Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1857)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Ústecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1857 | Turnajů: 2330

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 10 121 131 131 131
2. Čížek František CZE047354 D MANDL Klub Žatec 126 126 126 126
3. Schieferdecker Václav 1964 CZE000469 B Ložisková mafie Pšov 4 119 123 123 123
4. Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec 9 107 116 116 116
5. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 10 105 115 115 115
6. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 6 106 112 112 112
7. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 8 103 111 111 111
8. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 6 103 109 109 109
9. Kubín Milan CZE054528 D Šipkový klub Dobranov z.s. 5 103 108 108 108
9. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 8 100 108 108 108
9. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 9 99 108 108 108
12. Čapek Jan CZE000406 A Šipkový spolek Žatec 2 103 105 105 105
13. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 4 99 103 103 103
14. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 10 92 102 102 102
15. Schieferdecker Vít CZE050608 D Ložisková mafie Pšov 101 101 101 101
16. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 10 90 100 100 100
16. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 6 94 100 100 100
16. Pusch Petr CZE054940 D Formani Duchcov 4 96 100 100 100
16. Rom Jaroslav CZE004462 B Sokolové Želenky 9 91 100 100 100
20. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 98 98 98 98
21. Kubík Václav CZE059384 D Nervotoči na Pekárně 95 95 95 95
22. Čížek Zdeněk 1956 CZE002288 B MANDL Klub Žatec 6 87 93 93 93
22. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 10 83 93 93 93
24. Kutzler Ludvík 1950 CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 92 92 92 92
24. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 6 86 92 92 92
26. Szitai František CZE001191 B Ďáblíci Lom 6 85 91 91 91
26. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 2 89 91 91 91
28. Mžourek Oldřich CZE007507 B ŠK Pokratická hospůdka 89 89 89 89
29. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 8 79 87 87 87
29. Řepík Roman CZE008452 Cowhand Dušníky 2 85 87 87 87
29. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 4 83 87 87 87
32. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 10 76 86 86 86
33. Krejčí Jan CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina 5 80 85 85 85
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov 10 75 85 85 85
33. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 6 79 85 85 85
36. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 84 84 84 84
36. Šinfeltová Andrea CZE000120 A Profi Tytan Písty 10 74 84 84 84
36. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 84 84 84 84
39. Lahovský Václav 1991 CZE048115 D ŠK Pokratická hospůdka 83 83 83 83
40. Řepíková Marcela CZE009098 1 81 82 82 82
40. Tůma Jan CZE001140 A Nervotoči na Pekárně 82 82 82 82
40. Tůmová Petra CZE047361 B Arsenal Most 6 76 82 82 82
40. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 3 79 82 82 82
40. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 8 74 82 82 82
45. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 9 72 81 81 81
45. Bumba Pavel CZE053586 D DC Kopeček Děčín 2 79 81 81 81
45. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 8 73 81 81 81
48. Braum Jan CZE002278 B Hoka Most 10 69 79 79 79
48. Wiesinger Tomáš CZE046180 B MANDL Klub Žatec 79 79 79 79
50. Pelikán Vladimír CZE003359 B Oceloti Most 78 78 78 78
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.11.2018 03:36

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.11.2018 03:36:30