Statistika hráčů
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Jirkal Pavel
Zákeřňáci DC Praha
108,9 88,24 28 17 15 81,58 38 31 51 1,34 21 0,55 3 0,08 11 1 0 0
2. Procházka Jaroslav 1965
Zelená laguna Strančice
105,3 94,44 32 18 17 79,07 43 34 64 1,49 13 0,30 6 0,14 6 4 0 0
3. Poklop Karel
Řenčováci Řevničov
104,4 89,29 28 28 25 74,65 71 53 101 1,42 41 0,58 6 0,08 15 5 0 0
4. Trobl Martin
Máchalové XXL Kladno B
100,8 90,32 32 31 28 80,56 72 58 97 1,35 41 0,57 3 0,04 6 2 1 0
5. Maxa Jan
Zlatý Barbaři Praha
99,4 87,50 32 32 28 74,36 78 58 108 1,38 44 0,56 7 0,09 12 3 0 0
6. Frei Pavel
I am 180 Praha
99,1 100,00 32 30 30 88,24 68 60 83 1,22 26 0,38 3 0,04 5 0 0 0
7. Čarnecký Jan
FraJa Neratovice
98,3 90,91 28 22 20 85,42 48 41 63 1,31 14 0,29 4 0,08 4 1 0 0
8. Jermář Marek
Los Číčos Praha
96,8 94,29 36 35 33 83,75 80 67 109 1,36 29 0,36 3 0,04 1 2 1 0
9. Handl Radovan
Figury Libčice n / Vlt. B
95,8 90,63 32 32 29 79,73 74 59 114 1,54 35 0,47 1 0,01 2 2 0 0
10. Pitra Jan
Šemík Neumětely
93,1 85,71 28 28 24 72,06 68 49 93 1,37 31 0,46 3 0,04 8 3 0 0
11. Šarak Daniel
Korunky Kolín B
93,0 96,77 32 31 30 88,41 69 61 70 1,01 21 0,30 1 0,01 1 1 0 0
12. Bártl Michal
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
91,7 88,24 36 34 30 80,52 77 62 98 1,27 28 0,36 4 0,05 1 2 0 0
13. Strych Jiří
Wanted DC Poděbrady
91,4 87,50 32 32 28 78,38 74 58 95 1,28 29 0,39 3 0,04 7 0 0 0
14. Hanko Martin 1978
Albion Chlumec
90,9 93,10 32 29 27 84,62 65 55 72 1,11 20 0,31 1 0,02 3 0 0 0
15. Kysilka Ondřej
Viktoria Radim
90,5 68,75 24 16 11 67,57 37 25 55 1,49 17 0,46 4 0,11 6 1 0 0
16. Šafránek Martin
Boubínský expres Kolín
89,1 96,15 32 26 25 87,93 58 51 42 0,72 14 0,24 3 0,05 2 0 0 0
17. Puharič Petr
JZD Praha
88,9 92,86 28 28 26 85,71 63 54 63 1,00 16 0,25 3 0,05 1 0 0 0
18. Gurega Igor
Hadi Úvaly
88,4 95,83 28 24 23 83,64 55 46 45 0,82 14 0,25 6 0,11 1 0 0 0
19. Hojsák Jan
Ostré hroty Svémyslice B
86,5 73,68 36 19 14 69,57 46 32 71 1,54 4 0,09 3 0,07 3 5 0 0
20. Novák Jindřich
Lipánci Přehvozdí
86,1 84,38 32 32 27 79,17 72 57 75 1,04 24 0,33 1 0,01 3 1 0 0
21. Stibor Jaroslav
Rafani Vrchotovy Janovice
85,9 87,50 32 32 28 83,10 71 59 79 1,11 18 0,25 0 0,00 1 0 0 0
22. Černý Milan
Blue stars Sadská B
85,8 95,00 28 20 19 84,44 45 38 54 1,20 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
23. Eliáš Jan
Krkavci Kralupy
85,2 85,71 32 28 24 78,79 66 52 75 1,14 17 0,26 3 0,05 2 1 0 0
24. Mádle Libor
Sport Team Řevničov
85,2 85,71 32 28 24 76,92 65 50 77 1,18 22 0,34 1 0,02 1 1 0 0
25. Spratek Tomáš
Proti proudu Praha
84,9 87,50 32 32 28 77,63 76 59 102 1,34 19 0,25 2 0,03 2 0 0 0
26. Šmolík Dalibor
Alcatraz DSC Praha
84,0 75,00 32 20 15 68,00 50 34 55 1,10 26 0,52 2 0,04 6 1 0 0
27. Bubeník Miroslav
K2 Říčany
82,4 92,31 32 26 24 83,05 59 49 51 0,86 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
28. Junek Dominik
Moskyt Naeks Praha
82,2 89,47 28 19 17 80,00 45 36 37 0,82 9 0,20 0 0,00 2 1 0 0
29. Šveňha Vladimír
STS Moskovice Praha
82,2 84,38 32 32 27 73,68 76 56 78 1,03 16 0,21 6 0,08 5 1 0 0
30. Dbalý Petr
Rozdělovský Péčko Kladno
82,1 78,57 28 28 22 69,12 68 47 87 1,28 24 0,35 2 0,03 3 2 0 0
31. Tkadlec Tomáš
Figury Libčice n / Vlt. B
81,6 87,50 32 24 21 77,59 58 45 56 0,97 17 0,29 1 0,02 0 1 0 0
32. Špírek Pavel
Proti proudu Praha
81,4 87,50 32 32 28 79,45 73 58 62 0,85 15 0,21 4 0,05 1 0 0 0
33. Svoboda Jiří
Plastic darts Sadská
81,4 73,91 24 23 17 72,55 51 37 61 1,20 13 0,25 4 0,08 1 1 0 0
34. Šanda Martin
Bílá Hora Praha
81,1 88,46 32 26 23 73,44 64 47 80 1,25 16 0,25 1 0,02 2 0 0 0
35. Švehlík Marek
Beer Sharks Praha
81,0 83,33 32 18 15 79,49 39 31 44 1,13 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
36. Novák Pavel 1982
Mašinky z koupáku Neratovice
81,0 81,82 28 22 18 77,55 49 38 52 1,06 10 0,20 3 0,06 0 0 0 0
37. Mužík Adam
Vo díru vedle Praha
81,0 79,17 28 24 19 76,92 52 40 61 1,17 10 0,19 1 0,02 1 0 0 0
38. Grande Jan
Plechovky Pečky
80,9 86,36 32 22 19 75,47 53 40 64 1,21 16 0,30 0 0,00 0 0 0 0
39. Vašica Miroslav
Bizoni Cvrčovice
80,7 78,13 36 32 25 72,22 72 52 82 1,14 22 0,31 0 0,00 5 0 0 0
40. Strbáček Stanislav
Zákeřňáci DC Praha
80,7 76,92 28 26 20 70,00 60 42 80 1,33 16 0,27 2 0,03 4 0 0 0
41. Prokeš Radek
Na vršku M Praha
80,5 78,57 28 28 22 77,42 62 48 82 1,32 6 0,10 1 0,02 0 1 0 0
42. Chlumský Jiří
Čerti Kolín
80,1 80,65 32 31 25 68,42 76 52 113 1,49 18 0,24 3 0,04 2 1 0 0
43. Šarman René
Maniac Darts Praha
80,0 84,38 32 32 27 72,37 76 55 87 1,14 13 0,17 5 0,07 0 2 0 0
44. Vojtíšek Jiří
Delta Praha
79,9 93,75 32 32 30 78,21 78 61 71 0,91 12 0,15 3 0,04 1 0 0 0
45. Janota Marek
Žíznivý důchodci Praha
79,2 90,00 28 20 18 77,08 48 37 41 0,85 11 0,23 2 0,04 0 0 0 0
46. Rýgl David
New Bubu Team Nové Strašecí
79,2 80,77 32 26 21 79,66 59 47 61 1,03 10 0,17 0 0,00 1 0 0 0
47. Janouch Martin 1970
Hadi z Vinařic Týnec n/L
79,0 83,33 32 30 25 77,61 67 52 60 0,90 14 0,21 2 0,03 0 0 0 0
48. Bartoš Jaroslav
Devils Choťánky
78,9 83,33 28 24 20 75,44 57 43 64 1,12 12 0,21 1 0,02 1 0 0 0
49. Červinka Pavel
Viktoria Radim
78,4 54,17 24 24 13 57,14 56 32 71 1,27 28 0,50 3 0,05 9 2 0 0
50. Kmoch Ladislav
No Stress Kutná Hora
78,2 78,13 32 32 25 71,62 74 53 86 1,16 15 0,20 1 0,01 3 1 0 0
51. Jurič Tomáš
Semišky Kamenný Přívoz
78,1 87,50 32 32 28 77,33 75 58 64 0,85 10 0,13 4 0,05 1 0 0 0
52. Pospíšil Jan
Infarkt Praha B
77,9 75,00 36 28 21 72,13 61 44 67 1,10 17 0,28 1 0,02 1 0 0 0
53. Kocián Martin
Kryplos Praha
77,8 85,71 32 28 24 79,69 64 51 59 0,92 6 0,09 0 0,00 1 0 0 0
54. Borovička Miloš
IM 5 Horoušany
77,5 86,96 28 23 20 74,55 55 41 48 0,87 15 0,27 1 0,02 0 0 0 0
55. Řehák Michal
Old school Okřínek
77,2 75,00 32 24 18 66,67 57 38 67 1,18 16 0,28 3 0,05 2 1 0 0
56. Odložil Jan
Willi Hubert Praha
77,1 85,71 28 28 24 75,38 65 49 52 0,80 13 0,20 2 0,03 1 0 0 0
57. Brychta Zdeněk
Plechovky Pečky
76,8 76,47 32 17 13 73,17 41 30 46 1,12 14 0,34 0 0,00 0 0 0 0
58. Skupin Martin
Buldoci Sadská
76,8 75,00 32 24 18 66,67 57 38 63 1,11 20 0,35 1 0,02 4 0 0 0
59. Malinovský Zdeněk
Pohodáři Praha
76,6 80,77 32 26 21 71,88 64 46 65 1,02 19 0,30 2 0,03 1 0 0 0
60. Bureš František
Šipkaři Jince
76,5 80,65 32 31 25 70,67 75 53 88 1,17 23 0,31 0 0,00 0 0 0 0
61. Zoubek Michal
Cannabis 666 Žebrák
76,3 90,00 32 30 27 73,68 76 56 71 0,93 20 0,26 0 0,00 0 0 0 0
62. Hrabák Šimon
Na vršku M Praha
76,3 85,00 28 20 17 73,91 46 34 40 0,87 11 0,24 0 0,00 0 0 0 0
63. Gutvirt Petr
Horní Rozptyly Praha
76,2 77,78 32 27 21 72,13 61 44 79 1,30 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
64. Stejskal Petr
Choťovická šupina
76,2 70,97 32 31 22 66,22 74 49 94 1,27 23 0,31 3 0,04 2 1 0 0
65. Vach Josef
I am 180 Praha
76,1 86,21 32 29 25 76,81 69 53 56 0,81 13 0,19 1 0,01 0 0 0 0
66. Rynda Jiří
Statenický Panteři
76,0 75,00 32 28 21 70,77 65 46 76 1,17 11 0,17 5 0,08 1 0 0 0
67. Pokorný Jiří
Lidový dům Kbely
75,8 89,29 28 28 25 79,10 67 53 58 0,87 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
68. Koníček Jiří
Mašinky z koupáku Neratovice
75,8 81,48 28 27 22 75,81 62 47 48 0,77 15 0,24 1 0,02 0 0 0 0
69. Páša Jiří
Pohodáři Praha
75,7 76,67 32 30 23 69,44 72 50 90 1,25 22 0,31 0 0,00 0 0 0 0
70. Pitrman Tomáš
Infarkt Praha B
75,6 80,00 36 25 20 75,44 57 43 42 0,74 14 0,25 2 0,04 0 0 0 0
71. Procházka Filip
Heřmánkový čajíček Praha
75,6 77,78 36 36 28 66,29 89 59 106 1,19 18 0,20 4 0,04 5 1 0 0
72. Klouda Vladimír
Plechovky Pečky B
75,1 81,48 32 27 22 72,31 65 47 69 1,06 10 0,15 2 0,03 1 0 0 0
73. Horák Filip
Dart's Warriors Praha
75,1 81,25 32 32 26 71,25 80 57 94 1,18 11 0,14 2 0,03 3 0 0 0
74. Balada Jan
Zziboni Cvrčovice
74,7 85,19 28 27 23 75,81 62 47 38 0,61 13 0,21 1 0,02 0 0 0 0
75. Doležal Jan
Korunky Kolín
74,7 75,00 32 32 24 66,22 74 49 75 1,01 29 0,39 1 0,01 1 0 0 0
76. Sedláček Petr
Darts club Eso Milovice
74,7 75,00 32 24 18 71,70 53 38 40 0,75 20 0,38 0 0,00 0 0 0 0
77. Klimáček Michal
Darts centrum Chlumecká Praha
74,2 80,95 24 21 17 71,70 53 38 59 1,11 11 0,21 1 0,02 0 0 0 0
78. Hanzl Lukáš
Nervous Praha
74,1 81,82 32 22 18 70,37 54 38 56 1,04 12 0,22 0 0,00 1 0 0 0
79. Chlebek Daniel
Maniac Darts Kostelec n / Labem
74,1 75,76 36 33 25 69,23 78 54 84 1,08 17 0,22 1 0,01 1 1 0 0
80. Chvojka Adam
Šemík Neumětely B
73,9 71,43 32 28 20 65,22 69 45 77 1,12 17 0,25 2 0,03 3 2 0 0
81. Šotola Jaroslav
Plechovky Pečky
73,6 84,21 32 19 16 75,00 44 33 29 0,66 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
82. Hnízdil Jan
Platanský Nerv Praha
73,6 75,00 32 20 15 68,09 47 32 51 1,09 10 0,21 2 0,04 1 0 0 0
83. Peršín Jaroslav
Semišky Kamenný Přívoz
73,3 86,36 32 22 19 74,51 51 38 34 0,67 7 0,14 1 0,02 0 0 0 0
84. Novák Lukáš
Wild Darts Sluhy
73,3 76,67 32 30 23 72,22 72 52 69 0,96 16 0,22 2 0,03 0 0 0 0
85. Pytrus Petr
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
73,3 74,07 36 27 20 70,00 60 42 47 0,78 16 0,27 1 0,02 2 0 0 0
86. Chlumský Ondřej
Vonoklasy 26
73,2 80,00 32 30 24 72,46 69 50 55 0,80 11 0,16 2 0,03 1 0 0 0
87. Hynek Ondřej
Beta darts Semčice
73,2 78,13 32 32 25 70,51 78 55 75 0,96 18 0,23 2 0,03 1 0 0 0
88. Zeithaml Zdeněk
Šipky Pátek
73,2 76,92 32 26 20 71,43 63 45 55 0,87 14 0,22 3 0,05 1 0 0 0
89. Zelenka Pavel
FraJa Neratovice B
73,0 88,46 28 26 23 73,44 64 47 37 0,58 11 0,17 4 0,06 0 0 0 0
90. Kuchel Daniel
Semafor Mladá Boleslav C
73,0 85,71 32 21 18 80,85 47 38 21 0,45 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
91. Rampouch Ladislav
Mašinky z koupáku Neratovice
72,9 79,17 28 24 19 72,41 58 42 56 0,97 10 0,17 0 0,00 1 0 0 0
92. Český Lubor
Máchalové XXL Kladno C
72,8 79,31 32 29 23 70,59 68 48 64 0,94 9 0,13 0 0,00 1 1 0 0
93. Veis Robert
Mendosino Praha
72,8 75,00 32 16 12 67,50 40 27 47 1,18 9 0,23 1 0,03 1 0 0 0
94. Procházka Petr 1979
Úderníci Praha
72,8 73,08 32 26 19 70,00 60 42 55 0,92 13 0,22 3 0,05 1 0 0 0
95. Novák Ivan
Falcon Praha B
72,8 72,73 32 22 16 66,04 53 35 55 1,04 15 0,28 2 0,04 0 1 0 0
96. Rensa Jiří
Máchalové XXL Kladno B
72,8 68,75 32 32 22 66,67 75 50 95 1,27 8 0,11 5 0,07 2 1 0 0
97. Novotný Jiří
Gladiátors Lošany
72,7 71,43 32 28 20 64,29 70 45 70 1,00 22 0,31 2 0,03 4 1 0 0
98. Fráňa Stanislav
Country club Praha
72,5 87,50 32 24 21 69,84 63 44 61 0,97 11 0,17 1 0,02 1 0 0 0
99. Michlík Michal
Michle's Ducks Praha
72,4 75,00 28 16 12 72,97 37 27 30 0,81 8 0,22 1 0,03 0 0 0 0
100. Martiňák Petr
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
72,4 71,43 36 28 20 69,70 66 46 59 0,89 17 0,26 1 0,02 3 0 0 0
101. Reil David
Prevíti Praha
72,4 66,67 28 27 18 62,12 66 41 57 0,86 26 0,39 6 0,09 3 1 0 0
102. Landa Vladimír
Plzeňka Praha
72,3 75,00 36 32 24 65,00 80 52 98 1,23 17 0,21 2 0,03 3 0 0 0
103. Tichánek Pavel
Pohodáři Praha
72,1 75,00 32 24 18 66,67 57 38 56 0,98 18 0,32 1 0,02 0 0 0 0
104. Pelikán Milan
Valérie team Mělník
71,9 75,00 32 20 15 70,21 47 33 53 1,13 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
105. Bábovský Jakub
Racing DC Neratovice
71,8 74,19 32 31 23 69,44 72 50 62 0,86 17 0,24 2 0,03 1 0 0 0
106. Štabrňák Libor
Barbars Praha
71,7 75,00 28 28 21 71,21 66 47 65 0,98 13 0,20 0 0,00 0 0 0 0
107. Hejna Jakub
Old school Okřínek
71,6 71,88 32 32 23 64,94 77 50 84 1,09 22 0,29 4 0,05 0 0 0 0
108. Čorňak Milan
Pavouci Stochov B
71,5 78,57 28 28 22 70,15 67 47 59 0,88 12 0,18 1 0,01 1 0 0 0
109. Lorenc Milan
Beer Sharks Praha
71,4 72,00 32 25 18 70,18 57 40 56 0,98 11 0,19 1 0,02 0 0 0 0
110. Lébl Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
71,3 69,23 32 26 18 65,08 63 41 63 1,00 23 0,37 3 0,05 0 0 0 0
111. Záruba Jiří
Zlatý Barbaři Praha
71,2 68,97 32 29 20 61,64 73 45 89 1,22 17 0,23 4 0,05 5 0 0 0
112. Hrubeš Marek
Viktoria Radim
71,2 58,33 24 24 14 58,33 60 35 78 1,30 22 0,37 0 0,00 8 0 0 0
113. Ksandr Václav
Rychlý hroty Praha
71,1 80,65 32 31 25 73,61 72 53 54 0,75 7 0,10 0 0,00 1 0 0 0
114. Kopač Miroslav
Amatéři Písnice
71,1 78,13 32 32 25 68,75 80 55 73 0,91 18 0,23 2 0,03 1 0 0 0
115. Hanek Vladimír
Kangaroos Velký Borek
71,1 75,00 32 24 18 69,64 56 39 52 0,93 11 0,20 1 0,02 0 0 0 0
116. Hofman Miroslav
Ferda team DC Benešov
70,8 71,88 32 32 23 67,95 78 53 78 1,00 18 0,23 0 0,00 3 0 0 0
117. Zelený Josef
Choťovická šupina
70,8 31,82 32 22 7 34,00 50 17 22 0,44 3 0,06 64 1,28 0 0 0 0
118. Hocek Michal
Club Fanda Forever
70,7 72,22 36 36 26 65,93 91 60 96 1,05 27 0,30 1 0,01 2 0 0 0
119. Kopecký Michal
Šipkaři Jince
70,6 80,95 32 21 17 71,70 53 38 40 0,75 11 0,21 1 0,02 0 0 0 0
120. Sysel Pavel
Gambáč Mělník B
70,6 75,00 24 24 18 69,81 53 37 44 0,83 5 0,09 3 0,06 0 0 0 0
121. Mikulík Jaroslav
Rychlé pípy Praha
70,5 81,25 32 32 26 67,50 80 54 93 1,16 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
122. Pokorný Karel
Vokuswedle Praha
70,4 78,13 32 32 25 71,62 74 53 61 0,82 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
123. Sladký Václav
Vonoklasy 26 Beee
70,2 71,43 28 28 20 69,84 63 44 65 1,03 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
124. Kolínský Roman
Racing DC Neratovice
70,0 74,07 32 27 20 67,16 67 45 71 1,06 13 0,19 1 0,01 1 0 0 0
125. Taraba Josef
Greenhorn's Praha
69,7 71,88 32 32 23 68,92 74 51 65 0,88 16 0,22 1 0,01 0 0 0 0
126. Komyšák Martin
Darts centrum Chlumecká Praha
69,6 81,82 24 22 18 69,09 55 38 48 0,87 6 0,11 1 0,02 1 0 0 0
127. Folprecht Tomáš
XXL MB B Mladá Boleslav
69,6 75,00 32 32 24 68,00 75 51 67 0,89 12 0,16 0 0,00 2 0 0 0
128. Silovský Pavel
Ostré hroty Svémyslice
69,5 81,48 28 27 22 72,58 62 45 33 0,53 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
129. Vráblík David
Bažina 4077 Praha
69,4 77,78 36 36 28 66,29 89 59 65 0,73 11 0,12 4 0,04 7 0 0 0
130. Setikovský Roman
Zlatý Barbaři Praha
69,3 66,67 32 30 20 59,21 76 45 87 1,14 22 0,29 5 0,07 2 1 0 0
131. Čermák Pavel
Chalupáři Slaný
69,2 72,22 36 36 26 61,96 92 57 96 1,04 24 0,26 2 0,02 3 1 0 0
132. Machata Lukáš
Plechovky Pečky B
69,1 79,17 32 24 19 70,69 58 41 45 0,78 4 0,07 2 0,03 1 0 0 0
133. Dvořáček Richard
Podlesáci Králův Dvůr E
69,1 66,67 36 36 24 62,50 88 55 77 0,88 27 0,31 6 0,07 4 0 0 0
134. Dudek Ondřej
Sons of Žižkoff Praha
69,0 76,00 28 25 19 72,41 58 42 44 0,76 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
135. Smutný Jiří
Bonus Bendovka Praha
69,0 71,43 28 28 20 61,64 73 45 75 1,03 23 0,32 2 0,03 3 0 0 0
136. Holka Oliver
Rychlý hroty Praha B
68,9 78,95 28 19 15 70,21 47 33 38 0,81 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
137. Šimon Martin
Křižáci Roztoky
68,9 75,00 32 32 24 65,79 76 50 77 1,01 8 0,11 3 0,04 1 0 0 0
138. Vávra Martin
ŠIKL Lysá nad Labem B
68,9 74,07 28 27 20 68,85 61 42 47 0,77 10 0,16 1 0,02 0 0 0 0
139. Štička Miroslav
Infarkt Praha B
68,9 72,22 36 18 13 68,18 44 30 37 0,84 9 0,20 1 0,02 1 0 0 0
140. Pilo Ludvík
Střelky Veltruby B
68,9 68,75 32 32 22 66,22 74 49 65 0,88 16 0,22 2 0,03 2 0 0 0
141. Puršl Radek
Smrkáči Břežany
68,8 71,88 32 32 23 67,12 73 49 55 0,75 16 0,22 3 0,04 0 0 0 0
142. Houžvička Zdeněk
Semtex Poděbrady
68,7 68,75 32 32 22 63,64 77 49 74 0,96 21 0,27 2 0,03 2 0 0 0
143. Jelínek Lukáš
Boubínská strašidla Kolín
68,6 71,88 32 32 23 65,75 73 48 66 0,90 10 0,14 2 0,03 0 1 0 0
144. Sartory Jiří
Šakalíci Třebohostice
68,5 78,57 28 28 22 66,22 74 49 61 0,82 19 0,26 3 0,04 0 0 0 0
145. Nevole Michal
Norci Úmonín
68,4 84,38 32 32 27 67,47 83 56 74 0,89 9 0,11 1 0,01 1 0 0 0
146. Dabski Piotr
Semafor Mladá Boleslav
68,4 76,19 32 21 16 64,71 51 33 46 0,90 8 0,16 2 0,04 1 0 0 0
147. Palus Vlastimil
RKDM Milovice
68,4 76,00 32 25 19 65,57 61 40 57 0,93 10 0,16 1 0,02 1 0 0 0
148. Kozák Petr
Boubínský expres Kolín
68,3 73,68 32 19 14 65,96 47 31 43 0,91 5 0,11 1 0,02 3 0 0 0
149. Dolínek Václav
Worm Gang Praha
68,3 71,88 32 32 23 63,64 77 49 62 0,81 25 0,32 0 0,00 0 1 0 0
150. Smejkal Vojtěch
Moskyt 2 Praha
68,2 78,57 28 14 11 72,73 33 24 22 0,67 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
151. Stárek Stanislav
Zelená laguna Strančice
68,2 71,88 32 32 23 65,38 78 51 74 0,95 18 0,23 2 0,03 0 0 0 0
152. Malý Vilibald
Synové výčepu Praha
68,1 67,86 32 28 19 64,18 67 43 62 0,93 13 0,19 4 0,06 2 0 0 0
153. Moravec Rudolf
Kryplos Praha
68,0 84,21 32 19 16 77,27 44 34 17 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Šťastný Radek
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B
68,0 81,25 32 16 13 70,00 40 28 31 0,78 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
155. Jelínek Milan
Devils Choťánky
67,9 78,57 28 28 22 69,12 68 47 48 0,71 11 0,16 1 0,01 0 0 0 0
156. Fukač David
Platanský Nerv Praha
67,9 65,52 32 29 19 63,64 66 42 74 1,12 11 0,17 3 0,05 0 0 0 0
157. Chmel David
Baltazaři Kácov
67,8 81,25 32 32 26 67,07 82 55 71 0,87 9 0,11 2 0,02 1 0 0 0
158. Svozil Miroslav
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
67,8 78,57 32 28 22 71,01 69 49 44 0,64 9 0,13 1 0,01 1 0 0 0
159. Vlasák Jan
Synové výčepu Praha
67,8 73,33 32 30 22 65,79 76 50 65 0,86 21 0,28 0 0,00 1 0 0 0
160. Kočí David
Divoké kachny Čakovice
67,8 70,83 28 24 17 70,37 54 38 47 0,87 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
161. Pejcha Martin
Poděbradka Poděbrady
67,7 70,00 32 30 21 66,67 69 46 53 0,77 17 0,25 1 0,01 0 0 0 0
162. Jícha Marek
Chlumecká Praha B
67,6 81,25 32 32 26 66,67 84 56 69 0,82 17 0,20 1 0,01 0 0 0 0
163. Ráža Martin
Bentons 98 Boješice
67,5 71,88 32 32 23 66,67 75 50 77 1,03 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
164. Štulajter Josef
Black schody Sadská
67,5 68,75 32 32 22 65,82 79 52 74 0,94 12 0,15 3 0,04 1 1 0 0
165. Malecha Miroslav
Bakalář Maniak Rakovník
67,4 75,86 32 29 22 66,67 72 48 71 0,99 8 0,11 0 0,00 1 0 0 0
166. Vavruška Petr
Bílá Hora Praha
67,4 65,38 32 26 17 62,90 62 39 71 1,15 15 0,24 1 0,02 0 0 0 0
167. Novák Aleš
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
67,4 62,86 36 35 22 60,49 81 49 89 1,10 20 0,25 2 0,02 3 0 0 0
168. Hartl Martin
Pacienti Sobín Praha
67,3 75,00 28 24 18 67,27 55 37 40 0,73 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
169. Vébr Miroslav
Semafor Mladá Boleslav C
67,2 75,86 32 29 22 72,06 68 49 46 0,68 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
170. Kůrka Jiří
Podprouďáci z Kozárovic
67,2 71,88 32 32 23 67,57 74 50 71 0,96 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
171. Boháček Radek
Racing DC Neratovice
67,2 71,43 32 28 20 64,71 68 44 52 0,76 17 0,25 1 0,01 0 1 0 0
172. Štiller Josef
Žofín Nymburk
67,1 70,37 28 27 19 63,08 65 41 66 1,02 12 0,18 0 0,00 2 0 0 0
173. Heber Jiří
Běsnící pávové Kladno
67,1 67,86 32 28 19 65,15 66 43 59 0,89 15 0,23 2 0,03 0 0 0 0
174. Maleček Ondřej
Nepřátelé bobří hráze Praha
67,1 62,50 32 24 15 60,34 58 35 65 1,12 15 0,26 2 0,03 2 0 0 0
175. Nemeš Zdeněk
Máchalové XXL Kladno C
66,9 78,13 32 32 25 72,00 75 54 40 0,53 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
176. Židlický Zbyněk
Platanský Nerv Praha
66,9 70,37 32 27 19 63,08 65 41 71 1,09 9 0,14 0 0,00 2 0 0 0
177. Anderle Vlastimil
Semafor Mladá Boleslav
66,8 68,97 32 29 20 61,76 68 42 83 1,22 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
178. Doležal Josef
Buldoci Sadská
66,7 77,27 32 22 17 67,27 55 37 47 0,85 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
179. Šeps Martin
Mendosino Praha
66,7 64,29 32 28 18 60,87 69 42 71 1,03 19 0,28 1 0,01 3 0 0 0
180. Dunai Michael
Bizoni Cvrčovice
66,6 69,23 36 26 18 61,29 62 38 70 1,13 8 0,13 1 0,02 2 0 0 0
181. Bartošová Michaela
Devils Choťánky
66,5 78,57 28 28 22 70,59 68 48 45 0,66 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
182. Medek Zdeněk
Black Diamonds Praha
66,4 74,19 32 31 23 66,67 78 52 71 0,91 13 0,17 0 0,00 0 0 0 0
183. Vítek Martin
Kocouři vod kocoura Kozly
66,4 71,88 32 32 23 67,53 77 52 53 0,69 13 0,17 1 0,01 2 0 0 0
184. Rástočný Jan
Šrekové Kněževes
66,4 68,75 32 32 22 64,10 78 50 81 1,04 13 0,17 1 0,01 1 0 0 0
185. Hubala Marcel
Speed Flies DC Kostelec n/L
66,4 65,00 32 20 13 62,00 50 31 64 1,28 7 0,14 0 0,00 0 1 0 0
186. Brejcha Luboš
Rafani Záryby
66,3 81,25 32 32 26 67,90 81 55 59 0,73 7 0,09 1 0,01 1 0 0 0
187. Štembera Petr
Frnďáci Žernovka
66,3 76,00 32 25 19 65,08 63 41 52 0,83 6 0,10 4 0,06 1 0 0 0
188. Havlík Jan
Kladno DC
66,2 75,00 28 16 12 69,23 39 27 26 0,67 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
189. Jindra Roman
Mendosino Praha
66,2 67,86 32 28 19 63,38 71 45 71 1,00 17 0,24 1 0,01 1 0 0 0
190. Hotovec Pavel
Devils Choťánky
66,1 71,43 28 28 20 63,64 66 42 55 0,83 12 0,18 1 0,02 1 0 0 0
191. Harazim Vlastimil
Bohemia Hearts Poděbrady
66,1 65,22 28 23 15 64,29 56 36 62 1,11 10 0,18 1 0,02 0 0 0 0
192. Vojta Martin
Maniac Darts Rakovník
66,1 61,11 32 18 11 58,54 41 24 43 1,05 10 0,24 1 0,02 2 0 0 0
193. Nedó David
Sport club 1930 I Praha
66,1 57,14 32 21 12 56,52 46 26 40 0,87 17 0,37 4 0,09 1 0 0 0
194. Skalský Milan
Nymburk Lions
66,0 73,68 32 19 14 68,89 45 31 38 0,84 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
195. Pírek Tomáš
Avengers Praha
66,0 68,75 32 32 22 63,41 82 52 76 0,93 20 0,24 1 0,01 2 0 0 0
196. Nový Jan
Lidový dům Kbely
65,9 75,00 28 28 21 69,12 68 47 46 0,68 8 0,12 0 0,00 1 0 0 0
197. Balík Michal
Sons of Žižkoff Praha
65,9 75,00 28 20 15 65,31 49 32 40 0,82 7 0,14 0 0,00 1 0 0 0
198. Matoušek Jan
Mirage Sobín
65,8 68,18 32 22 15 61,54 52 32 52 1,00 9 0,17 1 0,02 1 0 0 0
199. Kahoun Lukáš
Kosako Konárovice
65,8 54,17 28 24 13 57,89 57 33 62 1,09 15 0,26 5 0,09 3 0 0 0
200. Jílek Marek
Hospůdka na Vinici
65,7 75,00 32 20 15 71,43 49 35 36 0,73 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
201. Vrbický Vít
Brilliant darts Praha
65,6 65,00 32 20 13 62,00 50 31 56 1,12 6 0,12 2 0,04 2 0 0 0
202. Duc Nguyen Van
Warriors Kněževes
65,5 81,25 28 16 13 68,42 38 26 22 0,58 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
203. Říha Petr
Bílá Hora Praha
65,5 67,86 32 28 19 66,15 65 43 53 0,82 11 0,17 1 0,02 0 0 0 0
204. Václavík Josef
Světáci Praha X
65,4 75,00 24 20 15 69,57 46 32 26 0,57 3 0,07 0 0,00 1 0 0 0
205. Fiala Stanislav
Nepřátelé bobří hráze Praha
65,4 62,50 32 32 20 58,23 79 46 78 0,99 15 0,19 5 0,06 4 1 0 0
206. Koukal Martin
Pivnice Tep Chvaletice
65,3 77,42 32 31 24 66,67 75 50 54 0,72 7 0,09 0 0,00 1 0 0 0
207. Franc Miroslav
Semtex Poděbrady
65,3 68,75 32 32 22 62,82 78 49 80 1,03 15 0,19 0 0,00 0 0 0 0
208. Kozel Josef
Bažina 4077 Praha
65,3 61,11 36 36 22 58,82 85 50 87 1,02 28 0,33 0 0,00 2 0 0 0
209. Klekner Roman
Bukovina
65,1 78,57 32 28 22 69,01 71 49 36 0,51 12 0,17 1 0,01 0 0 0 0
210. Košťák Jiří
Bukovina
65,1 73,91 32 23 17 68,63 51 35 26 0,51 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
211. Kripner Tomáš
Otupělé hroty Praha
65,0 72,41 32 29 21 65,71 70 46 49 0,70 10 0,14 3 0,04 0 0 0 0
212. Souček Libor
Figury Libčice n / Vlt.
64,9 75,00 32 32 24 65,38 78 51 58 0,74 11 0,14 1 0,01 0 0 0 0
213. Dušek Luboš
Šakalíci Třebohostice
64,8 71,43 28 28 20 60,61 66 40 65 0,98 8 0,12 1 0,02 1 0 0 0
214. Hruška Petr
Plzeňka Praha B
64,6 71,43 28 28 20 63,77 69 44 50 0,72 15 0,22 2 0,03 0 0 0 0
215. Prejsek Petr
AC Hory DC Poděbrady
64,6 71,43 28 28 20 62,32 69 43 48 0,70 14 0,20 1 0,01 1 1 0 0
216. Martínek Miroslav
Farníci Stříbrná Skalice
64,6 68,75 32 32 22 61,25 80 49 90 1,13 9 0,11 2 0,03 1 0 0 0
217. Hradiský Roman
Bukovina
64,5 74,07 32 27 20 70,97 62 44 40 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Kukačka Martin
Albion Chlumec
64,5 71,43 32 28 20 64,18 67 43 55 0,82 8 0,12 2 0,03 0 0 0 0
219. Moravec František
Modráci Praha
64,5 70,37 28 27 19 63,64 66 42 60 0,91 10 0,15 1 0,02 0 0 0 0
220. Pikner Pavel
Čerti Kolín
64,5 60,00 32 30 18 59,46 74 44 67 0,91 22 0,30 4 0,05 2 0 0 0
221. Nosál Miloš
Letci Kolín
64,4 70,37 32 27 19 66,18 68 45 50 0,74 12 0,18 2 0,03 0 0 0 0
222. Petrov Martin
Louže DC Praha
64,4 68,75 32 32 22 63,75 80 51 74 0,93 11 0,14 2 0,03 1 0 0 0
223. Troszok Jaroslav
Zápy ŠK
64,3 75,00 28 24 18 70,37 54 38 25 0,46 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
224. Hejna David
Buldoci Sadská
64,3 73,08 32 26 19 64,62 65 42 52 0,80 10 0,15 1 0,02 0 0 0 0
225. Novák Tomáš 1982
Patriots darts club Zdiby
64,3 70,37 28 27 19 69,23 65 45 50 0,77 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
226. Novotný Jan
Plzeňka Praha
64,3 63,64 36 22 14 58,49 53 31 56 1,06 11 0,21 2 0,04 1 0 0 0
227. Bělský Vladimír
Bohemia Hearts Poděbrady
64,2 66,67 28 18 12 62,79 43 27 40 0,93 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
228. Komárek Martin
Na Vršku Praha
64,2 58,33 32 24 14 56,45 62 35 74 1,19 18 0,29 1 0,02 3 0 0 0
229. Podnecký Martin
Letci Kolín B
64,1 77,42 32 31 24 64,47 76 49 52 0,68 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
230. Borovička Michal
Nervous Praha
64,1 65,63 32 32 21 61,45 83 51 79 0,95 20 0,24 1 0,01 2 0 0 0
231. Nemeš Jan
Horní Rozptyly Praha B
63,9 67,86 32 28 19 63,64 66 42 62 0,94 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
232. Horna Miloslav
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
63,8 73,53 36 34 25 61,80 89 55 79 0,89 15 0,17 3 0,03 0 0 0 0
233. Ryneš Milan
Black Diamonds Praha
63,7 63,16 32 19 12 63,04 46 29 39 0,85 11 0,24 1 0,02 0 0 0 0
234. Kuldánek Lukáš
Semafor Mladá Boleslav
63,6 62,96 32 27 17 57,58 66 38 74 1,12 14 0,21 3 0,05 0 0 0 0
235. Pecánek Viktor
Boubínská strašidla Kolín
63,6 62,50 32 32 20 58,97 78 46 91 1,17 16 0,21 1 0,01 0 0 0 0
236. Anelt Jaroslav
Crazy dart Praha
63,5 77,42 32 31 24 65,43 81 53 55 0,68 13 0,16 0 0,00 0 0 0 0
237. Pospíšil Daniel
Moskyt 2 Praha
63,5 75,00 28 24 18 66,67 60 40 47 0,78 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
238. Habrnal Martin
Barbars Praha
63,4 81,25 28 16 13 65,85 41 27 23 0,56 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
239. Drobný Radek
Lidový dům Kbely
63,4 66,67 28 24 16 62,50 56 35 51 0,91 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
240. Fait Roman
Arachnids Poříčany
63,3 78,26 24 23 18 67,24 58 39 38 0,66 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
241. Černý Bohdan
Nymburk Lions
63,3 73,08 32 26 19 63,49 63 40 47 0,75 5 0,08 3 0,05 0 0 0 0
242. Pavel Michal
Blue stars Sadská B
63,3 70,00 28 20 14 63,27 49 31 43 0,88 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
243. Kašša Martin
Křižáci Roztoky
63,3 70,00 32 20 14 60,78 51 31 48 0,94 11 0,22 0 0,00 0 0 0 0
244. Smoliga Branislav
Pivnice Tep Chvaletice
63,3 68,42 32 19 13 67,44 43 29 30 0,70 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
245. Staněk Tomáš
Hospůdka na Vinici
63,1 73,08 32 26 19 64,62 65 42 54 0,83 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
246. Pokorný Miloš
AHV Strančice
63,1 53,85 28 26 14 53,73 67 36 82 1,22 19 0,28 3 0,04 4 0 0 0
247. Hlaváček Antonín
ATF Kostelní Hlavno
63,0 73,68 28 19 14 61,70 47 29 25 0,53 11 0,23 2 0,04 0 0 0 0
248. Medek Miroslav 1989
AC Hory DC Poděbrady
63,0 67,86 28 28 19 62,69 67 42 50 0,75 13 0,19 1 0,01 0 0 0 0
249. Libánský Marek
Kvakoš Mladá Boleslav C
62,9 85,19 32 27 23 74,60 63 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Adam Lukáš
Semafor Mladá Boleslav C
62,9 77,78 32 27 21 69,23 65 45 32 0,49 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
251. Šimek Milan
Čerti Kolín
62,9 56,67 32 30 17 55,56 72 40 70 0,97 24 0,33 0 0,00 2 1 0 0
252. Buřič Jan
Prevíti Praha
62,9 54,17 28 24 13 55,17 58 32 62 1,07 22 0,38 0 0,00 2 0 0 0
253. Mikeš Jan
Country club Praha
62,8 68,00 32 25 17 63,33 60 38 46 0,77 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
254. Houska Jan
Šrekové Kněževes
62,8 66,67 32 27 18 62,69 67 42 71 1,06 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
255. Karavans Genadijs
Kobry Český Brod
62,8 64,52 32 31 20 61,84 76 47 68 0,89 14 0,18 2 0,03 0 0 0 0
256. Karas Jan
Delta Praha
62,7 75,00 32 32 24 65,48 84 55 57 0,68 12 0,14 1 0,01 0 0 0 0
257. Havránková Pavla
JZD Praha
62,7 72,73 28 22 16 67,31 52 35 33 0,63 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
258. Fork Radek
Infarkt Praha B
62,7 72,00 36 25 18 64,41 59 38 33 0,56 4 0,07 3 0,05 1 0 0 0
259. Adámek Jiří
Kocouři vod kocoura Kozly
62,7 70,97 32 31 22 57,69 78 45 84 1,08 11 0,14 0 0,00 1 0 0 0
260. Bolvan Pavel
Berounská Hvězda
62,7 66,67 28 27 18 61,19 67 41 52 0,78 17 0,25 1 0,01 0 0 0 0
261. Vaculík Ivan
Delta Praha
62,7 61,54 32 26 16 62,71 59 37 51 0,86 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
262. Pospíšilová Radka
Black schody Sadská
62,7 61,11 32 18 11 60,98 41 25 35 0,85 10 0,24 0 0,00 0 0 0 0
263. Frýda Josef
Světáci Praha Y
62,6 71,43 28 28 20 65,71 70 46 50 0,71 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
264. Kroliczek Martin
Smrkáči Břežany
62,6 64,29 32 28 18 60,61 66 40 64 0,97 10 0,15 1 0,02 0 0 0 0
265. Šlechta Eugen
Figury Libčice n / Vlt.
62,5 69,23 32 26 18 63,93 61 39 42 0,69 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
266. Uřidil Tomáš
Motor@team.Dřísy
62,5 68,75 24 16 11 60,00 40 24 32 0,80 7 0,18 1 0,03 1 0 0 0
267. Křížek Filip
Rafani Záryby
62,5 59,38 32 32 19 57,89 76 44 91 1,20 7 0,09 3 0,04 2 0 0 0
268. Bebej Luboš
ŠIKL Lysá nad Labem B
62,4 71,43 28 14 10 60,61 33 20 26 0,79 2 0,06 2 0,06 0 0 0 0
269. Koutský Tomáš
Statenický Panteři
62,4 65,63 32 32 21 61,54 78 48 74 0,95 11 0,14 0 0,00 1 0 0 0
270. Slavíček Josef
Fénix Poděbrady
62,3 76,47 24 17 13 65,12 43 28 23 0,53 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
271. Kubec Josef
Humbuck DC Kostelec n / Labem
62,3 70,83 24 24 17 66,07 56 37 35 0,63 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
272. Smékal Tomáš
Darts centrum Chlumecká Praha
62,3 68,18 24 22 15 60,38 53 32 47 0,89 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
273. Dvořák Michal
Lidový dům Kbely
62,1 77,27 28 22 17 69,81 53 37 19 0,36 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
274. Nyč Jiří
Expendables Praha
62,1 70,83 32 24 17 62,30 61 38 58 0,95 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
275. Faltejsek Libor
Plzeňka Praha
62,1 58,33 36 24 14 52,38 63 33 71 1,13 20 0,32 3 0,05 2 0 0 0
276. Brouček Václav
Black Diamonds Praha
61,9 67,86 32 28 19 64,29 70 45 60 0,86 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
277. Prachař Václav
Speed Flies DC Kostelec n/L II
61,9 65,63 32 32 21 60,00 75 45 50 0,67 16 0,21 2 0,03 1 0 0 0
278. Hák Stanislav 1961
No Stress Kutná Hora
61,9 62,50 32 32 20 61,54 78 48 58 0,74 17 0,22 1 0,01 0 1 0 0
279. Briš Jan
Pavouci Stochov B
61,8 72,73 28 22 16 64,71 51 33 26 0,51 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
280. Sofka Libor
Falcon Praha B
61,8 63,64 32 22 14 58,93 56 33 54 0,96 9 0,16 1 0,02 0 1 0 0
281. Karban Petr
Zákeřňáci DC Praha
61,8 57,14 28 14 8 54,55 33 18 32 0,97 11 0,33 0 0,00 1 0 0 0
282. Poustecký Petr
Horní Rozptyly Praha B
61,7 68,75 32 32 22 62,20 82 51 75 0,91 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
283. Libánský Jiří
Bonus Bendovka Praha
61,7 57,14 28 28 16 54,29 70 38 79 1,13 20 0,29 1 0,01 2 0 0 0
284. Novotný Jakub
No Stress Praha
61,6 67,86 32 28 19 62,32 69 43 53 0,77 12 0,17 0 0,00 0 0 0 0
285. Pecánek Martin
Boubínská strašidla Kolín
61,6 65,63 32 32 21 63,51 74 47 58 0,78 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
286. Kudela Jaroslav
Kecky Praha
61,5 67,74 32 31 21 65,33 75 49 43 0,57 10 0,13 2 0,03 0 0 0 0
287. Novák Vladimír
Amatéři Písnice
61,5 65,63 32 32 21 62,03 79 49 75 0,95 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
288. Šalplachta Tomáš
Bocman Club Praha
61,5 62,50 32 24 15 61,67 60 37 65 1,08 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
289. Kladivo Aleš
Semtex Poděbrady
61,5 58,06 32 31 18 56,34 71 40 62 0,87 19 0,27 1 0,01 2 0 0 0
290. Miler Josef
Snipers Mělník
61,4 69,57 24 23 16 60,34 58 35 55 0,95 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
291. Brouk Petr
Vo díru vedle Praha
61,4 68,18 28 22 15 62,75 51 32 26 0,51 11 0,22 0 0,00 0 0 0 0
292. Bašus Pavel
Wanted DC Poděbrady
61,4 56,67 32 30 17 58,11 74 43 82 1,11 14 0,19 2 0,03 1 0 0 0
293. Škarda Martin
Dobroty ŠK Nový dům
61,3 66,67 32 24 16 66,07 56 37 34 0,61 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
294. Daneš Martin
Korunky Kolín
61,3 64,52 32 31 20 58,23 79 46 68 0,86 18 0,23 2 0,03 1 0 0 0
295. Černík Miloš
Kosako Konárovice
61,3 50,00 28 16 8 55,00 40 22 33 0,83 15 0,38 0 0,00 2 1 0 0
296. Kříž Slavomír 1981
Drak Praha
61,2 70,83 32 24 17 61,67 60 37 43 0,72 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
297. Kumhera Pavel
Jižani z 213 Praha
61,2 70,00 32 20 14 66,00 50 33 32 0,64 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
298. Janák Radek
Magnetics Beroun
61,2 69,57 32 23 16 63,16 57 36 44 0,77 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
299. Tauber Stanislav
Na Vršku Praha
61,2 62,50 32 16 10 58,14 43 25 40 0,93 14 0,33 0 0,00 0 0 0 0
300. Zapletal Zdeněk
Máchalové XXL Kladno
61,2 58,97 40 39 23 54,84 93 51 78 0,84 31 0,33 3 0,03 1 0 0 0
301. Rytych Luboš
Panapr Praha
61,1 63,33 32 30 19 58,33 72 42 67 0,93 15 0,21 0 0,00 0 0 0 0
302. Tajč Vladislav
XXL MB B Mladá Boleslav
61,0 68,97 32 29 20 61,97 71 44 47 0,66 13 0,18 0 0,00 0 0 0 0
303. Havránek Petr
Sokol Přišimasy
60,9 70,59 28 17 12 61,36 44 27 28 0,64 7 0,16 1 0,02 1 0 0 0
304. Špírek Jan
Platanský Nerv Praha
60,9 66,67 32 18 12 59,57 47 28 44 0,94 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
305. Veselý Petr
Kvakoš Mladá Boleslav C
60,8 80,77 32 26 21 74,19 62 46 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Cink Martin
Infarkt Praha B
60,8 71,43 36 21 15 62,75 51 32 29 0,57 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
307. Stolař Lukáš
Jižani z 213 Praha
60,8 59,26 32 27 16 60,32 63 38 64 1,02 5 0,08 1 0,02 1 0 0 0
308. Beran Miroslav
Marná snaha Slaný
60,7 73,33 32 30 22 64,47 76 49 42 0,55 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
309. Nicek Pavel
Rozdělovský Péčko Kladno
60,7 62,50 28 16 10 56,10 41 23 34 0,83 15 0,37 0 0,00 0 0 0 0
310. Sekáč Radek
Cobra Plazy B
60,6 70,00 32 20 14 65,96 47 31 20 0,43 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
311. Král Tomáš 1995
Hardcore DC Praha
60,4 71,43 32 28 20 61,76 68 42 44 0,65 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
312. Tvrdíková Miroslava
Smrkáči Břežany
60,4 64,29 32 28 18 59,72 72 43 65 0,90 10 0,14 3 0,04 0 0 0 0
313. Pávek Jakub
Černovoláci
60,4 62,50 32 24 15 57,89 57 33 60 1,05 5 0,09 0 0,00 1 0 0 0
314. Nosovský Stanislav
Gambáč Mělník
60,3 64,52 32 31 20 57,50 80 46 72 0,90 14 0,18 4 0,05 0 0 0 0
315. Vácha Denis
Kandráčovci Barborka Kolín
60,3 56,67 32 30 17 55,56 72 40 69 0,96 16 0,22 2 0,03 2 0 0 0
316. Bárta Daniel
Horní Rozptyly Praha
60,2 66,67 32 24 16 60,71 56 34 43 0,77 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
317. Soustružník Jaroslav 1985
Heřmánkový čajíček Praha
60,2 57,14 36 35 20 55,95 84 47 71 0,85 21 0,25 2 0,02 3 0 0 0
318. Měšťan Zbyněk
Loužička DC Praha
60,0 71,43 28 21 15 63,46 52 33 36 0,69 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
319. Jakubowicz Darek
K 26 Praha
60,0 66,67 28 15 10 60,00 35 21 31 0,89 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
320. Erd Roman
Nervous Praha
60,0 64,00 32 25 16 58,46 65 38 66 1,02 8 0,12 2 0,03 0 0 0 0
321. Krušina Lukáš
Abasta Křepenice
60,0 57,69 32 26 15 56,67 60 34 54 0,90 10 0,17 1 0,02 0 1 0 0
322. Chovančík Rudolf
Mirage Sobín
60,0 56,25 32 16 9 56,41 39 22 43 1,10 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
323. Číž Petr
Amatéři Písnice
59,9 57,14 32 28 16 55,71 70 39 68 0,97 10 0,14 4 0,06 1 1 0 0
324. Kára Martin
Pavouci Stochov B
59,8 66,67 28 27 18 63,64 66 42 41 0,62 6 0,09 2 0,03 0 0 0 0
325. Šébl Miloslav
Black eagles Luštěnice
59,8 66,67 32 18 12 61,36 44 27 38 0,86 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
326. Müller Tomáš
Gladiátoři Byškovice
59,7 66,67 24 15 10 62,16 37 23 24 0,65 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
327. Mrázek Miroslav
Šipky Pátek
59,7 64,29 32 28 18 60,00 65 39 49 0,75 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
328. Hyška Milan 1968
Top Citrus Čachovice
59,7 60,87 32 23 14 56,90 58 33 61 1,05 8 0,14 2 0,03 0 0 0 0
329. Dvořák Jiří 1983
AHV Strančice
59,7 48,00 28 25 12 48,39 62 30 80 1,29 14 0,23 4 0,06 4 0 0 0
330. Rupík Tibor
Plechovky Pečky
59,6 65,00 32 20 13 62,50 48 30 31 0,65 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
331. Slepička Petr
Zákeřňáci DC Praha
59,6 52,17 28 23 12 51,79 56 29 61 1,09 16 0,29 0 0,00 3 0 0 0
332. Heřmánek Jiří
Gladiátors Lošany
59,5 59,38 32 32 19 58,67 75 44 57 0,76 15 0,20 2 0,03 0 0 0 0
333. Soudský Radim
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
59,4 69,23 36 26 18 60,32 63 38 50 0,79 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
334. Bílek Roman
Vonoklasy 26
59,4 68,42 32 19 13 58,82 51 30 38 0,75 12 0,24 0 0,00 0 0 0 0
335. Velev Stanislav
Sedmá Rota Praha
59,4 64,29 28 28 18 60,29 68 41 46 0,68 9 0,13 3 0,04 0 0 0 0
336. Nesládek Pavel
Kangaroos Velký Borek
59,4 63,16 32 19 12 59,57 47 28 39 0,83 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
337. Šimůnek Michal
Darts club Eso Milovice
59,4 61,29 32 31 19 62,50 72 45 48 0,67 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
338. Štola Ondřej
AHV Strančice
59,4 55,56 28 27 15 54,84 62 34 55 0,89 10 0,16 2 0,03 3 0 0 0
339. Šmíd Ondřej
Kryplos Praha
59,3 73,91 32 23 17 64,41 59 38 30 0,51 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
340. Pína Petr
Maniac Darts Rakovník
59,3 55,17 32 29 16 53,52 71 38 66 0,93 13 0,18 5 0,07 1 1 0 0
341. Krejčí Václav
Drak Praha
59,2 65,63 32 32 21 60,00 75 45 58 0,77 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
342. Běhal Filip
Plechovky Pečky
59,2 64,00 32 25 16 60,66 61 37 46 0,75 7 0,11 0 0,00 1 0 0 0
343. Rajmon Patrik
Střelci Tetín
59,1 71,43 32 21 15 63,83 47 30 15 0,32 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
344. Holinka Pavel
Pionýři slepých uliček Praha
59,1 70,83 32 24 17 62,07 58 36 30 0,52 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
345. Hagara Adam
Berounská Hvězda
59,1 65,22 28 23 15 60,00 55 33 39 0,71 5 0,09 2 0,04 0 0 0 0
346. Luňáček Martin
U Kapličky Vrdy
59,0 68,75 32 16 11 61,54 39 24 23 0,59 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
347. Úroda Štefan
Divoké kachny Čakovice
59,0 66,67 28 18 12 61,90 42 26 30 0,71 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
348. Walter Libor
Nymburk Lions
59,0 64,52 32 31 20 59,72 72 43 49 0,68 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
349. Šimko Roman
Valérie team Mělník
59,0 58,33 32 24 14 58,62 58 34 44 0,76 13 0,22 0 0,00 1 0 0 0
350. Procházka Michal
Beta darts Semčice
58,9 61,29 32 31 19 58,67 75 44 71 0,95 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
351. Svět Jiří
Řenčováci Řevničov
58,9 50,00 28 16 8 50,00 38 19 41 1,08 14 0,37 0 0,00 1 0 0 0
352. Bejček Petr
Sons of Žižkoff Praha
58,8 70,59 28 17 12 60,98 41 25 22 0,54 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
353. Herzog Otakar
Střelky Veltruby
58,8 62,50 32 16 10 56,10 41 23 42 1,02 7 0,17 0 0,00 0 0 0 0
354. Franková Jitka
ŠIKL Lysá nad Labem B
58,7 68,75 28 16 11 61,54 39 24 28 0,72 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
355. Žižlavský Oldřich
Baltazaři Kácov
58,7 66,67 32 18 12 57,45 47 27 44 0,94 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
356. Horák Libor
Semtex Poděbrady
58,6 62,50 32 24 15 57,89 57 33 40 0,70 12 0,21 0 0,00 0 0 0 0
357. Přída Antonín
Mirage Sobín
58,6 55,56 32 18 10 58,14 43 25 44 1,02 3 0,07 1 0,02 1 0 0 0
358. Živný Jaroslav
Cobra Plazy
58,4 87,50 36 24 21 69,35 62 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Ligocká Gabriela
Pionýři slepých uliček Praha
58,4 72,73 32 22 16 60,71 56 34 31 0,55 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
360. Košnář Petr
Michle's Ducks Praha
58,3 71,43 28 28 20 64,29 70 45 35 0,50 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
361. Vajchr Václav
Warriors Kněževes
58,3 68,42 28 19 13 63,04 46 29 26 0,57 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
362. Pechar Michal
K 26 Praha
58,3 68,00 28 25 17 60,00 60 36 38 0,63 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
363. Škrlant Petr
Kalováci Lhota
58,3 60,71 32 28 17 57,14 70 40 64 0,91 11 0,16 1 0,01 0 0 0 0
364. Arnold Jiří
Zlomený hroty Praha
58,3 59,26 28 27 16 60,32 63 38 55 0,87 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
365. Pitor Jiří
Šipkaři Jince
58,3 58,62 32 29 17 57,14 70 40 63 0,90 13 0,19 0 0,00 0 0 0 0
366. Pluhař Jiří
Korunky Kolín
58,3 58,06 32 31 18 55,84 77 43 79 1,03 10 0,13 3 0,04 0 0 0 0
367. Šimůnek Jaroslav
Plastic darts Sadská
58,2 60,00 24 20 12 59,18 49 29 44 0,90 3 0,06 2 0,04 0 0 0 0
368. Bartoš Jiří
Šestajovice
58,2 60,00 32 20 12 57,14 49 28 45 0,92 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
369. Kalenda Roman
Plzeňka Praha
58,2 57,89 36 19 11 53,33 45 24 47 1,04 9 0,20 0 0,00 0 0 0 0
370. Hozman Stanislav
Sedmá Rota Praha
58,1 66,67 28 27 18 62,86 70 44 45 0,64 6 0,09 0 0,00 1 0 0 0
371. Kotubey Mykhaylo
Beta darts Semčice
58,1 65,63 32 32 21 60,26 78 47 47 0,60 12 0,15 0 0,00 0 0 0 0
372. Cihelková Martina
Zelená laguna Strančice
58,1 57,69 32 26 15 54,69 64 35 67 1,05 11 0,17 1 0,02 0 0 0 0
373. Bartoš Roman
Qýčepu Příbram
58,1 57,14 28 28 16 55,41 74 41 85 1,15 14 0,19 0 0,00 0 0 0 0
374. Procházka Petr 1976
Maniac Darts Rakovník
58,1 56,67 32 30 17 52,78 72 38 63 0,88 12 0,17 2 0,03 2 1 0 0
375. Suchánek Petr
Kangaroos Velký Borek
58,1 56,00 32 25 14 56,45 62 35 62 1,00 11 0,18 1 0,02 0 0 0 0
376. Řepa Martin
Sázava DC
58,1 55,56 32 27 15 54,41 68 37 77 1,13 14 0,21 0 0,00 0 0 0 0
377. Vykysalý Radek
Fanatics Sedlec
58,1 50,00 28 28 14 50,00 70 35 77 1,10 21 0,30 1 0,01 3 0 0 0
378. Peca Luboš
Team Chvaletice
58,0 68,42 32 19 13 58,82 51 30 36 0,71 6 0,12 1 0,02 1 0 0 0
379. Plaček Jan
Maniac Darts Rakovník
58,0 57,69 32 26 15 53,85 65 35 69 1,06 14 0,22 0 0,00 0 0 0 0
380. Soustružník Martin
Heřmánkový čajíček Praha
58,0 55,56 36 36 20 54,95 91 50 85 0,93 14 0,15 3 0,03 2 1 0 0
381. Novotný Tibor
Speed Flies DC Kostelec n/L
57,9 53,13 32 32 17 53,09 81 43 97 1,20 12 0,15 2 0,02 2 0 0 0
382. Zdražil Jan
Maniac Darts Praha
57,8 63,33 32 30 19 57,53 73 42 52 0,71 10 0,14 1 0,01 1 0 0 0
383. Löwy Jan
Drak Praha
57,8 57,14 32 28 16 58,21 67 39 66 0,99 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
384. Levý Petr
Patriots darts club Zdiby
57,6 70,37 28 27 19 62,69 67 42 39 0,58 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
385. Pařízek Lumír
Šipkaři Jince
57,6 63,33 32 30 19 58,67 75 44 43 0,57 18 0,24 0 0,00 0 0 0 0
386. Slabý Jaroslav 1962
Plechovky Pečky B
57,6 59,26 32 27 16 58,73 63 37 48 0,76 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
387. Kapal Tomáš
The Workers Praha
57,5 66,67 28 24 16 59,32 59 35 36 0,61 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
388. Tucker Luke
Cirkus Citrus Pečky
57,5 62,96 32 27 17 56,52 69 39 63 0,91 8 0,12 0 0,00 1 0 0 0
389. Businský Lukáš
Vitamín DC Praha
57,4 69,57 28 23 16 61,40 57 35 28 0,49 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
390. Jarolím Petr 1969
Řeporyje DC Praha
57,4 67,86 28 28 19 63,77 69 44 35 0,51 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
391. Večerník Stanislav
Plzeňka Praha
57,4 53,57 36 28 15 52,31 65 34 72 1,11 11 0,17 0 0,00 1 0 0 0
392. Koníček Roman
AC Hory DC Poděbrady
57,4 52,63 28 19 10 55,32 47 26 48 1,02 8 0,17 2 0,04 0 0 0 0
393. Mečíř Petr
Sport Team Řevničov
57,3 62,50 32 32 20 58,02 81 47 65 0,80 12 0,15 0 0,00 0 0 0 0
394. Kadlec Milan
Cannabis 666 Žebrák
57,3 61,29 32 31 19 56,25 80 45 65 0,81 14 0,18 1 0,01 1 0 0 0
395. Souček Ondřej
Rozdělovský Péčko Kladno
57,3 50,00 28 24 12 51,61 62 32 69 1,11 13 0,21 0 0,00 2 1 0 0
396. Fedor Viktor
Semafor Mladá Boleslav B
57,2 64,00 32 25 16 60,66 61 37 34 0,56 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
397. Kmoníček Ivo
Letci Kolín B
57,2 63,33 32 30 19 59,72 72 43 54 0,75 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
398. Imlauf Jan
Cirkus Citrus Pečky
57,2 57,14 32 28 16 52,94 68 36 54 0,79 7 0,10 3 0,04 5 0 0 0
399. Lébl Václav
Willi Hubert Praha
57,1 64,29 28 28 18 60,29 68 41 37 0,54 8 0,12 0 0,00 1 0 0 0
400. Šindelář Karel
Patriots darts club Zdiby
57,0 68,42 28 19 13 61,70 47 29 28 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
401. Pomichálek Zdeněk
Ostrovani DC Šebestěnice
57,0 65,63 32 32 21 63,16 76 48 30 0,39 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
402. Slabý Jaroslav 1987
Sons of Žižkoff Praha
56,9 68,75 28 16 11 64,10 39 25 14 0,36 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
403. Trdla Miloš
Statenický Panteři
56,9 56,25 32 32 18 57,33 75 43 66 0,88 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
404. Valíček Pavel
Abasta Křepenice
56,8 65,38 32 26 17 57,14 63 36 43 0,68 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
405. Vondrák Václav
Šemík Neumětely B
56,8 60,87 32 23 14 57,89 57 33 49 0,86 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
406. Helešic Vlastimil
Chlumecká Praha B
56,8 60,00 32 20 12 55,32 47 26 39 0,83 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
407. Schich Roman
Řeporyje DC Praha B
56,7 67,86 28 28 19 58,33 72 42 43 0,60 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
408. Jelínek František
Sklípkani Praskolesy
56,7 56,52 28 23 13 56,36 55 31 48 0,87 6 0,11 2 0,04 0 0 0 0
409. Letovanec Rosťa
Džemala Kozačky Milovice
56,6 64,29 28 28 18 59,70 67 40 33 0,49 7 0,10 2 0,03 0 0 0 0
410. Šimáček Petr
Sons of Žižkoff Praha
56,6 60,00 28 15 9 56,25 32 18 17 0,53 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
411. Šamko Štefan
Podlesáci Králův Dvůr E
56,4 60,00 36 35 21 56,98 86 49 68 0,79 11 0,13 1 0,01 0 0 0 0
412. Mynář Michal
Proti proudu Praha
56,2 60,71 32 28 17 60,56 71 43 49 0,69 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
413. Malý Petr
Podlesáci Králův Dvůr E
56,2 55,00 36 20 11 53,33 45 24 36 0,80 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
414. Provázek Stanislav
Rychlý hroty Praha
56,1 68,75 32 16 11 58,54 41 24 25 0,61 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
415. Brůha Tomáš
Loužička DC Praha
56,1 68,18 28 22 15 59,65 57 34 34 0,60 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
416. Šoltes Tomáš
Krkavci Kralupy
56,1 67,86 32 28 19 60,87 69 42 31 0,45 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
417. Matušíková Jana
Golem Běchovice
56,1 65,22 28 23 15 58,93 56 33 30 0,54 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
418. Jůzl Alois
Pavouci Stochov B
56,1 64,29 28 14 9 58,06 31 18 17 0,55 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
419. Mařík Petr
Bentons 98 Boješice
56,1 56,25 32 32 18 54,88 82 45 77 0,94 16 0,20 0 0,00 0 0 0 0
420. Vaina Jiří 1970
Top Citrus Jizbice
56,0 61,90 32 21 13 54,72 53 29 47 0,89 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
421. Pačes Michal
Farníci Stříbrná Skalice
56,0 61,54 32 26 16 55,00 60 33 43 0,72 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
422. Bäuml Miroslav
Alcatraz DSC Praha
56,0 56,25 32 32 18 53,25 77 41 64 0,83 13 0,17 2 0,03 1 0 0 0
423. Skřivan Vladimír
Semišky Kamenný Přívoz
55,9 70,83 32 24 17 61,90 63 39 36 0,57 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
424. Petrák Jan
Rychlé pípy Praha
55,9 60,71 32 28 17 58,57 70 41 47 0,67 8 0,11 0 0,00 1 0 0 0
425. Čámský Jan
Beer Sharks Praha
55,9 56,00 32 25 14 57,63 59 34 48 0,81 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
426. Lukavský Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
55,8 62,50 32 16 10 53,33 45 24 36 0,80 9 0,20 1 0,02 1 0 0 0
427. Šťastný Petr
Žíznivý důchodci Praha
55,7 60,00 28 25 15 56,90 58 33 37 0,64 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
428. Procházka Vladimír
Krkavci Kralupy
55,7 57,14 32 21 12 57,14 49 28 40 0,82 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
429. Kaucký Tomáš
Speed Flies DC Kostelec n/L
55,7 50,00 32 22 11 53,45 58 31 51 0,88 15 0,26 2 0,03 1 0 0 0
430. Buňka Miloslav
Korunky Kolín B
55,6 62,50 32 24 15 57,14 63 36 43 0,68 11 0,17 0 0,00 0 0 0 0
431. Vimr Jiří
Fontána Praha
55,6 57,14 32 28 16 52,11 71 37 60 0,85 14 0,20 2 0,03 1 0 0 0
432. Filip Michal
Jižani z 213 Praha
55,6 54,17 32 24 13 52,46 61 32 58 0,95 8 0,13 2 0,03 2 0 0 0
433. Cvekl Josef
Pacienti Sobín Praha
55,5 59,26 28 27 16 56,92 65 37 45 0,69 5 0,08 3 0,05 0 0 0 0
434. Turcaj Vladimír
Úderníci Praha
55,4 57,89 32 19 11 60,87 46 28 27 0,59 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
435. Černík Rostislav
Kosako Konárovice
55,4 57,14 28 28 16 53,62 69 37 57 0,83 9 0,13 2 0,03 1 0 0 0
436. Frank Viktor
ŠIKL Lysá nad Labem B
55,4 56,00 28 25 14 57,63 59 34 38 0,64 9 0,15 1 0,02 0 0 0 0
437. Holeček Michal
Loužička DC Praha
55,3 66,67 28 15 10 60,53 38 23 17 0,45 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
438. Feit Tomáš
Black Diamonds Praha
55,3 60,00 32 25 15 56,90 58 33 41 0,71 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
439. Bubeníček Lukáš
XXL MB B Mladá Boleslav
55,3 56,25 32 32 18 54,67 75 41 60 0,80 12 0,16 0 0,00 0 0 0 0
440. Závora Michal
Střelci Tetín
55,2 65,22 32 23 15 60,71 56 34 26 0,46 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
441. Holenda František
Zlomený hroty Praha
55,2 64,29 28 28 18 59,42 69 41 32 0,46 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
442. Horký Zdeněk
Poděbradka Poděbrady
55,2 59,38 32 32 19 55,56 81 45 53 0,65 16 0,20 0 0,00 1 0 0 0
443. Zahajský Václav
Country club Praha
55,1 56,67 32 30 17 56,76 74 42 59 0,80 7 0,09 2 0,03 0 0 0 0
444. Lukovický Adam
180 Chemik Polabec B
55,0 60,71 28 28 17 57,35 68 39 46 0,68 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
445. Mrňous Petr
Úderníci Praha
55,0 59,09 32 22 13 57,69 52 30 38 0,73 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
446. Novotný Vilém
Džemala Kozačky Milovice
55,0 58,33 28 24 14 53,70 54 29 38 0,70 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
447. Saksa Zdeněk
Barbaři Ovčáry
54,9 71,88 32 32 23 66,22 74 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Ventura René
Ostrovani DC Šebestěnice
54,9 63,33 32 30 19 61,97 71 44 27 0,38 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
449. Suchopár Jakub
JZD Praha
54,9 60,00 28 25 15 61,02 59 36 28 0,47 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
450. Chaura Daniel
Crazy dart Praha
54,9 59,38 32 32 19 54,88 82 45 64 0,78 11 0,13 2 0,02 0 0 0 0
451. Dubovan Branislav
Speed Flies DC Kostelec n/L II
54,9 59,26 32 27 16 56,92 65 37 44 0,68 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
452. Kopal Lukáš
Šneci Sedlec
54,9 53,85 32 26 14 55,74 61 34 49 0,80 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
453. Ipser Martin
180 Chemik Polabec B
54,8 54,17 28 24 13 55,74 61 34 43 0,70 15 0,25 0 0,00 0 0 0 0
454. Nešetřil Jaroslav
FraJa Neratovice B
54,7 65,38 28 26 17 60,61 66 40 35 0,53 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
455. Husenský Michal
Hadi Úvaly
54,7 65,00 28 20 13 56,86 51 29 31 0,61 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
456. Skalák Petr
Rafani Vrchotovy Janovice
54,7 64,52 32 31 20 60,53 76 46 28 0,37 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
457. Vrba Miloš
Podlesáci Králův Dvůr B
54,7 64,00 32 25 16 57,81 64 37 39 0,61 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
458. Hlíša Zbyněk
Wild Darts Sluhy
54,7 52,63 32 19 10 53,19 47 25 48 1,02 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
459. Lajos Petr
Bizoni Cvrčovice
54,6 59,38 36 32 19 56,79 81 46 56 0,69 8 0,10 1 0,01 1 0 0 0
460. Tischer Jindřich
Homolka DC Úvaly
54,6 57,14 28 28 16 55,22 67 37 47 0,70 11 0,16 0 0,00 0 0 0 0
461. Vynikal Jindrich
Kvakoš Mladá Boleslav
54,5 68,75 36 32 22 68,00 75 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Volf Přemysl
Saloon Brandýs nad Labem B
54,5 66,67 24 24 16 61,67 60 37 23 0,38 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
463. Korčáková Renáta
STS Moskovice Praha
54,5 53,57 32 28 15 52,24 67 35 46 0,69 18 0,27 1 0,01 0 0 0 0
464. Cmár Miroslav
Plechovky Pečky B
54,4 57,14 32 21 12 54,55 55 30 43 0,78 9 0,16 0 0,00 1 0 0 0
465. Palij Anatolij
Semafor Mladá Boleslav
54,4 50,00 32 26 13 50,00 64 32 55 0,86 15 0,23 0 0,00 3 0 0 0
466. Murárik Jaroslav
Saloon Brandýs nad Labem C
54,3 65,00 24 20 13 59,57 47 28 16 0,34 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
467. Folprecht Jan
Cobra Plazy B
54,3 60,71 32 28 17 57,14 70 40 39 0,56 8 0,11 2 0,03 0 0 0 0
468. Felgr Zdeněk
Buldoci Sadská
54,3 55,17 32 29 16 55,56 72 40 61 0,85 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
469. Herzog David
Střelky Veltruby
54,3 54,17 32 24 13 53,45 58 31 57 0,98 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
470. Pulda Martin
No Stress Kutná Hora
54,3 50,00 32 20 10 51,02 49 25 39 0,80 11 0,22 2 0,04 1 0 0 0
471. Henzl Tomáš
Marná snaha Slaný
54,0 65,00 32 20 13 61,70 47 29 10 0,21 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
472. Šebek Michal
New Bubu Team Nové Strašecí
54,0 60,00 32 20 12 54,17 48 26 28 0,58 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
473. Procházka Lubomír
Sedmá Rota Praha
54,0 57,14 28 21 12 51,92 52 27 35 0,67 8 0,15 1 0,02 0 1 0 0
474. Donáth Julius
Abasta Křepenice
54,0 53,57 32 28 15 54,29 70 38 57 0,81 13 0,19 0 0,00 0 0 0 0
475. Richtr David
Zápy ŠK
53,9 62,50 28 16 10 60,98 41 25 22 0,54 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
476. Kovařík Oldřich
Podprouďáci z Kozárovic
53,9 50,00 32 30 15 54,17 72 39 51 0,71 12 0,17 3 0,04 1 0 0 0
477. Shíbal Petr
Brilliant darts Praha
53,9 50,00 32 28 14 49,28 69 34 74 1,07 15 0,22 0 0,00 0 0 0 0
478. Tuček Tomáš
Smrkáči Břežany B
53,8 60,71 32 28 17 56,52 69 39 43 0,62 4 0,06 2 0,03 0 0 0 0
479. Jenčík Roman
Nymburk Lions
53,8 58,33 32 24 14 55,00 60 33 37 0,62 8 0,13 1 0,02 1 0 0 0
480. Bartuška Jan
Titans Praha
53,8 56,25 32 16 9 56,41 39 22 23 0,59 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
481. Bogyai Viktor
Zelená laguna Strančice
53,8 53,33 32 30 16 54,79 73 40 61 0,84 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
482. Vykydal Vladimír
Black eagles Luštěnice
53,7 60,00 32 20 12 59,18 49 29 30 0,61 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
483. Lorenc Ondřej
Černovoláci
53,7 57,69 32 26 15 55,00 60 33 42 0,70 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
484. Nová Tereza
Brilliant darts Praha
53,7 53,85 32 26 14 50,00 62 31 51 0,82 13 0,21 1 0,02 0 0 0 0
485. Tauš Václav
Fanatics Sedlec
53,7 50,00 28 28 14 47,89 71 34 74 1,04 16 0,23 1 0,01 1 0 0 0
486. Hradiská Adéla
Bukovina
53,6 64,71 32 17 11 59,52 42 25 17 0,40 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
487. Vrábel Jaroslav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
53,6 51,43 36 35 18 51,69 89 46 77 0,87 12 0,13 4 0,04 2 0 0 0
488. Pokorný Radek
Kosako Konárovice
53,6 50,00 28 24 12 50,82 61 31 52 0,85 12 0,20 0 0,00 1 1 0 0
489. Kroužek Radek
Amatéři Písnice
53,5 57,89 32 19 11 56,52 46 26 26 0,57 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
490. Vít Pavel
Spřátelená zvěř Praha
53,4 64,29 28 28 18 56,72 67 38 32 0,48 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
491. Kraj Karel
Gladiátoři Byškovice
53,4 63,16 24 19 12 59,57 47 28 27 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Černý Ondřej
Boubínský expres Kolín
53,4 54,17 32 24 13 55,17 58 32 42 0,72 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
493. Petrikovič Miroslav
Baba Jaga DC Praha
53,3 62,50 28 24 15 61,40 57 35 18 0,32 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
494. Čomó Radek
Marná snaha Slaný
53,3 60,87 32 23 14 60,00 55 33 22 0,40 1 0,02 2 0,04 0 0 0 0
495. Rada Václav
Šemík Neumětely
53,3 53,57 28 28 15 51,52 66 34 54 0,82 6 0,09 1 0,02 2 0 0 0
496. Bareš Pavel
Sázava DC
53,3 48,39 32 31 15 48,00 75 36 71 0,95 19 0,25 2 0,03 0 0 0 0
497. Kuchta Petr
Mlýn DC Zadní Třebáň
53,2 68,75 32 32 22 64,86 74 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Jánský Marek
IM 5 Horoušany
53,2 64,00 28 25 16 55,56 63 35 38 0,60 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
499. Fiury Adam
Kryplos Praha
53,2 56,00 32 25 14 57,63 59 34 36 0,61 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
500. Sloup Lukáš
Warriors Kněževes
53,1 62,50 28 16 10 53,33 45 24 34 0,76 4 0,09 1 0,02 1 0 0 0
501. Kubec Petr
Bakalář DC Kalivody
53,1 55,17 32 29 16 56,34 71 40 47 0,66 6 0,08 2 0,03 0 0 0 0
502. Hasil Milan
Ostré hroty Svémyslice B
53,1 52,78 36 36 19 51,14 88 45 83 0,94 8 0,09 2 0,02 1 0 0 0
503. Novák Miroslav
Tuchodřeva Tuchoměřice
53,0 57,89 28 19 11 60,87 46 28 19 0,41 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
504. Pecha Ondřej
Expendables Praha
53,0 56,25 32 32 18 52,63 76 40 49 0,64 14 0,18 0 0,00 0 0 0 0
505. Knor Jaroslav
Náhodní střelci Klecany
52,8 62,96 28 27 17 59,70 67 40 29 0,43 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
506. Šnirc Jaroslav
Máchalové XXL Kladno C
52,8 57,14 32 28 16 55,38 65 36 41 0,63 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
507. Mergl Michal
FraJa Neratovice
52,8 47,37 28 19 9 52,17 46 24 33 0,72 12 0,26 1 0,02 0 0 0 0
508. Hradil Vlastimil
Vo díru vedle Praha
52,7 60,00 28 20 12 55,10 49 27 29 0,59 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
509. Bareš Roman
Semafor Mladá Boleslav B
52,7 59,38 32 32 19 56,41 78 44 49 0,63 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
510. Dafčík Zdeněk
Nepřátelé bobří hráze Praha
52,7 56,25 32 16 9 53,66 41 22 30 0,73 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
511. Žežulík Zbyněk
Hell's Darters Praha
52,7 55,56 32 27 15 54,84 62 34 37 0,60 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
512. Gregor Pavel
Saloon Brandýs nad Labem
52,7 50,00 32 30 15 54,05 74 40 61 0,82 10 0,14 0 0,00 1 0 0 0
513. Havlata Zdeněk
U Mě dobrý Světice
52,7 50,00 32 24 12 50,00 56 28 54 0,96 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
514. Laurek Petr
Střelci Tetín
52,6 62,50 32 24 15 56,45 62 35 30 0,48 6 0,10 0 0,00 1 0 0 0
515. Roblík Bořivoj
RKDM Milovice
52,6 59,09 32 22 13 56,60 53 30 36 0,68 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
516. Fecko Michal
Dobroty ŠK Nový dům
52,5 60,00 32 30 18 52,78 72 38 44 0,61 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
517. Zoulek Jiří
No Stress Praha
52,5 52,94 32 17 9 52,50 40 21 27 0,68 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
518. Rykr Gustav
Berounská Hvězda
52,4 55,56 28 27 15 54,29 70 38 47 0,67 11 0,16 1 0,01 0 0 0 0
519. Hadač Martin
Top Citrus Jizbice
52,3 58,82 32 17 10 55,00 40 22 25 0,63 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
520. Flos Rudolf
Boubínská strašidla Kolín
52,3 56,67 32 30 17 54,55 77 42 44 0,57 11 0,14 0 0,00 2 0 0 0
521. Grabinský Luděk
Sport club 1930 I Praha
52,3 56,25 32 32 18 52,50 80 42 49 0,61 12 0,15 3 0,04 0 0 0 0
522. Řehák František
Fénix Poděbrady
52,2 62,50 24 24 15 55,00 60 33 32 0,53 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
523. Žemba Karel
Nikater Praha
52,2 53,33 36 30 16 52,70 74 39 57 0,77 9 0,12 0 0,00 1 0 0 0
524. Langhans Karel
Saloon Brandýs nad Labem
52,2 50,00 32 32 16 51,32 76 39 62 0,82 11 0,14 2 0,03 0 0 0 0
525. Jaroš Ondřej
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
52,1 62,50 28 24 15 58,62 58 34 21 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
526. Šimeček Jaroslav
XXL MB B Mladá Boleslav
52,1 58,82 32 17 10 54,76 42 23 21 0,50 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
527. Havelka Petr
Vonoklasy 26
52,1 56,25 32 16 9 53,85 39 21 23 0,59 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
528. Huk Roman
Kosako Konárovice B
52,0 60,71 32 28 17 54,29 70 38 43 0,61 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
529. Forejt Miroslav
Greenhorn's Praha
52,0 60,71 32 28 17 53,95 76 41 45 0,59 13 0,17 0 0,00 0 0 0 0
530. Vondrák Jiří
Kyklop Praha
52,0 56,67 32 30 17 52,00 75 39 51 0,68 8 0,11 3 0,04 0 0 0 0
531. Teichner David
No Stress Praha
51,9 59,09 32 22 13 55,17 58 32 33 0,57 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
532. Blažek Milan
Hospůdka na Vinici
51,9 58,33 32 24 14 54,24 59 32 33 0,56 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
533. Verner Jiří
Otupělé hroty Praha
51,9 52,17 32 23 12 50,00 54 27 39 0,72 11 0,20 0 0,00 0 0 0 0
534. Groh Václav
Saloon Brandýs nad Labem
51,8 58,33 32 24 14 55,00 60 33 32 0,53 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
535. Dolejš Zdeněk
Saloon Brandýs nad Labem
51,8 57,14 32 21 12 53,06 49 26 34 0,69 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
536. Špaňhel Václav
Vonoklasy 26
51,8 56,67 32 30 17 56,16 73 41 52 0,71 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
537. Pergl Jiří
Cannabis 666 Žebrák
51,8 56,25 32 32 18 54,55 77 42 34 0,44 13 0,17 1 0,01 0 0 0 0
538. Bláha Petr
Černovoláci
51,8 51,61 32 31 16 51,35 74 38 59 0,80 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
539. Fejsák Jan
Máchalové XXL Kladno
51,8 50,00 40 28 14 50,00 72 36 57 0,79 16 0,22 2 0,03 0 0 0 0
540. Zukriegl Radim
Řenčováci Řevničov
51,8 45,45 28 22 10 45,10 51 23 49 0,96 8 0,16 2 0,04 2 0 0 0
541. Medek Miroslav 1966
AC Hory DC Poděbrady
51,8 43,75 28 16 7 50,00 38 19 28 0,74 7 0,18 1 0,03 0 1 0 0
542. Lorenc Luboš
Černovoláci
51,7 53,85 32 26 14 54,69 64 35 44 0,69 5 0,08 0 0,00 1 0 0 0
543. Kouřil Martin
Kecky Praha
51,7 53,33 32 30 16 55,71 70 39 43 0,61 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
544. Podivínský Radoslav
Máchalové XXL Kladno
51,7 52,63 40 38 20 53,19 94 50 71 0,76 9 0,10 1 0,01 1 0 0 0
545. Tesárek Adam
Jižani z 213 Praha
51,6 53,57 32 28 15 54,41 68 37 49 0,72 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
546. Dvořák Karel
Semafor Mladá Boleslav
51,6 50,00 32 22 11 49,09 55 27 60 1,09 4 0,07 0 0,00 1 0 0 0
547. Pajkrt Jiří
FraJa Neratovice B
51,5 60,87 28 23 14 55,93 59 33 27 0,46 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
548. Knotek Václav
Sedmá Rota Praha
51,5 58,82 28 17 10 57,50 40 23 19 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
549. Domený Vlastimil
STS Moskovice Praha
51,5 47,06 32 17 8 52,50 40 21 41 1,03 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
550. Plevka Otakar
Šneci Sedlec
51,4 58,06 32 31 18 54,43 79 43 49 0,62 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
551. Rožek David
Maniac Darts Praha
51,4 51,85 32 27 14 48,44 64 31 50 0,78 8 0,13 2 0,03 1 0 0 0
552. Kural Milan
Albion Chlumec
51,3 56,25 32 32 18 54,55 77 42 49 0,64 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
553. Nejedlý Daniel
Fontána Praha
51,3 53,13 32 32 17 50,67 75 38 50 0,67 10 0,13 2 0,03 0 0 0 0
554. Dvořák Miroslav 1968
U Mě dobrý Světice
51,3 50,00 32 28 14 49,21 63 31 45 0,71 9 0,14 1 0,02 1 0 0 0
555. Švéd Milan
Mlýn DC Zadní Třebáň
51,2 68,75 32 32 22 62,34 77 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Klekner Adam
Maniac Darts Rakovník B
51,2 64,71 28 17 11 57,14 42 24 14 0,33 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
557. Brelyk Vitalij
Eden Vrdy
51,2 62,50 32 16 10 56,10 41 23 19 0,46 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
558. Priehoda Ján
Modráci Praha
51,2 52,94 28 17 9 51,22 41 21 34 0,83 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
559. Labant Milan
Titans Praha
51,2 43,48 32 23 10 50,00 60 30 46 0,77 19 0,32 1 0,02 0 0 0 0
560. Jakoubek Pavel
Pacienti Sobín Praha
51,1 60,00 28 25 15 55,74 61 34 35 0,57 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
561. Chaloupka Jaroslav
Kladno DC
51,1 58,82 28 17 10 52,63 38 20 16 0,42 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
562. Větrovský Jan
Kyklop Praha
51,1 57,14 32 21 12 51,85 54 28 33 0,61 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
563. Polanský Jiří
Fontána Praha
51,1 53,13 32 32 17 51,25 80 41 50 0,63 16 0,20 1 0,01 0 0 0 0
564. Brejcha Milan
Prevíti Praha
51,1 44,00 28 25 11 45,90 61 28 62 1,02 11 0,18 1 0,02 2 0 0 0
565. Sukupová Jana
Kosako Konárovice B
51,0 58,33 32 24 14 51,67 60 31 40 0,67 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
566. Cacák Robert
Rozdělov DC Kladno
51,0 57,14 32 28 16 52,86 70 37 46 0,66 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
567. Holinger František
Dobroty ŠK Nový dům
51,0 55,00 32 20 11 54,17 48 26 20 0,42 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
568. Tokár Roman
Šipkaři Kanín DC
51,0 54,84 32 31 17 51,28 78 40 65 0,83 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
569. Adámek Jozef
Falcon Praha B
51,0 50,00 32 26 13 50,82 61 31 46 0,75 6 0,10 1 0,02 1 0 0 0
570. Bejlek Jakub
Podlesáci Králův Dvůr B
51,0 48,28 32 29 14 52,78 72 38 55 0,76 12 0,17 0 0,00 0 0 0 0
571. Patócs Martin
Zelená laguna Strančice
50,9 54,55 32 22 12 55,36 56 31 32 0,57 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
572. Olšiak Martin
Podlesáci Králův Dvůr E
50,9 54,29 36 35 19 51,69 89 46 69 0,78 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
573. Šofr Ladislav
Náhodní střelci Klecany
50,8 63,16 28 19 12 54,90 51 28 28 0,55 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
574. Zelinka Milan
Helou&Wen Praha
50,8 57,69 32 26 15 53,13 64 34 38 0,59 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
575. Jursa Jakub
Divoké kachny Čakovice
50,8 57,14 28 21 12 54,72 53 29 33 0,62 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
576. Krajčovič David
Džemala Kozačky Milovice
50,8 53,57 28 28 15 51,52 66 34 48 0,73 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
577. Lorenc Martin
Korunky Kolín B
50,7 57,14 32 28 16 53,42 73 39 55 0,75 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
578. Hulínský František
Akademie DC Praha
50,7 44,44 32 18 8 46,51 43 20 46 1,07 8 0,19 0 0,00 0 0 0 0
579. Síkora Jiří
Řeporyje DC Praha
50,6 64,29 28 14 9 58,82 34 20 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Štancl Jiří
Patriots darts club Zdiby
50,6 57,14 28 21 12 54,90 51 28 26 0,51 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
581. Handlová Klára
Figury Libčice n / Vlt. B
50,6 55,00 32 20 11 54,00 50 27 31 0,62 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
582. Šedivý Ondřej
Letci Kolín
50,6 54,84 32 31 17 52,50 80 42 58 0,73 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
583. Landa Miroslav
Nervous Praha
50,6 48,28 32 29 14 50,00 70 35 61 0,87 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
584. Kučera Petr 1975
Řeporyje DC Praha
50,5 53,85 28 26 14 56,92 65 37 33 0,51 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
585. Hradiská Jaroslava
Bukovina
50,4 63,16 32 19 12 54,17 48 26 20 0,42 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
586. Michal David
Sport club 1930 I Praha
50,4 54,84 32 31 17 49,35 77 38 57 0,74 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
587. Koleňák Ondřej
Šakalíci Třebohostice
50,4 53,57 28 28 15 55,07 69 38 45 0,65 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
588. Hošek Karel
Řenčováci Řevničov
50,4 36,36 28 22 8 42,11 57 24 59 1,04 16 0,28 4 0,07 2 0 0 0
589. Dlesková Helena
Barbars Praha
50,3 60,87 28 23 14 53,33 60 32 35 0,58 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
590. Hrbek Karel
Spřátelená zvěř Praha
50,3 60,71 28 28 17 54,55 66 36 22 0,33 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
591. Cach Přemysl
Kalováci Lhota
50,3 51,72 32 29 15 47,89 71 34 56 0,79 13 0,18 0 0,00 0 0 0 0
592. Andreev Viktor
Maniac Darts Kostelec n / Labem
50,3 50,00 36 32 16 51,90 79 41 53 0,67 12 0,15 1 0,01 0 0 0 0
593. Jindra Tomáš
Fontána Praha
50,3 50,00 32 30 15 49,32 73 36 62 0,85 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
594. Rathouský Jan
Šemík Neumětely
50,3 37,50 28 24 9 46,03 63 29 58 0,92 18 0,29 1 0,02 1 1 0 0
595. Šnobl Stanislav
Mirage Sobín
50,2 50,00 32 22 11 53,45 58 31 41 0,71 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
596. Rajchl Jakub
Výsost Vysočany Praha
50,1 60,71 28 28 17 55,88 68 38 30 0,44 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
597. Eigl Marián
Pivní Jistota Praha
50,1 53,57 28 28 15 52,24 67 35 49 0,73 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
598. Květoň Jiří
Bakalář DC Kalivody
50,0 60,71 32 28 17 54,93 71 39 27 0,38 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
599. Suchorebský Milan
Norci Úmonín
50,0 53,33 32 30 16 53,75 80 43 55 0,69 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
600. Zíma Radek
Cannabis 666 Žebrák
50,0 50,00 32 24 12 53,45 58 31 33 0,57 7 0,12 0 0,00 1 0 0 0
601. Šedivák Pavel
Los Číčos Praha
50,0 48,48 36 33 16 46,99 83 39 66 0,80 14 0,17 2 0,02 2 0 0 0
602. Martínek Martin
Norci Úmonín
49,9 53,57 32 28 15 51,43 70 36 49 0,70 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
603. Šebková Petra
Máchalové XXL Kladno
49,9 48,48 40 33 16 48,19 83 40 75 0,90 10 0,12 1 0,01 1 0 0 0
604. Bolek Zdeněk
Běsnící pávové Kladno
49,8 55,56 32 18 10 54,35 46 25 23 0,50 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
605. Teichner Martin
Sokol Přišimasy
49,8 53,85 28 26 14 57,14 63 36 31 0,49 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
606. Klán Petr
Podlesáci Králův Dvůr B
49,8 47,37 32 19 9 52,27 44 23 31 0,70 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
607. Schmid Vítězslav
Zápy ŠK
49,7 56,25 28 16 9 52,78 36 19 15 0,42 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
608. Andrýs Martin
Bílá Hora Praha
49,7 52,17 32 23 12 50,00 60 30 44 0,73 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
609. Opletal Libor
Tuchodřeva Tuchoměřice
49,6 60,87 28 23 14 52,63 57 30 29 0,51 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
610. Stýblo Michal
Postřižinský expres Nymburk
49,6 54,55 24 22 12 53,85 52 28 27 0,52 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
611. Hamerník Rostislav
Kocouři vod kocoura Kozly
49,6 48,39 32 31 15 51,95 77 40 46 0,60 9 0,12 3 0,04 1 0 0 0
612. Šturma Jiří
Výsost Vysočany Praha
49,5 56,25 28 16 9 54,05 37 20 18 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
613. Kobr Aleš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
49,5 54,17 32 24 13 50,88 57 29 29 0,51 5 0,09 1 0,02 1 0 0 0
614. Černý Václav
Club Fanda Forever
49,5 52,78 36 36 19 53,26 92 49 53 0,58 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
615. Dobiášovský Petr
Sport club 1930 I Praha
49,5 51,85 32 27 14 50,77 65 33 42 0,65 4 0,06 3 0,05 0 0 0 0
616. Chludil Libor
Džemala Kozačky Milovice
49,4 57,14 28 14 8 51,61 31 16 13 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
617. Janků Petr
Louže DC Praha
49,4 52,38 32 21 11 51,92 52 27 29 0,56 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
618. Šotek Richard
Podprouďáci z Kozárovic
49,4 50,00 32 28 14 48,57 70 34 54 0,77 10 0,14 0 0,00 1 0 0 0
619. Kukla Zdeněk
Gambáč Mělník
49,4 50,00 32 18 9 51,06 47 24 37 0,79 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
620. Jirásek Jiří
Otupělé hroty Praha
49,4 46,15 32 26 12 50,79 63 32 52 0,83 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
621. Klusáčková Jana 2001
Vonoklasy 26 Beee
49,3 56,00 28 25 14 53,70 54 29 19 0,35 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
622. Verner Otakar
Otupělé hroty Praha
49,3 50,00 32 18 9 51,11 45 23 32 0,71 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
623. Belšánová Helena
Kyklop Praha
49,3 50,00 32 16 8 52,27 44 23 29 0,66 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
624. Volavka Karel
Chlumecká Praha B
49,3 47,62 32 21 10 50,00 54 27 43 0,80 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
625. Eger Patrik
Horní Rozptyly Praha B
49,2 50,00 32 26 13 51,56 64 33 49 0,77 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
626. Šebesta Petr
Kangaroos Velký Borek
49,1 57,14 32 28 16 49,33 75 37 58 0,77 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
627. Šimek Petr
Rafani Vrchotovy Janovice
49,1 56,25 32 32 18 54,32 81 44 43 0,53 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
628. Hanko Martin 1999
Albion Chlumec
49,1 50,00 32 30 15 50,67 75 38 49 0,65 10 0,13 0 0,00 1 0 0 0
629. Kovač Pavel
Zápy ŠK
49,1 50,00 28 24 12 50,91 55 28 28 0,51 7 0,13 0 0,00 1 0 0 0
630. Hlinka Jiří
Bohemia Hearts Poděbrady
49,1 46,15 28 26 12 50,00 64 32 49 0,77 9 0,14 1 0,02 0 0 0 0
631. Jícha Petr
Rozdělov DC Kladno
49,0 52,00 32 25 13 51,61 62 32 40 0,65 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
632. Hájek Milan 1975
Hroch Team Hudlice
49,0 50,00 36 34 17 48,28 87 42 54 0,62 20 0,23 1 0,01 0 0 0 0
633. Kuchař Vladimír
180 Chemik Polabec B
49,0 50,00 28 18 9 47,50 40 19 26 0,65 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
634. Veselý Aleš
Žíznivý důchodci Praha
49,0 50,00 28 14 7 51,61 31 16 21 0,68 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
635. Nápravníková Jindřiška
Baba Jaga DC Praha
48,9 54,55 28 22 12 52,83 53 28 23 0,43 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
636. Nenadál Miroslav
Kozlíci Praha Kyje
48,9 52,17 24 23 12 51,79 56 29 31 0,55 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
637. Řepka Martin
Dopito 99 Praha
48,9 50,00 28 14 7 51,43 35 18 27 0,77 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
638. Ligocki Tomasz
Ostré hroty Svémyslice B
48,9 44,83 36 29 13 50,00 72 36 67 0,93 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
639. Kebrdle Libor
Fanatics Sedlec
48,9 42,86 28 28 12 48,68 76 37 66 0,87 17 0,22 1 0,01 0 0 0 0
640. Žižka Vojtěch
Michle's Ducks Praha
48,8 56,52 28 23 13 53,57 56 30 25 0,45 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
641. Gandi Barbora
JZD Praha
48,7 56,25 28 16 9 50,00 38 19 23 0,61 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
642. Čihák Miloš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
48,7 53,85 28 26 14 52,38 63 33 32 0,51 3 0,05 2 0,03 0 0 0 0
643. Hyška Jiří
Top Citrus Čachovice
48,7 50,00 32 32 16 51,32 76 39 40 0,53 10 0,13 1 0,01 0 0 0 0
644. Busch Miloslav
Kvakoš Mladá Boleslav
48,6 63,64 36 22 14 58,00 50 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Pallas Pavel
Marná snaha Slaný
48,6 56,25 32 32 18 53,01 83 44 36 0,43 6 0,07 3 0,04 0 0 0 0
646. Marenčák Luděk
Bakalář Maniak Rakovník
48,6 50,00 32 28 14 51,56 64 33 40 0,63 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
647. Žoha Michal
Kyklop Praha
48,6 50,00 32 26 13 49,21 63 31 46 0,73 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
648. Tuhovčák Stanislav
Vitamín DC Praha
48,5 54,17 28 24 13 54,24 59 32 23 0,39 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
649. Volf Tomáš
Greenhorn's Praha
48,5 50,00 32 26 13 50,00 66 33 45 0,68 8 0,12 1 0,02 0 0 0 0
650. Batelka David
Chalupáři Slaný
48,5 42,42 36 33 14 47,06 85 40 72 0,85 18 0,21 2 0,02 0 0 0 0
651. Trčka Jiří
Úderníci Praha
48,4 52,17 32 23 12 54,55 55 30 26 0,47 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
652. Moravec Zdeněk
Expendables Praha
48,4 52,17 32 23 12 48,21 56 27 41 0,73 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
653. Mrňák Ondřej
Savci Dobřeň
48,3 65,00 32 20 13 59,62 52 31 3 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
654. Logner Vilém
STS Moskovice Praha
48,3 56,25 32 16 9 52,50 40 21 21 0,53 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
655. Kučera Adam
Saloon Brandýs nad Labem C
48,3 50,00 24 16 8 47,50 40 19 36 0,90 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
656. Holub Tomáš
Valérie team Mělník
48,3 42,86 32 28 12 50,72 69 35 55 0,80 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
657. Rygl Ondřej
Moskyt Naeks Praha
48,2 54,55 28 22 12 52,73 55 29 20 0,36 6 0,11 0 0,00 1 0 0 0
658. Kuchyňka Vladimír
Darts club Eso Milovice
48,2 51,61 32 31 16 51,32 76 39 47 0,62 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
659. Bělohlávek Ondřej
Dopito 99 Praha
48,1 50,00 28 22 11 50,00 52 26 28 0,54 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
660. Dupal Jan
Worm Gang Praha
48,1 46,88 32 32 15 50,62 81 41 66 0,81 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
661. Pokorný Jan
Hell's Darters Praha
48,1 46,88 32 32 15 49,35 77 38 58 0,75 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
662. Střeštík Lukáš
Modráci Praha
48,1 46,15 28 26 12 47,83 69 33 60 0,87 10 0,14 1 0,01 0 0 0 0
663. Šulc Michal
Kvakoš Mladá Boleslav C
48,0 61,11 32 18 11 58,54 41 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Kubín Jan
Falcon Praha B
48,0 48,15 32 27 13 44,26 61 27 44 0,72 10 0,16 1 0,02 0 0 0 0
665. Stejskal Lukáš
Zziboni Cvrčovice
47,9 52,17 28 23 12 51,72 58 30 30 0,52 4 0,07 2 0,03 0 0 0 0
666. Podnecký Petr
Kvakoš Mladá Boleslav B
47,8 65,63 32 32 21 58,75 80 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Bernášek Petr
Bakalář DC Kalivody
47,8 53,33 32 30 16 53,25 77 41 43 0,56 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
668. Chyba Luboš
Sázava DC
47,8 47,37 32 19 9 45,65 46 21 42 0,91 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
669. Linek Adam
Horní Rozptyly Praha
47,7 55,00 32 20 11 51,92 52 27 22 0,42 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
670. Svoboda Petr
Střelci Tetín
47,7 54,84 32 31 17 51,35 74 38 36 0,49 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
671. Veselý Bohuš
Kréta Darts Rakovník
47,7 50,00 28 24 12 54,10 61 33 36 0,59 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
672. Veľas Ján
Střelky Veltruby
47,7 48,39 32 31 15 46,48 71 33 42 0,59 12 0,17 1 0,01 0 0 0 0
673. Bayer Petr
Akademie DC Praha
47,7 42,86 32 28 12 47,14 70 33 52 0,74 15 0,21 1 0,01 0 0 0 0
674. Vosecký Roman
Arachnids Poříčany
47,5 58,33 24 24 14 50,82 61 31 27 0,44 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
675. Bartoušek Josef
Asfalt Ž Praha
47,5 50,00 28 28 14 51,47 68 35 38 0,56 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
676. Zajíček Jan
Křižáci Roztoky
47,4 46,88 32 32 15 46,43 84 39 76 0,90 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
677. Lukavský Patrik
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
47,4 45,16 36 31 14 45,45 77 35 55 0,71 14 0,18 3 0,04 0 0 0 0
678. Hanykýř Michal
Lipánci Přehvozdí
47,4 44,44 32 18 8 44,19 43 19 36 0,84 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
679. Pech Karel
The Workers Praha
47,3 50,00 28 20 10 51,02 49 25 29 0,59 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
680. Rezek Jan 1973
Bocman Club Praha
47,2 53,57 32 28 15 50,75 67 34 35 0,52 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
681. Kozák Pavel
Vitamín DC Praha
47,2 52,00 28 25 13 50,77 65 33 45 0,69 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
682. Šebesta Jaroslav
Šipkaři Kanín DC
47,2 50,00 32 26 13 50,77 65 33 43 0,66 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
683. Uřidil Michal
Motor@team.Dřísy
47,2 40,00 24 15 6 47,22 36 17 41 1,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
684. Nerad Kryštof
Pivaři z Pátý Praha
47,1 57,14 28 14 8 51,43 35 18 17 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
685. Pracht Martin
Valérie team Mělník
47,1 52,38 32 21 11 49,09 55 27 39 0,71 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
686. Koleňák Martin
Ostré hroty Svémyslice B
47,1 50,00 36 24 12 46,55 58 27 36 0,62 9 0,16 0 0,00 0 0 0 0
687. Kučera Vratislav
Rychlé pípy Praha
47,1 44,83 32 29 13 47,14 70 33 52 0,74 5 0,07 4 0,06 0 0 0 0
688. Truxa Milan
Maniac Darts Rakovník
47,1 44,44 32 18 8 47,62 42 20 33 0,79 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
689. Melcer Vít
Savci Dobřeň
47,0 62,50 32 32 20 55,70 79 44 5 0,06 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
690. Mošovský Martin
Rychlý hroty Praha
47,0 55,56 32 18 10 48,84 43 21 23 0,53 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
691. Blažek Zdeněk
Vokuswedle Praha
47,0 51,85 32 27 14 51,56 64 33 34 0,53 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
692. Vaněk Dominik
Korunky Kolín
47,0 50,00 32 18 9 47,73 44 21 30 0,68 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
693. Vitoch Martin
Gladiátors Lošany
46,9 50,00 32 22 11 48,28 58 28 33 0,57 8 0,14 2 0,03 0 0 0 0
694. Kučera Jaroslav
Rozdělov DC Kladno
46,9 48,15 32 27 13 50,00 68 34 39 0,57 8 0,12 1 0,01 0 0 0 0
695. Tvrdík Michal
Rychlý hroty Praha B
46,9 47,83 28 23 11 50,00 52 26 23 0,44 4 0,08 2 0,04 0 0 0 0
696. Kulhánek Michal
Snipers Mělník
46,8 54,55 24 22 12 52,63 57 30 26 0,46 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
697. Kašpar Jiří
No Respect Praha
46,8 45,16 32 31 14 48,05 77 37 61 0,79 5 0,06 2 0,03 0 0 0 0
698. Trnka Tomáš
Sázavská pivnice
46,7 55,56 28 18 10 51,11 45 23 17 0,38 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
699. Košata Milan
Kobry Český Brod
46,7 50,00 32 28 14 50,00 70 35 46 0,66 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
700. Pavlát Radek
Horní Rozptyly Praha
46,7 46,15 32 26 12 49,21 63 31 43 0,68 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
701. Košvanec Václav
Beta darts Semčice B
46,6 54,17 32 24 13 52,54 59 31 23 0,39 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
702. Junek Štěpán
Black Diamonds Praha
46,6 52,94 32 17 9 47,73 44 21 31 0,70 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
703. Ryba Zdeněk
Sklípkani Praskolesy
46,6 44,44 28 27 12 46,27 67 31 55 0,82 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
704. Slabý Daniel
RKDM Milovice
46,5 47,62 32 21 10 45,83 48 22 32 0,67 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
705. Kryzan Michal
Korunky Kolín B
46,5 41,67 32 24 10 50,00 62 31 42 0,68 9 0,15 1 0,02 0 0 0 0
706. Machač Ladislav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
46,5 40,63 36 32 13 46,84 79 37 63 0,80 12 0,15 0 0,00 1 0 0 0
707. Kříž Filip
Dopito 99 Praha
46,4 56,25 28 16 9 48,72 39 19 17 0,44 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
708. Vendišová Ivana
Pohodáři Praha
46,4 47,37 32 19 9 45,45 44 20 33 0,75 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
709. Vonaký Radek
Hroch Team Hudlice
46,4 45,71 36 35 16 47,13 87 41 62 0,71 11 0,13 1 0,01 0 0 0 0
710. Pecháček Tomáš
Abasta Křepenice
46,4 42,86 32 28 12 43,48 69 30 62 0,90 9 0,13 2 0,03 0 0 0 0
711. Šebek Jan
Humbuck DC Kostelec n / Labem
46,3 55,00 24 20 11 50,98 51 26 23 0,45 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
712. Fiedler Tomáš
Saloon Brandýs nad Labem B
46,3 52,17 24 23 12 53,85 52 28 12 0,23 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
713. Slatinský Petr
Radnice team Stříbrná Skalice
46,3 50,00 28 16 8 50,00 40 20 20 0,50 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
714. Nejedlý Karel
I am 180 Praha
46,3 45,83 32 24 11 48,33 60 29 42 0,70 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
715. Amort Václav
Avengers Praha
46,3 42,31 32 26 11 43,08 65 28 60 0,92 9 0,14 2 0,03 0 0 0 0
716. Maudr Pavel
Fénix Poděbrady
46,2 54,17 24 24 13 50,79 63 32 30 0,48 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
717. Zajíčková Lucie
Lipánci Přehvozdí
46,2 46,43 32 28 13 44,12 68 30 53 0,78 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
718. Jiroušek Petr
Prevíti Praha
46,2 43,75 28 16 7 45,24 42 19 28 0,67 9 0,21 0 0,00 1 0 0 0
719. Blascha Petr
Šemík Neumětely
46,2 38,10 28 21 8 42,31 52 22 61 1,17 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
720. Adamec Václav
Mašinky z koupáku Neratovice
46,1 53,33 28 15 8 52,63 38 20 14 0,37 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
721. Čeladník Miloslav
Saloon Brandýs nad Labem B
46,1 52,17 24 23 12 48,21 56 27 29 0,52 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
722. Kopec Vladimír
Hardcore DC Praha
46,1 50,00 32 24 12 50,00 62 31 34 0,55 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
723. Pour Jindřich
Kozlíci Praha Kyje
46,1 50,00 24 14 7 52,78 36 19 16 0,44 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
724. Filip René
Letci Kolín B
46,1 47,62 32 21 10 47,06 51 24 37 0,73 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
725. Chludil Jiří
ŠIKL Lysá nad Labem B
46,1 46,67 28 15 7 52,63 38 20 20 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
726. Cach Tomáš
Kosako Konárovice B
46,1 44,00 32 25 11 45,76 59 27 40 0,68 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
727. Jílek František
Bakalář DC Kalivody
46,0 55,56 32 27 15 50,79 63 32 23 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
728. Fitz Michal
IM 5 Horoušany
46,0 44,44 28 18 8 46,67 45 21 33 0,73 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
729. Kafuněk Jaroslav
Rozdělov DC Kladno
45,9 50,00 32 16 8 48,72 39 19 20 0,51 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
730. Folkman Aleš
Kréta Darts Rakovník
45,9 50,00 28 14 7 47,06 34 16 19 0,56 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
731. Kopřiva Jan
Šrekové Kněževes
45,9 45,00 32 20 9 50,00 44 22 24 0,55 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
732. Samec Zdeněk
Mlýn DC Zadní Třebáň B
45,8 48,39 32 31 15 47,22 72 34 45 0,63 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
733. Knor Jiří
Panoší Újezd ŠK
45,8 48,28 32 29 14 50,65 77 39 45 0,58 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
734. Dobřichovský Josef
Choťovická šupina
45,8 45,83 32 24 11 43,86 57 25 37 0,65 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
735. Staněk Karel
Bizoni Cvrčovice
45,8 41,67 36 24 10 45,16 62 28 47 0,76 9 0,15 3 0,05 0 0 0 0
736. Sochůrek Petr
New Bubu Team Nové Strašecí
45,8 40,91 32 22 9 47,17 53 25 41 0,77 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
737. Strnad David
Semafor Mladá Boleslav B
45,7 47,62 32 21 10 46,30 54 25 40 0,74 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
738. Vítek Jiří
Proti proudu Praha
45,7 40,00 32 20 8 48,98 49 24 41 0,84 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
739. Pivoňka Marek
Cobra Plazy
45,6 59,09 36 22 13 58,18 55 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Horák Petr
Kvakoš Mladá Boleslav B
45,6 56,67 32 30 17 57,14 70 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Páv Josef
Huťaři Hýskov
45,6 46,88 32 32 15 47,22 72 34 33 0,46 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
742. Barnet Martin
Figury Libčice n / Vlt.
45,6 45,45 32 22 10 50,00 52 26 29 0,56 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
743. Csalfa Attila
Saloon Brandýs nad Labem B
45,5 60,00 24 15 9 55,00 40 22 7 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
744. Fajman Jaroslav
Kvakoš Mladá Boleslav C
45,4 58,33 32 24 14 57,63 59 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Nachtigal Jiří
Žofín Nymburk
45,4 50,00 28 26 13 50,00 68 34 32 0,47 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
746. Krupica Jiří
Semafor Mladá Boleslav B
45,3 55,17 32 29 16 53,42 73 39 22 0,30 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
747. Makal Miloš
Frnďáci Žernovka
45,3 51,61 32 31 16 51,95 77 40 23 0,30 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
748. Novák Pavel 1974
Hole in One Praha
45,3 46,15 24 13 6 50,00 30 15 15 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
749. Weinfurtner Michal
Figury Libčice n / Vlt.
45,3 44,44 32 18 8 48,94 47 23 28 0,60 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
750. Frček Václav
Titans Praha
45,3 39,13 32 23 9 45,76 59 27 41 0,69 9 0,15 2 0,03 1 0 0 0
751. Premovič Martin
Kvakoš Mladá Boleslav B
45,2 62,50 32 32 20 56,63 83 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Kranz Michal
Zlomené hroty Tupadly
45,2 50,00 28 28 14 53,62 69 37 23 0,33 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
753. Šídlo Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň B
45,2 42,86 32 28 12 46,58 73 34 42 0,58 10 0,14 2 0,03 2 0 0 0
754. Cach Ctibor
Kalováci Lhota
45,2 40,63 32 32 13 45,57 79 36 66 0,84 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
755. Blažek Albert
Čerti Kolín
45,2 39,13 32 23 9 42,31 52 22 46 0,88 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
756. Kačník Dušan
Chalupáři Slaný
45,2 35,71 36 28 10 41,79 67 28 67 1,00 11 0,16 0 0,00 1 0 0 0
757. Tvrdý Karel
Maniac Darts Rakovník B
45,1 54,17 28 24 13 50,82 61 31 23 0,38 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
758. Kos Jaroslav 1960
Dobroty ŠK Nový dům
45,1 52,38 32 21 11 52,94 51 27 16 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
759. Zavadilová Eva
Willi Hubert Praha
45,1 50,00 28 28 14 52,24 67 35 25 0,37 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
760. Koubek Martin
Worm Gang Praha
45,1 48,28 32 29 14 44,62 65 29 43 0,66 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
761. Stehlík Libor
Střelky Veltruby B
45,1 46,88 32 32 15 45,00 80 36 57 0,71 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
762. Hatina Petr
Šneci Sedlec
45,0 48,15 32 27 13 46,97 66 31 41 0,62 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
763. Zajíček Jiří
Magnetics Beroun
45,0 46,88 32 32 15 47,37 76 36 43 0,57 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
764. Stejskal Marek
Rychlý hroty Praha B
44,9 55,00 28 20 11 50,98 51 26 18 0,35 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
765. Duras Jaroslav
Kréta Darts Rakovník
44,9 53,33 28 15 8 53,85 39 21 14 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Koudelka Jan
Střelky Veltruby C
44,9 43,75 32 16 7 45,71 35 16 24 0,69 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
767. Kašička Tomáš
Hadi Úvaly
44,8 50,00 28 14 7 45,45 33 15 16 0,48 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
768. Borovička Martin
IM 5 Horoušany
44,8 48,15 28 27 13 49,23 65 32 30 0,46 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
769