Statistika hráčů
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Pitra Jan
Šemík Neumětely
133,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 11 1,38 6 0,75 0 0,00 2 1 0 0
2. Kodera Pavel
FraJa Neratovice
115,5 100,00 8 5 5 90,91 11 10 14 1,27 5 0,45 2 0,18 1 1 0 0
3. Strych Jiří
Wanted DC Poděbrady
110,6 100,00 8 8 8 88,89 18 16 24 1,33 10 0,56 1 0,06 4 0 0 0
4. Uřidil Tomáš
Motor@team.Dřísy
105,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 10 1,11 5 0,56 1 0,11 1 0 0 0
5. Procházka Jaroslav 1965
Zelená laguna Strančice
105,4 83,33 8 6 5 76,92 13 10 17 1,31 5 0,38 3 0,23 2 1 0 0
6. Lutišan Štefan
AHV Strančice
105,0 75,00 8 8 6 72,22 18 13 26 1,44 11 0,61 2 0,11 3 2 0 0
7. Janota Marek
Žíznivý důchodci Praha
104,2 100,00 8 6 6 100,00 12 12 10 0,83 5 0,42 1 0,08 0 0 0 0
8. Machata Lukáš
Plechovky Pečky B
104,2 100,00 8 6 6 100,00 12 12 15 1,25 2 0,17 0 0,00 1 0 0 0
9. Zsiga Štefan
Divoké kachny Čakovice
104,2 100,00 8 6 6 100,00 12 12 15 1,25 2 0,17 0 0,00 1 0 0 0
10. Trobl Martin
Máchalové XXL Kladno B
103,7 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 16 0,84 1 0,05 2 0 1 0
11. Frei Pavel
I am 180 Praha
102,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 11 1,10 6 0,60 1 0,10 2 0 0 0
12. Vach Josef
I am 180 Praha
101,7 100,00 4 3 3 100,00 6 6 6 1,00 2 0,33 0 0,00 0 0 0 0
13. Šarman René
Maniac Darts Praha
101,1 100,00 4 4 4 88,89 9 8 15 1,67 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
14. Šanda Martin
Bílá Hora Praha
100,8 100,00 8 6 6 92,31 13 12 19 1,46 3 0,23 0 0,00 1 0 0 0
15. Bártl Michal
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
100,0 87,50 8 8 7 83,33 18 15 23 1,28 9 0,50 1 0,06 1 1 0 0
16. Sedláček Petr
Darts club Eso Milovice
98,8 100,00 8 4 4 100,00 8 8 7 0,88 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
17. Poklop Karel
Řenčováci Řevničov
98,6 100,00 8 8 8 72,73 22 16 29 1,32 14 0,64 0 0,00 4 1 0 0
18. Spratek Tomáš
Proti proudu Praha
97,2 100,00 8 8 8 88,89 18 16 29 1,61 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
19. Maxa Jan
Zlatý Barbaři Praha
97,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 26 1,30 9 0,45 2 0,10 1 2 0 0
20. Veis Robert
Mendosino Praha
96,7 100,00 8 4 4 88,89 9 8 11 1,22 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
21. Jermář Marek
Los Číčos Praha
96,5 90,91 12 11 10 86,96 23 20 24 1,04 5 0,22 2 0,09 0 0 1 0
22. Šotola Jaroslav
Plechovky Pečky
96,3 100,00 8 4 4 100,00 8 8 9 1,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
23. Exner Aleš
Plechovky Pečky B
95,0 100,00 8 4 4 100,00 8 8 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
24. Nykodemová Petra
Akademie DC Praha
95,0 100,00 8 4 4 100,00 8 8 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
25. Kysilka Ondřej
Viktoria Radim
95,0 75,00 8 4 3 75,00 8 6 12 1,50 1 0,13 1 0,13 2 0 0 0
26. Svoboda Jiří
Plastic darts Sadská
94,7 87,50 8 8 7 88,24 17 15 20 1,18 5 0,29 1 0,06 1 0 0 0
27. Janouch Martin 1970
Hadi z Vinařic Týnec n/L
94,6 100,00 8 6 6 92,31 13 12 12 0,92 3 0,23 1 0,08 0 0 0 0
28. Krušina Lukáš
Abasta Křepenice
94,3 100,00 8 6 6 85,71 14 12 15 1,07 2 0,14 1 0,07 0 1 0 0
29. Bábovský Jakub
Racing DC Neratovice
93,9 100,00 8 8 8 88,89 18 16 16 0,89 7 0,39 1 0,06 0 0 0 0
30. Kuchel Daniel
Semafor Mladá Boleslav C
93,3 100,00 8 6 6 100,00 12 12 8 0,67 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
31. Tobisch Ondřej
Kozlíci Praha Kyje
93,3 100,00 4 3 3 100,00 6 6 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
32. Klouda Vladimír
Plechovky Pečky B
93,1 100,00 8 6 6 92,31 13 12 16 1,23 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
33. Šafránek Martin
Boubínský expres Kolín
93,0 100,00 8 5 5 100,00 10 10 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
34. Novák Pavel 1982
Mašinky z koupáku Neratovice
92,8 100,00 8 8 8 88,89 18 16 22 1,22 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
35. Štabrňák Libor
Barbars Praha
92,2 100,00 8 8 8 88,89 18 16 16 0,89 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
36. Dobiášovský Petr
Sport club 1930 I Praha
91,8 100,00 8 5 5 90,91 11 10 11 1,00 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
37. Pulda Martin
No Stress Kutná Hora
91,3 75,00 8 4 3 75,00 8 6 11 1,38 2 0,25 1 0,13 1 0 0 0
38. Bartoš Jaroslav
Devils Choťánky
91,2 87,50 8 8 7 82,35 17 14 27 1,59 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
39. Štulajter Josef
Black schody Sadská
91,1 87,50 8 8 7 83,33 18 15 22 1,22 2 0,11 2 0,11 0 1 0 0
40. Šveňha Vladimír
STS Moskovice Praha
90,6 87,50 8 8 7 77,78 18 14 26 1,44 2 0,11 2 0,11 2 0 0 0
41. Blahoš Tomáš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
90,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Medek Miroslav 1966
AC Hory DC Poděbrady
90,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Horák Filip
Dart's Warriors Praha
88,9 87,50 8 8 7 83,33 18 15 23 1,28 3 0,17 1 0,06 1 0 0 0
44. Čarnecký Jan
FraJa Neratovice
88,8 75,00 8 8 6 76,47 17 13 20 1,18 5 0,29 2 0,12 0 1 0 0
45. Černý Milan
Blue stars Sadská B
88,6 100,00 8 6 6 85,71 14 12 20 1,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
46. Hanzl Lukáš
Nervous Praha
88,3 87,50 8 8 7 83,33 18 15 17 0,94 9 0,50 0 0,00 0 0 0 0
47. Dbalý Petr
Rozdělovský Péčko Kladno
87,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 22 1,16 11 0,58 1 0,05 1 1 0 0
48. Fukač David
Platanský Nerv Praha
87,3 85,71 8 7 6 80,00 15 12 18 1,20 4 0,27 1 0,07 0 0 0 0
49. Löwy Jan
Drak Praha
87,1 87,50 8 8 7 82,35 17 14 23 1,35 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
50. Sofka Libor
Falcon Praha B
86,3 100,00 8 8 8 84,21 19 16 22 1,16 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
51. Borovička Miloš
IM 5 Horoušany
86,3 75,00 8 4 3 75,00 8 6 8 1,00 5 0,63 0 0,00 0 0 0 0
52. Šarak Daniel
Korunky Kolín B
86,1 87,50 8 8 7 83,33 18 15 17 0,94 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
53. Bejček Petr
Sons of Žižkoff Praha
85,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
54. Doležal Josef
Buldoci Sadská
85,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Komyšák Martin
Darts centrum Chlumecká Praha
85,3 100,00 8 8 8 84,21 19 16 19 1,00 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
56. Švéd Milan
Mlýn DC Zadní Třebáň
85,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Eliášková Zuzana
Mlýn DC Zadní Třebáň
85,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Vítek Martin
Kocouři vod kocoura Kozly
85,0 87,50 8 8 7 83,33 18 15 19 1,06 3 0,17 0 0,00 1 0 0 0
59. Zoubek Michal
Cannabis 666 Žebrák
84,4 100,00 8 7 7 77,78 18 14 21 1,17 6 0,33 0 0,00 0 0 0 0
60. Jaroš Ondřej
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
84,4 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
61. Novák Pavel 1974
Hole in One Praha
84,4 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
62. Trčka Jiří
Úderníci Praha
84,4 100,00 8 4 4 88,89 9 8 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
63. Prokeš Radek
Na vršku M Praha
84,4 87,50 8 8 7 83,33 18 15 23 1,28 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
64. Michlík Michal
Michle's Ducks Praha
84,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
65. Koníček Roman
AC Hory DC Poděbrady
84,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 6 1,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
66. Bubeník Miroslav
K2 Říčany
83,8 87,50 8 8 7 87,50 16 14 11 0,69 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
67. Bolvan Pavel
Berounská Hvězda
83,7 100,00 8 8 8 84,21 19 16 11 0,58 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
68. Kopač Miroslav
Amatéři Písnice
83,7 87,50 8 8 7 78,95 19 15 19 1,00 8 0,42 0 0,00 0 0 0 0
69. Anelt Jaroslav
Crazy dart Praha
83,5 100,00 8 8 8 80,00 20 16 21 1,05 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
70. Ráža Martin
Bentons 98 Boješice
83,2 87,50 8 8 7 78,95 19 15 30 1,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
71. Zdražil Jan
Maniac Darts Praha
83,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 6 0,60 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
72. Vojta Martin
Maniac Darts Rakovník
83,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 11 1,10 4 0,40 0 0,00 2 0 0 0
73. Nemeš Zdeněk
Máchalové XXL Kladno C
82,9 100,00 8 8 8 94,12 17 16 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Hanek Vladimír
Kangaroos Velký Borek
82,9 87,50 8 8 7 82,35 17 14 14 0,82 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
75. Procházka Filip
Heřmánkový čajíček Praha
82,9 75,00 8 8 6 70,59 17 12 23 1,35 1 0,06 2 0,12 0 1 0 0
76. Maleček Ondřej
Nepřátelé bobří hráze Praha
82,7 83,33 8 6 5 73,33 15 11 22 1,47 4 0,27 0 0,00 1 0 0 0
77. Zelenka Pavel
FraJa Neratovice B
82,6 100,00 8 8 8 84,21 19 16 12 0,63 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
78. Krejčí Václav
Drak Praha
82,4 87,50 8 8 7 82,35 17 14 17 1,00 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
79. Kraj Karel
Gladiátoři Byškovice
82,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Čermák Pavel
Chalupáři Slaný
82,1 87,50 8 8 7 73,68 19 14 21 1,11 8 0,42 0 0,00 0 0 0 0
81. Vráblík David
Bažina 4077 Praha
82,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 18 0,90 3 0,15 0 0,00 1 0 0 0
82. Prejsek Petr
AC Hory DC Poděbrady
82,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
83. Kára Martin
Pavouci Stochov B
81,8 100,00 8 7 7 82,35 17 14 14 0,82 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
84. Junek Dominik
Moskyt Naeks Praha
81,6 85,71 8 7 6 68,42 19 13 22 1,16 5 0,26 0 0,00 2 1 0 0
85. Odložil Jan
Willi Hubert Praha
81,5 100,00 8 8 8 80,00 20 16 14 0,70 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
86. Boháček Radek
Racing DC Neratovice
81,4 71,43 8 7 5 71,43 14 10 13 0,93 8 0,57 0 0,00 0 0 0 0
87. Blažek Albert
Čerti Kolín
81,3 75,00 8 4 3 75,00 8 6 10 1,25 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
88. Rynda Jiří
Statenický Panteři
81,2 75,00 8 8 6 76,47 17 13 25 1,47 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
89. Bureš František
Šipkaři Jince
81,1 87,50 8 8 7 77,78 18 14 21 1,17 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
90. Doležal Jan
Korunky Kolín
81,1 87,50 8 8 7 73,68 19 14 19 1,00 8 0,42 0 0,00 0 0 0 0
91. Tkadlec Tomáš
Figury Libčice n / Vlt. B
81,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 11 1,22 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
92. Hrabák Šimon
Na vršku M Praha
81,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
93. Pavel Michal
Blue stars Sadská B
81,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 7 0,70 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
94. Záruba Jiří
Zlatý Barbaři Praha
80,6 62,50 8 8 5 64,71 17 11 17 1,00 8 0,47 2 0,12 2 0 0 0
95. Pospíšil Daniel
Moskyt 2 Praha
80,0 100,00 8 8 8 84,21 19 16 16 0,84 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Procházka Petr 1979
Úderníci Praha
80,0 87,50 8 8 7 78,95 19 15 15 0,79 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
97. Puharič Petr
JZD Praha
80,0 87,50 8 8 7 78,95 19 15 17 0,89 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
98. Jurič Tomáš
Semišky Kamenný Přívoz
80,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 17 0,94 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
99. Říha Petr
Bílá Hora Praha
80,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 18 1,00 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
100. Medek Miroslav 1989
AC Hory DC Poděbrady
80,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 13 1,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Mádle Libor
Sport Team Řevničov
80,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 9 0,90 2 0,20 1 0,10 0 1 0 0
102. Hejna Jakub
Old school Okřínek
79,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 18 0,90 7 0,35 1 0,05 0 0 0 0
103. Gutvirt Petr
Horní Rozptyly Praha
79,4 100,00 8 6 6 75,00 16 12 21 1,31 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
104. Pomichálek Zdeněk
Ostrovani DC Šebestěnice
79,4 87,50 8 8 7 77,78 18 14 16 0,89 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
105. Kolínský Roman
Racing DC Neratovice
79,4 85,71 8 7 6 76,47 17 13 16 0,94 6 0,35 0 0,00 0 0 0 0
106. Smejkal Vojtěch
Moskyt 2 Praha
79,2 100,00 8 5 5 83,33 12 10 10 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Pokorný Karel
Vokuswedle Praha
78,9 87,50 8 8 7 83,33 18 15 16 0,89 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
108. Volavka Karel
Chlumecká Praha B
78,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 10 1,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
109. Müller Tomáš
Gladiátoři Byškovice
78,6 100,00 4 3 3 85,71 7 6 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Svět Jiří
Řenčováci Řevničov
78,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 18 0,95 10 0,53 0 0,00 1 0 0 0
111. Hofírek Milan
Šipkaři Jince
78,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
112. Uřídil František
Motor@team.Dřísy
78,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Vrbický Vít
Brilliant darts Praha
78,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 12 1,20 3 0,30 0 0,00 1 0 0 0
114. Pokorný Ladislav
Viktoria Radim
77,9 83,33 8 6 5 71,43 14 10 12 0,86 6 0,43 0 0,00 0 0 0 0
115. Pospíšil Jan
Infarkt Praha B
77,8 75,00 8 8 6 72,22 18 13 19 1,06 5 0,28 0 0,00 1 0 0 0
116. Vašica Miroslav
Bizoni Cvrčovice
77,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 13 1,44 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
117. Hradiský Roman
Bukovina
77,6 87,50 8 8 7 82,35 17 14 13 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Adam Lukáš
Semafor Mladá Boleslav C
77,4 100,00 8 8 8 84,21 19 16 11 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Pokorný Jiří
Lidový dům Kbely
77,4 87,50 8 8 7 78,95 19 15 19 1,00 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
120. Dolínek Václav
Worm Gang Praha
77,3 87,50 8 8 7 68,18 22 15 22 1,00 8 0,36 0 0,00 0 1 0 0
121. Dabski Piotr
Semafor Mladá Boleslav
77,3 80,00 8 5 4 72,73 11 8 13 1,18 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
122. Pecánek Martin
Boubínská strašidla Kolín
77,2 87,50 8 8 7 83,33 18 15 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
123. Tvrdík Michal
Rychlý hroty Praha B
77,2 87,50 8 8 7 83,33 18 15 7 0,39 1 0,06 2 0,11 0 0 0 0
124. Prachař Václav
Speed Flies DC Kostelec n/L II
77,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14 12 0,67 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
125. Novotný Jan
Plzeňka Praha
77,1 87,50 8 8 7 71,43 21 15 22 1,05 3 0,14 2 0,10 1 0 0 0
126. Hebr Jan
Savci Dobřeň
77,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
127. Hrubeš Marek
Viktoria Radim
76,8 62,50 8 8 5 63,16 19 12 21 1,11 9 0,47 0 0,00 3 0 0 0
128. Mikeš Jan
Country club Praha
76,7 75,00 8 4 3 77,78 9 7 5 0,56 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
129. Garlík Lubomír
Louže DC Praha
76,4 100,00 8 4 4 72,73 11 8 10 0,91 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
130. Hnízdil Jan
Platanský Nerv Praha
76,3 75,00 8 4 3 75,00 8 6 10 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
131. Martiňák Petr
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
76,2 83,33 8 6 5 76,92 13 10 12 0,92 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
132. Strbáček Stanislav
Zákeřňáci DC Praha
76,1 75,00 8 8 6 66,67 18 12 22 1,22 3 0,17 1 0,06 1 0 0 0
133. Brůžek David
ATF Kostelní Hlavno
76,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
134. Šťastný Petr
Žíznivý důchodci Praha
76,0 85,71 8 7 6 80,00 15 12 8 0,53 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
135. Buřič Jan
Prevíti Praha
75,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 9 1,00 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
136. Šmolík Dalibor
Alcatraz DSC Praha
75,6 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 3 0,33 1 0,11 0 0 0 0
137. Gurega Igor
Hadi Úvaly
75,5 100,00 8 4 4 72,73 11 8 9 0,82 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
138. Kubín Jan
Falcon Praha B
75,5 100,00 8 4 4 72,73 11 8 9 0,82 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
139. Chvojka Adam
Šemík Neumětely B
75,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 23 1,15 5 0,25 1 0,05 0 1 0 0
140. Slavíček Josef
Fénix Poděbrady
75,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Balada Jan
Zziboni Cvrčovice
75,0 87,50 8 8 7 77,78 18 14 10 0,56 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
142. Pařízek Lumír
Šipkaři Jince
75,0 75,00 8 8 6 77,78 18 14 9 0,50 7 0,39 0 0,00 0 0 0 0
143. Nosál Miloš
Letci Kolín
75,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 20 1,00 6 0,30 2 0,10 0 0 0 0
144. Hyška Milan
Top Citrus Čachovice
74,8 87,50 8 8 7 71,43 21 15 24 1,14 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
145. Holka Oliver
Rychlý hroty Praha B
74,7 87,50 8 8 7 73,68 19 14 15 0,79 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
146. Procházka Petr 1976
Maniac Darts Rakovník
74,7 87,50 8 8 7 73,68 19 14 17 0,89 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
147. Hotovec Pavel
Devils Choťánky
74,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
148. Páša Jiří
Pohodáři Praha
74,4 71,43 8 7 5 66,67 18 12 29 1,61 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
149. Verner Otakar
Otupělé hroty Praha
74,3 83,33 8 6 5 78,57 14 11 10 0,71 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
150. Janák Radek
Magnetics Beroun
74,1 85,71 8 7 6 76,47 17 13 15 0,88 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
151. Smutný Jiří
Bonus Bendovka Praha
74,1 75,00 8 8 6 63,64 22 14 22 1,00 9 0,41 1 0,05 2 0 0 0
152. Vydřihost František
Top Citrus Jizbice
74,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
153. Skupin Martin
Buldoci Sadská
74,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 17 0,85 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
154. Eliáš Jan
Krkavci Kralupy
74,0 75,00 12 12 9 70,00 30 21 30 1,00 5 0,17 2 0,07 0 1 0 0
155. Hynek Ondřej
Beta darts Semčice
74,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 24 1,20 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
156. Šeps Martin
Mendosino Praha
74,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 20 1,00 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
157. Libánský Jiří
Bonus Bendovka Praha
74,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 20 1,00 9 0,45 0 0,00 2 0 0 0
158. Švehlík Marek
Beer Sharks Praha
73,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
159. Bayer Petr
Akademie DC Praha
73,6 83,33 8 6 5 71,43 14 10 12 0,86 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
160. Pechar Michal
K 26 Praha
73,6 80,00 8 5 4 72,73 11 8 11 1,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
161. Karas Jan
Delta Praha
73,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 19 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
162. Kubec Josef
Humbuck DC Kostelec n / Labem
73,5 75,00 8 8 6 70,59 17 12 17 1,00 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
163. Žežulík Zbyněk
Hell's Darters Praha
73,3 87,50 8 8 7 77,78 18 14 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
164. Čorňak Milan
Pavouci Stochov B
73,3 87,50 8 8 7 71,43 21 15 19 0,90 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
165. Plaček Jan
Maniac Darts Rakovník
73,3 83,33 8 6 5 66,67 15 10 17 1,13 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
166. Handl Radovan
Figury Libčice n / Vlt. B
73,3 75,00 8 8 6 66,67 18 12 22 1,22 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
167. Houska Jan
Šrekové Kněževes
73,3 75,00 4 4 3 77,78 9 7 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
168. Folprecht Tomáš
XXL MB B Mladá Boleslav
72,8 87,50 8 8 7 77,78 18 14 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
169. Adámek Jiří
Kocouři vod kocoura Kozly
72,8 85,71 8 7 6 66,67 18 12 23 1,28 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
170. Rýgl David
New Bubu Team Nové Strašecí
72,8 75,00 8 8 6 77,78 18 14 13 0,72 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
171. Chlebek Daniel
Maniac Darts Kostelec n / Labem
72,6 62,50 8 8 5 63,16 19 12 23 1,21 4 0,21 0 0,00 1 1 0 0
172. Medek Zdeněk
Black Diamonds Praha
72,4 87,50 8 8 7 66,67 21 14 23 1,10 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
173. Heřmánek Jiří
Gladiátors Lošany
72,4 75,00 8 8 6 76,47 17 13 9 0,53 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
174. Setikovský Roman
Zlatý Barbaři Praha
72,4 75,00 8 8 6 66,67 21 14 19 0,90 4 0,19 3 0,14 1 0 0 0
175. Chlumský Jiří
Čerti Kolín
72,4 75,00 8 8 6 61,90 21 13 34 1,62 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
176. Stibor Jaroslav
Rafani Vrchotovy Janovice
72,2 75,00 4 4 3 66,67 9 6 8 0,89 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
177. Slabý Jaroslav 1962
Plechovky Pečky B
72,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 12 0,60 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
178. Nedó David
Sport club 1930 I Praha
72,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 8 0,80 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
179. Novák Tomáš 1982
Patriots darts club Zdiby
71,7 75,00 8 8 6 77,78 18 14 13 0,72 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
180. Martínek Miroslav
Farníci Stříbrná Skalice
71,6 75,00 8 8 6 68,42 19 13 18 0,95 2 0,11 1 0,05 1 0 0 0
181. Kocián Martin
Kryplos Praha
71,3 85,71 8 7 6 75,00 16 12 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Malecha Miroslav
Bakalář Maniak Rakovník
71,3 83,33 8 6 5 66,67 15 10 18 1,20 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
183. Pilo Ludvík
Střelky Veltruby B
71,2 75,00 8 8 6 76,47 17 13 8 0,47 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
184. Peršín Jaroslav
Semišky Kamenný Přívoz
71,1 87,50 8 8 7 73,68 19 14 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
185. Škarda Martin
Dobroty ŠK Nový dům
71,1 75,00 8 8 6 72,22 18 13 15 0,83 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
186. Novák Jindřich
Lipánci Přehvozdí
71,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 16 0,84 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
187. Petrov Martin
Louže DC Praha
71,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 17 0,89 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
188. Filip Michal
Jižani z 213 Praha
71,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
189. Vávra Martin
ŠIKL Lysá nad Labem B
71,1 75,00 4 4 3 77,78 9 7 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
190. Rezek Jan 1975
Ostrovani DC Šebestěnice
71,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
191. Nový Jan
Lidový dům Kbely
71,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
192. Borovička Michal
Nervous Praha
71,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 20 1,00 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
193. Sartory Jiří
Šakalíci Třebohostice
70,9 83,33 12 12 10 68,75 32 22 25 0,78 8 0,25 2 0,06 0 0 0 0
194. Štička Miroslav
Infarkt Praha B
70,8 80,00 8 5 4 69,23 13 9 7 0,54 4 0,31 0 0,00 1 0 0 0
195. Dušek Luboš
Šakalíci Třebohostice
70,7 83,33 12 12 10 66,67 30 20 29 0,97 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
196. Erd Roman
Nervous Praha
70,7 83,33 8 6 5 73,33 15 11 14 0,93 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
197. Český Lubor
Máchalové XXL Kladno C
70,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 18 0,90 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
198. Hulínský František
Akademie DC Praha
70,5 75,00 8 8 6 68,42 19 13 23 1,21 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
199. Přívratský Marcel
Barbars Praha
70,0 100,00 8 4 4 72,73 11 8 3 0,27 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
200. Beran Miroslav
Marná snaha Slaný
70,0 87,50 8 8 7 73,68 19 14 8 0,42 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
201. Mikulík Jaroslav
Rychlé pípy Praha
70,0 87,50 8 8 7 66,67 21 14 22 1,05 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
202. Rampouch Ladislav
Mašinky z koupáku Neratovice
70,0 83,33 8 6 5 73,33 15 11 11 0,73 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
203. Grande Jan
Plechovky Pečky
70,0 80,00 8 5 4 69,23 13 9 14 1,08 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
204. Jindra Roman
Mendosino Praha
70,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 20 1,00 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
205. Palus Vlastimil
RKDM Milovice
70,0 75,00 8 8 6 68,42 19 13 22 1,16 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
206. Bareš Pavel
Sázava DC
70,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 19 0,95 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
207. Řehák Michal
Old school Okřínek
70,0 75,00 8 8 6 63,16 19 12 22 1,16 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
208. Dobešová Brigita
Moskyt 2 Praha
70,0 75,00 8 4 3 75,00 8 6 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
209. Slatinský Petr
Radnice team Stříbrná Skalice
70,0 75,00 4 4 3 75,00 8 6 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Chovančík Rudolf
Mirage Sobín
70,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
211. Pávek Jakub
Černovoláci
70,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 10 1,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
212. Balík Michal
Sons of Žižkoff Praha
70,0 66,67 8 6 4 71,43 14 10 12 0,86 2 0,14 0 0,00 1 0 0 0
213. Hák Stanislav 1961
No Stress Kutná Hora
69,5 87,50 8 8 7 73,68 19 14 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
214. Havránková Pavla
JZD Praha
69,5 87,50 8 8 7 73,68 19 14 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
215. Smékal Tomáš
Darts centrum Chlumecká Praha
69,5 85,71 8 7 6 68,42 19 13 13 0,68 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
216. Šimůnek Michal
Darts club Eso Milovice
69,5 75,00 8 8 6 73,68 19 14 12 0,63 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
217. Nicek Pavel
Rozdělovský Péčko Kladno
69,5 75,00 8 8 6 63,16 19 12 16 0,84 7 0,37 0 0,00 0 0 0 0
218. Šimon Martin
Křižáci Roztoky
69,5 75,00 8 8 6 63,16 19 12 19 1,00 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
219. Vykysalý Radek
Fanatics Sedlec
69,5 75,00 8 8 6 61,90 21 13 19 0,90 8 0,38 0 0,00 1 0 0 0
220. Briš Jan
Pavouci Stochov B
69,4 85,71 8 7 6 75,00 16 12 7 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
221. Feit Tomáš
Black Diamonds Praha
69,3 83,33 8 6 5 71,43 14 10 8 0,57 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
222. Roblík Bořivoj
RKDM Milovice
69,2 80,00 8 5 4 75,00 12 9 10 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Brejcha Luboš
Rafani Záryby
68,9 75,00 8 8 6 66,67 18 12 14 0,78 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
224. Stárek Stanislav
Zelená laguna Strančice
68,6 75,00 8 8 6 66,67 21 14 18 0,86 4 0,19 2 0,10 0 0 0 0
225. Tokár Roman
Šipkaři Kanín DC
68,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 13 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
226. Verner Jiří
Otupělé hroty Praha
68,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 11 0,58 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
227. Helešic Vlastimil
Chlumecká Praha B
68,3 75,00 8 8 6 66,67 18 12 17 0,94 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
228. Matoušek Lukáš
Saloon Brandýs nad Labem B
68,3 66,67 4 3 2 66,67 6 4 3 0,50 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
229. Koukal Martin
Pivnice Tep Chvaletice
68,2 75,00 8 8 6 70,59 17 12 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
230. Kladivo Aleš
Semtex Poděbrady
68,1 62,50 8 8 5 62,50 16 10 18 1,13 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
231. Libánský Marek
Kvakoš Mladá Boleslav C
68,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
232. Podivínský Radoslav
Máchalové XXL Kladno
68,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
233. Hagara Adam
Berounská Hvězda
68,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 16 0,80 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
234. Dvořáček Richard
Podlesáci Králův Dvůr E
68,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 17 0,85 7 0,35 2 0,10 1 0 0 0
235. Komárek Martin
Na Vršku Praha
68,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 16 1,60 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
236. Kroliczek Martin
Smrkáči Břežany
67,9 75,00 8 8 6 63,16 19 12 19 1,00 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
237. Veselý Bohuš
Kréta Darts Rakovník
67,8 75,00 8 4 3 77,78 9 7 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
238. Vlatkovszki Leoš
Louže DC Praha
67,8 75,00 8 4 3 77,78 9 7 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
239. Závora Michal
Střelci Tetín
67,4 87,50 8 8 7 73,68 19 14 5 0,26 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
240. Bílek Roman
Vonoklasy 26
67,4 87,50 8 8 7 65,22 23 15 19 0,83 6 0,26 0 0,00 0 0 0 0
241. Křížek Filip
Rafani Záryby
67,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 21 1,11 3 0,16 2 0,11 0 0 0 0
242. Dančišák Petr
Helou&Wen Praha
67,2 71,43 8 7 5 66,67 18 12 24 1,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
243. Donáth Julius
Abasta Křepenice
67,1 75,00 8 8 6 61,90 21 13 18 0,86 8 0,38 0 0,00 0 0 0 0
244. Košťák Jiří
Bukovina
67,1 71,43 8 7 5 71,43 14 10 7 0,50 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
245. Nejezchleba Pavel
Cobra Plazy B
67,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 12 0,60 3 0,15 0 0,00 1 0 0 0
246. Skalský Milan
Nymburk Lions
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
247. Novotný Jiří
Gladiátors Lošany
67,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 10 1,00 5 0,50 0 0,00 0 1 0 0
248. Bouček Miroslav
Farníci Stříbrná Skalice
66,9 71,43 8 7 5 68,75 16 11 13 0,81 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
249. Ventura René
Ostrovani DC Šebestěnice
66,9 66,67 8 6 4 61,54 13 8 13 1,00 3 0,23 0 0,00 0 0 0 0
250. Chmel David
Baltazaři Kácov
66,8 87,50 8 8 7 68,18 22 15 16 0,73 2 0,09 1 0,05 0 0 0 0
251. Kadlec Milan
Cannabis 666 Žebrák
66,8 85,71 8 7 6 63,16 19 12 11 0,58 5 0,26 0 0,00 1 0 0 0
252. Moravec František
Modráci Praha
66,8 75,00 12 12 9 67,86 28 19 25 0,89 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
253. Souček Libor
Figury Libčice n / Vlt.
66,8 75,00 8 8 6 63,16 19 12 17 0,89 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
254. Franc Miroslav
Semtex Poděbrady
66,7 75,00 8 8 6 66,67 21 14 24 1,14 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
255. Lébl Václav
Willi Hubert Praha
66,7 75,00 8 8 6 66,67 21 14 14 0,67 5 0,24 0 0,00 1 0 0 0
256. Ligocká Gabriela
Pionýři slepých uliček Praha
66,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
257. Múdry Miroslav
U Kapličky Vrdy
66,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Bělský Vladimír
Bohemia Hearts Poděbrady
66,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 24 1,20 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
259. Pačes Michal
Farníci Stříbrná Skalice
66,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 16 0,80 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
260. Brůha Tomáš
Loužička DC Praha
66,4 100,00 4 4 4 72,73 11 8 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Pírek Tomáš
Avengers Praha
66,4 75,00 8 8 6 63,64 22 14 13 0,59 9 0,41 1 0,05 0 0 0 0
262. Nyč Jiří
Expendables Praha
66,3 83,33 8 6 5 62,50 16 10 19 1,19 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
263. Řepka Martin
Dopito 99 Praha
66,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 17 0,89 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
264. Nevole Michal
Norci Úmonín
66,3 75,00 8 8 6 63,16 19 12 17 0,89 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
265. Kripner Tomáš
Otupělé hroty Praha
66,0 83,33 8 6 5 66,67 15 10 8 0,53 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
266. Frýda Josef
Světáci Praha Y
66,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 14 0,70 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
267. Ksandr Václav
Rychlý hroty Praha
66,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 19 0,95 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
268. Duras Jaroslav
Kréta Darts Rakovník
65,9 85,71 8 7 6 76,47 17 13 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Suchánek Petr
Kangaroos Velký Borek
65,9 57,14 8 7 4 58,82 17 10 24 1,41 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
270. Šíma Martin
Běsnící pávové Kladno
65,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 10 0,53 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
271. Čerepušťák Michal
RKDM Milovice
65,7 66,67 8 6 4 64,29 14 9 13 0,93 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
272. Tuhovčák Stanislav
Vitamín DC Praha
65,6 75,00 8 8 6 72,22 18 13 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
273. Adámek Jozef
Falcon Praha B
65,6 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
274. Levý Petr
Patriots darts club Zdiby
65,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
275. Hubala Marcel
Speed Flies DC Kostelec n/L
65,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 12 1,09 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
276. Fedor Viktor
Semafor Mladá Boleslav B
65,3 83,33 8 6 5 66,67 15 10 7 0,47 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
277. Pajkrt Jiří
FraJa Neratovice B
65,3 75,00 8 8 6 73,68 19 14 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
278. Kmoníček Ivo
Letci Kolín B
65,3 71,43 8 7 5 64,71 17 11 17 1,00 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
279. Heber Jiří
Běsnící pávové Kladno
65,3 62,50 8 8 5 57,89 19 11 21 1,11 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
280. Šofr Ladislav
Náhodní střelci Klecany
65,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
281. Vrba Miloš
Podlesáci Králův Dvůr B
65,0 85,71 8 7 6 66,67 18 12 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
282. Horna Miloslav
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
65,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 13 0,65 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
283. Velev Stanislav
Sedmá Rota Praha
65,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 14 0,70 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
284. Pitrman Tomáš
Infarkt Praha B
65,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
285. Havlík Jan
Kladno DC
65,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
286. Zelinka Milan
Helou&Wen Praha
65,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
287. Pejcha Martin
Poděbradka Poděbrady
65,0 71,43 8 7 5 68,75 16 11 8 0,50 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
288. Hasil Milan
Ostré hroty Svémyslice B
64,8 75,00 8 8 6 61,90 21 13 20 0,95 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
289. Grabinský Luděk
Sport club 1930 I Praha
64,7 75,00 8 8 6 68,42 19 13 14 0,74 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
290. Brouček Václav
Black Diamonds Praha
64,7 71,43 8 7 5 64,71 17 11 17 1,00 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
291. Taraba Josef
Greenhorn's Praha
64,7 62,50 8 8 5 63,16 19 12 13 0,68 6 0,32 1 0,05 0 0 0 0
292. Stejskal Petr
Choťovická šupina
64,7 57,14 8 7 4 58,82 17 10 23 1,35 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
293. Andrýs Martin
Bílá Hora Praha
64,5 75,00 8 4 3 54,55 11 6 10 0,91 5 0,45 0 0,00 0 0 0 0
294. Pytrus Petr
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Rubeš Filip
Dopito 99 Praha
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
296. Žižka Vojtěch
Michle's Ducks Praha
64,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 4 0,44 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
297. Lorenc Milan
Beer Sharks Praha
64,4 57,14 8 7 4 56,25 16 9 20 1,25 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
298. Beneš Milan
Kandráčovci Barborka Kolín
64,2 80,00 8 5 4 66,67 12 8 7 0,58 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
299. Pikner Pavel
Čerti Kolín
64,2 75,00 8 8 6 68,42 19 13 15 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
300. Vojtíšek Jiří
Delta Praha
64,1 87,50 8 8 7 68,18 22 15 15 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
301. Novák Ivan
Falcon Praha B
64,1 83,33 8 6 5 64,71 17 11 11 0,65 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
302. Turcaj Vladimír
Úderníci Praha
64,1 71,43 8 7 5 70,59 17 12 10 0,59 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
303. Fráňa Stanislav
Country club Praha
64,1 71,43 8 7 5 64,71 17 11 15 0,88 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
304. Šebek Michal
New Bubu Team Nové Strašecí
64,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
305. Škrlant Petr
Kalováci Lhota
64,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 11 1,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
306. Koutský Tomáš
Statenický Panteři
64,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 22 1,10 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
307. Kozel Josef
Bažina 4077 Praha
64,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 19 0,95 7 0,35 0 0,00 0 0 0 0
308. Král Tomáš 1995
Hardcore DC Praha
63,9 75,00 8 8 6 66,67 18 12 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
309. Patócs Martin
Zelená laguna Strančice
63,8 83,33 8 6 5 68,75 16 11 8 0,50 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
310. Svozil Miroslav
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
63,8 75,00 8 8 6 66,67 21 14 13 0,62 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
311. Klimáček Michal
Darts centrum Chlumecká Praha
63,8 66,67 8 6 4 62,50 16 10 22 1,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
312. Nejedlý Karel
I am 180 Praha
63,8 66,67 4 3 2 62,50 8 5 8 1,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
313. Hocek Michal
Club Fanda Forever Černošice
63,8 62,50 8 8 5 57,14 21 12 23 1,10 6 0,29 0 0,00 1 0 0 0
314. Jarolím Petr 1969
Řeporyje DC Praha
63,7 75,00 8 8 6 68,42 19 13 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
315. Podnecký Martin
Letci Kolín B
63,7 75,00 8 8 6 63,16 19 12 13 0,68 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
316. Bartošová Michaela
Devils Choťánky
63,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 13 0,65 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
317. Rozporka Jiří
Hell's Darters Praha
63,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 20 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Hofman Miroslav
Ferda team DC Benešov
63,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 22 1,10 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
319. Nečas Václav
Maniac Darts Praha
63,3 75,00 4 4 3 66,67 9 6 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
320. Úroda Štefan
Divoké kachny Čakovice
63,3 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Kůrka Jiří
Podprouďáci z Kozárovic
63,2 75,00 8 8 6 68,42 19 13 13 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
322. Puršl Radek
Smrkáči Břežany
63,2 62,50 8 8 5 63,16 19 12 15 0,79 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
323. Linek Adam
Horní Rozptyly Praha
63,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
324. Motl Jiří
Beta darts Semčice B
63,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
325. Ričlová Ivana
Semišky Kamenný Přívoz
62,9 75,00 8 8 6 66,67 21 14 16 0,76 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
326. Čeladník Miloslav
Saloon Brandýs nad Labem B
62,9 66,67 4 3 2 57,14 7 4 6 0,86 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
327. Langhans Karel
Saloon Brandýs nad Labem
62,9 62,50 8 8 5 58,82 17 10 17 1,00 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
328. Skála Marek
Barbars Praha
62,8 85,71 8 7 6 72,22 18 13 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Koníček Jiří
Mašinky z koupáku Neratovice
62,8 62,50 8 8 5 66,67 18 12 14 0,78 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
330. Herzog David
Střelky Veltruby
62,4 75,00 8 8 6 61,90 21 13 20 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
331. Špírek Pavel
Proti proudu Praha
62,4 62,50 8 8 5 64,71 17 11 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
332. Dlask Václav
Barbaři Ovčáry
62,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
333. Veselý Petr
Kvakoš Mladá Boleslav C
62,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Hodný Jiří
InterGast Stará promiň Praha
62,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
335. Veľas Ján
Střelky Veltruby
62,2 71,43 8 7 5 55,56 18 10 14 0,78 5 0,28 1 0,06 0 0 0 0
336. Hruška Petr
Plzeňka Praha B
62,1 66,67 12 12 8 62,07 29 18 19 0,66 6 0,21 1 0,03 0 0 0 0
337. Tajč Vladislav
XXL MB B Mladá Boleslav
62,1 62,50 8 8 5 63,16 19 12 13 0,68 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
338. Rajmon Patrik
Střelci Tetín
62,0 83,33 8 6 5 66,67 15 10 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
339. Nerad Luboš
Synové výčepu Praha
62,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 23 1,15 2 0,10 1 0,05 1 0 0 0
340. Štiller Josef
Žofín Nymburk
61,9 57,14 8 7 4 56,25 16 9 12 0,75 5 0,31 0 0,00 1 0 0 0
341. Korf Josef
Kréta Darts Rakovník
61,8 100,00 8 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
342. Kos Jaroslav 1982
Marná snaha Slaný
61,8 100,00 8 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Živný Jaroslav
Cobra Plazy
61,8 100,00 8 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Šimek Milan
Čerti Kolín
61,8 50,00 8 8 4 47,06 17 8 19 1,12 5 0,29 0 0,00 0 1 0 0
345. Fiedler Tomáš
Saloon Brandýs nad Labem B
61,7 66,67 4 3 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 1 0,17 0 0 0 0
346. Štola Ondřej
AHV Strančice
61,7 62,50 8 8 5 55,56 18 10 20 1,11 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
347. Tauber Stanislav
Na Vršku Praha
61,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 5 0,83 5 0,83 0 0,00 0 0 0 0
348. Grassl Tomáš
Rozdělovský Péčko Kladno
61,6 62,50 8 8 5 57,89 19 11 17 0,89 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
349. Pokorný Radek
Kosako Konárovice
61,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 12 0,60 4 0,20 0 0,00 0 1 0 0
350. Jelínek Milan
Devils Choťánky
61,4 75,00 8 8 6 66,67 21 14 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
351. Sládek Jaroslav
Hospůdka na Vinici
61,3 83,33 8 6 5 66,67 15 10 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
352. Havránek Petr
Sokol Přišimasy
61,3 66,67 8 6 4 62,50 16 10 8 0,50 4 0,25 0 0,00 1 0 0 0
353. Hanykýř Michal
Lipánci Přehvozdí
61,3 66,67 8 6 4 60,00 15 9 11 0,73 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
354. Tichánek Pavel
Pohodáři Praha
61,3 66,67 8 6 4 56,25 16 9 19 1,19 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
355. Reil David
Prevíti Praha
61,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 6 0,67 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
356. Knor Jaroslav
Náhodní střelci Klecany
61,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Stejskal Lukáš
Zziboni Cvrčovice
61,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 15 0,71 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
358. Houžvička Zdeněk
Semtex Poděbrady
61,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 25 1,19 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
359. Ferenčík Michal
Chalupáři Slaný
60,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 11 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Havel Lukáš
Hardcore DC Praha
60,8 66,67 8 6 4 66,67 12 8 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
361. Bečvář Jakub
Titans Praha
60,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 14 0,93 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
362. Jelínek František
Sklípkani Praskolesy
60,7 57,14 8 7 4 60,00 15 9 13 0,87 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
363. Hozman Stanislav
Sedmá Rota Praha
60,6 71,43 8 7 5 66,67 18 12 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
364. Rajchl Jakub
Výsost Vysočany Praha
60,5 75,00 8 8 6 68,42 19 13 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Šmíd Ondřej
Kryplos Praha
60,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
366. Malý Vilibald
Synové výčepu Praha
60,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 15 0,75 2 0,10 1 0,05 1 0 0 0
367. Tvrdíková Miroslava
Smrkáči Břežany
60,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 18 0,86 4 0,19 2 0,10 0 0 0 0
368. Pokorný Miloš
AHV Strančice
60,5 62,50 8 8 5 52,38 21 11 23 1,10 7 0,33 0 0,00 0 0 0 0
369. Pecháček Tomáš
Abasta Křepenice
60,0 75,00 8 8 6 57,14 21 12 17 0,81 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
370. Kudela Jaroslav
Kecky Praha
60,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Hejna David
Buldoci Sadská
60,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
372. Chlumský Ondřej
Vonoklasy 26
60,0 71,43 8 7 5 58,82 17 10 13 0,76 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
373. Kužela Čestmír
Ostrovani DC Šebestěnice
60,0 62,50 8 8 5 66,67 18 12 13 0,72 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Kmoch Ladislav
No Stress Kutná Hora
60,0 62,50 8 8 5 63,16 19 12 15 0,79 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
375. Zapletal Zdeněk
Máchalové XXL Kladno
60,0 62,50 8 8 5 47,62 21 10 13 0,62 9 0,43 2 0,10 1 0 0 0
376. Mrázek Miroslav
Šipky Pátek
60,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 4 0,80 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
377. Felgr Zdeněk
Buldoci Sadská
59,5 75,00 8 8 6 63,64 22 14 15 0,68 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
378. Korčáková Renáta
STS Moskovice Praha
59,5 75,00 8 8 6 61,90 21 13 14 0,67 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
379. Kapal Tomáš
The Workers Praha
59,5 75,00 8 8 6 60,00 20 12 10 0,50 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
380. Karavans Genadijs
Kobry Český Brod
59,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 26 1,24 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
381. Blažek Zdeněk
Vokuswedle Praha
59,4 71,43 8 7 5 62,50 16 10 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Jelínek Lukáš
Boubínská strašidla Kolín
59,4 62,50 8 8 5 61,11 18 11 12 0,67 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
383. Landa Vladimír
Plzeňka Praha
59,3 66,67 8 6 4 53,33 15 8 14 0,93 2 0,13 1 0,07 0 0 0 0
384. Kopecký Michal
Šipkaři Jince
59,1 75,00 8 4 3 63,64 11 7 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Štancl Jiří
Patriots darts club Zdiby
59,1 75,00 8 4 3 63,64 11 7 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
386. Sekáč Radek
Cobra Plazy B
59,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 1 0,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
387. Čihák Miloš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
59,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
388. Franková Jitka
ŠIKL Lysá nad Labem B
59,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
389. Kříž Filip
Dopito 99 Praha
59,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
390. Kuchař Vladimír
180 Chemik Polabec B
59,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Bartoš Jiří
Šestajovice
59,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 18 0,90 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
392. Kočí David
Divoké kachny Čakovice
59,0 60,00 8 5 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Troszok Jaroslav
Zápy ŠK
58,9 75,00 8 8 6 66,67 18 12 2 0,11 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
394. Hradiská Adéla
Bukovina
58,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Soustružník Martin
Heřmánkový čajíček Praha
58,9 62,50 8 8 5 57,89 19 11 13 0,68 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
396. Cach Tomáš
Kosako Konárovice B
58,8 57,14 8 7 4 56,25 16 9 13 0,81 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
397. Vavruška Petr
Bílá Hora Praha
58,8 57,14 8 7 4 56,25 16 9 17 1,06 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
398. Bartek Petr
Divoké kachny Čakovice
58,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 15 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Vácha Denis
Kandráčovci Barborka Kolín
58,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 17 1,13 5 0,33 0 0,00 0 0 0 0
400. Fork Radek
Infarkt Praha B
58,6 66,67 8 6 4 64,29 14 9 6 0,43 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
401. Chaura Daniel
Crazy dart Praha
58,6 62,50 8 8 5 54,55 22 12 22 1,00 6 0,27 0 0,00 0 0 0 0
402. Lorenc Ondřej
Černovoláci
58,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 14 0,74 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
403. Pecánek Viktor
Boubínská strašidla Kolín
58,4 50,00 8 8 4 52,63 19 10 23 1,21 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
404. Poustecký Petr
Horní Rozptyly Praha B
58,3 62,50 8 8 5 61,11 18 11 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
405. Hubala Jan
Humbuck DC Kostelec n / Labem
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
406. Šindelář Karel
Patriots darts club Zdiby
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Dunai Michael
Bizoni Cvrčovice
58,2 75,00 8 4 3 54,55 11 6 11 1,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
408. Richta Jan
Kréta Darts Rakovník
58,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Holinka Pavel
Pionýři slepých uliček Praha
58,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
410. Tuček Tomáš
Smrkáči Břežany B
58,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
411. Kalenda Roman
Plzeňka Praha
58,0 66,67 8 6 4 60,00 15 9 8 0,53 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
412. Běhal Filip
Plechovky Pečky
58,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 16 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Olšiak Martin
Podlesáci Králův Dvůr E
57,9 62,50 8 8 5 57,89 19 11 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
414. Kuldánek Lukáš
Semafor Mladá Boleslav
57,9 50,00 8 6 3 50,00 14 7 16 1,14 3 0,21 1 0,07 0 0 0 0
415. Kouřimská Blanka
Radnice team Stříbrná Skalice
57,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Volf Přemysl
Saloon Brandýs nad Labem B
57,8 75,00 4 4 3 66,67 9 6 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Špaňhel Václav
Vonoklasy 26
57,8 62,50 8 8 5 61,11 18 11 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
418. Dupal Jan
Worm Gang Praha
57,6 62,50 8 8 5 61,90 21 13 17 0,81 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
419. Kašša Martin
Křižáci Roztoky
57,6 62,50 8 8 5 57,14 21 12 16 0,76 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
420. Novák Vladimír
Amatéři Písnice
57,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 18 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
421. Pitor Jiří
Šipkaři Jince
57,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 14 0,70 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
422. Řepa Martin
Sázava DC
57,5 57,14 8 7 4 50,00 16 8 20 1,25 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
423. Bortlík Jaroslav
Cirkus Citrus Pečky
57,4 71,43 8 7 5 57,89 19 11 11 0,58 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
424. Fiala Stanislav
Nepřátelé bobří hráze Praha
57,4 50,00 8 8 4 52,63 19 10 17 0,89 2 0,11 2 0,11 1 0 0 0
425. Belšánová Helena
Kyklop Praha
57,3 75,00 8 4 3 63,64 11 7 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
426. Lukovický Adam
180 Chemik Polabec B
57,3 75,00 4 4 3 63,64 11 7 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
427. Turták Michal
Pivní Jistota Praha
57,3 75,00 4 4 3 63,64 11 7 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
428. Duc Nguyen
Warriors Kněževes
57,3 75,00 8 4 3 54,55 11 6 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
429. Michal David
Sport club 1930 I Praha
57,2 71,43 8 7 5 61,11 18 11 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
430. Pluhař Jiří
Korunky Kolín
57,2 57,14 8 7 4 50,00 18 9 20 1,11 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
431. Palij Anatolij
Semafor Mladá Boleslav
57,2 50,00 8 8 4 50,00 18 9 14 0,78 6 0,33 0 0,00 1 0 0 0
432. Šedivák Pavel
Los Číčos Praha
57,1 63,64 12 11 7 53,57 28 15 19 0,68 5 0,18 1 0,04 1 0 0 0
433. Kubec Petr
Bakalář DC Kalivody
57,1 57,14 8 7 4 58,82 17 10 10 0,59 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
434. Businský Lukáš
Vitamín DC Praha
57,0 75,00 8 8 6 60,00 20 12 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
435. Vébr Miroslav
Semafor Mladá Boleslav C
57,0 62,50 8 8 5 65,00 20 13 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
436. Rástočný Jan
Šrekové Kněževes
57,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 4 0,40 0 0,00 1 0 0 0
437. Špírek Jan
Platanský Nerv Praha
56,9 60,00 8 5 3 61,54 13 8 11 0,85 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
438. Tucker Luke
Cirkus Citrus Pečky
56,8 57,14 8 7 4 52,63 19 10 18 0,95 4 0,21 0 0,00 1 0 0 0
439. Basika Petr
Mlýn DC Zadní Třebáň
56,7 100,00 4 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Staněk Tomáš
Hospůdka na Vinici
56,7 75,00 8 4 3 58,33 12 7 8 0,67 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
441. Černý Jakub
Žofín Nymburk
56,7 62,50 8 8 5 61,11 18 11 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
442. Imlauf Jan
Cirkus Citrus Pečky
56,7 60,00 8 5 3 50,00 12 6 9 0,75 2 0,17 0 0,00 1 0 0 0
443. Petrák Jan
Rychlé pípy Praha
56,7 50,00 8 4 2 55,56 9 5 8 0,89 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
444. Rupík Tibor
Plechovky Pečky
56,5 66,67 8 6 4 58,82 17 10 14 0,82 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
445. Vonaký Radek
Hroch Team Hudlice
56,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 13 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Jícha Marek
Chlumecká Praha B
56,4 62,50 8 8 5 54,55 22 12 20 0,91 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
447. Malinovský Zdeněk
Pohodáři Praha
56,4 50,00 8 4 2 54,55 11 6 14 1,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
448. Hartl Martin
Pacienti Sobín Praha
56,3 62,50 8 8 5 57,89 19 11 10 0,53 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
449. Havlata Zdeněk
U Mě dobrý Světice
56,3 50,00 8 8 4 52,63 19 10 21 1,11 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
450. Kačer Jiří
Bažina 4077 Praha
56,3 50,00 8 4 2 50,00 8 4 9 1,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
451. Sukupová Jana
Kosako Konárovice B
56,2 75,00 8 8 6 57,14 21 12 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
452. Šoltes Tomáš
Krkavci Kralupy
56,2 66,67 12 12 8 62,07 29 18 15 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
453. Kuchyňka Vladimír
Darts club Eso Milovice
56,2 62,50 8 8 5 61,90 21 13 10 0,48 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
454. Bašus Pavel
Wanted DC Poděbrady
56,2 50,00 8 8 4 57,14 21 12 20 0,95 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
455. Soudský Radim
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
56,1 71,43 8 7 5 55,56 18 10 16 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Vynikal Jindrich
Kvakoš Mladá Boleslav
56,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Kuchta Petr
Mlýn DC Zadní Třebáň
56,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Kural Milan
Albion Chlumec
56,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Červenka Jiří
Blue stars Sadská B
56,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Horňák Marek
Humbuck DC Kostelec n / Labem
56,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
461. Blascha Petr
Šemík Neumětely
56,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 13 1,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
462. Černík Rostislav
Kosako Konárovice
55,9 62,50 8 8 5 58,82 17 10 10 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Knotek Václav
Sedmá Rota Praha
55,9 62,50 8 8 5 58,82 17 10 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
464. Měšťan Zbyněk
Loužička DC Praha
55,8 75,00 4 4 3 58,33 12 7 7 0,58 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
465. Růžička Miroslav
Světáci Praha Y
55,7 62,50 8 8 5 57,14 21 12 18 0,86 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
466. Šmídmajer Karel
Na Vršku Praha
55,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Teichner David
No Stress Praha
55,3 71,43 8 7 5 57,89 19 11 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
468. Murárik Jaroslav
Saloon Brandýs nad Labem C
55,3 62,50 8 8 5 63,16 19 12 4 0,21 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
469. Hampl Pavel
Ferda team DC Benešov
55,3 62,50 8 8 5 57,89 19 11 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
470. Klekner Roman
Bukovina
55,2 62,50 8 8 5 61,90 21 13 8 0,38 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
471. Lukavský Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
55,2 62,50 8 8 5 52,17 23 12 21 0,91 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
472. Filípek Rudolf
Výsost Vysočany Praha
55,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Řehák František
Fénix Poděbrady
55,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Stránský František
ATF Kostelní Hlavno
55,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 6 0,30 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
475. Šanc Josef
Šipkaři Kanín DC
55,0 60,00 8 5 3 58,33 12 7 6 0,50 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
476. Šébl Miloslav
Black eagles Luštěnice
55,0 60,00 8 5 3 50,00 12 6 11 0,92 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
477. Gregor Pavel
Saloon Brandýs nad Labem
55,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 15 0,75 4 0,20 0 0,00 1 0 0 0
478. Novák Lukáš
Wild Darts Sluhy
55,0 50,00 8 6 3 57,14 14 8 9 0,64 2 0,14 1 0,07 0 0 0 0
479. Doležal Tomáš
FraJa Neratovice
55,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
480. Drobný Radek
Lidový dům Kbely
55,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 6 0,75 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
481. Koleňák Ondřej
Šakalíci Třebohostice
54,8 66,67 12 12 8 61,29 31 19 19 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Pech Karel
The Workers Praha
54,7 62,50 8 8 5 57,89 19 11 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
483. Kaucký Tomáš
Speed Flies DC Kostelec n/L
54,7 42,86 8 7 3 52,63 19 10 17 0,89 6 0,32 0 0,00 1 0 0 0
484. Maudr Pavel
Fénix Poděbrady
54,5 75,00 4 4 3 54,55 11 6 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Sladký Václav
Vonoklasy 26 Beee
54,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
486. Dudek Ondřej
Sons of Žižkoff Praha
54,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
487. Suchopár Jakub
JZD Praha
54,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
488. Čámský Jan
Beer Sharks Praha
54,4 50,00 8 8 4 55,56 18 10 18 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
489. Dvořák Miroslav 1968
U Mě dobrý Světice
54,4 50,00 8 8 4 50,00 18 9 14 0,78 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
490. Novák Aleš
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
54,4 50,00 8 8 4 50,00 18 9 21 1,17 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
491. Slepička Petr
Zákeřňáci DC Praha
54,4 50,00 8 6 3 56,25 16 9 15 0,94 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
492. Cmár Miroslav
Plechovky Pečky B
54,4 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
493. Paiš Marcel
Warriors Kněževes
54,4 50,00 8 4 2 55,56 9 5 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
494. Pertlík Karel
Gladiátoři Byškovice
54,3 66,67 4 3 2 57,14 7 4 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Kraus Patrik
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
54,3 50,00 8 6 3 57,14 14 8 11 0,79 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
496. Bogyai Viktor
Zelená laguna Strančice
54,3 50,00 8 6 3 50,00 14 7 14 1,00 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
497. Šídlo Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň B
54,2 62,50 8 8 5 54,17 24 13 17 0,71 3 0,13 1 0,04 1 0 0 0
498. Hlaváček Antonín
ATF Kostelní Hlavno
54,2 62,50 8 8 5 52,63 19 10 8 0,42 2 0,11 2 0,11 0 0 0 0
499. Židlický Zbyněk
Platanský Nerv Praha
54,2 57,14 8 7 4 52,63 19 10 23 1,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
500. Zukriegl Radim
Řenčováci Řevničov
54,1 50,00 8 6 3 47,06 17 8 16 0,94 2 0,12 1 0,06 2 0 0 0
501. Smolík Václav
Radnice team Stříbrná Skalice
54,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Polčák Jakub
Kačamba Praha
54,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
503. Košnář Petr
Michle's Ducks Praha
54,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
504. Zahajský Václav
Country club Praha
54,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 11 0,55 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
505. Truksa Pavel
Eden Vrdy
54,0 60,00 8 5 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Šalplachta Tomáš
Bocman Club Praha
54,0 50,00 8 8 4 60,00 20 12 14 0,70 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
507. Ligocki Tomasz
Ostré hroty Svémyslice B
54,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 25 1,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Žemba Karel
Nikater Praha
54,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 20 1,00 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
509. Stolař Lukáš
Jižani z 213 Praha
53,9 50,00 8 8 4 55,56 18 10 19 1,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Šebek Jan
Humbuck DC Kostelec n / Labem
53,8 66,67 8 6 4 56,25 16 9 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
511. Daneš Martin
Korunky Kolín
53,8 50,00 8 8 4 47,62 21 10 18 0,86 7 0,33 1 0,05 0 0 0 0
512. Kozák Pavel
Vitamín DC Praha
53,7 62,50 8 8 5 57,89 19 11 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Večerník Stanislav
Plzeňka Praha
53,7 50,00 8 8 4 52,63 19 10 18 0,95 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
514. Cvrk Jaroslav
The Workers Praha
53,6 66,67 8 6 4 64,29 14 9 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Vaina Jiří
Top Citrus Jizbice
53,6 62,50 8 8 5 54,55 22 12 19 0,86 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
516. Šimáček Petr
Sons of Žižkoff Praha
53,6 60,00 8 5 3 54,55 11 6 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
517. Flos Rudolf
Boubínská strašidla Kolín
53,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
518. Zima Aleš
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
53,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 15 0,75 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
519. Staněk Karel
Bizoni Cvrčovice
53,3 50,00 8 8 4 52,38 21 11 16 0,76 5 0,24 1 0,05 0 0 0 0
520. Mrňous Petr
Úderníci Praha
53,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Šebková Petra
Máchalové XXL Kladno
53,1 60,00 8 5 3 53,85 13 7 9 0,69 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
522. Lébl Martin
Nepřátelé bobří hráze Praha
53,1 50,00 8 6 3 50,00 16 8 18 1,13 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
523. Krajčovič David
Džemala Kozačky Milovice
53,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 12 0,60 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
524. Andras Lukáš
Plzeňka Praha
53,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
525. Karban Petr
Zákeřňáci DC Praha
53,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 11 1,10 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
526. Fait Roman
Arachnids Poříčany
52,9 66,67 4 3 2 57,14 7 4 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
527. Podolka Michal
Bakalář Maniak Rakovník
52,9 60,00 8 5 3 57,14 14 8 7 0,50 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
528. Skalák Petr
Rafani Vrchotovy Janovice
52,7 75,00 4 4 3 63,64 11 7 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Forejt Miroslav
Greenhorn's Praha
52,7 62,50 8 8 5 54,55 22 12 11 0,50 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
530. Minár Ota
Máchalové XXL Kladno
52,7 62,50 8 8 5 54,55 22 12 12 0,55 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
531. Hrbek Karel
Spřátelená zvěř Praha
52,6 62,50 8 8 5 57,89 19 11 5 0,26 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
532. Nenadál Miroslav
Kozlíci Praha Kyje
52,5 66,67 4 3 2 62,50 8 5 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
533. Folprecht Jan
Cobra Plazy B
52,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 6 0,30 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
534. Střeštík Lukáš
Modráci Praha
52,5 60,00 12 10 6 53,57 28 15 19 0,68 4 0,14 1 0,04 0 0 0 0
535. Marenčák Luděk
Bakalář Maniak Rakovník
52,5 57,14 8 7 4 56,25 16 9 11 0,69 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Tesárek Adam
Jižani z 213 Praha
52,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 16 0,80 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
537. Malý Petr
Podlesáci Králův Dvůr E
52,4 42,86 8 7 3 47,06 17 8 18 1,06 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
538. Číž Petr
Amatéři Písnice
52,4 37,50 8 8 3 47,62 21 10 24 1,14 2 0,10 1 0,05 0 1 0 0
539. Šebesta Jaroslav
Šipkaři Kanín DC
52,2 50,00 8 4 2 55,56 9 5 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Přibyl Pavel
Smrkáči Břežany B
52,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Pína Petr
Maniac Darts Rakovník
52,1 50,00 8 8 4 52,63 19 10 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
542. Jánský Tomáš
Úderníci Praha
52,0 66,67 8 6 4 53,33 15 8 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
543. Bárta Daniel
Horní Rozptyly Praha
52,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 20 1,00 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
544. Cihelková Martina
Zelená laguna Strančice
52,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 14 0,93 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
545. Frank Viktor
ŠIKL Lysá nad Labem B
52,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
546. Mergl Michal
FraJa Neratovice
52,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
547. Bartók Štefan
FraJa Neratovice B
52,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
548. Votava Martin
Bonus Bendovka Praha
52,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 19 0,95 6 0,30 1 0,05 1 0 0 0
549. Laurek Petr
Střelci Tetín
51,9 66,67 8 6 4 56,25 16 9 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
550. Stejskal Marek
Rychlý hroty Praha B
51,8 75,00 8 4 3 63,64 11 7 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Hlušička David
Akademie DC Praha
51,8 75,00 8 4 3 54,55 11 6 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Henzl Tomáš
Marná snaha Slaný
51,8 60,00 8 5 3 63,64 11 7 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Dobiášovský Jan
Sport club 1930 I Praha
51,7 62,50 8 8 5 56,52 23 13 11 0,48 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
554. Rygl Ondřej
Moskyt Naeks Praha
51,7 60,00 8 5 3 58,33 12 7 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Černý Bohdan
Nymburk Lions
51,7 50,00 8 8 4 50,00 18 9 11 0,61 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
556. Beneš Leoš
Panoší Újezd ŠK
51,6 62,50 8 8 5 63,16 19 12 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Trdla Miloš
Statenický Panteři
51,6 50,00 8 8 4 52,63 19 10 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
558. Daněk Václav
Plastic darts Sadská
51,5 60,00 8 5 3 61,54 13 8 4 0,31 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
559. Kryzan Michal
Korunky Kolín B
51,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 18 0,90 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
560. Vystrčil Stanislav
LTC Litošice
51,3 66,67 8 6 4 60,00 15 9 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
561. Sysel Pavel
Gambáč Mělník B
51,3 50,00 8 8 4 50,00 16 8 9 0,56 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
562. Vlasák Jan
Synové výčepu Praha
51,3 50,00 8 6 3 56,25 16 9 10 0,63 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
563. Kalabis Bedřich
Beta darts Semčice B
51,1 62,50 8 8 5 52,63 19 10 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
564. Tesárek Ondřej
Falcon Praha B
51,1 57,14 8 7 4 55,56 18 10 14 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Svoboda Petr
Střelci Tetín
51,1 57,14 8 7 4 52,63 19 10 15 0,79 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
566. Sýkorová Petra
Synové výčepu Praha
51,1 57,14 8 7 4 50,00 18 9 9 0,50 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
567. Šandrej Rastislav
Kvakoš Mladá Boleslav
51,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Suchorebský Milan
Norci Úmonín
51,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Dlesková Helena
Barbars Praha
51,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
570. Hebertová Linda
Boubínský expres Kolín
51,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
571. Markech Robert
180 Chemik Polabec B
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
572. Kričfaluši Ondřej
Mlýn DC Zadní Třebáň
50,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Nohel Petr
Kvakoš Mladá Boleslav
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Krejčí Jan
Rychlý hroty Praha B
50,9 60,00 8 5 3 54,55 11 6 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
575. Rathouský Jan
Šemík Neumětely
50,9 50,00 4 4 2 54,55 11 6 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
576. Kraus Karel
Rychlý hroty Praha
50,8 50,00 8 6 3 50,00 12 6 5 0,42 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
577. Dvořák Michal
Lidový dům Kbely
50,6 66,67 8 6 4 58,82 17 10 6 0,35 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
578. Zajíček Jiří
Magnetics Beroun
50,6 50,00 8 8 4 55,56 18 10 7 0,39 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
579. Jirásek Jiří
Otupělé hroty Praha
50,6 50,00 8 6 3 56,25 16 9 13 0,81 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
580. Rytych Luboš
Panapr Praha
50,6 50,00 8 6 3 52,94 17 9 10 0,59 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
581. Žižlavský Oldřich
Baltazaři Kácov
50,6 50,00 8 6 3 50,00 16 8 16 1,00 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
582. Hájek Miroslav
Pivnice Tep Chvaletice
50,5 62,50 8 8 5 52,63 19 10 11 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Dvořák David 1973
Bakalář Maniak Rakovník
50,5 57,14 8 7 4 47,37 19 9 11 0,58 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
584. Bubeníček Lukáš
XXL MB B Mladá Boleslav
50,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
585. Handlová Klára
Figury Libčice n / Vlt. B
50,5 50,00 8 8 4 52,38 21 11 17 0,81 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
586. Shrbený Petr
Rychlé pípy Praha
50,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 11 0,55 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
587. Priehoda Ján
Modráci Praha
50,4 45,45 12 11 5 48,15 27 13 28 1,04 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
588. Šulc Michal
Kvakoš Mladá Boleslav C
50,0 62,50 8 8 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Kulhánek Michal
Snipers Mělník
50,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 7 0,33 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
590. Letovanec Rosťa
Džemala Kozačky Milovice
50,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 6 0,30 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
591. Batelka David
Chalupáři Slaný
50,0 50,00 8 8 4 57,14 21 12 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
592. Šotek Richard
Podprouďáci z Kozárovic
50,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
593. Svoboda Jaroslav
Greenhorn's Praha
50,0 50,00 8 8 4 54,55 22 12 17 0,77 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
594. Vlach František
Black schody Sadská
50,0 50,00 8 8 4 52,63 19 10 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
595. Zajíčková Lucie
Lipánci Přehvozdí
50,0 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
596. Zajíček Jan
Křižáci Roztoky
50,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 16 0,80 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
597. Karpač Jan
Wild Darts Sluhy
50,0 50,00 8 6 3 53,85 13 7 7 0,54 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
598. Šimko Roman
Valérie team Mělník
50,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
599. Uřidil Michal
Motor@team.Dřísy
50,0 50,00 8 4 2 54,55 11 6 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
600. Záruba Jan
STS Moskovice Praha
50,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
601. Kouřil Martin
Kecky Praha
50,0 50,00 4 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Mertl Michal
Rychlý hroty Praha
50,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Dvořák Miloš
Mirage Sobín
50,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 11 1,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Volf Tomáš
Greenhorn's Praha
50,0 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
605. Kovařík Oldřich
Podprouďáci z Kozárovic
50,0 37,50 8 8 3 47,62 21 10 21 1,00 5 0,24 1 0,05 0 0 0 0
606. Makal Miloš
Frnďáci Žernovka
49,5 62,50 8 8 5 57,89 19 11 2 0,11 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
607. Červinka Pavel
Viktoria Radim
49,5 25,00 8 8 2 31,58 19 6 19 1,00 12 0,63 1 0,05 1 0 0 0
608. Peca Luboš
Team Chvaletice
49,4 57,14 8 7 4 55,56 18 10 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
609. Silovský Pavel
Ostré hroty Svémyslice
49,4 50,00 8 8 4 52,94 17 9 7 0,41 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
610. Procházka Michal
Beta darts Semčice
49,4 50,00 8 8 4 44,44 18 8 17 0,94 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
611. Frček Václav
Titans Praha
49,4 42,86 8 7 3 55,56 18 10 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
612. Šimůnek Jaroslav
Plastic darts Sadská
49,3 50,00 8 6 3 50,00 14 7 11 0,79 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
613. Hlavín Karel
Šemík Neumětely B
49,2 60,00 8 5 3 50,00 12 6 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
614. Šimek Luděk
Max DC Mladá Boleslav
49,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 4 0,20 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
615. Sloup Lukáš
Warriors Kněževes
49,0 50,00 8 8 4 47,62 21 10 16 0,76 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
616. Vimr Jiří
Fontána Praha
49,0 50,00 8 8 4 42,86 21 9 21 1,00 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
617. Hájek Stanislav
Šneci Sedlec
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Luňáček Martin
U Kapličky Vrdy
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
619. Šlechta Eugen
Figury Libčice n / Vlt.
49,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
620. Láznický Jiří
Kandráčovci Barborka Kolín
48,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
621. Rezek Jan 1973
Bocman Club Praha
48,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
622. Michálková Michaela
Na vršku M Praha
48,9 50,00 8 8 4 50,00 18 9 15 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Bečvář David
I am 180 Praha
48,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Dastych Jaroslav
Lipánci Přehvozdí
48,9 50,00 8 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Novotný Vilém
Džemala Kozačky Milovice
48,9 50,00 8 4 2 44,44 9 4 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
626. Kačník Dušan
Chalupáři Slaný
48,9 37,50 8 8 3 47,37 19 9 19 1,00 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
627. Souček Ondřej
Rozdělovský Péčko Kladno
48,9 25,00 8 4 1 33,33 9 3 12 1,33 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
628. Fiury Adam
Kryplos Praha
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
629. Lacina Jiří
Hell's Darters Praha
48,8 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
630. Bareš Roman
Semafor Mladá Boleslav B
48,6 50,00 8 8 4 47,62 21 10 17 0,81 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
631. Tauš Václav
Fanatics Sedlec
48,6 37,50 8 8 3 40,91 22 9 27 1,23 5 0,23 0 0,00 1 0 0 0
632. Páv Josef
Huťaři Hýskov
48,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 3 0,15 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
633. Vlk Pavel
Magnetics Beroun
48,5 60,00 8 5 3 53,85 13 7 7 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Lochner František
Plzeňka Praha B
48,5 50,00 12 12 6 51,52 33 17 21 0,64 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
635. Němeček Michal
Šipkaři Kanín DC
48,4 50,00 8 8 4 52,63 19 10 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
636. Janoušek Jakub
Vitamín DC Praha
48,3 60,00 8 5 3 50,00 12 6 5 0,42 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
637. Huk Roman
Kosako Konárovice B
48,3 57,14 8 7 4 50,00 18 9 12 0,67 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
638. Holinger František
Dobroty ŠK Nový dům
48,3 40,00 8 5 2 50,00 12 6 10 0,83 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
639. Vondra Otakar
Speed Flies DC Kostelec n/L
48,2 50,00 8 8 4 54,55 22 12 18 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Jílek Marek
Hospůdka na Vinici
48,2 50,00 8 4 2 54,55 11 6 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Novotný Lukáš
Semafor Mladá Boleslav C
48,1 66,67 8 6 4 50,00 16 8 5 0,31 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
642. Květ Radek
Gambáč Mělník
48,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
643. Brouk Petr
Vo díru vedle Praha
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
644. Brzobohatý Václav
Black eagles Luštěnice
48,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 9 0,90 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Hošek Daniel
Valérie team Mělník
48,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 7 0,70 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
646. Zíma Radek
Cannabis 666 Žebrák
47,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 9 0,47 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
647. Bárta Karel
Moskyt Naeks Praha
47,9 50,00 8 8 4 47,37 19 9 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
648. Nemeš Jan
Horní Rozptyly Praha B
47,9 50,00 8 8 4 42,11 19 8 16 0,84 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
649. Bělohlávek Ondřej
Dopito 99 Praha
47,9 50,00 8 6 3 57,14 14 8 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
650. Cibulka Marek
Wild Darts Sluhy
47,8 57,14 8 7 4 50,00 18 9 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
651. Holenda František
Zlomený hroty Praha
47,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
652. Šťastný Eduard
Světáci Praha Y
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Soustružník Jaroslav 1985
Heřmánkový čajíček Praha
47,6 42,86 8 7 3 47,62 21 10 20 0,95 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
654. Podnecký Petr
Kvakoš Mladá Boleslav B
47,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Saksa Zdeněk
Barbaři Ovčáry
47,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Rensa Jiří
Máchalové XXL Kladno B
47,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 22 1,10 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
657. Popovych Oleh
Max DC Mladá Boleslav
47,4 50,00 8 8 4 57,89 19 11 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
658. Hamerník Rostislav
Kocouři vod kocoura Kozly
47,4 50,00 8 8 4 52,63 19 10 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Čáp Ivan
InterGast Stará promiň Praha
47,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 11 0,58 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
660. Lukavský Radek
Sklípkani Praskolesy
47,3 50,00 8 8 4 54,55 22 12 12 0,55 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
661. Svoboda Jan
Asfalt Ž Praha
47,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 6 0,40 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
662. Kučera Jaroslav
Rozdělov DC Kladno
47,3 50,00 8 4 2 54,55 11 6 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Květoň Jiří
Bakalář DC Kalivody
47,3 50,00 8 4 2 54,55 11 6 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
664. Vrábik Vladimír
Šrekové Kněževes
47,3 50,00 4 4 2 54,55 11 6 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Foltýn Ondřej
Farníci Stříbrná Skalice
47,3 40,00 8 5 2 45,45 11 5 9 0,82 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
666. Hatina Petr
Šneci Sedlec
47,2 57,14 8 7 4 50,00 18 9 12 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Beran Miloš
Boubínský expres Kolín
47,2 42,86 8 7 3 55,56 18 10 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
668. Onduš Vladimír
Bílá Hora Praha
47,1 50,00 8 6 3 50,00 14 7 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
669. Řezníček Petr
Řeporyje DC Praha
47,1 50,00 8 6 3 50,00 14 7 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
670. Korbel Jaroslav
Krkavci Kralupy
47,1 44,44 12 9 4 47,62 21 10 17 0,81 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
671. Mynář Michal
Proti proudu Praha
47,1 42,86 8 7 3 47,06 17 8 17 1,00 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
672. Kytka Aleš
Máchalové XXL Kladno B
47,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 13 0,65 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
673. Mandovec Antonín
Abasta Křepenice
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Špát Jiří
Na Vršku Praha
47,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Anderle Vlastimil
Semafor Mladá Boleslav
46,9 42,86 8 7 3 37,50 16 6 18 1,13 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
676. Janík Lukáš
Na vršku M Praha
46,8 57,14 8 7 4 47,37 19 9 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
677. Cvekl Josef
Pacienti Sobín Praha
46,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 9 0,47 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
678. Matušíková Jana
Golem Běchovice
46,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
679. Šedivý Ondřej
Letci Kolín
46,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 14 0,74 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
680. Walter Libor
Nymburk Lions
46,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
681. Jurošek Libor
Kvakoš Mladá Boleslav C
46,7 75,00 8 4 3 58,33 12 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Moravec Rudolf
Kryplos Praha
46,7 57,14 8 7 4 55,56 18 10 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Procházka Lubomír
Sedmá Rota Praha
46,7 50,00 8 6 3 46,67 15 7 10 0,67 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
684. Jerie Jan
Hole in One Praha
46,7 50,00 4 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Holeček Michal
Loužička DC Praha
46,7 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
686. Kopec Vladimír
Hardcore DC Praha
46,7 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
687. Láznička Václav
Podlesáci Králův Dvůr B
46,7 50,00 8 4 2 44,44 9 4 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Patočka Marek
Kosako Konárovice B
46,7 50,00 8 4 2 44,44 9 4 5 0,56 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
689. Stareček Michal
Zlomený hroty Praha
46,7 50,00 8 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
690. Schich Roman
Řeporyje DC Praha B
46,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 13 0,65 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
691. Černý Ondřej
Boubínský expres Kolín
46,5 42,86 8 7 3 52,94 17 9 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
692. Němeček Pavel
Black schody Sadská
46,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 19 0,95 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
693. Wymer Filip
U Kapličky Vrdy
46,4 62,50 8 8 5 54,55 22 12 7 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Homola Karel
Crazy dart Praha
46,4 50,00 8 8 4 54,55 22 12 12 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
695. Sládek Roman
Hroch Team Hudlice
46,4 50,00 8 8 4 50,00 22 11 11 0,50 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
696. Hropko Michal
Top Citrus Jizbice
46,4 50,00 8 6 3 42,86 14 6 12 0,86 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
697. Ipser Martin
180 Chemik Polabec B
46,4 50,00 4 4 2 54,55 11 6 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
698. Paliczka Martin
Sokol Přišimasy
46,4 50,00 8 4 2 54,55 11 6 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
699. Jakoubek Pavel
Pacienti Sobín Praha
46,3 50,00 8 8 4 52,63 19 10 10 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Fecko Michal
Dobroty ŠK Nový dům
46,3 50,00 8 8 4 50,00 16 8 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Sochůrek Petr
New Bubu Team Nové Strašecí
46,3 42,86 8 7 3 50,00 16 8 7 0,44 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
702. Miler Josef
Snipers Mělník
46,2 50,00 8 8 4 47,62 21 10 17 0,81 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
703. Louvar Vladimír
Střelky Veltruby
46,0 62,50 8 8 5 50,00 20 10 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
704. Javůrek Ladislav
Homolka DC Úvaly
46,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
705. Adámková Vanda
Humbuck DC Kostelec n / Labem
46,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
706. Rýgl Matěj
New Bubu Team Nové Strašecí
46,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Hykeš David
Chlumecká Praha B
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
708. Leška Jiří
Team Chvaletice
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
709. Nemeš Jiří
Horní Rozptyly Praha B
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
710. Truxa Milan
Maniac Darts Rakovník
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Žák Zdeněk
U Kapličky Vrdy
46,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
712. Březina Miroslav 1986
LTC Litošice
45,9 57,14 8 7 4 52,94 17 9 3 0,18 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
713. Pallas Pavel
Marná snaha Slaný
45,8 62,50 8 8 5 52,63 19 10 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. van Bommel Hendrik
Moskyt 2 Praha
45,8 60,00 8 5 3 50,00 12 6 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Netál Libor
No Respect Praha
45,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
716. Michalková Ilona
Střelky Veltruby C
45,7 50,00 8 8 4 47,62 21 10 12 0,57 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
717. Bäuml Miroslav
Alcatraz DSC Praha
45,6 50,00 4 4 2 44,44 9 4 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Nohýnek Jindřich
Cobra Plazy
45,5 62,50 8 8 5 59,09 22 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Husenský Michal
Hadi Úvaly
45,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 7 0,64 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
720. Opletal Libor
Tuchodřeva Tuchoměřice
45,5 50,00 4 4 2 45,45 11 5 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
721. Nováková Zuzana
Figury Libčice n / Vlt. B
45,4 50,00 8 6 3 53,85 13 7 3 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
722. Vendišová Ivana
Pohodáři Praha
45,4 50,00 8 6 3 46,15 13 6 8 0,62 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Kulhánek Jiří
Křižáci Roztoky
45,2 50,00 8 8 4 47,62 21 10 17 0,81 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Kebrdle Libor
Fanatics Sedlec
45,2 37,50 8 8 3 47,83 23 11 20 0,87 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
725. Nový Jakub
Saloon Brandýs nad Labem C
45,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Koucký František
Wanted DC Poděbrady
45,0 60,00 8 5 3 50,00 14 7 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Hicl Dušan
Letci Kolín
45,0 50,00 8 8 4 50,00 18 9 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Stanislav Martin
Snipers Mělník
45,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 17 0,85 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Vít Pavel
Spřátelená zvěř Praha
45,0 50,00 8 8 4 44,44 18 8 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
730. Lang Jan
Louže DC Praha
45,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. McKay Brian
Mendosino Praha
45,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
732. Novotná Hana
No Stress Praha
45,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
733. Zelinka Václav
Pivaři z Pátý Praha
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
734. Oružinská Michaela
Beta darts Semčice B
45,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
735. Rathaus Pavel
Zápy ŠK
45,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
736. Andreev Viktor
Maniac Darts Kostelec n / Labem
44,8 37,50 8 8 3 47,83 23 11 12 0,52 6 0,26 1 0,04 0 0 0 0
737. Premovič Martin
Kvakoš Mladá Boleslav B
44,7 62,50 8 8 5 52,63 19 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
738. Shíbal Petr
Brilliant darts Praha
44,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Váňa Lukáš
Blue stars Sadská B
44,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
740. Karhánek Čestmír
Kréta Darts Rakovník
44,7 50,00 8 6 3 53,33 15 8 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Růžička Jindřich
Modráci Praha
44,7 42,86 12 7 3 41,18 17 7 12 0,71 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
742. Jindra Tomáš
Fontána Praha
44,7 37,50 8 8 3 42,11 19 8 20 1,05 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
743. Kopal Lukáš
Šneci Sedlec
44,7 37,50 8 8 3 42,11 19 8 19 1,00 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
744. Machač Ladislav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
44,7 37,50 8 8 3 42,11 19 8 16 0,84 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
745. Janků Petr
Louže DC Praha
44,6 40,00 8 5 2 46,15 13 6 10 0,77 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
746. Douša Jan
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C
44,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Dolejš Zdeněk
Saloon Brandýs nad Labem
44,5 40,00 8 5 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Vrábel Jaroslav
Maniac Darts Kostelec n / Labem
44,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 13 0,65 3 0,15 3 0,15 0 0 0 0
749. Miseciusová Lucie
Hospůdka na Vinici
44,4 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
750. Suder Libor
STS Moskovice Praha
44,4 50,00 8 4 2 44,44 9 4 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Třasák Pavel
Kecky Praha
44,4 50,00 4 4 2 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
752. Klán Petr
Podlesáci Králův Dvůr B
44,3 42,86 8 7 3 42,86 14 6 11 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Řezáč Lukáš
Máchalové XXL Kladno B
44,3 37,50 8 8 3 47,83 23 11 17 0,74 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
754. Šedivý Josef
Qýčepu Příbram
44,3 37,50 8 8 3 42,86 21 9 11 0,52 8 0,38 0 0,00 0 0 0 0
755. Kahoun Lukáš
Kosako Konárovice
44,2 37,50 8 8 3 47,37 19 9 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
756. Rykr Gustav
Berounská Hvězda
44,1 42,86 8 7 3 47,06 17 8 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
757. Mařík Petr
Bentons 98 Boješice
44,1 37,50 8 8 3 40,91 22 9 23 1,05 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
758. Dvořák Jiří 1972
Beta darts Semčice B
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Krbůšek Josef
Ostré hroty Svémyslice
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
760. Mošovský Martin
Rychlý hroty Praha
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Slabý Daniel
RKDM Milovice
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Hájek Tomáš
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B
44,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Černý Václav
Club Fanda Forever Černošice
44,0 37,50 8 8 3 50,00 20 10 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
764. Vondrák Václav
Šemík Neumětely B
43,9 42,86 8 7 3 44,44 18 8 16 0,89 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
765. Vaculík Ivan
Delta Praha
43,9 37,50 8 8 3 44,44 18 8 16 0,89 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
766. Landa Miroslav
Nervous Praha
43,8 42,86 8 7 3 43,75 16 7 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
767. Pokuta Pavel
Sázava DC
43,7 42,86 8 7 3 47,37 19 9 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
768. Harazim Vlastimil
Bohemia Hearts Poděbrady
43,7 28,57 8 7 2 42,11 19 8 19 1,00 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
769. Šimeček Vojtěch
Modřany DTC Praha
43,6 50,00 8 6 3 50,00 14 7 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0