 9 | : | 9 | No Stress Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 24 | : | 24 | Nykodem Ondřej |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Světáci Praha | 9 | : | 9 | Midgard Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 22 | : | 21 | Kulík Pavel |
Zadal: | Tůma Jan | 25.2.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 9 | : | 9 | Buldok Ajeto Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 24 | : | 23 | Balog Petr |
Zadal: | Nemeš Jan | 25.2.2024 22:44 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Buldok Ajeto Praha | 9 | : | 9 | Greenhorn's Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 22 | : | 21 | Taraba Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 9 | : | 9 | Worm Gang Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 24 | : | 21 | Novotná Hana |
Zadal: | Šťastný Petr | 18.9.2023 07:53 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 9 | : | 9 | Modráci Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Boledovič Martin | 20 | : | 21 | Tangl Radek |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Modráci Praha | 9 | : | 9 | Riviéra DC Říčany | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 24 | : | 23 | Zahajský Václav |
Zadal: | Tangl Radek | 2.10.2023 10:46 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Otupělé hroty Praha | 9 | : | 9 | Modráci Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 21 | : | 21 | Bejda Radek |
Zadal: | Jirásek Jiří | 9.10.2023 09:45 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sázavská pivnice | 9 | : | 9 | Delta Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Miroslav | 21 | : | 20 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Řepa Martin | 29.10.2023 20:49 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Otupělé hroty Praha | 9 | : | 9 | Fontána Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Zelenková Michaela | 19 | : | 22 | Polanský Jiří |
Zadal: | Vích Robert | 27.11.2023 11:13 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Worm Gang Praha | 9 | : | 9 | Žíznivý důchodci Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 23 | : | 24 | Neoveský Jan |
Zadal: | Novotná Hana | 14.1.2024 20:51 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Modráci Praha | 9 | : | 9 | Abasta Křepenice | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 22 | : | 22 | Donáth Julius |
|
| 18. | St | 13.3.2024 | I am 180 Praha | 9 | : | 9 | Modráci Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 24 | : | 22 | Bejda Radek |
Zadal: | Bečvář David | 15.3.2024 22:30 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 9 | : | 9 | Delta Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 22 | : | 22 | Vojtíšek Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | UDH Komunál Libušín | 9 | : | 9 | PodLípáci Hrdlív | Komunál, Libušín | |
18:00 | Rada Václav | 24 | : | 22 | Štrál Pavel |
Zadal: | Rada Václav | 10.9.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Náhoďáci Srbeč | 9 | : | 9 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 21 | : | 21 | Ledinská Kateřina |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | CPZ Cvrčovice | 9 | : | 9 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 20 | : | 22 | Ledinská Kateřina |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Náhoďáci Srbeč | 9 | : | 9 | CPZ Cvrčovice | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | Eberlová Lucie | 25 | : | 23 | Slapnička Libor |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Rozdělov DC Kladno | 9 | : | 9 | Náhoďáci Srbeč | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 22 | : | 23 | Eberlová Lucie |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | CPZ Cvrčovice | 9 | : | 9 | Pavouci Stochov | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 24 | : | 22 | Kára Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Semafor Mladá Boleslav C | 9 | : | 9 | Rychtáři DC Kosmonosy | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 23 | : | 20 | Motl Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Amatéři Luštěnice | 9 | : | 9 | Beta darts Semčice B | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 23 | : | 22 | Čerych Petr |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Bukovina C | 9 | : | 9 | Semafor Mladá Boleslav B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Olšák Pavel | 25 | : | 25 | Pitrmoc Jaroslav |
Zadal: | Olšák Pavel | 27.11.2023 16:26 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 9 | : | 9 | Staré páky Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 22 | : | 24 | Čepelka Jiří |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Semafor Mladá Boleslav B | 9 | : | 9 | Rychtáři DC Kosmonosy | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Pitrmoc Jaroslav | 22 | : | 25 | Motl Jiří |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Bukovina C | 9 | : | 9 | Banda z Díry Mladá Boleslav | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Olšák Pavel | 21 | : | 22 | Fajmanová Věra |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 9 | : | 9 | Strážci hradu Boseň | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 25 | : | 24 | Finger Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 9 | : | 9 | Saloon Brandýs nad Labem | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 23 | : | 22 | Langhans Dominik |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Saloon Brandýs nad Labem | 9 | : | 9 | Draci Loučeň | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 25 | : | 24 | Urban Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 9 | : | 9 | Benátky ŠK | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 23 | : | 22 | Cach Ctibor |
Zadal: | Cach Ctibor | 9.10.2023 18:16 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 9 | : | 9 | Zápy ŠK | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 24 | : | 22 | Kovač Jaroslav |
Zadal: | Barcal Jiří | 30.10.2023 17:56 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Klikaři Chotětov | 9 | : | 9 | ATF Kostelní Hlavno | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 22 | : | 23 | Barcal Jiří |
Zadal: | Dovec Lukáš | 12.11.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 9 | : | 9 | Klikaři Chotětov | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 22 | : | 24 | Dovec Lukáš |
Zadal: | Šofr Radek | 20.11.2023 21:22 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Ostré hroty Svémyslice C | 9 | : | 9 | Suchá dáseň Svémyslice | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 21 | : | 23 | Šofr Radek |
Zadal: | Hora Jan | 27.11.2023 12:35 | Změnil: | Hora Jan | 27.11.2023 12:36 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 9 | : | 9 | Florida Lysá nad Labem | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 21 | : | 23 | Tichý Dominik |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Benátky ŠK | 9 | : | 9 | Draci Loučeň | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 20 | : | 23 | Urban Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kobry Český Brod | 9 | : | 9 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 23 | : | 21 | Ostřížek Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 9 | : | 9 | 180 Chemik Polabec B | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 22 | : | 22 | Zácha Jiří |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 9 | : | 9 | Rychlé šípy Hořátev | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 23 | : | 21 | Doležal Josef |
Zadal: | Hamšík Oldřich | 15.10.2023 20:11 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Lemuři Český Brod | 9 | : | 9 | 180 Chemik Polabec B | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 22 | : | 21 | Imlauf Jan |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 9 | : | 9 | Rychlé šípy Hořátev | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Pecháček Marek | 24 | : | 22 | Paleček Milan |
Zadal: | Forman Jakub | 29.10.2023 08:30 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 9 | : | 9 | Pirátský povaleči Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Beránek Martin | 24 | : | 23 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Forman Jakub | 11.11.2023 10:21 | Autorizoval: | Automat | 15.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Sokol Přišimasy | 9 | : | 9 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 21 | : | 21 | Křivský Ladislav |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 9 | : | 9 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Ostřížek Martin | 21 | : | 23 | Franc Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Pirátský povaleči Český Brod | 9 | : | 9 | Lemuři Český Brod | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 24 | : | 23 | Krajník Robert |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | 180 Chemik Polabec B | 9 | : | 9 | IM 5 Horoušany | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 22 | : | 23 | Jánská Monika |
Zadal: | Holan Jiří | 8.1.2024 11:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Arachnids Poříčany | 9 | : | 9 | Rychlé šípy Hořátev | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 24 | : | 20 | Sklenář Petr |
Zadal: | Buřval Leoš | 12.1.2024 23:09 | Autorizoval: | Automat | 17.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 9 | : | 9 | Lemuři Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 21 | : | 21 | Křížek Martin |
Zadal: | Forman Jakub | 3.2.2024 09:26 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | Pirátský povaleči Český Brod | 9 | : | 9 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 20 | : | 24 | Fridrich Milan |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Pirátský povaleči Český Brod | 9 | : | 9 | Sokol Přišimasy | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 22 | : | 21 | Pšenčík Jiří |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Blue stars Sadská | 9 | : | 9 | Kobry Český Brod | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 21 | : | 21 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Lemuři Český Brod | 9 | : | 9 | Arachnids Poříčany | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 23 | : | 22 | Buřval Leoš |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 9 | : | 9 | Sokol Přišimasy | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 22 | : | 23 | Teichner Patrik |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Staďák Sadská | 9 | : | 9 | Kobry Český Brod | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 24 | : | 24 | Chvalovský Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Letci Kolín B | 9 | : | 9 | Letci U Pavlíčků | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 23 | : | 18 | Rampír Vojtěch |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Letci U Pavlíčků | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby C | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 25 | : | 23 | Šmajda Michal |
Zadal: | Rampír Vojtěch | 8.10.2023 08:02 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Savci Dobřeň | 9 | : | 9 | Střelky Veltruby C | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 22 | : | 23 | Šmajda Michal |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pivnice Tep Chvaletice | 9 | : | 9 | LTC Litošice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | Sýkorová Alena | 25 | : | 21 | Vystrčil Stanislav |
Zadal: | Sýkora Pavel | 29.10.2023 18:12 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Renegades Čáslav | 9 | : | 9 | Zásmucké vosy B | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Bohatá Veronika | 21 | : | 23 | Šišák Luděk |
|
| 2. | So | 16.9.2023 | Zásmucké vosy B | 9 | : | 9 | Wagabond Křesetice | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 24 | : | 22 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Šišák Luděk | 17.9.2023 09:31 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | SKK Hlízov | 9 | : | 9 | Haufova družina Čáslav | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 22 | : | 21 | Dvořák Petr |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Hospůdka na Vinici | 9 | : | 9 | SKK Hlízov | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 20 | : | 24 | Růžička Radek |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Zásmucké vosy B | 9 | : | 9 | Hospůdka na Vinici | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 23 | : | 23 | Kadeřábková Světlana |
Zadal: | Šišák Luděk | 17.3.2024 19:42 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 9 | : | 9 | Stříbrná Skalice | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 21 | : | 24 | Slabá Simona |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 9 | : | 9 | Los Pupkos Říčany | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 21 | : | 22 | Trávnička Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 9 | : | 9 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 20 | : | 23 | Petrová Marie |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 9 | : | 9 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 19 | : | 22 | Kaiser Roman |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 9 | : | 9 | Darts team Oáza Olbramovice | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 20 | : | 22 | Stibor Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Wolverines Praha | 9 | : | 9 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Pecha Martin | 20 | : | 26 | Kaiser Roman |
|
| 14. | St | 24.1.2024 | PLB Praha | 9 | : | 9 | Wolverines Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 22 | : | 23 | Skálová Markéta |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Los Pupkos Říčany | 9 | : | 9 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 24 | : | 22 | Hybner Tomáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Starci na chmelu Říčany | 9 | : | 9 | PLB Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 24 | : | 23 | Hrachovina Matěj |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Huťaři Nižbor | 9 | : | 9 | Řeporyje DC Praha | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 23 | : | 23 | Jarolím Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sklípkani Praskolesy | 9 | : | 9 | Pohodáři Praha | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 22 | : | 23 | Šabata Pavel |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | The Bastards Praha B | 9 | : | 9 | Šipkaři Karlštejn | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 23 | : | 21 | Skoumal Michal |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Huťaři Nižbor | 9 | : | 9 | Bambu's DC Praha | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 22 | : | 19 | Florian Peter |
Zadal: | Pávová Denisa | 12.11.2023 18:17 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Podprouďáci Zalužany | 9 | : | 9 | The Bastards Praha B | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 23 | : | 22 | Svoboda Petr |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | The Bastards Praha B | 9 | : | 9 | Bambu's DC Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 24 | : | 20 | Florian Peter |
Zadal: | Svoboda Petr | 26.11.2023 21:44 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Šipkaři Karlštejn | 9 | : | 9 | Podprouďáci Zalužany | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Rejent Karel | 23 | : | 23 | Kůrka Jiří |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Kecky Praha | 9 | : | 9 | Huťaři Nižbor | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 23 | : | 21 | Štadler Josef |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Podprouďáci Zalužany | 9 | : | 9 | Pohodáři Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 22 | : | 20 | Šabata Pavel |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Šipkaři Karlštejn | 9 | : | 9 | Sklípkani Praskolesy | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 25 | : | 22 | Lukavský Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Střelci Tetín | 9 | : | 9 | Podprouďáci Zalužany | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 23 | : | 22 | Šotek Richard |
Zadal: | Rajmon Patrik | 8.1.2024 07:12 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Panděras Praha | 9 | : | 9 | Sklípkani Praskolesy | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 24 | : | 22 | Lukavský Radek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hell's Darters Praha | 9 | : | 9 | Havrani Vraňany B | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 23 | : | 20 | Tomek Vojtěch |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Stará promiň Praha | 9 | : | 9 | Bocman Club Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 23 | : | 24 | Kahoun Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Výsost Vysočany Praha | 9 | : | 9 | Kačamba Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 20 | : | 20 | Stráník Jan |
Zadal: | Rajchl Jakub | 3.10.2023 16:29 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kačamba Praha | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 23 | : | 22 | Straka David |
Zadal: | Kracíková Soňa | 9.10.2023 14:34 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Havrani Vraňany B | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 24 | : | 22 | Herdová Jana |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Hell's Darters Praha | 9 | : | 9 | Stará promiň Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 23 | : | 21 | Čáp Ivan |
Zadal: | Rozporka Jiří | 29.10.2023 22:35 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Hell's Darters Praha | 9 | : | 9 | Patriots darts club Zdiby | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 22 | : | 25 | Herda Štefan |
Zadal: | Rozporka Jiří | 19.11.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Bocman Club Praha | 9 | : | 9 | Hell's Darters Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 21 | : | 20 | Rozporka Jiří |
Zadal: | Kahoun Pavel | 18.12.2023 10:14 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Willi Hubert Praha | 9 | : | 9 | Los Číčos Praha | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 21 | : | 21 | Rozkovcová Hana |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Kačamba Praha II | 9 | : | 9 | Hell's Darters Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 20 | : | 23 | Rozporka Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kačamba Praha | 9 | : | 9 | Kralupská letka | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Kracíková Soňa | 21 | : | 20 | Číhalík Josef |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Kralupská letka | 9 | : | 9 | Willi Hubert Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 20 | : | 20 | Groh Libor |
Zadal: | Suk Jiří | 20.3.2024 10:16 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Motorest Útulek Kbely | 9 | : | 9 | Horomapa Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Budaj Roman | 22 | : | 21 | Širl Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Rychlé pípy Praha B | 9 | : | 9 | Asfalt Ž Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 22 | : | 23 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Rathous David | 8.10.2023 22:32 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 7.11.2023 | Kozlíci Praha Kyje | 9 | : | 9 | Black Bridge DC Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 23 | : | 21 | Kozák Pavel |
Zadal: | Vlček Petr | 8.11.2023 09:40 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Loužička DC Praha | 9 | : | 9 | Asfalt Ž Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 23 | : | 23 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Janků Petr | 13.11.2023 17:32 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Rychlé pípy Praha B | 9 | : | 9 | Horomapa Praha | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 21 | : | 21 | Širl Martin |
Zadal: | Rathous David | 19.11.2023 22:00 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Horomapa Praha | 9 | : | 9 | Asfalt Ž Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 20 | : | 23 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Habáník Roman | 22.11.2023 08:32 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Stiflerova máma Praha B | 9 | : | 9 | Rychlé pípy Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 21 | : | 23 | Rathous David |
Zadal: | Dvořák Aleš | 26.11.2023 20:10 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Loužička DC Praha | 9 | : | 9 | Motorest Útulek Kbely | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Drahorád Daniel | 21 | : | 23 | Havlíček Petr |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Stiflerova máma Praha B | 9 | : | 9 | Sedmá rota Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Dvořák Aleš | 21 | : | 20 | Knotek Václav |
Zadal: | Dvořák Aleš | 17.12.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sedmá rota Praha B | 9 | : | 9 | Old Boys Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 23 | : | 20 | Lívanec Jiří |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 9 | : | 9 | Dopito 99 Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 22 | : | 22 | Řepka Martin |
Zadal: | Vlček Petr | 5.3.2024 22:19 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Nejdou Dably Praha | 9 | : | 9 | Rychlý hroty Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 19 | : | 22 | Krejčí Jan |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Clasico My Praha | 9 | : | 9 | Hostivar Darts Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 20 | : | 22 | Kříž František |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Pacienti Sobín Praha | 9 | : | 9 | The Workers Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 22 | : | 20 | Rieb Tomáš |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Baba Jaga DC Praha | 9 | : | 9 | Liďák Kbely | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 22 | : | 21 | Soukup Jan |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Clasico My Praha | 9 | : | 9 | Nejdou Dably Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 23 | : | 25 | Apltauer Patrik |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Clasico My Praha | 9 | : | 9 | Liďák Kbely | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 23 | : | 25 | Soukup Jan |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Nejdou Dably Praha | 9 | : | 9 | Pacienti Sobín Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 23 | : | 23 | Ptáčník Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 4. | Út | 3.10.2023 | TŠA Devítka Praha | 9 | : | 9 | Helou&Wen Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Kočí Michal | 22 | : | 22 | Zelinka Milan |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Louže DC Praha | 9 | : | 9 | JZD Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 24 | : | 25 | Wardas Tomáš |
Zadal: | Janků Petr | 9.10.2023 16:16 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | SB Hostivař Praha B | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 21 | : | 24 | Martínek Vladimír |
|
| 3. | Ne | 15.10.2023 | JZD Praha | 9 | : | 9 | Alcatraz DSC Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 22 | : | 21 | Bäuml Miroslav |
Zadal: | Wardas Tomáš | 17.10.2023 17:53 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Alcatraz DSC Praha | 9 | : | 9 | Helou&Wen Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 25 | : | 20 | Zelinka Milan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 23 | : | 25 | Martínek Vladimír |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Moskyt 2 Praha | 9 | : | 9 | Crazy dart Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 22 | : | 21 | Bureš Jan |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Crazy dart Praha | 9 | : | 9 | Numis Darts Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 21 | : | 19 | Kožíšek Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Moskyt 2 Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 21 | : | 22 | Martínek Vladimír |
Zadal: | Novotný Otakar | 27.11.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Crazy dart Praha | 9 | : | 9 | Pupíci Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 22 | : | 23 | Petrovka Jiří |
Zadal: | Bureš Jan | 11.12.2023 10:47 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Alcatraz DSC Praha | 9 | : | 9 | Crazy dart Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 21 | : | 23 | Bureš Jan |
Zadal: | Kalaš Petr | 17.12.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Moskyt 2 Praha | 9 | : | 9 | TŠA Devítka Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 21 | : | 19 | Šťástka Ladislav |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Helou&Wen Praha | 9 | : | 9 | JZD Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 21 | : | 22 | Wardas Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Pupíci Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Veselý Aleš | 23 | : | 21 | Martínek Vladimír |
Zadal: | Piskáček Petr | 8.1.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Helou&Wen Praha | 9 | : | 9 | Numis Darts Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 21 | : | 24 | Kožíšek Jiří |
Zadal: | Dančišák Petr | 24.1.2024 19:01 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Crazy dart Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 21 | : | 23 | Štabrňák Libor |
|