Extraliga (A) | 1. kolo | Ne 2.9.2018 17:00 | Česká pivnice
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arsenal A Most | 9 | : | 9 | Patrioti Ústí nad Labem | |||||||||
Zajíc Martin | 21 | : | 22 | Zrůst Zdeněk | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Šnírer Milan | ||||||||
D2 | Murgaš Milan | ||||||||
D3 | Zajíc Martin | ||||||||
D4 | Baláž Kamil | ||||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Moravanský Jan | ||||||||
D6 | Zajíc Jan | ||||||||
D7 | Horáček Aleš | ||||||||
D8 | Studénka Vladimír | ||||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Hieke Petr | 6 | 2 | ||||||
H2 | Šrédl Jan | 5 | 2 | ||||||
H3 | Huml Jiří | 7 | 6 | 1 | 2 | ||||
H4 | Gasser Tomáš | 15 | 4 | 1 | 2 | ||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Zrůst Zdeněk | ||||||||
H6 | Kačina David | H1 | 3 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Šnírer Milan | H3: Huml Jiří | 1:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Murgaš Milan | H4: Gasser Tomáš | 2:1 | 1:1 |
3 | Single | D3: Zajíc Martin | H1: Hieke Petr | 2:0 | 2:1 |
4 | Single | D4: Baláž Kamil | H2: Šrédl Jan | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Šnírer Milan | H4: Gasser Tomáš | 0:2 | 3:2 |
6 | Single | D2: Murgaš Milan | H3: Huml Jiří | 0:2 | 3:3 |
7 | Single | D3: Zajíc Martin | H2: Šrédl Jan | 2:0 | 4:3 |
8 | Single | D4: Baláž Kamil | H1: Hieke Petr | 2:1 | 5:3 |
9 | Double | D6: Zajíc Jan D7: Horáček Aleš | H4: Gasser Tomáš H1: Hieke Petr | 0:2 | 5:4 |
D3: Zajíc Martin D5: Moravanský Jan | H2: Šrédl Jan H3: Huml Jiří | ||||
10 | Cricket | D7: Horáček Aleš D5: Moravanský Jan | H3: Huml Jiří H4: Gasser Tomáš | 0:2 | 5:5 |
D6: Zajíc Jan D1: Šnírer Milan | H6: Kačina David H1: Hieke Petr | ||||
11 | Single | D1: Šnírer Milan | H2: Šrédl Jan | 2:1 | 6:5 |
12 | Single | D2: Murgaš Milan | H6: Kačina David | 2:0 | 7:5 |
13 | Single | D3: Zajíc Martin | H4: Gasser Tomáš | 1:2 | 7:6 |
14 | Single | D4: Baláž Kamil | H3: Huml Jiří | 2:1 | 8:6 |
15 | Single | D1: Šnírer Milan | H1: Hieke Petr | 0:2 | 8:7 |
16 | Single | D2: Murgaš Milan | H2: Šrédl Jan | 1:2 | 8:8 |
17 | Single | D3: Zajíc Martin | H3: Huml Jiří | 2:0 | 9:8 |
18 | Single | D4: Baláž Kamil | H4: Gasser Tomáš | 0:2 | 9:9 |